9 bezplatných webhostingových služieb – hosťujte svoje webové stránky zadarmo

Každý, kto niekedy chcel založiť web, bude určite chcieť získať bezplatný webhosting. Koniec koncov, nikto nechce platiť za veci, a to ešte viac, keď ani neviete, či bude váš web ziskový alebo nie, takže voľný je spôsob, ako ísť, správne?


Dobre, správne a … nie také správne.

S webhostingom pre svoje webové stránky nie je nič zlé, a určite to má svoje výhody, ale určite to má aj obmedzenia..

Je to skutočne skvelý spôsob, ako nadviazať internetovú prítomnosť bez toho, aby ste museli počítať s akoukoľvek hotovosťou. Získanie bezplatného webhostingu môže tiež viesť k nepríjemným výsledkom pre váš web..

Contents

Vnútorné fungovanie webhostingových spoločností

Kedykoľvek zadáte web www.whatever.com do svojho malého internetového prehliadača alebo telefónu, skutočne odosielate informácie cez komplikovanú sieť káblov do fyzického počítača, vhodne nazývaného server, ktorý sa nachádza na fyzickom mieste..

Tento server potom pošle požadované údaje späť do vášho počítača alebo mobilného zariadenia, aby mohol zobraziť hľadanú webovú stránku.

Nákup servera stojí dosť slušné peniaze. Udržiavanie nie je lacné, nehovoriac o tom, že si musíme prenajať fyzický priestor na uloženie servera, platiť účty poskytovateľa internetu, elektrinu a podobne..

Dlhé príbehy, poplatky za údržbu servera nie sú lacné, a preto kvalitné spoločnosti poskytujúce webhosting účtujú za svoje služby prémiovú cenu.

Ako teda na Zemi dokážu niektoré spoločnosti poskytovať tieto služby zadarmo?

Teraz kladieme správne otázky.

Ako webhostingové spoločnosti udržujú svoje služby zadarmo

Webhostingové spoločnosti musia nájsť spôsob, ako splatiť svoje účty a udržať svetlá doma. Aj keď existuje veľa stratégií a metód, ktoré môže spoločnosť použiť na udržanie svojich služieb zadarmo, niektoré z nich sú prijateľné, iné neetické a niektoré úplne poľutovaniahodné..

Tu je niekoľko vecí, ktoré väčšina spoločností poskytujúcich webhosting na pokrytie svojich nákladov robí.

 • Reklamy na vašom webe
 • Jedným zo spôsobov, ako získať príjem pri poskytovaní bezplatných služieb, je umiestňovanie reklám na vaše webové stránky. Tieto reklamy môžu byť ich vlastné reklamy alebo reklamy tretích strán. Ak sa rozhodnete pre bezplatný webhosting, spravidla nebudete mať kontrolu nad tým, aké reklamy sa budú zobrazovať na vašom webe. Koniec koncov, neexistuje nič také ako obed zadarmo.

 • Obmedzené funkcie
 • Ďalšou vecou, ​​ktorú tieto spoločnosti môžu urobiť, je ponúknuť vám len toľko funkcií, aby vaše webové stránky fungovali, ale nie dosť na to, aby skutočne priniesli slušné výsledky. To vás núti upgradovať na svoje platené služby alebo nakupovať ďalšie funkcie „za nízku a nízku cenu, ktorú si môže dovoliť niekto!“

  Napríklad by mohli obmedziť šírku pásma vášho webu a spôsobiť, že sa vaše stránky využijú, keď prekročíte niečo ako 100 návštevníkov. Aby ste svoje stránky dostali online znova, nebudete mať na výber, ale inovujete, čo vás automaticky zmení na plateného odberateľa..

 • Naozaj pomalá rýchlosť
 • Vaše stránky môžu byť tiež veľmi pomalé. Napokon im nič neplatíte. Nedlží vám to za to, že na svoj web pridelia zdroje. Bolo by oveľa lepšie dať tieto zdroje svojim platiacim zákazníkom.

 • Žiadne vlastné názvy domén
 • S najväčšou pravdepodobnosťou nebudete môcť získať ani názov vlastnej domény. S bezplatnými webhostingovými službami ste s najväčšou pravdepodobnosťou obmedzení na svoje meno.freewebhostingservice.com, čo nie je zrovna ideálny príklad profesionality.

Každopádne aj so všetkými týmito nedostatkami majú bezplatné webhostingové služby svoje výhody. Sú fantastické pre ľudí, ktorí práve začínajú, fandovia, a je to skvelý spôsob, ako svoju webovú stránku uviesť do prevádzky v krátkom čase..

