Singapur on juba pikka aega olnud riigiks, kus kehtivad üsna draakonilised seadused, ja kahjuks on see teataval viisil viinud sellest, et temast on arenenud järelevalveriik. Lisaks tihedatele suhetele Ameerika Ühendriikidega, viidates Ameerika Ühendriikide ja Singapuri vabakaubanduslepingule, on linnriigi elanikel hea põhjus olla oma eraelu puutumatuse ja anonüümsuse osas ettevaatlik.

Kõigist maailma riikidest on võib-olla Singapur VPN-teenuse kasutamise vajalikkuses üks tipus olevatest riikidest. Vähemalt praegu, kuigi seda on endiselt seaduslik kasutada.

Contents

Singapuri valitsus kasutab nuhkvara seaduslikult

Kuigi Singapur näib paljudele demokraatliku protsessi ja kohtuliku iseseisvuse bastionina, teavad vähesed, et riigi põhiseaduse üksikasjad annavad tema valitsusele erakorralised õigused oma kodanike ja elanike suhtes. See on eriti ilmne digitaalsete tegevuste puhul, eriti privaatsuse osas.

Näiteks ei sisalda Singapuri põhiseadus konkreetselt mingit õigust eraelu puutumatusele ja muid põhiseadusi, mis võimendavad seda asjaolu selleks, et anda teatud valitsusasutustele õigus sekkuda eraisikute online-toimingutesse. Nende hulka kuuluvad kriminaalmenetluse seadustik (muudetud 2012. aastal) ja arvutikasutamise kuritarvitamise ja küberturvalisuse seadus (muudetud 1997. aastal).

Juhuslikumal viisil rääkides ei ole Singapuri elanikel ega riigi elanikel ametlikku privaatsust ning mõned valitsusasutused võivad ilma vahistamismääruse või kohtuotsuseta teostada järelevalvet ja pealtkuulamist..

Seda riiki on nimetatud üheks 25-st, mis hostivad FinSpy (seda tüüpi vaatluseks ja juhtimiseks kasutatava õelvara tüüpi) käsu- ja juhtservereid tagauksel. See tähendab, et valitsusel on juurdepääs peaaegu kõigile riigi andmetele, ilma et kellelgi oleks õigus pöörduda õiguskaitse poole.

Autoriõiguse seadust (Singapur 2014) jõustatakse jõuliselt

Võib-olla olete kuulnud, et USA-s pekstakse P2P-faili jagajaid sageli kohtuasjadega ja paljud ettevõtted on tegelenud failide jagamisega. Ameerika Ühendriikide ja Singapuri vabakaubanduslepingu tõttu on Singapur kohustatud paljudel juhtudel sama tegema.

Seda on minevikus teinud näiteks Singapuri Heliplatvormide Assotsiatsioon ja ma tean inimesi, kes on saanud oma Interneti-teenuse pakkujatelt katkestamis- ja loobumiskirjad.

See tähendab, et mitte ainult ettevõtted ei soovi neid tasuda, vaid ka Singapuri Interneti-teenuse pakkujad teevad nendega koostööd, et hoolitseda oma klientide eest.

VPN-id on Singapuris endiselt seaduslikud

2016. aastal korraldas justiitsministeerium Singapuris avaliku arutelu, et kontrollida riigis VPN-teenuste kasutamise seaduslikkust. Seda tehti eesmärgiga ajakohastada autoriõiguse seadust, et võimaldada rangemat jõustamist.

Praegu on kogu maailmas vaid käputäis riike, mis on täielikult keelanud VPN-i kasutamise, ja pisut suurem arv riike, mis lubavad ainult riigi kontrolli all olevaid VPN-teenuse pakkujaid. Et anda teile idee, mis tüüpi riigid keelavad VPN-id, on nende hulgas Põhja-Korea ja Iraak, samas kui Hiina ja Venemaa lubavad tegutseda ainult valitsuse kontrollitud teenustel.

Kuid arvestades asjaolu, et Singapuri valitsus arutab seda küsimust, tähendab see, et see on nende meelest väga suur.

Mida me otsime Singapuri VPN-ist

1. Privaatsus ja anonüümsus

Ehkki VPN-teenuse pakkuja vajaduste loendis on privaatsus tavaliselt kõrge, ei leia ma kuskil, et piirkonnas oleks seda suurem kui Singapuri kasutajatel. Alates valitsuse järelevalvest kuni ISP jälgimiseni ja kiirete õiguslike meetmete ähvarduseni on Singapuri Interneti-kasutajad ehk kõige suurema surve all olevad rühmad kogu Aasia Vaikse ookeani piirkonnas.

