8 بهترین VPN برای استرالیا 2020 (تست شده با سرعت!)

داده های دفتر آمار استرالیا نشان داده است که دسترسی به اینترنت در این کشور طی سالها به شدت در حال صعود بوده است. تحقیقات همچنین نشان می دهد که تا سال 2021 تعداد 311 میلیون دستگاه متصل در خانه ها در سراسر استرالیا وجود دارد. ترکیب کنید که با ISP ها جمع آوری داده ها و سانسور دولتی در استرالیا ، احتمالاً ایده خوبی است برای شروع خرید برای ارائه دهنده خدمات Virtual Private Network (VPN). اکنون.


افزایش کاربران اینترنتی در استرالیا

(منبع: ABS)

با این وجود ، این ارقام را با این واقعیت ترکیب کنید که به نظر می رسد تقریبا همه پس از داده های خصوصی شما در حال تعقیب هستند و این امر ضروری است که با توجه به استفاده از VPN ، به طور جدی شروع کنید. آنها امنیت و گمنامی بسیار بیشتری را در اینترنت ارائه می دهند.

Contents

ISP های استرالیا در حال جمع آوری داده های شما هستند

به طور رسمی ، ارائه دهندگان خدمات اینترنتی استرالیا (ISP) از طرف دولت موظف هستند كه داده های مربوط به استفاده از خدمات خود را برای مشتریان خود جمع آوری كنند. این بدان معنی است که ISP شما نه تنها ارتباطات شما را با یک شانه دندان خوب انجام می دهد بلکه اطلاعات زیادی را نیز در شما ذخیره می کند..

همه چیز از نوع سرویس ارتباطی که استفاده می کنید تا موقعیت مکانی و زمان استفاده شما ثبت می شود. حتی در ایالات متحده آمریکا وضعیت آزادی دیجیتال مصرف کننده آنقدر رسمی نشده است که امروز در اوز قرار دارد.

اگر در حال حاضر ، شما به طور خلاصه متوجه نشده اید که این به چه معنی است ، پلیس استرالیا ، کمیسیون اجرای قانون یکپارچگی استرالیا و برخی آژانس های دیگر می توانند به تمام اطلاعاتی که ISP شما با خوشحالی جمع می کند ، دسترسی پیدا کنند – در هر زمان.

دولت در حال فیلتر کردن خدمات وب شما است

وقتی در مورد سانسور اینترنت صحبت می کنیم ، اولین کشورهایی که به ذهن خطور می کنند اغلب چین یا روسیه هستند. با این وجود ممکن است این شوک برای بسیاری از کشورهای شناخته شده جهان ایجاد شود که بسیاری از کشورها به طور سنتی دموکراتیک و آزاد سانسور اینترنت یا دست کم تلاش برای.

در سال 2012 وزیر ارتباطات استرالیا گفت که به دلیل اعلامیه هایی که دولت برای ISP ها در این کشور ارسال کرده است ، بیش از 90٪ استرالیایی هایی که از اینترنت استفاده می کنند ، محتوای خود را فیلتر می کنند..

در ابتدا سانسور به معنای متوقف کردن جرایم جدی از قبیل کودک آزاری و موارد مشابه بود ، اما در سال 2015 گسترش یافت تا نقض مطالب حق چاپ را پوشش دهد. درست است ، کاربران P2P یعنی شما!

در حقیقت ، دولت به دلیل تصور درک شده از آنها در حمل مطالب حق چاپ ، به ISP ها دستور داد که هر روز وب سایت های بیشتری را سانسور کنند. این موارد شامل The Pirate Bay ، تورنتز و TorenHound است.

صفحات مسدود کننده Optus

اعلانی که کاربران Optus هنگام درخواست صفحات سانسور شده دریافت کردند
(منبع: ویکی پدیا)

همانطور که تقریباً هر کاربر P2P می تواند به این امر اعتقاد داشته باشد ، این کاملاً واضح است و نشان می دهد که اکثر دولت ها صرفاً ادعای نادانی را دارند و از آن به عنوان بهانه ای برای تعطیل کردن سایت هایی که شرکت های تجاری به آن اعتراض می کنند ، صرف نظر از واقعیت های وضعیت استفاده می کنند..

