Austraalia statistikabüroo andmed on näidanud, et Interneti-juurdepääs riigis on aastate jooksul järsult tõusnud. Samuti näitavad uuringud, et 2021. aastaks on kogu Austraalia kodudes 311 miljonit ühendatud seadet. Kombineerides seda, et Austraalias andmeid koguvate Interneti-teenuse pakkujate ja valitsuse tsensuuri korral oleks tõenäoliselt hea mõte hakata ostma virtuaalse privaatvõrgu (VPN) teenusepakkujat. nüüd.

Kasvavad Interneti-kasutajad Austraalias

(Allikas: ABS)

Kuid ühendage need arvud tõsiasjaga, et peaaegu kõik näivad taga ajavat pärast teie isiklikke andmeid, seetõttu on oluline hakata VPN-i kasutamist tõsiselt kaaluma. Nad pakuvad Internetis palju suuremat turvalisust ja anonüümsust.

Contents

Austraalia Interneti-teenuse pakkujad koguvad teie andmeid

Ametlikult peavad valitsus Austraalia Interneti-teenuse pakkujaid (ISP-sid) koguma andmeid oma klientide teenuste kohta. See tähendab, et teie Interneti-teenuse pakkuja mitte ainult ei suhtle peenehambulise kammiga, vaid salvestab ka palju teie isiklikku teavet.

Kohustuslikult registreeritakse kõike alates kommunikatsiooniteenuse tüübist kuni teie asukoha ja kasutusajani. Isegi USA-s pole tarbija digitaalse vabaduse olukord nii ametlikult mõjutatud, nagu see on täna Ozis.

Kui juhuks pole te nüüd lühidalt aru saanud, mida see tähendab; Austraalia politsei, Austraalia korrakaitse terviklikkuse komisjon ja mõned muud asutused saavad igal ajal juurde pääseda kõikidele andmetele, mida teie Interneti-teenuse pakkuja rõõmsalt kogub..

Valitsus filtreerib teie veebiteenuseid

Kui me räägime Interneti-tsensuurist, siis esimesena tulevad meelde Hiina või Venemaa. Kuid enamikule teadaolevast maailmast võib osutuda šokiks, et paljud traditsiooniliselt demokraatlikud ja vabad riigid on tsenseerinud Internetti või vähemalt üritanud.

Aastal 2012 ütles Austraalia kommunikatsiooniminister, et valitsuse ISP-dele saadetud teadete tõttu kavatseb üle 90% Internetti kasutavatest austraallastest oma sisu filtreerida.

Algselt pidi tsensuur lõpetama sellised tõsised kuriteod nagu laste väärkohtlemine jms, kuid 2015. aastal laiendati seda autoriõigustega kaitstud materjalide rikkumise katmiseks. See on õige, P2P kasutajad, see tähendab sind!

Tegelikult on valitsus just nimelt pööranud Interneti-teenuse pakkujaid üles tsenseerima üha rohkem veebisaite, kuna tajutakse, et nad kannavad autoriõigustega kaitstud materjali. Nende hulka kuuluvad The Pirate Bay, Torrentz ja TorenHound.

Optuse blokeerimise lehed

Teade, mille Optuse kasutajad said, kui tsenseeritud lehti nõutakse
(Allikas: Vikipeedia)

Nagu peaaegu iga P2P-kasutaja saab seda kinnitada, on see täielik nõme nähtus ja näitab lihtsalt, et enamik valitsusi väidab lihtsalt teadmatust ja kasutab seda ettekäändena saitide sulgemiseks, mille vastu kommertsettevõtted on, olenemata olukorra tegelikust olukorrast..

VPN-i kasutamine aitaks sellest eelarvamustest üle saada ja peataks praegu ekraanil oleva üleoleva käitumise.

Mida me VPN-is otsime?

1. Privaatsus ja anonüümsus (protokollid, maksevõimalused)

Privaatsus on VPN-teenuse pakkujaga suheldes ülimalt murettekitav ning sellel on kaks aspekti – kas nad peavad teie kasutustoimingute (logimise) üle arvestust ja maksevõimaluste kohta, mida nad teile pakuvad..

