Kui olete India parimat veebimajutust otsides komistanud, on teil õnne – kontrollisime hiljuti tohutut hulga veebimajutajaid ja valisime 7 parimat tootemarki, mis aitavad teil ühe üle otsustada see on teie ettevõtte jaoks parim!

Contents

Lühidalt: India 3 parimat veebimajutajat

# 1 Hostinger India

https://www.hostinger.in/

Suurepärane valik neile, kes alles alustavad. Indias saate nautida serveri reageerimise aega 80 ms ja see on ka kogu maailmas üsna kuradi kiire! Nende hullult madalat sissejuhatavat hinda on lihtsalt liiga hea vastu panna.

# 2 SiteGround Singapur

https://www.siteground.com/

Parim ümar, hea hinna ja kvaliteedi suhtega. Serveri reageerimise kiirus on meeletu 68 ms järel, mis on toodud Bangalorest, ja väga väike latentsusaeg, kui see on kogu maailmast üles näidatud. Leiame, et see on ideaalne võõrustaja väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele Indias.

# 3 A2 majutamine

https://www.a2hosting.in/

Nende Singapuri andmekeskust kasutades pole A2 hostimise keskmine kiirus kogu maailmas nii kiire kui SiteGround, kuid Bangalore’i pingid jõudsid tagasi kiirusega 68 ms. Samuti armastame nende mugavaid funktsioone!

Miks peaksite meid usaldama??

Siin, Bitcatcha.com, on meil aastakümnete väärtune kombineeritud kogemus võrgu- ja infotehnoloogia alal ning meie missiooniks on avastada kõik, mida veebimajutuse kohta teada on..

Peame veebimajutuse kiirust ülimalt oluliseks, sest me teame, et kiirus võib hõlpsalt äri luua või selle purustada. Veebimajutaja peab suutma päringule reageerida kiiremini, kui saate sõrmedega klõpsida (sõrmede napsamiseks kulub 350 millisekundit – hea veebimajutus peab suutma reageerida vähem kui 200 millisekundi jooksul).

Miks on kiirus nii oluline?

Ettevõtte veebis tutvumisel peaksite teadma, et konkureerite sadade, võib-olla tuhandete teiste veebikauplustega. Võite oodata, et võistlus pakub täpselt samasugust teenust või toodet nagu teie, täpselt samas hinnas või isegi madalamal.

Mida saate teha, et saada konkurentsist eelis??

Veebisaidi kiirus.

Enamik inimesi on harjunud oma teavet või veebisaite laadima vähem kui 2 sekundiga (mis tähendab, et veebimajutaja peab reageerima nii kiiresti kui võimalik. Google’i standardis – 200 ms). Midagi pikemat ja inimesed on lihtsalt liiga kannatamatud ootamiseks, navigeerides teisele saidile, mis teenindab nende vajadusi ja laadib palju kiiremini.

Bitcatcha kiirusreitingute mõistmine

Kiiruse hinnang maailmas

Kasutasime omaenda serveri kiirusekontrolli, et testida reageeringuaegu kaheksast erinevast asukohast kogu maailmas. Seejärel arvutame need tulemused keskmiseks ja võrdleme seda Google’i soovitatud reageerimisajaga 200 ms. Veebimajutajad saavad A-reitingu, kui see on kiirem kui 210 ms.

Kiirus Indias

Mõõdame reageerimisaegu konkreetselt Bangalorest. See näitab meile, kui kiire on konkreetne veebi India vaatajaskonna jaoks.

Kuidas valida head veebi

Enamik inimesi soovib lihtsalt toimivat veebimajutust. Brändides on aga tohutuid erinevusi ja eduka veebiettevõtte jaoks on oluline valida teie vajadustele vastav veebimajutaja..

Veebimajutajal peavad olema mõned asjad, et saaksime neid heaks pidada – siin on mõned asjad, et teaksite, mida tasub tähele panna.