استفاده از VPN به غلبه بر این پیش داوری کمک می کند و جلوی رفتارهای سنگین را که اکنون در معرض نمایش است متوقف کرد.

آنچه ما در یک VPN به دنبال آن هستیم

1. حریم خصوصی و ناشناس بودن (پروتکل ها ، گزینه های پرداخت)

حفظ حریم خصوصی هنگام برخورد با ارائه دهنده خدمات VPN بیشترین نگرانی را دارد و دو جنبه در آن وجود دارد – خواه آنها سوابق فعالیتهای استفاده شما (ورود به سیستم) و گزینه هایی را که شما برای انجام پرداخت در اختیار شما قرار می دهند ، حفظ کنند..

امروزه برخی از VPN ها ، در واقع بسیاری از آنها گزینه پرداخت از طریق گواهی های هدیه را به نوعی یا cryptocurrency ارائه می دهند. این کار هیچ کاغذی را به عنوان کاربر به شما باز نمی دهد که گامی فراتر از آنچه که به طور سنتی در دسترس بوده است.

2. امنیت (رمزگذاری ، مسدود کردن ردیاب ، و غیره)

از لحاظ امنیتی ، دو جنبه دیگر از آن وجود دارد – پروتکل اتصال برای برقراری ارتباط با آن و همچنین روش رمزگذاری مورد استفاده جهت تأمین امنیت داده های بین دستگاه شما و سرورهای VPN..

هر پروتکل دارای مزایای خاص خود و برخی از معایب آن است ، مانند سریعتر اما داشتن برخی حفره های امنیتی یا برخی تعادل های امنیتی دیگر در مقابل عملکرد. از نظر رمزگذاری ، معمول است که سطح بالاتری از رمزگذاری منجر به عملکرد کندتر شود ، زیرا داده های بیشتری به بسته های داده اضافه می شود..

سایر افزودنیهای امنیتی معمولاً فقط روی شیرینی کیک مانند جعبه های تبلیغاتی داخلی یا امکان مسدود کردن ردیابی داده ها در برخی وب سایتها هستند..

3. سرعت و ثبات

البته سرعت بعدی خواهد بود زیرا بدیهی است که ما نمی خواهیم هزینه ای را برای استفاده از خدماتی بپردازیم که سرعت اینترنت ما را بسیار کندتر می کند. من می گویم که یک VPN خوب باید بتواند حداقل 70٪ از سرعت واقعی خط شما (نه نظری!) را در حداقل خود به شما ارائه دهد.

4- کلاهبرداری جغرافیایی

مسئله مکان سرور نیز وجود دارد ، زیرا این امر به جعل جغرافیایی کمک می کند. بیایید به عنوان مثال شما در ایتالیا هستید و می خواهیم از سرویس iBBC Player بی بی سی برای پخش فیلم ها استفاده کنید. ورود به سیستم با VPN که سرور در انگلستان ندارد ، بنابراین مشکل فنی کمی ایجاد خواهد کرد.

5. پشتیبانی از P2P

نکته آخر در مورد اشتراک فایل P2P خواهد بود. اشتراک فایل P2P بار سنگینی را در خطوط اینترنت قرار می دهد و به همین دلیل توسط برخی ISP ها و حتی برخی ارائه دهندگان خدمات VPN اخم می شود. این مایه تاسف است ، زیرا در بعضی از کشورها مانند United Stated و سنگاپور ، سهامداران پرونده P2P اغلب مورد آزار و اذیت قرار می گیرند (من یک بار در آنجا دوستی داشتم که از طریق ISP برای اخذ یک فیلم من نامه هشدار دهنده دریافت کرده بود!).

در حالی که ممکن است غیرممکن باشد انتظار داشته باشید که همه ارائه دهندگان خدمات VPN از کاربران به اشتراک گذاری فایل P2P استفاده کنند ، حداقل باید چندین سرور برای استفاده آنها کنار گذاشته شود. این امر باعث می شود بازار مشتری به طرز چشمگیری باز شود و از مشخصات کمتری از کاربران برخوردار باشد.

