8 ה- VPN הטוב ביותר לסינגפור 2020 (נבדק מהירות!)

סינגפור ידועה זה מכבר כמדינה עם חוקים דרקוניים למדי, ולמרבה הצער זה הביא בדרך שהיא הפכה למדינת מעקב מתקדמת. יחד עם מערכת היחסים ההדוקה שלה עם ארצות הברית בהתייחס להסכם הסחר החופשי בין ארצות הברית לסינגפור, יש לתושבים במדינת העיר סיבה טובה להיות ערמומיים בגלל פרטיותם ואנונימיותם המקוונת..


בין כל המדינות בעולם, אולי סינגפור היא אחת הסמוכות לראש הרשימה בכל הנוגע לנחיצות השימוש בשירות VPN. לפחות לעת עתה, בעוד שזה עדיין חוקי להשתמש בזה.

Contents

ממשלת סינגפור משתמשת באופן חוקי בתוכנות ריגול

בעוד שסינגפור נראית בעיני רבים מעוז של הליך דמוקרטי ועצמאות שיפוטית, מעטים יודעים כי פרטים בחוקת המדינה מעניקים לממשלתה זכויות יוצאות דופן על אזרחיה ותושביה. זה במידה ניכרת כשמדובר בפעילויות דיגיטליות במיוחד כשמדובר בפרטיות.

לדוגמה, חוקת סינגפור אינה כוללת באופן ספציפי כל זכות לפרטיות ומנף חוקי עזר אחרים הנוגעים לאותה עובדה בכדי להעצים לגופי ממשל מסוימים את הזכות לחדור לפעילות של אזרחים פרטיים ברשת. אלה כוללים את קוד סדר הדין הפלילי (שתוקן בשנת 2012) ואת חוק השימוש לרעה במחשבים ובאבטחת סייבר (שתוקן בשנת 1997)..

בצורה די סתמית יותר, סינגפור ותושבי המדינה אינם זכאים רשמית לפרטיות וכמה סוכנויות ממשלתיות רשאיות, ללא צורך בצו או בצו בית משפט לבצע מעקב ויירוט שידור.

המדינה נקראה כאחת מתוך 25 שמארחת שרתי פקודות ובקרה עבור FinSpy (סוג תוכנה זדונית המשמשת לתצפית ובקרה) דלתות אחוריות. המשמעות היא שהממשלה יכולה לגשת כמעט לכל הנתונים במדינה מבלי שאיש יהיה זכות לפנייה משפטית.

חוק זכויות יוצרים (סינגפור 2014) נאכף באופן נמרץ

יתכן ששמעת שבארה”ב, לעתים קרובות מחלקים קבצי P2P זוכים לסטירה בתביעות וכי חברות רבות רדפו פעילויות לשיתוף קבצים. בגלל הסכם הסחר החופשי בין ארצות הברית לסינגפור, סינגפור מחויבת לעשות זאת במקרים רבים.

זה נעשה בעבר על ידי התאחדות ענף ההקלטות של סינגפור למשל, ואני יודע על אנשים שקיבלו מכתבי הפסקות ופסיקתם מספקי שירותי האינטרנט שלהם..

המשמעות היא שלא רק שיש חברות שמחפשות לחייב אותן, אלא ש ספקי שירותי האינטרנט בסינגפור עובדים איתם בשיתוף פעולה אחר הלקוחות שלהם..

VPNs עדיין חוקיים בסינגפור

בשנת 2016 נערכה התייעצות ציבורית בסינגפור על ידי משרד החוק לבחינת חוקיות השימוש בשירותי VPN במדינה. זה נעשה במטרה לעדכן את חוק זכויות היוצרים כדי לאפשר אכיפה מחמירה.

נכון לעכשיו יש רק קומץ מדינות ברחבי העולם שאסרו על שימוש VPN על הסף ומספר מעט גדול יותר המאפשרות רק ספקי שירותי VPN בשליטת מדינה. כדי לתת לך מושג לגבי סוג המדינות האוסרות על VPN, צפון קוריאה ועיראק נמצאות ביניהן, בעוד סין ורוסיה מאפשרות לשירותים בשליטת ממשלה לפעול רק.