1. Kiirus

Kui teie veebimajutus reageerib aeglaselt, võib see teile maksta tuhandeid, võib-olla miljoneid kaotatud potentsiaalset müüki. Soovime kiiret veebimajutajat, mis vastaks vähemalt Google’i võrdlusalusele 200 ms! Bitcatcha juures mõõdame serveri kiirust ja järjestame veebihostide A-st D-ni

2. Kiirus, kus teie sihtrühm on

Peate saama veebimajutuse, mis vastab teie sihtrühma taotlustele KIIRE, nii et vali kindlasti oma vaatajaskonna piirkonnas hea reageerimise ajaga veebi. Seetõttu näitab Bitcatcha ainulaadne serveri kiirusekontroll teile reageerimise aegu, mis on võetud kaheksast riigist kogu maailmas!

3. Hind

Tahame leida kena tasakaalu madalate hindade ja hea veebimajutuse vahel. Valige host, mis pakub teile vajalikke funktsioone teile makstava hinnaga!

4. Klienditeenindus

Veebisaitidega tegelemisel võib tekkida tüsistusi ja on tore, kui teil on ekspertide meeskond, kes on pühendunud teie probleemide lahendamisele. Valige kindlasti veebimajutaja, millel on klienditoe osas head tulemused.

5. Uptime garantii

Teie sait on teie ja teie vaatajaskonna jaoks kasutu, kui see pidevalt väheneb. Soovime otsida veebimajutajat, mis suudaks meile kõige vähem anda 99,8% -lise tööaja garantii

6. Turvalisus

Kui teie veebimajutus on halva kaitse pahavara ja häkkimiste eest, jätate oma veebisaidi ja andmed rünnakute jaoks avatuks. Valige host, kellel on suur kogemus turbe, pahavara ja häkkimiskaitse osas.

7. Omadused

Alati on tore saada rohkem, kui funktsioonide eest maksisite. Mõned veebimajutusbrändid võivad pakkuda rohkem funktsioone, kuid need ei pruugi olla kiireimad. Valige veebimajutaja, mis on kenasti tasakaalus soovitud funktsioonide, kiiruse ja hinna vahel.

Kas peaksite valima kohaliku või minema globaalseks??

Nii et teie veebipood või ettevõte on keskendunud Indiale. Millised on teie hostimisvõimalused?

 1. Võite hankida Indias asuva veebi

  See on teie jaoks ideaalne ja teie publik võib kiiremat kiirust nautida. Võite eelistada ka lokaliseeritud klienditoe meeskonda.

 2. Võite hankida globaalse kaubamärgi, mis hõlmab Indiat

  Globaalsete brändidega on tavaliselt parem kiirus ülemaailmselt (täiuslik, kui sihite ülemaailmset vaatajaskonda). Samuti peaksite kogema paremat turvalisust ja üldist teenindust.

Allpool olevas loendis on mõned kohalikud ja globaalsed valikud. Lõppkokkuvõttes soovitame paremat klienditoe ja võimaluste loomiseks ülemaailmset hosti, mis hõlmab Indiat.

Edetabel: India parimate veebisaitide 7 parimat veebimajutust

Märge

1. Kõik loetletud hinnad põhinevad 12-kuulise lepingu sissejuhataval hinnal.
2. Kasutatav valuutakurss on 1 USD kuni 64,94 India ruupiat.

1. Hostinger

https://www.hostinger.in

Hostinger

Maailma kiiruse skoor

A+

Kiirus Indias

99 ms

Hind (₹)

205 / kuu

Põhijooned

 • Tasuta domeeninimi
 • Piiramatu salvestusruum
 • Piiramatu ribalaius
 • hPanel
 • Lokaliseeritud tugi

"Suurepärased omadused soodsa hinnaga, eriti algajatele"

Oma Hostinger India testimissaidiga segades mõistsime, et Indiast pärit näpunäidete järgi valmistasid need kutid tegelikult üsna kiireid reageerimisaegu! Tegime mõned võrdlused ja testisime Hostingerit teiste veebimajutajate suhtes ning jõudsime järeldusele, et need leidlikud leedukad väärivad selle loendi esikohta..

