7 parimat veebimajutust Austraalia 2020 – (vaadake kiiruskatse tulemusi!)

Oh Austraalia.


Ozzy-Ozzy-Ozzy, Oi-Oi-Oi.

Maa alla.

Silmapaistva quokka sünnikoht.

Olete kuulus nii paljude toodete, kohtade ja inimeste poolest, kuid veebimajutuse osas on teil midagi … meh. Vabandust, poisid, kuid see on tõsi.

Contents

Miks on veebimajutuse kiirus oluline?

Parimad veebimajutus Austraalia veebisaidid

On täiesti loomulik, et austraallased tahavad toetada Austraalia ettevõtteid, kaasa arvatud veebimajutus, kuid peame hakkama faktidega silmitsi seisma – Austraalia veebimajutus on aeglane ja see tapab teie ettevõtte.

Me elame tulevikus, kus inimestel on ühe silmapilguga juurdepääs teabele, ja nad on sellise kiirusega harjunud. Seetõttu peavad veebisaidid laadima vähem kui 2 sekundiga. Sellest kauem ja inimestel on lihtsalt igav ning nad libisevad minema, otsides saiti, millele vastatakse kiirusega, millega nad on harjunud.

Teisisõnu, kui teie väikeettevõte töötab aeglasel Austraalia veebimajutusel, kaotate kliente ja tuhandeid dollareid potentsiaalset müüki!

Saidi kiirus mängib suurt rolli ka otsingumootori optimeerimisel. Saate märksõnu optimeerida kõik, mida soovite, kuid kui teie sait on pidevalt aeglasem kui konkurents, ei hüppa see Google’i otsingutes kunagi kõigepealt üles..

Kuni Austraalia veebimajutajad üles ei klapi, soovitame tungivalt kasutada mitte-Austraalia kaubamärke, eriti neid, mille andmekeskused asuvad Singapuris.

Kiire soovitus: 

Neile teist, kes on kogu meie artikli lugemiseks liiga hõivatud, on siin kokkuvõte; Austraalia veebimajutus ei suuda kiiruse ja väärtuse osas muljet avaldada. Teil on palju parem hostida SiteGroundi Singapuri andmekeskuses, nii et kogu piirkonna kliendid saavad teie kiire laadimissaidi nautida. Vaadake, kui kiire on SiteGround.

Austraalia veebimajutus pole piisavalt ühendatud

Näete, isegi selles vanuses, kus kõik toimub traadita, sõltub Internet endiselt suuresti merekaablitest.

Kõik, mille jaoks te Internetti kasutate (video voogesitus, mängimine, ostlemine, äri jne), kasutab kõik merekaableid, mis suudavad edastada valguse kiirusega terabaiti andmeid, ja kahjuks on Austraalia üks kõige vähem ühendatud riike maailmas , nagu nähtub Vikipeedia rahvusvaheliste allveelaevade kaablite loendist.

Allveelaeva kaabli kaart

Austraalia on vähe ühendatud (kaardiallikas)

Austraalia on ühendatud ainult 21 merealuse kaabliga, kuid 11 neist ei tööta (10 on kasutuselt kõrvaldatud ja 1 on ehitamisel) ning endiselt kasutatavad kaablid on vanad ning neil on kalduvusi kärpimisele ja kahjustustele, mis võib põhjustada selliseid suuri katkestusi nagu käesolev. siin samas.

Kuidas mõjutab veealuse kaabli katkestus teie väikeettevõtet

Me mainisime varem Best Host Singapore’is, et Amazon võib kaotada kuni 1,6 miljardit USD aastas, kui nende saiti aeglustatakse vaid ühe sekundiga. Kujutage nüüd ette seda olukorda, kuid nii kaua kestvate laadimisaegade tõttu, mis on lõppenud päevi – see kaotab klientide usalduse, kuna nende usaldusväärsus on ohus ja ostjad viivad oma ettevõtte mujale.