עם זאת, בהתחשב בעובדה שממשלת סינגפור מתלבטת בסוגיה פירושה שזה מאוד בראשם.

מה שאנחנו מחפשים ב- VPN לסינגפור

1. פרטיות ואנונימיות

אמנם בדרך כלל פרטיות נמצאת ברשימת הצרכים של ספק שירותי VPN לספק, אך בשום מקום אני לא מרגיש שיש באזור צורך גדול יותר בהשוואה למשתמשים בסינגפור. ממעקב ממשלתי ועד פיקוח על ספקי האינטרנט ואיום פעולות משפטיות מהירות, משתמשי האינטרנט בסינגפור הם אולי חלק מהקבוצות הלחוצות ביותר בכל אזור אסיה הפסיפיק..

מכיוון שכך, חיוני שכל ספק שירותי VPN המשמש בסינגפור יהיה בעל תיעוד מוצק של פרטיות המשתמשים, כגון מדיניות ללא כניסה רצינית ואולי אפילו במידה וקבלת סוגי תשלום אנונימיים. זה יכול לכלול אישורי מתנה, מזומנים או אפילו קריפטוקולר.

2. אבטחה

בעוד שלחלק מהמשתמשים יש אפשרות להחליף אפשרויות הצפנה להנמכת שיעורים כדי לאפשר מהירויות VPN מהירות יותר, בהתחשב ביכולות המעקב המתקדמות של ממשלת סינגפור, יתכן וחכם לחפש ספק VPN שמתמקד באבטחה בנוסף לפרטיות..

אבטחה ב- VPN מגיעה משני מקורות עיקריים – פרוטוקולי הקמת תקשורת והצפנה לזרימת נתונים. ישנם כמה כאלה זמינים ולמרבה המזל, VPNs רבים אכן כוללים את הטווח המלא לשימוש.

3. מהירות ויציבות

המהירות, למרבה המזל, היא לא כל כך נושא מרכזי בסינגפור, בזכות מיקומה הנהדר ביחס לקווי תקשורת גלובליים וכמובן לתשתית הפנטסטית שיש למדינה. ככאלה, כמעט כל ספק במדינה יוכל לספק את המהירויות הגבוהות.

זהו המצב האידיאלי בסינגפור עבור משתמשי VPN שכן הם יכולים לבחור בשרת עם הסגירה של המיקום הפיזי האפשרי התומך באופן טבעי בהעברת נתונים במהירות גבוהה.

4. זיוף גיאוגרפי

למרות שמיקום השרת עשוי לא להיות עניין של משתמשי VPN בסינגפור, עדיין יש להקפיד להימנע תלוי ב- VPN שיש להם יותר מדי מוקד מחוץ לאסיה. בטח, זה יהיה נהדר אם זיוף מיקום גיאוגרפי הוא התוצאה המיועדת, אך זה עשוי לגרום לשיעורי זמינות נמוכים יותר באזור אסיה.

5. P2P תמיכה

אולי הקריטריונים השניים הקריטיים ביותר עבור ספקי שירותי VPN ב- סינגפור הם היכולת לספק ולנהל היטב את התעבורה של P2P. שיתוף קבצים ב- P2P מציב לעיתים קרובות דרישות רוחב פס כבדות ל- VPNs וחלקם מצחינים זאת.

רעיון טוב יהיה לבחור אחת המצהירה בבירור את המדיניות שלה לגבי השימוש ב- P2P, כמו TorGuard. לכל הפחות, ל- VPN צריך להיות מבחר שרתים ייעודיים המוקצים לשימוש בשיתוף קבצים P2P.

מדורג: ה- VPN הטוב ביותר לסינגפור

לפני שעברתי את תוצאות הבדיקה שלי, כאן ברצוני לקבוע מהירות בסיסית לאינטרנט שלי. להלן מהירות הפס הרחב שלי בפועל על בסיס קו שירות של 500 מגהביט לשנייה, ללא חיבור VPN פעיל:

אין קו מהירות VPN

(צפה כאן בתוצאה המלאה של מבחן מהירות הבסיס)

כפי שאתה יכול לראות, אני מסוגל ליצור חיבור טוב יחסית לשרת בדיקות מהירות מבוסס סינגפור ללא VPN, אם כי הזרם שלי נראה מעט מוגבל.

