Oh Austrálie.

Ozzy-Ozzy-Ozzy, Oi-Oi-Oi.

Země dole pod.

Rodiště význačné quokky.

Jste slavní tolika produkty, místy a lidmi, ale pokud jde o webhosting, jste docela … meh. Je nám líto, ale je to pravda.

Contents

Proč rychlost webhostingu záleží

Nejlepší webhosting australských webů

Je přirozené, že Australané chtějí podporovat australské podniky, včetně webhostingu, ale musíme čelit faktům – australský webhosting je SLOW a zabije vaše podnikání.

Žijeme v budoucnu, kde lidé mají přístup k informacím v mžiku a zvykli si na takové rychlosti. Webové stránky se proto musí načíst za méně než 2 sekundy. Ještě déle a lidé se prostě nudí a přejdou pryč a hledají web, který bude reagovat rychlostí, na kterou jsou zvyklí..

Jinými slovy, pokud vaše malá firma provozuje pomalý australský webhosting, ztratíte zákazníky a tisíce dolarů v potenciálním prodeji!

Rychlost webu také hraje obrovský faktor v optimalizaci vyhledávače. Můžete optimalizovat všechna klíčová slova, která chcete, ale pokud je váš web trvale pomalejší než konkurence, nikdy se ve vyhledávání Google nikdy nezobrazí jako první.

Dokud se australští weboví hostitelé nezapojí, důrazně doporučujeme jít s australskými značkami, zejména se značkami s datovými středisky v Singapuru..

Rychlé doporučení: 

Pro ty z vás, kteří jsou příliš zaneprázdněni, aby si přečetli celý náš článek, je zde shrnutí; Australský webhosting nedokáže udělat dojem z hlediska rychlosti a hodnoty. S hostováním datového centra SiteGround v Singapuru jste mnohem lépe, takže zákazníci z celého regionu si budou moci užít váš web s rychlým načítáním. Podívejte se, jak rychlý je SiteGround.

Web Hosting Australia není dostatečně připojen

Uvidíte, že i v tomto věku, kdy je vše bezdrátové, je internet stále do značné míry závislý na podmořských kabelech.

Vše, co používáte internet (streamování videa, hraní her, nakupování, podnikání atd.), Využívá podvodní kabely, které jsou schopny přenášet terabajty dat rychlostí světla, a bohužel Austrálie je jednou z nejméně propojených zemí na světě. , jak je patrné ze seznamu mezinárodních podmořských komunikačních kabelů Wikipedie.

Podmořská kabelová mapa

Austrálie je nejméně propojená (zdroj mapy)

Austrálie je připojena pouze k 21 podmořským kabelům, ale 11 z nich nefunguje (10 je vyřazeno z provozu a 1 ve výstavbě), a ty, které se stále používají, jsou staré a náchylné ke škrábancům a škodám, které mohou způsobit velké výpadky, jako je tento právě tady.

Jak výpadek podmořského kabelu ovlivňuje vaši malou firmu

Již dříve jsme v Best Host Singapore zmínili, že Amazon by mohl ztratit až 1,6 miliardy USD ročně, pokud by jejich stránky zpomalily pouze o 1 sekundu. Nyní si představte tuto situaci, ale s neskutečně pomalými časy načítání po celé dny – ztratí důvěru zákazníků, protože je ohrožena jejich spolehlivost, a nakupující přinesou své podnikání jinde.

Tak to bude s výpadky podmořských kabelů.

Tato situace je velmi reálná, zejména pokud jde o online malé podniky provozované v Austrálii, které vyžadují nepřetržitý provoz. Pomalé rychlosti načítání způsobí frustrace zákazníka a nebudete prodávat tolik, kolik byste chtěli, ani tolik, kolik byste mohli.

Z tohoto důvodu důrazně doporučujeme hostit vaše stránky s mezinárodními webovými hostiteli s datovými středisky v Singapuru.

Musíte si pamatovat, že on-line podnikání jsou globální podniky, a tak bude mít zbytek světa přístup k vašemu webu, pokud budou kabely rozbité, a v Ozzielandu budete mít pořádné rychlosti, i když bude vše v provozu.