Hostingeri serveri kiirus

USA (W)
USA (E)
London
Singapur
São Paulo
194 ms229 ms246 ms5 ms349 ms
Bangalore
Sydney
Jaapan
Kanada
Saksamaa
99 ms191 ms70 ms212 ms163 ms

Keskmine Kiirus: 175,8 ms (vt täielikku tulemust)

Kuna server asub Singapuris, eeldasime, et Hostinger annab Aasia piirkonnas üsna kiireid tulemusi ja need ei valmistanud pettumust. Singapuri, Jaapani ja Sydney taotlustele vastati kõik väga kiiresti kiirusega alla 190 ms, mis on ülikiire. Eriti Bangalore sai vastuse 99 ms jooksul. Mis meile Hostinger India juures meeldis, on see, et pole vahet, kas teie kliendid asuvad Aasias, Ameerikas või Euroopas; nende serverid tagavad enamikus piirkondades üsna kiire reageerimise aja.

Hostingeri klienditugi

“Lõbus” pole sõna, mida tavaliselt tugimeeskonna kirjeldamiseks kasutaksime, kuid meie kogemus Hostingeri toega oli tõesti lõbus! Nende reaalajas vestluse vidin on alati kuvatav armatuurlaua paremas alanurgas, mis teeb kellegagi ühenduse loomise väga lihtsaks.

Nende hulka kuulus ka võimalus saata emotikone, gife ja faile, mis võivad tunduda kasutud, kuid on tegelikult väga kasulik meie pettumuste edastamiseks meeskonnale.

Nad teenindavad oma emakeeles ka enam kui 20 riiki, plaanides on lisada veel midagi, mis näitab, et nad hoolivad tõesti oma klientidega suhtlemisest.

Meie mõtted Hostingeri kohta

Hostinger ei paku selles loendis nii palju eeliseid kui nende konkurendid (ei tasuta ssl-d ega igapäevast varukoopiaid), kuid nad väärivad atraktiivsete sissejuhatavate hindade tõttu koha number 1.

Nad suudavad kiiruse, funktsioonide ja kasutusmugavuse osas konkureerida ülejäänud veebihostidega, kuid neil õnnestus võistlus ühele poole panna, pakkudes iga uue kontoga 1 tasuta domeeninime.

See pakub suurepärast väärtust, eriti ettevõtjatele ja uutele veebiettevõtete omanikele, kes on mures rahavoogude pärast. Selliste kindlate tulemuste, muljetavaldavate reageerimisaegade ja suurepärase tugisüsteemi abil ei saa te Hostingeriga võõrustades tõesti midagi valesti minna.

Lisateavet leiate meie hostingeri täielikust arvustusest!

Hostinger tegevuses

 • Vaadake meie Hostingeri testi saiti
 • inger ametlik veebisait

2. SiteGround

https://www.siteground.com

SiteGround

Maailma kiiruse skoor

A+

Kiirus Indias

66 ms

Hind (₹)

386 / kuu

Põhijooned

 • 20 GB SSD salvestusruum
 • 25 000 külastust kuus
 • SuperCacher
 • 24/7 tugi
 • Lisatasu varukoopia

"Meie lemmik veebi. Hästi ümar ja mitmekülgne. Võõrustame koos nendega Bitcatchat!"

Pole saladus, et SiteGround on meie lemmikveebi. Nad pole kaua aega olnud (alles 2004. aastast), kuid nende teenindus ja kiirus on olnud ülimalt hea ja me oleme nende suhtes tegelikult üsna kallutatud. Tegelikult meeldivad nad neile nii väga, et seda veebisaiti Bitcatcha.com hostitakse tegelikult koos saidiga SiteGround!

SiteGround serveri kiirus

USA (W)
USA (E)
London
Singapur
São Paulo
211 ms215 ms180 ms3 ms351 ms
Bangalore
Sydney
Jaapan
Kanada
Saksamaa
66 ms95 ms70 ms240 ms168 ms

Keskmine Kiirus: 159,9 ms (vt täielikku tulemust)

Testimiskoha andmekeskuse asukohaks Singapuris pole üllatav, et Jaapanist, Sydneyst ja Singapurist pärit reageerimise ajad loevad erakordselt hästi – alla 100 ms. Mille üle me rõõmsad olid, oli reageerimise aeg, millest nähtusime Bangalore luges 136 ms – see on India publikule ülikiire!