פתק

שער חליפין בשימוש: 1) 1 דולר עד 1.38 SGD; 2) 1 יורו ל 1.56 SGD

1. NordVPN

https://nordvpn.com

NordVPN

מהירות

מעולה

אבטחה & פרטיות

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

מחיר (SGD)

5.50 / יר

מדגיש תכונה

 • מעל 4,000 שרתים
 • מהירות גבוהה
 • אין יומנים & מתג כיבוי
 • תומך ב 6 מכשירים

"ממשק מלוטש, מהירויות יציבות ותוכניות מחירים פנטסטיות לטווח הארוך."

אני חושב שבאפשרותי לומר בבטחה שבקרב כל ספקי ה- VPN בהם הסתכלתי, NordVPN יוצא בקלות בראש הסולם הגיאוגרפי והכיסוי שלהם. יש לו התפשטות של יותר מ -4,000 שרתים ב -62 מדינות, כאשר אפילו לא מעט מהם נמצאים באזור אסיה הפסיפיק.

אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהפרטיות שלך נמצאת בידיים טובות מכיוון שהיא מכילה מדיניות קפדנית ללא רישום, כך שהדאדה שלך לא תישמר. NordVPN מבוסס על פנמה, שאין בה באמת חוקים לשמירת נתונים.

החיבור יכול להיות גם מאובטח כמו שאתה רוצה מכיוון ש- NordVPN תומך לא רק בהצפנה של 256 סיביות, אלא יש גם דבר שנקרא ‘VPN כפול’. פירוש הדבר שאתה מתחבר לשרת VPN ואז מקפיץ את החיבור מהקשר אחר לפני שאתה פונה לכתובת היעד שלך.

פרנויה, אולי, אבל אם ידוע שהממשלה שלך מתרגלת עליך באופן חוקי, אתה לא מעדיף להיות פרנואידי מאשר לעמוד בפני החוק מסיבות לא ידועות?

מבחן מהירות NordVPN סינגפור

מבחן מהירות NordVPN – שרת סינגפור
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

שרת סינגפור מ- NordVPN היה טוב מאוד בכל מה שקשור לחיבורים והמהירויות היו מרשימות, הן העלו והן הורידו. יש להם גם שרתי P2P מיוחדים המותאמים במיוחד לתנועה מסוג זה.

המחירים הם סביב הנורמה, אך אם אתם מחפשים VPN שאליו תצמדו לתקופה ארוכה יותר, NordVPN הוא זה בשבילכם. עם מנוי לשלוש שנים המחירים שלהם יורדים משמעותית והם מהטובים שראיתי בשוק.

קרא את הסקירה המעמיקה שלנו בנושא NordVPN בכדי ללמוד מדוע זה ה- VPN מספר 1 של Bitcatcha!

2. ExpressVPN

https://www.expressvpn.com

ExpressVPN

מהירות

מעולה

אבטחה & פרטיות

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

מחיר (SGD)

11.47 / יר

מדגיש תכונה

 • הגנת פרטיות מחוץ לחוף
 • הצפנה מלאה של 256 סיביות
 • 148 מיקומי VPN

"ExpressVPN מציע שירות כה טוב בקריטריונים רחבים מאוד – נדיר ל- VPN!"

ExpressVPN היה אחד הראשונים שבדקתי בחיים ובהתחלה הרגשתי שזה … לא מרשים. הרבה זמן אחר כך ושירותי VPN רבים נוספים מתחת לחגורה שלי, רק אז באמת יכולתי להעריך את זה על מה שהיה – שקע מכל המקצועות ודירג מאוד מאוד את רובם!

לדוגמה, זה לא תמיד יכול להיות המהיר ביותר, או להציע את המגוון הרחב ביותר של פרוטוקולי חיבור או שאולי יש לו את המספר הגדול ביותר של שרתים במיקומים הכי רבים, אבל זה בהחלט לא היה שום שחרור בתחום מסוים.
ראיתי VPNs רבים המצטיינים בתחומי אחד או שניים רק כדי להתמוטט באחרים ותהיתי, בסופו של יום, מדוע אני כמשתמש רוצה לקשור את עצמי לשירות שלא יכול היה לבצע בצורה סבירה כמו כפי שיכול להיות בתחומים רבים ככל שהייתי צריך?

