בהתחשב באינדונזיה, ניתן להתפתות לזכור יעד חופשה אקזוטי עם מיקומים מגוונים כמו קניונים גדולים לחופים נופים. למרבה הצער, החיים במדינה עשויים להוות תרחיש שונה לחלוטין בהתחשב בנטיית ממשלתה לבצע פעולות פיקוח סמויות אפילו על תושביה..

עם ציון חופש האינטרנט הנמוך כמו זה של הודו, זה אמור להפתיע לא מעט כי היו שם מקרים רבים של פעילויות דיגיטליות מעיקות ממשלתיות באינדונזיה. החל מהענקת סמכויות מעקב מוגדרות באופן רחב מאוד וכלה בחסימת פלטפורמות המדיה החברתית, תושבי אינדונזיה הם מקרה שימוש מושלם כמו אלה שתרוויחו מאוד משימוש ב- VPN.

עם אוכלוסייה של מעל 260 מיליון, באינדונזיה שיעור חדירות אינטרנט נמוך יחסית של 54.68% ובכל זאת יש מגבלות בפלטפורמות המדיה החברתית, הגבילו את הגישה לתכנים פוליטיים ואף ראתה את מעצרם של כמה בלוגרים בעלי פרופיל גבוה..

בשימוש זהיר ב- VPNs, ניתן למנוע בזהירות חלק ניכר מכך, במיוחד מכיוון ש- VPNs אינם חוקיים שם.

Contents

אינדונזיה משתמשת בסורק מבוסס AI כדי לאתר הפרות תוכן

בתחילת 2018 השיק משרד התקשורת והטכנולוגיה המידע האינדונזית (MCIT) את מה שכונה Cyber ​​Drone 9. סורק האינטרנט המותאם אישית תוכנן עם שתי יעדים בראש – לחפש מה הממשלה ראתה כ’תוכן שלילי ‘ואז לחסום את האינדונזים מ גישה אליו.

הפרמטרים עליהם עובד הסורק עדיין מעודנים מכיוון שהוא מבוסס על AI, אך עד כה נראה כי ההיקף רחב למדי. על פי מקורות, תוכן שלילי מכסה את המטריה של “פורנוגרפיה, הימורים, תיאורי אלימות, רדיקליזם ואפליה על בסיס גזע ודת.”

זה נוסף על ידי ספקי שירותי האינטרנט אשר מבצעים באופן שרירותי את פעילויות החסימה שלהם מסיבות שונות. לדוגמה, בשנת 2016 משתמשים באינדונזיה דיווחו כי נטפליקס הפכה לנגישה דרך Telkomsel למרות שהיא לא הייתה ברשימת האיסורים..

לא רק שהמצב לא הוחלט על מנת לסייע למשתמשים, אלא שמערכת הממשלה הודיעה על ספק שירותי האינטרנט על כך שלקחה יוזמה בחסימת חברה שלטענתה, “פעלה באופן לא חוקי ללא רישיון מתאים”.

הגישה של נטפליקס הותרה שוב רק בשנת 2017 כאשר החברה חתמה על הסכם עם הטלקו הגדול במדינה.

הממשלה מעניקה לעצמה סמכויות פיקוח רחבות

בתוך הממשלה יש לסוכנויות מספר סמכויות להגביל תוכן מקוון תחת מה שמוגדר כחוק מידע ועסקאות אלקטרוניות (חוק ITE). החוק תוקן מספר פעמים כדי להגדיל את היקף הסמכויות המפורטות בו.

חוק ה- ITE מאפשר כעת לא רק חסימת תוכן, אלא חלק מהתיקונים אפשרו לרשויות להורות לספקי האינטרנט לעשות כן. מאז גדל מספר הסוכנויות בעלות הסמכות לסנן תוכן.

אי וודאות בזכות לפרטיות

אף כי באופן רשמי, האינדונזים אמורים לזכות בזכותם לפרטיות המוגנת על ידי החוקה, ככל הנראה אין חוק שנועד לסייע באכיפת זכות זו. אולם, בשל המנדט הממשלתי לחברות לאחסן נתוני משתמשים, הפרטיות חשודה במקצת.

