میزبانی وردپرس مدیریت شده شبیه به تیم فنی شخصی شما است.

این یک راه حل میزبانی است که متناسب با (و فوق العاده بهینه سازی شده) برای سایت های وردپرس ، و یک قدم از گزینه های ارزانتر “میزبانی مشترک” است.

بهترین چیز در مورد آن؟ این مراقبت از کلیه بخش های فنی پشت صحنه است ، بنابراین می توانید بر روی رشد سایت خود تمرکز کنید.

هاست مدیریت شده وب سایت شما را به طور کامل به روز می کند ، بنابراین رعد و برق سریع و با عملکرد بالا است. این به طور خودکار از همه پشتیبان تهیه کرده و بررسی های امنیتی منظم را انجام می دهد ، بنابراین در برابر هکرها ضد گلوله است.

این وب سایت شما را در پشت صحنه “مدیریت می کند” و عملکرد بالا و مداوم را حفظ می کند. اگر می خواهید نتایج برتر ، بهترین زمان را داشته باشید ، اما دانش و مهارت فنی خود را برای کنترل و مدیریت کارها در زیر کلاه ندارید..

Contents

چرا به مدیریت میزبانی وردپرس نیاز دارم؟?

مزایای میزبانی وردپرس مدیریت شده

بسیاری از دارندگان وب سایت تعجب می کنند که آیا میزبانی وب مدیریت شده ارزش پول بیشتری دارد یا خیر ، اما اگر برنامه های بزرگی را برای وب سایت خود در نظر گرفته اید ، این حس بسیار زیادی پیدا می کند. در اینجا مزایا با جزئیات بیشتر آورده شده است:

1. به طور خاص برای وردپرس بهینه شده است

سرورها به تنهایی تنظیم شده و فقط برای وردپرس بهینه شده اند. خدمات تخصصی همیشه بهتر از خدمات عمومی است.

2. به روز رسانی خودکار

نرم افزار پشت سایت شما به طور خودکار آخرین نسخه را به روز می کند ، بنابراین همیشه در بالاترین عملکرد قرار دارد. نیازی به بررسی و نصب به روزرسانی دستی نیست.

3. امنیت ضد گلوله

امنیت شاید بزرگترین انگیزه برای ارتقاء یک هاست مدیریت شده WordPress باشد. به روزرسانی خودکار و محیط میزبانی ویژه به معنای بهتر محافظت در برابر هکرها و سایر موارد امنیتی است. همانطور که خواهید دید ، اکثر سیستم عامل های میزبان بررسی های امنیتی منظم را انجام می دهند و ممکن است بدافزارها را به طور فعال حذف کنند.

4- سرعت فوق العاده

یک وب سایت آهسته می تواند بر فروش ، تبدیل و تجربه کاربر تأثیر منفی بگذارد ، اما سرعت بخشیدن به کار دستی کار و مهارت زیادی را می طلبد. بهترین هاستینگ از حافظه داخلی داخلی استفاده می کند و (غالبا) CDN برای شارژ سریع سرعت وب سایت شما فراهم می کند.

5. پشتیبان گیری خودکار

سیستم عامل های میزبانی وردپرس مدیریت شده بطور معمول نسخه پشتیبان تهیه می کنند. اگر بدترین اتفاق بیفتد وب سایت خود را از دست نمی دهید ، می توانید به طور خواب بخوابید!

6. پشتیبانی 24/7

همیشه خوب است بدانید که اگر خطای 505 غیر قابل توضیح را شروع کنید ، در انتهای تلفن متخصص وجود دارد. بسته های میزبانی مدیریت شده معمولاً شامل دسترسی به یک سرویس پشتیبانی حق بیمه می شود ، بنابراین می توانید صف را کنار بگذارید و با توسعه دهندگان واقعی صحبت کنید.

7. انعطاف پذیر & مقیاس پذیر برای ترافیک عظیم

میزبان های مدیریت شده می توانند ترافیک و پهنای باند بسیار بیشتری نسبت به یک هاست مشترک داشته باشند. اگر ترافیک ناگهانی شدید داشته باشید ، سایت شما خراب نمی شود.

خط پایین

همیشه به روز است ، همیشه سریع ، همیشه پشتیبان ، همیشه امن.

اعطا می شود ، این گران تر از میزبانی مشترک است ، اما زمان صرفه جویی شده (و عملکرد به دست آمده) می تواند به ارزش پول باشد.