Saidiplatsi keskmine reageerimisaeg maailmas on 165 ms, mis annab sellele kindla A + taseme, mis on Bitcatcha.com-i parim reiting.

SiteGround klienditugi

Oleme tegelenud kõigi siin allpool loetletud veebimajutusteenuste brändide klienditoega ja SiteGroundi tugi on parim, millega oleme kokku puutunud, käed alla.

Live-vestlus vastas meile sekunditega, oli piisavalt kannatlik, et oskuslikult vastata kõigile rumalatele küsimustele. Nad olid ka väga abivalmid kõige vajalikuga. Piletid lahendati kiiresti ja osavalt, ärritamata meid kuidagi.

SiteGround seadis tõesti klienditoe riba, muutes teised veebimajutajad halvasti!

Meie mõtted saidil SiteGround

Üks eelis (paljudest paljudest), mis SiteGroundil teiste veebimajutajate ees on, on nende kasutajatele tasuta SSL-i kaasamine. Alates 2018. aasta juulist hakkab Chrome (maailma populaarseim brauser) märkima kõiki SSL-i mittekuuluvaid saite „mitte turvaliseks” ja see jätab teie kliendid teie brändi suhtes pisut ebakindlaks. Maailmas, kus konkurents on nii tihe, ei tahaks te oma teenuse usalduse langust.

Seega arvame, et Singapuri andmekeskusega SiteGround on kindel, vinge ülemaailmse kiirusega ja veelgi paremate tulemustega Indias! Tehke paar koos oma suurepärase klienditoe meeskonnaga ja saate võõrustaja, kes on kõigis aspektides fantastiliselt fantastiline.

Kindel jah meie raamatutes! Vaadake meie täielikku SiteGround ülevaadet kõigi asjade kohta, mida peate hostist teadma.

SiteGround tegevuses

 • Vaadake meie SiteGroundi testimiskohta
 • Külastage SiteGround ametlikku veebisaiti

3. A2 majutamine

https://www.a2hosting.in/

A2 majutamine

Maailma kiiruse skoor

A+

Kiirus Indias

163 ms

Hind (₹)

350 / kuu

Põhijooned

 • Piiramatu SSD
 • Piiramatu ribalaius
 • A2 optimeeritud WP
 • Saidi tasuta migratsioon
 • Igal ajal raha tagasi

"Usaldusväärne kiirete tulemustega veebimajutaja, eriti nende Turbo plaan."

See Ameerika veebimajutusettevõte on üsna tuntud oma suurepäraste Turbo serverite ja nende vinge A2 optimeerimise funktsiooni poolest. (Üksikasjalikud üksikasjad leiate meie A2-hostingu põhjalikust arvustusest)

Ehkki nad pole kõige kiiremad veebimajutajad, õnnestus neil meie serveri kiiruskatsetes siiski A + saada.

A2 hostiserveri kiirus

USA (W)
USA (E)
London
Singapur
São Paulo
172 ms212 ms278 ms6 ms316 ms
Bangalore
Sydney
Jaapan
Kanada
Saksamaa
163 ms141 ms67 ms218 ms159 ms

Keskmine Kiirus: 173,2 ms (vt täielikku tulemust)

Nende Singapuri andmekeskust kasutades jõudsid Singapurist pärit pingid ülikiiresti 6 ms, Jaapan 67 ms, samas kui Bangalore saavutas väga auväärse 163 ms. Muu maailma reageerimisajad lähevad sadadesse, need on endiselt kiiremad kui teie keskmine veebimajutaja, kogu maailmas on see 173 ms.

A2 hostimise klienditugi

Nüüd on meil A2-hostimisega väike probleem – nende reaalajas vestluse gurud on tegelikult sellega, mida nad teevad. Lihtsalt, et neid on millalgi pisut keeruline jõuda. Kui me ühe guruga läbi saime, suutsid nad meie probleemid vaevata lahendada!

