8 nejlepších VPN pro Singapur 2020 (testováno na rychlost!)

Singapur je již dlouho znám jako země s poněkud drakonickými zákony, což bohužel svým způsobem vedlo k tomu, že se stal pokročilým státem dozoru. Ve spojení s úzkým vztahem se Spojenými státy americkými k dohodě o volném obchodu mezi Spojenými státy a Singapurem mají obyvatelé městského státu dobrý důvod, aby byli nervózní ohledně online soukromí a anonymity.


Mezi všemi zeměmi na světě je Singapur jednou z těch, kdo jsou na špici seznamu, pokud jde o nutnost používání služby VPN. Alespoň prozatím, i když tam je stále legální používat jeden.

Contents

Singapurská vláda legálně používá spyware

Zatímco Singapur se zdá být pro mnohé baštou demokratického procesu a soudní nezávislosti, málokdo ví, že podrobnosti v ústavě země udělují její vládě mimořádná práva vůči svým občanům a obyvatelům. To je zřetelně tak, pokud jde o digitální činnosti, zejména pokud jde o soukromí.

Například singapurská ústava výslovně nezahrnuje žádné právo na soukromí a další nařízení, která by tuto skutečnost využívaly k tomu, aby určité vládní orgány zmocnily právo zasahovat do činnosti soukromých občanů online. Mezi ně patří trestní řád (novelizovaný v roce 2012) a zákon o zneužívání počítačů a kybernetické bezpečnosti (novelizovaný v roce 1997).

Singaporejci a obyvatelé země nemají oficiálně právo na soukromí a některé vládní agentury mohou bez dozoru nebo soudního příkazu vykonávat dohled a odposlechy.

Země byla pojmenována jako jeden z 25 hostitelských příkazových a řídicích serverů pro servery BackSpy (typ Malwaru používaného pro pozorování a kontrolu). To znamená, že vláda může přistupovat téměř ke všem údajům v zemi, aniž by kdokoli měl právo na právní postihy.

Autorský zákon (Singapur 2014) je důrazně vynucován

Možná jste slyšeli, že v USA jsou sdílení souborů P2P často fackovány soudními procesy a že mnoho společností provádělo činnosti sdílení souborů. Vzhledem k dohodě o volném obchodu mezi USA a Singapurem je Singapur v mnoha případech povinen učinit totéž.

V minulosti to například udělalo Singapurské asociace nahrávacího průmyslu a já vím o jednotlivcích, kteří od svých poskytovatelů internetových služeb (ISP) obdrželi dopisy o zastavení a odejmutí..

To znamená, že nejen společnosti, které jim chtějí účtovat poplatky, ale že poskytovatelé internetových služeb v Singapuru s nimi spolupracují, aby šli za svými vlastními zákazníky.

VPN jsou v Singapuru stále legální

V roce 2016 ministerstvo práva uspořádalo v Singapuru veřejnou konzultaci s cílem přezkoumat zákonnost používání služeb VPN v zemi. Bylo to provedeno za účelem aktualizace autorského zákona, aby bylo možné přísnější vymáhání.

V současné době existuje pouze několik zemí po celém světě, které zakázaly přímé používání VPN, a o něco větší počet, které povolují pouze poskytovatelé služeb VPN řízené státem. Abychom vám poskytli představu o typu zemí, které zakazují VPN, patří mezi ně Severní Korea a Irák, zatímco Čína a Rusko umožňují provozovat pouze vládně kontrolované služby.

Přesto vzhledem k tomu, že singapurská vláda diskutuje o této otázce, znamená to, že je to v jejich mysli.

Co hledáme v VPN pro Singapur

1. Ochrana osobních údajů a anonymita

I když je soukromí obvykle na seznamu potřeb poskytovatelů služeb VPN, které je potřeba uspokojit, nikde se domnívám, že v této oblasti není vyšší potřeba než uživatelé v Singapuru. Od vládního dohledu až po monitorování ISP a hrozbu rychlého právního jednání jsou uživatelé internetu v Singapuru pravděpodobně jednou z nejvíce nátlakových skupin v celém asijsko-pacifickém regionu..

Proto je důležité, aby každý poskytovatel služeb VPN používaný v Singapuru měl spolehlivé záznamy o soukromí uživatelů, jako je přísně zásada bez protokolování a možná dokonce v míře přijímání anonymních platebních typů. To může zahrnovat dárkové certifikáty, hotovost nebo dokonce kryptoměnu.

