En İyi Yönetilen 9 WordPress Hosting Platformu 2020 (Sıralamalı!)

Yönetilen WordPress barındırma, kendi kişisel teknoloji ekibinize sahip olmak gibidir.


WordPress siteleri için özel olarak hazırlanmış (ve süper optimize edilmiş) bir barındırma çözümüdür ve daha ucuz ‘paylaşılan barındırma’ seçeneklerinden bir adım.

Bununla ilgili en iyi şey? Sahne arkasındaki tüm teknik bitlerle ilgilenir, böylece sitenizi büyütmeye odaklanabilirsiniz.

Yönetilen barındırma, web sitenizi tamamen güncel tutar, böylece yıldırım hızında ve yüksek performans gösterir. Her şeyi otomatik olarak yedekler ve düzenli güvenlik kontrolleri yapar, böylece bilgisayar korsanlarına karşı kurşun geçirmez.

Web sitenizi perde arkasında ‘yönetir’ ve tutarlı yüksek performans sağlar. En iyi sonuçları almak için mükemmeldir, ancak “kaputun altında” bir şeyleri değiştirmek ve yönetmek için zamanınız veya teknik bilginiz yoksa.

Contents

Neden Yönetilen WordPress Hosting İhtiyacım Var??

Yönetilen WordPress Hosting'in Avantajları

Birçok web sitesi sahibi barındırma yönetilen ekstra para değerinde olup olmadığını merak, ancak web siteniz için büyük planları varsa, bu çok mantıklı. Avantajları daha ayrıntılı olarak görebilirsiniz:

1. WordPress için özel olarak optimize edilmiştir

Sunucular ince ayarlıdır ve yalnızca WordPress için optimize edilmiştir. Bir uzman servisi her zaman genel bir hizmetten daha iyidir.

2. Otomatik güncellemeler

Sitenizin arkasındaki yazılım otomatik olarak en son sürüme güncellenir, bu nedenle her zaman en yüksek performanstadır. Güncellemeleri manuel olarak kontrol etmeye ve yüklemeye gerek yoktur.

3. Kurşun geçirmez güvenlik

Güvenlik, yönetilen bir WordPress ana bilgisayarına yükseltmek için belki de en büyük teşviktir. Otomatik güncellemeler ve uzman barındırma ortamı, bilgisayar korsanlarına ve diğer güvenlik sorunlarına karşı daha iyi korunduğu anlamına gelir. Gördüğünüz gibi, barındırma platformlarının çoğu düzenli güvenlik kontrolleri yapar ve kötü amaçlı yazılımları etkin bir şekilde kaldırabilir.

4. Süper hız

Yavaş bir web sitesi satışlarınızı, dönüşümlerinizi ve kullanıcı deneyiminizi olumsuz etkileyebilir, ancak işleri manuel olarak hızlandırmak çok fazla çaba ve beceri gerektirir. En iyi barındırma yerleşik önbelleğe alma kullanır ve (genellikle) web sitenizin hızını otomatik olarak şarj etmek için bir CDN sağlar.

5. Otomatik yedeklemeler

Yönetilen WordPress barındırma platformları genellikle günlük yedeklemeler sunar. En kötüsü gerçekleşirse web sitenizi kaybetmeyeceğinizi bilerek sağlıklı bir şekilde uyuyabilirsiniz.!

6. 7/24 destek

Açıklanamayan 505 hataları almaya başlarsanız, telefonun sonunda bir uzman olduğunu bilmek her zaman iyidir. Yönetilen barındırma paketleri genellikle sıralamayı atlayabilmeniz ve gerçek geliştiricilerle konuşabilmeniz için premium destek hizmetine erişim içerir.

7. Esnek & yoğun trafik için ölçeklenebilir

Yönetilen ana makineler, paylaşılan bir ana makineden çok daha fazla trafik ve bant genişliği işleyebilir. Ani bir ani artış yaşarsanız, siteniz çökmez.

Sonuç olarak

Her zaman güncel, her zaman hızlı, her zaman yedeklenmiş, her zaman güvende.

Verilmiş, paylaşılan barındırma daha pahalıdır, ancak zamandan tasarruf (ve elde edilen performans) de karşılığı değer olabilir.

Yönetilen WordPress bana ev sahipliği yapıyor mu??