Meie mõtted A2 kohta

Nagu SiteGround, pakub ka A2 Hosting oma klientidele tasuta SSL-i – funktsiooni, mis on hõlpsasti rakendatav, kuid mida enamik veebimajutajaid veel teinud pole. Klienditugi saab täiustada, kuid kui olete nendega ühendust võtnud, on nad kindel veebihuviline, millel on suurepärased funktsioonid!

A2 tegevuses

 • Vaadake meie A2-testitud saiti
 • Külastage A2 Hosting ametlikku veebisaiti

4. Inmotioni host

https://www.inmotionhosting.com/

Inmotioni majutamine

Maailma kiiruse skoor

A+

Kiirus Indias

514 ms

Hind (₹)

324 / kuus

Põhijooned

 • Tasuta domeeninimi
 • Maksimaalsed kiirustsoonid ™
 • Piiramatu andmeedastus
 • SSH-juurdepääs
 • 24 × 7 USA tugi

"Suur maailmatasemel katvus maailmatasemel toega"

Meile isiklikult tundub, et Inmotion Hosting on üks alahinnatud veebimajutusteenuseid. Nende serverid on kiired, neil on suurepärased funktsioonid ja nende klienditeenindus on fantastiline. Tegelikult oli Bitcatcha.com enne SiteGroundi lülitumist Inmotioniga hostimas (hostime endiselt veel mõnda Inmotioni veebisaiti)!

Inmotion Hosting serveri kiirus

USA (W)
USA (E)
London
Singapur
São Paulo
2 ms53 ms322 ms178 ms172 ms
Bangalore
Sydney
Jaapan
Kanada
Saksamaa
514 ms153 ms109 ms67 ms149 ms

Keskmine Kiirus: 171,9 ms (vt täielikku tulemust)

Inmotion Hostingil on andmekeskused ainult Ameerikas, mis selgitab nende alla 55 ms kiirust USA läänes ja USA idas. Ka mujal maailmas ei läinud nad halvasti – Jaapanis 109 ms, Sydneys 153 ms, Sao Paolos 172 ms ja Singapuris 178 ms. Kahjuks ei läinud neil Bangalores 514 ms juures liiga hästi.

Nende kogu maailmas on keskmine 171,9 ms, mis teenib neile A + edetabeli.

Inmotioni klienditugi

Nagu arvata võis, on Inmotion Hostingi klienditoe meeskond suurepärane. Nad teavad, mida nad teevad, ja on tõhusad, ega jäta meid kunagi kaua ootama. Vestlusseansid ühendatakse minutitega ja piletid lahendatakse ilma suurema vaevata.

Meie mõtted Inmotioni hostimise kohta

Kui sihite rahvusvahelist vaatajaskonda, on Inmotioni hostimine täiuslik – kui eesmärk on vaid meelitamine kohalikele India klientidele, võiksite kaaluda teisi võõrustajaid.

Emotsioon tegevuses

 • Vaadake meie Inmotion Hosting’i testimiskohta
 • Külastage Inmotion Hosting ametlikku veebisaiti

5. GoDaddy India

https://in.godaddy.com/

GoDaddy India

Maailma kiiruse skoor

A+

Kiirus Indias

111 ms

Hind (₹)

149 / kuu

Põhijooned

 • 30 GB kõvaketas
 • Mõõtmata ülekanne
 • Lubatud on 1 veebisait
 • 1 GB andmebaas
 • PHP7 toetatud

"Päris korralik, kui te ei pane pahaks veebimajutust"

Meie kogemus GoDaddy Indiaga oli võrdsetes osades “lahe!” ja “meh!”. Iga asja kohta, mis meid õnnelikuks tegi, suutsid nad luua samaväärse probleemi, mis meid lahutas. Vaatame, millega me tegeleme.