זה נכון במיוחד מכיוון שידוע כי חברות מסוימות מספקות לרשויות אכיפת החוק נתוני משתמשים כאשר הם מתבקשים. אגב, זהו אחד מרכיבי המפתח של VPN – ההגנה על פרטיות המשתמשים. מרבית ה- VPN המובילים מבטיחים למשתמשים שלא יתבצעו רישום של יומני פעילויותיהם, ופירוש הדבר הוא שאין נתונים למסור אם יש לבקש בקשה..

מציר זמן של פעילויות לאורך מספר שנים אנו יכולים לראות שהממשלה נעה באופן שיטתי לא רק כדי להשיג זכויות שרירותיות לגשת לנתוני משתמשים אלא גם מעצבת את הסביבה כך שתוכל לעשות זאת בקלות. ציר הזמן הבא הוא סוגר כזה של תרחישים מיושמים המדגישים זאת;

 • 2000 – תקופת שמירת הלקוחות של טלקו לטווח של פחות משלושה חודשים מחייבת הממשלה
 • 2012 – ספקי מערכות אלקטרוניות המציעות שירותים ציבוריים הנדרשים להקמת מרכזי נתונים
 • 2016 – MCIT מאלץ את ספקי ה- OTT להשתלב באופן מקומי כדי להקל על יירוט משפטי

בעוד שאנונימיות אינה מוסדרת על ידי החוק באינדונזיה, אבני דרך אלה מהוות צעדים לעבר הזכות והיכולת של סוכנויות ממשלתיות במדינה לפשט את הרובד האנונימי הזה..

מעצר והעמדה לדין של פעילי אינטרנט

בשם הביטחון הלאומי, אינדונזיה גם פגעה קשה בשימוש באינטרנט למטרות שונות, כולל, אך לא רק, לשון הרע, ענייני דת ומניפולציה של תוכן (“חדשות מזויפות”).

אמנם זה אולי נראה מאוד דונלד-טראמפ-אסקאי, אך המציאות מחמירה יותר ולפחות במקרה אחד, משתמש אינטרנט במדינה נעצר בגין שיתוף תוכן ביקורתי בדובר בית הנבחרים. בשנת 2017 נלקחו למשימה שלושה כלי תקשורת (הערה: תוכן הקישור באינדונזית) על ידי גורם ממשלתי שטען לשון הרע על ידם..

VPNs עדיין חוקיים באינדונזיה

אמנם קיימות מקרים מתמשכים של מדינות ברחבי העולם (כמו רוסיה וסין) שמתחילות לשים לב ל- VPN ולנסות איזשהו רגולציה, אך בנקודה זו נראה כי אינדונזיה לא הצטרפה עדיין לעגלה זו..

מה שאנחנו מחפשים ב- VPN

1. פרטיות ואנונימיות

כפי שאתה בוודאי מבין כבר עכשיו, אינדונזיה היא באמת לא סוג המקום בו אתה רוצה לגלוש ברשת ללא שימוש ב- VPN, בין אם אתה לאומי או מבקר במדינה. בגלל הגורמים ששיתפתי לעיל ורצינות ההשלכות של הפרת תקנות אלה, כדאי להתמקד בהיבטים של פרטיות ואנונימיות שמציע VPN למשתמשים באינדונזיה..

כאשר הממשלה וגם התעשייה הפרטית עובדים יחד כמו גם באופן עצמאי כדי לפקח על התנועה ולשלוט בהם, VPN צריך להיות מסוגל להבטיח שניתן יהיה לשמור על הנתונים והפעילויות שלך בדיוק כפי שהם צריכים להיות – פרטיים.

אחת הדרכים הטובות ביותר להבטיח זאת היא לפקוח עין על VPNs שלא רק שמדיניותם אינה מחוקרת רישום קפדנית, אלא מבוססת גם על מדינות המורמצות בחוקי שמירת הנתונים שלהם. זה בהחלט מחריג מדינות בתחום חמש העיניים וארבע עשרה סמכות השיפוט.

