8 ה- VPN הטוב ביותר לאוסטרליה 2020 (נבדק מהירות!)

נתוני הלשכה לסטטיסטיקה באוסטרליה הראו כי הגישה לאינטרנט במדינה מטפסת בחדות לאורך השנים. מחקרים גם מראים כי יהיו 311 מיליון מכשירים מחוברים בבתים ברחבי אוסטרליה עד שנת 2021. שילוב שעם ספקי שירותי אינטרנט שאוספים נתונים וצנזורה ממשלתית באוסטרליה, סביר להניח שזה יהיה רעיון טוב להתחיל לקנות ספק שירותי רשת פרטית וירטואלית (VPN). עכשיו.


משתמשי אינטרנט עולים באוסטרליה

(מקור: ABS)

עם זאת, שילב נתונים אלה עם העובדה שנדמה כי כמעט כולם רודפים אחר הנתונים הפרטיים שלך בימינו, מה שחיוני שתתחיל לשקול ברצינות את השימוש ב- VPN. הם מציעים הרבה יותר ביטחון ואנונימיות באינטרנט.

Contents

ספקי שירותי אינטרנט אוסטרליים אוספים את הנתונים שלך

רשמית, ספקי שירותי אינטרנט אוסטרליים (ISPs) נדרשים על ידי הממשלה לאסוף נתונים על לקוחותיהם המשתמשים בשירותיהם. המשמעות היא ש- ISP שלך לא רק עובר את התקשורת שלך עם מסרק שיניים עדין, אלא גם מאחסן הרבה מידע אישי שלך..

כל דבר, החל מסוג שירות התקשורת בו אתה משתמש ועד למיקום שלך וזמני השימוש, נרשם בצייתנות. אפילו בארצות הברית לא נפגעה מדינת החופש הדיגיטלי הצרכני באופן רשמי כמו שקורה בעוז כיום.

אם במקרה לא הבנתם מה זה אומר, על קצה המזלג; המשטרה האוסטרלית, הנציבות האוסטרלית לאושר אכיפת החוק וכמה סוכנויות אחרות יכולות לגשת לכל הנתונים שהספק שלך אוסף בשמחה – בכל עת.

הממשלה מסננת את שירותי האינטרנט שלך

כשאנחנו מדברים על צנזורה באינטרנט, המדינות הראשונות שעולות בראש הם לרוב סין או רוסיה. עם זאת, זה עשוי להוות זעזוע לרוב העולם הידוע שמדינות רבות באופן דמוקרטי וחופשי באופן מסורתי מצנזרות את האינטרנט, או לפחות מנסות.

בשנת 2012 אמר שר התקשורת האוסטרלי כי בגלל הודעות שהממשלה שלחה לספקי שירותי האינטרנט במדינה, מעל 90% מהאוסטרלים המשתמשים באינטרנט מתכוונים לסנן את התוכן שלהם..

במקור, הצנזורה נועדה להפסיק פשעים חמורים כמו התעללות בילדים וכדומה, אך בשנת 2015 הורחבה כדי לכסות את הפגיעה בחומר זכויות יוצרים. זה נכון, משתמשי P2P זה אומר שאתה!

לאמיתו של דבר, ממשלת הממשלה נהגה להזמין ספקי שירותי אינטרנט לצנזר יותר ויותר אתרים בגלל התפיסה הנתפסת שהם נושאים חומר זכויות יוצרים. אלה כוללים את מפרץ הפיראטים, טורנץ וטורנהונד.

דפי חסימת אופטוס

ההודעה שמשתמשי Optus קיבלו כאשר מבקשים דפים מצונזרים
(מקור: ויקיפדיה)

כפי שכמעט כל משתמש ב- P2P יכול להעיד עליו, זהו שטיפת גושים מוחלטת ופשוט מראה שרוב הממשלות פשוט טוענות לבורות ומשתמשות בזה כתירוץ לסגירת אתרים שחברות מסחריות מתנגדות אליהם, ללא קשר למציאות המצב.