رتبه بندی شده: بهترین VPN برای استرالیا

قبل از گذراندن نتایج آزمون من ، در اینجا می خواهم سرعت پایه ای برای اینترنتم برقرار کنم. در زیر سرعت باند پهن واقعی من مبتنی بر یک خط سرویس 500 مگابیت در ثانیه ، بدون اتصال VPN فعال است:

هیچ پایه اولیه VPN وجود ندارد

(نتیجه کامل تست سرعت پایه را در اینجا مشاهده کنید)

توجه داشته باشید

نرخ ارز مورد استفاده: 1) 1USD به 1.37AUD ، 2) 1Euro به 1.57AUD

1. NordVPN

https://nordvpn.com

NordVPN

سرعت

عالی

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

قیمت (AUD)

5.48 دلار در ماه

برجسته های برجسته

 • بیش از 4،400 سرور
 • دو برابر DNS
 • 6 دستگاه را ایمن می کند
 • PGP برای کام. حریم خصوصی
 • پروتکل های چندگانه

"NordVPN ترکیبی از امنیت ، حریم خصوصی است & قیمت های بلند مدت @ سخت به ضرب و شتم سرعت"

یکی از محبوب ترین خدمات VPN اطراف ، NordVPN دارای بیش از 5،000 سرور چشمگیر در 59 کشور جهان است. از سال 2012 در این زمینه فعالیت داشته است ، اما موفق شده است که بهترین ها و سپس برخی را حفظ کند.

واقع در پاناما همانطور که هست ، هیچ گونه نگرانی در مورد ناشناس بودن و مقررات ورود به سیستم از آنجا که این کشور هنوز هیچ قانونی برای نگهداری داده ها ندارد. آن را با استانداردهای رمزگذاری در سطح جهانی و محافظت از Double VPN ترکیب کنید و یک برنده در دستان خود دارید.

تست سرعت NordVPN استرالیا

تست سرعت NordVPN استرالیا – سرور پرت
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

سرورهای استرالیا در NordVPN توانستند از سرعت 45 مگابیت بر ثانیه با سرعت 50 مگابیت بر ثانیه بهره بگیرند.

در حالی که قیمت های Nord در سطح استاندارد صنعت شروع می شود ، این VPN برای کسانی که قصد دارند تا برای مدت طولانی با آن بچسبند خوب است. دارای تخفیف های گسترده ای در برنامه های 3 ساله است که احتمالاً رقابت را از بین می برد.

بررسی عمیق ما را در NordVPN بخوانید تا بدانید که چرا VPN شماره 1 Bitcatcha است!

2. ExpressVPN

https://www.expressvpn.com

ExpressVPN

سرعت

عالی

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

قیمت (AUD)

11.43 / ماه

برجسته های برجسته

 • بدون محدودیت
 • حریم خصوصی دریانوردی
 • نسخه نشت DNS / IPv6
 • پشتیبانی 24/7
 • پشتیبانی از پروتکل چندگانه

"بهترین برای کسانی که می خواهند ثبات ، امنیت داشته باشند & عملکرد جامد بسیار توصیه شده!"

اشتباه من در انتخاب ExpressVPN به عنوان اولین نفری که در لیست بازبینی قرار گرفته بود ، باعث شد که من نتوانم از مرسدس از VPN های کاملاً مناسب قدردانی کنم. نوار را بسیار بالا تنظیم کردم و از آنجا ناامید شدم که صرفاً توانسته است الزاماتی را که تعیین کرده ام برآورده کند – به سختی.

اکنون که مدت زمان بسیار طولانی را در بسیاری از سرویس های VPN می گذرانم ، با تأمل متوجه می شوم که ExpressVPN واقعاً از آنچه انجام می دهد برتری دارد. در لیست همه چیزهایی که در یک VPN و سپس برخی از آنها به دنبال آن می شویم ، به نت های مناسب می رسد.

احساس می کنم به دلیل تعادل مناسب در ترکیبات ، این سرویس عالی VPN است که دستیابی به آن در یک زمینه خدمتی به اندازه فنی این کار ساده ای نیست. ترکیب کنید که با مدیریت زیرساخت ها در سرتاسر جهان برای دستیابی به آن استانداردها ، این را حتی بیشتر جلوه می دهد.

