Ikviens, kurš kādreiz ir vēlējies izveidot vietni, noteikti vēlas saņemt bezmaksas tīmekļa mitināšanu. Galu galā nevienam nepatīk maksāt par lietām, vēl jo vairāk tad, ja jūs pat nezināt, vai jūsu vietne būs rentabla vai nē, tāpēc bezmaksas ceļš ir ejams, vai ne?

Nu, pareizi un… ne tik pareizi.

Nav nekas slikts, ja jūsu vietnei tiek nodrošināta bezmaksas tīmekļa mitināšana, un tai noteikti ir savas priekšrocības, taču tai noteikti ir arī ierobežojumi.

Tas ir patiešām lielisks veids, kā noteikt klātbūtni internetā, nedomājot par skaidras naudas avansu, taču bezmaksas tīmekļa mitināšana var arī radīt nepatīkamus rezultātus jūsu vietnei.

Contents

Tīmekļa mitināšanas uzņēmumu iekšējā darbība

Ikreiz, kad mazajā interneta pārlūkprogrammā vai tālrunī pierakstāt vietni www.whatever.com, jūs faktiski nosūtāt informāciju, izmantojot sarežģītu kabeļu tīklu, uz fizisku datoru, kuru pareizi sauc par serveri, kurš atrodas fiziskā vietā..

Pēc tam serveris nosūta nepieciešamos datus atpakaļ uz datoru vai mobilo ierīci, lai tas varētu parādīt jūsu meklēto vietni..

Servera pirkšana maksā diezgan daudz naudas. Tā uzturēšana nav lēta, nemaz nerunājot par to, ka ir jāiznomā fiziskā telpa, lai glabātu šo serveri, apmaksātu interneta pakalpojumu sniedzēja rēķinus, elektrību un neko citu..

Īsi sakot, maksa par servera uzturēšanu nav lēta, un tieši tāpēc kvalitatīvu tīmekļa mitināšanas kompānijas par saviem pakalpojumiem pieprasa augstāku cenu.

Tātad, kā uz zemes dažiem uzņēmumiem izdodas sniegt šos pakalpojumus bez maksas?

Tagad mēs uzdodam pareizos jautājumus.

Kā tīmekļa mitināšanas kompānijas saglabā savus pakalpojumus bez maksas

Web hostinga uzņēmumiem jāatrod veids, kā samaksāt rēķinus un mājās saglabāt gaismu. Lai gan ir daudz stratēģiju un metožu, kuras uzņēmums var izmantot, lai saglabātu savus pakalpojumus bez maksas, dažas no tām ir pieņemamas, dažas – neētiskas un dažas – nožēlojamas.

Šeit ir dažas lietas, ko vairums bezmaksas tīmekļa mitināšanas uzņēmumu veic, lai segtu savas izmaksas.

 • Reklāmas jūsu vietnē
 • Viens no veidiem, kā viņi var gūt ienākumus, vienlaikus nodrošinot jums bezmaksas pakalpojumus, ir reklāmu ievietošana jūsu vietnē. Šīs reklāmas var būt viņu pašu vai trešo pušu reklāmas. Parasti jūs nevarēsit kontrolēt, kāda veida reklāmas tiks parādītas jūsu vietnē, ja izvēlēsities bezmaksas tīmekļa mitināšanu. Galu galā nav tādas lietas kā bezmaksas pusdienas.

 • Ierobežotas iespējas
 • Vēl viena lieta, ko šie uzņēmumi var darīt, ir piedāvāt jums tikai pietiekami daudz funkciju, lai jūsu vietne darbotos, bet nepietiek, lai faktiski nodrošinātu pienācīgus rezultātus. Tas liek jums pāriet uz viņu maksas pakalpojumu vai iegādāties papildu funkcijas “par zemu un zemu cenu, ko ikviens var atļauties!”

  Piemēram, viņi var samazināt jūsu vietnes joslas platumu, izraisot jūsu vietnes izmantošanu, kad pārsniedzat kaut ko līdzīgu 100 apmeklētājiem. Lai jūsu vietne atkal nonāktu tiešsaistē, jums nebūs citas izvēles, kā jaunināt, kas automātiski pārvērtīs jūs par maksas abonentu..

