Indoneesiale mõeldes võib tekkida kiusatus mõelda eksootilisele puhkusekohale, mille asukohad võivad olla nii erinevad kui suured kaubanduskeskused ja maalilised rannad. Kahjuks võib riigis elamine tekitada täiesti teistsuguse stsenaariumi, arvestades selle valitsuse soovi, et ta teostaks varjatud jälitustegevust isegi omaenda elanike jaoks.

Kuna Interneti-vabaduse skoor on nii madal kui India oma, ei tohiks see üllatada, et Indoneesias on valitsuse rõhuvaid digitaalseid tegevusi olnud mitu korda. Indoneesia elanikud on alates väga laiahaardeliste järelevalvevolituste andmisest kuni sotsiaalmeediaplatvormide blokeerimiseni ideaalse kasutamise juhtum, kuna need, kellele VPN-i kasutamine tooks suurt kasu.

Üle 260 miljoni elanikuga Indoneesias on Interneti-leviku määr suhteliselt madal (54,68%) ning tal on siiski piiratud sotsiaalse meedia platvormid, piiratud juurdepääs poliitilisele sisule ja ta on isegi mõne kõrge profiiliga ajaveebide arreteerinud..

VPN-ide kaalutletud kasutamisega saab suurt osa sellest hoolikalt vältida, eriti kuna VPN-id pole seal illegaalsed.

Contents

Indoneesia kasutab sisurikkumiste tuvastamiseks AI-l põhinevat indeksoijat

2023. aasta alguses käivitas Indoneesia kommunikatsiooni- ja infotehnoloogiaministeerium (MCIT) nimega Cyber ​​Drone 9. Kohandatud veebiröövel kujundas kahte eesmärki silmas pidades – otsida välja, mida valitsus pidas „negatiivseks sisuks”, ja blokeerida seejärel indoneeslased juurdepääs sellele.

Neid parameetreid, millel indeksoija töötab, täiustatakse endiselt, kuna see põhineb AI-l, kuid seni näib rakendusala üsna lai. Allikate sõnul hõlmab negatiivne sisu vihmavarju „pornograafia, hasartmängud, vägivalla kujutamine, radikalism ja rassil või usul põhinev diskrimineerimine“.

Seda täiendavad veelgi Interneti-teenuse pakkujad, kes mitmesugustel põhjustel suvaliselt oma blokeerimistegevusi teostavad. Näiteks teatasid Indoneesia kasutajad 2016. aastal, et Netflix oli Telkomseli kaudu juurdepääsematuks muutunud, ehkki seda ei olnud keeldude nimekirjas.

Olukorda ei suudetud mitte ainult kasutajatele abistada, vaid valitsusministeeriumid tänasid ISP-d ka initsiatiivi eest ettevõtte blokeerimisel, mis tema sõnul “tegutses ebaseaduslikult ilma nõuetekohase litsentsita”.

Netflixi juurdepääs oli uuesti lubatud alles 2023. aastal, kui ettevõte sõlmis lepingu riigi suurima telcoga.

Valitsus annab endale laialdased järelevalvevolitused

Valitsuse piires on mitmel agentuuril volitused piirata veebisisu vastavalt teabe- ja elektrooniliste tehingute seadusele (ITE seadus). Seaduses loetletud volituste laiendamiseks on seadust mitu korda muudetud.

ITE seadus ei võimalda nüüd mitte ainult sisu blokeerimist, vaid osa muudatustest on võimaldanud ametiasutustel käitada Interneti-teenuse pakkujaid seda tegema. Sellest ajast alates on sisu filtreerimisega tegelevate asutuste arv kasvanud.

Ebaselgus õiguses privaatsusele

Ehkki ametlikult peaks indoneeslastel olema põhiseadusega kaitstud õigus eraelu puutumatusele, pole ilmselt seadust, mis oleks mõeldud selle õiguse jõustamiseks. Kuna ettevõtted on valitsuse poolt volitatud kasutajaandmeid säilitama, on privaatsus mõnevõrra kahtlane.