Co ti vaši zákazníci neřeknou

 • První dojem
  Zákazníci si vytvoří názor na vaši značku v prvních několika sekundách, kdy načtou váš web. Pokud se váš web načte rychle, bude se cítit šťastný a pokračovat v prohlížení. Pokud je to příliš pomalé, budou se cítit nespokojeni a ten pocit u nich zůstane pokaždé, když uvidí vaši značku.
 • Zákazníci se nudí snadno
  Pokud váš web nedokáže upoutat pozornost zákazníka prostřednictvím pomalých rychlostí načítání nebo neatraktivního obsahu, přesunou se dál a nebudou se obtěžovat znovu se podívat do svého webového obchodu..
 • Jsou nejistí
  Lidé si dávají pozor na online nakupování. Pomalé weby jsou považovány za nespolehlivé, jejich objednávky mohou ztratit nebo se smíchat atd. Rychlejší web pomáhá lidem vnímat vaši značku nebo web jako profesionální a spolehlivý, což pomáhá s prodejem.

Jak testujeme rychlost hostitele webu

V první řadě se musíte seznámit s jedinečnou kontrolou rychlosti serveru Bitcatcha.com. Vytvořili jsme jej pro kontrolu doby odezvy serveru po celém světě. Můžete jej použít k tomu, abyste viděli, jak rychle váš server reaguje na požadavky z různých zemí.

Co je naše měřítko?

Srovnáváme rychlosti serveru s doporučením společnosti Google 200 ms. Takto hodnotíme webové hostitele, které jsme testovali:

 • Všechno pod 180 ms je označeno jako A+
 • 181 ms -210 ms je hodnoceno jako A
 • 211 ms – 220 ms je hodnoceno B+
 • 221 ms – 240 ms je hodnoceno B
 • 241 ms – 280 ms má C+
 • 281 ms – 360 ms má C
 • 361 ms – 520 ms je hodnoceno D+
 • 521 ms – 840 ms je hodnoceno D
 • 841 ms – 1480 ms se označuje jako E+
 • Všechno nad 1480 ms je označeno jako E

* Poznámka: Měřítko není lineární.

V ideálním případě budete chtít, aby váš web byl hodnocen alespoň B ale čím rychleji vaše stránky fungují, tím lépe pro vás.

Nejlepší webhosting Austrálie v porovnání – která značka je nejrychlejší?

Značky webhostingu, které jsme testovali, jsou pěkně nakopané, s minimálním hodnocením B +. V zásadě se nemůžete pokazit, když hostujete některou z těchto značek, a to vše závisí na osobních preferencích. Čtěte dále a zjistěte, které z nich vám pomohou posílit vaše podnikání!

1. SiteGround

https://www.siteground.com

SiteGround

Světové rychlostní skóre

A+

Rychlost v Sydney

95 ms

Cena (AUD)

7,68 / mo

Klíčové vlastnosti

 • 20 GB SSD úložiště
 • 25 000 návštěv / mo
 • SuperCacher
 • 24/7 techn. Podpěra, podpora
 • Prémiové zálohování

"Všestranný a velmi dobře zaoblený hostitel. Dokonce s nimi hostujeme Bitcatcha!"

Už jsme to řekli dříve a řekneme to znovu – náš oblíbený webový hostitel, ruce dolů je SiteGround. Naše stránky jsou hostovány s nimi, jsme vůči nim zaujatí a podle našeho skromného názoru nabízejí nejlepší sdílený hosting z hlediska rychlosti a hodnoty právě teď.

Naše testovací stránka je hostována v singapurském datovém centru SiteGround, takže se v oblasti pohybují celkem dobře, s pingem ze Sydney až 95 ms. Celosvětově udělali úžasné také vzhledem k vzdálenosti na východ od USA (215 ms) a Sao Paolo (351 ms).

Dostali jsme hodnocení A + s celosvětovým průměrem 159,9 ms (srovnatelné s některými možnostmi cloudového hostování venku)!

US (W)
US (E)
Londýn
Singapur
Sao Paulo
211 ms215 ms180 ms3 ms351 ms
Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Německo
66 ms95 ms70 ms240 ms168 ms

Průměrná rychlost: 159,9 ms – Zobrazit úplný výsledek

Jejich podpůrný tým je prostě vynikající. Během celého našeho hostování s nimi nikdy neodpověděli na naši spokojenost bez ohledu na to, jak hloupé to může být. Věříme, že mohou být jedním z důvodů, proč je SiteGround jedním z Hostitelé aplikace WordPress vysoce doporučovaní!