2. Zabezpečení

Zatímco někteří uživatelé mají možnost přepnout možnosti šifrování na nižší sazby, aby umožnili vyšší rychlosti VPN, vzhledem k pokročilým možnostem dohledu singapurské vlády může být moudré vyhledat poskytovatele VPN, který se kromě soukromí zaměřuje na zabezpečení.

Zabezpečení v VPN pochází ze dvou hlavních zdrojů – protokolů o ustavení komunikace a šifrování pro tok dat. Existuje celá řada z nich a naštěstí mnoho VPN má celý rozsah otevřený pro použití.

3. Rychlost a stabilita

Rychlost, naštěstí, není v Singapuru ani tak důležitým tématem, a to díky své skvělé poloze s ohledem na globální komunikační linky a samozřejmě také fantastické infrastruktuře, kterou má země. Téměř každý poskytovatel v zemi by tak byl schopen uspokojit vysoké rychlosti.

Toto je ideální situace v Singapuru pro uživatele VPN, protože si mohou vybrat server s uzavřením možného fyzického umístění, které nativně podporuje vysokorychlostní přenos dat..

4. Geolokační spoofing

Přestože umístění serveru nemusí být problémem s uživateli VPN v Singapuru, je třeba se stále vyvarovat závislosti na VPN, které jsou mimo Asii příliš zaměřené. Určitě by bylo skvělé, kdyby zamýšleným výsledkem bylo falešné geolokace, ale to by mohlo mít za následek nižší míru dostupnosti v asijském regionu..

5. Podpora P2P

Snad druhým nejdůležitějším kritériem pro Singapurské poskytovatele služeb VPN je schopnost dobře spravovat a spravovat provoz P2P. Sdílení souborů P2P často klade vysoké nároky na šířku pásma na VPN a někteří se na to zamračili.

Dobrým nápadem by bylo vybrat ten, který jasně uvádí své politiky týkající se používání P2P, jako je TorGuard. VPN by měla mít alespoň vyhrazený server vyhrazený pro použití sdílení souborů P2P.

Hodnocení: Nejlepší VPN pro Singaporean

Než projdu výsledky svých testů, rád bych zde stanovil základní rychlost pro můj internet. Toto je moje skutečná širokopásmová rychlost založená na servisní lince 500 Mbps, bez aktivního připojení VPN:

Žádná základní rychlost VPN

(Zde si můžete zobrazit výsledek testu základní rychlosti zde)

Jak vidíte, jsem schopen získat relativně dobré spojení se singapurským serverem pro rychlostní test bez VPN, i když můj upstream se zdá trochu omezený.

Poznámka

Použitý směnný kurz: 1) 1 USD na 1,38 SGD; 2) 1 euro až 1,56 SGD

1. NordVPN

https://nordvpn.com

NordVPN

Rychlost

Vynikající

Bezpečnostní & Soukromí

Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5

Cena (SGD)

5,50 / mo

Hlavní rysy

 • Více než 4 000 serverů
 • Vysoká rychlost
 • Žádné protokoly & Zabijte Switch
 • Podporuje 6 zařízení

"Elegantní rozhraní, stabilní rychlosti a fantastické dlouhodobé cenové plány."

Myslím, že mohu bezpečně říci, že mezi všemi poskytovateli VPN, na které jsem se díval, NordVPN snadno vychází z jejich naprostého geografického měřítka a pokrytí. Má rozšíření přes 4 000 serverů v 62 zemích, přičemž i řada z nich je v oblasti Asie a Tichomoří.

Můžete si být jisti, že vaše soukromí je v dobrých rukou, protože má přísné zásady bez protokolování, takže vaše daa nebude zachována. NordVPN je založeno na Panamě, která ve skutečnosti nemá žádné zákony o uchovávání údajů, o kterých by se dalo mluvit.

Připojení může být také bezpečné, jak chcete, protože NordVPN podporuje nejen 256bitové šifrování, ale má také něco, co se nazývá „dvojitá VPN“. To znamená, že se připojíte k serveru VPN a poté před dalším směřováním k cílové adrese toto připojení vypnete.