Speed ​​Test Speed ​​ExpressVPN استرالیا

Speed ​​Test Speed ​​ExpressVPN استرالیا – سرور سیدنی
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

با سرعت بالا ، ExpressVPN موفق به ارائه سرعتهای اکثراً پایدار در هر تابلو بدون توجه به موقعیت جسمی من است. سرورهای استرالیا بسیار قدرتمند عمل می کنند و باید بیش از توانایی مدیریت تقریباً هر خط در این کشور داشته باشند.

ممکن است ExpressVPN ارزانترین سرویس VPN در تجارت نباشد ، اما این بیشتر از عملکرد استریل آنها است..

بررسی کامل ما در ExpressVPN را بخوانید تا ببینید چرا این یکی از بهترین انتخاب های ما است!

3. گشت و گذار

https://surfshark.com/

سورفشارک

سرعت

عالی

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

قیمت (AUD)

2.75 دلار در ماه

ویژگی های اصلی

 • اتصال چند هاپ
 • بسیاری از سیستم عامل ها را پشتیبانی می کند
 • هیچ سیاهه ای نیست

"Surfshark بدون عملکرد و عملکرد بی نظیر است و نام خود را به عنوان یک مدعی آینده دار قوی در پیش گرفته است."

Surfshark به دلیل فاکتورهای مختلف همیشه به نظر من یکی از ارائه دهندگان خدمات VPN بی نقص است. با این حال ، به نوعی ، همه چیز به این واقعیت رسیده است که آنها هنوز هم نسبتاً جدید هستند. برای ارائه دهنده خدمات امنیتی ، حضور در بازار با فاصله کمتر از دو سال ، دقیقاً اعتماد به نفس را القا نمی کند.

با این وجود ، از هر نظر ، از نظر عملکرد و سادگی ، سورفشارک اشتباه کرده است. به نظر من اجتناب ناپذیر است که من به آنها توجه نزدیک داشته باشم و به طور دوره ای نظر خود را مرور کنم. تا کنون ، این یک تجربه بسیار مثبت بوده است.

استرالیا از نظر سرعت VPN در دو منطقه مهم سود می برد. اولین مورد این است که از زیرساخت های قوی برخوردار است ، در حالی که دوم این است که آنها یک مکان بحرانی آسیا و اقیانوسیه را برای ترافیک داده اشغال می کنند. به نظر می رسد Surfshark از این چاه سرمایه گذاری کرده و سرعت سرورهای استرالیا آنها چشمگیر است.

تست سرعت surffark استرالیا

تست سرعت Surfshark استرالیا – سرور پرت
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

اگرچه سنگاپور از استرالیا (از نظر جسمی) به من بسیار نزدیک است ، اما Surfshark عملکرد متعادل خود را به خوبی انجام داده است. در حقیقت ، تقریباً در تمام کشورهایی که سرورهای آنها در آن قرار دارند ، Surfshark به نظر می رسد که می تواند حداقل استاندارد عملکرد را حفظ کند.

من می گویم که سرعت برای Aussies مهم نیست که چه سرورهایی به آنها وصل شوند – هر کجای شبکه Surfshark. همچنین می توانید از قیمت پایین Surfshark و دلارهای نسبتاً قوی Aussie سپاسگزار باشید تا یک لرزش منصفانه را به شما ارائه دهد.

در بررسی دقیق ما در Surfshark ، از برتری های آن بیشتر بدانید!

4. TorGuard

https://torguard.net

تورگارد

سرعت

عالی

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

قیمت (AUD)

6.85 دلار در ماه

برجسته های برجسته

 • پشتیبانی از همه دستگاه ها
 • تبلیغات & بلوک بدافزار
 • پهنای باند نامحدود
 • مخفیکاری VPN
 • GCM چندگانه & رمزگذاری CBC

"TorGuard برای تأمین نیاز کاربران P2P طراحی شده است و این کار را تحسین برانگیز می کند"

اولین برداشت من از TorGuard VPN این بود که به نظر می رسد کمی … عجیب است. این درخشش و بازاریابی که امروزه بسیاری از خدمات ارائه می دهند وجود ندارد و به نظر خیلی فنی به نظر می رسید ، من شک داشتم که برای بسیاری از افرادی که نگاهش را به این نگاه می کنند جذاب خواهد بود.