Seetõttu on ülioluline, et kõigil Singapuris kasutatavatel VPN-teenuse pakkujatel oleks kindel ülevaade kasutajate privaatsusest, näiteks rangelt logimata jätmise poliitika ja võib-olla isegi anonüümsete maksetüüpide aktsepteerimine. See võib hõlmata kinkesertifikaate, sularaha või isegi krüptovaluutat.

2. Turvalisus

Arvestades, et mõnedel kasutajatel on Singapuri valitsuse täiustatud jälgimisvõimalusi arvestades võimalus lülitada krüptimisvalikud madalamatele tariifidele alla, et võimaldada kiiremat VPN-kiirust, võib olla mõistlik otsida VPN-i pakkujat, kes keskendub lisaks privaatsusele ka turvalisusele.

VPN-i turvalisus pärineb kahest peamisest allikast – side loomise protokollidest ja andmevoo krüptimisest. Neid on saadaval mitmesuguseid ja õnneks on paljudel VPN-del täielik valik kasutamiseks avatud.

3. Kiirus ja stabiilsus

Kiire, õnneks, pole Singapuris niivõrd suur probleem, sest see on suurepärane asukoht ülemaailmsete sideliinide osas ja muidugi fantastiline infrastruktuur, mis sellel maal olemas on. Sellisena suudaks peaaegu iga riigi pakkuja suurtel kiirustel toitlustada.

See on VPN-i kasutajatele ideaalne olukord Singapuris, kuna nad saavad valida võimaliku füüsilise asukohaga serveri, mis algselt toetab kiiret andmeedastust.

4. Geograafilise asukoha määramine

Ehkki serveri asukoht ei pruugi olla nii suur probleem kui VPN-i kasutajad Singapuris, tuleks siiski ettevaatlik olla, et vältida sõltuvalt VPN-idest, millel on liiga palju tähelepanu väljaspool Aasiat. Muidugi, oleks väga hea, kui geograafilise asukoha määramine oleks soovitud tulemus, kuid see võib Aasia piirkonnas madalamat saadavust pakkuda..

5. P2P tugi

Võib-olla on Singapuri VPN-teenuse pakkujate jaoks teine ​​kõige kriitilisem kriteerium võime P2P-liikluse korraldamiseks ja haldamiseks. P2P-failide ühiskasutus seab VPN-dele sageli suuri ribalaiuse nõudeid ja mõned panevad seda pahaks.

Hea mõte oleks valida selline, kus on selgelt kirjas P2P kasutamise põhimõtted, näiteks TorGuard. VPN-il peaks vähemalt olema valik pühendatud servereid, mis on ette nähtud P2P-failide ühiskasutuse kasutamiseks.

Edetabel: Singapuri parim VPN

Enne oma testi tulemuste tutvumist tahaksin siin kindlaks teha oma Interneti baaskiiruse. Järgnev on minu tegelik lairibakiirus, mis põhineb teenusliinil 500Mbps, ilma VPN-ühenduseta:

VPN Speed ​​Baseline puudub

(Vaadake täielikku baaskiiruse testi tulemust siin)

Nagu näete, on mul võimalik saada VPN-iga suhteliselt hea ühendus Singapuris asuva kiiruse testiserveriga, ehkki minu ülesvool tundub pisut piiratud.

Märge

Kasutatud vahetuskurss: 1) 1 USD kuni 1,38 SGD; 2) 1 euro kuni 1,56 SGD

1. NordVPN

https://nordvpn.com

NordVPN

Kiirus

Suurepärane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

Hind (SGD)

5.50 / kuu

Funktsiooni esiletõstmised

 • Üle 4000 serveri
 • Kiire kiirus
 • Pole logisid & Tapa lüliti
 • Toetab 6 seadet

"Stiilne liides, stabiilsed kiirused ja fantastilised pikaajalised hinnaplaanid."

Ma arvan, et võin kindlalt öelda, et kõigi nende VPN-i pakkujate seas, keda ma vaatasin, on NordVPN hõlpsalt geograafilise ulatuse ja katvuse poolest esikohal. Sellel on 62 riigis levinud üle 4000 serveri, isegi suur osa neist asub Aasia Vaikse ookeani piirkonnas.