שימוש ב- VPN יעזור להתגבר על דעה קדומה זו ולהפסיק את ההתנהגות האכזרית המוצגת כעת.

מה שאנחנו מחפשים ב- VPN

1. פרטיות ואנונימיות (פרוטוקולים, אפשרויות תשלום)

פרטיות מהווה את הדאגה הבולטת ביותר כאשר אתם מתמודדים עם ספק שירותי VPN וישנם שני היבטים לכך – בין אם הם מנהלים רישומים על פעילויות השימוש שלכם (רישום) והאפשרויות שהם מספקים לכם לתשלום..

כמה VPNs, למעשה רבים, מציעים כיום אפשרות לשלם באמצעות אישורי מתנה מסוג כלשהו או cryptocurrency. זה לא משאיר שום מסלול נייר אליך כמשתמש שהוא צעד רחוק יותר ממה שהיה זמין באופן מסורתי.

2. אבטחה (הצפנה, חסימת גשש וכו ‘)

מבחינת האבטחה, ישנם שוב שני היבטים של זה – הפרוטוקול שאיתו יוקם החיבור וכן שיטת ההצפנה המשמשת לאבטחת הנתונים הנעים בין המכשיר שלך לשרתי VPN.

לכל פרוטוקול יש יתרונות משלו וחסרונות מסוימים, כמו למשל להיות מהיר יותר אבל להיות עם פרצות אבטחה או איזון אבטחה אחר לעומת ביצועים. מבחינה הצפנה, מקובל שרמה גבוהה יותר של הצפנה בדרך כלל תוביל לביצועים איטי יותר, מכיוון שיותר נתונים יתווספו לחבילות הנתונים.

תוספות אבטחה אחרות הן בדרך כלל רק הדובדבן בעוגה, כמו למשל חוסמי מודעות מובנים או היכולת לחסום נתוני מעקב באתרי אינטרנט מסוימים..

3. מהירות ויציבות

מהירות, כמובן מגיע הבא שכן ברור שאנחנו לא רוצים לשלם כדי להשתמש בשירות שיאט את מהירויות האינטרנט שלנו יותר מדי. הייתי אומר ש- VPN טוב אמור להיות מסוגל להציע לך מינימום של 70% ממהירות הקו בפועל (לא תיאורטית!) לפחות במינימום.

4. זיוף גיאוגרפי

יש גם את הבעיה של מיקום השרת, מכיוון שזה מסייע בזיוף מיקום גיאוגרפי. ניקח לדוגמא שאתה באיטליה ורוצה להשתמש בשירות נגן ה- iBBC של BBC כדי להזרים סרטונים. הרשמה ל- VPN שאין לה שרת בבריטניה תביא לבעיה טכנית קלה.

5. תמיכה P2P

הנקודה הסופית תהיה על שיתוף קבצים ב- P2P. שיתוף קבצים ב- P2P מעניק עומס רב על קווי אינטרנט ולכן מצומצם על ידי כמה ספקי ספקים ואפילו חלק מספקי שירותי VPN. זה מצער, מכיוון שמעבדי קבצי P2P לרוב נרדפים במדינות מסוימות כמו ארצות הברית וסינגפור (פעם היה לי שם חבר שקיבל מכתב אזהרה מהספק שלו על הורדת סרט בודד!).

אף על פי שלא סביר לצפות כי כל ספקי שירותי ה- VPN יספקו למשתמשים ששיתופי קבצים ב- P2P, לפחות צריך להיות מוקדשים מספר שרתים לשימושם. זה יפתח את שוק הלקוחות בצורה ניכרת ויתאים לפרופיל נמוך מהמשתמשים של המשתמשים.

