7 nejlepších webhostingů pro webové stránky Indie 2020 (hodnoceno!)

Pokud jste narazili na tuto stránku a hledali jste nejlepší webhosting v Indii, máte štěstí – nedávno jsme vyzkoušeli obrovský seznam webhostingů a vybrali jsme si 7 z nejvýkonnějších značek, které vám pomohou při rozhodování o jedné to je nejlepší pro vaše podnikání!


Contents

Na první pohled: Top 3 weboví hostitelé pro Indii

# 1 Hostinger Indie

https://www.hostinger.in/

Vynikající volba pro ty z nás, kteří právě začínají. V Indii se vám bude líbit doba odezvy serveru 80 ms a jsou po celém světě dost zatraceně rychlí! Jejich šílená nízká úvodní cena je prostě příliš dobrá na to, aby odolala.

# 2 SiteGround Singapore

https://www.siteground.com/

Nejlepší všestranník s velkou hodnotou za peníze. Rychlost odezvy serveru je šílená na 68 ms pinged z Bangalore a velmi malá latence, když ping z celého světa. Cítíme, že je to perfektní hostitel pro malé a střední firmy v Indii.

# 3 A2 Hosting

https://www.a2hosting.in/

S použitím svého singapurského datového centra není průměrná celosvětová rychlost hostingu A2 tak rychlá jako SiteGround, ale pingy z Bangalore se vrátily rychlostí osvětlení 68 ms. Také se nám líbí jejich pohodlné funkce!

Proč byste nám měli věřit?

Zde na Bitcatcha.com máme desetileté zkušenosti v oblasti sítí a IT a my jsme udělali naši misi, abychom objevili vše, co je o webhostingu vědět..

Klademe nejvyšší důraz na rychlost webhostingu, protože víme, že rychlost může snadno vytvořit nebo přerušit podnikání. Webový hostitel musí být schopen reagovat na žádost rychleji, než si můžete uchopit prsty (to trvá 350 milisekund, aby se vaše prsty – dobrý webhosting musí být schopen reagovat za méně než 200 milisekund).

Proč je rychlost tak důležitá

Když uvedete svou firmu na internet, měli byste vědět, že konkurujete stovkám, možná tisícům jiných internetových obchodů. Můžete očekávat, že soutěž nabídne přesně stejnou službu nebo produkt jako vy, za přesně stejnou cenu nebo dokonce nižší.

Co můžete udělat, abyste získali výhodu nad konkurencí?

Rychlost webových stránek.

Většina lidí je zvyklá načítat své informace nebo webové stránky za méně než 2 sekundy (což znamená, že webový hostitel musí reagovat co nejrychleji. Standard Google 200 ms). Cokoli déle a lidé jsou prostě příliš netrpěliví na to, aby čekali, navigovali na jiné stránky, které slouží jejich potřebám a načítají se mnohem rychleji.

Porozumění rychlostním hodnocením Bitcatchy

Celosvětové hodnocení rychlosti

Použili jsme náš vlastní tester rychlosti serveru k testování doby odezvy z osmi různých míst po celém světě. Tyto výsledky pak zprůměrujeme a porovnáme s doporučenou dobou odezvy Google 200 ms. Weboví hostitelé získají hodnocení A, pokud je rychlejší než 210 ms.

Rychlost v Indii

Konkrétně měříme dobu odezvy od Bangalore. To nám říká, jak rychle je konkrétní webový hostitel pro indické publikum.

Jak vybrat dobrý webhosting

Většina lidí chce pouze základní webhosting, který funguje. Existují však velké rozdíly ve značkách a pro úspěšné online podnikání je nezbytné vybrat webového hostitele, který vyhovuje vašim potřebám..

Existuje několik věcí, které musí mít webový hostitel, abychom je považovali za dobré – zde je několik, takže budete vědět, na co si dát pozor.

1. Rychlost

Pokud váš web hosting reaguje pomalu, mohlo by vás to stát tisíce, možná miliony ztracených potenciálních prodejů. Chceme rychlého webového hostitele, který dokáže alespoň odpovídat benchmarku Google 200ms! V Bitcatcha měříme rychlost serveru a hodnotíme hostitele webu od A + do D

2. Rychlost, kde je vaše cílové publikum

Musíte získat webhosting, který bude odpovídat na žádosti cílového publika RYCHLE, takže nezapomeňte vybrat webového hostitele s dobrou dobou odezvy v oblasti publika. Z tohoto důvodu vám jedinečná kontrola rychlosti serveru Bitcatcha ukazuje dobu odezvy z 8 zemí po celém světě!