 • Tiešām lēns ātrums
 • Jūsu vietne var būt arī lēni. Galu galā jūs viņiem neko nemaksājat. Viņi nav parādā jums par līdzekļu piešķiršanu savai vietnei. Viņiem būtu daudz labāk dot šos resursus saviem maksājošajiem klientiem.

 • Nav pielāgotu domēna vārdu
 • Visticamāk, jūs arī nevarēsit iegūt pielāgotu domēna vārdu. Izmantojot bezmaksas tīmekļa mitināšanas pakalpojumus, visticamāk, jūs esat ierobežots ar savu vārdu.freewebhostingservice.com, kas nav īsti ideāls profesionalitātes piemērs..

Jebkurā gadījumā, pat ar visiem šiem trūkumiem, bezmaksas tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem ir savas priekšrocības. Viņi ir fantastiski piemēroti cilvēkiem, kuri tikko sāk darbu, un hobijiem. Tas ir lielisks veids, kā jūsu vietni ātri izveidot un palaist..

Esmu pietiekami uzmundrināts, tāpēc ienirsim visa šī raksta būtībā.

Mūsu 9 labākie bezmaksas tīmekļa mitināšanas pakalpojumi 2020. gadā

1. Hostinger

https://www.hostinger.com

hostinger logotips

UZGLABĀŠANA

10 GB

VIETNES CELTNIEKS

CENA (USD)

0,99 USD / mēn

Galvenās iezīmes

 • 100 GB joslas platums
 • 99% Uptime
 • 24/7 atbalsts
 • Lielisks servera ātrums

“Augstas kvalitātes pakalpojumi par ļoti zemu cenu. Lieliski visiem mērķiem! ”

Mūsu pats pirmais, visiecienītākais, ar viszemāko cenu Web hostings būs Hostinger.

Jā, mēs zinām, ka šis saraksts ir paredzēts piemērot bezmaksas tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem, taču Hostinger cenas mēnesī ir tikai 0,99 USD, kas ir praktiski bezmaksas puiši! Nopietni, ko vēl šajās dienās var iegādāties par USD 0,99 mēnesī?

Hostingera pakalpojumi ir vismodernākie, ātri un uzticami, konkurējot ar dažiem nozares tīmekļa mitināšanas gigantiem. Faktiski mēs izpildījām dažus testus, un Hostinger ātruma ziņā faktiski pārspēj dažus no tiem!

Viņi visā pasaulē ir izveidojuši 6 datu centrus, lai nodrošinātu to vienmērīgu ātrumu neatkarīgi no tā, kur jūs atrodaties. Mēs faktiski esam izveidojuši 3 testa vietas ar Hostinger (Singapūra, Nīderlande un ASV), lai redzētu, kā tās nodarbojas visā pasaulē, un visas tās pastāvīgi atgriež vidējo ātrumu, kas ir mazāks par 180ms!

Vai nedomājat, ka tas ir satriecoši ātri kaut kam, kas mēnesī maksā niecīgus USD 0,99?

Neskatoties uz ātrumu, tas, kas Hostinger padarīja par mūsu iecienīto (gandrīz) bezmaksas tīmekļa mitināšanu, ir viņu 99% uptime garantija. Tas mūs pārliecina, ka neatkarīgi no tā, kādas vietnes mēs nolemjam mitināt kopā ar tām, praktiski nekad nepazemināsies vai arī Hostinger mums atgriezīs 5% no mūsu ikmēneša maksājumiem.

Ar niecīgajām funkcijām un viegli lietojamo HPanel (viņu pašu cPanel versiju) Hostinger viegli pārspēj pārējo konkurenci, vienlaikus nodrošinot prēmiju līmeņa web hostinga uzņēmumiem labu naudu. Pilnu mūsu pārskatu par Hostinger lasiet šeit.

Ko trūkst Hostingeram?

 • Nav bezmaksas domēna
 • Nav bezmaksas SSL
 • Nav bezmaksas dublējuma
 • Ne tieši par brīvu

2. Weebly

https://www.weebly.com

weebly logotips

UZGLABĀŠANA

500 MB

VIETNES CELTNIEKS

CENA (USD)

Bezmaksas

Galvenās iezīmes

 • Neierobežots joslas platums
 • Bezmaksas SSL
 • Bezmaksas SEO
 • Labs vietņu veidotājs

“Lieliski jaunpienācējiem, īpaši ar viņu bezmaksas vietņu veidotāju.”