מדורג: ה- VPN הטוב ביותר לאוסטרליה

לפני שעברתי את תוצאות הבדיקה שלי, כאן ברצוני לקבוע מהירות בסיסית לאינטרנט שלי. להלן מהירות הפס הרחב שלי בפועל על בסיס קו שירות של 500 מגהביט לשנייה, ללא חיבור VPN פעיל:

אין קו VPN בסיסי

(צפה כאן בתוצאה המלאה של מבחן מהירות הבסיס)

פתק

שער חליפין בשימוש: 1) 1USD ל 1.37AUD, 2) 1 יורו ל 1.57AUD

1. NordVPN

https://nordvpn.com

NordVPN

מהירות

מעולה

אבטחה & פרטיות

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

מחיר (AUD)

5.48 $ לחודש

מדגיש תכונה

 • מעל 4,400 שרתים
 • DNS כפול
 • מאבטח 6 מכשירים
 • PGP עבור comm. פרטיות
 • פרוטוקולים מרובים

"ל- NordVPN יש שילוב טוב של אבטחה, פרטיות & מהירות @ מחירים קשים להכות מחירים לטווח הארוך"

אחד משירותי ה- VPN הפופולאריים ביותר בסביבה, ל- NordVPN יש למעלה מ -5,000 שרתים העוסקים בעיניים, הפרוסים על 59 מדינות. בהיותו בעסק מאז 2012, הוא הצליח להתעדכן עם הטובים ביותר ואחר כך עם כמה.

בהיותו מבוסס בפנמה, אין חשש לאלמוניותם ולתנאי הרישום שלהם, מכיוון שלמדינה אין עדיין חוקים לשמירת נתונים. שלב את זה עם תקני הצפנה ברמה העולמית והגנת VPN כפולה ויש לך זוכה בידיים שלך.

מבחן מהירות NordVPN אוסטרליה

מבחן מהירות NordVPN אוסטרליה – שרת פרת ‘
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

שרתים אוסטרליים ב- NordVPN הצליחו להימלט במהירות 45Mbps במהירות 50Mbps.

בעוד שהמחירים עבור נורד מתחילים ברמה הסטנדרטית בתעשייה, VPN זה טוב למי שמכוון להישאר איתו לאורך תקופות ארוכות. יש לו הנחות מאסיביות על תוכניות לשלוש שנים העשויות לפוצץ את התחרות.

קרא את הסקירה המעמיקה שלנו בנושא NordVPN בכדי ללמוד מדוע זה ה- VPN מספר 1 של Bitcatcha!

2. ExpressVPN

https://www.expressvpn.com

ExpressVPN

מהירות

מעולה

אבטחה & פרטיות

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

מחיר (AUD)

11.43 / יר

מדגיש תכונה

 • ללא הגבלות
 • פרטיות מהחוף
 • הגנת דליפת DNS / IPv6
 • תמיכה 24/7
 • תמיכה מרובה בפרוטוקול

"הכי טוב למי שרוצה יציבות, ביטחון & ביצועים מוצקים. מומלץ מאוד!"

הטעות שלי הייתה בבחירת ExpressVPN כראשונה ברשימת הסקירות, מה שגרם לי שלא להעריך את מרצדס ה- VPNs באופן מלא על מה שהיא באמת הייתה. הצבתי את המוט גבוה במיוחד והתרחקתי מאוכזב מכך שהוא רק הצליח לעמוד בדרישות שקבעתי – בקושי.

לאחר שביליתי תקופה ארוכה במיוחד בחיטוט חורים בשירותי VPN רבים, אני מבין בהרהור ש- ExpressVPN מצטיין באמת במה שהוא עושה. זה פוגע בתווים הנכונים בשילוב ברשימת כל מה שאנחנו מחפשים ב- VPN ואז כמה.

אני מרגיש כאילו זה שירות ה- VPN המושלם בגלל אותו איזון נכון במרכיבים, וזה לא דבר קל להשיג בתחום שירות טכני כמו זה. שילוב זה עם הצורך בניהול תשתיות ברחבי העולם בכדי להגיע לסטנדרטים ההם הופך אותה למרשימה עוד יותר.