3. Cena

Chceme najít pěknou rovnováhu mezi nízkými cenami a dobrým webhostingem. Vyberte hostitele, který vám může poskytnout funkce, které potřebujete, za cenu, kterou pohodlně platíte!

4. Zákaznický servis

Komplikace mohou nastat při jednání s webovými stránkami. Je dobré mít tým odborníků, který vám pomůže vyřešit vaše problémy. Nezapomeňte vybrat webového hostitele, který má dobré výsledky v zákaznické podpoře.

5. Záruka dostupnosti

Pokud váš web neustále klesá, bude pro vás a vaše publikum k ničemu. Chceme hledat webového hostitele, který nám může přinést nejméně 99,8% záruku dostupnosti

6. Zabezpečení

Pokud váš webhosting má špatnou ochranu před malwarem a hackery, necháte svůj web a data na útokech otevřený. Vyberte hostitele, který má silné zkušenosti v oblasti zabezpečení, malwaru a ochrany proti hackerům.

7. Funkce

Vždy je hezké získat více, než kolik jste za funkce zaplatili. Některé značky webhostingu mohou poskytovat více funkcí, ale nemusí být nejrychlejší. Vyberte web hostitele, který je pěkně vyvážený mezi funkcemi, které chcete, rychlostí a cenou.

Pokud vyberete místní nebo globální?

Váš internetový obchod nebo firma je tedy zaměřena na Indii. Jaké jsou vaše možnosti hostování?

 1. Můžete získat web hostitele se sídlem v Indii

  Je ideální pro vás a vaše publikum se může těšit z vyšších rychlostí. Můžete také upřednostnit lokalizovaný tým zákaznické podpory.

 2. Můžete získat globální značku, která pokrývá Indii

  S globálními značkami obvykle přicházejí lepší globální rychlosti (perfektní, pokud cílíte na globální publikum). Měli byste také zažít lepší zabezpečení a celkové služby.

V níže uvedeném seznamu máme několik místních a globálních možností. Nakonec doporučujeme globálního hostitele, který pokrývá Indii pro lepší zákaznickou podporu a vybavení.

Hodnocení: 7 nejlepších webhostingů pro indické webové stránky

Poznámka

1. Všechny uvedené ceny jsou založeny na 12měsíční zaváděcí ceně smlouvy.
2. Použitá sazba forexu je 1 USD na 64,94 indické rupie.

1. Hostinger

https://www.hostinger.in

Hostinger

Světové rychlostní skóre

A+

Rychlost v Indii

99 ms

Cena (Kč)

205 / mo

Klíčové vlastnosti

 • Název domény zdarma
 • Neomezené úložiště
 • Neomezená šířka pásma
 • hPanel
 • Lokalizovaná podpora

"Skvělé funkce za skvělou cenu, zejména pro začátečníky"

Zatímco jsme si pohrávali s naším testovacím serverem Hostinger Indie, uvědomili jsme si, že tito kluci ve skutečnosti produkovali velmi rychlé doby odezvy, když byli pingováni z Indie! Provedli jsme několik srovnání a testovali jsme hostingera s ostatními webovými hostiteli a dospěli jsme k závěru, že tito geniální Litevci si zaslouží být na prvním místě v tomto seznamu.

Rychlost serveru Hostinger

US (W)
US (E)
Londýn
Singapur
Sao Paulo
194 ms229 ms246 ms5 ms349 ms
Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Německo
99 ms191 ms70 ms212 ms163 ms

Prům. Rychlost: 175,8 ms (Zobrazit celý výsledek)

Protože se server nachází v Singapuru, očekávali jsme, že hostinger dosáhne v asijské oblasti poměrně rychlých výsledků, a nezklamali. Na žádosti ze Singapuru, Japonska a Sydney se rychle odpovědělo rychlostí do 190 ms, což je velmi rychlé. Zejména Bangalore dostal odpověď za 99 ms. O společnosti Hostinger Indie se nám líbilo, že nezáleží na tom, zda vaši zákazníci sídlí v Asii, Americe nebo Evropě; jejich servery produkují ve většině regionů poměrně rychlou dobu odezvy.