2. אבטחה

תחום האבטחה ב- VPNs זהה למשתמשים מבוססי אינדונזיה כמו בכל מקום אחר. האיזון האידיאלי ידוע רק לכם, כמשתמש. האם תבחר להצפנה של 256 סיביות בסיכון של מהירויות VPN נמוכות יותר או שאתה מוכן להוריד את הרף להגדלת המהירות?

באופן אישי, אני מרגיש שבשוק באינדונזיה עדיף לנסות לשמור על רמות הצפנה גבוהות משתי סיבות עיקריות. הראשון הוא שאחד הגיבורים בתיק בו אנו דנים הוא הממשלה האינדונזית, שסביר להניח שיהיו לה משאבים רבים יותר המיועדים לנסות לשבור כל הצפנה שתיתקל בהם.

השנייה היא שבגלל מהירויות האינטרנט הממוצעות הנמוכות במדינה, אתה בטוח לשמור על רמות ההצפנה גבוהות ככל האפשר מבלי לפגוע במהירויות המקסימום הכוללות שלך.

3. זיוף גיאוגרפי

בדרך כלל כשמדברים על זיוף מיקום גיאוגרפי זה יהיה במטרה לגשת לתוכן אלטרנטיבי מספקי הזרם המרכזי כמו Netflix US או ה- BBC iPlayer בבריטניה. עם זאת, למשתמשי אינדונזיה יש הרבה יותר דברים לצפות בקצרין של מיקום גיאוגרפי מכיוון שיש ממש המון אתרים שהם לא יכולים לגשת אליהם.

4. תמיכת P2P

נראה כי אחת הקטגוריות של אתרים שנחסמים מגישה באינדונזיה היא אתרי סיקור. שוב, זהו תחום אחר שבו VPN באמת יעזור. חפש VPNs שיש להם הנחיות תנועה P2P המפורטות בבירור בתנאי השירות שלהם, כמו TorGuard או NordVPN.

5. מהירות ויציבות

עם מהירות הפס הרחב הממוצעת בקווי קבוע של 16.31 מגהביט לשנייה באינדונזיה, לרוב ה- VPN צריכים להיות אפס בעיות התואמות את צרכי המשתמשים שם. המהירויות הסלולריות אפילו נמוכות יותר בממוצע 10.45 מגהביט לשנייה, כך שהדאגה העיקרית עם VPNs באינדונזיה בהחלט לא תהיה המהירות.

מדורג: ה- VPN הטוב ביותר לאינדונזים

כמו בכל בדיקות ה- VPN שלי, לפני ששופט את המהירות שלהם אני תמיד שופט את שלי. להלן מהירות הפס הרחב שלי בפועל על בסיס קו שירות של 500 מגהביט לשנייה, ללא חיבור VPN פעיל:

מבחן מהירות בסיסית - אינדונזיה

(צפה כאן בתוצאה המלאה של מבחן מהירות הבסיס)

כפי שאני ממוקמת במלזיה, המהירויות שלי נוטות להיות גבוהות בחיבור לשרתי VPN באזור אסיה ואטיות ככל שאני מתחבר לשרתים בארה”ב או באירופה. למבחן זה התחברתי לשרת בדיקות מהירות מבוסס אינדונזיה כדי לתת לך מושג של מהירות יחסית על פני מרחק.

כפי שאתה יכול לראות, חיבור ללא VPN לשרת מקומי מביא לי רשת מהירה של 365Mbps. המהירות כמובן תשתנה לפעמים, אז קחו זאת עם קורט מלח.

פתק

 1. המחיר מבוסס על שער חליפין של USD 1 = 14,148 IDR.
 2. המחיר המוצג מבוסס על מנויים של 12 חודשים. המחיר יכול להיות זול יותר כשאתה מנוי לתקופה ארוכה יותר.
 3. 1. NordVPN

  https://nordvpn.com

  NordVPN

  מהירות

  מעולה

  אבטחה & פרטיות

  דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

  מחיר (IDR)

  98,894 / יר

  מדגיש תכונה

  • אין יומנים
  • מתג כיבוי
  • תומך ב 6 מכשירים

  "עם הממשק המהודק, המהירויות היציבות ותכניות המחיר הפנטסטיות לטווח הארוך, נורד היא בחירה יוצאת מן הכלל עבור כל משתמש VPN."

