سنگاپور از دیرباز به عنوان کشوری با قوانین نسبتاً خشن شناخته شده بود و متأسفانه این امر به نوعی منجر به تبدیل شدن به یک کشور نظارت پیشرفته شده است. همراه با روابط نزدیک خود با ایالات متحده با اشاره به توافق نامه تجارت آزاد ایالات متحده و سنگاپور ، ساکنان این شهر دلیل خوبی دارند که در مورد حریم شخصی و ناشناس بودن آنلاین خود عصبانی باشند..

در بین تمام کشورهای جهان ، شاید سنگاپور یکی از کشورهایی باشد که در صدر بالای لیست قرار دارد وقتی ضرورت استفاده از یک سرویس VPN را می گوید. حداقل در حال حاضر ، در حالی که هنوز هم وجود دارد قانونی استفاده از یکی.

Contents

دولت سنگاپور به طور قانونی از جاسوس افزارها استفاده می کند

در حالی که به نظر بسیاری سنگاپور زیرزمینه روند دموکراتیک و استقلال قضایی است ، کمتر کسی می داند که جزئیات قانون اساسی این کشور به دولت این کشور حق فوق العاده ای را به شهروندان و ساکنان خود اعطا می کند. این امر به ویژه هنگامی که به فعالیتهای دیجیتالی می پردازیم ، به ویژه وقتی در مورد حفظ حریم خصوصی به کار می رود ، به ویژه قابل توجه است.

به عنوان مثال ، قانون اساسی سنگاپور به طور خاص هیچگونه حق خلوت و حریم خصوصی را در این حقیقت شامل نمی کند تا به برخی از ارگان های دولتی حق التزام به فعالیت های شهروندان خصوصی بصورت آنلاین بدهد. این موارد شامل قانون آیین دادرسی کیفری (اصلاح شده در سال 2012) و قانون سوء استفاده از رایانه و امنیت سایبر (اصلاح شده در 1997).

به روشی عادی تر ، سنگاپوری ها و ساکنان این کشور رسماً از حریم شخصی برخوردار نیستند و برخی از سازمان های دولتی ممکن است بدون نیاز به حکم یا حکم دادگاه نظارت و رهگیری را انجام دهند..

این کشور به عنوان یکی از 25 نفر معرفی شده است که میزبان سرورهای فرمان و کنترل برای FinSpy (نوعی بدافزار است که برای مشاهده و کنترل استفاده می کند) در پشت درها. این بدان معناست که دولت می تواند تقریباً به همه داده های کشور دسترسی پیدا کند بدون اینکه کسی حق مراجعه قانونی داشته باشد.

قانون حق چاپ (سنگاپور 2014) با جدیت اجرا می شود

ممکن است شنیده باشید که در ایالات متحده ، سهامداران پرونده P2P غالباً با طرح دعوی قضایی همراه هستند و بسیاری از شرکت ها فعالیت های مربوط به اشتراک گذاری پرونده ها را دنبال کرده اند. به دلیل توافق نامه تجارت آزاد ایالات متحده و سنگاپور ، سنگاپور در بسیاری موارد موظف است همین کار را انجام دهد.

این کار در گذشته توسط انجمن صنعت ضبط سنگاپور انجام شده است و من از افرادی می دانم که نامه هایی را از طرف ارائه دهندگان خدمات اینترنتی (ISP) دریافت کرده اند..

این بدان معناست که نه تنها شرکت هایی وجود دارند که به دنبال شارژ آنها هستند بلکه ISP ها در سنگاپور با آنها همکاری می کنند تا به دنبال مشتریان خود باشند..

VPN ها هنوز هم در سنگاپور قانونی هستند

در سال 2016 توسط وزارت قانون در سنگاپور مشاوره عمومی برای بررسی قانونی بودن استفاده از خدمات VPN در این کشور برگزار شد. این کار با هدف به روزرسانی قانون کپی رایت انجام شده است تا بتوانید اجرای دقیق تری داشته باشید.