מבחן מהירות ExpressVPN אוסטרליה

מבחן מהירות ExpressVPN אוסטרליה – שרת סידני
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

בצורה מהירה הצליח ExpressVPN להציע מהירויות יציבות בעיקר בכל רחבי הלוח, לא משנה כמה רחוק מהמיקום הפיזי שלי. שרתי אוסטרליה ביצעו חזק ואמורים להיות מסוגלים יותר לנהל כמעט כל קו במדינה.

ExpressVPN אולי אינו שירות ה- VPN הזול ביותר בעסק, אך זה מתקזז יותר מביצועי סטרלינג שלהם.

קרא את הסקירה המלאה שלנו ב- ExpressVPN כדי לראות מדוע זו אחת הבחירות המובילות שלנו!

3. Surfshark

https://surfshark.com/

כריש גולש

מהירות

מעולה

אבטחה & פרטיות

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

מחיר (AUD)

2.75 $ לחודש

תכונות עיקריות

 • חיבור מולטי-הופ
 • תומך בפלטפורמות רבות
 • אין יומנים

"נטול סלסולים ועקביות בביצועים, Surfshark עושה את שמו כמתמודד חזק ומתקרב."

Surfshark תמיד נראה לי אחד מספקי שירותי ה- VPN המושלמים ביותר בגלל גורמים רבים. עם זאת, איכשהו הדברים תמיד הגיעו לעובדה שהם עדיין חדשים יחסית. עבור ספק שירותי אבטחה, הימצאות בשוק לטווח קצר של פחות משנתיים לא בדיוק מעוררת אמון.

ובכל זאת, בכל סיבוב, מבחינת הביצועים והפשטות העצומים, Surfshark הוכיח אותי שגוי. אני מוצא את זה בלתי נמנע שאפקח עין מקרוב עליהם ואעדכן את דעתי מעת לעת. עד כה הייתה זו חוויה חיובית במיוחד.

תועלת אוסטרלית מבחינת מהירות VPN בשני תחומים קריטיים. הראשונה היא שיש לה תשתית חזקה, ואילו השנייה היא שהם תופסים מיקום קריטי באסיה-פסיפיק לתעבורת נתונים. נראה כי Surfshark ניצל היטב את הבאר הזו ומהירויות מהשרתים באוסטרליה שלהם מרשימים.

מבחן מהירות גולש אוסטרליה -

מבחן מהירות Surfshark אוסטרליה – שרת פרת ‘
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

למרות שסינגפור קרובה אלי הרבה יותר מאוסטרליה (פיזית), Surfshark ביצעה את פעולת האיזון שלה היטב. למעשה, כמעט בכל המדינות בהן השרתים שלהם נמצאים, נראה כי Surfshark מסוגל לשמור על רמת מינימום של ביצועים.

הייתי אומר שהמהירויות עבור האוסים יראו באופן חזק יחסית לא משנה לאיזה שרתים הם מתחברים – בכל מקום ברשת Surfshark. אתה יכול גם להיות אסיר תודה על מחירי Surfshark נמוכים ודולרים אוסטריים חזקים יחסית כדי לתת לך טלטול הוגן, מחיר יקר.

למידע נוסף על הצטיינותו בסקירה המקיפה שלנו על Surfshark!

4. TorGuard

https://torguard.net

TorGuard

מהירות

מעולה

אבטחה & פרטיות

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

מחיר (AUD)

6.85 $ לחודש

מדגיש תכונה

 • תומך בכל המכשירים
 • מודעות & חסימת תוכנות זדוניות
 • רוחב פס בלתי מוגבל
 • VPN התגנבות
 • GCM מרובה & צופי CBC

"TorGuard תוכנן למלא את צרכיהם של משתמשי P2P ועושה זאת בצורה ראויה להערכה"

הרושם הראשוני שלי מ- VPG של טורגואר היה שהוא נראה קצת … מוזר. לא היה לזה את הזוהר והבלק השיווקי ששירותים רבים מציעים היום ונראה כל כך טכני, עד שספקתי אם זה ימשוך רבים שרואים את זה במבט חטוף.