آیا وردپرس مدیریت شده برای من است?

برای وب سایت های کوچک و وب سایت های تازه شروع به کار ، میزبانی مدیریت وردپرس ممکن است بیش از حد باشد. ممکن است یک میزبان مشترک مشترک در این مورد کافی باشد. با گفتن این موضوع ، من هنوز هم میزبانی مدیریت شده را برای مبتدیان و افراد جوان توصیه می کنم. این ایده آل برای:

 • وبلاگ نویسان یا مشاغلی که می خواهند بر روی اداره سایت خود تمرکز کنند ، بدون نگرانی در مورد به روزرسانی ها ، پشتیبان گیری و فنی پشت صحنه.
 • هرکسی که قصد دارد سریعاً ترافیک خود را رشد دهد و سنبله های منظم را در بازدید کنندگان مشاهده کند.
 • هر وب سایتی که توانایی تحمل خرابی را نداشته باشد.
 • هرکسی که از پشتیبانی بسیار ارزشمند باشد.

نزولی میزبانی مدیریت شده وردپرس

برای وردپرس بهینه شده است

البته میزبان های مدیریت شده برای همه نیستند. یک یا دو ویژگی وجود دارد که ممکن است شما را خاموش کند:

1. هزینه

آنها گران تر از میزبان های مشترک هستند. شما می توانید انتظار داشته باشید بین 15 تا 60 دلار در هر ماه برای یک میزبان مدیریت شده پرداخت کنید ، در حالی که می توانید یک میزبان مشترک را با قیمت کمی 1.99 دلار انتخاب کنید..

2. فقط می توانید از وردپرس استفاده کنید

این ممکن است یک نکته آشکار به نظر برسد ، اما شایان ذکر است! اگر وب سایت های جوملا یا دروپال را نیز اجرا می کنید ، بسیار بی فایده است.

3. عدم کنترل

زیبایی میزبانی مدیریت شده این است که خود کافی است. این برنامه به روزرسانی ، مدیریت و ترفند همه چیز برای بهبود عملکرد به صورت خودکار. اگر شما نوع فردی هستید که دوست دارد به آن بپردازد ، چیزهایی را آزمایش کند و خود را تغییر دهد ، ممکن است محدود کننده آن را پیدا کنید ، زیرا دسترسی گاهی محدود است.

4. محدودیت های پلاگین

برخی از هاست های مدیریت شده استفاده از پلاگین های خاص را ممنوع اعلام می کنند. چرا؟ افزونه ها منابع با ارزش را کاهش می دهند و عملکرد آنها را کند می کنند ، بنابراین برخی از میزبان ها گرسنه ترین منابع را ممنوع می کنند. به گفته این ، بیشتر میزبان های مدیریت شده دارای بهترین ویژگی های افزونه ای هستند که قبلاً ساخته شده اند (مانند حافظه پنهان ، پشتیبان گیری و غیره)

اگر هنوز هم با من هستید ، احتمالاً در مورد میزبانی مدیریت شده کاملاً جدی فکر می کنید ، اما یک سوال بزرگ برای پاسخ وجود دارد: کدام یک بهترین است?

رتبه بندی: 9 بهترین میزبانی وب وردپرس مدیریت شده

یادداشت سریع در مورد سرعت

ما با استفاده از تستر سرعت منحصر به فرد سرور Bitcatcha ، سرعت هر میزبان را رتبه بندی کرده ایم. این زمان پاسخ از هشت مکان در سراسر جهان ثبت می کند و میانگین آن را محاسبه می کند. نمرات زیر 180 ms در رتبه “A +” قرار دارد و نمرات از 181 ms تا 210 ms در رتبه “A.” قرار می گیرد.

1. SiteGround

https://www.siteground.com

SiteGround

Uptime کلی

100٪

سرعت سرور

آ+

قیمت

3.95 دلار در ماه

ویژگی های اصلی

 • cPanel & دسترسی به SSH
 • رایگان CloudFlare CDN
 • تهیه پشتیبان رایگان روزانه
 • گیت & صحنه سازی
 • سرورها در 3 قاره

"بهترین برای مبتدیان & مسئولان وب در بودجه های تنگ."