Mõned VPN-id, tegelikult paljud, pakuvad tänapäeval võimalust maksta teatud tüüpi või krüptovaluutas kinkesertifikaatide kaudu. See ei jäta teile kui kasutajale paberijälgi, mis on samm edasi traditsiooniliselt pakutavast.

2. Turvalisus (krüpteerimine, jälgija blokeerimine jne)

Turvalisuse osas on sellel jälle kaks aspekti – protokoll, millega ühendus luuakse, samuti krüpteerimismeetod, mida kasutatakse teie seadme ja VPN-serverite vahel liikuvate andmete turvamiseks.

Igal protokollil on oma eelised ja mõned puudused, näiteks kiirem, kuid sellel on mõned lüngad või mõni muu turvalisuse ja jõudluse tasakaal. Krüptimise osas on tavaline, et kõrgem krüptimistase põhjustab tavaliselt aeglasemat toimimist, kuna andmepakettidele lisatakse rohkem andmeid.

Muud turvalisuse lisandused on tavaliselt lihtsalt koogi jäätumine, näiteks sisseehitatud reklaamiblokeerijad või võimalus blokeerida jälgimisandmeid mõnel veebisaidil.

3. Kiirus ja stabiilsus

Kiirus, muidugi, tuleb järgmine, sest ilmselt ei taha me maksta teenuse eest, mis aeglustab meie Interneti-kiirust liiga palju. Ma ütleksin, et hea VPN peaks suutma pakkuda teile minimaalselt 70% teie tegelikust liini kiirusest (mitte teoreetiline!).

4. Geograafilise asukoha määramine

Samuti on küsimus serveri asukohast, kuna see aitab geograafilise asukoha määramisel võltsida. Võtame näiteks selle, et olete Itaalias ja soovite videote voogesitamiseks kasutada BBC iBBC Player teenust. Kui logite sisse VPN-iga, millel pole Suurbritannias serverit, siis sellega kaasneb väike tehniline probleem.

5. P2P tugi

Viimane punkt on P2P-failide jagamine. P2P-failide ühiskasutus paneb Interneti-liinidele suure koormuse ja seetõttu panevad mõned Interneti-teenuse pakkujad ja isegi mõned VPN-teenuse pakkujad pahaks seda. See on kahetsusväärne, kuna P2P-faili jagajaid kiusatakse sageli mõnes riigis, näiteks Ameerika Ühendriikides ja Singapuris (mul oli seal üks sõber, kes sai oma ISP-lt hoiatuskirja ühe filmi allalaadimise eest!).

Ehkki võib olla mõistmatu eeldada, et kõik VPN-teenuse pakkujad hoolitsevad P2P-failide jagamise kasutajate eest, peaks nende kasutamiseks olema vähemalt mitu serverit. See avaks kliendituru märkimisväärselt ja rahuldaks vähem teenindatud kasutajaprofiili.

Edetabel: Austraalia parim VPN

Enne oma testi tulemuste tutvumist tahaksin siin kindlaks teha oma Interneti baaskiiruse. Järgnev on minu tegelik lairibakiirus, mis põhineb teenusliinil 500Mbps, ilma VPN-ühenduseta:

VPN-i lähtejoont pole

(Vaadake täielikku baaskiiruse testi tulemust siin)

Märge

Kasutatud vahetuskurss: 1) 1USD kuni 1,37AUD, 2) 1Euro kuni 1,57AUD

1. NordVPN

https://nordvpn.com

NordVPN

Kiirus

Suurepärane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

Hind (AUD)

5,48 dollarit kuus

Funktsiooni esiletõstmised

 • Üle 4400 serveri
 • Topelt DNS
 • Kindlustab 6 seadet
 • PGP komm. privaatsus
 • Mitu protokolli

"NordVPN-il on hea segu turvalisusest, privaatsusest & kiirus @ raskesti ületatav pikaajaline hind"

Üks populaarseimaid VPN-teenuseid kogu maailmas on NordVPNil silma peal 5000 serveriga, mis asuvad 59 riigis. Ettevõttes alates 2012. aastast on ta suutnud sammu pidada parimate ja siis ka mõnega.