Küçük web siteleri ve daha yeni başlamış olanlar için, Yönetilen WordPress barındırma aşırıya kaçmış olabilir. Bu durumda basit bir paylaşılan ana bilgisayar yeterli olabilir. Söyledikten, ben hala yeni başlayanlar ve profesyoneller için hosting yönetilen öneririz. Aşağıdakiler için idealdir:

 • Güncellemeler, yedeklemeler ve sahne arkası teknikler hakkında endişelenmeden, sitelerini çalıştırmaya odaklanmak isteyen blogcular veya işletmeler.
 • Trafiklerini hızlı bir şekilde büyütmeyi planlayan ve ziyaretçilerde düzenli artışlar gören herkes.
 • Kesinti sağlayamayan herhangi bir web sitesi.
 • Büyük desteğe değer veren herkes.

Yönetilen WordPress Hosting’in dezavantajı

WordPress için optimize edildi

Elbette, yönetilen ana bilgisayarlar herkes için değildir. Sizi engelleyebilecek bir veya iki özellik var:

1. Maliyet

Bunlar paylaşılan ana bilgisayarlardan daha pahalıdır. Yönetilen bir ev sahibi için ayda 15-60 $ arasında ödeme yapmayı beklerken, 1.99 $ ‘a kadar paylaşılan bir ev sahibi alabilirsiniz..

2. Yalnızca WordPress’i kullanabilirsiniz

Bu bariz bir nokta gibi görünebilir, ancak kayda değer! Joomla veya Drupal’da web siteleri de çalıştırıyorsanız, oldukça işe yaramaz.

3. Kontrol eksikliği

Yönetilen barındırma güzelliği kendi kendine yeterli olmasıdır. Performansı otomatik olarak artırmak için her şeyi günceller, yönetir ve düzenler. Etrafta dolaşmayı, bir şeyleri test etmeyi ve kendiniz değişiklik yapmayı seven biriyseniz, erişim bazen sınırlı olduğundan, onu kısıtlayıcı bulabilirsiniz..

4. Eklenti kısıtlamaları

Bazı yönetilen ana makineler belirli eklentilerin kullanılmasını yasaklar. Neden? Eklentiler değerli kaynakları emer ve performansı yavaşlatır, bu nedenle bazı ana bilgisayarlar kaynağa en çok aç olanları yasaklar. Bununla birlikte, çoğu yönetilen ana bilgisayar zaten yerleşik olan en iyi eklenti özelliklerine sahiptir (önbellekleme, yedeklemeler vb.)

Hala benimleyseniz, büyük olasılıkla yönetilen barındırma konusunda oldukça ciddi düşünüyorsunuz, ancak cevaplanması gereken büyük bir soru var: hangisi en iyisi?

En İyi Yönetilen 9 WordPress Barındırma

Hız hakkında kısa bir not

Her ana bilgisayarın hızını Bitcatcha’ın benzersiz sunucu hız test cihazını kullanarak sıraladık. Dünyadaki sekiz konumdan tepki süresini kaydeder ve ortalamayı hesaplar. 180 ms’nin altındaki puanlar “A +” ve 181 ms ile 210 ms arasındaki puanlar “A” olarak sıralanacaktır.

1. SiteGround

https://www.siteground.com

SiteGround

Genel Çalışma Süresi

100%

Sunucu Hızı

bir+

Fiyat

3,95 $ / ay

Ana Özellikler

 • cPanel & SSH erişimi
 • Ücretsiz CloudFlare CDN
 • Ücretsiz günlük yedekleme
 • Git & sahneleme
 • 3 kıtadaki sunucular

"Yeni başlayanlar için en iyisi & sıkı bütçeli web yöneticileri."

SiteGround’daki giriş seviyesi seçeneği en ucuz olanıdır (ayda 3,95 $!) Ve otomatik güncellemeler ve günlük yedeklemelerle birlikte gelir. Yeni başlayanlar için harika, ancak çoğu ‘GoGeek’ paketini isteyecek (bu hala 14,95 $ ‘dan oldukça uygun fiyatlı).

GoGeek paketiyle, 1 tıklamalı bir hazırlama alanı ve önceden yüklenmiş WordPress Git’i alacaksınız. Ayrıca, size hızlandırılmış bir hız artışı sağlayacak üstün teknoloji desteğinin ve SuperCacher’in kilidini açacaksınız..

SiteGround, sohbet ve telefonda destek için ‘neredeyse hiç bekleme süresi’ olmadığını ve biletli sorgular için yalnızca on dakika ilk yanıtlama süresi olduğunu iddia ediyor. Doğru buluyoruz.

SiteGround ile iyi olmayan şeyler

 • Giriş seviyesi seçeneği rakiplerden daha sınırlıdır, ancak fiyat.
 • Gerçekten tamamen yönetilen bir WordPress hosting değil, sunulan özellikler oldukça aynı.