گزینه ورود به سایت در SiteGround ارزان ترین قیمت در آنجا (3.95 دلار در هر ماه) است و به روزرسانی های خودکار و پشتیبان گیری روزانه ارائه می شود. این برای مبتدیان بسیار عالی است ، اما بیشتر بسته های “GoGeek” را می خواهند (که هنوز هم با قیمت 14.95 دلار بسیار مقرون به صرفه است).

با استفاده از بسته GoGeek ، یک منطقه مرحله ای 1 کلیک و Git را برای وردپرس از پیش نصب شده دریافت خواهید کرد. همچنین پشتیبانی از فناوری برتر و SuperCacher آنها را باز خواهید کرد که سرعت بیشتری به شما می بخشد.

SiteGround ادعا می کند “تقریباً هیچ زمان انتظار” برای پشتیبانی در چت و تلفن وجود ندارد و فقط ده دقیقه زمان پاسخگویی برای اولین بار برای نمایش داده شد. ما آن را صحیح می دانیم.

چه چیزی با SiteGround خوب نیست

 • گزینه ورود به سطح از رقبا محدودتر است ، اما قیمت آن را نشان می دهد.
 • در واقع میزبان وردپرس کاملاً مدیریتی نیست اما ویژگیهای ارائه شده تقریباً یکسان هستند.

توجه داشته باشید

ما SiteGround را از نزدیک میزبانی می کنیم و با آنها میزبانی می کنیم. از نظر SiteGround ما برای همه چیزهایی که باید در مورد میزبان بدانید بررسی کنید (سایت های تست ما ، تست سرعت سرور ، مدت و غیره).

2. میزبانی A2

https://www.a2hosting.com

میزبانی A2

Uptime کلی

100٪

سرعت سرور

آ+

قیمت

11.99 دلار در ماه

ویژگی های اصلی

 • SSD نامحدود
 • پهنای باند نامحدود
 • A2 WP بهینه شده است
 • سرورهای توربو
 • 6 برابر سرعت بار سریعتر

"میزبان وردپرس مدیریت شده خوب ، مناسب برای انواع سایت ها."

در جایگاه دوم ، میزبان وردپرس با مدیریت A2 است که با قیمت 11.99 دلار در ماه شروع می شود. همه حسابهای وردپرس مدیریت شده A2 شامل SSD نامحدود ، پهنای باند نامحدود ، سرورهای توربو و وردپرس بهینه شده A2 هستند.

اگر با A2 ناآشنا باشید ، سرورهای Turbo آنها در واقع سرعت 20 برابر سریعتر از سرورهای معمولی را تولید می کنند ، و وردپرس A2 بهینه شده آنها اطمینان می دهد که سایت وردپرس شما برای سرعت بهینه سازی شده است بدون نیاز به اتلاف وقت با آن.

آنها همچنین شامل همه زنگ ها و سوت های معمول با برنامه های خود ، مانند صحنه سایت ، مهاجرت سایت رایگان ، CDN رایگان ، SSL و SSD های رایگان.

اگر قصد میزبانی چندین سایت را دارید ، بهتر است به دنبال 3 سایت یا برنامه نامحدود آنها باشید. برنامه ورود به سطح آنها ممکن است فقط 11.99 دلار در ماه هزینه داشته باشد ، اما شما فقط 1 سایت برای میزبانی به شما اختصاص می دهید.

چه چیزی در مورد A2 Hosting خوب نیست

 • تیم چت زنده 24 ساعت 7 با تجربه و در دسترس است ، اما برای اتصال به آنها مدتی طول می کشد.
 • برنامه ورود به سطح فقط به 1 سایت اجازه می دهد. برای میزبانی سایتهای بیشتر باید هزینه بیشتری بپردازید.

3. کینستا

https://kinsta.com/

کینستا

Uptime کلی

100٪

سرعت سرور

آ+

قیمت

30 دلار در ماه

ویژگی های اصلی

 • Google Cloud طراحی شده است
 • 20،000 بازدید / ماه
 • پشتیبان گیری روزانه
 • متخصص WP به عنوان پشتیبانی
 • ضمانت رفع هک

"ایده آل برای مشاغل متوسط ​​بزرگ & شرکتها."

نقطه فروش بزرگ Kinsta این است که این دستگاه از Google Cloud پشتیبانی می کند ، که آنها ادعا می کنند آنها را سریعتر از رقبای خود قرار می دهد.