چقدر اشتباه کردم! اگرچه این سرویس در مورد کاربران P2P متمرکز شده است ، اما از توازن ویژگی ها در مقابل سادگی مشخص است که طراحان به طور کامل فکر کرده اند. در بدو تولد به دلیل تمرکز P2P در بسیاری از جبهه ها با مخالفت روبرو شد.

اما امروز ، TorGuard به خدماتی تبدیل شده است که با رعایت استانداردهای بالای VPN هایی مانند ExpressVPN مطابقت داشته و دارای سرورهایی در بیش از 50 کشور جهان است..

تست سرعت TorGuard استرالیا

تست سرعت TorGuard استرالیا – سرور ملبورن
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

سرعت سرورهای مستقر در استرالیا مناسب و معقول است و در واقع بالاتر از بسیاری از مناطق نزدیک به موقعیت فیزیکی من بودند. این نشانه خوبی است که آنها توجه زیادی به زیرساخت های منطقه Aussie کرده اند.

با این حال ، همانطور که قبلاً نیز اشاره کردم ، عدم بازاریابی آنها در یک رابط کاربری با ظاهری اندکی برای مشتری ویندوز خود خسته شده است. من اکیداً به شما توصیه می کنم که به گذشته نگاه کنید ، گرچه از نظر عملکرد برجسته هستند.

انتظار دارید که قیمتهای نسبی پایین تر از بیشتر هزینه های بالای VPN را بپردازید – اما این همه ارزان نیست.

برای اطلاعات بیشتر ، تجزیه و تحلیل دقیق ما در مورد TorGuard را بخوانید!

5. CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com

CyberGhost

سرعت

نمایشگاه

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 3 از 5دارای رتبه 3 از 5دارای رتبه 3 از 5

قیمت (AUD)

4.81 / ماه

برجسته های برجسته

 • فشرده سازی داده ها را ارائه می دهد
 • مسدود کردن آگهی
 • پشتیبانی از 7 دستگاه

"CyberGhost توانسته است سرورهای خود را برای عملکرد دقیق تنظیم کند"

اگرچه در محافل VPN ناشناخته نیست ، با این وجود CyberGhost با آنچه که من ملاک های سطح بالای VPN می دانم ، متناسب نیست. در حالی که این واقعیت است که در بعضی موارد خط ویژگی ها و عملکرد آنها را لمس می کند ، هنوز شک من به اندازه کافی احساس راحتی نمی کند که در توصیه به آنها احساس راحتی کنم.

از نظر ارائه ، CyberGhost دارای سرورهای کافی برای مطابقت با غول VPN Nord است ، اما با وجود این زیرساخت ها ، عملکرد خود را متوقف می کند. یک دلیل اصلی برای این امر می تواند این باشد که بیشتر سرورهای آنها در اروپا جماعت می شوند.

تست سرعت CyberGhost استرالیا

تست سرعت CyberGhost استرالیا – سرور سیدنی
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

برای من در مالزی و برای کسانی که به دنبال یک VPN خوب برای استرالیا هستید ، این ممکن است بهترین خبر نباشد. با اتصال 500Mbps ، به سختی می توانم بخشی از آن را هنگام اتصال به یکی از سرورهای Aussie آنها حفظ کنم.

مجدداً ، به نظر می رسد آنچه در عملکرد آن ممکن است عملکردی نداشته باشد ، افزودنی های امنیتی را تشکیل می دهد. به عنوان مثال ، ردیابی آنلاین را مسدود می کند و تمام تلاش خود را برای مجبور کردن HTTPS به اکثر وب سایت ها انجام می دهد و حتی دارای محافظت در برابر ویروس و مسدود کردن تبلیغات است..

با کاهش قیمت برنامه های بلند مدت در ماه به اندازه 3.50 دلار (4.81 AUD) در ماه ، این ممکن است معامله ای باشد اگر فقط به دنبال ناشناس ماندن باشید و بیش از حد نگران حداکثر سرعت خط خود نباشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بررسی کامل ما در CyberGhost مراجعه کنید!