  NordVPN תופס מקום ראשון חזק ברשימת ה- VPN הטוב ביותר שלנו לאינדונזיה מסיבות רבות. אחד הראשונים הוא שהם מבוססים בפנמה, שהיא גם מקום טוב להיות עבור VPNs. פרט לכך, ל- NordVPN יש מוניטין רב והוא ספק VPN נוסף שיש לו מספר עצום של שרתים במדינות רבות.

  המדיניות המחמירה שלהם ללא כריתת עצים משלבת עם הצפנה של 256 סיביות בדרגה צבאית ותכניות מחיר מעולות להציע כמעט לכל אחד עסקה שקשה לעמוד בפיתוי.

  מבחן מהירות NordVPN אינדונזיה

  מבחן מהירות NordVPN אינדונזיה – שרת ג’קרטה
  (ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

  עם מהירות במורד הזרם של 16 מגהביט לשנייה, בסבב הבדיקות הזה NordVPN הציג ביצועים יציבים מאוד בשרת אינדונזיה שלהם. מה שהופך אותם לעוד יותר אטרקטיביים הוא שהם לא רק מאפשרים תנועת P2P אלא יש להם שרתים מותאמים במיוחד לתעבורת P2P!

  קרא את הסקירה המעמיקה שלנו בנושא NordVPN בכדי ללמוד מדוע זה ה- VPN מספר 1 של Bitcatcha!

  2. ExpressVPN

  https://www.expressvpn.com

  ExpressVPN

  מהירות

  טוב

  אבטחה & פרטיות

  דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

  מחיר (IDR)

  117,711 / יר

  מדגיש תכונה

  • פרטיות מהחוף
  • 148 מיקומי VPN
  • הצפנה מלאה של 256 סיביות

  "השימוש ב- ExpressVPN יכול להביא לך כתובת IP באינדונזיה שהיא מהירה, מאובטחת ומאפשרת הזרמת מדיה ועוד."

  בגלל המגבלות הרבות שם, אין להתפלא כי נראה כי ExpressVPN הניח אינדונזיה קצבאות תשתית נרחבות. בממוצע, שירות VPN זה מציע שירות מעולה ומסביב, מהירויות מהשורה הראשונה ועד ליישומים ופרוטוקולים מקיפים – אידיאלי לבטיחות, פרטיות ואנונימיות. פרוטוקולי האבטחה שלו הם גם הטובים ביותר בכיתה לשימוש צרכני הקיים כיום.

  בחנתי את השירות באופן מקיף ואין לי היסוס להמליץ ​​עליהם כספק שירותי ה- VPN המוביל למשתמשים באינדונזיה. ExpressVPN יציב ומאפשר גישה גם למגוון טוב של מכשירים.

  מבחן מהירות ExpressVPN אינדונזיה

  מבחן מהירות ExpressVPN אינדונזיה – שרת ג’קרטה
  (ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

  כרעיון כמה טוב זה השוויתי, השוויתי את מהירות קו ברירת המחדל שלי ללא VPN לבדיקה המכוסה של ExpressVPN לאותו מיקום. כאשר ExpressVPN פועל ומחובר לשרת באינדונזיה, הצלחתי להציג מהירות במורד הזרם במהירות 86 מגהביט לשנייה.

  קרא את הסקירה המלאה שלנו ב- ExpressVPN כדי לראות מדוע זו אחת הבחירות המובילות שלנו!

  3. Surfshark

  https://surfshark.com/

  כריש גולש

  מהירות

  מעולה

  אבטחה & פרטיות

  דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

  מחיר (IDR)

  28,155 / יר

  תכונות עיקריות

  • חיבור מולטי-הופ
  • תומך בפלטפורמות רבות
  • אין יומנים

  "נטול סלסולים ועקביות בביצועים, Surfshark עושה את שמו כמתמודד חזק ומתקרב."

  עבור שירות חדש יחסית, Surfshark הפגינה ביצועים והתמדה מרשימים עד כה. זהו אחד המתמודדים החדשים החזקים ביותר ומיקומו ברשימה זו משקף עד כמה הוא הצליח עד כה למרות ‘נעוריה’..