Jūs droši vien esat dzirdējis par Weebly pat tad, ja precīzi nezināt, ko tas dara. Viņi ir ieguvuši vārdu par sevi, jo ir viena no lietotājiem draudzīgākajām platformām bez jebkādas programmēšanas zināšanām, lai bez maksas izveidotu savas vietnes.

Ja godīgi, viņiem ir diezgan sasodīti labi, ko viņi dara.

Weebly vietņu veidotājs acīmredzami ir šīs izrādes zvaigzne, un tajā ir ļoti lietotājam draudzīga vilkšanas un nomešanas saskarne un tūkstošiem veidņu, no kurām jūs varat izvēlēties, lai izveidotu savu sapņu vietni..

Arī bezmaksas kontā pieejamās funkcijas nav sliktas. Jums tiek piešķirta 500 MB krātuves vieta, un, lai arī to nav daudz, tas ir pietiekami, lai jūsu bezmaksas vietne tiktu izveidota un darbotos.

Jums patiks neierobežots joslas platums, tāpēc jums nevajadzēs uztraukties par apmeklētāju pieplūdumu, kas jūsu vietni pazemina tikai gadījumā, ja jūsu saturs kaut kā kļūs par nedēļas aromātu vīruspilsētā.

Viņi arī iemet bezmaksas SSL par šo papildu drošību, bezmaksas meklētājprogrammu optimizāciju, lai jūsu saturs būtu viegli atrodams, un bezmaksas Weebly zīmolu apakšdomēns… nav labākais, bet, hei, vismaz jums par domēna vārdu nebūs jāmaksā, vai ne?

Viena lieta, kas jāņem vērā – bezmaksas kontam nav tālruņa atbalsta vai jebkāda veida e-komercijas funkciju. Ja jums ir jāizmanto pēdējais, jums nebūs citas izvēles, kā jaunināt, bet, ja pirmais attiecas uz jums, neraizējieties – jums tiks sniegts atbalsts pa e-pastu un tiešraidē..

Ar fantastisku sniegumu un diezgan mazām iespējām, izmantojot bezmaksas kontu, nav pārsteigums, ka Veeblijs ir šeit šajā sarakstā. Pilnu mūsu pārskatu vietnē Weebly lasiet šeit.

Kas pietrūkst Weebly?

 • Ierobežota krātuve
 • Nav atbalsta pa tālruni
 • Nav e-komercijas sistēmas

3. 000Webhost

https://www.000webhost.com

000Webhost logo

UZGLABĀŠANA

1 GB

VIETNES CELTNIEKS

CENA (USD)

Bezmaksas

Galvenās iezīmes

 • 10 GB joslas platums
 • Atļautas 2 vietnes
 • Pašu reklāmas ir atļautas
 • Bezmaksas apakšdomēns

“Fantastisks tīmekļa mitināšanas pakalpojums, lai sāktu savu pirmo biznesu, tikai ņemiet vērā, ka var rasties dīkstāves.”

Powered by Hostinger, 000Webhost.com ir nākamais šajā labāko bezmaksas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sarakstā.

Viņi darbojas jau vairāk nekā desmit gadus, un viņi ir kļuvuši par vienu no labākajiem bezmaksas tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, kas domāti cilvēkiem, kuri vēlas iemācīties izveidot savas vietnes.

000Webhost.com uz visiem laikiem ir 100% bezmaksas, tāpēc jums nevajadzēs uztraukties, ka jūsu vietne pēc noteikta laika tiks piesaistīta.

Bezmaksas tīmekļa mitināšanas pakalpojumam 000Webhost.com ir pārsteidzošs funkciju klāsts.

Jums tiek piešķirta 1 GB krātuves vietas, 10 GB joslas platuma, bezmaksas vietņu veidotājs, automātiska WordPress instalēšanas programma, kas palīdzēs jums sākt darbu dažu minūšu laikā, un pats labākais – 2 aktīvās vietnes, katrai no kurām ir savi īpaši resursi!