Už som sa dosť hádal, takže sa ponorte do bodu celého tohto článku.

Naše Top 9 Najlepšie bezplatné webhostingové služby 2020

1. Hostinger

https://www.hostinger.com

logo hostinger

skladovanie

10GB

SITE BUILDER

Áno

PRICE (USD)

0,99 USD / mesiac

Kľúčové vlastnosti

 • Šírka pásma 100 GB
 • 99% dostupnosť
 • Podpora 24/7
 • Vynikajúca rýchlosť servera

„Prémiové služby za super nízku cenu. Skvelé pre všetky účely! “

Naším úplne prvým, najobľúbenejším webhostingom, ktorý je tak lacný, že je to skutočne lacný, by bol Hostinger.

Áno, vieme, že tento zoznam sa má vzťahovať na bezplatné webhostingové služby, ale ceny hostingera sú iba 0,99 dolárov mesačne, čo sú prakticky zadarmo chlapci! Vážne, čo iného si v týchto dňoch môžete kúpiť za 0,99 dolárov mesačne?

Služby spoločnosti Hostinger sú špičkové, rýchle a spoľahlivé, ktoré konkurujú niektorým veľkým webhostingovým gigantom v tomto odvetví. V skutočnosti sme vykonali niekoľko testov a spoločnosť Hostinger niektoré z nich prekonala z hľadiska rýchlosti!

Postavili 6 dátových centier po celom svete, aby zaistili, že ich rýchlosť zostane rovnaká bez ohľadu na to, kde sa zákazníci môžu nachádzať. S Hostingerom (Singapur, Holandsko a USA) sme vlastne zriadili 3 testovacie stránky, aby sme videli, ako globálne jazdia, a všetky neustále vracajú priemernú rýchlosť, ktorá je pod 180 ms.!

Je to šokujúce rýchlo, že niečo, čo stojí mizerných 0,99 dolárov mesačne, nemyslíte?

Okrem rýchlosti, čo urobilo z nášho obľúbeného (takmer) bezplatného webhostingu hostinger, je ich 99% záruka dostupnosti. To nás uisťuje, že akékoľvek stránky, ktoré sa rozhodneme hosťovať, s nimi prakticky nikdy neklesnú alebo hostinger vráti 5% z našich mesačných poplatkov.

Vďaka množstvu funkcií a ľahko použiteľnému HPanelu (ich vlastnej verzii cPanelu) Hostinger ľahko porazí zvyšok konkurencie a zároveň poskytuje prémiovým webhostingovým spoločnostiam dobrý beh o svoje peniaze. Prečítajte si našu úplnú recenziu na serveri Hostinger tu.

Čo chýba s Hostingerom?

 • Žiadna bezplatná doména
 • Žiadne bezplatné SSL
 • Žiadne bezplatné zálohovanie
 • Nie úplne zadarmo

2. Weebly

https://www.weebly.com

weebly logo

skladovanie

500 MB

SITE BUILDER

Áno

PRICE (USD)

zadarmo

Kľúčové vlastnosti

 • Neobmedzená šírka pásma
 • SSL zadarmo
 • Zadarmo SEO
 • Dobrý webový tvorca

„Skvelé pre začiatočníkov, najmä s ich tvorcom stránok zdarma.“

Pravdepodobne ste už o Weebly počuli, aj keď presne neviete, čo to znamená. Pomenovali sa tým, že sú jednou z najprijateľnejších platforiem pre ľudí, ktorí nemajú žiadne znalosti programovania, aby si mohli sami vytvárať svoje vlastné webové stránky..

Úprimne povedané, sú dosť prekliate dobrí v tom, čo robia.

Tvorca webových stránok spoločnosti Weebly je tu očividne hviezdou predstavenia a predstavuje veľmi užívateľsky prívetivé rozhranie drag and drop a tisíce šablón, z ktorých si môžete vybrať, vytvoriť web svojich snov..

Funkcie dostupné pre bezplatný účet nie sú ani zlé. Máte k dispozícii úložný priestor vo výške 500 MB, a hoci to nie je veľa, stačí, keď bezplatne spustíte svoj web..

Vychutnáte si neobmedzenú šírku pásma, takže sa nebudete musieť báť prílivu návštevníkov, ktorý spôsobí pokles vašich stránok, len ak sa váš obsah nejakým spôsobom stane príchuťou týždňa vo viraltown.