در حال حاضر فقط تعداد معدودی از کشورها در سراسر جهان وجود دارند که استفاده از VPN را به صورت آشکار ممنوع کرده و تعداد کمی بزرگتر که فقط به ارائه دهندگان خدمات VPN تحت کنترل دولت اجازه می دهند. برای اینکه بتوانید از نوع کشورهایی که VPN را ممنوع اعلام می کنند ، بگویید ، کره شمالی و عراق در میان آنها قرار دارند ، در حالی که چین و روسیه فقط اجازه کنترل خدمات کنترل شده توسط دولت را دارند..

با این حال ، با توجه به این واقعیت که دولت سنگاپور در حال بحث و گفتگو در مورد این مسئله است ، این بدان معناست که بسیار مورد توجه آنهاست.

آنچه ما در یک VPN برای سنگاپور به دنبال آن هستیم

1. حریم خصوصی و ناشناس بودن

در حالی که به طور معمول حریم خصوصی در لیست نیازهای ارائه دهنده خدمات VPN برای تأمین نیاز بالا قرار دارد ، به هیچ وجه احساس نمی کنم در منطقه نیاز بیشتری به آن نسبت به کاربران سنگاپور داشته باشد. از نظارت دولت تا نظارت ISP و تهدید به اقدام سریع قانونی ، کاربران اینترنت در سنگاپور شاید برخی از گروههای تحت فشار در کل منطقه آسیا و اقیانوسیه باشند.

به همین ترتیب ، بسیار ضروری است که هر ارائه دهنده خدمات VPN که در سنگاپور مورد استفاده قرار می گیرد ، دارای سابقه محرمانه ای برای حفظ حریم شخصی کاربر مانند یک سیاست عدم ورود به سیستم و حتی شاید به میزان پذیرش انواع پرداخت ناشناس باشد. این می تواند شامل گواهی های هدیه ، نقدی یا حتی Cryptocurrency باشد.

2. امنیت

در حالی که برخی از کاربران این امکان را دارند که گزینه های رمزگذاری را برای کاهش سرعت سریع تر فعال کنند تا بتوانند سرعت سریعتر VPN را فعال کنند ، با توجه به قابلیت های پیشرفته نظارت در دولت سنگاپور ، شاید منطقی باشد که به دنبال ارائه دهنده VPN باشید که علاوه بر حفظ حریم خصوصی ، دارای امنیت متمرکز نیز باشد..

امنیت در یک VPN از دو منبع اصلی ناشی می شود – پروتکل های برقراری ارتباط و رمزگذاری برای جریان داده. بسیاری از این موارد در دسترس است و خوشبختانه ، بسیاری از VPN ها دارای محدوده کاملی برای استفاده هستند.

3. سرعت و ثبات

خوشبختانه سرعت ، به لطف موقعیت عالی آن در رابطه با خطوط ارتباطی جهانی و البته زیرساخت های خارق العاده ای که این کشور دارد ، در سنگاپور مسئله مهمی نیست. به همین ترتیب ، تقریباً هر ارائه دهنده ای در کشور قادر به تهیه سرعت بالا است.

این وضعیت ایده آل در سنگاپور برای کاربران VPN است زیرا آنها می توانند یک سرور با بستن مکان فیزیکی ممکن را انتخاب کنند که بومی از انتقال داده های پر سرعت پشتیبانی می کند.

4- کلاهبرداری جغرافیایی

در حالی که ممکن است محل سرور به اندازه مشکلی برای کاربران VPN در سنگاپور نباشد ، باید مراقب باشید که بسته به VPN هایی که در خارج از آسیا تمرکز زیادی ندارند ، از بسته شدن به VPN جلوگیری کنید. مطمئناً اگر فساد جغرافیایی نتیجه در نظر گرفته شده باشد عالی خواهد بود ، اما ممکن است منجر به پایین تر بودن میزان دسترسی در منطقه آسیا شود..