Zákaznická podpora Hostinger

„Zábava“ není slovo, které bychom obvykle použili k popisu podpůrného týmu, ale naše zkušenost s podporou Hostingera byla opravdu zábavná! Jejich widget pro live chat je vždy zobrazen v pravém dolním rohu řídicího panelu, což velmi usnadňuje spojení s někým.

Zahrnovali také schopnost posílat emodži, gify a soubory, které mohou znít zbytečně, ale ve skutečnosti jsou velmi užitečné při předávání našich frustrace týmu.

Slouží také více než 20 zemím v jejich rodných jazycích, s plány přidat další, což ukazuje, že se opravdu zajímají o komunikaci se svými klienty.

Naše myšlenky na Hostingera

Hostinger nenabízí tolik výhod jako jejich konkurenti na tomto seznamu (žádná bezplatná ssl nebo denní záloha), ale zaslouží si číslo 1 kvůli jejich atraktivním úvodním cenám.

Jsou schopni konkurovat ostatním webovým hostitelům, pokud jde o rychlost, funkce a snadnost použití, ale dokázali jednostranně konkurovat nabídnutím 1 bezplatného doménového jména s každým novým účtem..

To poskytuje vynikající hodnotu, zejména pro podnikatele a nové vlastníky online podniků, kteří se zabývají cashflow. S tak solidními výsledky, působivými časy odezvy a vynikajícím systémem podpory se při hostingu s Hostingerem opravdu nemůžete pokazit.

Podívejte se na naši úplnou recenzi na Hostinger pro více informací!

Hostinger v akci

 • Podívejte se na náš testovací server Hostinger
 • inger oficiální web

2. SiteGround

https://www.siteground.com

SiteGround

Světové rychlostní skóre

A+

Rychlost v Indii

66 ms

Cena (Kč)

386 / mo

Klíčové vlastnosti

 • 20 GB SSD úložiště
 • 25 000 návštěv / mo
 • SuperCacher
 • 24/7 podpora
 • Prémiové zálohování

"Náš oblíbený webový hostitel. Dobře zaoblené a univerzální. Hostujeme s nimi Bitcatcha!"

Není žádným tajemstvím, že SiteGround je náš oblíbený webový hostitel. Netrvalo dlouho (pouze od roku 2004), ale jejich služby a rychlost byly naprosto hvězdné a my jsme vůči nim skutečně velmi zaujatí. Ve skutečnosti se nám tolik líbí, takže tento web, Bitcatcha.com, je ve skutečnosti hostován s SiteGround!

Rychlost serveru SiteGround

US (W)
US (E)
Londýn
Singapur
Sao Paulo
211 ms215 ms180 ms3 ms351 ms
Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Německo
66 ms95 ms70 ms240 ms168 ms

Prům. Rychlost: 159,9 ms (Zobrazit celý výsledek)

Vzhledem k tomu, že datové centrum testovacího místa se nachází v Singapuru, není divu, že časy odezvy pingované z Japonska, Sydney a Singapuru odečítají výjimečně dobře, pod 100 ms. To, co nás potěšilo, byla doba odezvy vycházející z Bangalore přečteno 136 ms – to je velmi rychlé pro indické publikum!

Průměrná doba odezvy webu Siteground je 165 ms, což mu poskytuje solidní A +, nejlepší hodnocení, které máme na webu Bitcatcha.com.

Zákaznická podpora SiteGround

Zabývali jsme se zákaznickou podporou všech zde uvedených značek webhostingu a podpora SiteGround je to nejlepší, s čím jsme se setkali, ruce dolů.

Live chat na nás odpověděl během několika sekund, byli dost trpěliví, aby dovedně zodpověděli jakékoli hloupé otázky, které jsme měli. Byli také velmi nápomocní ve všem, co jsme potřebovali. Vstupenky byly vyřešeny rychle a obratně, aniž by nás jakýmkoli způsobem frustrovaly.

SiteGround opravdu nastavil lištu pro zákaznickou podporu, takže ostatní weboví hostitelé vypadali špatně ve srovnání!

Naše myšlenky na webuGround

Jednou z výhod (z tolika), kterou má SiteGround oproti ostatním webovým hostitelům, je zahrnutí bezplatného SSL pro jejich uživatele. Od července 2018 začne Chrome (nejoblíbenější prohlížeč na světě) označovat všechny weby, které nesouvisejí s SSL, jako „nezabezpečené“. Ve světě, kde je konkurence tak tvrdá, byste nechtěli pokles důvěry ve své služby.