Poskytujú tiež bezplatné SSL pre túto dodatočnú bezpečnosť, bezplatnú optimalizáciu vyhľadávacieho nástroja, aby bol váš obsah ľahko objaviteľný a bezplatná subdoména značky Weebly … nie to najlepšie, ale hej, aspoň nemusíte platiť za doménové meno, správne?

Jedna vec, ktorú treba vziať na vedomie – bezplatný účet neprichádza s telefonickou podporou alebo akýmikoľvek funkciami elektronického obchodu. Ak ich budete potrebovať, nebudete mať na výber, ale inovujete, ale ak sa vás prvý týka, neznepokojujte sa – budete mať podporu prostredníctvom e-mailu a live chatu..

S fantastickým výkonom a pomerne veľkým množstvom funkcií s bezplatným účtom nie je žiadnym prekvapením, že Weebly je na tomto zozname. Prečítajte si našu úplnú recenziu na webe Weebly tu.

Čo chýba s Weeblym?

 • Obmedzené skladovanie
 • Žiadna telefonická podpora
 • Žiadny systém elektronického obchodu

3. 000Webhost

https://www.000webhost.com

000Webhost logo

skladovanie

1GB

SITE BUILDER

Áno

PRICE (USD)

zadarmo

Kľúčové vlastnosti

 • Šírka pásma 10 GB
 • 2 povolené webové stránky
 • Vlastné reklamy sú povolené
 • Zadarmo subdoména

„Fantastická služba webhostingu na začatie prvého podnikania, nezabudnite, že by sa mohli vyskytnúť prestoje.“

Powered by Hostinger, 000Webhost.com je ďalší na tomto zozname najlepších bezplatných služieb webhostingu.

Boli tu už vyše desať rokov a etablovali sa ako jedna z najlepších spoločností poskytujúcich webhosting pre ľudí, ktorí sa chcú naučiť, ako si môžu zostaviť svoje vlastné webové stránky..

000Webhost.com je navždy 100% zadarmo, takže sa nemusíte báť, že sa váš web po určitom čase stiahne..

Pre bezplatnú webhostingovú službu je 000Webhost.com nabitý prekvapivým počtom funkcií.

Máte k dispozícii 1 GB úložného priestoru, 10 GB šírky pásma, bezplatný nástroj na tvorbu webových stránok, automatický inštalátor programu WordPress, ktorý vám pomôže začať za pár minút a najlepšie zo všetkých 2 aktívne webové stránky, z ktorých každý má vlastné zdroje vyhradené!

Zadarmo tvorca webových stránok je jednoduchý na používanie, ľahko sa učí a prichádza s množstvom šablón na vytvorenie profesionálne vyzerajúcich webových stránok. Nemusíte sa ani učiť jediný riadok kódu.

Jedinou nevýhodou stránky 000Webhost.com je to, že niektorí ľudia hlásia strašné prestoje, ale hej, je to zadarmo. Nemôžete očakávať, že budete mať svoj koláč a jete ho tiež, správne?

Osobne, pretože doména 000Webhost.com je už poháňaná serverom Hostinger, samozrejme by som radšej od nich získal webhosting, pretože vstupná cena je tak nízka. Ale ak naozaj nechcete vyťažiť žiadnu hotovosť, 000Webhosting.com je vynikajúcou voľbou.

Čo chýba s 000Webhost?

 • Môže mať prestoje
 • Rýchlosť servera môže byť nízka
 • Žiadna záloha

4. x10hosting

https://x10hosting.com

x10hostingové logo

skladovanie

neobmedzený

SITE BUILDER

Áno

PRICE (USD)

zadarmo

Kľúčové vlastnosti

 • Jednoduchá inštalácia skriptov
 • Nezobrazujú sa žiadne reklamy
 • Správa databázy MySQL
 • Zadarmo 3 e-mailové účty

„Rýchly a bezplatný webový hosting v cloude. Dobré pre všetky účely. “

x10hosting je jedným z tých dobrých.

Je to bezplatná webhostingová platforma, ktorá je flexibilná, dobre vyvinutá a stabilná s moderným hardvérom, ktorý by mohol konkurovať niektorým prémiovým webhostingovým značkám..

Vďaka vysokovýkonnému úložisku SSD pre svoje cloudové služby x10hosting zaisťuje rýchle načítanie rýchlosti pre všetky webové stránky hostené na ich platforme, bez ohľadu na to, aké ťažké sú tieto stránky..