See on näiteks veealuste kaablite katkestuste korral.

See olukord on väga reaalne, eriti Austraalias asuvate veebiettevõtete puhul, mis vajavad ööpäevaringset tööaega. Aeglane laadimiskiirus põhjustab klientide pettumust ja te ei müü nii palju kui soovite või nii palju kui võimalik.

Seetõttu soovitame tungivalt majutada teie saite rahvusvaheliste veebimajutajate juures, mille andmekeskused asuvad Singapuris.

Peate meeles pidama, et veebiettevõtted on globaalsed ettevõtted ja sel viisil pääseb ülejäänud maailm ikkagi teie saidile juurde, kui kaablid on katki, ja kui kõik on valmis, saate Ozzielandis endiselt korralikke kiirusi..

Mida teie kliendid teile ei ütle

 • Esmamuljete küsimus
  Kliendid avaldavad arvamuse teie kaubamärgi kohta juba mõne esimese sekundi jooksul, kui nad teie saidi üles laadivad. Kui teie sait laaditakse kiiresti, tunnevad nad end õnnelikuna ja jätkavad sirvimist. Kui see on liiga aeglane, tunnevad nad end rahulolematuna ja see tunne jääb neile iga kord, kui teie brändi näete.
 • Kliendid saavad lihtsalt igavaks
  Kui teie sait ei suuda kliendi tähelepanu köita kas aeglase laadimiskiiruse või mitteatraktiivse sisu kaudu, liigub ta edasi ja ei viitsi enam teie veebipoodi uurida.
 • Nad on ebakindlad
  Inimesed suhtuvad veebiostudesse ettevaatlikult. Aeglaseid saite ei peeta töökindlateks, nende tellimused võivad kaduda või seguneda jne. Kiirem sait aitab inimestel teie brändi või saiti professionaalse ja töökindlana tajuda, mis aitab müüki.

Kuidas testime veebimajutaja kiirust

Kõigepealt peate tutvuma Bitcatcha.com unikaalse serveri kiiruse kontrollijaga. Lõime selle serveri reageerimisaegade kontrollimiseks kogu maailmas. Selle abil saate vaadata, kui kiiresti teie server erinevate riikide päringutele vastamisel töötab.

Mis on meie mõõdupuu?

Võrdleme serveri kiirust vastavalt Google’i soovitusele 200 ms. Testitud veebimajutajate järjestamine on järgmine:

 • Kõik, mis on alla 180 ms, on klassifitseeritud A-ga+
 • 181 ms –210 ms on pingereaga A
 • 211 ms – 220 ms on järjestatud B-ni+
 • B positsioonil 221 ms – 240 ms
 • 241 ms – 280 ms on järjestatud C-ni+
 • 281 ms – 360 ms on järjestatud C-ga
 • 361 ms – 520 ms on järjestatud D-ga+
 • 521 ms – 840 ms on järjestatud D-ga
 • 841 ms – 1480 ms on E kohal+
 • Kõik, mis ületab 1480 ms, on klassifitseeritud E-ks

* Märkus: skaala ei ole lineaarne.

Ideaalis soovite, et teie veebisait oleks paremusjärjestuses vähemalt B kuid mida kiiremini teie sait toimib, seda parem see teie jaoks on.

Parim veebimajutus Austraaliaga võrreldes – milline bränd on kiireim?

Meie testitud veebimajutusteenuste kaubamärgid on kõik üsna ilusad, minimaalse hindega B +. Põhimõtteliselt ei saa te eksida, kui võtate vastu mõnda neist brändidest, ja see kõik sõltub isiklikest eelistustest. Lugege edasi, et teada saada, millised meie arvates aitavad teil teie ettevõtet edendada!