כמה טעיתי! למרות ששירות זה החל להתמקד במשתמשי P2P, ברור מאיזון המאפיינים והפשטות כי המעצבים חשבו את הדברים בצורה יסודית. בינקותה היא התמודדה בהתנגדות בחזיתות רבות בגלל המיקוד P2P שלה.

אולם כיום, TorGuard הפך לשירות שגדל לעמוד בסטנדרטים הגבוהים של VPNs כמו ExpressVPN ויש לו שרתים ביותר מ 50 מדינות ברחבי העולם.

מבחן מהירות TorGuard אוסטרליה

מבחן מהירות TorGuard אוסטרליה – שרת מלבורן
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

המהירות של השרתים מבוססי אוסטרליה שלהם היא הגונה והיו למעשה גבוהים יותר מאשר אזורים רבים הקרובים יותר למיקומי הפיזי. זה סימן טוב לכך שהם הקדישו תשומת לב רבה לתשתיות באזור האוסי.

עם זאת, כפי שציינתי קודם, היעדר השיווק שלהם מצטמצם בממשק משתמש מעט מיושן עבור לקוח Windows שלהם. אני ממליץ לך בחום להסתכל מעבר לכך, מכיוון שמבחינת הביצועים הם מצטיינים.

צפו לשלם מחירים נמוכים יחסית מכפי שרוב ה- VPN המובילים יגבו – אך לא כל כך זול.

קרא את הניתוח המקיף שלנו על TorGuard למידע נוסף!

5. CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com

CyberGhost

מהירות

יריד

אבטחה & פרטיות

דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5

מחיר (AUD)

4.81 / יר

מדגיש תכונה

 • מציע דחיסת נתונים
 • חסימת מודעות
 • תומך ב 7 מכשירים

"CyberGhost הצליחה לכוונן בצורה נאותה את השרתים שלה לביצועים"

למרות שאינו ידוע במעגלי VPN, CyberGhost בכל זאת לא ממש מתאים למה שאני מחשיב קריטריוני VPN ברמה העליונה. אמנם נכון שבמקרים מסוימים הוא קשור בקו התכונות והביצועים, עדיין נשאר לי מספיק ספק לא להרגיש בנוח לחלוטין בהמלצה עליהם.

מבחינת ההצעה, ל- CyberGhost יש מספיק שרתים שתואמים את ענקית ה- VPN נורד ובכל זאת מפגרת בביצועים למרות אותה תשתית. אחת הסיבות העיקריות לכך יכולה להיות שרוב השרתים שלהם מתאספים באירופה.

מבחן מהירות CyberGhost אוסטרליה

מבחן מהירות CyberGhost אוסטרליה – שרת סידני
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

מבחינתי במלזיה ועבור אלה מכם המחפשים VPN טוב לאוסטרליה, יתכן וזו לא החדשות הטובות ביותר. בחיבור של 500 מגה-סיביות לשנייה, בקושי הצלחתי לקיים שבריר מזה כאשר התחברתי לאחד משרתי האוסי שלהם.

ואז שוב, מה שזה חסר בביצועים זה כנראה מפצה בתוספות אבטחה. לדוגמה, הוא חוסם מעקב מקוון ועושה כמיטב יכולתו בכדי לכפות HTTPS לרוב האתרים ואפילו יש לו הגנה מפני וירוסים וחסימת מודעות מובנית..

כאשר המחירים לתכניות לטווח הארוך יורדים עד 3.50 $ (4.81 AUD) לחודש, זה עשוי להיות מציאה אם ​​אתם רק מחפשים אנונימיות ואינכם מודאגים מדי למקסם את מהירות הקו שלכם..