See kehtib eriti seetõttu, et teadaolevalt varustavad mõned ettevõtted õiguskaitseasutusi nõudmise korral kasutajaandmetega. Muuseas, see on VPN-i üks põhielemente – kasutaja privaatsuse kaitse. Enamik parimaid VPN-e tagavad kasutajatele, et nende tegevuse logisid ei peeta, mis tähendab sõna-sõnalt, et päringu korral pole andmeid üle anda..

Mitme aasta tegevuste ajakava põhjal näeme, et valitsus ei liigu süstemaatiliselt mitte ainult selleks, et saada kasutajaandmetele suvalisi õigusi, vaid ka kujundab keskkonda, et seda oleks hõlpsalt teha. Järgnev ajakava on üks selline rakendatud stsenaariumide rühm, mis seda esile tõstab;

 • 2000 – valitsus annab telco klientide hoidmisajaks vähemalt kolm kuud
 • 2012 – andmekeskuste ehitamiseks on vaja avalikke teenuseid pakkuvate elektrooniliste süsteemide pakkujaid
 • 2016 – MCIT sunnib OTT-teenuse pakkujaid seadusega pealtkuulamise hõlbustamiseks kohalikke ettevõtjaid registreerima

Ehkki anonüümsust Indoneesia seadused ei reguleeri, on need verstapostid sammuks riigi valitsusasutuste õiguse ja võime poole selle anonüümsuse kihi kaotamiseks.

Interneti-aktivistide vahistamine ja kohtu alla andmine

Riikliku julgeoleku nimel on Indoneesia tungivalt ka Internetti erinevatel eesmärkidel kasutanud, sealhulgas, kuid mitte ainult, laimu, usuküsimused ja sisuga manipuleerimine (“võltsuudised”)..

Ehkki see võib tunduda väga Donald-Trumpi-meelne, on tegelikkus tähelepanuväärsem ja vähemalt ühel juhul arreteeriti riigis tegutsev Interneti-kasutaja kriitilise sisu jagamise eest Esindajatekoja kõneisikul. 2023. aastal võttis valitsusametnik ülesandeks ka kolm meediaväljaannet (märkus: lingi sisu on Indoneesia keeles), kes väitis nende laimu olevat.

VPN-id on Indoneesias endiselt seaduslikud

Kui maailmas on pidevalt juhtumeid (nagu Venemaa ja Hiina), kes hakkavad VPNidele tähelepanu pöörama ja üritavad mingisuguseid regulatsioone, siis hetkel tundub, et Indoneesia pole veel selle vaguniga ühinenud..

Mida me VPN-is otsime?

1. Privaatsus ja anonüümsus

Nagu juba praegu võite aru saada, pole Indoneesia tõesti selline koht, kus soovite VPN-i kasutamata netis surfata, sõltumata sellest, kas olete riigi kodanik või riigi külastaja. Ülalkirjeldatud tegurite ja nende eeskirjade rikkumise tagajärgede tõsiduse tõttu on hea mõte keskenduda privaatsuse ja anonüümsuse aspektidele, mida VPN pakub Indoneesias asuvatele kasutajatele.

Kui nii valitsus kui ka erasektor töötavad koos ning liikluse jälgimiseks ja juhtimiseks iseseisvalt ning VPN peab olema võimeline tagama, et teie andmeid ja tegevusi saab hoida täpselt nii, nagu see peaks olema – privaatne.

Üks parimaid viise selle tagamiseks on hoida silma peal VPN-del, millel pole mitte ainult ranged logimiskeelud, vaid mis asuvad ka riikides, kus nende andmete säilitamise seadused on vaesemad. See välistab kindlasti viie ja neljateistkümne silmapiiril olevad riigid.