GoDaddy India serveri kiirus

USA (W)
USA (E)
London
Singapur
São Paulo
167 ms218 ms197 ms10 ms337 ms
Bangalore
Sydney
Jaapan
Kanada
Saksamaa
111 ms182 ms71 ms245 ms173 ms

Keskmine Kiirus: 171,1 ms (vt täielikku tulemust)

Üks lahedaid asju, mis meile GoDaddy India puhul meeldis, on nende kiirus – need on tegelikult üsna kiired!

Ehkki nad ei olnud oma andmekeskuse asukoha suhtes eriti läbipaistvad (klõpsasime “Aasia”, kuid see ei öelnud meile kunagi, kus Aasias serverid asuvad), on serveri kiiruse testi põhjal ilmne, et see asub Singapuris ja ilmatu 10 Prl.

Järgmisena tulid Jaapanist pärit pingid 71 ms ja siis huvitaval kombel Bangalore väga kiire 111 ms. Pole vaja öelda, et GoDaddy India sobib suurepäraselt, kui sihite kohaliku India demograafilisi rühmi.

Veebimajutajal läks ka mujal maailmas üsna hästi – see langes Sao Paolos ainult 337 ms-ni. Üldiselt on GoDaddy India keskmine maailmas 171,1 ms ja see on A + edetabeli jaoks piisavalt hea!

GoDaddy India klienditugi

Noh, nad on oma tegevuses head, üsna kogenud ja saate ühenduse luua üsna kiiresti. Mitte nii kiiresti kui Hostinger ega SiteGround, kuid nad saavad selle töö tehtud. Pole midagi karjuda – see lihtsalt töötab.

Meie mõtted GoDaddy India kohta

Siin hakkame natuke harjutama.

GoDaddy oleks India jaoks ideaalne veebimajutus, kui ainult neil oleks WordPressi jaoks mõnda viimistletud rakendust, kuid meil oleks suur kott midagi. Kõik ülejäänud võõrustajad pakuvad rakenduste kaudu kasutajatele mingisugust mugavust, nii et mitte millegi saamiseks on pisut pettumust valmistav.

Veel üks asi, mille pärast me üsna pahane oleme, on nende kasutajaliides – nad on oma liidest kohandanud, kuid arvame, et nad oleksid selle intuitiivsemaks muutmisel saanud parema töö ära teha.

GoDaddy India hostimisliides

DNS-i korrektseks taastamiseks õige koha leidmiseks kulus 30 minutit ning kasutajaliideses navigeerimine tundus pisut sunnitud ja ebaloomulik..

Kui soovite oma veebisaitidele rakendada põhilist SSL-i, siis peate pettuma, et GoDaddy Indial on pole tasuta SSL-i. Saate selle eest maksta, kuid saate kibeda teadmisega, et seda saate teiste võõrustajatega hõlpsasti tasuta saada.

Kõike seda öeldes arvame, et GoDaddy India on tegelikult hea, kui otsite India klientidele odavate hindadega veebimajutust, kuid kui ootate tipptasemel funktsioone või midagi muud, on kõige parem vaadata teisi veebimajutajad.

GoDaddy India tegutseb

 • Vaadake meie GoDaddy India testi saiti
 • Külastage GoDaddy India ametlikku veebisaiti

6. Sinine vaim

https://www.bluehost.com/

Sinine vaim

Maailma kiiruse skoor

A+

Kiirus Indias

318 ms

Hind (₹)

354 / kuus

Põhijooned

 • 50 GB SSD
 • Mõõtmata ülekanne
 • Lubatud on 1 veebisait
 • 1 tasuta domeen
 • Krüptime SSL-i

"Suur leviala kogu maailmas, kuid Indias vilets kiirus. Hinnad võiksid olla paremad."

Bluehost asutati 2003. aastal ja sai kiiresti temast üks populaarseimaid veebimajutusbrände turul. Need on eriti populaarsed Indias, kuid kas nende populaarsus võrdub kvaliteediga? Uurime välja.