Kinsta نمره A محکمی را نشان می دهد و واکنش بسیار سریع را در سرتاسر ایالات متحده ارائه می دهد. آنها همچنین میزبان انتخاب Ubisoft و Asos هستند ، بنابراین هیچ کس غریبه ای نیست که خواستار مشتری شود.

کوچکترین بسته آنها 100 دلار 30 دلار قیمت دارد! – ژانویه 2018 به روز شد – بنابراین Kinsta تنها گزینه ای برای مشاغل و سایتهای بزرگتر است.

اما اگر به این نیروی زیادی احتیاج دارید ، Kinsta آن را در سطل های سطل گنجانیده است. این سرویس وب سایت شما را یک بار در دقیقه برای امنیت و پشتیبانی بررسی می کند. شما می توانید CDN خود را انتخاب کنید و به تمام ابزارهای برنامه نویس مورد نظر خود (از جمله داشبورد موزون که زیبا و بصری است) می بالد..

از نظر پشتیبانی ، زمان پاسخ میانگین Kinsta برای ارسال بلیط 9 دقیقه است – در 90 روز گذشته به 2 دقیقه کاهش یافته است – که واقعا خوب است بدانید که آنها در حال بهبود هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، بررسی عمیق Kinsta را مطالعه کنید.

چه چیزی با Kinsta خوب نیست

 • هزینه آن 100 دلار در هر ماه است. اکنون کوچکترین طرح Kinsta از 30 دلار در ماه شروع می شود.
 • میزبان ایمیل نیست. Kinsta G Suite را برای میزبانی ایمیل توصیه می کند (5 دلار در ماه برای برنامه اولیه)

4- میزبان تحرک

https://www.inmotionhosting.com

میزبانی از راه اندازی

Uptime کلی

100٪

سرعت سرور

آ+

قیمت

4.99 دلار در ماه

ویژگی های اصلی

 • SSD 40 گیگابایتی
 • مهاجرت سایت رایگان
 • PHP7 پشتیبانی می کند
 • 90 روز پول برگشت
 • محدودیتی در افزونه وجود ندارد

"بهترین برای صاحب مشاغل متوسط ​​کوچک است. "

با برنامه WP1000-S Inmotion Hosting ، شما شاهد ویژگی هایی مانند GIT نخواهید بود ، اما می توانید از ویژگی های منحصر به فرد مانند ادغام BoldGrid و محدودیت های افزونه بهره مند شوید. با این حال ، تنها چیزی که واقعا به Inmotion کمک می کند تا از رقابت جدا شود ، سرور مجنون آنها است.

شما می توانید از سرعت 10 برابر سریعتر از میزبانی مشترک به طور منظم با ترکیب داخلی SSD ، تنظیم سرور NGINX ، ذخیره پیشرفته ذخیره سازی ، لذت ببرید!

مهمتر از همه اینها ، Inmotion یک ضمانت برگشت 90 روزه برای پول ارائه می دهد.

با قیمت تنها 4.99 دلار در هر ماه (37٪ تخفیف – خرید ویژه برای خوانندگان Bitcatcha) این یکی از بهترین ارزش برای برنامه های پول برای مشاغل کوچک و وبلاگ نویسان است!

چه چیزی با Inmotion Hosting خوب نیست

 • بدون دردسر مناطق سرعت حداکثر مؤثر هستند ، اما در مقایسه با داشتن مراکز داده در سراسر مناطق کمی قدیمی است.
 • چک کردن می تواند یک روند ناامید کننده باشد.

5- وب مایع

https://www.liquidweb.com/

وب مایع

Uptime کلی

100٪

سرعت سرور

آ+

قیمت

69 دلار در ماه

ویژگی های اصلی

 • 600 پشتیبانی انسانی
 • بدون محدودیت افزونه.
 • فشرده سازی تصویر خودکار
 • ابزار سایت mgmt
 • دسترسی کامل به سرور

"ایده آل برای میزبانی وردپرس enterprice"

Liquid Web یکی از میزبان های برتر در خارج از کشور است ، اما قیمت سنگین آنها با بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد آنها قابل توجیه است.

آنها یکی از تیم های پشتیبانی – اگر نه بزرگترین – در صنعت را دارند بیش از 600 کارمند پشتیبانی برای نگه داشتن پشتیبانی ساعتی از آنها.

شما می توانید با تمام برنامه های خود از بازدید از صفحه نامحدود لذت ببرید ، اما شما فقط با 1 سایت دارای سطح ورودی آنها محدود هستید..