Zadarmo účet prichádza s celkom slušným tvorcom webových stránok, všetkými najnovšími verziami PHP, MySQL a CSS, aby sme vymenovali aspoň niektoré. Vďaka inštaláciám na 1 kliknutie a schopnosti používať balíčky tretích strán je X10hosting pravdepodobne podľa nášho skromného názoru najobľúbenejšou bezplatnou webhostingovou službou..

Čo chýba s x10hostingom?

 • Obmedzuje nemeraný diskový priestor
 • Nulová podpora zákazníkov
 • Žiadny bezplatný e-mailový účet

5. Wix

https://www.wix.com

logo wix

skladovanie

500 MB

SITE BUILDER

Áno

PRICE (USD)

zadarmo

Kľúčové vlastnosti

 • 99,9% dostupnosť
 • Podpora 24/7
 • Zadarmo subdoména
 • Dobrý webový tvorca
 • Optimalizovaný web pre mobil

„Je dodávaný s úžasným nástrojom na tvorbu webových stránok, ktorý slúži na vytváranie proaktívnych stránok.“

Wix je ďalšia z tých webhostingových spoločností, ktoré sú naozaj populárne, dokonca aj medzi tými, ktoré o tom nevedia.

Úprimne povedané, Wix neponúka veľa čo sa týka bezplatných funkcií, ale čo im v tomto oddelení chýba, dokážu sa viac vyrovnať, pokiaľ ide o ich použiteľnosť..

Keď jeden z mojich priateľov prvýkrát začal experimentovať s tvorbou webových stránok, išiel rovno do Wixa, aby zistil, čo dokáže, v obmedzenom čase, bez znalosti kódovania..

To, čo dokázal vyrobiť, bolo veľmi pôsobivé, profesionálne vyzerajúce a úhľadné. Potreboval len vybrať základňu z pozoruhodného zoznamu šablón Wixa a prispôsobiť sa tomu, čo mal na mysli, pomocou ich rozhrania drag and drop..

Ak hľadáte bezplatný webhosting, ktorý by hostil malý web, s nástrojom na tvorbu webových stránok, ktorý dokáže ľahko vytvárať leštené webové stránky, už nehľadajte nič iné. S Wixom sa naozaj nemôžete pokaziť. Prečítajte si našu úplnú recenziu na webe Wix tu.

Čo chýba s Wixom?

 • Obmedzené skladovanie
 • Obmedzená šírka pásma
 • Žiadny bezplatný e-mailový účet
 • Reklamy zobrazené na bezplatnom účte

6. InfinityFree

https://www.infinityfree.net/

nekonečné logo

skladovanie

neobmedzený

SITE BUILDER

žiadny

PRICE (USD)

zadarmo

Kľúčové vlastnosti

 • Neobmedzená šírka pásma
 • Nezobrazujú sa žiadne reklamy
 • 99% dostupnosť
 • SSL zadarmo
 • Zadarmo 10 e-mailových účtov

„Neobmedzený ukladací priestor & šírka pásma s 10 bezplatnými e-mailovými účtami – jedna z lepších bezplatných služieb v tomto zozname. “

Napriek tomu, že spoločnosť InfinityFree je v porovnaní so všetkými ostatnými hráčmi na tomto zozname celkom nová, dokázala v priemysle priniesť značný vplyv tým, že ponúkla značné množstvo neobmedzených funkcií.

Inštalátor skriptov Softculous robí inštaláciu WordPress hračkou a tisíckami motívov je k dispozícii na vytvorenie úžasne vyzerajúcej stránky..

Odhliadnuc od toho, čo nás na InfinityFree dosť zaujalo, je množstvo dostupných funkcií bez toho, aby sme nútili zobrazovať reklamy na našich stránkach..

S nimi si budete môcť užiť neobmedzený ukladací priestor, neobmedzenú šírku pásma, 10 bezplatných e-mailových účtov a 99,9% prevádzkyschopnosti (všimol som si, že o záruke nikdy nehovorili). Spomenul som, že všetky tieto položky sú ZDARMA bez toho, aby bolo potrebné zobrazovať reklamy?

Je tu tiež skutočnosť, že ponúkajú bezplatné zabezpečenie SSL, viac ako 400 databáz MySQL, bezplatné subdomény a PHP7.3 pre tento sladký výkon načítania robí z InifinityFree vynikajúcu voľbu webhostingu..

Čo chýba s programom InfinityFree?