Takže si myslíme, že SiteGround se singapurským datovým centrem je solidní, s úžasnými globálními rychlostmi a ještě lepšími výsledky v Indii! Spárujte to s vynikajícím zákaznickým týmem podpory a získáte hostitele, který je ve všech aspektech opravdu úžasný.

Jednoznačné ano v našich knihách! Podívejte se na naši úplnou recenzi SiteGround, pokud jde o vše, co potřebujete vědět o hostiteli.

SiteGround v akci

 • Podívejte se na testovací web SiteGround
 • Navštivte oficiální web SiteGround

3. A2 Hosting

https://www.a2hosting.in/

A2 Hosting

Světové rychlostní skóre

A+

Rychlost v Indii

163 ms

Cena (Kč)

350 / mo

Klíčové vlastnosti

 • Neomezený SSD
 • Neomezená šířka pásma
 • WP optimalizované pro A2
 • Zdarma migrace stránek
 • Kdykoli peníze zpět

"Spolehlivý webový hostitel s rychlými výsledky, zejména jejich plán Turbo."

Tato americká webhostingová společnost je známá svými vynikajícími Turbo servery a jejich úžasnou funkcí optimalizace A2. (Veškeré podrobnosti naleznete v podrobném přezkumu hostingu A2).

I když nejde o nejrychlejší web hostitele v okolí, stále se jim podařilo získat A + v našich testech rychlosti serveru.

A2 Rychlost hostovacího serveru

US (W)
US (E)
Londýn
Singapur
Sao Paulo
172 ms212 ms278 ms6 ms316 ms
Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Německo
163 ms141 ms67 ms218 ms159 ms

Prům. Rychlost: 173,2 ms (Zobrazit celý výsledek)

Pomocí svého singapurského datového centra se ping ze Singapuru objevil velmi rychle v 6 ms, 67 ms v Japonsku, zatímco Bangalore skóroval velmi slušných 163 ms. Doby odezvy pro zbytek světa se ponořily do stovek, jsou stále rychlejší než váš průměrný webový hostitel s celosvětovým průměrem 173 ms.

A2 Hosting zákaznické podpory

Nyní máme mírný problém s hostingem A2 – jejich live chat Gurus je ve skutečnosti dobrý v tom, co dělá. Jde jen o to, že je někdy těžké se jich dostat. Jakmile jsme se dostali k guruovi, dokázali nám bez problémů vyřešit naše problémy!

Naše myšlenky na A2

Stejně jako SiteGround, A2 Hosting také nabízí svým zákazníkům SSL zdarma, což je funkce, kterou lze snadno implementovat, ale většina webhostingů ji zatím neučiní. Zákaznická podpora může být vylepšena, ale jakmile se k nim připojíte, jedná se o solidního webového hostitele s vynikajícími funkcemi!

A2 v akci

 • Podívejte se na naši testovanou webovou stránku A2
 • Navštivte oficiální web A2 A2

4. Inmotion Host

https://www.inmotionhosting.com/

Inmotion Hosting

Světové rychlostní skóre

A+

Rychlost v Indii

514 ms

Cena (Kč)

324 / mo

Klíčové vlastnosti

 • Název domény zdarma
 • Max Speed ​​Zones ™
 • Neomezený přenos dat
 • SSH přístup
 • Podpora 24 × 7 v USA

"Velké celosvětové pokrytí s podporou světové úrovně"

Osobně cítíme, že Inmotion Hosting je jedním z více podceňovaných webhostingových skvostů. Jejich servery jsou rychlé, mají vynikající funkce a služby zákazníkům jsou fantastické. Bitcatcha.com ve skutečnosti hostoval s Inmotionem před přechodem na SiteGround (Stále hostujeme několik dalších webů s Inmotion)!

Rychlost serveru Inmotion Hosting

US (W)
US (E)
Londýn
Singapur
Sao Paulo
2 ms53 ms322 ms178 ms172 ms
Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Německo
514 ms153 ms109 ms67 ms149 ms

Prům. Rychlost: 171,9 ms (Zobrazit celý výsledek)

Inmotion Hosting má pouze datová centra v Americe, což vysvětluje jejich rychlost pod 55 ms na západě a východě USA. Ani ve zbytku světa to neudělali moc – 109 ms v Japonsku, 153 ms v Sydney, 172 ms v Sao Paolu a 178 ms v Singapuru. Bohužel v Bangalore se jim v 514 ms nedařilo.