5. پشتیبانی P2P

شاید دومین معیار مهم برای ارائه دهندگان خدمات VPN در سنگاپور ، امکان تهیه و مدیریت خوب ترافیک P2P باشد. اشتراک فایل P2P اغلب تقاضای پهنای باند پهن را روی VPN ها قرار می دهد و برخی از آن اخم می کنند.

یک ایده خوب این است که یکی از مواردی را انتخاب کنید که به وضوح خط مشی های خود را در مورد استفاده از P2P مانند TorGuard بیان کند. حداقل ، VPN باید از سرورهای اختصاصی استفاده شده برای استفاده در اشتراک فایل P2P را کنار بگذارد.

رتبه بندی شده: بهترین VPN برای سنگاپور

قبل از گذراندن نتایج آزمون من ، در اینجا می خواهم سرعت پایه ای برای اینترنتم برقرار کنم. در زیر سرعت باند پهن واقعی من مبتنی بر یک خط سرویس 500 مگابیت در ثانیه ، بدون اتصال VPN فعال است:

پایه اولیه سرعت VPN وجود ندارد

(نتیجه کامل تست سرعت پایه را در اینجا مشاهده کنید)

همانطور که مشاهده می کنید ، من می توانم بدون سرور مجازی ارتباط مستقیمی با سرور تست سرعت مستقر در سنگاپور برقرار کنم ، گرچه بالادست من کمی محدود به نظر می رسد.

توجه داشته باشید

نرخ ارز مورد استفاده: 1) 1 دلار تا 1.38 SGD؛ 2) 1 یورو تا 1.56 SGD

1. NordVPN

https://nordvpn.com

NordVPN

سرعت

عالی

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

قیمت (SGD)

5.50 / ماه

برجسته های برجسته

 • بیش از 4000 سرور
 • سرعت سریع
 • بدون گزارش & کلید کشتار
 • پشتیبانی از 6 دستگاه

"رابط کاربری عالی ، سرعت پایدار و برنامه های قیمت بلند مدت فوق العاده."

فکر می کنم با اطمینان می توانم بگویم که از بین تمام ارائه دهندگان VPN که مورد بررسی قرار گرفتم ، NordVPN به راحتی در مقیاس جغرافیایی مطلق و پوشش آنها قرار دارد. این شرکت در 62 کشور جهان دارای بیش از 4000 سرور است که حتی تعداد بسیار خوبی از آنها در منطقه آسیا و اقیانوسیه نیز حضور دارند.

شما می توانید مطمئن باشید که حریم شخصی شما به دلیل داشتن یک سیاست سختگیری بدون ورود به سیستم ، خوب است ، بنابراین داعش حفظ نخواهد شد. NordVPN خارج از پاناما است ، که در واقع هیچ قانونی برای حفظ اطلاعات در مورد آنها ندارد.

این اتصال همچنین می تواند به همان اندازه که می خواهید ایمن باشد زیرا NordVPN نه تنها از رمزگذاری 256 بیتی پشتیبانی می کند ، بلکه چیزی را به نام “VPN مضاعف” نیز پشتیبانی می کند. به این معنی است که شما به یک سرور VPN وصل می شوید و سپس قبل از رفتن به آدرس مقصد خود ، آن اتصال را از حالت دیگر خاموش می کنید.

پارانوئیا ، شاید ، اما اگر دولت شما می داند که به طور قانونی از شما جاسوسی کند ، آیا شما ترجیح نمی دهید که از قانون به دلایل نامعلوم روبرو شوید?

تست سرعت NordVPN سنگاپور

تست سرعت NordVPN – سرور سنگاپور
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

سرور سنگاپور از NordVPN تا آنجا که اتصالات پیش می رود و سرعت چشمگیر بود ، هم بارگذاری و هم بارگیری ، بسیار خوب بود. آنها همچنین دارای سرورهای مخصوص P2P هستند که برای این نوع ترافیک بهینه شده اند.