Paranoia, možná, ale pokud vaše vláda ví, že na vás právně špionuje, neměli byste raději být paranoidní než čelit zákonu z neznámých důvodů?

NordVPN Speed ​​Test Singapore

NordVPN Speed ​​Test – Singapore Server
(Viz výsledek testu plné rychlosti)

Singapurský server od společnosti NordVPN byl velmi dobrý, pokud jde o připojení, a rychlosti byly působivé, jak nahrávání, tak stahování. Mají také speciální P2P servery, které jsou optimalizovány pro tento typ provozu.

Ceny se pohybují kolem normy, ale pokud hledáte VPN, na kterou se budete držet delší dobu, je pro vás NordVPN tou pravou. S tříletým předplatným jejich ceny výrazně klesají a jsou jedny z nejlepších, které jsem na trhu viděl.

Přečtěte si naši podrobnou recenzi na NordVPN a zjistěte, proč je to VPN VPN Bitcatcha # 1!

2. ExpressVPN

https://www.expressvpn.com

ExpressVPN

Rychlost

Vynikající

Bezpečnostní & Soukromí

Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5

Cena (SGD)

11,47 / mo

Hlavní rysy

 • Ochrana soukromí na moři
 • Plné 256bitové šifrování
 • 148 umístění VPN

"ExpressVPN nabízí takovou dobrou službu na základě velmi širokých kritérií – vzácná pro VPN!"

ExpressVPN byl jeden z prvních, který jsem kdy vyzkoušel, a zpočátku jsem cítil, že to bylo… nevýrazné. Mnohem později a mnohem více služeb VPN pod mým pásem jsem teprve dokázal ocenit za to, co to bylo – jack všech obchodů a na většině z nich byl hodnocen velmi vysoko!

Například to nemusí být vždy nejrychlejší, nebo nabídnout nejširší škálu protokolů připojení nebo dokonce mít největší počet serverů na většině lokalit, ale rozhodně to nebylo v žádné konkrétní oblasti.
Viděl jsem, jak mnoho VPN vyniká v jedné nebo dvou oblastech, ale v jiných oblastech klesá, a na konci dne jsem přemýšlel, proč bych se jako uživatel chtěl spojit se službou, která by nemohla fungovat tak rozumně co by mohlo být v tolika oblastech, kolik jsem potřeboval?

Z tohoto důvodu, stejně jako jeho hvězdná reputace v kruzích VPN (určitě zasloužená), nemám žádné váhání doporučit je jako nejlepšího uchazeče.

Rychlostní test ExpressVPN Singapur

Test rychlosti ExpressVPN – Singapurský server
(Viz výsledek testu plné rychlosti)

Jak vidíme z rychlosti, nemusí to odpovídat mé „nahé“ rychlosti linky, ale singapurská infrastruktura to rozhodně dává nohu. Je také známo, že ExpressVPN je schopen spravovat relativně stabilní rychlosti na mnoha svých serverech, takže pravděpodobně nebudete zaseknuti na jednom místě..

Nemusí to být nejlevnější, ale rozhodně to není nejdražší. Tato fantastická rovnováha mezi cenou a výkonem dosáhla této služby VPN daleko.

Přečtěte si naši kompletní recenzi na ExpressVPN a podívejte se, proč je to jeden z našich nejlepších tipů!

3. Surfshark

https://surfshark.com/

Surfshark

Rychlost

Vynikající

Bezpečnostní & Soukromí

Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5

Cena (SGD)

2,75 / mo

Klíčové vlastnosti

 • Multi-hop připojení
 • Podporuje mnoho platforem
 • Žádné záznamy

"Surfshark si díky své bezchybnosti a výkonu zachovává svůj název jako silného nadcházejícího uchazeče."

Surfshark může být jedním z novějších poskytovatelů VPN v okolí, ale dokázal velmi rychle splnit poměrně vysoká očekávání. Přecházeli z 0 na více než 1 000 serverů v 61-lichých zemích v žádném okamžiku a další přijdou.

Co je ještě více působilo, byla skutečnost, že to všechno udělali hladce. Moje první zkušenost s používáním Surfsharku byla bezproblémová a od té doby jsem si u nich vedl vlastní účet. Doposud nedošlo k žádným problémům s připojením nebo servisem a všiml jsem si občas rozumných aktualizací aplikace.