Bezmaksas vietņu veidotājs ir vienkārši lietojams, viegli iemācāms, un tam ir daudz veidņu, lai padarītu slimu profesionālu vietni. Jums pat nebūs jāiemācās viena koda rinda.

Vienīgais mīnuss 000Webhost.com ir tas, ka daži cilvēki ziņo par briesmīgām dīkstāvēm, bet, hei, tas ir bez maksas. Jūs nevarat gaidīt, ka būs jūsu kūka un ēst arī to, vai ne?

Personīgi, tā kā 000Webhost.com jau nodrošina Hostinger, es, protams, labprātāk saņemtu no viņiem tīmekļa mitināšanu, jo ieejas cena ir tik zema. Bet, ja jūs patiešām nevēlaties dabūt skaidru naudu, 000Webhosting.com ir lieliska izvēle.

Kas trūkst ar 000Webhost?

 • Varētu būt dīkstāves
 • Servera ātrums var būt lēns
 • Nav rezerves kopijas

4. x10hosting

https://x10hosting.com

x10hosting logotips

UZGLABĀŠANA

Neierobežots

VIETNES CELTNIEKS

CENA (USD)

Bezmaksas

Galvenās iezīmes

 • Easy Script Installer
 • Netiek parādīta neviena reklāma
 • MySQL datu bāzes pārvaldība
 • Bezmaksas 3 e-pasta konti

“Ātra, bezmaksas mākoņa tīmekļa mitināšana. Labi visiem mērķiem. ”

x10hosting ir viens no labajiem piedāvājumiem.

Tā ir bezmaksas tīmekļa mitināšanas platforma, kas ir elastīga, labi attīstīta un stabila, ar modernu aparatūru, kas varētu konkurēt ar dažiem izcilākajiem tīmekļa mitināšanas zīmoliem.

Izmantojot motora pakalpojumiem augstas veiktspējas SSD krātuvi, x10hosting nodrošina ātru ielādēšanas ātrumu visām vietnēm, kuras tiek mitinātas viņu platformā, neatkarīgi no tā, cik lielas ir šo vietņu resursi..

Bezmaksas kontā ir diezgan pieklājīgs vietņu veidotājs – visas PHP, MySQL un CSS jaunākās versijas. Ar viena klikšķa instalēšanu un iespēju izmantot trešo pušu pakotnes, X10hosting, mūsuprāt, ir visnoderīgākais bezmaksas tīmekļa mitināšanas pakalpojums..

Kas pietrūkst ar x10hosting?

 • Ierobežojumi neizmēra diska vietai
 • Nulles klientu atbalsts
 • Nav bezmaksas e-pasta konta

5. Wix

https://www.wix.com

Wix logotips

UZGLABĀŠANA

500 MB

VIETNES CELTNIEKS

CENA (USD)

Bezmaksas

Galvenās iezīmes

 • 99,9% Uptime
 • 24/7 atbalsts
 • Bezmaksas apakšdomēns
 • Labs vietņu veidotājs
 • Optimizēta vietne mobilajām ierīcēm

“Kopā ar pārsteidzošu vietņu veidotāju tiek veidotas vietnei atbilstošas ​​iespējas.”

Wix ir vēl viens no tiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, kas ir patiešām populāri, pat starp tiem, kas vēl nav pazīstami.

Godīgi sakot, Wix nepiedāvā daudz bezmaksas iespēju ziņā, bet tas, kas viņiem trūkst šajā departamentā, ir vairāk nekā kompensējams to lietojamības ziņā.

Kad viens no maniem draugiem pirmo reizi sāka eksperimentēt ar vietņu veidošanu, viņš devās taisnā ceļā uz Wix tikai tāpēc, lai redzētu, ko viņš varētu ražot ierobežotā laika posmā bez kodēšanas zināšanām.

Tas, ko viņam izdevās saražot, bija ļoti iespaidīgs, profesionāla izskata un slidens. Viss, kas viņam bija jādara, bija izvēlēties bāzi no Wix ievērojamā veidņu saraksta un attiecīgi pielāgot to, kas viņam bija prātā, izmantojot to vilkšanas un nomešanas saskarni..