1. SiteGround

https://www.siteground.com

SiteGround

Maailma kiiruse skoor

A+

Kiirus Sydneys

95 ms

Hind (AUD)

7,68 / kuu

Põhijooned

 • 20 GB SSD salvestusruum
 • 25 000 külastust kuus
 • SuperCacher
 • 24/7 tehn. toetus
 • Lisatasu varukoopia

"Mitmekülgne ja väga hästi ümar peremees. Me võõrustame nendega isegi Bitcatchat!"

Oleme seda juba varem öelnud ja ütleme veel kord – meie lemmikveebimajutaja on käed rüpes SiteGround. Meie saite võõrustatakse koos nendega, oleme nende suhtes kallutatud ja meie alandliku arvamuse kohaselt pakuvad nad kiiruse ja väärtuse osas praegu parimat jagatud hostimist.

Meie katsesait asub SiteGroundi Singapuri andmekeskuses, seega toimivad nad kogu piirkonnas üsna hästi – ainult 95 ms, kui see on Sydneyst eemal. Arvestades kaugust USA idaosast (215 ms) ja Sao Paolo (351 ms), tegid nad kogu maailmas fantastiliselt liiga.

Saime A + edetabeli, mille keskmine kogu maailmas on 159,9 ms (võrreldav mõne seal asuva pilve majutamise võimalusega)!

USA (W)
USA (E)
London
Singapur
São Paulo
211 ms215 ms180 ms3 ms351 ms
Bangalore
Sydney
Jaapan
Kanada
Saksamaa
66 ms95 ms70 ms240 ms168 ms

Keskmine kiirus: 159,9 ms – vaata täielikku tulemust

Nende tugimeeskond on lihtsalt suurepärane. Kogu meiega koos veedetud aja jooksul pole nad kunagi suutnud rahulolevalt ühelegi küsimusele vastata, ükskõik kui rumal see ka poleks. Usume, et need võivad olla üks põhjusi, miks SiteGround on üks WordPressi väga soovitatavad hostid!

Andmekeskuste osas on neil 5 tipptasemel hoonet, mis asuvad 3 piirkonnas. Valige oma klientidele kõige lähedasem, et saidi kiirust optimeerida (sel juhul valige Singapur).

Nende konkurentsivõimelise hinnakujundusega (ainult 7,68 AUD kuus), suurepärase toe, silmapaistva kiiruse, 99,99% tööaja garantii ja terve hulga funktsioonidega, millest ilma me ei saa elada, pole üllatav, et SiteGround on meie Austraalia veebimajutuse valik number 1!

SiteGround tegevuses

 • Lugege meie põhjalikku SiteGround arvustust.
 • Külastage meie saiti SiteGround, mida hostitakse Singapuris.

2. Hostinger

https://www.hostinger.com/

Hostinger

Maailma kiiruskoor

A+

Kiirus Sydneys

191 ms

Hind (AUD)

5,25 / kuus

Põhijooned

 • Tasuta domeeninimi
 • Piiramatu salvestusruum
 • Piiramatu ribalaius
 • hPanel
 • Lokaliseeritud tugi

"Algajatele kõige parem veebimajutus."

Hiljuti saime vähestel Hostingeri kontodel oma räbalad pisikesed kindad kätte ja oleme saadud teeninduse tasemest üsna muljet avaldanud. Nende väga tõhus ja abivalmis tugirühm juhendab teid samm-sammult oma emakeeles esinevate probleemide lahendamisel (praegu on neil meeskonnad, kes toetavad üle 20 emakeele, plaanides laieneda rohkematele), mis aitab on algajatele tõepoolest abiks oma veebisaidi probleemide lahendamisel.

Nüüd arvasime, et praegusel hetkel pole nende serverid nii kiired. Selgub, me eksisime. Kasutasime oma serverikiiruse kontrollimise kaudu oma Singapuri Hostingeri kontot, et näha, kui hästi nad toimivad nii globaalselt kui ka Austraalias endas ning tulemused võitsid meid üle.