6. IPVanish VPN

https://www.ipvanish.com

IPVanish

سرعت

نمایشگاه

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 3 از 5دارای رتبه 3 از 5دارای رتبه 3 از 5

قیمت (AUD)

8.91 / ماه

برجسته های برجسته

 • رمزگذاری مجبور 256 بیتی
 • P2P نامحدود
 • پشتیبانی از 10 دستگاه

"پشتیبانی مشتری وحشتناک. اگر می توانید به گذشته نگاه کنید ، IPVanish در بعضی از نقاط دارای اوج است"

با بحث و گفتگو در مورد گناه کاردینال (برای VPN) در مورد تهیه گزارش کاربر به مقامات ، IPVanish با ابر تیره ای که روی آن آویزان است ، در بررسی من شروع به کار کرد. این با تلاش تیم بازاریابی این کشور برای جبران حقایق زیر فرش ادعا شده است که آنها نمی دانند و از آنجایی که این شرکت دست خود را عوض کرده اند نمی دانند و نمی دانند..

با این حال ، گذشته ای را که مجبور شدم به نظر برسد ، یا بررسی قبل از شروع تخلیه می افتد. متأسفانه ، IPVanish اندكی برای توصیف خود نداشت. مسلماً ، بعضی از کارهایی که انجام می دهند مانند اعمال رمزگذاری 256 بیتی بر روی کاربران آن ، از دیدگاه برخی از موارد دیگری خواهد بود..

IPVanish VPN

تست سرعت IPVanish استرالیا – سرور Adelaide
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

اگرچه من موفق شدم سرورهای مستقر در سنگاپور را از سرعت مناسبی بدست آورم ، گزینه های دیگری که سعی کردم عملکردی بی کیفیت داشته باشند. برای استرالیا ، من موفق شدم به سختی بیش از 10٪ از سرعت واقعی خط خود را بررسی کنم ، که این نیز کمی ناامید کننده بود.

به طور معمول در این موارد ، من سعی می کنم با ارائه دهنده خدمات همکاری کنم تا ببینم آیا می توان وضعیت را اصلاح کرد ، اما متأسفانه IPVanish دارای خدمات مشتری وحشتناکی بود. از پاسخ های دیرهنگام (3 روز از طریق ایمیل!) تا دستورالعمل های ناخوشایند – راهی وجود ندارد که من قصد داشته باشم هفته ها را برای مشکلی با آنها تلف کنم.

به طور کلی نتیجه بسیار جنجالی از یک شرکت که در حال حاضر با شهرت خسته شده کار می کند.

برای اطلاعات بیشتر ، بررسی جامع ما در IPVanish را بخوانید!

7. iPredator

https://ipredator.se

iPredator

سرعت

نمایشگاه

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 3 از 5دارای رتبه 3 از 5دارای رتبه 3 از 5

قیمت (AUD)

10.96 / ماه

برجسته های برجسته

 • خط مشی مربوط به گزارش ها نیست
 • IPv6 پشتیبانی می کند
 • IP استاتیک موجود است

"iPredator که توسط پیتر سانده از شهرت The Pirate Bay تأسیس شده است ، جالب است اما محدودیت های شدیدی دارد"

برای هر طرفدار اشتراک فایل P2P ، The Pirate Bay نامی است که در صنعت تورنت غیرقابل قبول است. شناخته شده برای قهرمانی P2P در سراسر جهان و آزار و اذیت از همه جهات ، به نظر منطقی به نظر می رسد که این VPN یکی از مستقل ترین و شدیدترین وفاداری به مشتریان خود باشد که می تواند یک سرویس باشد..

با این حال این سرویس به نظر می رسد یک تلاش نیمه تمام در تجارت است و در عین حال تلاش می کند هنجارهای صنعت را نیز شارژ کند. به عنوان مثال ، هیچ نرم افزار مشتری وجود ندارد و راهنما به هرگونه اسناد منبع آزاد و تالار گفتگو که می توانید محدود کنید. (چه رسد به محدودیت آن فقط به سرورهای سوئدی.)

با وجود این ، این همراه با عملکرد ظاهراً ناخوشایند ، مفهوم جالب است به این دلیل که به نوعی با نام Pirate Bay همراه است.