قیمت ها تقریباً طبیعی است اما اگر به دنبال VPN هستید که برای مدت طولانی تری به آن می چسبید ، NordVPN یکی برای شما است. با سه سال اشتراک ، قیمت آنها به میزان قابل توجهی کاهش می یابد و بهترین مواردی است که من در بازار دیده ام.

بررسی عمیق ما را در NordVPN بخوانید تا بدانید که چرا VPN شماره 1 Bitcatcha است!

2. ExpressVPN

https://www.expressvpn.com

ExpressVPN

سرعت

عالی

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

قیمت (SGD)

11.47 / ماه

برجسته های برجسته

 • محافظت از حریم خصوصی در خارج از ساحل
 • رمزگذاری کامل 256 بیتی
 • 148 مکان VPN

"ExpressVPN چنین خدمات خوبی را با معیارهای بسیار گسترده ارائه می دهد – نادر برای VPN!"

ExpressVPN اولین کسی بود که من تا به حال آزمایش کرده ام و در ابتدا ، احساس کردم که این… بی هیجان است. خیلی وقت بعد و بسیاری دیگر از سرویس های VPN در زیر کمربند من ، فقط در آن صورت بود که من واقعاً توانستم از آنچه در آن بود قدردانی کنم – یک جک از همه معاملات و در اکثر آنها بسیار بالا رتبه بندی کردم!

به عنوان مثال ، ممکن است همیشه سریعترین سرعت نباشد ، یا وسیع ترین پروتکل اتصال را ارائه دهد یا حتی ممکن است بیشترین تعداد سرور را در اکثر مکانها داشته باشد ، اما قطعاً در هیچ منطقه خاص هیچ اسلحه ای وجود ندارد.
من بسیاری از VPN ها را دیدم که فقط در یک یا دو منطقه فقط در سایر مناطق مسطح هستند و تعجب می کنم ، در پایان روز ، چرا من به عنوان یک کاربر می خواهم خودم را با خدمتی که نمی تواند به صورت منطقی انجام دهد ، گره بزنم. همانطور که می تواند در مناطقی که نیاز داشتم باشد?

به همین دلیل و همچنین شهرت ستاره ای آن در محافل VPN (مطمئناً شایسته آن است) ، من هیچ تردیدی در توصیه آنها به عنوان یک مدعی برتر ندارم.

تست سرعت ExpressVPN سنگاپور

تست سرعت ExpressVPN – سرور سنگاپور
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

همانطور که از سرعت می بینیم ، ممکن است با خط “برهنه” من مطابقت نداشته باشد ، اما مطمئناً زیرساخت های سنگاپور پا به پا می کند. همچنین ExpressVPN می تواند سرعت نسبتاً اصطبل را در بسیاری از سرورهای خود مدیریت کند ، بنابراین به احتمال زیاد شما با یک مکان واحد گیر نخورده اید.

این ممکن است ارزان ترین نیست ، اما مطمئنا گران نیست. به عنوان یک تعادل فوق العاده از عملکرد قیمت ، این سرویس VPN بسیار دور است.

بررسی کامل ما در ExpressVPN را بخوانید تا ببینید چرا این یکی از بهترین انتخاب های ما است!

3. گشت و گذار

https://surfshark.com/

سورفشارک

سرعت

عالی

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

قیمت (SGD)

2.75 / ماه

ویژگی های اصلی

 • اتصال چند هاپ
 • بسیاری از سیستم عامل ها را پشتیبانی می کند
 • هیچ سیاهه ای نیست

"Surfshark بدون عملکرد و عملکرد بی نظیر است و نام خود را به عنوان یک مدعی آینده دار قوی در پیش گرفته است."

Surfshark ممکن است یکی از ارائه دهندگان جدید VPN در اطراف باشد اما بسیار موفق است خیلی سریع انتظارات بسیار بالایی را برآورده کند. آنها از 0 به بیش از 1000 سرور در 61 کشور عجیب و غریب رفته اند و در هیچ زمان و بیش از آنها دیگر نیامده اند.