Pokud jde o datová centra, mají 5 nejmodernějších budov umístěných ve 3 regionech. Vyberte si ten, který je vašim zákazníkům nejblíže, a optimalizujte tak rychlost svého webu (v tomto případě vyberte Singapur).

S konkurenční cenou (pouze AUD7,68 / měsíc), vynikající podporou, vynikající rychlostí, 99,99% zárukou dostupnosti a celou řadou funkcí, bez kterých nemůžeme žít, není divu, že SiteGround je naší volbou pro webový hosting číslo 1 pro Austrálii!

SiteGround v akci

 • Přečtěte si naši podrobnou recenzi SiteGround.
 • Navštivte naši testovací web SiteGround hostovaný v Singapuru.

2. Hostinger

https://www.hostinger.com/

Hostinger

Světové rychlostní skóre

A+

Rychlost v Sydney

191 ms

Cena (AUD)

5,25 / mo

Klíčové vlastnosti

 • Název domény zdarma
 • Neomezené úložiště
 • Neomezená šířka pásma
 • hPanel
 • Lokalizovaná podpora

"Web hosting, který je nejlepší pro začátečníky."

Nedávno jsme dostali své grubby malé rukavice na několik účtů Hostinger a jsme docela ohromeni úrovní poskytovaných služeb. Jejich velmi efektivní a užitečný tým podpory vás provede krok za krokem k řešení problémů, se kterými se setkáte, ve vašem rodném jazyce (v současné době mají týmy podporující více než 20 rodných jazyků s plány rozšířit se na více), které budou opravdu pomáhat začátečníkům s jejich strasti na webu.

Nyní jsme si mysleli, že v tomto cenovém bodě možná jejich servery nejsou tak rychlé. Ukázalo se, že jsme se mýlili. Použili jsme náš účet Singaporean Hostinger prostřednictvím kontroly rychlosti našeho serveru, abychom zjistili, jak dobře fungují globálně a v Austrálii samotné, a výsledky nás zasáhly..

US (W)
US (E)
Londýn
Singapur
Sao Paulo
194 ms229 ms246 ms5 ms349 ms
Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Německo
99 ms191 ms70 ms212 ms163 ms

Průměrná rychlost: 175,8 ms – Zobrazit úplný výsledek

S celosvětovým průměrem 175,8 ms dokázalo Singingerovské datové centrum společnosti Hostinger tuto zkušenost s tímto testem rychlosti. V Sydney se jejich servery zazvonily s velmi slušnou 199 ms, což ukazuje světu, že Hostinger může snadno sloužit australským zákazníkům a zároveň poskytuje okolnímu regionu rychlosti, které potřebují. Opravdu si zasloužíme naše hodnocení A +.

Za skutečně konkurenční cenu AUD 5,25 / měsíc je množství funkcí, které získáte, šílené. Neomezené úložiště SSD, neomezená šířka pásma, neomezené e-maily, 99,9% záruka dostupnosti, všechny dobroty, které najdete v prémiovém webhostingu, ale za zlomek ceny. Aby to pěkně zabalili, dokonce si s každým novým účtem hodili název domény zdarma.

Díky jejich vynikající podpoře v kombinaci s rychlými rychlostmi serveru, konkurenceschopnými cenami a nesčetnými funkcemi zvyšujícími rychlost je Hostinger jedním z nejlepších webových hostitelů pro ty, kteří jsou v online obchodech noví..

Hostinger v akci

 • Přečtěte si naši důkladnou recenzi hostingera.
 • Navštivte naše testovací místo Hostinger hostované v Singapuru

3. WPWebHost

https://www.wpwebhost.com/

WPWebHost

Světové rychlostní skóre

A+

Rychlost v Sydney

265 ms

Cena (AUD)

37,41 / mo

Klíčové vlastnosti

 • Název domény zdarma
 • Host 5 webových stránek
 • 60 GB úložiště SSD
 • 30 000 návštěv / mo
 • SSH & SFTP přístup

"Značka webhostingu vytvořená pro WordPress"

Jako nové dítě na bloku WPWebhost určitě udělá dojem. Jsou to sesterská společnost Exabytes (webhostingová společnost se silnou přítomností v jihovýchodní Asii), a tak zdědili mnoho vlastností, díky nimž je Exabytes skvělý začít.