  הם מציעים חבילת VPN שלמה עם פרטיות וביטחון בבסיסה, תלויה בתכונות המכירה החזקות של תמיכה ב- P2P ומעקף קל של חסימות אזוריות. זה עובד במיוחד עבור מי שרוצה לגשת לתכנים אזוריים שונים על ספקים כמו Netflix או Hulu.

  מלבד זה, יש להם ממשק מינימליסטי מאוד שלא עמוס על ידי טונה של תכונות שלא ביקשת או רצית. זה הופך אותם לממוקדים מאוד ועובדים היטב למי שפשוט לא רוצה זבל נוסף.

  מבחן מהירות כריש גלש אינדונזיה

  מבחן מהירות Surfshark אינדונזיה – שרת Surabaya
  (ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

  עם ספקי VPN רבים של שירותים שמזניחים את אזור אסיה פסיפיק לטובת אירופה וצפון אמריקה, Surfshark לא רק מציע שרת באינדונזיה אלא משרת למשתמשים במהירויות טובות. למעשה, מהירויות יציבות מכל השרתים שלהן הוא אחד השיאים בשימוש בחיבור Surfshark.

  עם מהירויות העולות על 80 מגהביט לשנייה באמצעות שרת Surabaya שלהם, משתמשים באינדונזיה או אלה הזקוקים להשתמש בשרת כאן ישמחו.

  למידע נוסף על הצטיינותו בסקירה המקיפה שלנו על Surfshark!

  4. TorGuard

  https://torguard.net

  TorGuard

  מהירות

  מעולה

  אבטחה & פרטיות

  דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

  מחיר (IDR)

  79,598 / יר

  מדגיש תכונה

  • נבנה עבור P2P
  • פרוקסי התגנבות של TorGuard
  • תומך ב -5 חיבורים

  "השימוש ב- TorGuard הוא חוויה מענגת ומעניקה את הביטחון שחיבור האינטרנט שלהם בטוח באמת."

  אחד הגורמים המכריעים החשובים ביותר במיקומו של TorGuard הוא שמדובר בספק VPN מאוד ידידותי ל- P2P. אין הרבה בלינג בצד הפונה למשתמש, אבל זה מדהים בביצועים.

  ממשק ה- TorGuard אולי נראה מעט מיום המפגש הראשון אך אין ספק שיש אחד מספקי שירותי ה- VPN המאובטחים ביותר בסביבה. למרות שאין הרבה בלינג בצד הפונה למשתמש, הביצועים הם די מדהימים.

  יש הבדל מפתח אחד בין TorGuard למתחרים רבים בכך שהוא מאפשר לך לבחור באיזו רמת הצפנה אתה מעדיף. משמעות הדבר היא שלמשתמשי P2P, אתה יכול לדחות את ההצפנה של חריץ וליהנות ממהירות סיבוב מהירה יותר בכל עת!

  מלבד זאת, ל- TorGuard יש איכויות גואלות רבות אחרות, כמו מהירויות יציבות, יכולת רב פלטפורמה ויכולת לעקוף חוסמי VPN.

  מבחן מהירות TorGuard אינדונזיה

  מבחן מהירות TorGuard מלזיה – שרת Petaling Jaya
  (ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

  לרוע המזל, ל- TorGuard אין שרתים הממוקמים ישירות באינדונזיה ולכן המשתמשים יצטרכו לבחור אחד מהם מחוץ למדינה. הקרוב ביותר יהיה בסינגפור או במלזיה – דרכם הציג ביצועים מהירים חזקים.

  כאחד משלושת ה- VPN הטובים ביותר באינדונזיה, TorGuard כמובן עמד בדרישות מהירות מסוימות ובעיקר בהתחשב בעובדה שהם יצטרכו להתחבר מחוץ למדינה, 77 Mbps זה טוב מאוד. החיסרון היחיד הוא שלמשתמשים צעירים יותר שרגילים לרדמות היישומים המודרניים, ממשק ה- TorGuard ייראה כמו משהו מהעבר.

  קרא את הניתוח המקיף שלנו על TorGuard למידע נוסף!