چیزی که باعث جذابیت بیشتر آنها شد این واقعیت است که آنها همه این کارها را یکپارچه انجام داده اند. اولین تجربه من در استفاده از Surfshark بدون دردسر بود و من از آن زمان تاکنون حساب شخصی خودم را با آنها حفظ کرده ام. تاکنون هیچ ارتباطی در رابطه با سرویس یا سرویس وجود نداشته است و من گاه به گاه به روزرسانی های معقول برنامه را یادداشت می کنم.

سنگاپوری هایی که از نظر بودجه آگاه هستند ، به خصوص از نگرانی بدون نگرانی Surfshark هنگام مراجعه به سرویس VPN – که قیمت مناسبی برای خدمات دقیقاً همان سرویس VPN است – بدون پرداخت هزینه اضافی ناخواسته (یا غیرضروری) ، قدردانی می کنند..

این واقعیت که آنها می توانند ترافیک P2P را روی همه سرورها نیز پنهان کنند ، به آنها یک امتیاز بزرگ نیز می دهد.

تست سرعت surfshark سنگاپور

تست سرعت Surfshark – سرور سنگاپور
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

اگرچه ممکن است ترافیک VPN در سنگاپور نسبت به برخی دیگر از ارائه دهندگان دیگر در Surfshark سریع تر نباشد ، جایی که از نظر پایداری در آن قرار دارد. سرعت Surfshark تقریباً در تمام سرورهای آنها ثابت است. این امر آنها را به یک ایده ایده آل برای VPN تبدیل می کند ، زیرا به احتمال زیاد شما همیشه در یک سرور کشور متصل نخواهید شد ، درست است?

با این وجود ، 80+ Mbps برای یک خط مشترک VPN چیزی نیست که بخواهید عطسه کنید و اگر قصد ندارید فقط با حداکثر سرعت از یک مکان واحد استفاده کنید ، قوام یافت شده در اینجا یک تقویت اساسی است. البته قیمت پایین آنها باعث می شود که آنها نیز یک انتخاب بسیار جذاب باشند.

در بررسی دقیق ما در Surfshark ، از برتری های آن بیشتر بدانید!

4. TorGuard

https://torguard.net

تورگارد

سرعت

عالی

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

قیمت (SGD)

6.88 / ماه

برجسته های برجسته

 • ساخته شده برای P2P
 • پروکسی مخفی TorGuard
 • پشتیبانی از 5 اتصال

"یکی از بهترین VPN ها برای به اشتراک گذاری فایل P2P."

من برای اولین بار به دلیل بازاریابی بودن به عنوان ارائه دهنده خدمات VPN سازگار با P2P به TorGuard جذب شدم اما یک بار مشتری ویندوز را نصب کردم که به زودی تعجب کردم که شاید ، آیا اشتباه کرده ام. این امر به نوعی با رابط کاربری نسبتاً دیررس خود ایجاد شده است.

این VPN با بسیاری از بازاریابی های مدرن همراه نیست که به معاصران خود لطف می کند ، اما من به زودی فهمیدم که عملکرد در جایی است که تعالی دارد. این امر حاکی از آن است که در بیش از 50 کشور جهان برای ارائه بیش از 3،000 آی پی افزایش یافته است.

با پشتیبانی P2P به عنوان پایه و مجموعه های دیگر از ویژگی های برجسته دیگر – سرعت پایدار ، قابل استفاده حتی در روترها ، خدمات امنیتی پیشرفته و حتی توانایی دور زدن مسدود کننده های VPN – می گویم TorGuard در نزدیکی بالا قرار دارد ، به خصوص برای سنگاپور- کاربران مستقر.

تست سرعت TorGuard سنگاپور

تست سرعت TorGuard – سرور سنگاپور
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

همانطور که می بینید ، حتی با یک سرعت پایین دست پایین ، حتی قادر به افزایش سرعت بارگذاری از سطح پایه خودم بودم. این در حالیست که ممکن نیست همه افراد بخواهند ، یا در بعضی موارد لازم باشد برای کاربران P2P مفید باشد (این نسبت ها را حفظ کنید!).