USA (W)
USA (E)
London
Singapur
São Paulo
194 ms229 ms246 ms5 ms349 ms
Bangalore
Sydney
Jaapan
Kanada
Saksamaa
99 ms191 ms70 ms212 ms163 ms

Keskmine kiirus: 175,8 ms – vaata täielikku tulemust

Globaalse keskmise 175,8 ms pikkusega Hostingeri Singapuri andmekeskus tõestas selle kiiruskatsega oma täpsust. Sydneysse sisenesid nende serverid väga auväärse 199 ms pikkusega, mis näitab maailmale, et Hostinger saab hõlpsalt Austraalia kliente teenindada, pakkudes samas ümbritsevale piirkonnale vajalikku kiirust. Meie A + edetabelit väärib tõepoolest.

Tõeliselt konkurentsivõimelise hinnaga 5,25 AUD kuus on teile pakutavate funktsioonide hulk hull. Piiramatu SSD-salvestusruum, piiramatu ribalaius, piiramatu e-posti aadress, 99,9% -line tööaja garantii – kõik hüved, mida leiate esmaklassilisest veebimajutajast, kuid seda vaid murdosa hinnaga. Selle kenasti kokku panemiseks on nad iga uue kontoga isegi tasuta domeeninime sisse visanud.

Nende suurepärane tugi koos kiire serverikiiruse, konkurentsivõimelise hinnakujunduse ja hulgaliselt kiirust suurendavate funktsioonidega muudavad Hostingeri üheks parimaks veebimajutajaks neile, kellele on veebiettevõtted uued..

Hostinger tegevuses

 • Lugege meie põhjalikku Hostingeri arvustust.
 • Külastage meie hostingeri testi saiti, mida hostitakse Singapuris

3. WPWebHost

https://www.wpwebhost.com/

WPWebHost

Maailma kiiruse skoor

A+

Kiirus Sydneys

265 ms

Hind (AUD)

37,41 / kuu

Põhijooned

 • Tasuta domeeninimi
 • Host 5 veebisaiti
 • 60 GB SSD salvestusruum
 • 30 000 külastust kuus
 • SSH & SFTP-juurdepääs

"WordPressi jaoks loodud veebimajutaja bränd"

Bloki uue lapsena avaldab WPWebhost kindlasti muljet. Nad on Exabytese (Kagu-Aasias tugevalt esindatud veebimajutusettevõtte) sõsarettevõtted ja seega on nad pärandanud paljud omadused, mis tegid Exabytesest suurepärase alguse.

Nad on end nimetanud Premium Haldatava WordPressi hostiks ja neil on hallatavale WordPress-hostile sobivateks jõudlust suurendavateks tööriistadeks (ssd-salvestusruum, NGIX tech, http / 2, teosed)

Meie WPWebhosti testimiskoht asub USA-s Colorados koos WP Plus-kavaga (AUD37 / kuu). Sellega saime 60 GB salvestusruumi, 30 000 külastust kuus ja 5 domeeni hüvitist.

Kiirelt on WPWebhost üsna kuradi kiire, kogu maailmas keskmiselt 141 ms, Sydney pingi sisselogimisel on korralik 177 ms. Kõigi meie selles nimekirjas olevate USA hostitud testimiskohtade vahel esines WPWebhost kõige kiiremini Austraalia pingi abil!

USA (W)
USA (E)
London
Singapur
São Paulo
65 ms43 ms97 ms230 ms119 ms
Bangalore
Sydney
Jaapan
Kanada
Saksamaa
463 ms225 ms159 ms60 ms115 ms

Keskmine kiirus: 157,6 ms – vaata täielikku tulemust

Siiani näib WPWebhost olevat mesilaste põlved nende funktsioonide ja kiiruse muutmise korral, kuid nende teenus on endiselt väga uus ja nende tugi on endiselt testimata..

Selle kokkuvõtmiseks on WPWebhost funktsioonide ja kiiruse osas suurepärane host austraallastele. Nende spetsiaalne ööpäevaringne tugimeeskond asub Malaisias Penangis – kuid kuna tegemist on väga noore brändiga, peavad nad siiski oma tuge tõestama.