Ja jūs meklējat bezmaksas tīmekļa mitināšanu nelielas vietnes mitināšanai ar vietnes veidotāju, nekā tas var viegli radīt pulētas vietnes, nemeklējiet vairāk. Ar Wix jūs tiešām nevarat noiet greizi. Pilnu mūsu Wix pārskatu lasiet šeit.

Kas pietrūkst Wix?

 • Ierobežota krātuve
 • Ierobežots joslas platums
 • Nav bezmaksas e-pasta konta
 • Reklāmas tiek rādītas bezmaksas kontā

6. InfinityFree

https://www.infinityfree.net/

bezgalības logotips

UZGLABĀŠANA

Neierobežots

VIETNES CELTNIEKS

CENA (USD)

Bezmaksas

Galvenās iezīmes

 • Neierobežots joslas platums
 • Netiek parādīta neviena reklāma
 • 99% Uptime
 • Bezmaksas SSL
 • Bezmaksas 10 e-pasta konti

“Neierobežota krātuve & joslas platums ar 10 bezmaksas e-pasta kontiem – viens no labākajiem bezmaksas pakalpojumiem šajā sarakstā. ”

Neskatoties uz to, ka InfinityFree ir diezgan jauns salīdzinājumā ar pārējiem šī saraksta spēlētājiem, tas ir spējis panākt diezgan lielu iespaidu šajā nozarē, piedāvājot ievērojamu daudzumu neierobežotu funkciju.

Softculous skriptu instalēšanas programma WordPress instalēšanu padara brīvu, un jūsu rīcībā ir tūkstošiem motīvu, lai izveidotu satriecošu izskatu.

Neskatoties uz parādīšanos, kas mūs pietiekami iespaidoja par InfinityFree, ir pieejamo funkciju daudzums, nepiespiežot mūs parādīt reklāmas mūsu vietnēs.

Ar viņiem jūs varēsit izbaudīt neierobežotu krātuvi, neierobežotu joslas platumu, 10 bezmaksas e-pasta kontus ar 99,9% uptime (es pamanīju, ka viņi nekad nav teikuši neko par garantiju). Vai es minēju, ka šie visi ir BEZMAKSAS, un tajos nav jārāda reklāmas?

Ir arī fakts, ka tie piedāvā bezmaksas SSL drošību, vairāk nekā 400 MySQL datu bāzes, bezmaksas apakšdomēnus un PHP7.3, lai nodrošinātu šo saldeno ielādes veiktspēju, padarot InifinityFree par lielisku bezmaksas tīmekļa mitināšanas izvēli..

Kas trūkst ar InfinityFree?

 • Tikai forumā balstīts atbalsts
 • Neskaidrs TOS neierobežotās funkcijās
 • Ierobežota servera jauda

7. Balvu telpa

https://www.awardspace.com

balvu telpas logotips

UZGLABĀŠANA

1 GB

VIETNES CELTNIEKS

CENA (USD)

Bezmaksas

Galvenās iezīmes

 • 24/7 atbalsts
 • Easy Script Installer
 • Bezmaksas 1 e-pasta konts
 • Bezmaksas 1 domēns &
  3 apakšdomēni

“Atbalsts 24 stundas diennaktī un 24 stundas diennaktī, nepieļaujot reklāmas, padara Awardspace par labu bezmaksas iespēju.”

Viena lieta, kas apgrūtina šī saraksta sastādīšanu, ir tur pieejamo kvalitatīvo bezmaksas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu daudzums. Kvalitāte tur ir patiešām satriecoša!

Mēs esam priecīgi iekļaut Awardspace šajā sarakstā, un tas ir pamatoti. Šis mazais, mazais tīmekļa mitināšanas uzņēmuma bezmaksas konts dod lietotājam daudz iespēju, lai viņa kājas varētu izmantot vietņu veidošanas biznesā.

Awardspace piedāvā jums tāda paša veida priekšrocības, ko var atļauties piedāvāt viscienītākie bezmaksas tīmekļa mitinātāji, taču viņiem izdodas apvienot konkursu, piedāvājot 1 bezmaksas domēnu un 3 bezmaksas apakšdomēnus, faktiski ļaujot lietotājiem līdz 4 bezmaksas vietnēm vienā kontā.!