من احساس می کنم که تنها نکته منفی این سرویس VPN در رابط کاربری قدیمی آن است و عدم وجود قیمت خوب (یا باید بگویم برجسته هستم) برای مشتریان بلند مدت است. با این وجود ، قیمت ها هنوز هم در محدوده پایین ارائه دهندگان بالاتر VPN قرار دارند.

برای اطلاعات بیشتر ، تجزیه و تحلیل دقیق ما در مورد TorGuard را بخوانید!

5. CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com

CyberGhost

سرعت

نمایشگاه

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 3 از 5دارای رتبه 3 از 5دارای رتبه 3 از 5

قیمت (SGD)

4.83 / ماه

برجسته های برجسته

 • فشرده سازی داده ها را ارائه می دهد
 • مسدود کردن آگهی
 • پشتیبانی از 7 دستگاه

"امن و خصوصی ، اما شاید با چنین امکانی شبیه به ExpressVPN نباشد."

CyberGhost در صنعت VPN کاملاً مشهور است اما شخصاً احساس می کنم که برای کرم زراعی یک مسابقه خیلی نزدیک نیست. در حالی که این چشم انداز زیبا و دلپذیر را ارائه می دهد ، جنبه هایی از عملکرد آن وجود دارد که اندکی شکاک را در من جلب می کند..

روی کاغذ CyberGhost ویژگی های خوبی را ارائه می دهد و در واقع سرورهای مخصوص P2P نیز دارد. این کار را بطور جدی اعمال می کند و اگر خود را قادر به بارگیری در سرویس گیرنده P2P خود ندارید ، احتمالاً به یک سرور غیر P2P وصل شده اید زیرا سرعت در یک چربی بزرگ صفر خواهد ماند.

تست سرعت CyberGhost سنگاپور

تست سرعت CyberGhost – سرور سنگاپور
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

با سرعت عمل ، در حالی که من موفق به استفاده از سرعت قابل استفاده از آنها ممکن است شما ناامید شوید. برای سنگاپور چندان بد نیست ، اما می فهمم که اگر بیشتر بخواهید از جغرافیایی مسدود شده برای پخش ویدیو استفاده کنید ، ممکن است کمی رنج بکشید. ممکن است سرورهای آنها در سراسر اروپا جماعت شوند.

با این وجود ، اگر فقط به ایجاد ارتباط ایمن از داخل سنگاپور تا مکان های موجود در شبکه امیدوار هستید ، این سرویس قابل مدیریت برای ورود به سیستم است. این به ویژه هنگامی که شما به افزودنیهای امنیتی بیشماری که CyberGhost با آنها در نظر می گیرید ، توجه می کنید.

گذشته از رمزگذاری VPN استاندارد شما ، این سرویس همچنین می تواند ردیابی آنلاین را مسدود کند و تمام تلاش خود را برای مجبور کردن HTTPS به اکثر وب سایت ها انجام می دهد. آن را با برخی موارد اضافی دیگر مانند محافظت در برابر ویروس و مسدود کردن آگهی داخلی ترکیب کنید و احتمالاً آنچه را می پردازید پرداخت می کنید.

CyberGhost مانند NordVPN ، گزینه های قیمت گذاری طولانی مدت بسیار خوبی دارد که تعهد ماهانه شما را به پایین ترین نرخ 3.50 دلار در هر ماه کاهش می دهد. تصمیم شما باید متعادل کننده قیمت آن در مقابل عملکرد باشد و ببیند آیا با این هزینه می توانید با آن زندگی کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بررسی کامل ما در CyberGhost مراجعه کنید!