 • Iba podpora založená na fóre
 • Nejednoznačné TOS na neobmedzené funkcie
 • Obmedzený výkon servera

7. Odmena

https://www.awardspace.com

logo ocenenia

skladovanie

1GB

SITE BUILDER

žiadny

PRICE (USD)

zadarmo

Kľúčové vlastnosti

 • Podpora 24/7
 • Jednoduchá inštalácia skriptov
 • 1 e-mailový účet zadarmo
 • Zadarmo 1 doména &
  3 subdomény

„Podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni bez nutnosti tolerovať reklamy robí z programu Awardspace dobrú bezplatnú možnosť.“

Jedna vec, ktorá robí tento zoznam tak zložitým, je množstvo kvalitných bezplatných webhostingových služieb. Kvalita tam je naozaj docela ohromujúca!

Sme radi, že do tohto zoznamu môžeme zaradiť ocenenie, a to právom. Bezplatný účet tejto malej malej webhostingovej spoločnosti poskytuje užívateľovi veľa výhod, aby si mohli pri práci na stavbe webových stránok zamočiť nohy.

Awardspace vám ponúka rovnaké výhody, ktoré si môžu najuznávanejší hostitelia webových stránok dovoliť ponúknuť, ale dokážu ponúknuť jednu konkurenciu tým, že ponúkajú 1 bezplatnú doménu a 3 bezplatné subdomény, čo umožňuje svojim používateľom až 4 bezplatné webové stránky na jeden účet.!

Pomocou ich inštalačného programu na jedno kliknutie môžete ľahko spustiť WordPress alebo Joomla, uviesť svoj web do prevádzky a pripravený na to, aby ho svet videl v priebehu niekoľkých minút..

Okrem toho Awardspace poskytuje 24/7 zákaznícku podporu, a to aj s bezplatným účtom. Platforma neobsahuje reklamy, takže sa nemusíte obávať rušivých reklám zobrazovaných na vašich webových stránkach!

Čo chýba s ocenením?

 • Obmedzená šírka pásma
 • Rýchlosť načítania stránok môže byť nízka

8. Freehostia

https://www.freehostia.com

logo freehostia

skladovanie

250 MB

SITE BUILDER

žiadny

PRICE (USD)

zadarmo

Kľúčové vlastnosti

 • Šírka pásma 6 GB
 • 24/7 podpora
 • 99% dostupnosť
 • Jednoduchá inštalácia skriptov
 • Zadarmo 3 e-mailové účty

“Dostatočne slušné pre príležitostné stránky, a to aj s obmedzeniami.”

Ak hľadáte iba spustenie jednoduchého webu a nezaujíma vás veľa funkcií, nemôžete s bezplatným webhostingom, ako je Freehostia, naozaj pokaziť.

Je stabilný s 99,9% prevádzkovou rýchlosťou, ľahko použiteľný pomocou inštalačného programu na jedno kliknutie (ak chcete, aby sa WordPress, Joomla alebo váš obľúbený redakčný systém spustil a bežal v žiadnom momente), rýchlo nastaviteľný pomocou bezplatného nástroja na tvorbu webových stránok, ktorý je súčasťou nádherné šablóny (takže si môžete vytvoriť nádherne vyzerajúce webové stránky) a získate 3 bezplatné e-mailové účty.

Freehostia vám navyše umožňuje hosťovať až 5 domén s jedným bezplatným účtom, takže je to sakra úžasné! Je to trochu bummer, že si budete musieť kúpiť vlastné doménové meno, pretože Freehostia vám neposkytuje žiadne.

Vyskočíte so 6 GB šírky pásma, 250 MB úložného priestoru a nepretržitou zákazníckou podporou, takže to nebude príliš ošunbené!

Jedinou vecou, ​​ktorú považujem za problém, je to, že prostriedky, ktoré ste dostali, sú na jeden účet, takže to znamená, že 5 domén, ktoré môžete hostiť, bude zdieľať túto šírku pásma 6 GB a 250 MB úložného priestoru … 5 domén na začiatok.

Napriek tomu je Freehostia stále dosť prekliata dobrá služba zadarmo. Ak sa rozhodnete pre ich hosťovanie, majte na pamäti obmedzenia!

Čo chýba s Freehostia?