4. A2 majutamine

https://www.a2hosting.com/

A2 majutamine

Maailma kiiruse skoor

A+

Kiirus Sydneys

141 ms

Hind (AUD)

6,95 / kuu

Põhijooned

 • Piiramatu SSD
 • Piiramatu ribalaius
 • A2 optimeeritud WP
 • Saidi tasuta migratsioon
 • Igal ajal raha tagasi

"Parim väikeettevõtetele ja WordPressis töötavatele isiklikele saitidele."

Nii nagu Inmotion, on ka A2-hostimine üks vähestest parimatest veebimajutusbrändidest, mis tegelikult planeedist hoolib. Neil on käimas tõsine rohelistele suunatud kampaania ja nad on 100% süsiniku suhtes neutraalsed.

Lisaks sellele, et nad on fantastilised planeedi päästmise nimel, on nad teeninud ka palju auhindu, mis räägivad nende märkimisväärsest kiirusest ja teenindusest.

Valisime nende Swifti plaani (6,95 AUD / kuus) ja saime nautida palju funktsioone, mis aitasid meie saidil kiiret hoida, nagu SSD salvestusruum, PHP7 ja nende eksklusiivne A2-ga optimeeritud WordPressi rakendus.

Neil on 3 andmekeskust, mis asuvad laiali erinevates piirkondades, lähim Austraalia asub Singapuris.

Otsustasime loomulikult, et võtame oma saitide majutuse nende Singapuri andmekeskusega, kuid tulemused ei olnud päris sellised, mida ootasime.

Sydneyst tulnud pingid tulid tagasi kiirusega 329 ms, mis on meie arvates pisut liiga aeglane. Siiski suutsid nad koguda maailmas neetult head keskmist väärtust 176 ms, mille hinne on A +, tänu nende kiirele kiirusele ülejäänud testitud asukohtades.

USA (W)
USA (E)
London
Singapur
São Paulo
172 ms212 ms278 ms6 ms316 ms
Bangalore
Sydney
Jaapan
Kanada
Saksamaa
163 ms141 ms67 ms218 ms159 ms

Keskmine kiirus: 173,2 ms – vaata täielikku tulemust

A2 ei pruugi olla kiireim veebimajutaja Austraalias, kuid selle toimimine on piirkonna piirkonnas erakordselt hea. Nende piiramatute funktsioonide abil on A2 suurepärane veebi, mida tasub kaaluda!

A2 hostimine tegevuses

 • Lugege meie põhjalikku A2-hostingu ülevaadet.
 • Külastage meie Singapuris hostitavat A2 hostimise testi saiti

5. Kinsta

https://kinsta.com/

Kinsta

Maailma kiiruse skoor

A+

Kiirus Sydneys

266 ms

Hind (AUD)

41,86 / kuu

Põhijooned

 • Juhib Google Cloud
 • 20 000 külastust kuus
 • Igapäevased varukoopiad
 • WP ekspert toena
 • Hack fix garantii

"Google’i pilveplatvormil töötav premium WordPress-hosting"

Meie Austraalia kiireimate veebimajutajate nimekirjas on Kinsta hallatav WordPress-hostimine. Parim asi Kinsta juures on see, et nende infrastruktuur on üles ehitatud eranditult Google’i enda pilveplatvormi abil! See võimaldab neil kasutada Google’i pidevalt täiustavat tehnikat ja ilmatu 20 andmekeskust, andes Kinstale võimaluse olla Kiireim veebimajutaja kogu peatuses.

Rohkem kui 10-aastase kogemusega WordPressi alal on Kinsta võimeline ja teab, kuidas luua turule parim ja kõige õhem hallatav WordPress-hostimislahendus..

Järgmise põlvkonna arhitektuuri ja infrastruktuuri kasutades on Kinsta võimeline hostitud saite laadima kiiremini, kui enamik inimesi vilkuda suudab.