2. Turvalisus

VPN-ide turvasüsteem on Indoneesias asuvate kasutajate jaoks sama nagu igal pool mujal. Ideaalne tasakaal on teada ainult teile kui kasutajale. Kas valite 256-bitise krüptimise madalama VPN-i kiiruse korral või kas soovite seda riba suurema kiiruse saavutamiseks alandada?

Isiklikult arvan, et Indoneesia turu jaoks oleks kõige parem proovida hoida krüptimistase kõrgel kahel peamisel põhjusel. Esiteks on üks arutatava juhtumi peategelasi Indoneesia valitsus, kellel on tõenäoliselt rohkem ressursse, et püüda rikkuda tekkinud krüptimist.

Teine on see, et riigi madalama keskmise Interneti-kiiruse tõttu on teil turvaline hoida krüptimistase võimalikult kõrgel, kahjustamata oma saavutatavat maksimaalset kiirust.

3. Geograafilise asukoha määramine

Kui räägime geograafilise asukoha võltsimisest, siis tavaliselt on see juurdepääs alternatiivsele sisule tavapäraste pakkujate, näiteks Netflix USA või BBC iPlayer Ühendkuningriigis. Kuid Indoneesia kasutajatel on geograafilise asukoha määramise osas palju rohkem ootamist, kuna sõna otseses mõttes on palju saite, millele neil pole juurdepääsu.

4. P2P tugi

Üks saitide kategooriaid, millele Indoneesias on juurdepääs blokeeritud, näib olevat torrent-saidid. See on jällegi üks valdkond, kus VPN tõesti aitaks. Vaadake VPN-e, näiteks TorGuard või NordVPN, mille P2P-liikluse juhised on teenusetingimustes selgelt kirjas.

5. Kiirus ja stabiilsus

Kuna keskmise püsiühenduse lairibakiirus on Indoneesias kõigest 16,31 MB / s, peaks enamikul VPN-idel olema nullprobleeme, mis vastaksid sealsete kasutajate vajadustele. Mobiili kiirus on veelgi madalam – keskmiselt 10,45 Mbit / s, nii et Indoneesias olevate VPN-ide peamine mure pole kindlasti kiirus.

Edetabel: parim VPN indoneeslastele

Nagu kõigi minu VPN-testide puhul, hindan ka enne nende kiiruse üle otsustamist alati enda oma. Järgnev on minu tegelik lairibakiirus, mis põhineb teenusliinil 500Mbps, ilma VPN-ühenduseta:

baaskiiruse testi tulemus - Indoneesia

(Vaadake täielikku baaskiiruse testi tulemust siin)

Kuna asun Malaisias, kipub minu kiirus olema Aasia-piirkonna VPN-serveritega ühenduses kõrgem ja aeglasem, kui ühendun USA või Euroopa serveritega. Selle testi jaoks ühendasin Indoneesias asuva kiiruse testiserveri, et saada teile ettekujutus suhtelisest kiirusest vahemaal.

Nagu näete, võrgutab VPN-vaba ühendus kohaliku serveriga mulle korraliku kiirusega 365Mbps. Muidugi erinevad kiirused aeg-ajalt, nii et võta seda näputäis soola.

Märge

 1. Hind põhineb valuuta vahetuskursil 1 USD = 14 148 IDR.
 2. Näidatud hind põhineb 12 kuu tellimustel. Hinna saab odavamaks, kui tellite pikema perioodi.
 3. 1. NordVPN

  https://nordvpn.com

  NordVPN

  Kiirus

  Suurepärane

  Turvalisus & Privaatsus

  Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

  Hind (IDR)

  98,894 / kuu

  Funktsiooni esiletõstmised

  • Pole logisid
  • Tapa lüliti
  • Toetab 6 seadet

  "Oma klanitud liidese, stabiilse kiiruse ja fantastiliste pikaajaliste hinnaplaanide abil on Nord igale VPN-i kasutajale silmapaistev valik."