  5. CyberGhost

  https://www.cyberghostvpn.com

  CyberGhost

  מהירות

  עני

  אבטחה & פרטיות

  דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5

  מחיר (IDR)

  84,746 / יר

  מדגיש תכונה

  • מציע דחיסת נתונים
  • חסימת מודעות
  • תומך ב 7 מכשירים

  "CyberGhost מבוסס מרומניה, אך היא שמה לב לצרכים של המשתמשים באינדונזיה על ידי הגדלת התמדה של ספירת השרתים במדינה.."

  CyberGhosties מרוצים מהם והם בהחלט ניסו להיות מותניים ועליזים בשיווק שלהם. זה עוד אחד מהשמות הידועים יותר בענף ה- VPN אבל באופן אישי אני מרגיש שהם פשוט עשויים להיות קצת יותר מדי hyphyped.

  מפרט חכם CyberGhost מדבר את השיחה הטובה אבל לאחר שעברתי את הבדיקה איתם אני ממליץ על קמצוץ קטן של מלח. קח בחשבון שזו רשימת דירוג, לכן הציפיות שלי די גבוהות.

  סייברגוסט אינדונזיה

  מבחן מהירות CyberGhost אינדונזיה – שרת ג’קרטה
  (ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

  משתמשים באינדונזיה צריכים לשים לב שרוב שרתי CyberGhost נמצאים באזור האיחוד האירופי, אך למרבה המזל, יש להם גם כאלה באזור אסיה. אינדונזיה נראית אף היא יוצאת דופן והם הקימו לפחות שמונה שרתים ידועים במדינה.

  בסך הכל, הצלחנו להשיג מהירויות שמישות מאוד של 15 מגהביט לשנייה, וזה עדיין מספיק כדי לאדות את המדיה.

  עיין בסקירה המלאה שלנו בנושא CyberGhost למידע נוסף!

  6. IPVanish VPN

  https://www.ipvanish.com

  IPVanish

  מהירות

  יריד

  אבטחה & פרטיות

  דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5

  מחיר (IDR)

  91,820 / יר

  מדגיש תכונה

  • הצפנה מאולצת של 256 סיביות
  • P2P ללא הגבלה
  • תומך 10 מכשירים

  "נהדר עבור הפרנואידים אך אולי לא יהיה בראש הרשימה עבור משתמשים מבוססי אינדונזיה, IPVanish משווק מאוד אך נתמך בצורה גרועה."

  IPVanish סבלה רבות בתקופה האחרונה בגלל הסתבכותה בוודאות … נאמר, אירועים מצערים. עם זאת, מלבד זאת, שימו לב שהם נמצאים תחת ניהול חדש, וכי אני מקווה שדברים כאלה יהפכו לפסקי מהירות בעברם.

  בהזזת המקרים הללו הצידה, הם נותרים ענקית VPN בתחום ומתגאים במהירויות מרשימות. למזלנו, מכיוון שאם יש לך טענות לגבי המהירות שלהם, אין הרבה מה שאתה יכול לעשות מכיוון שהם מכריחים הצפנה של 256 סיביות על כולם ללא יוצא מן הכלל.

  IPVanish VPN מלזיה

  מבחן מהירות IPVanish מלזיה – שרת קואלה לומפור
  (ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

  שוב, IPVanish אינו אחד עם נוכחות מקומית של שרתים באינדונזיה, כך שהקרובים ביותר היו בסינגפור או במלזיה. בקישור של מלזיה התאמצתי כדי ליצור מהירות במורד הזרם של סביב 3 מגהביט לשנייה וזה בקושי שמיש. למי שמוכן להתנסות אתה תמיד יכול לנסות שרתים אחרים באזור שעלולים להביא לתוצאות טובות יותר. ובכל זאת, החיבור היה יציב והספיק להזרמת המדיה.

  קרא את הסקירה המעמיקה שלנו בנושא IPVanish למידע נוסף!

  7. PureVPN

  https://www.purevpn.com

  PureVPN

  מהירות

  יריד

  אבטחה & פרטיות

  דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5

  מחיר (IDR)

  47,112 / יר

  מדגיש תכונה

  • אפליקציות קלות לשימוש
  • רוחב פס בלתי מוגבל
  • תומך במנהור מפוצל

  "PureVPN הוא ללא ספק מהמובילים בענף השלמה בזכות רשת שרתים איתנה."