Bluehost serveri kiirus

USA (W)
USA (E)
London
Singapur
São Paulo
23 ms78 ms183 ms193 ms164 ms
Bangalore
Sydney
Jaapan
Kanada
Saksamaa
330 ms168 ms125 ms92 ms174 ms

Keskmine Kiirus: 153 ms (vt täielikku tulemust)

Bluehosti andmekeskused asuvad USA-s ja suuremates osades on nad saanud päris häid pinge (alla 200 ms), kogu maailmas keskmiselt 181,1 ms. Üks probleem siiski – neil ei läinud Bangalores liiga hästi – 330 ms skooriga.

Kui eelistame kiirust, näib, et Bluehost on parem inimestele, kes soovivad rahvusvahelist ulatust. Kui sihite kohalikku India demograafiat, võiksite ehk minna mõne teise hostiga, sest 330 ms on meie jaoks liiga aeglane.

Bluehost’i klienditugi

Bluehostti reaalajas meeskonnaga ühenduse võtmine on nagu vene rulett mängimine – kui teil veab, saate tulemuse ja saate kogenud töötaja, kes teab, mida nad teevad, ja suudab teid aidata. Kui teil ei õnnestu, saate koolitatava, kellest on vähe abi või millest pole üldse abi.

Kindlasti mitte meie lemmik.

Meie mõtted Bluehostist

Me ei saa midagi muud teha, kui võrrelda Bluehostit SiteGroundiga, kuna need on peaaegu samas hinnaklassis. Saate oodata paremaid funktsioone saidiga SiteGround, kuid maksate koos Bluehost pisut madalama hinnaga, nii et ma arvan, et see langeb prioriteetide ja eelistuste alla.

Bluehost on tegelikult paljude blogijate ja sidusettevõtte turundajate seas ülipopulaarne valik, kuid kui eelistate kiirust, võiksite enne pühendumist kaaluda, kus teie vaatajaskond asub..

Bluehost tegevuses

 • Vaadake meie Bluehost testi saiti
 • Külastage Bluehost ametlikku veebisaiti

7. BigRock

https://www.bigrock.in/

BigRock

Maailma kiiruse skoor

A

Kiirus Indias

64 ms

Hind (₹)

199 / kuu

Põhijooned

 • 20 GB kõvaketas
 • 100 GB ülekanne
 • Lubatud on 1 veebisait
 • 300+ ühe klõpsuga rakendus
 • cPanel kaasas

"Kiire kiirus Indias madala hinnaga.

BigRock! Müüt, bränd, legend!

Oleme neist palju kuulnud ja need näivad Indias üsna populaarsed, seega otsustasime hankida neile selle loendi jaoks konto, et lihtsalt näha, kas nad vastavad ootustele.

Kuid enne kui hakkame kiitustele / rantsidele kallale, vaatame kõigepealt testi tulemusi.

BigRocki serveri kiirus

USA (W)
USA (E)
London
Singapur
São Paulo
226 ms241 ms130 ms62 ms343 ms
Bangalore
Sydney
Jaapan
Kanada
Saksamaa
106 ms309 ms133 ms216 ms137 ms

Keskmine Kiirus: 190,3 ms (vt täielikku tulemust)

Maailma keskmise 190 ms pikkusega Bigrock on selgelt loendis aeglasem veebi. Kiiruse mõttes on need ideaalsed kiirete kohalike pingide jaoks, kuna nad on ainus veebimajutaja selles loendis, kellel on Mumbai andmekeskus.

Kui soovite aga meelitada rahvusvahelist klientuuri, ei pruugi BigRock olla parim valik – 226 ms USA läänest, 241 ms USA idast, 130 ms Londonist, 343 ms Sao Paulost ja 309 ms Sydneyst.

Ainsad riigid, kellega meil väljaspool Indiat hästi läks, olid Singapur 62 ms ja Jaapan 133 ms juures.

BigRocki klienditugi

Registreerisime BigRocki stardiplaani pärast seda, kui nägime, kui populaarsed nad on India kohalike elanike seas, oodates korralikku teenindust ja kasutusmugavust, kuid läbitud kogemus oli … tohutu pettumus.