Označili se za prémiový spravovaný hosting WordPress a mají spoustu nástrojů pro zvýšení výkonu, které se hodí ke spravovanému hostiteli WordPress (úložiště SSD, technologie NGIX, http / 2, práce)

Naše testovací místo pro WPWebhost se nachází v Coloradu USA s plánem WP Plus (AUD37 / měsíc). Díky tomu jsme získali 60 GB úložného prostoru, 30 000 návštěv za měsíc a příspěvek 5 domén.

Rychle je WPWebhost docela zatraceně rychlý s celosvětovým průměrem 141 ms, s pingy ze Sydney, které se naladí na slušných 177 ms. Mezi všemi našimi hostitelskými testovacími místy v tomto seznamu provedl WPWebhost skutečně nejrychlejší ping z Austrálie!

US (W)
US (E)
Londýn
Singapur
Sao Paulo
65 ms43 ms97 ms230 ms119 ms
Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Německo
463 ms225 ms159 ms60 ms115 ms

Průměrná rychlost: 157,6 ms – Zobrazit úplný výsledek

Zatím se zdá, že WPWebhost je včelími koleny se spoustou funkcí a rychlosti, ale jejich služba je stále velmi nová a jejich podpora je stále netestována..

Abych to zabalil, WPWebhost je skvělým hostitelem pro Australany, pokud jde o funkce a rychlost. Jejich specializovaný tým podpory 24/7 sídlí v Penangu v Malajsii – ale jako velmi mladá značka se stále musí prokázat svou podporou.

4. A2 Hosting

https://www.a2hosting.com/

A2 Hosting

Světové rychlostní skóre

A+

Rychlost v Sydney

141 ms

Cena (AUD)

6,95 / mo

Klíčové vlastnosti

 • Neomezený SSD
 • Neomezená šířka pásma
 • WP optimalizované pro A2
 • Zdarma migrace stránek
 • Kdykoli peníze zpět

"Nejlepší pro malé firmy a osobní weby, které běží na WordPress."

Stejně jako Inmotion je hosting A2 jednou z mála nejlepších hostingových značek, které se opravdu zajímají o planetu. Probíhá seriózní ekologická kampaň a jsou 100% uhlíkově neutrální.

Kromě toho, že byli úžasní v záchraně planety, získali také spoustu ocenění, která říká něco o jejich pozoruhodné rychlosti a službách.

Rozhodli jsme se pro jejich plán Swift (6,95 AUD / měsíc) a užili jsme si spoustu funkcí, které pomohly udržet náš web rychlý, jako je SSD úložiště, PHP7 a jejich exkluzivní A2 Optimized WordPress aplikace.

Mají 3 datová centra rozmístěná v různých regionech, z nichž nejbližší k Austrálii se nachází v Singapuru.

Přirozeně jsme se rozhodli hostit naše testovací místo s jejich singapurským datovým centrem, ale výsledky nebyly úplně to, co jsme očekávali.

Ping ze Sydney se vrátil v 329 ms, což je pro naši představu příliš pomalé. Stále se jim však podařilo získat zatraceně dobrý celosvětový průměr 176 ms s hodnocením A +, a to díky jejich rychlým rychlostem ve zbývajících testovaných lokalitách..

US (W)
US (E)
Londýn
Singapur
Sao Paulo
172 ms212 ms278 ms6 ms316 ms
Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Německo
163 ms141 ms67 ms218 ms159 ms

Průměrná rychlost: 173,2 ms – Zobrazit úplný výsledek

A2 nemusí být nejrychlejším webovým hostitelem v Austrálii, ale v dané oblasti si vedou velmi dobře. Se svými neomezenými funkcemi je A2 skvělý webhosting, který stojí za zvážení!