עיין בסקירה המלאה שלנו בנושא CyberGhost למידע נוסף!

6. IPVanish VPN

https://www.ipvanish.com

IPVanish

מהירות

יריד

אבטחה & פרטיות

דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5

מחיר (AUD)

8.91 / יר

מדגיש תכונה

 • הצפנה מאולצת של 256 סיביות
 • P2P ללא הגבלה
 • תומך 10 התקנים

"תמיכת לקוחות נוראית. אם אתה יכול להסתכל מעבר לזה, ל- IPVanish יש את העלייה במספר נקודות"

עם מחלוקת על החטא הקרדינלי (עבור VPNs) של מתן יומני משתמש לרשויות, IPVanish התחיל בסקירה שלי כשענן כהה תלוי מעליו. זה הוסיף ומאמצים של צוות השיווק שלה לסחוף עובדות מתחת לשטיח בטענה שהם לא ידעו ולא היו מודעים מאז שהחברה החליפה ידיים.

YET, נראה עבר שהייתי צריך, או שהסקירה הייתה יורדת לטמיון לפני שהיא מתחילה. למרבה הצער, ל- IPVanish לא היה הרבה מה להמליץ ​​על עצמה. יש להודות, שחלק מהדברים שהם עושים כמו אכיפת הצפנה של 256 סיביות על המשתמשים שלה יהיה יתרון מכמה נקודות מבט.

IPVanish VPN

מבחן מהירות IPVanish אוסטרליה – שרת אדלייד
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

למרות שהצלחתי להפיק מהירויות הגון מהשרת שלהם מבוסס סינגפור, אפשרויות אחרות שניסיתי היו חסרות ביצועים. עבור אוסטרליה, הצלחתי להוציא בקושי יותר מ -10% ממהירות הקו בפועל, וזה גם היה מעט מרתיע.

בדרך כלל במקרים אלה הייתי מנסה לעבוד עם ספק השירות כדי לבדוק אם ניתן לתקן את המצב, אך למרבה הצער ל- IPVanish היה שירות לקוחות נורא. מתגובות מאוחרות (3 ימים בדוא”ל!) להוראות לא מועילות – לא הייתה שום דרך להתבזבז שבועות על עבודה איתם..

בסך הכל תוצאה מאוד שנויה במחלוקת של חברה שכבר עובדת עם מוניטין מכוון.

קרא את הסקירה המעמיקה שלנו בנושא IPVanish למידע נוסף!

7. iPredator

https://ipredator.se

iPredator

מהירות

יריד

אבטחה & פרטיות

דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5

מחיר (AUD)

10.96 / יר

מדגיש תכונה

 • אין מדיניות יומנים
 • IPv6 נתמך
 • כתובות IP סטטיות זמינות

"IPredator, שנוסד על ידי פיטר סונדה מתהילה של מפרץ הפיראטים, מעניין אך יש מגבלות קשות"

עבור כל מעריץ של שיתוף קבצים ב- P2P, מפרץ הפיראטים הוא שם שלא ניתן להזמין בתעשיית הסיקור. ידוע בהיותו דגל באליפות P2P ברחבי העולם ונרדף מכל הכיוונים, נראה כי באופן הגיוני ש- VPN זה יהיה אחד העצמאים והנאמנים ביותר בכל הקשור ללקוחותיהם ששירות יכול להיות.

עם זאת השירות נראה כמו ניסיון מלא לב לעסקים ובו בזמן ניסיון לחייב נורמות בתעשייה. לדוגמה, אין לה תוכנת לקוח ועזרה מוגבלת לכל תיעוד ופורומים של קוד פתוח שתוכלו למצוא. (קל וחומר ההגבלה שלה לשרתים שוודים בלבד).