Esiteks ei saatnud süsteem meile oma kontole sisselogimiseks vajalikku teavet. Pole sisselogimisinfot, pole DNS-i seadistamiseks, mitte midagi.

Nii võtsime abi saamiseks ühendust nende otseülekandega, kuid nad ei saa ilma sisselogimiseta selle vastu midagi teha. Seetõttu paluti meil selle välja sortimiseks helistada BigRocki rahvusvahelisele tugiteenuse numbrile (omal kulul, pidage silmas teid)..

Nii et me helistasime ja järgisime automaatseid juhiseid, vajutades kannatlikult klahve, mida meil kästi vajutada … siis kõne katkes.

Proovisime siis uuesti.

Ja kõne langes. Jälle.

Proovisime helistada neile kolm korda suurejooneliselt ja kõne langeb täpselt. Sama. Hetk.

Pidasime nõu otsevestluse meeskonnaga, et näha, mida veel teha saab.

Küsisime neilt, kas nad saavad meid otse vastavasse meeskonda üle anda – nad ei saa.

Kas nad saavad meie konto tühistada – nad ei saa.

See oli kiiresti muutumas halvimaks kohtinguks, mida me selle kaliibriga veebimajutajaga oleme kogenud.

Kell 17.00 saatsime meili aadressile, mille livechat meeskond lahkelt edastas, ja nad vastasid kell 18:00 meile vajaliku teabega, et meil lõpuks sisse logida ja meie testisait üles seada.

Ütlematagi selge, et me polnud kogu katsumuse üle nii rõõmsad.

Meie mõtted BigRocki kohta

BigRock on odav, kuid nad peavad tõesti üles panema. Kiire tarkus, hoolimata PHP7 ja SSD puudumisest, on neil kõik korras. Nad ei ole veel SSL-i juurutanud, nii et kasutajatel võib lähiajal tekkida probleeme, kui Chrome oma süsteemi värskendab.

Nad peavad kindlasti oma kasutajatele rohkem funktsioone pakkuma ja nende kasutajaliidest tuleb värskendada – tundub, et nad kavandasid selle 90ndatel ja vallandasid oma disaini poole pealt.

Me ei saa ekraanipilte pakkuda, kuna meil õnnestus registreerumise ajal kliendialale juurde pääseda vaid korra – sellest ajast oleme eemal olnud ja funktsioon „unusta parool” lihtsalt ei tööta. Oleme seda mitu korda proovinud, meie postkasti või rämpsposti kaustadesse pole kunagi midagi ilmunud.

BigRock töötab

 • Vaadake meie BigRocki testimiskohta
 • Külastage BigRocki ametlikku veebisaiti

Kohtuotsus

Pärast intensiivset testimist ja iga kaubamärgi plusside ja miinuste kogemist tunneme isiklikult, et rahvusvahelised veebimajutajad (Hostinger, SiteGround, A2 Hosting ja Inmotion Hosting) on ​​teie parim panus. Neil on püsivalt kiire reputatsioon, kuna nad on usaldusväärsed ja nende klienditugi aitab teid igal võimalikul viisil.

MAAILMAKIIRE

AVG. KIIRUS Indias

PRICE (₹ / kuu)

Hostinger

A+

99 ms

205

SiteGround

A+

136 ms

386

A2 majutamine

A+

163 ms

350

Inmotioni majutamine

A+

514 ms

324

Bluehost jääb keset otse haisema – nad on väga hästi tasakaalustatud ja saate parema väärtuse, kui soovite jõuda USA turgudele. Väga hea veebi alustavatele blogijatele ja sidusettevõtte turundajatele!

Kui aga hind on teie prioriteet, vastavad BigRock ja GoDaddy India teie vajadustele just suurepäraselt, eriti kui sihite kohaliku India demograafilisi andmeid. Neil on väga kiired kohalikud pingid, kuid loobute funktsioonidest ja abivalmis klienditoest.

Meie jaoks on halb klienditugi tehingut murdev, kuid kui see pole teile probleem, siis minge edasi.

See ümbritseb meie India 7 kõige populaarsemat veebimajutusbrändi!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me