מסיבה זו, כמו גם המוניטין הכוכב שלה במעגלי VPN (בהחלט ראוי היטב), אין לי מהסס להמליץ ​​עליהם כמתמודד מוביל.

מבחן מהירות ExpressVPN סינגפור

מבחן מהירות ExpressVPN – שרת סינגפור
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

כפי שאנו רואים מהמהירות, יתכן שזה לא תואם את מהירות הקו ה” עירומה “שלי, אך תשתית סינגפור בהחלט נותנת לו רגל. ידוע גם ש- ExpressVPN מסוגל לנהל מהירויות אורוות יחסית ברבים מהשרתים שלהם, כך שסביר להניח שלא תיתקע עם מיקום בודד.

זה אולי לא הזול ביותר, אבל זה בהחלט לא הכי יקר. כאיזון פנטסטי של ביצועי מחירים, שירות VPN זה הגיע רחוק.

קרא את הסקירה המלאה שלנו ב- ExpressVPN כדי לראות מדוע זו אחת הבחירות המובילות שלנו!

3. Surfshark

https://surfshark.com/

כריש גולש

מהירות

מעולה

אבטחה & פרטיות

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

מחיר (SGD)

2.75 / יר

תכונות עיקריות

 • חיבור מולטי-הופ
 • תומך בפלטפורמות רבות
 • אין יומנים

"נטול סלסולים ועקביות בביצועים, Surfshark עושה את שמו כמתמודד חזק ומתקרב."

Surfshark הוא אולי אחד מספקי ה- VPN החדשים יותר בסביבה, אך הוא הצליח לעמוד בציפיות גבוהות למדי במהירות רבה. הם עברו מ -0 ליותר מ -1,000 שרתים במדינות 61-משונות תוך זמן קצר, עם עוד מה לבוא.

מה שהפך אותם ליותר מרשימים זו העובדה שהם עשו את כל זה בצורה חלקה. החוויה הראשונה שלי בשימוש בסרפשארק הייתה ללא בעיות, ואני שמרתי על חשבוני איתם מאז. עד כה לא היו בעיות בקשר או בשירות ואני ציינתי מעת לעת עדכוני אפליקציה סבירים.

סינגפורים המודעים לתקציב יעריכו במיוחד את היחס ללא סלסולים של Surfshark בכל הנוגע לשירות VPN – מחיר טוב בדיוק למה ששירות VPN צריך להיות – מבלי לחייב תוספות לא רצויות (או לא נחוצות).

העובדה שהם מסוגלים להסתיר גם את תעבורת P2P בכל השרתים נותנת להם יתרון גדול.

מבחן מהירות גולש סינגפור

מבחן מהירות Surfshark – שרת סינגפור
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

למרות שתעבורת ה- VPN של סינגפור לא עשויה להיות מהירה יותר בסרפארק לעומת ספקים אחרים, שם היא מצטיינת היא ביציבות שלה. מהירויות הגלישה הם קבועים כמעט בכל השרתים שלהם. זה הופך אותם לבחירה רעיון עבור VPN מכיוון שלא סביר שתדבק בשרת מדינה אחד כל הזמן, נכון?

ועדיין, 80 מגה-ביט לשנייה עבור VPN עם קו משותף איננו משהו להתעטש בו, אלא אם כן אתה מתכוון להשתמש במיקום יחיד במהירות מרבית, העקביות שנמצאת כאן היא דחיפה משמעותית. כמובן שהתמחור הנמוך שלהם הופך אותם גם לבחירה אטרקטיבית מאוד.

למידע נוסף על הצטיינותו בסקירה המקיפה שלנו על Surfshark!

4. TorGuard

https://torguard.net

TorGuard

מהירות

מעולה

אבטחה & פרטיות

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

מחיר (SGD)

6.88 / יר

מדגיש תכונה

 • נבנה עבור P2P
 • פרוקסי התגנבות של TorGuard
 • תומך ב -5 חיבורים

"אחד ה- VPN הטובים ביותר לשיתוף קבצים ב- P2P."