Asudes praeguses Panamas, ei ole nende anonüümsuse ja logimissätete pärast muret, kuna riigis pole veel andmeid säilitavaid seadusi. Kombineerige see maailmatasemel krüptimisstandardite ja topelt VPN-kaitsega ning teil on käes võitja.

NordVPN kiiruskatse Austraalias

NordVPN Speed ​​Test Australia – Perthi server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Austraalia serveritel NordVPN-il õnnestus kiirus umbes 45Mbps kuni 50Mbps välja saada.

Ehkki Nord’i hinnad algavad tööstuse standardi tasemel, on see VPN hea neile, kes soovivad sellest pikka aega kinni pidada. Sellel on 3-aastaste plaanide jaoks suured allahindlused, mis tõenäoliselt kahjustavad konkurentsi.

Lugege meie põhjalikku ülevaadet NordVPN-i kohta, et saada teada, miks see on Bitcatcha # 1 VPN!

2. ExpressVPN

https://www.expressvpn.com

ExpressVPN

Kiirus

Suurepärane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

Hind (AUD)

11,43 / kuus

Funktsiooni esiletõstmised

 • Piiranguteta
 • Privaatsus avamerel
 • DNS / IPv6 lekkeprot
 • 24/7 tugi
 • Mitme protokolli tugi

"Parim neile, kes soovivad stabiilsust, turvalisust & kindel esitus. Väga soovitatav!"

Minu viga oli ExpressVPN-i valimisel esimesena ülevaadatavas nimekirjas, mis pani mind VPN-ide Mercedeset täielikult hindama selle eest, mis see tegelikult oli. Seadsin lati ülimalt kõrgele ja tulin pettununa välja, et see oli vaevalt suutnud täita minu seatud nõuded.

Olles nüüd veetnud väga pika aja paljudes VPN-teenustes auke, mõistan mõtiskluse järel, et ExpressVPN on tõesti edev selles, mida ta teeb. See tabab õigeid märkmeid kombinatsioonis loendist kõigest, mida VPN-is otsime, ja seejärel mõne.

Ma tunnen, et see on täiuslik VPN-teenus tänu koostisosade õigele tasakaalule, mida pole nii tehnilises teenindusvaldkonnas lihtne saavutada. Kombineerides selle, et nende standardite saavutamiseks tuleb hallata kogu maailmas asuvat infrastruktuuri, on see veelgi muljetavaldavam.

ExpressVPN kiiruskatse Austraalias

ExpressVPN Speed ​​Test Australia – Sydney server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Kiiruse osas suutis ExpressVPN pakkuda pardal enamasti stabiilset kiirust, olenemata sellest, kui kaugel olen minu füüsilisest asukohast. Austraalia serverid toimisid tugevalt ja peaksid olema enam kui võimelised haldama peaaegu kõiki liine riigis.

ExpressVPN ei pruugi olla kõige odavam VPN-teenus ettevõttes, kuid selle kompenseerib nende suurepärane jõudlus.

Lugege meie täielikku arvustust ExpressVPN-is, et näha, miks see on üks meie parimatest valikutest!

3. Surfshark

https://surfshark.com/

Surfshark

Kiirus

Suurepärane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

Hind (AUD)

2,75 dollarit kuus

Põhijooned

 • Multi-Hop ühendus
 • Toetab paljusid platvorme
 • Pole logisid

"Korrustevaba ja järjepideva jõudlusega Surfshark teeb oma nime tugeva eelseisva kandidaadina."

Surfshark on mulle paljude tegurite tõttu alati tundunud üks täiuslikumaid VPN-teenuse pakkujaid. Kuid kuidagi on asjad alati jõudnud selleni, et nad on ikka suhteliselt uued. Turvateenuse pakkuja jaoks ei tekita turul olemine lühikese kui kahe aasta pikkust ajavahemikku täpselt enesekindlust.

Ometi on Surfshark tõestanud, et mul on silmapaistva jõudluse ja lihtsuse mõttes eksinud. Pean paratamatuks, et jälgin neid tähelepanelikult ja kordan oma arvamust perioodiliselt. Siiani on see olnud äärmiselt positiivne kogemus.