Jejich celosvětový průměr je 171,9 ms, což jim dává hodnocení A +.

Zákaznická podpora společnosti Inmotion

Podle očekávání je tým zákaznické podpory Inmotion Hosting vynikající. Vědí, co dělají, a jsou efektivní, nikdy nás nenechávají dlouho čekat. Živé chatovací relace jsou spojeny během několika minut a vstupenky jsou vyřešeny bez potíží.

Naše myšlenky na hostování Inmotion

Pokud cílíte na mezinárodní publikum, pak je hostování Inmotion perfektní – pokud chcete pouze oslovit místní indické zákazníky, možná budete chtít zvážit další hostitele.

Motivace v akci

 • Podívejte se na testovací web Inmotion Hosting
 • Navštivte oficiální web Inmotion Hosting

5. GoDaddy Indie

https://in.godaddy.com/

GoDaddy Indie

Světové rychlostní skóre

A+

Rychlost v Indii

111 ms

Cena (Kč)

149 / mo

Klíčové vlastnosti

 • 30 GB HDD
 • Neměřený převod
 • Povolen 1 web
 • 1 GB databáze
 • Podporováno PHP7

"Docela slušné, pokud vám nevadí žádné ozdůbky web hosting"

Naše zkušenost s GoDaddy India byla stejná jako „cool!“ a „meh!“. Pro každou věc, která nás potěšila, se jim podařilo vytvořit rovnocenný problém, který nás naštval. Pojďme se podívat na to, s čím se zabýváme.

Rychlost serveru GoDaddy India

US (W)
US (E)
Londýn
Singapur
Sao Paulo
167 ms218 ms197 ms10 ms337 ms
Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Německo
111 ms182 ms71 ms245 ms173 ms

Prům. Rychlost: 171,1 ms (Zobrazit celý výsledek)

Jednou z úžasných věcí, které se nám na GoDaddy India líbily, je jejich rychlost – ve skutečnosti jsou velmi rychlé!

Ačkoli nebyli příliš průhlední ohledně umístění svého datového centra (klikli jsme na „Asii“, ale nikdy nám neřekli, kde jsou umístěny servery v Asii), z testu rychlosti serveru je zřejmé, že sídlí v Singapuru a má neuvěřitelných 10 slečna.

Pings z Japonska přišly další v 71 ms a pak zajímavě, Bangalore ve velmi rychlých 111 ms. Netřeba dodávat, že GoDaddy Indie je perfektní, pokud cílíte na místní indické demografické skupiny.

Webový hostitel si vedl docela dobře také v jiných částech světa, v Sao Paolu klesl na 337 ms. Celkově je celosvětový průměr GoDaddy v Indii 171,1 ms, což je dost dobré pro hodnocení A +!

Zákaznická podpora GoDaddy Indie

No, jsou dobří v tom, co dělají, mají docela zkušené zkušenosti a budete se rychle spojovat. Ne tak rychle jako Hostinger ani SiteGround, ale svou práci zvládnou. Nic na to křičet – prostě to funguje.

Naše myšlenky na GoDaddy Indie

Tady začneme trochu chvástat.

GoDaddy by byl perfektním webhostingem pro Indii, kdyby měl pouze nějaké vyladěné aplikace pro WordPress, ale dostali jsme velký pytel ničeho. Všichni ostatní hostitelé nabízejí uživatelům nějaké pohodlí v aplikacích, takže získat nic není trochu zklamáním.

Další věcí, na kterou jsme docela naštvaní, je jejich uživatelské rozhraní – přizpůsobili si své vlastní rozhraní, ale máme pocit, že mohli udělat lepší práci a učinit ji intuitivnější..

GoDaddy Indie hostující uživatelské rozhraní

Trvalo nám 30 minut, než jsme našli správné místo pro správné načtení našich DNS a procházení UI bylo trochu vynucené a nepřirozené..

Pokud chcete implementovat základní SSL pro své webové stránky, budete zklamáni, když zjistíte, že GoDaddy India má bez SSL. Můžete za to zaplatit, ale budete trpce vědět, že to je něco, co můžete snadno získat u jiných hostitelů zdarma.

Přesto jsme si mysleli, že GoDaddy Indie je ve skutečnosti dobrá, pokud hledáte žádný webový hosting zaměřený na indické zákazníky za nízkou cenu, ale pokud očekáváte špičkové funkce nebo něco navíc, je nejlepší se podívat na jiné hostitelé webu.