  NordVPN võtab mitmel põhjusel tugeva esikoha Indoneesia parima VPN-i loendis. Üks esimesi on see, et nad asuvad Panamas, mis on hea koht ka VPN-ide jaoks. Peale selle on NordVPN-l suurepärane maine ja ta on veel üks VPN-i pakkuja, kellel on paljudes riikides tohutu arv servereid.

  Nende range logimata jätmise poliitika on kombineeritud 256-bitise sõjaväelise krüptimisega ja suurte hindadega plaanis pakkuda peaaegu kõigile tehingut, millele on raske vastu seista.

  NordVPN kiiruskatse Indoneesias

  NordVPN kiiruskatse Indoneesias – Jakarta server
  (Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

  16Mbps allavoolu kiirusega näitas NordVPN selles katsevoorus oma Indoneesia serveris väga stabiilset jõudlust. Mis teeb nad veelgi põhjalikumaks, on see, et nad mitte ainult ei luba P2P-liiklust, vaid neil on spetsiaalselt P2P-liikluse jaoks optimeeritud serverid!

  Lugege meie põhjalikku ülevaadet NordVPN-i kohta, et saada teada, miks see on Bitcatcha # 1 VPN!

  2. ExpressVPN

  https://www.expressvpn.com

  ExpressVPN

  Kiirus

  Hea küll

  Turvalisus & Privaatsus

  Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

  Hind (IDR)

  117 711 / kuu

  Funktsiooni esiletõstmised

  • Privaatsus avamerel
  • 148 VPN-i asukohta
  • Täielik 256-bitine krüptimine

  "ExpressVPN-i abil saate Indoneesias IP-aadressi, mis on kiire, turvaline ja võimaldab voogesituse vms."

  Sealsete arvukate piirangute tõttu ei tohiks olla üllatav, et ExpressVPN näib olevat Indoneesiale määranud ulatuslikke tariifikvoote. See VPN-teenus pakub keskmiselt suurepäraseid kõikehõlmavaid teenuseid tipptasemel kiirustest kuni ulatuslike rakenduste ja protokollideni – ideaalne turvalisuse, privaatsuse ja anonüümsuse tagamiseks. Selle turvaprotokollid on ka tänapäeval kõige paremad tarbijate jaoks.

  Olen seda teenust põhjalikult testinud ja ei kahtle, soovitades neid Indoneesia kasutajatele parimaks VPN-teenuse pakkujaks. ExpressVPN on stabiilne ja võimaldab juurdepääsu ka paljudele seadmetele.

  ExpressVPN kiiruskatse Indoneesias

  ExpressVPN kiiruskatse Indoneesias – Jakarta server
  (Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

  Ideena, kui hea see saab, võrdlesin vaikeliinikiirust ilma VPN-iga ExpressVPN-iga kaetud testiga samasse kohta. Kui ExpressVPN oli sisse lülitatud ja Indoneesias serveriga ühendatud, õnnestus mul näidata tugevat 86 Mbps allavoolu kiirust.

  Lugege meie täielikku arvustust ExpressVPN-is, et näha, miks see on üks meie parimatest valikutest!

  3. Surfshark

  https://surfshark.com/

  Surfshark

  Kiirus

  Suurepärane

  Turvalisus & Privaatsus

  Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

  Hind (IDR)

  28155 kuus

  Põhijooned

  • Multi-Hop ühendus
  • Toetab paljusid platvorme
  • Pole logisid

  "Korrustevaba ja järjepideva jõudlusega Surfshark teeb oma nime tugeva eelseisva kandidaadina."

  Suhteliselt uue teenuse eest on Surfshark näidanud muljetavaldavat jõudlust ja visadust. See on üks tugevamaid uustulnukate võistlejaid ja tema koht selles nimekirjas kajastab seda, kui hästi on tal seni vaatamata „noorusele“ hästi läinud..