Izmantojot viņu instalēšanu ar vienu klikšķi, jūs varat panākt, lai WordPress vai Joomla darbotos viegli, izveidojot savu vietni un dažu minūšu laikā gatavu pasauli redzēt..

Papildus tam Awardspace arī nodrošina klientu apkalpošanu 24 stundas diennaktī, pat ar bezmaksas kontu. Platformā nav arī reklāmas, tāpēc jums nevajadzēs uztraukties par uzmācīgām reklāmām, kas tiek rādītas jūsu vietnēs!

Kas pietrūkst Awardspace?

 • Ierobežots joslas platums
 • Vietnes ielādes ātrums varētu būt lēns

8. Freehostia

https://www.freehostia.com

freehostia logo

UZGLABĀŠANA

250 MB

VIETNES CELTNIEKS

CENA (USD)

Bezmaksas

Galvenās iezīmes

 • 6 GB joslas platums
 • 24/7 atbalsts
 • 99% Uptime
 • Easy Script Installer
 • Bezmaksas 3 e-pasta konti

“Pietiekami pieklājīgs gadījuma vietnēm, pat ar to ierobežojumiem.”

Ja jūs tikai meklējat, kā izveidot vienkāršu vietni, un jums īpaši nerūp funkcijas, jūs patiešām nevarat noiet greizi ar tādu bezmaksas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu kā Freehostia..

Tas ir stabils ar 99,9% uptime ātrumu, ērti lietojams ar viņu instalēšanu ar vienu klikšķi (lai WordPress, Joomla vai jūsu iecienītākais CMS tiktu izveidots un palaists ne ātrāk), ātri uzstādāms kopā ar bezmaksas vietņu veidotāju krāšņas veidnes (lai jūs varētu izveidot krāšņas tīmekļa vietnes) un sniedz jums 3 bezmaksas e-pasta kontus.

Turklāt Freehostia ļauj jums mitināt līdz 5 domēniem ar 1 bezmaksas kontu, lai tas būtu diezgan sasodīti satriecoši! Tas ir mazliet satraucoši, ka jums būs jāiegādājas savs domēna vārds, jo Freehostia jums nesniedz nevienu.

Jūs iegūsit rokenrolu ar 6 GB joslas platumu, 250 MB krātuves vietas un diennakts klientu atbalstu, lai tas nebūtu pārāk nobružāts!

Vienīgais, kas, manuprāt, rada problēmas, ir tas, ka jums piešķirtie resursi ir saistīti ar vienu kontu, tas nozīmē, ka 5 domēni, kurus varat mitināt, dalīsies ar šo 6GB joslas platumu un 250 MB krātuvi… kas ir pretrunā mērķim, lai varētu mitināt 5 domēni, ar kuriem jāsāk.

Neskatoties uz to, Freehostia joprojām ir diezgan sasodīti laba bezmaksas pakalpojumam. Vienkārši paturiet prātā ierobežojumus, ja nolemjat tos mitināt!

Kas pietrūkst Freehostia?

 • Ierobežota krātuve
 • Nav bezmaksas domēna
 • 5 domēni koplieto resursus

9. Brīvo darbu veikšana

https://www.freehosting.com

bezmaksas hostinga logotips

UZGLABĀŠANA

10 GB

VIETNES CELTNIEKS

CENA (USD)

Bezmaksas

Galvenās iezīmes

 • Nemēra joslas platums
 • Bezmaksas 1 e-pasta konts
 • Easy Script Installer
 • 24/7 biļešu atbalsts

“Neatbilstošs servera ātrums ar piemērotām funkcijām, bet, hey, tas ir bez maksas!”

Freehosting ir mūsu vismīļākais bezmaksas tīmekļa mitināšanas pakalpojums šajā sarakstā, taču viņu pakalpojumi ir pietiekami pelnījuši, lai viņi būtu šajā sarakstā.

Viņi diezgan skaidri izprot, ko viņu bezmaksas tīmekļa mitināšanas konti var un ko nevar, un viņi par to visu nekautrējas. Viņi saviem bezmaksas kontu lietotājiem nodrošinās satraucošu tīmekļa mitināšanu ar neierobežotu joslas platumu tik ilgi, cik lietotājs vēlas, ja vien lietotājs pieturēsies pie Freehosting TOS.