נמשכתי לראשונה ל- TorGuard בגלל השיווק שלו כספק שירותי VPN ידידותי ל- P2P, אך לאחר שהתקנתי את לקוח Windows שבמהרה התהה אם אולי עשיתי טעות. זה נגרם בדרך מסוימת בגלל הממשק המתוארך למדי.

ה- VPN הזה לא מגיע עם הרבה מהבלינג השיווקי המודרני שחינך את בני דורו, אבל מהר מאוד גיליתי שבביצועים זה המקום בו הוא הצטיין. זה מודגש בכך שהיא גדלה לספק יותר מ -3,000 IPs ביותר מ- 50 מדינות.

עם תמיכת P2P בבסיסה ושלל תכונות מצטיינות אחרות – מהירויות יציבות, ניתנות לפריסה אפילו בנתבים, שירותי אבטחה משופרים ואפילו היכולת לעקוף חוסמי VPN – הייתי אומר כי TorGuard נמצא בראש או בסמוך, במיוחד עבור סינגפור- משתמשים מבוססים.

מבחן מהירות TorGuard סינגפור

מבחן מהירות TorGuard – שרת סינגפור
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

כפי שאתה יכול לראות, אפילו במהירות אחידה במורד הזרם, הייתי מסוגל אפילו לשפר את מהירות ההעלאה שלי מהבסיס שלי. זה, אם כי לא משהו שכולם עשויים לרצות, או שהם צריכים, יכול להיות שימושי עבור משתמשי P2P במקרים מסוימים (שמור על יחסים אלה!).

אני מרגיש שהחסרון העיקרי היחיד בשירות ה- VPN הזה נעוץ בממשק המשתמש המיושן שלו וחוסר מחירים טובים (או יש לומר) מצטיינים עבור לקוחות לטווח הארוך. עם זאת, המחירים עדיין נופלים בטווח הנמוך של ספקי ה- VPN העליונים.

קרא את הניתוח המקיף שלנו על TorGuard למידע נוסף!

5. CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com

CyberGhost

מהירות

יריד

אבטחה & פרטיות

דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5

מחיר (SGD)

4.83 / יר

מדגיש תכונה

 • מציע דחיסת נתונים
 • חסימת מודעות
 • תומך ב 7 מכשירים

"מאובטח ופרטי, אבל אולי לא על בסיס כה שווה ביחס ל- ExpressVPN."

CyberGhost די ידוע בענף ה- VPN אך באופן אישי אני מרגיש שזה לא כל כך קרוב לקרם היבול. אמנם היא מציגה השקפה נחמדה ונעימה, אך ישנם היבטים של הביצועים שלה שמושכים בתוכי מעט מהספקנים.

על הנייר CyberGhost מציע תכונות טובות ולמעשה, יש לו גם שרתים מיוחדים עבור P2P. זה אוכף זאת בצורה די קפדנית, ואם אתה מוצא את עצמך לא מצליח להוריד על לקוח P2P שלך, סביר להניח שהתחברת לשרת שאינו P2P מכיוון שהמהירות תישאר באפס שומן גדול..

מבחן מהירות CyberGhost סינגפור

מבחן מהירות CyberGhost – שרת סינגפור
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

בצורה מהירה, בעוד שהצלחתי להשיג מהם מהירויות שמישות אתה עלול להיות מאוכזב. עבור סינגפור זה לא כל כך נורא, אבל אני מגלה שאם אתה מסתפק יותר בחסימה גיאוגרפית לזרמת וידאו, אתה עלול לסבול מעט. מאי השרתים שלהם מכונסים ברחבי אירופה.

ובכל זאת, אם אתה רק מקווה לחיבור מאובטח מתוך סינגפור למקומות ברשת, זה שירות שניתן לנהל באמצעותו. זה במיוחד כאשר לוקחים בחשבון את תוספות האבטחה הרבות שאיתן CyberGhost מגיע.