6. IPVanish

https://www.ipvanish.com

IPVanish VPN

سرعت

نمایشگاه

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 3 از 5دارای رتبه 3 از 5دارای رتبه 3 از 5

قیمت (SGD)

8.95 / ماه

برجسته های برجسته

 • رمزگذاری مجبور 256 بیتی
 • P2P نامحدود
 • پشتیبانی از 10 دستگاه

"عالی برای پارانوئید اما شاید در صدر لیست کاربران مبتنی بر سنگاپور قرار نگیرد."

اگر صرفاً بر اساس تاریخ باشد ، من هرگز اجازه نمی دادم این VPN در لیست بهترین VPN های سنگاپور ما قرار بگیرد. IPVanish در گذشته به ارائه گزارش کاربر به مقامات متهم شده است ، و این مهمترین مسئله مربوط به VPN ها نیست. اگرچه این امر به اندازه کافی بد است ، صاحبان جدید IPVanish سعی کردند این حادثه را در زیر فرش با گفتن اینکه آنها هیچ اطلاعی از وقایع قبلی که ممکن است رخ دهد یا نبوده اند ، قدم بردارند..

صدایی که ممکن است حلقه مرگ نهایی آنها باشد (من می دانم که سنگاپوری ها عاشق شکایت هستند!) پشتیبانی از مشتری آنها است که زباله مطلق است. من در مالزی زندگی می کنم و حتی از سطح حمایتی که IPVanish به مشتریان خود ارائه می دهد متنفرم.

با این حال ، IPVanish در تست های سرعت مبتنی بر سنگاپور عملکرد بسیار شگفت انگیزی دارد و آن را با رمزگذاری اجباری 256 بیتی ترکیب می کند. گرچه ممکن است برخی از شما فکر کنند که به آن سطح رمزنگاری نیاز ندارید ، می توانیم بگوییم که این شما را از حماقت خود نجات می دهد (شاید).

تست سرعت IPVanish سنگاپور

تست سرعت IPVanish – سرور سنگاپور
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

هر دو بارگیری و بارگیری در سرورهای IPVanish قابل ملاحظه ای است ، که در این حالت حتی از NordVPN و ExpressVPN نیز فراتر است. هیچ شکایتی در اینجا وجود ندارد اما مسائلی که من با سرعتی که به سرورهای مستقر در مالزی داشتم داشتم جایی بود که خدمات مشتری آنها واقعاً به من رسید.

تفاوت در سطح افزایش عملکرد همراه با خدمات مشتری وحشتناک آنها ، IPVanish را به یک ضربه یا از دست رفته واقعی تبدیل کرده است. من از شما می پرسم که آیا شما حاضر به استفاده از این شانس هستید که به خوبی از جعبه انتخاب شما استفاده می کند. اگر فکر می کنید ، عالی است اگر اینگونه نباشد ، ممکن است مجبور شوید بازپرداخت مطالبه کنید.

برای اطلاعات بیشتر ، بررسی جامع ما در IPVanish را بخوانید!

7. SaferVPN

https://www.safervpn.com

SaferVPN

سرعت

نمایشگاه

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 3 از 5دارای رتبه 3 از 5دارای رتبه 3 از 5

قیمت (SGD)

4.54 در ماه

برجسته های برجسته

 • رمزگذاری 256 بیتی
 • پشتیبانی 24/7 مشتری
 • مکانهای سرور در سراسر جهان

"SaferVPN اندکی محدودتر از VPN ردیف بالا ، با این وجود یک پیشنهاد مناسب با قیمت مناسب ارائه می دهد."

SaferVPN یک شرکت SaaS با امنیت سایبری است که توسط شرکای Amit Baretket و Sago Gidali ، دو فرد فنی که در امنیت سایبر خود عالی هستند ، تأسیس شده است. آنها افتخار می کنند کالای خوبی را ارائه دهند که از اصول آنها اینترنت بدون سانسور و ایمن برای همه حمایت شود.

در SaferVPN ، هدف آنها ایجاد ساده ترین و سریعترین VPN ممکن و تا حدی بود که آنها موفق به انجام این کار شدند. برای یک پخش کننده نسبتاً کوچکتر ، آنها به خوبی ایجاد کرده اند تا بتوانند شبکه ای با بیش از 700 سرور در بیش از 34 مکان در سرتاسر جهان ایجاد کنند.