A2 Hosting v akci

 • Přečtěte si naši podrobnou recenzi hostingu A2.
 • Navštivte naše testovací stránky A2 Hosting hostované v Singapuru

5. Kinsta

https://kinsta.com/

Kinsta

Světové rychlostní skóre

A+

Rychlost v Sydney

266 ms

Cena (AUD)

41,86 / mo

Klíčové vlastnosti

 • Používá technologii Google Cloud
 • 20 000 návštěv / mo
 • Denní zálohy
 • WP expert jako podpora
 • Hack opravit záruku

"Prémiový hosting WordPress založený na platformě Google Cloud"

Další na našem seznamu nejrychlejších webových hostitelů pro Austrálii je Kinsta Managed WordPress Hosting. Nejlepší věc na Kinsta je, že jejich infrastruktura je vytvořena výhradně pomocí vlastní cloudové platformy Google! To jim umožňuje využívat neustále se zlepšující technologie společnosti Google a neuvěřitelných 20 datových center, což dává společnosti Kinsta potenciál být nejrychlejším webovým hostitelem, bodka.

S více než 10 let zkušeností s WordPress, Kinsta má schopnost a vědět, jak vytvořit nejlepší, nejchytřejší Managed WordPress Hosting řešení pro trh.

Díky své architektuře a infrastruktuře další generace dokáže Kinsta načíst hostované weby rychleji, než dokáže většina lidí blikat.

US (W)
US (E)
Londýn
Singapur
Sao Paulo
130 ms95 ms10 ms287 ms203 ms
Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Německo
487 ms266 ms221 ms83 ms13 ms

Průměrná rychlost: 179,5 ms – Zobrazit úplný výsledek

Kinsta je hostitelem WordPress, to znamená, že s nimi můžete hostovat pouze WordPress. Jsou také v prémiové kategorii, veškerá skvělá podpora a rychlost přichází se statnou cenou; 41,86 $ měsíčně, za jejich vstupní plán. Kinsta může být drahá, ale pokud si to můžete dovolit, budete mít špičkovou podporu v tomto odvětví.

Kinsta v akci

 • Přečtěte si naši úplnou recenzi na Kinsta.
 • Navštivte naše testovací stránky Kinsta hostované v jejich londýnském datacentru.

6. Bluehost

https://www.bluehost.com/

Bluehost

Světové rychlostní skóre

A+

Rychlost v Sydney

168 ms

Cena (AUD)

9,61 / mo

Klíčové vlastnosti

 • Linux & cPanel
 • Neomezené zdroje
 • Automatické zálohování
 • Ochrana zdrojů
 • CloudFlare CDN

"Jedna z nejstarších značek v okolí."

Bluehost je nejstarší webhostingová značka, která se dostala na tento seznam, a díky 15 letům (od roku 2003) zkušeností pod pásem vědí, že lidé hledají – rychlý a spolehlivý webhosting.

Líbí se nám, že mají CDN vestavěný přímo na jejich účet. Pokud potřebujete zvýšit rychlost, je k dispozici pouhým stiskem tlačítka.

Na pouhých AUD 9,61 s jejich plánem Plus jsme získali neměřené úložiště a šířku pásma, s neomezeným počtem domén. Pokud jde o rychlost, celosvětový průměr BlueHost je o něco pomalejší ve srovnání s většinou značek na tomto seznamu, ale pokud cílíte pouze na australské zákazníky, nemusíte se čeho bát.

Bluehost je stále hodnocen jako A s celosvětovým průměrem 188 ms, přičemž Pings ze Sydney přichází v 183 ms (s datovým centrem v USA).

US (W)
US (E)
Londýn
Singapur
Sao Paulo
23 ms78 ms183 ms193 ms164 ms
Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Německo
330 ms168 ms125 ms92 ms174 ms

Průměrná rychlost: 153 ms – Zobrazit úplný výsledek

Nejsou tak rychlé jako weboví hostitelé A +, ale pro blogy a malé online firmy je BlueHost perfektní.

7. Zásadní

https://www.crucial.com.au/

Rozhodující

Světové rychlostní skóre

A

Rychlost v Sydney

1 ms

Cena (AUD)

16,58 / mo

Klíčové vlastnosti

 • Opravdu hostitel Austrálie
 • 50 GB diskového úložiště
 • Podpora Aussie 24 × 7
 • Neomezené e-maily
 • Zelený hosting

"Nejlepší pro publikum cílené na webové stránky v Austrálii"

Ve skutečnosti jsme se snažili, abychom se do tohoto seznamu snažili zahrnout australské značky webhostingu, ale pojďme čelit faktu – australský hosting prostě není dobrý.