Austraalia kasu VPN-kiiruse osas kahes kriitilises piirkonnas. Esimene on tugev infrastruktuur, teine ​​aga see, et nad asuvad andmeside jaoks kriitilises Aasia ja Vaikse ookeani piirkonnas. Tundub, et Surfshark on seda hästi ära kasutanud ja nende Austraalia serverite kiirus on muljetavaldav.

surfsharki kiiruskatse Austraalias

Surfsharki kiiruskatse Austraalias – Perthi server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Kuigi Singapur on mulle palju lähemal kui Austraalia (füüsiliselt), on Surfshark oma tasakaalustava toimingu hästi teinud. Tegelikult näib Surfshark peaaegu kõigis riikides, kus nende serverid asuvad, minimaalset jõudlust.

Ma ütleksin, et Aussieside kiirus näitab suhteliselt tugevalt ükskõik milliste serveritega nad ühenduvad – ükskõik kus Surfsharki võrgus. Võite olla tänulik ka madalate Surfsharki hindade ja suhteliselt tugevate Aussie-dollarite eest, mis annavad teile hinnasuunalise õiglase värina..

Lisateavet selle tipptaseme kohta saate meie Surfsharki põhjalikust arvustusest!

4. TorGuard

https://torguard.net

TorGuard

Kiirus

Suurepärane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

Hind (AUD)

6,85 dollarit kuus

Funktsiooni esiletõstmised

 • Toetab kõiki seadmeid
 • Kuulutused & pahavara blokeerimine
 • Piiramatu ribalaius
 • Salajased VPN
 • Mitu GCM-i & CBC šifrid

"TorGuard oli loodud P2P kasutajate vajaduste täitmiseks ja teeb seda imetlusväärselt"

Minu esimene mulje TorGuard VPN-ist oli, et see tundus natuke… veider. Sellel polnud seda blingi ja turunduse sära, mida paljud teenused täna pakuvad, ja see tundus nii tehniline, et ma kahtlesin, et see meeldib paljudele, kes sellele pilku heitsid.

Kui vale ma olin! Ehkki see teenus hakkas keskenduma P2P kasutajatele, on funktsioonide tasakaalus ja lihtsuses selgelt näha, et disainerid on asjad põhjalikult läbi mõelnud. Algses lapseeas seisis ta P2P fookuse tõttu silmitsi mitmel rindel vastuseisuga.

Tänapäeval on TorGuardist saanud teenus, mis on kasvanud vastama sellistele VPN-ide kõrgetele standarditele nagu ExpressVPN, ja millel on serverid enam kui 50 riigis üle maailma.

TorGuard Speed ​​Test Australia

TorGuard Speed ​​Test Australia – Melbourne’i server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Nende Austraalias asuvate serverite kiirus on korralik ja oli tegelikult suurem kui paljudel aladel, mis olid minu füüsilisele asukohale lähemal. See on hea märk sellest, et nad on Aussie piirkonna infrastruktuurile suurt tähelepanu pööranud.

Nagu ma juba mainisin, tõmbub nende turundamise puudumine esile Windowsi kliendi pisut dateeritud välimusega kasutajaliideses. Soovitan siiski tungivalt sellele vaatamata vaadata, kuna jõudluse osas on nad silmapaistvad.

Eeldatakse, et nad maksavad suhteliselt madalamaid hindu kui enamik VPN-e nõuavad – kuid mitte kõik pole nii odav.

Lisateabe saamiseks lugege meie põhjalikku analüüsi TorGuardi kohta!

5. CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com

CyberGhost

Kiirus

Õiglane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiest

Hind (AUD)

4,81 / kuu

Funktsiooni esiletõstmised

 • Pakub andmete tihendamist
 • Reklaami blokeerimine
 • Toetab 7 seadet

"CyberGhost on suutnud oma servereid toimivuse tagamiseks korralikult häälestada"

Ehkki see pole VPN-i ringides tundmatu, ei sobi CyberGhost sellegipoolest sellesse, mida ma pean VPN-i tipptasemel kriteeriumiteks. Ehkki on tõsi, et see varjab teatud funktsioone ja toimivust, on siiski piisavalt kahtlust, et ma ei soovitaks neid soovitades täielikult..