ابزارهای فشرده سازی تصویر خودکار آنها برای حفظ نور و سرعت سایت شما شگفت آور هستند ، در حالی که ابزارهای توسعه دهنده آنها به شما امکان می دهد تا با دسترسی به SSL ، Git و WP-ClI به سرعت کار کنید..

ما وب مایع را برای استفاده از شرکتهای متوسط ​​توصیه می کنیم.

آنچه در وب مایع خوب نیست

 • میزبان ایمیل نیست. به میزبانی ایمیل جداگانه احتیاج دارید
 • پریسی – برنامه سطح ورود آنها 69 دلار در ماه هزینه دارد. (با پیوند ما در مدت 2 ماه 34.50 دلار پرداخت می کنید)
 • فقط 1 سایت با برنامه سطح ورود به آنها مجاز است. برای سایر برنامه های خود برای میزبانی سایت های بیشتر هزینه بیشتری بپردازید.

6. موتور WP

https://wpengine.com

موتور WP

Uptime کلی

100٪

سرعت سرور

آ

قیمت

19 دلار در ماه

ویژگی های اصلی

 • کاملاً مدیریت شده
 • حرفه ای
 • پشتیبان گیری روزانه
 • اسکن بدافزار
 • فایروال ، CDN آماده است

"این یکی از بهترین گزینه های دور در آنجا است."

WP Engine شاید بزرگترین نام در هاست مدیریت شده WordPress باشد. آنها اولین کسانی بودند که این پیشنهاد را ارائه دادند و هم اکنون میزبانی برای تحقیقات سرطان ، Rightmove ، HTC و انواع دیگر مشتری های بزرگ را ارائه می دهند.

گزینه سطح ورود ، “شخصی” سخاوتمندانه است ، یک محیط مرحله بندی ، پشتیبان گیری با یک کلیک و مهاجرت رایگان سایت را ارائه می دهد. برای 25000 بازدید کننده در ماه مناسب است ، اما برای باز کردن منابع بیشتر و پشتیبانی تلفنی 24/7 ، باید ارتقا دهید.

سرور آنها در شرق ایالات متحده واقع شده است ، بنابراین اگر مخاطب شما در آنجا مستقر باشد ، سرعت سرور بی عیب و نقص است. من همچنین 60 روز ضمانت برگشت پول آنها را دوست دارم ، بنابراین اگر نتیجه کار نباشد ، می توانید به سادگی آن را فسخ کنید.

چه چیز خوبی با WP Engine نیست

 • این گران تر از بسیاری از رقبا (معامله انحصاری! 20٪ تخفیف در صورتحساب اول – از 19.33 دلار در ماه شروع می شود) ، اما آنها با خدمات و اعتبار بسیار بالایی پشتیبان آن هستند.
 • WP Engine لیستی از افزونه های ممنوعه دارد ، که ارزش آن را دارد که قبل از ارتکاب آنها جستجو کنید.
 • پشتیبانی 24/7 فقط در دسترس مشتریان ممتاز است.

7. ابرهای ابری

https://www.cloudways.com/

ابرهای ابری

Uptime کلی

100٪

سرعت سرور

آ

قیمت

15 دلار در ماه

ویژگی های اصلی

 • میزبانی ابر
 • پشتیبانی پاسخگو
 • CloudwaysBot
 • مقیاس پذیری
 • بدون قرارداد

"میزبانی ابری مدیریت شده برای همه."

Cloudways یک میزبان ابر مدیریت شده است. می توانید وردپرس را از طریق Cloudways روی ابر مورد نظر خود مانند AWS ، Digital Ocean و Linode مستقر کنید. میزبانی ابر بسیار قدرتمندتر و قابل اعتماد تر از VPS سنتی است.

در مورد ویژگی ها ، میزبانی وب مدیریت WordPress Cloudway دارای پشتیبانی 24/7 و مهاجرت رایگان در همه بسته ها است. گزینه های پیشرفته با ادغام GIT ، نمایش URL ها و پشتیبان گیری مدیریت شده همراه هستند. یک صفحه کنترل کنترل بصری و کاربرپسند نیز وجود دارد – چیزی که بسیاری از میزبانان ابر آن را ندارند.