Singaporeans, kteří si uvědomují rozpočet, zvláště ocení postoj společnosti Surfshark, pokud jde o službu VPN, což je dobrá cena za přesně to, co by měla být služba VPN – bez zpoplatnění nežádoucích (nebo nepotřebných) doplňků.

Skutečnost, že jsou také schopni skrýt provoz P2P na všech serverech, jim také přináší velké plus.

rychlostní test rychlosti surfařů Singapur

Surfshark Speed ​​Test – Singapore Server
(Viz výsledek testu plné rychlosti)

Přestože Singapur provoz VPN nemusí být na Surfsharku rychlejší než někteří jiní poskytovatelé, kde vyniká ve své stabilitě. Rychlosti surfování jsou téměř na všech jejich serverech konstantní. To z nich činí nápad pro VPN, protože není pravděpodobné, že se budete neustále držet jednoho serveru v zemi, správně?

Stále však 80 kbit / s pro sdílenou linku VPN není kýchnutí a pokud plánujete používat pouze jedno místo při maximální rychlosti, zde nalezená konzistence je hlavní vylepšení. Jejich nízká cena samozřejmě z nich dělá velmi atraktivní výběr.

Více o jeho dokonalosti se dozvíte na naší důkladné recenzi na webu Surfshark!

4. TorGuard

https://torguard.net

TorGuard

Rychlost

Vynikající

Bezpečnostní & Soukromí

Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5

Cena (SGD)

6,88 / mo

Hlavní rysy

 • Vytvořeno pro P2P
 • TorGuard Stealth Proxy
 • Podporuje 5 připojení

"Jeden z nejlepších VPN pro sdílení souborů P2P."

Poprvé jsem byl přitahován k TorGuardu kvůli jeho marketingu jako poskytovatele VPN služeb přátelských s P2P, ale jakmile jsem nainstaloval klienta Windows, který se brzy začal ptát, jestli snad, udělal jsem chybu. To bylo způsobeno svým poměrně zastaralým rozhraním.

Tato VPN nepřichází se spoustou moderního marketingového blingu, který miloval její současníky, ale brzy jsem zjistil, že ve výkonu bylo to, kde vynikalo. To je zdůrazněno tím, že se rozrostla o více než 3 000 IP ve více než 50 zemích.

S podporou P2P jako jejím základem a řadou dalších vynikajících kvalit – stabilní rychlosti, nasazení i na routerech, vylepšené bezpečnostní služby a dokonce i schopnost obejít blokátory VPN – řekl bych, že TorGuard je na vrcholu nebo blízko, zejména pro Singapur- založené uživatele.

Test rychlosti TorGuard Singapur

Test rychlosti TorGuard – Singapurský server
(Viz výsledek testu plné rychlosti)

Jak vidíte, i přes solidní rychlost po proudu jsem byl schopen dokonce zvýšit rychlost nahrávání z mé základní linie. To sice není něco, co by každý mohl chtít, nebo v některých případech může být užitečné pro uživatele P2P (udržujte tyto poměry!).

Mám pocit, že jedinou hlavní nevýhodou této služby VPN je její staromódní uživatelské rozhraní a pro dlouhodobější zákazníky je to nedostatek dobrých (nebo bych měl říci vynikající) ceny. Ceny však stále klesají v nízkém rozsahu špičkových poskytovatelů VPN.

Další informace naleznete v naší důkladné analýze TorGuard!

5. CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com

CyberGhost

Rychlost

Veletrh

Bezpečnostní & Soukromí

Hodnocení 3 z 5Hodnocení 3 z 5Hodnocení 3 z 5

Cena (SGD)

4,83 / mo

Hlavní rysy

 • Nabízí kompresi dat
 • Blokování reklam
 • Podporuje 7 zařízení

"Bezpečné a soukromé, ale možná ne tak rovnoměrně jako u ExpressVPN."

CyberGhost je docela dobře známý v odvětví VPN, ale osobně mám pocit, že to není tak blízká shoda s plodinou. I když to představuje pěkný, snazzy výhled, existují aspekty jeho výkonu, které ve mně přitahují trochu skeptiku.

Na papíře nabízí CyberGhost dobré funkce a ve skutečnosti má také specializované servery pro P2P. Vynucuje to poměrně striktně a pokud zjistíte, že se vám nedaří stáhnout ke svému klientovi P2P, je pravděpodobné, že jste se připojili k serveru bez P2P, protože rychlost zůstane na velké tukové nule.