Pakkumise osas on CyberGhost piisavalt VPN-i hiiglasele Nordile vastavaid servereid, kuid vaatamata sellele infrastruktuurile on jõudlus endiselt puudulik. Selle peamiseks põhjuseks võib olla see, et suurem osa nende serveritest koondatakse Euroopasse.

CyberGhost Speed ​​Test Australia

CyberGhost Speed ​​Test Australia – Sydney server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Minu jaoks Malaisias ja neile, kes otsite Austraalia jaoks head VPN-i, ei pruugi see olla parim uudis. 500Mbps ühenduses suutsin ma nende Aussie-serveritega ühenduse loomisel sellest vaid murdosa säilitada.

Ja jälle, mis selle toimivusel võib puududa, tundub, et see korvatakse turvalisuse lisandmoodulites. Näiteks blokeerib veebipõhine jälgimine ja teeb kõik endast oleneva, et sundida HTTPS-i enamikule veebisaitidele JA sellel on isegi sisseehitatud viirusekaitse ja reklaamide blokeerimine.

Kuna pikaajaliste plaanide hinnad langevad nii madalale kui 3,50 dollarit (4,81 AUD) kuus, võib see osutuda soodsaks, kui otsite üksnes anonüümsust ega ole liiga mures oma liinikiiruse suurendamise pärast..

Lisateabe saamiseks lugege meie täielikku arvustust saidi CyberGhost kohta!

6. IPVanish VPN

https://www.ipvanish.com

IPVanish

Kiirus

Õiglane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiest

Hind (AUD)

8,91 / kuu

Funktsiooni esiletõstmised

 • Sunnitud 256-bitine krüptimine
 • Piiramatu P2P
 • Toetab 10 seadet

"Kohutav klienditugi. Kui saate sellest kaugemale vaadata, on IPVanishil mõnel pool oma plussid"

Vaidlustades võimude jaoks kasutajalogi pakkuva kardinaalse patu (VPN-ide jaoks), alustas IPVanish minu ülevaates tumedat pilve, mis rippus selle kohal. Sellele lisandus turundusmeeskonna jõupingutused vaiba alla pühkida fakte, väites, et nad ei teadnud ega olnud teadlikud, kuna ettevõte vahetas omanikku.

Veel, vaatasin mööda, et ma pidin, või oleks arvustus enne selle algust kanalisatsiooni lasknud. IPVanishil oli kahjuks vähe soovitusi. Tõsi, mõni asi, mida nad teevad, näiteks 256-bitise krüptimise jõustamine selle kasutajatele, oleks mõnes mõttes pluss.

IPVanish VPN

IPVanish Speed ​​Test Australia – Adelaide’i server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Ehkki mul õnnestus nende Singapuri serverist välja saada korralikud kiirused, olid muud proovitud võimalused minu jõudluses nõrgad. Austraalia jaoks õnnestus mul välja ajada vaid üle 10% minu tegelikust kiirusest, mis oli ka pisut häiriv.

Tavaliselt prooviksin neil juhtudel teenusepakkujaga koostööd teha, et olukorda parandada, kuid kahjuks oli IPVanishil kohutav klienditeenindus. Alates hilisest vastusest (3 päeva e-posti teel!) Kuni kasutu juhiseni – kuidagi ei kavatsenud ma raisata nädalaid, et nendega probleeme lahendada.

Üldiselt väga vastuoluline tulemus ettevõttelt, kes juba töötab tõrva mainega.

Lisateabe saamiseks lugege meie IPVanishi põhjalikku ülevaadet!

7. iPredator

https://ipredator.se

iPredator

Kiirus

Õiglane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiest

Hind (AUD)

10,96 / kuu

Funktsiooni esiletõstmised

 • Pole logipoliitikat
 • IPv6 toetatud
 • Staatilised IP-d on saadaval

"Pirati lahe kuulsuse Peter Sunde asutatud iPredator on huvitav, kuid sellel on tõsised piirangud"

Kõigile P2P-failide jagamise fännidele on The Pirate Bay nimi, mis pole torrentitööstuses lubamatu. Tuntud P2P võitluse üle kogu maailma ja tagakiusamise eest kõigist suundadest, näib loogiliselt, et see VPN oleks üks sõltumatumaid ja oma klientidele raevukamalt ustav, et teenust saab.