  Nad pakuvad täielikku VPN-i paketti, mille keskmes on privaatsus ja turvalisus, mida toetavad P2P toe tugevad müügiomadused ja piirkondlikest plokkidest lihtne möödapanek. See sobib eriti hästi neile, kes soovivad juurdepääsu mitmesugusele piirkonna sisule pakkujatel nagu Netflix või Hulu.

  Peale selle on neil väga minimalistlik liides, mida ei sega ükski funktsioon, mida te ei soovinud ega tahtnud. See muudab nad väga keskendunuks ja sobib hästi ka neile, kes lihtsalt ei soovi ekstra rämpsu.

  surfsharki kiiruskatse Indoneesias

  Surfsharki kiiruskatse Indoneesias – Surabaya server
  (Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

  Kuna paljud VPN-i pakkujad jätavad Aasia ja Vaikse ookeani piirkonna tähelepanuta Euroopa ja Põhja-Ameerika kasuks, ei paku Surfshark mitte ainult serverit Indoneesias, vaid teenindab neid ka hea kiirusega kasutajaid. Stabiilne kiirus kõigist nende serveritest on tegelikult Surfsharki ühenduse kasutamise tipphetk.

  Kiirusega üle 80Mbps nende Surabaya serveri kaudu saavad Indoneesia kasutajad või need, kes peavad siin serverit kasutama, rõõmsad.

  Lisateavet selle tipptaseme kohta saate meie Surfsharki põhjalikust arvustusest!

  4. TorGuard

  https://torguard.net

  TorGuard

  Kiirus

  Suurepärane

  Turvalisus & Privaatsus

  Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

  Hind (IDR)

  79 598 kuus

  Funktsiooni esiletõstmised

  • Loodud P2P jaoks
  • TorGuard Stealth Proxy
  • Toetab 5 ühendust

  "TorGuardi kasutamine on veetlev kogemus ja annab kinnituse, et nende Interneti-ühendus on tõeliselt ohutu."

  TorGuard’i paigutuse üks olulisemaid tegureid on see, et see on väga P2P-sõbralik VPN-teenuse pakkuja. Kasutaja poolel pole palju blingi, kuid see on jõudluses tähelepanuväärne.

  TorGuard-liides võib esmapilgul tunduda pisut dateeritud, kuid pole kahtlust, et ümber on üks kõige turvalisemaid VPN-teenuse pakkujaid. Isegi kui kasutaja poolel pole palju blingi, on jõudlus üsna tähelepanuväärne.

  TorGuardi ja paljude konkurentide vahel on üks oluline erinevus, kuna see võimaldab teil valida, millist krüptimistaset eelistate. See tähendab, et P2P-i kasutajate jaoks saate krüptimise sälgu keelata ja nautida kiiremaid kiirusekiirusi igal ajal!

  Peale selle on TorGuardil palju muid lunastavaid omadusi, näiteks stabiilne kiirus, mitme platvormi võimalus ja võimalus VPN-i blokeerijatest mööda minna.

  TorGuard kiiruskatse Indoneesias

  TorGuard Speed ​​Test Malaysia – Petaling Jaya Server
  (Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

  Kahjuks pole TorGuardil otse Indoneesias asuvaid servereid, seega peavad kasutajad valima ühe riigist. Lähim oleks kas Singapuris või Malaisias – läbi selle näitas see tugevat kiirusjõudlust.

  TorGuard, mis on Indoneesia parimate kolme parima VPN-i hulgas, vastas muidugi teatud kiirusnõuetele ja eriti arvestades seda, et nad peaksid ühenduma riigist välja, on 77 Mbps väga hea. Ainus negatiivne külg on see, et noorematele kasutajatele, kes on harjunud moodsate rakendustega, peab TorGuard-liides välja nägema midagi minevikust.

  Lisateabe saamiseks lugege meie põhjalikku analüüsi TorGuardi kohta!