מלבד הצפנת ה- VPN הרגילה שלך, שירות זה יכול גם לחסום מעקב מקוון ועושה כמיטב יכולתו בכדי לכפות HTTPS לרוב האתרים. שלב את זה עם עוד כמה תוספות כמו הגנה מפני וירוסים מובנים וחסימת מודעות ואתה אולי מקבל את מה שאתה משלם עליו.

בדומה ל- NordVPN, ל- CyberGhost אפשרויות תמחור ארוכות טווח המצמצמות את ההתחייבות החודשית שלך עד 3.50 $ לחודש. ההחלטה שלך תצטרך לאזן את המחיר שלה לעומת הביצועים ולראות אם אתה יכול לחיות איתה במחיר זה.

עיין בסקירה המלאה שלנו בנושא CyberGhost למידע נוסף!

6. IPVanish

https://www.ipvanish.com

IPVanish VPN

מהירות

יריד

אבטחה & פרטיות

דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5

מחיר (SGD)

8.95 / יר

מדגיש תכונה

 • הצפנה מאולצת של 256 סיביות
 • P2P ללא הגבלה
 • תומך 10 התקנים

"נהדר לפרנואידי אך אולי לא יהיה בראש הרשימה עבור משתמשים מבוססי סינגפור."

אם זה היה מבוסס רק על היסטוריה, מעולם לא הייתי נותן ל- VPN זה לרשימת ה- VPNs הטובים ביותר לסינגפור. IPVanish הואשמו בעבר במתן יומני משתמש לרשויות, וזה לא-לא חשוב בכל מה שקשור ל- VPN. למרות שזה גרוע דיו, הבעלים החדשים של חברת IPVanish ניסו לטאטא את האירוע מתחת לשטיח באומרו כי אין להם שום ידיעה על מקרים קודמים שעלולים או לא היו מתרחשים.

נשמע מה יכול להיות סיבת המוות הסופית שלהם (אני יודע שסינגפורים אוהבים להתלונן!) זו תמיכת הלקוחות שלהם, שהיא זבל מוחלט. אני גר במלזיה ואפילו נגעלת ממידת התמיכה ש- IPVanish מספקת ללקוחותיה.

עם זאת, IPVanish מתפקדת בצורה מפתיעה היטב במבחני מהירות מבוססי סינגפור, ומשלבת זאת עם הצפנה מאולצת של 256 סיביות. למרות שחלקכם עשויים לחשוב שאינכם זקוקים לרמה של הצפנה, אנו יכולים לומר שזה מציל אתכם מפני האיוולת שלכם (אולי).

מבחן מהירות IPVanish סינגפור

מבחן מהירות IPVanish – שרת סינגפור
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

העלאות וההורדות הן מהירות להפליא בשרתים של IPVanish, ועולות על זו של אפילו NordVPN ו- ExpressVPN במקרה זה. לא הייתה כאן תלונה אבל בעיות שהיו לי במהירות שלהם לשרתים מבוססי מלזיה היה המקום בו שירות הלקוחות שלהם באמת הגיע אלי.

ההבדל ברמות הביצועים המוגברות בשילוב עם שירות הלקוחות הנורא שלהם הופך את IPVanish ללהיט או להחמצה אמיתיים. הייתי שואל אותך אם אתה מוכן לקחת את הסיכוי שזה יעבוד בסדר מהקופסה עבורך. אם אתה חושב כך, זה נהדר. אם לא, ייתכן שתצטרך בסופו של דבר לדרוש החזר כספי.

קרא את הסקירה המעמיקה שלנו בנושא IPVanish למידע נוסף!

7. SaferVPN

https://www.safervpn.com

בטוח יותר VPN

מהירות

יריד

אבטחה & פרטיות

דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5

מחיר (SGD)

4.54 / יר

מדגיש תכונה

 • הצפנה של 256 סיביות
 • תמיכת לקוחות 24/7
 • מיקומי שרת ברחבי העולם

"עם זאת, SaferVPN מוגבלת מעט יותר מ- VPN מהשורה העליונה, אך מציעה הצעה הגונה במחיר סביר."