CyberGhost Speed ​​Test Singapore

CyberGhost Speed ​​Test – Singapore Server
(Viz výsledek testu plné rychlosti)

Rychlost, i když se mi z nich podařilo získat použitelné rychlosti, můžete být zklamáni. Pro Singapur to není tak špatné, ale zjišťuji, že pokud se více chystáte obejít geografické blokování pro streamování videa, můžete trochu trpět. Květen jejich serverů je shromážděn po celé Evropě.

Přesto, pokud doufáte pouze v bezpečné spojení z Singapuru do míst v síti, je to spravovatelná služba, pomocí které se můžete přihlásit. To je zejména tak, když vezmete v úvahu četné doplňky zabezpečení, které CyberGhost přichází.

Kromě vašeho standardního šifrování VPN může tato služba také blokovat online sledování a snaží se vynutit HTTPS na většinu webových stránek. Zkombinujte to s některými dalšími doplňky, jako je vestavěná antivirová ochrana a blokování reklam, a možná dostáváte to, za co platíte.

Stejně jako NordVPN má CyberGhost vynikající dlouhodobé cenové možnosti, které snižují váš měsíční závazek až na 3,50 $ měsíčně. Vaše rozhodnutí bude muset být v rovnováze mezi cenou a výkonem a zjistit, zda s tím můžete za tuto cenu žít.

Podívejte se na naši úplnou recenzi na serveru CyberGhost, kde se dozvíte více!

6. IPVanish

https://www.ipvanish.com

IPVanish VPN

Rychlost

Veletrh

Bezpečnostní & Soukromí

Hodnocení 3 z 5Hodnocení 3 z 5Hodnocení 3 z 5

Cena (SGD)

8,95 / mo

Hlavní rysy

 • Vynucené 256bitové šifrování
 • Neomezené P2P
 • Podporuje 10 zařízení

"Skvělé pro paranoidy, ale možná nebude na seznamu Singapurských uživatelů."

Kdyby to bylo založeno čistě na historii, nikdy bych nechal tuto VPN na našem seznamu nejlepších VPN pro Singapur. IPVanish byl v minulosti obviněn z poskytování uživatelských protokolů úřadům, a to je hlavní ne-ne, pokud jde o VPN. I když je to dost špatné, noví majitelé IPVanish se pokusili incident zamést pod koberec tím, že řekli, že nevěděli o dřívějších událostech, které by se mohly nebo nemusely vyskytnout.

To, co by mohlo být jejich posledním smrtelným knollem (vím, že si Singaporeans rádi stěžují!), Je jejich zákaznická podpora, což je absolutně nesmysl. Žiji v Malajsii a dokonce jsem znechucen úrovní podpory, kterou IPVanish poskytuje svým zákazníkům.

IPVanish však v Singapurských rychlostních testech pracuje překvapivě dobře a kombinuje to s vynuceným 256bitovým šifrováním. Ačkoli si někteří z vás možná myslí, že tuto úroveň šifrování nepotřebujete, můžeme říci, že vás to ušetří z vaší vlastní pošetilosti (snad).

IPVanish Speed ​​Test Singapore

IPVanish Speed ​​Test – Singapore Server
(Viz výsledek testu plné rychlosti)

Nahrávání i stahování jsou na serverech IPVanish pozoruhodně rychlé, v tomto případě převyšují dokonce i NordVPN a ExpressVPN. Nebyla tu žádná stížnost, ale problémy, které jsem měl s jejich rychlostí na servery založené v Malajsii, byly místem, kde se jejich zákaznický servis ke mně skutečně dostal.

Rozdíl v úrovni zvýšeného výkonu v kombinaci s jejich strašným zákaznickým servisem dělá z IPVanish skutečný hit nebo slečnu. Chtěl bych se vás zeptat, jestli jste připraveni využít šanci, že to bude fungovat dobře z krabice pro vás. Pokud si myslíte, že je to skvělé. Pokud ne, možná budete muset nakonec požádat o vrácení peněz.

Přečtěte si naši podrobnou recenzi na IPVanish a zjistěte více!