USA (W)
USA (E)
London
Singapur
São Paulo
130 ms95 ms10 ms287 ms203 ms
Bangalore
Sydney
Jaapan
Kanada
Saksamaa
487 ms266 ms221 ms83 ms13 ms

Keskmine kiirus: 179,5 ms – vaata täielikku tulemust

Kinsta on WordPressi host, see tähendab, et saate WordPressit hostida ainult koos nendega. Nad kuuluvad ka lisatasu kategooriasse, kõik suur tugi ja kiirus on kaasas kopsaka hinnaga; Algtaseme plaani eest kuus 41,86 dollarit. Kinsta võib olla kallis, kuid kui saate seda endale lubada, saate selle valdkonna tipptasemel tuge.

Kinsta tegevuses

 • Lugege meie täielikku arvustust Kinsta kohta.
 • Külastage meie Londoni andmekeskuses võõrustatavat Kinsta testi saiti.

6. Sinine vaim

https://www.bluehost.com/

Sinine vaim

Maailma kiiruse skoor

A+

Kiirus Sydneys

168 ms

Hind (AUD)

9,61 / kuu

Põhijooned

 • Linux & cPanel
 • Piiramatu ressurss
 • Automaatne varundamine
 • Ressursside kaitse
 • CloudFlare CDN

"Üks vanimaid kaubamärke ümber."

Bluehost on vanim veebimajutusteenuste bränd, kes on sellesse nimekirja jõudnud, ning oma 15-aastase (alates 2003. aastast) kogemusega turvavöö all teavad nad inimesi, keda otsivad – kiiret ja usaldusväärset veebimajutust.

Meile meeldib, et neil on CDN sisse ehitatud otse nende kontole. Kui vajate kiiruse suurendamist, on see saadaval ühe nupuvajutusega.

Ainult 9,61 AUD juures koos nende Plus-plaaniga saime mõõtmata salvestusruumi ja ribalaiust, piiramatute domeenidega. Kiiruse osas on BlueHosti kogu maailma keskmine veidi enamike selles loendis sisalduvate kaubamärkidega, kuid kui sihite ainult Austraalia kliente, pole teil vaja muretseda.

Bluehost on endiselt A-edetabelis kogu maailmas keskmiselt 188 ms, Sydneyst pärit pingid tulevad kohale 183 ms (andmekeskusega asub USA).

USA (W)
USA (E)
London
Singapur
São Paulo
23 ms78 ms183 ms193 ms164 ms
Bangalore
Sydney
Jaapan
Kanada
Saksamaa
330 ms168 ms125 ms92 ms174 ms

Keskmine kiirus: 153 ms – vaata täielikku tulemust

Nad pole nii kiired kui A + veebimajutajad, kuid ajaveebide ja väikeste veebiettevõtete jaoks on BlueHost ideaalne.

7. Ülioluline

https://www.crucial.com.au/

Ülioluline

Maailma kiiruse skoor

A

Kiirus Sydneys

1 ms

Hind (AUD)

16,58 / kuu

Põhijooned

 • Tõesti Austraalia peremees
 • 50 GB kettaruum
 • 24 × 7 Aussie tugi
 • Piiramatu arv e-kirju
 • Roheline hostimine

"Parim Austraalia sihtrühmadele suunatud veebisaitidele"

Proovisime tegelikult oma kõige raskemat lisada Austraalia veebimajutusteenuste kaubamärke sellesse loendisse, kuid olgem ausad – Austraalia hostimine pole lihtsalt hea.

Testisime Ventraipit ja olime nende tulemustes üsna pettunud (ülemaailmne keskmine 249 ms, järjestatud C +) ja ka NetRegistry ei läinud palju paremaks, kogu maailmas keskmiselt 246 ms (ka C + edetabel)..