SaferVPN היא חברת SaaS בנושא אבטחת סייבר שהוקמה על ידי השותפים עמית ברקת וסאגו גדעלי, שני בחורים טכניים שמצטיינים בעצמם בתחום הביטחון הקיברנטי. הם מתגאים בכך שהם מציעים מוצר טוב שמגובה בעקרונותיהם של אינטרנט לא מצונזר ובטוח יותר לכולם.

ב- SaferVPN, מטרתם הייתה ליצור את ה- VPN הפשוט והמהיר ביותר האפשרי ובמידה שהם הצליחו לעשות זאת. עבור שחקן קטן יחסית הם הצליחו ליצור רשת של יותר מ- 700 שרתים בלמעלה מ- 34 מיקום ברחבי העולם.

השירות אף זכה לשבחים מהאהבים עבור פורבס ו- PCWorld, כמו גם לקוחותיו שלו ששיבחו הן את השירות עצמו והן את צוות התמיכה ששם יוכלו לסייע להם בעת צרכים..

8. AzireVPN

https://www.azirevpn.com

AzireVPN

מהירות

יריד

אבטחה & פרטיות

דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5

מחיר (SGD)

4.68 / יר

מדגיש תכונה

 • תומך בפרוטוקול WireGuard
 • מאפשר תנועה P2P
 • אינו עוקב אחר תנועה

"AzierVPN מציע גישה לפרוטוקול WireGuard שהוא עדיין נדיר למדי."

שדים מהירים צריכים לשמוח בידיעה כי AzireVPN נבדק כדי לתמוך במהירויות קו של עד 500 מגהביט לשנייה במקרים מסוימים. זה נדיר ביותר ועלינו לקחת זאת עם קורט מלח. עם זאת, השילוב שלו של WireGuard פלוס תמיכה בהצפנה של 256 סיביות הופך אותו למשהו לפקוח עתה לעת עתה.

לרוע המזל, AzireVPN מעט מוגבלת בשירותו מכיוון שיש לה רק כ- 20 שרתים בחמש מדינות. עדיין במחירים האלו ותומכים בטכנולוגיה מסוג זה, קיים פוטנציאל הצמיחה שלה.

יתרון טוב ביתרונו הוא היכולת עבורך לשלם בכמה צורות של cryptocurrency כמו ביטקוין ו- Litecoin.

מחשבות אחרונות: האם אתה זקוק ל- VPN בסינגפור?

המחשבה להציע לספק שירותי VPN בסינגפור בהתחלה הדאיגה אותי. המדינה אכן מחזיקה בטכנולוגיה מתקדמת ובידיה של הממשלה, ובכן, כל דבר יכול לקרות שם.

ככאלה בהמלצות שלי, שלושת השחקנים המובילים היו צריכים להתבסס על חברות עם הצעות סולידיות ורקורד מוכח. ההטיה שלי בחלקה מונעה על ידי ניסיון אישי ושל חברים שנמצאים במדינה, אבל בכנות, עדיף להיות בטוחים מאשר להצטער.

עם תשתיות סולידיות במדינה, זה אמור להיות קל למצוא כמעט כל ספק VPN בו אתה יכול להשתמש שם ולקבל לפחות מהירויות הגונות, אך אכן מתמקדים יותר באבטחה שם. הצפנה של 256 סיביות עשויה להאט את הביצועים שלך, אך לפחות כל הנתונים המורטים יישארו בטוחים.

לסיכום, הנה 3 VPN סינגפור המובילים:

מהירות

אבטחה & פרטיות

מחיר (SGD / MO)

NordVPN

מעולה

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

5.50

ביקור VPN

ExpressVPN

מעולה

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

11.47

ביקור VPN

כריש גולש

מעולה

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

2.75

ביקור VPN

אני מאמין שהבהרתי את עמדתי כשמדובר בצורך VPN למשתמשים מבוססי סינגפור. בין אם אתה משתף קבצים P2P, שדר וידאו או סתם רוצה להיות אנונימי ובטוח באופן כללי – לכו על זה.

יש יותר מדי כף המאזניים כשממשלה מתחילה להתלבט אם לבטל את הסיכוי האחרון שלך לחופש באינטרנט בשם הביטחון הלאומי.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map