  אירוח של למעלה מ -2,000 שרתים הממוקמים ביותר מ -140 מדינות ברחבי העולם, ל- PureVPN בהחלט יש את התשתית הדרושה בכדי להראות את עצמה כמובילה בתעשייה. זה משלים את זה עם תכונות אבטחה מעולות בדרג ארגוני כדי להגן על המשתמשים שלה מפני חדירות או איתור.

  PureVPN אינדונזיה

  מבחן מהירות PureVPN אינדונזיה – שרת ג’קרטה
  (ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

  יתרון אחד גדול לנסות אותם הוא שהם אחד הבודדים בשוק שמאפשרים גישה לפרוטוקול WireGuard – פרוטוקול ה- gen הבא שלכאורה הוא מוערך לפני OpenVPN. זה אמנם מעט מוגבל בסיקור, עם נוכחות רק בחמש מדינות.

  התחברות לשרת PureVPN מבוסס ג’קרטה הצלחתי להגיע למהירויות של בערך 4 מגהביט לשנייה, שוב, די לא מושכל.

  8. FastestVPN

  https://fastestvpn.com

  המהיר ביותר VPN

  מהירות

  יריד

  אבטחה & פרטיות

  דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5

  מחיר (IDR)

  35,228 / יר

  מדגיש תכונה

  • שרתים ממוטבים עבור P2P
  • מאפשר קפיצות של שרתים
  • תומך 10 מכשירים

  "FastestVPN הוא לא המהיר ביותר אבל הוא בהחלט מציע הצעת ערך שקשה לאתגר."

  FastestVPN הוא לא המהיר ביותר שבדקתי, אך הוא גם לא האיטי ביותר. הוא מציע שמדינות מוגבלות יותר מפעילות את הקשר שלך בהשוואה ל- VPN רבים מהשורה הראשונה, אך במחירים של עד 83 סנט לחודש מדובר בגניבה. יש להם גם שרתי אופטימיזציה P2P מה שעושה אותם טובים גם לזה.

  המחירים הנמוכים אכן מגיעים עם חסרון אחד רציני וזה הביצועים המוגבלים בהתגברות על חסימת הגיאו. סוף סוף גילינו, FastestVPN לא יכולה לאפשר לך לגשת לא לתכנים של Netflix בארה”ב או ל BBC iPlayer של בריטניה – באמר!

  גש לסקירת ה- FastestVPN שלנו למידע נוסף!

  האם אני באמת זקוק ל- VPN באינדונזיה?

  אם מדברים ברצינות, נראה כי אינדונזיה היא אחת המדינות שעסקתי יותר ויותר בגלל גורמים שונים. אם זה היה פשוט כמו רגולציה רגילה שנועדה למנוע פשעים, הדברים לא היו כל כך גרועים.

  עם זאת, נראה כי זירת הפרטיות והביטחון באינדונזיה היא כאוטית והממשלה ככל הנראה לא אכפת לה מאוד מחופש האינטרנט. זה בשילוב הרצון לעצור ולהעמיד לדין מפעיל לחץ עצום על משתמשי האינטרנט במדינה.

  אני מרגיש שהשימוש ב- VPN צריך להיות גבוה למדי בסדר היום של רוב המשתמשים שם. זה נכון כפליים עבור זרים שנמצאים באינדונזיה לעבודה או לפנאי – אתם וודאי לא רוצים לנקוט בחקיקה ולגמור בכלא אינדונזי – מסיבות לא מוגדרות..

  להלן סיכום הדף, הנה 3 ה- VPN המובילים ביותר באינדונזיה:

  מהירות

  אבטחה & פרטיות

  מחיר (IDR / MO)

  NordVPN

  מעולה

  דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

  98,894

  ביקור VPN

  ExpressVPN

  טוב

  דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

  117,711

  ביקור VPN

  כריש גולש

  מעולה

  דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

  28,155

  ביקור VPN

  Kim Martin
  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me