Võite olla kindel, et teie privaatsus on heades kätes, kuna sellel on ranged sisselogimisreeglid, nii et teie daat ei hoita. NordVPN asub Panamast väljas, kus pole tegelikult ühtegi andmete säilitamise seadust, millest rääkida.

Ühendus võib olla ka nii turvaline, kui soovite, kuna NordVPN ei toeta mitte ainult 256-bitist krüptimist, vaid sellel on ka nn topelt VPN. See tähendab, et loote ühenduse VPN-serveriga ja põrkate selle ühenduse uuesti välja enne oma sihtkoha aadressile suunamist.

Võib-olla paranoia, aga kui teie valitsus tunneb teid seaduslikult luuravat, kas poleks teil pigem paranoiline, kui seadusega teadmata põhjustel silmitsi seista?

NordVPN kiiruskatse Singapur

NordVPN kiirustest – Singapuri server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Singapuri server NordVPN-ist olid ühenduste korral ja kiirused muljetavaldavad, nii üles- kui ka allalaadimiseks. Neil on ka spetsiaalsed P2P-serverid, mis on seda tüüpi liikluse jaoks optimeeritud.

Hinnad on normi piirides, kuid kui otsite VPN-i, mille poole pikemaks ajaks kinni peate, on teie jaoks sobiv NordVPN. Kolmeaastase tellimuse korral langevad nende hinnad märkimisväärselt ja on ühed parimad, mida ma turul näinud olen.

Lugege meie põhjalikku ülevaadet NordVPN-i kohta, et saada teada, miks see on Bitcatcha # 1 VPN!

2. ExpressVPN

https://www.expressvpn.com

ExpressVPN

Kiirus

Suurepärane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

Hind (SGD)

11,47 / kuu

Funktsiooni esiletõstmised

 • Privaatsuse kaitse avamerel
 • Täielik 256-bitine krüptimine
 • 148 VPN-i asukohta

"ExpressVPN pakub nii head teenust väga laiadel kriteeriumidel – VPN-i puhul harva!"

ExpressVPN oli üks esimesi, mida ma kunagi läbi katsetasin ja alguses tundsin, et see on… ilmetu. Palju aega hiljem ja palju muid VPN-teenuseid mu turvavöö all, sain alles siis tõepoolest hinnata seda selle eest, mis see oli – kõigi ametite pistikupesa ja hindas neist enamiku väga kõrgeks!

Näiteks ei pruugi see alati olla kiireim või pakkuda kõige laiemat ühendusprotokollide valikut või isegi võib-olla omada kõige rohkem servereid kõige asukohtades, kuid see ei olnud kindlasti üheski piirkonnas.
Olen näinud, et paljud VPN-id paistavad silma ühes või kahes valdkonnas ainult sellega, et teistes langevad need tasaseks ja mõtlesin päeva lõpuks, miks ma tahaksin kasutajana siduda ennast teenusega, mis ei suudaks toimida nii mõistlikult nii paljudes valdkondades, kui mul seda vaja oli?

Sel põhjusel ning lisaks oma täpsele mainele VPN-i ringides (kindlasti ka ära teeninud) ei kõhkle ma soovitamast neid parimaks konkurendiks.

ExpressVPN kiiruskatse Singapur

ExpressVPN kiirustest – Singapuri server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Nagu kiirusest näeme, ei pruugi see vastata minu “palja” liinikiirusele, kuid Singapuri infrastruktuur annab sellele kindlasti jala üles. Samuti on teada, et ExpressVPN suudab hallata suhteliselt paljudes serverites suhteliselt tallikiirusi, nii et tõenäoliselt ei jää te ühte asukohta ummikusse.

See ei pruugi olla kõige odavam, kuid kindlasti pole see ka kõige kallim. Kuna tegemist on fantastiliselt tasakaalustatud hinna ja jõudlusega, on see VPN-teenus jõudnud kaugele.

Lugege meie täielikku arvustust ExpressVPN-is, et näha, miks see on üks meie parimatest valikutest!

3. Surfshark

https://surfshark.com/

Surfshark

Kiirus

Suurepärane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

Hind (SGD)

2,75 / kuu

Põhijooned

 • Multi-Hop ühendus
 • Toetab paljusid platvorme
 • Pole logisid

"Korrustevaba ja järjepideva jõudlusega Surfshark teeb oma nime tugeva eelseisva kandidaadina."

Surfshark võib olla üks uuemaid VPN-i pakkujaid, kuid ta on suutnud üsna kiiresti täita üsna kõrged ootused. Nad on nullist eemal olnud, omades 61-paaris riigis üle 1000 serveri, ilma et oleks veel uusi võimalusi.