Testovali jsme Ventraip a byli jsme velmi zklamaní svými výsledky (celosvětový průměr 249 ms, hodnocené C +) a NetRegistry se ani příliš nelíbili, v celosvětovém průměru 246 ms (také hodnoceni C +).

Zásadní se nám však podařilo udělat dojem na jejich zákaznicky přívětivé služby a rychlost. Jsou nadšení, že pomáhají australským podnikům uspět, a jejich malý, ale efektivní tým zákaznických služeb to odráží.

Použili jsme jejich plán sdíleného hostování (16,58 AUD) a bylo zpracováno 50 GB úložiště, neomezená šířka pásma s 10 doménami. Může to vypadat trochu drahocenné zejména proto, že omezují vaše úložiště a domény, ale to by mohlo fungovat v náš prospěch – omezené zdroje ve sdíleném hostování znamenají, že žádný jediný klient se nedostane do prasat serveru, což má za následek stabilní servery pro všechny.

Jejich rychlosti serverů jsou docela slušné, ale ne tak dobré jako ostatní weboví hostitelé na tomto seznamu s celosvětovým průměrným výsledkem 192 ms (A).

Jsou v pořádku, pokud cílíte na mezinárodní zákazníky, ale pokud budete mít pouze australské diváky / zákazníky, budete rádi, když víte, že pingy ze Sydney se vrátily rychlostí zlomu – pouze 1 ms.

US (W)
US (E)
Londýn
Singapur
Sao Paulo
149 ms204 ms283 ms98 ms320 ms
Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Německo
234 ms1 ms114 ms205 ms312 ms

Průměrná rychlost: 192 ms – Zobrazit úplný výsledek

Jednou z možností, kterou máme u Crucial, je to, že stále používají PHP5.6. Věříme, že pokud se rozhodnou implementovat PHP7, uvidí výrazné zvýšení rychlosti.

Líbí se nám, že Crucial to opravdu znamená, když říkají, že jim záleží – stejně jako A2 a Inmotion i Crucial aktivně hledá způsoby, jak snížit svou uhlíkovou stopu na planetě. Pravidelně také přispívají na charitativní účely a iniciativy, které usilují o zachování australské přírodní krásy.

Pokud cílíme pouze na Australany, rádi bychom hostili s Crucialem a jejich týmem odborníků.

Výrok

Opravdu jsme chtěli, aby byl seznam vytvořen více australských webových hostitelů, ale bohužel prostě nefungují dostatečně dobře, pokud jde o rychlost nebo cenu..

Jistě, australské webhostingové značky fungují výjimečně dobře na domácí půdě, ale to je jediné místo, ve kterém vynikají; jsou všude jinde tak pomalí! Jaký je smysl internetového podnikání s pomalými časy načítání po celém světě, když veškerým účelem přivedení podniků na internet je potenciálně získat více globálních zákazníků?

Zde je přehled našich nejlepších 3 poskytovatelů webhostingu pro webové stránky Austrálie:

WORLDWIDE SPEED

RYCHLOST SYDNEY

CENA (AUD / MO)

SiteGround

A+

95 ms

7,68

Hostinger

A+

190 ms

5.25

WPWebHost

A+

225 ms

37,41

Osobně bychom šli s SiteGround (hostitelem v Singapuru), pokud bychom měli zacílit na australské zákazníky. Dostali bychom vynikající rychlosti z celého regionu, na rozdíl od toho, abychom byli v Austrálii rychlí.

S jejich konkurenční cenou, fantastickými funkcemi, superrychlými rychlostmi a nejpřátelštějším zákaznickým servisem na světě je pro nás velmi těžké srazit SiteGround mimo naše číslo 1.

Přejděte na oficiální web SiteGround a podívejte se na jejich plány nebo si prohlédněte podrobnou recenzi SiteGround!

Jako obvykle nám pošlete zprávu o případných otázkách a my vám rádi odpovíme.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me