עם זאת, למרות זאת, יחד עם ביצוע ככל הנראה בינוני, הרעיון מעניין פשוט משום שהוא קשור איכשהו למפרץ הפיראטים בשם.

8. AzireVPN

https://www.azirevpn.com

AzireVPN

מהירות

יריד

אבטחה & פרטיות

דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5

מחיר (AUD)

4.70 / יר

מדגיש תכונה

 • תומך בפרוטוקול WireGuard
 • מאפשר תנועה P2P
 • אינו עוקב אחר תנועה

"אחד משירותי ה- VPN הבודדים התומכים בפרוטוקול WireGuard"

אם המהירות היא הדבר שלך, אז AzireVPN צריך להרשים מכיוון שהיו דיווחים שהוא מאפשר למשתמשים מסוימים להשתמש במהירויות קו של עד 500 מגהביט לשנייה. יחד עם זאת, החברה צעירה יחסית, והיא הוקמה רק בשנת 2012.

AzierVPn תומך בהצפנה של עד 256 סיביות באמצעות אימות SHA512 HMAC ו- TLS. אם אתה מהחבורה הפרנואידית, זה כמעט כמו שרשרת המזון שהיא מגיעה – מבחינה מסחרית בכל מקרה.

עם אפליקציות ייעודיות לפלטפורמות המיינסטרים, לרוע המזל אין לה שום תוספות כמו RaspBerry Pie או כיסוי PlayStation. זה גם מוגבל במובן מסוים שיש בו רק 20 שרתים בחמש מדינות.

יש לקוות שזה יאפשר למקד את מאמצי האופטימיזציה שלהם ובסופו של דבר יביא לנו שירות VPN שהוא באמת ברמה העולמית.

מחשבות אחרונות

כפי שחלקכם אולי שמתם לב, התבסמתי על חלק מספקי השירותים ובו בזמן הרגשתי ששפטתי אחרים בצורה קשה מדי. כדי להכניס דברים לקונטקסט רב יותר, אני מרגיש צורך לייעץ לך שמלבד נתוני ביצועים טהורים, צרכים אינדיבידואליים הם גורם חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון.

מנקודת מבטי הערכתי את ספקי שירותי ה- VPN וכך יהיו סטנדרטים גבוהים שכולם יעמדו בכל תחום – וזה בדרך כלל בלתי אפשרי. בנימה זו, לחלקכם המהירות היא הכל, לאחרים, אנונימיות ופרטיות עשויים להיות. חלקם מוכנים להקריב פחות, בעוד שאחרים יעדיפו להעלות עלויות למינימום.

בהתחשב בכך, אני מקווה שתקרא בין השורות ותבצע בחירה שמציעה איזון שמתאים לצרכים שלך.

לסיכום, הנה 3 VPN אוסטרליה המובילים:

מהירות

אבטחה & פרטיות

מחיר (AUD / MO)

NordVPN

מעולה

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

5.48

ביקור VPN

ExpressVPN

מעולה

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

11.43

ביקור VPN

כריש גולש

מעולה

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

2.75

ביקור VPN

מבחינה איכותית טהורה, אני חושב שהבהרתי היכן ההעדפות שלי טמונות בדירוג זה. בהקשר של מה שיהיה ה- VPN הטוב ביותר לשוק האוסטרלי, אני חושב שרבים מכם ישמיעו אנחה הקלה להבין שסינגפור די קרובה אליכם והשרתים שם מבצעים ביצועים טובים כמעט לחלוטין על כל הלוח..

מכאן שמבחינת הביצועים אני מניח שמשתמשים באוסטרליה הם ברי מזל, ויכולים לבחור כמעט בכל אחד מהדברים לעיל. וכפי שציינתי, אל תשקול גורמים אחרים והאם אתה יכול לחיות איתם.

אני, למשל, לעולם לא אבחר לספק שירות שמוצץ שירות לקוחות למשל.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map