Neid muutis veelgi muljetavaldavamaks asjaolu, et nad tegid seda kõike sujuvalt. Minu esimene kogemus Surfsharki kasutamisel oli muretu ja olen sellest ajast alates pidanud nende endi kontot. Siiani pole ühenduse või teenusega probleeme olnud ja tegin aeg-ajalt teadmiseks mõistlikke rakenduse värskendusi.

Eelarveteadlikud Singapuri elanikud hindavad eriti VPF-teenuse puhul Surfsharki hoiakut – see on hea hind täpselt selle eest, mida VPN-teenus peaks pakkuma – ilma soovimatute (või mittevajalike) lisade eest tasu võtmata..

Neile annab suure plussi ka asjaolu, et nad suudavad varjata P2P-liiklust kõigis serverites.

surfsharki kiiruskatse Singapur

Surfsharki kiirustest – Singapuri server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Ehkki Singapuri VPN-i liiklus ei pruugi Surfsharkil olla kiirem kui mõnel teisel pakkujal, on see oma stabiilsuse poolest silma paistev. Surfsharki kiirused on peaaegu kõikides serverites püsivad. See teeb neist VPN-i ideevaliku, kuna pole tõenäoline, et kleepite kogu aeg ühe riigi serverisse, eks?

Sellegipoolest pole jagatud rea VPN-i puhul 80+ Mbps aevastamiseks midagi ja kui te ei kavatse kasutada maksimaalselt ühe kiirusega asukohta, on siin toodud järjepidevus suur tõuge. Muidugi, nende madalad hinnad teevad neist ka väga atraktiivse valiku.

Lisateavet selle tipptaseme kohta saate meie Surfsharki põhjalikust arvustusest!

4. TorGuard

https://torguard.net

TorGuard

Kiirus

Suurepärane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

Hind (SGD)

6,88 / kuu

Funktsiooni esiletõstmised

 • Loodud P2P jaoks
 • TorGuard Stealth Proxy
 • Toetab 5 ühendust

"Üks parimaid VPN-e P2P-failide jagamiseks."

TorGuard köitis mind esmakordselt tänu sellele, et ta turustas P2P-sõbraliku VPN-teenuse pakkujana, kuid kui ma olin installinud Windowsi kliendi, mõtlesin varsti, et ehk tegin vea. Selle põhjustas omal moel üsna aegunud välimusega liides.

Selle VPN-iga ei kaasne palju kaasaegseid turunduspilte, mis tema kaasaegseid armuvad, kuid sain peagi teada, et etendus oli seal, kus see silma paistis. Seda tõstab esile asjaolu, et see on kasvanud üle 3000 IP-le enam kui 50 riigis.

Kuna P2P tugi on selle alus ja hulgaliselt muid silmapaistvaid omadusi – stabiilne kiirus, isegi ruuterites kasutatav, täiustatud turvateenused ja isegi võimalus VPN-i blokeerijatest mööda hiilida -, ütleksin, et TorGuard asub tipus või selle läheduses, eriti Singapuri jaoks – põhinevad kasutajad.

TorGuard kiiruskatse Singapur

TorGuard Speed ​​Test – Singapuri server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Nagu näete, suutsin isegi tugeva allavoolu kiiruse korral oma üleslaadimiskiirust oma algtasemest isegi suurendada. Kuigi see pole midagi, mida kõik võiksid soovida, või vajadus, võib see mõnel juhul P2P kasutajatele kasulik olla (säilitage need suhtarvud!).

Minu arvates on selle VPN-teenuse ainus suur negatiivne külg selle vanaaegses kasutajaliideses ja heade (või peaksin ütlema, et tasumata) hindade puudumine pikaajalistele klientidele. Sellegipoolest langevad hinnad endiselt tipptasemel VPN-i pakkujate madalasse vahemikku.

Lisateabe saamiseks lugege meie põhjalikku analüüsi TorGuardi kohta!

5. CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com

CyberGhost

Kiirus

Õiglane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiest

Hind (SGD)

4,83 / kuu

Funktsiooni esiletõstmised

 • Pakub andmete tihendamist
 • Reklaami blokeerimine
 • Toetab 7 seadet

"Turvaline ja privaatne, kuid võib-olla mitte ExpressVPNi sarnastel alustel."