این سرویس حتی تمجیدهایی راجع به Forbes و PCWorld و همچنین مشتریان خود که هم خدمات خود را تحسین کرده اند و هم از کارمندان پشتیبانی کننده که در آنجا برای کمک به آنها در مواقع ضروری دریافت کرده اند ، دریافت کرده است..

8. AzireVPN

https://www.azirevpn.com

AzireVPN

سرعت

نمایشگاه

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 3 از 5دارای رتبه 3 از 5دارای رتبه 3 از 5

قیمت (SGD)

4.68 / ماه

برجسته های برجسته

 • پشتیبانی از پروتکل WireGuard
 • اجازه می دهد تا P2P Traffic
 • بر ترافیک نظارت نمی کند

"AzierVPN دسترسی به پروتکل WireGuard را ارائه می دهد که هنوز هم بسیار نادر است."

شیاطین سرعت باید از دانستن اینکه AzireVPN برای پشتیبانی از سرعت خط تا 500Mbps در برخی موارد آزمایش شده است ، خوشحال شوند. این بسیار نادر است و باید آن را با یک نمک نمک مصرف کنیم. با این وجود ، ترکیب آن از WireGuard به علاوه پشتیبانی از رمزگذاری 256 بیتی باعث می شود تا در حال حاضر مورد توجه قرار گیرد..

متأسفانه ، AzireVPN از آنجایی که دارای حدود 20 سرور در پنج کشور است ، در سرویس خود کمی محدود است. هنوز هم در آن قیمت ها و پشتیبانی از این نوع فناوری ، امکان رشد آن وجود دارد.

یک مزیت خوب در مزیت آن ، توانایی پرداخت برخی از شکل های رمزنگاری مانند Bitcoin و Litecoin برای شما است..

افکار نهایی: آیا شما نیاز به یک VPN در سنگاپور دارید?

فکر پیشنهاد یک سرویس دهنده VPN در سنگاپور در ابتدا من را نگران کرد. این کشور در واقع دارای فناوری پیشرفته است و به دست دولت است ، خوب ، هر اتفاقی می تواند در آنجا رخ دهد.

به همین ترتیب در توصیه های من ، سه بازیکن برتر باید بر اساس شرکت هایی با پیشنهادات جامد و سابقه اثبات شده شرکت کنند. تعصب من تا حدودی ناشی از تجربه شخصی و دوستانی است که در کشور هستند ، اما صادقانه بگویم ، بهتر است از امنیت متاسفم.

با وجود زیرساخت های جامد در کشور ، می توان تقریباً به هر ارائه دهنده VPN که می توانید در آنجا استفاده کنید ، دسترسی داشته باشید و حداقل سرعت مناسبی بدست آورید ، اما توجه بیشتری به امنیت در آنجا می کنید. رمزگذاری 256 بیتی ممکن است عملکرد شما را کند کند ، اما حداقل داده های رهگیری شده ایمن خواهند بود.

برای یادآوری ، 3 VPN سنگاپور برتر در اینجا آمده است:

سرعت

امنیت & حریم خصوصی

قیمت (SGD / MO)

NordVPN

عالی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

5.50

بازدید VPN

ExpressVPN

عالی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

11.47

بازدید VPN

سورفشارک

عالی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

2.75

بازدید VPN

من اعتقاد دارم كه موضع خود را در مورد ضرورت VPN برای كاربران مستقر در سنگاپور روشن كرده است. این که آیا شما اشتراک کننده پرونده P2P هستید ، فیلم پخشگر هستید یا فقط می خواهید به طور کلی ناشناس و بی خطر باشید – به دنبال آن باشید.

وقتی دولت شروع به بحث و گفتگو می کند که آیا آخرین فرصت برای آزادی اینترنت را به نام امنیت ملی از بین ببرید ، بحث زیادی وجود دارد.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me