GoDaddy Indie v akci

 • Podívejte se na testovací web GoDaddy Indie
 • Navštivte oficiální web GoDaddy India

6. Bluehost

https://www.bluehost.com/

Bluehost

Světové rychlostní skóre

A+

Rychlost v Indii

318 ms

Cena (Kč)

354 / mo

Klíčové vlastnosti

 • 50 GB SSD
 • Neměřený převod
 • Povolen 1 web
 • 1 doména zdarma
 • Pojďme šifrovat SSL

"Velké celosvětové pokrytí, ale v Indii nízké rychlosti. Ceny by mohly být lepší."

Bluehost byla založena v roce 2003 a rychle se stala jednou z nejlepších webhostingových značek na trhu. Jsou to populární zejména v Indii, ale odpovídá jejich popularita kvalitě? Pojďme to zjistit.

Rychlost serveru Bluehost

US (W)
US (E)
Londýn
Singapur
Sao Paulo
23 ms78 ms183 ms193 ms164 ms
Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Německo
330 ms168 ms125 ms92 ms174 ms

Prům. Rychlost: 153 ms (Zobrazit celý výsledek)

Datová centra Bluehost jsou založena v USA a mají docela dobré pingy (do 200 ms) z většiny světa s celosvětovým průměrem 181,1 ms. Jeden problém však – v Bangalore se jim nedařilo příliš dobře, skóre 330 ms.

Pokud upřednostňujeme rychlost, vypadá to, že Bluehost je lepší pro lidi, kteří chtějí mezinárodní dosah. Pokud cílíte na místní indickou demografickou skupinu, možná byste chtěli jít s jiným hostitelem, protože 330 ms je pro naši představu příliš pomalá.

Zákaznická podpora Bluehost

Spojení s živým týmem Bluehostu je jako hrát ruskou ruletu – pokud budete mít štěstí, získáte skóre a získáte zkušeného personálu, který ví, co dělají a je schopen vám pomoci. Pokud máte smůlu, získáte praktikanta, který nemá vůbec k dispozici žádnou pomoc.

Rozhodně ne náš oblíbený.

Naše myšlenky na Bluehost

Nemůžeme si pomoci, ale porovnat Bluehost s SiteGround, protože jsou téměř ve stejném cenovém rozpětí. S funkcí SiteGround můžete očekávat lepší funkce, ale za Bluehost zaplatíte mírně nižší cenu, takže myslím, že se to scvrkává na priority a preference.

Bluehost je ve skutečnosti super populární volbou mezi mnoha blogery a přidruženými obchodníky, ale pokud upřednostňujete rychlost, možná budete chtít zvážit, kde je místo vašeho publika první, než se zavázáte.

Bluehost v akci

 • Podívejte se na testovací web Bluehost
 • Navštivte oficiální web Bluehost

7. BigRock

https://www.bigrock.in/

Velký kámen

Světové rychlostní skóre

A

Rychlost v Indii

64 ms

Cena (Kč)

199 / mo

Klíčové vlastnosti

 • 20 GB HDD
 • Přenos 100 GB
 • Povolen 1 web
 • 300+ aplikace na jedno kliknutí
 • cPanel v ceně

"Rychlé rychlosti v Indii za nízké ceny.

Velký kámen! Mýtus, značka, legenda!

Dozvěděli jsme se o nich hodně a zdá se, že jsou v Indii docela populární, proto jsme se rozhodli získat u nich účet pro tento seznam, abychom zjistili, zda splňují očekávání..

Ale než se dostaneme k chválem / výpraskům, podívejme se nejprve na výsledky testů.

Rychlost serveru BigRock

US (W)
US (E)
Londýn
Singapur
Sao Paulo
226 ms241 ms130 ms62 ms343 ms
Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Německo
106 ms309 ms133 ms216 ms137 ms

Prům. Rychlost: 190,3 ms (Zobrazit celý výsledek)

S celosvětovým průměrem 190 ms je Bigrock jednoznačně nejpomalejším webovým hostitelem na seznamu. Díky rychlosti jsou ideální pro rychlé lokální pingy, protože jsou jediným webovým hostitelem na tomto seznamu s datovým centrem v Bombaji.

Pokud však chcete přilákat mezinárodní klientelu, nemusí být BigRock tou nejlepší volbou, se skóre 226 ms od US West, 241 ms od US East, 130 ms od Londýna, 343 ms od Sao Paulo a 309 ms od Sydney.