CyberGhost on VPN-i tööstuses üsna tuntud, kuid isiklikult tunnen, et saagi koor ei ole nii tihe. Ehkki see pakub kena ja lustakat väljavaadet, on selle esinemisel siiski aspekte, mis tõmbavad minus skeptiku välja.

Paberil pakub CyberGhost häid funktsioone ja tegelikult on sellel ka spetsiaalsed serverid P2P jaoks. See rakendab seda üsna rangelt ja kui leiate, et te ei saa oma P2P-kliendi kaudu alla laadida, on tõenäoline, et olete ühendunud mitte-P2P-serveriga, kuna kiirus püsib suurel rasval nullil.

CyberGhost kiiruskatse Singapur

CyberGhost Speed ​​Test – Singapuri server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Kiirust arvestades, kuigi mul õnnestus neilt saada kasutatav kiirus, võite pettuda. Singapuri jaoks pole see nii hull, kuid leian, et kui teete rohkem videovoogesituse geograafilisi blokeeringuid, siis võite natuke kannatada. Maikuus kogunevad nende serverid kogu Euroopas.

Kui loodate siiski turvalisele ühendusele Singapuri sisemistest punktidest netis, on tis hallatav teenus, millega sisse logida. See on eriti nii siis, kui arvestada arvukate turbe lisandmoodulitega, millega CyberGhost kaasas on.

Lisaks tavapärasele VPN-krüptimisele võib see teenus blokeerida ka võrgus jälgimise ja annab endast parima, et sundida HTTPS-i enamikule veebisaitidele. Kombineerige see veel mõne lisaga, näiteks sisseehitatud viirusetõrje ja reklaamide blokeerimisega, ja ehk saate selle, mille eest maksate.

Nagu NordVPN-l, on ka CyberGhost suurepärased pikaajalised hinnakujundusvalikud, mis langetavad teie igakuise kulukohustuse nii madalale kui 3,50 dollarit kuus. Teie otsus peab olema selle hinna ja jõudluse tasakaalustamine ning uurimine, kas saate selle hinna eest ära elada.

Lisateabe saamiseks lugege meie täielikku arvustust saidi CyberGhost kohta!

6. IPVanish

https://www.ipvanish.com

IPVanish VPN

Kiirus

Õiglane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiest

Hind (SGD)

8,95 / kuu

Funktsiooni esiletõstmised

 • Sunnitud 256-bitine krüptimine
 • Piiramatu P2P
 • Toetab 10 seadet

"Suurepärane paranoilise olukorra jaoks, kuid võib-olla ei ole see Singapuris asuvate kasutajate loendis esikohal."

Kui see põhineks puhtalt ajalool, poleks ma kunagi seda VPN-i meie Singapuri parimate VPN-ide loendisse lasknud. IPVanishit on minevikus süüdistatud ametivõimude jaoks kasutajalogi tagamises ja see on VPN-ide osas oluline ei-ei. Ehkki see on piisavalt halb, üritasid IPVanishi uued omanikud juhtunu vaiba alla pühkida, öeldes, et neil pole teadmisi varasemate juhtumite kohta, mis võisid aset leida või mitte..

Et kõlada, mis võib olla nende lõplik surmanuhtlus (ma tean, et singalased armastavad kaevata!), On nende klienditugi, mis on absoluutne prügi. Ma elan Malaisias ja isegi olen pettunud IPVanishi klientidele pakutava toetuse taseme pärast.

IPVanish toimib aga Singapuris toimuvatel kiiruskatsetel üllatavalt hästi ja kombineerib seda sunnitud 256-bitise krüptimisega. Ehkki mõned teist võivad arvata, et te ei vaja seda krüptimistaset, võime öelda, et see päästab teid oma rumalusest (võib-olla).

IPVanish Speed ​​Test Singapore

IPVanish Speed ​​Test – Singapuri server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Nii üles- kui ka allalaadimised on IPVanishi serverites märkimisväärselt kiired, ületades sel juhul isegi NordVPNi ja ExpressVPNi. Siin ei olnud ühtegi kaebust, kuid probleemid, mis mul tekkisid seoses Malaisia ​​põhiste serverite kiirusega, olid nende klienditeeninduse pärised.

Suurenenud jõudluse taseme erinevus koos nende kohutava klienditeenindusega muudab IPVanishi tõeliseks löögiks või igatsuseks. Ma tahaksin küsida, kas olete valmis kasutama võimalust, et see töötab teie jaoks hästi. Kui te nii arvate, on see tore. Kui ei, siis peate võib-olla lõpuks tagasimakset nõudma.