چه چیزی با Cloudways خوب نیست

 • میزبانی ابر می تواند کمی فنی باشد ، اما کنترل پنل کاربر پسند کمک می کند تا روند کار ساده تر شود.
 • Cloudways در بالای سایر امکانات میزبانی ابر ساخته شده است. آنها حداقل کنترل روی سخت افزار را دارند.

8. معبد رسانه ای

https://mediatemple.net/

معبد رسانه

Uptime کلی

100٪

سرعت سرور

ب

قیمت

20 دلار در ماه

ویژگی های اصلی

 • انتقال 1TB / ماه
 • بانک اطلاعاتی SSD
 • Reddit ™ قبلاً
 • CloudFlare w Railgun
 • 24/7 پشتیبانی زنده

"ایده آل برای مبتدیان & مشاغل متوسط."

برنامه ورود به سطح در Media Temple بسیار سخاوتمندانه است. در هر ماه 20 دلار ، مهاجرت رایگان سایت ، پشتیبان گیری 30 روزه و بازیابی ، پشتیبانی 24/7 ، مرحله بندی و کلونینگ و 400000 بازدیدکننده ماهانه دریافت می کنید. کاربران پیشرفته همچنین از یک تن از گزینه ها از جمله ادغام Git و دسترسی به SSH بهره مند می شوند.

گزینه های به روز شده “Studio” و “Agency” نیز شامل شناسایی و حذف بدافزارها و گزینه های عظیم ترافیک و ذخیره سازی هستند. سرعت در انتهای بالاتر سرورهای آزمایش شده به ویژه در ساحل غربی ایالات متحده قرار دارد.

Media Temple همچنین دارای منوی تم های اختصاصی است ، بنابراین می توانید طراحی و توسعه را همه زیر یک سقف نگه دارید.

چه چیزی در مورد Media Temple خوب نیست

 • گزارش های حکایتی متعددی درباره پشتیبانی ضعیف مشتری وجود دارد.

گزینه های ارزان تر

یک میزبان مدیریت شده کامل وردپرس گزینه مناسبی برای همه نیست ، به خصوص وب سایت های جدیدتر یا کوچکتر. در این حالت ، یک گزینه ارزان تر از حد کافی خواهد بود.

اگر این به نظر می رسد مانند چیزی است که شما به دنبال آن هستید ، در اینجا چندین گزینه جایزه وجود دارد:

9. Bluehost

https://www.bluehost.com/

Bluehost

Uptime کلی

100٪

سرعت سرور

آ

قیمت

3.45 دلار در ماه

ویژگی های اصلی

 • لینوکس & cPanel
 • منابع نامحدود
 • پشتیبان گیری خودکار
 • حفاظت از منابع
 • CloudFlare CDN

"مناسب برای سایت های کوچک & مبتدیان."

Bluehost یکی از بهترین گزینه های بودجه در آنجا است.

سرعت در سراسر ایالات متحده به سرعت پیوسته است و در سایر نقاط جهان پایدار است. این امن است ، و پشتیبانی 24/7 مشتری بصورت استاندارد در دسترس است. بر خلاف Inmotion Hosting بدون CDN شامل ، Bluehost از Cloudflare پشتیبانی می کند.

و Bluehost از سال 2005 توسط WordPress.org توصیه می شود!

چه چیزی با Bluehost خوب نیست

 • مهاجرت سایت رایگان وجود ندارد.
 • برخی گزارش ها به سرعت بار آهسته و پاسخ های پشتیبانی اشاره کرده اند.

حکم

میزبانی وردپرس مدیریت یافته ایده آل است اگر به دنبال سرعت ، امنیت و عملکرد مداوم هستید بدون اینکه نگران مسائل فنی باشید.

اگر قصد دارید سایت و ترافیک خود را به طور قابل توجهی در آینده توسعه دهید و میزبان دیگری بخواهید که با شما رشد کند ، کامل است.

در مورد انتخاب گزینه مناسب ، در اینجا یادآوری سه انتخاب برتر من است:

UPTIME کلی

عملکرد سرور

قیمت

SiteGround

100٪

آ+

3.95 دلار

ماهانه

میزبانی A2

100٪

آ+

11.99 دلار

ماهانه

کینستا

100٪

آ+

30 دلار

ماهانه

قبل از تصمیم گیری ، قیمت ، ویژگی ها و سطح پشتیبانی مشتری را که مناسب وب سایت شماست در نظر بگیرید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me