 • Obmedzené skladovanie
 • Žiadna bezplatná doména
 • 5 domén zdieľa zdroje

9. Freehosting

https://www.freehosting.com

logo freehostingu

skladovanie

10GB

SITE BUILDER

Áno

PRICE (USD)

zadarmo

Kľúčové vlastnosti

 • Nemeraná šírka pásma
 • 1 e-mailový účet zadarmo
 • Jednoduchá inštalácia skriptov
 • Podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni

„Nekonzistentné rýchlosti servera s dobrými funkciami, ale je to zadarmo!“

Freehosting je naša najmenej obľúbená bezplatná webhostingová služba na tomto zozname, ale ich služby si zaslúžia dosť, aby boli na tomto zozname..

Sú úplne priami o tom, čo ich bezplatné účty webhostingu môžu a nemôžu robiť, a vôbec sa o to nestydí. Poskytnú používateľom bezplatného webhostingu bezplatných účtov s neobmedzenou šírkou pásma tak dlho, ako bude chcieť, za predpokladu, že sa užívateľ bude držať TOS Freehostingu.

Ako užívateľ svojho bezplatného účtu si budete môcť vychutnať 10 GB úložného priestoru pre svoj web, nemeranú šírku pásma (ako bolo diskutované vyššie), automatický inštalátor skriptov, ktorý šetrí čas na inštaláciu CMS, bezplatný tvorca webových stránok a 1 bezplatný e-mailový účet.

Nezabúdajte však na to, že keď hostíte s Freehostingom, je najlepšie prerušiť ich TOS, pretože sú bez upozornenia varovaní o odstraňovaní webových stránok. Projekt, na ktorom ste tak tvrdo pracovali, by mohol zmiznúť cez noc, ak ste sa náhodou pustili za ich podmienky.

Ďalšou vecou, ​​ktorá sa nám na serveri Freehosting veľmi nepáči, je to, že rýchlosť servera je nekonzistentná, prinajmenšom s bezplatným účtom. Niekoľko priateľov, ktorí využívajú ich služby, sa sťažovalo, že rýchlosť načítania ich stránok je jednou z najhorších, s akou sa kedy stretli.

Freehosting má svoje výhody, ale má aj svoje nevýhody. Pokiaľ viete, aké sú tieto nevýhody, mali by ste byť schopní pokračovať v užívaní týchto výhod bez väčších nedostatkov..

Čo chýba s Freehostingom?

 • Žiadne bezplatné SSL
 • Žiadna bezplatná doména
 • Nekonzistentná rýchlosť servera
 • Porušenie podmienok TOS môže mať za následok ukončenie webových stránok

Verdikt: Na koho by ste sa mali obrátiť?

skladovanie

SITE BUILDER

PRICE / MO

Logo hostinger

10GB

Áno

$ 0.99 *

Weebly logo

500 MB

Áno

zadarmo

000Webhost logo

1GB

Áno

zadarmo

* Cena je založená na 48-mesačnej sadzbe predplatného.

Bezplatné webhostingové služby majú svoje prednosti, nebudú klamať. Je to obzvlášť dobré pre ľudí, ktorí práve začínajú a experimentujú s budovaním webových stránok pre svoju firmu, pretože im to čelí – nikto nemá rád platenie za veci.

Nič dobrého však nie je zadarmo a nič dobrého nie je dobré, aj keď v tomto prípade sú niektoré z bezplatných služieb webhostingu skutočne slušné. Mám však na mysli, že bezplatné webhostingové služby majú obmedzenia a tieto obmedzenia by mohli prísť vo forme nútených reklám, obmedzených funkcií, pomalých rýchlostí servera, nútených doménových mien, aby sme vymenovali aspoň niektoré.

Sú vynikajúce na účely testovania, ale ak sa chcete o svoje webové stránky brať vážne, bezplatné služby ich jednoducho neznížia..

Osobne by som si radšej vybral profesionálnu platenú službu, ktorá má všetky výhody prémiového webhostingu za veľmi nízku cenu, ako je napríklad Hostinger. Faktom je, že s nimi máme hostených niekoľko testovacích stránok, a zatiaľ nemáme za svoje služby nič iné, ako pochvaly..

Rýchlosti serverov sú na celom svete smiešne rýchle, výsledky dostupnosti nikdy neklesajú nad 99% a ich vynikajúci tím podpory je s potešením zvládnuť.

Medzi platením 0,99 dolárov mesačne za spoľahlivé služby alebo získaním neuspokojivých služieb zadarmo, by som určite ísť za prvými, ruky, najmä ak som vážne web.

Dúfame, že ste tento článok považovali za užitočný! Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa niektorej zo služieb uvedených v tomto zozname, nebojte sa nám poslať e-mail!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map