Lisateabe saamiseks lugege meie IPVanishi põhjalikku ülevaadet!

7. SaferVPN

https://www.safervpn.com

SaferVPN

Kiirus

Õiglane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiest

Hind (SGD)

4,54 / kuus

Funktsiooni esiletõstmised

 • 256-bitine krüptimine
 • 24/7 klienditugi
 • Ülemaailmsed serveri asukohad

"Veidi piiratum kui tipptasemel VPN, pakub SaferVPN sellest hoolimata mõistliku hinnaga korralikku pakkumist."

SaferVPN on küberturvalisuse valdkonna SaaS-i ettevõte, mille asutasid partnerid Amit Bareket ja Sago Gidali – kaks tehnikat, kes ise paistavad silma küberturbe valdkonnas. Nad on uhked, et pakuvad head toodet, mida toetavad nende tsenseerimata ja kõigile turvalisema Interneti põhimõtted.

SaferVPN-is oli nende eesmärk luua võimalikult lihtne ja kiire VPN ning mingil määral on nad sellega hakkama saanud. Suhteliselt väiksema mängija jaoks on nad hästi teinud, et luua üle 700 serveri võrk, mis asuvad enam kui 34 asukohas kogu maailmas.

Teenus on kogunud kiitust nii Forbesile kui PCWorldile ning oma klientidele, kes on kiitnud nii teenust ennast kui ka tugitöötajaid, kes neid vajadusel abistavad.

8. AzireVPN

https://www.azirevpn.com

AzireVPN

Kiirus

Õiglane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiest

Hind (SGD)

4,68 / kuu

Funktsiooni esiletõstmised

 • Toetab WireGuard protokolli
 • Võimaldab P2P liiklust
 • Ei jälgi liiklust

"AzierVPN pakub juurdepääsu WireGuard protokollile, mis on endiselt üsna haruldane."

Kiirusdeemonid peaksid rõõmustama, teades, et AzireVPN-i on testitud nii, et see toetab mõnel juhul liinikiirust kuni 500Mbps. Seda väga harva ja me peame seda võtma näputäis soola. Isegi nii, et selle kombinatsioon WireGuard pluss 256-bitise krüptimise tugi muudab selle hetkega silma peal hoidmiseks.

Kahjuks on AzireVPN oma teenusega pisut piiratud, kuna sellel on viies riigis vaid umbes 20 serverit. Ikka nende hindadega ja seda tüüpi tehnoloogiat toetades on sellel potentsiaali kasvada.

Hea pluss selle eeliseks on võimalus maksta mõnes krüptovaluuta vormis, näiteks Bitcoin ja Litecoin.

Lõplikud mõtted: kas vajate VPN-i Singapuris?

Mõte Singapuri VPN-teenuse pakkuja pakkumisest muretses mind alguses. Riigil on tõepoolest arenenud tehnoloogia ja valitsuse kätes võib seal juhtuda kõike.

Minu soovituste kohaselt pidid kolm parimat mängijat põhinema ettevõtetel, kellel on kindel pakkumine ja tõestatud kogemus. Minu eelarvamus on osaliselt ajendatud isiklike kogemuste ja maal viibivate sõprade kogemustest, kuid ausalt öeldes on parem olla turvaline kui kahetseda.

Riigi kindla infrastruktuuriga peaks olema lihtne leida peaaegu kõiki VPN-i pakkujaid, mida saate seal kasutada, ja saada vähemalt korralik kiirus, kuid pöörake senisest enam turvalisusele tähelepanu. 256-bitine krüptimine võib teie jõudlust aeglustada, kuid vähemalt kõik kinni hoitud andmed jäävad ohutuks.

Lühidalt öeldes on siin 3 parimat VPN-i Singapuri:

KIIRUS

TURVALISUS & PRIVAATSUS

PRICE (SGD / MO)

NordVPN

Suurepärane

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

5.50

Külasta VPN-i

ExpressVPN

Suurepärane

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

11.47

Külasta VPN-i

Surfshark

Suurepärane

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

2,75

Külasta VPN-i

Usun, et olen teinud oma seisukoha selgeks seoses VPN-i vajalikkusega Singapuris asuvate kasutajate jaoks. Ükskõik, kas olete P2P-faili jagaja, videolõikur või soovite lihtsalt olla anonüümne ja üldiselt turvaline – minge järele.

Liiga palju on kaalul, kui valitsus hakkab arutama, kas riikliku julgeoleku nimel kaotada teie viimane võimalus Interneti-vabadusel.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me