Kā sava bezmaksas konta lietotājs jūs varēsit izbaudīt 10 GB lielu savas vietnes krātuvi, neizmērītu joslas platumu (kā jau tika runāts iepriekš), automātisku skriptu instalētāju, lai ietaupītu laiku CMS instalācijās, bezmaksas vietņu veidotāju un 1 bezmaksas e-pasta kontu..

Paturiet prātā, ka, ja jūs mitināt, izmantojot vietni Freehosting, vislabāk nav sadalīt viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumus, jo viņiem ir bēdīgi slavens vietņu dzēšana bez brīdinājuma. Projekts, pie kura strādājāt tik smagi, var pazust tikai pa nakti, ja nejauši uzņematies riskus, kas pārsniedz viņu nosacījumus.

Vēl viena lieta, kas mums ļoti nepatīk saistībā ar vietni Freehosting, ir tā, ka viņu servera ātrums ir vismaz vienāds ar vismaz bezmaksas kontu. Daži draugi, kas izmanto savus pakalpojumus, ir sūdzējušies, ka viņu vietnes ielādes ātrums ir viens no vissliktākajiem, ar kuriem viņi jebkad ir saskārušies.

Freehosting ir savas priekšrocības, taču tai ir arī trūkumi. Kamēr jūs zināt, kādi ir šie trūkumi, jums vajadzētu būt iespējai turpināt baudīt šīs priekšrocības bez lielām neveiksmēm.

Kas pietrūkst Freehosting?

 • Nav bezmaksas SSL
 • Nav bezmaksas domēna
 • Neatbilstošs servera ātrums
 • TOS pārkāpuma dēļ vietne var tikt pārtraukta

Verdikts: kuru no jums vajadzētu meklēt??

UZGLABĀŠANA

VIETNES CELTNIEKS

CENA / MO

Hostinger logotips

10 GB

0,99 USD *

Weebly logotips

500 MB

Bezmaksas

000Webhost logo

1 GB

Bezmaksas

* Cena ir balstīta uz 48 mēnešu abonēšanas likmi.

Bezmaksas tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem ir savas priekšrocības, nevis jāmelo. Tas ir īpaši labi cilvēkiem, kuri tikai sāk un eksperimentē ar sava biznesa vietņu veidošanu, jo pieņemsim, ka ir jāpieņem prātā – nevienam nepatīk maksāt par lietām.

Tomēr nekas labs nav bezmaksas un nekas labs nav labs, lai gan šajā gadījumā daži no bezmaksas tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem šeit ir diezgan pienācīgi. Jebkurā gadījumā, mans viedoklis ir tāds, ka bezmaksas tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem ir ierobežojumi, un šie ierobežojumi varētu būt piespiedu reklāmas, droseļvārsta funkcijas, lēns servera ātrums, piespiedu domēna vārdi, lai tikai nosauktu dažus.

Tie ir lieliski piemēroti testēšanas nolūkiem, taču, ja vēlaties nopietni izdomāt savu vietni, bezmaksas pakalpojumi to vienkārši nesamazinās..

Personīgi es labprātāk izvēlētos profesionālu maksas pakalpojumu, kam ir visas prēmijas par izcilu tīmekļa mitināšanu, par ļoti zemu cenu, piemēram, Hostinger. Patiesībā mums ir dažas testa vietnes, kas mitinātas kopā ar tām, un līdz šim mums nekas cits neatlika kā slavēt par viņu sniegto pakalpojumu.

Serveru ātrums visā pasaulē ir smieklīgi ātrs, uptime rezultāti nekad nepārsniedz 99%, un viņu lieliskā atbalsta komanda ir tikai prieks tikt galā ar.

Starp maksājot USD 0,99 mēnesī par uzticamu pakalpojumu vai arī saņemot neapmierinošus pakalpojumus par brīvu, es noteikti došos uz priekšu, it īpaši, ja nopietni domāju par vietni.

Mēs ceram, ka jūs atradāt šo rakstu noderīgu! Ja jums ir kādi jautājumi par kādu no šeit uzskaitītajiem pakalpojumiem, nebaidieties sūtīt mums e-pastu!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me