Kuid teenus näib olevat ettevõtte poolne katse, üritades samal ajal kehtestada tööstuse norme. Näiteks pole sellel klienttarkvara ja abi on piiratud mis tahes avatud lähtekoodiga dokumentide ja foorumitega, mida võite leida. (Rääkimata sellest, et see piirdub ainult Rootsi serveritega.)

Vaatamata sellele, koos näiliselt keskse etendusega, on kontseptsioon huvitav lihtsalt seetõttu, et see on kuidagi seotud Piraadi lahega.

8. AzireVPN

https://www.azirevpn.com

AzireVPN

Kiirus

Õiglane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiest

Hind (AUD)

4,70 / kuu

Funktsiooni esiletõstmised

 • Toetab WireGuard protokolli
 • Võimaldab P2P liiklust
 • Ei jälgi liiklust

"Üks vähestest VPN-teenustest, mis toetavad WireGuard protokolli"

Kui kiirus on teie asi, peaks AzireVPN avaldama muljet, kuna on olnud teateid, et see on mõnedel kasutajatel lubanud kasutada liinikiirust kuni 500Mbps. Kuid samal ajal on ettevõte suhteliselt noor, asutades alles 2012. aastal.

AzierVPn toetab kuni 256-bitist krüptimist SHA512 HMAC ja TLS autentimisega. Kui olete üks paranoiline jõuk, on see toiduainete tarneahelas nii kõrgel kohal kui võimalik – igal juhul äriliselt.

Peavoolu platvormidele pühendatud rakendustega pole sellel kahjuks ühtegi lisat, näiteks RaspBerry Pie või PlayStation levialas. See on piiratud ka sellega, et viies riigis on ainult 20 serverit.

Loodetavasti võimaldab see neil optimeerimisele keskenduda ja toob meile lõpuks tõeliselt maailmatasemel VPN-teenuse.

Lõplikud mõtted

Nagu mõned teist võib-olla märkasid, olen ma mõne teenusepakkuja üle petnud, tundes samal ajal, et olen teisi hinnanud liiga karmilt. Asjade paigutamiseks suuremasse konteksti tunnen vajadust öelda teile, et lisaks puhtalt tulemusnäitajatele on ka üks oluline vajadus arvestada ka individuaalsete vajadustega.

Minu arvates olen hinnanud VPN-teenuse pakkujaid ja seega on mul kõrged standardid, mida nad peavad täitma igas valdkonnas – mis on tavaliselt võimatu. Selle kohta võib öelda, et mõnedele teist on kiirus kõik, teistele võib anonüümsus ja privaatsus olla. Mõni on nõus vähem ohverdama, teised eelistavad kulusid võimalikult vähe katta.

Arvestades seda, loodan, et loete ridade vahel ja teete valiku, mis pakub teie vajadustele vastavat tasakaalu.

Lühidalt öeldes on siin 3 parimat VPN-i Austraalias:

KIIRUS

TURVALISUS & PRIVAATSUS

HIND (AUD / MO)

NordVPN

Suurepärane

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

5.48

Külasta VPN-i

ExpressVPN

Suurepärane

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

11.43

Külasta VPN-i

Surfshark

Suurepärane

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

2,75

Külasta VPN-i

Puhtast kvaliteedist lähtudes arvan, et olen teinud selgeks, kus minu eelistused sellel edetabelil asuvad. Mis oleks Austraalia turu jaoks parim VPN, siis arvan, et paljud teist tunnevad kergendust, kui mõistate, et Singapur on teile üsna lähedal ja sealsed serverid toimivad peaaegu täielikult kõikjal.

Seega, Austraalia kasutajatel on jõudluse osas õnne, et nad saavad valida peaaegu ühe ülaltoodud variandi. Nagu ma juba mainisin, kaaluge muid tegureid ja seda, kas saate nendega koos elada.

Mina näiteks ei valiks kunagi sellist teenusepakkujat, kes imeb näiteks klienditeenindusest.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me