Jedinými zeměmi, které jsme viděli dobře mimo Indii, byl Singapur v 62 ms a Japonsko v 133 ms.

Zákaznická podpora BigRock

Zaregistrovali jsme se do startovacího plánu společnosti BigRock poté, co jsme viděli, jak jsou populární u místních obyvatel v Indii, očekávali slušné služby a snadné použití, ale zkušenost, kterou jsme prošli, byla … obrovské zklamání.

Za prvé, systém nám neposlal požadované informace k přihlášení do našeho účtu. Žádné přihlašovací údaje, žádné nastavení DNS, absolutně nic.

Kontaktovali jsme proto jejich livechat s žádostí o pomoc, ale nemohou s tím udělat nic bez přihlášení, a proto jsme byli požádáni, aby jsme zavolali na mezinárodní číslo podpory BigRock (na vlastní náklady, na vás), abychom to vyřešili.

Zavolali jsme a řídili jsme se automatizovanými pokyny, trpělivě stiskli klávesy, kterým jsme řekli, abychom stiskli… pak hovor přestal.

Takže jsme to zkusili znovu.

A hovor přestal. Znovu.

Snažili jsme se jim volat celkem 3krát a hovor přesně klesl. Stejný. Okamžik.

Konzultovali jsme s týmem live chatu, abychom zjistili, co jiného lze udělat.

Zeptali jsme se jich, jestli nás mohou přenést přímo do příslušného týmu – nemohou.

Mohou zrušit náš účet – nemohou.

To se rychle stalo nejhorším setkáním, jaké jsme kdy zažili s webovým hostitelem této ráže.

V 17:00 jsme zaslali e-mail na adresu, kterou tým livechat laskavě poskytl, a odpověděli v 18:00 s informacemi, které jsme potřebovali, abychom se konečně přihlásili a nastavili náš testovací web.

Netřeba dodávat, že jsme nebyli příliš šťastní z celého utrpení.

Naše myšlenky na BigRock

BigRock je levný, ale musí se opravdu nabrat. Rychlost rozumně, dělají dobře, i když chybí PHP7 a SSD. Doposud neimplementovali SSL, takže uživatelé se mohou v blízké budoucnosti potýkat s problémy, když Chrome aktualizuje svůj systém.

Rozhodně musí svým uživatelům poskytnout více funkcí a jejich uživatelské rozhraní je třeba aktualizovat – vypadá to, že to navrhli v 90. letech a vypálili svého návrháře do poloviny.

Snímky obrazovky nemůžeme poskytovat, protože se nám podařilo získat přístup do oblasti klienta pouze jednou během registrace – od té doby jsme od ní uzamčeni a funkce „zapomenutého hesla“ prostě nefunguje. Zkusili jsme to mnohokrát, v naší složce doručené pošty nebo ve složkách se spamem se nikdy nic neobjevilo.

BigRock v akci

 • Podívejte se na naše testovací stránky BigRock
 • Navštivte oficiální web BigRock

Výrok

Po intenzivním testování a pociťování výhod a nevýhod každé značky osobně cítíme, že mezinárodní weboví hostitelé (Hostinger, SiteGround, A2 Hosting a Inmotion Hosting) jsou vaše nejlepší sázka. Jsou trvale rychlé a mají pověst spolehlivosti a jejich zákaznická podpora vám pomůže jakýmkoli způsobem.

WORLDWIDE SPEED

AVG. RYCHLOST V INDII

PRICE (₹ / MĚSÍC)

Hostinger

A+

99 ms

205

SiteGround

A+

136 ms

386

A2 Hosting

A+

163 ms

350

Inmotion Hosting

A+

514 ms

324

Bluehost upadne přímo do středu – jsou velmi dobře vyvážené a pokud se chcete dostat na americké trhy, získáte lepší hodnotu. Velmi dobrý webový hostitel pro nováčkové blogery a affiliate marketingy!

Pokud je však vaše cena prioritou, BigRock a GoDaddy India vám budou vyhovovat přesně podle vašich potřeb, zejména pokud cílíte na místní indickou demografii. Mají velmi rychlé místní pingy, ale vzdáte se funkcí a užitečné zákaznické podpory.

Pro nás je špatná zákaznická podpora zlomovým obchodem, ale pokud to pro vás není problém, jděte přímo dopředu.

To obepíná naše top 7 webhostingových značek pro Indii!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map