7. SaferVPN

https://www.safervpn.com

SaferVPN

Rychlost

Veletrh

Bezpečnostní & Soukromí

Hodnocení 3 z 5Hodnocení 3 z 5Hodnocení 3 z 5

Cena (SGD)

4,54 / mo

Hlavní rysy

 • 256bitové šifrování
 • Zákaznická podpora 24/7
 • Celosvětová umístění serveru

"SaferVPN je o něco omezenější než špičková VPN, nicméně poskytuje slušnou nabídku za rozumnou cenu."

SaferVPN je společnost SaaS pro kybernetickou bezpečnost, kterou založili partneři Amit Bareket a Sago Gidali, dva tech kluci, kteří vynikají v kybernetické bezpečnosti sami. Jsou hrdí na to, že nabízejí dobrý produkt, který je podporován jejich principy necenzurovaného a bezpečnějšího internetu pro všechny.

V SaferVPN bylo jejich cílem vytvořit nejjednodušší a nejrychlejší možnou VPN a do té míry, do jaké to dokázali. Pro relativně malého hráče se jim podařilo vytvořit síť více než 700 serverů na více než 34 místech po celém světě.

Služba dokonce získala pochvalu od oblíbených pro Forbes a PCWorld, jakož i od svých vlastních zákazníků, kteří ocenili jak samotnou službu, tak i podpůrný personál, který tam, kde jim má pomáhat v době potřeby.

8. AzireVPN

https://www.azirevpn.com

AzireVPN

Rychlost

Veletrh

Bezpečnostní & Soukromí

Hodnocení 3 z 5Hodnocení 3 z 5Hodnocení 3 z 5

Cena (SGD)

4,68 / mo

Hlavní rysy

 • Podporuje protokol WireGuard
 • Umožňuje provoz P2P
 • Nesleduje provoz

"AzierVPN nabízí přístup k protokolu WireGuard, který je stále poměrně vzácný."

Démoni rychlosti by se měli radovat s vědomím, že AzireVPN byl v některých případech testován na podporu rychlosti linky až 500 Mb / s. To je velmi vzácné a musíme to vzít se špetkou soli. Nicméně díky kombinaci WireGuard plus podpora 256bitového šifrování je zatím něco, na co si musíte dát pozor.

Bohužel, AzireVPN je ve své službě trochu omezený, protože má pouze asi 20 serverů v pěti zemích. Stále za tyto ceny a podporující tento druh technologie existuje potenciál pro její růst.

Dobrým plusem ve své výhodě je schopnost platit v některých formách kryptoměny, jako jsou bitcoiny a litecoiny.

Závěrečné myšlenky: Potřebujete VPN v Singapuru?

Myšlenka navrhnout poskytovatele služeb VPN v Singapuru se mě nejprve týkala. Země skutečně disponuje pokročilou technologií a je v rukou vlády, může se tam stát cokoli.

V mých doporučeních se jako první muselo založit na společnostech se solidními nabídkami a prokazatelnými výsledky. Moje zaujatost byla částečně ovlivněna osobní zkušeností a zkušeností přátel, kteří jsou v zemi, ale upřímně řečeno, je lepší být v bezpečí než líto.

Díky pevné infrastruktuře v zemi by mělo být snadné najít téměř každého poskytovatele VPN, který tam můžete použít, a získat alespoň slušné rychlosti, ale tam by se mělo více soustředit na zabezpečení. 256bitové šifrování může zpomalit váš výkon, ale alespoň všechna zachycená data zůstanou v bezpečí.

Pro shrnutí zde uvádíme tři nejlepší VPN v Singapuru:

RYCHLOST

BEZPEČNOSTNÍ & SOUKROMÍ

PRICE (SGD / MO)

NordVPN

Vynikající

Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5

5,50

NAVŠTÍVTE VPN

ExpressVPN

Vynikající

Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5

11.47

NAVŠTÍVTE VPN

Surfshark

Vynikající

Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5

2,75

NAVŠTÍVTE VPN

Věřím, že jsem objasnil svůj postoj, pokud jde o nutnost VPN pro uživatele se sídlem v Singapuru. Ať už jste sdílení souborů P2P, streamer videa, nebo chcete být obecně anonymní a bezpečný – jděte na to.

Když vláda začne diskutovat o tom, zda vyloučit vaši poslední šanci na svobodu internetu ve jménu národní bezpečnosti, je v sázce příliš mnoho.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map