8. AzireVPN

https://www.azirevpn.com

AzireVPN

سرعت

نمایشگاه

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 3 از 5دارای رتبه 3 از 5دارای رتبه 3 از 5

قیمت (AUD)

4.70 / ماه

برجسته های برجسته

 • پشتیبانی از پروتکل WireGuard
 • اجازه می دهد تا P2P Traffic
 • بر ترافیک نظارت نمی کند

"یکی از معدود خدمات VPN برای پشتیبانی از پروتکل WireGuard است"

اگر سرعت کار شماست ، از این رو AzireVPN باید تحت تأثیر قرار گیرد زیرا گزارش هایی وجود دارد مبنی بر اینکه به برخی از کاربران امکان داده است از سرعت خط تا 500 مگابیت در ثانیه استفاده کنند. با این حال ، در همان زمان ، این شرکت نسبتاً جوان است و تنها در سال 2012 تأسیس می شود.

AzierVPn از رمزگذاری حداکثر 256 بیتی با احراز هویت SHA512 HMAC و TLS پشتیبانی می کند. اگر شما یکی از باند های پارانوئید هستید ، این به اندازه تجارت زنجیره ای غذایی است که به دست می آید – به هر میزان تجاری.

با داشتن برنامه های اختصاصی برای سیستم عامل های اصلی ، متاسفانه هیچ گونه اضافی مانند پوشش RaspBerry Pie یا پوشش پلی استیشن ندارد. همچنین به معنای محدود فقط داشتن 20 سرور در پنج کشور است.

امیدوارم که این امر آنها را قادر سازد که تلاشهای بهینه سازی خود را متمرکز کرده و درنهایت یک سرویس VPN را که واقعاً در سطح جهانی است ، به ما ارائه دهند..

افکار نهایی

همانطور که ممکن است برخی از شما متوجه شده باشید ، من در مورد برخی از ارائه دهندگان خدمات استمرار یافته ام و در عین حال احساس می کنم دیگران را نیز به سختی قضاوت کرده ام. برای قرار دادن مسائل بیشتر در این زمینه ، احساس می کنم به شما توصیه کنم که جدا از ارقام عملکرد خالص ، نیازهای فردی عامل مهم دیگری است که باید در نظر بگیرید.

از نظر من ، من ارائه دهندگان خدمات VPN را ارزیابی کرده ام و بنابراین استانداردهای بالایی برای همه آنها در هر زمینه ای دارم – که معمولاً غیرممکن است. در این یادداشت ، برای بعضی از شما سرعت ، همه چیز است ، برای دیگران ، ممکن است ناشناس بودن و حریم خصوصی باشد. برخی مایل به کاهش قربانی هستند و برخی دیگر ترجیح می دهند هزینه های خود را به حداقل برسانند.

با توجه به این ، من امیدوارم که شما بین خطوط خوانده شده و گزینه ای را انتخاب کنید که تعادل متناسب با نیازهای شما را ارائه دهد.

برای یادآوری ، 3 VPN برتر استرالیا در اینجا آمده است:

سرعت

امنیت & حریم خصوصی

قیمت (AUD / MO)

NordVPN

عالی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

5.48

بازدید VPN

ExpressVPN

عالی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

11.43

بازدید VPN

سورفشارک

عالی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

2.75

بازدید VPN

از دیدگاه کیفیت خالص ، فکر می کنم اولویت های من با این رتبه بندی کجا مشخص شده است. با توجه به آنچه می تواند بهترین VPN برای بازار استرالیا باشد ، من فکر می کنم که بسیاری از شما آه ای تسکین می یابد تا متوجه شوید که سنگاپور کاملاً به شما نزدیک است و سرورهای آنجا تقریباً کاملاً در سراسر تابلو عملکرد دارند..

از این رو ، از نظر عملکرد ، حدس می زنم که کاربران استرالیایی خوش شانس هستند و می توانند تقریباً هرکدام از موارد فوق را انتخاب کنند. همانطور که گفتم ، فاکتورهای دیگری را در نظر بگیرید و اینکه آیا می توانید با آنها زندگی کنید.

من ، به عنوان مثال ، هرگز نمی خواهم به عنوان مثال یک ارائه دهنده خدمات را که در خدمات مشتری مکمل است ، انتخاب کنم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map