  5. CyberGhost

  https://www.cyberghostvpn.com

  CyberGhost

  Kiirus

  Vaene

  Turvalisus & Privaatsus

  Hinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiest

  Hind (IDR)

  84 746 / kuus

  Funktsiooni esiletõstmised

  • Pakub andmete tihendamist
  • Reklaami blokeerimine
  • Toetab 7 seadet

  "CyberGhost asub Rumeenias, kuid on pööranud tähelepanu Indoneesia kasutajate vajadustele, suurendades pidevalt oma serverite arvu riigis."

  CyberGhosties on nendega rahul ja kindlasti on nad proovinud oma turunduses olla puhas ja optimistlikud. See on veel üks VPN-i tööstuses tuntumaid nimesid, kuid isiklikult tunnen, et need võivad olla natuke ületähtsustatud.

  Spetsifikatsioonitarkvara tark CyberGhost räägib head juttu, kuid olles nendega koos testi teinud, soovitan väikest näputäis soola. Pidage siiski meeles, et see on edetabel, seega on minu ootused üsna kõrged.

  Cyberghost Indoneesias

  CyberGhost Speed ​​Test Indonesia – Jakarta server
  (Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

  Indoneesia kasutajad peavad arvestama, et suurem osa CyberGhost serveritest asub EL-i tsoonis, kuid õnneks on neid ka Aasia piirkonnas. Tundub, et Indoneesia on siiski erand ja nad on loonud riigis vähemalt kaheksa teadaolevat serverit.

  Üldiselt õnnestus meil saada väga kasutatav kiirus 15Mbps, mis on siiski piisav meediumite aurustamiseks.

  Lisateabe saamiseks lugege meie täielikku arvustust saidi CyberGhost kohta!

  6. IPVanish VPN

  https://www.ipvanish.com

  IPVanish

  Kiirus

  Õiglane

  Turvalisus & Privaatsus

  Hinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiest

  Hind (IDR)

  91 820 / kuus

  Funktsiooni esiletõstmised

  • Sunnitud 256-bitine krüptimine
  • Piiramatu P2P
  • Toetab 10 seadet

  "Suurepärane paranoidi jaoks, kuid võib-olla ei ole see Indoneesias asuvate kasutajate loendis, IPVanish on väga turustatud, kuid halvasti toetatud."

  IPVanish on viimastel aegadel tugevalt kannatanud, kuna on sisse tunginud teatavatesse, ütleme, kahetsusväärsetesse juhtumitesse. Peale selle võtke teadmiseks, et nad on uue juhtimise all ja loodetavasti muutuvad sellised asjad lihtsalt mineviku kiiruspunnideks.

  Kui need juhtumid kõrvale jätta, jäävad nad väljakul VPN-i hiiglaseks ja kiitlevad muljetavaldava kiirusega. Õnneks, kuna kui teil on kaebusi nende kiiruse kohta, ei saa te palju teha, kuna need sunnivad 256-bitist krüptimist kõigile eranditeta.

  IPVanish VPN Malaisia

  IPVanish Speed ​​Test Malaysia – Kuala Lumpuri server
  (Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

  IPVanish pole jällegi selline, kus Indoneesias oleks kohalikke servereid, seega lähimad asusid Singapuris või Malaisias. Malaisia ​​lingil õnnestus mul luua allavoolu kiirus umbes 3Mbps, mis on vaevalt kasutatav. Katsetada soovijatele võite alati proovida piirkonna teisi servereid, mis võivad anda paremaid tulemusi. Sellegipoolest oli ühendus stabiilne ja enam kui piisav meediumide voogesitamiseks.

  Lisateabe saamiseks lugege meie IPVanishi põhjalikku ülevaadet!

  7. PureVPN

  https://www.purevpn.com

  PureVPN

  Kiirus

  Õiglane

  Turvalisus & Privaatsus

  Hinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiest

  Hind (IDR)

  47,112 / kuu

  Funktsiooni esiletõstmised

  • Lihtsalt kasutatavad rakendused
  • Piiramatu ribalaius
  • Toetab jagatud tunneldamist

  "Tänu kindlale serverite võrgule on PureVPN kindlasti üks komplementaarse tööstuse juhte."