Ülioluline suutis meile siiski oma kliendisõbraliku teeninduse ja kiirusega muljet avaldada. Nad soovivad Austraalia ettevõtetel edu saavutada ja nende väike, kuid tõhus klienditeeninduse meeskond kajastab seda.

Kasutasime nende virtuaalserverikava (16,58 AUD) ja meile eraldati 50 GB mälumahtu, piiramatu ribalaius 10 domeeniga. See võib tunduda pisut kallis, eriti kuna need piiravad teie salvestusruumi ja domeene, kuid see võib toimida meie kasuks – piiratud ressursid jagatud hostimise korral tähendavad, et ükski klient ei pääse serverisse, mille tulemuseks on stabiilsed serverid kõigile.

Nende serverikiirus on üsna korralik, kuid mitte nii hea kui ülejäänud selles loendis olevate veebihostide puhul, mille keskmine tulemus maailmas on 192 ms (A).

Neil on hea olla, kui sihite rahvusvahelisi kliente, kuid kui teil on ainult Austraalia vaatajaid / kliente, siis on hea meel teada, et Sydney pingid tulid tagasi murdmiskiirusel – ainult 1 ms.

USA (W)
USA (E)
London
Singapur
São Paulo
149 ms204 ms283 ms98 ms320 ms
Bangalore
Sydney
Jaapan
Kanada
Saksamaa
234 ms1 ms114 ms205 ms312 ms

Keskmine kiirus: 192 ms – vaata täielikku tulemust

Üks kriiskamine, mis meil Crucialiga on, on see, et nad kasutavad endiselt PHP5.6. Usume, et kui nad otsustavad rakendada PHP7, näevad nad suurt kiiruse suurenemist.

Meile meeldib, et Crucial tähendab seda tegelikult siis, kui nad ütlevad, et hoolivad – nagu A2 ja Inmotion, otsib Crucial aktiivselt võimalusi nende süsiniku jalajälje vähendamiseks planeedil. Samuti osalevad nad regulaarselt heategevusorganisatsioonides ja algatustes, mille eesmärk on Austraalia loodusliku ilu säilitamine.

Kui sihime ainult austraallasi, võõrustame rõõmuga koos Cruciali ja nende ekspertide meeskonnaga.

Kohtuotsus

Me tõesti tahtsime, et rohkem Austraalia veebimajutajaid koostaks nimekirja, kuid kahjuks ei ole need kiiruse ega hinna osas piisavalt head..

Muidugi, Austraalia veebimajutusbrändid toimivad erakordselt hästi kodumaal, kuid see on ainus koht, kus nad silma paistavad; nad on kõikjal mujal lihtsalt nii aeglased! Mis mõtet on aeglase laadimisajaga veebiettevõttel, kui ettevõtete internetti toomise eesmärk on potentsiaalselt saada rohkem globaalseid kliente?

Kokkuvõtteks võib öelda, et siin on meie 3 parimat Austraalia veebisaitide pakkujat:

MAAILMAKIIRE

KIIRUS SÜDNEES

HIND (AUD / MO)

SiteGround

A+

95 ms

7,68

Hostinger

A+

190 ms

5.25

WPWebHost

A+

225 ms

37,41

Isiklikult läheksime koos SiteGroundiga (hostiks Singapur), kui sihiksime Austraalia kliente. Me saaksime kogu piirkonnast suurepärase kiiruse, mitte lihtsalt Austraalias kiireks.

Nende konkurentsivõimelise hinnakujunduse, fantastiliste funktsioonide, ülikiirete kiiruste ja maailmas kõige sõbralikuma klienditeeninduse meeskonnaga on meil ausalt tunne, et SiteGround on meie kõige tähtsamal kohal..

Hüppa üle SiteGroundi ametlikule veebisaidile, et vaadata nende plaane või vaadata meie SiteGroundi põhjalikku ülevaadet!

Nagu tavaliselt, saatke meile kõigi küsimuste korral sõnum ja meil on sellele hea meel vastata.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map