  PureVPN-il on üle 2000 serveri, mis asuvad enam kui 140 riigis üle maailma, kindlasti olemas infrastruktuur, mis on vajalik, et näidata end tööstusharu juhina. See täiendab seda suurepäraste ettevõttes kasutatavate turvafunktsioonidega, et kaitsta oma kasutajaid sissetungimise või avastamise eest.

  PureVPN Indoneesia

  PureVPN kiiruskatse Indoneesias – Jakarta server
  (Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

  Nende proovimise üks suur eelis on see, et nad on praegu turul vähesed, kes lubavad juurdepääsu WireGuard protokollile – järgmise põlvkonna protokollile, mis on OpenVPN-ist eeldatavalt kergeid aastaid ees. Selle ulatus on siiski pisut piiratud, esindatud on ainult umbes viies riigis.

  Jakarta-põhise PureVPN-serveriga ühenduse loomine suutis saada kiiruse umbes 4 Mbps, mis on jällegi üsna nõrk.

  8. KiireimVPN

  https://fastestvpn.com

  Kiireim VPN

  Kiirus

  Õiglane

  Turvalisus & Privaatsus

  Hinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiest

  Hind (IDR)

  35,228 / kuu

  Funktsiooni esiletõstmised

  • Optimeeritud serverid P2P jaoks
  • Võimaldab serveril hüpata
  • Toetab 10 seadet

  "Kiireim VPN pole kiireim, kuid kindlasti pakub see väärtuspakkumist, mida on raske vaidlustada."

  Kiireim VPN ei ole kiireim, mida olen testinud, kuid see pole ka kõige aeglasem. See pakub piiratud arvu riikidega, et teie ühendus oleks paljude tipptasemel VPN-idega võrreldes väljas, kuid see hind on vaid 83 senti kuus. Neil on ka P2P-ga optimeeritud serverid, mis teeb neist hea ka selle jaoks.

  Madalatel hindadel on üks tõsine puudus ja see on piiratud jõudlus geograafilise tõkestamise ületamisel. Lõpuks avastasime, et FastestVPN ei luba teil pääseda juurde Netflixi USA sisule ega Suurbritannia BBC iPlayerile – bummer!

  Lisateabe saamiseks lugege meie kiireimat VPN-i arvustust!

  Kas ma tõesti vajaksin VPN-i Indoneesias??

  Tõsiselt rääkides näib Indoneesia olevat üks neist riikidest, mille pärast olen mitmesuguste tegurite tõttu üha enam muretsenud. Kui see oleks nii lihtne kui tavaline regulatsioon, mille eesmärk on kuritegude ärahoidmine, poleks asjad nii halvad.

  Kuid Indoneesia privaatsus- ja turbemajandus näib olevat kaootiline ning valitsus ei hooli ilmselt Internetivabadusest eriti. See koos tahtega kinni pidada ja kohtu alla anda avaldab riigi Interneti-kasutajatele tohutut survet.

  Leian, et VPN-i kasutamine peaks olema üsna kõrgel kohal enamiku kasutajate päevakorras. See kehtib kahekordselt nii välismaalaste puhul, kes viibivad Indoneesias töö või vaba aja veetmise ajal – kindlasti ei taha te täpsustamata põhjustel seadusandlust rikkuda ja Indoneesia vanglasse sattuda -.

  Kokkuvõtteks võib öelda, et siin on Indoneesia 3 peamist VPN-i:

  KIIRUS

  TURVALISUS & PRIVAATSUS

  PRICE (IDR / MO)

  NordVPN

  Suurepärane

  Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

  98,894

  Külasta VPN-i

  ExpressVPN

  Hea küll

  Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

  117 711

  Külasta VPN-i

  Surfshark

  Suurepärane

  Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

  28,155

  Külasta VPN-i

  Kim Martin
  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me