Not

Onlarla ev sahipliği yaptığımız için SiteGround’u yakından izliyoruz. Ana makine hakkında bilmeniz gereken her şey için SiteGround incelememize göz atın (Test sitelerimiz, sunucu hız testi, terim vb.).

2. A2 Hosting

https://www.a2hosting.com

A2 Hosting

Genel Çalışma Süresi

100%

Sunucu Hızı

bir+

Fiyat

$ 11.99 / ay

Ana Özellikler

 • Sınırsız SSD
 • Sınırsız bant genişliği
 • A2 için optimize edilmiş WP
 • Turbo Sunucular
 • 6X Daha yüksek yük hızları

"Her tür site için uygun, iyi yuvarlanmış Yönetilen WordPress ana makinesi."

İkinci sırada sıcak olarak gelmek, ayda $ 11.99’dan başlayan A2 Yönetimli WordPress Hosting’dir. A2’nin Yönetilen WordPress hesaplarının tümü sınırsız SSD, sınırsız bant genişliği, Turbo sunucular ve A2 Optimize Edilmiş WordPress ile gelir.

A2’yi bilmiyorsanız, Turbo sunucuları aslında normal sunuculardan 20 kat daha yüksek hızlar üretir ve A2 Optimize Edilmiş WordPress, WordPress sitenizin, zaman harcamanıza gerek kalmadan hız için otomatik olarak optimize edilmesini sağlar.

Ayrıca, site sahneleme, ücretsiz site geçişleri, ücretsiz CDN, SSL ve SSD gibi planlarına her zamanki tüm çanları ve ıslıkları dahil ettiler..

Birden fazla siteyi barındırmayı planlıyorsanız, en iyi 3 sitelerini veya sınırsız planlarını tercih edin. Giriş seviyesi planları aylık yalnızca 11,99 ABD dolarıdır, ancak barındırmanız için size yalnızca 1 site verilir.

A2 Hosting ile iyi olmayan şeyler

 • Canlı sohbet ekibi deneyimli ve 7/24 kullanılabilir, ancak onlarla bağlantı kurmak biraz zaman alıyor.
 • Giriş seviyesi planı yalnızca 1 siteye izin verir. Daha fazla siteyi barındırmak için daha fazla ödeme yapmanız gerekiyor.

3. Kinsta

https://kinsta.com/

Kinsta

Genel Çalışma Süresi

100%

Sunucu Hızı

bir+

Fiyat

30 $ / ay

Ana Özellikler

 • Google Cloud destekli
 • 20.000 ziyaret / aylık
 • Günlük yedeklemeler
 • Destek olarak WP uzmanı
 • Hack düzeltme garantisi

"Orta ölçekli işletmeler için ideal & işletmelerin."

Kinsta’nın büyük satış noktası, onları rakiplerinden daha hızlı yaptığını iddia ettikleri Google Cloud tarafından destekleniyor olması.

Kinsta sağlam bir A puanı alır ve ABD genelinde süper hızlı tepki sağlar. Ayrıca Ubisoft ve Asos’un da ev sahibi oldukları için talepkar müşterilere yabancı değiller.

En küçük paketlerinin fiyatı 100 $ 30! – Ocak 2018’de güncellendi – bu yüzden Kinsta gerçekten işletmeler ve daha büyük siteler için bir seçenek.

Ama bu kadar güce ihtiyacınız varsa, Kinsta’da kova yükleri var. Hizmet, güvenlik ve destek için web sitenizi dakikada bir kontrol eder. Kendi CDN’nizi seçebilir ve istediğiniz tüm geliştirici araçlarına sahip olabilirsiniz (güzel ve sezgisel ısmarlama bir gösterge paneli dahil).

Destek açısından, Kinsta’nın bir bilet gönderimine verilen ortalama yanıt süresi 9 dakikadır – son 90 günde 2 dakikaya indirildi – bu durumun gelişmekte olduklarını bilmek gerçekten çok iyi. Daha fazla bilgi edinmek için ayrıntılı Kinsta incelememizi okuyun.

Kinsta ile iyi olmayan şey

 • Aylık 100 $ maliyeti. Kinsta’nın en küçük planı şimdi aylık 30 $ ‘dan başlıyor.
 • E-posta barındırma yok. Kinsta, e-posta barındırma için G Suite’i önerir (Temel plan için aylık 5 ABD doları)

4. Inmotion Sunucusu

https://www.inmotionhosting.com

Inmotion Hosting

Genel Çalışma Süresi

100%

Sunucu Hızı

bir+

Fiyat

4,99 $ / ay

Ana Özellikler

 • 40 GB SSD
 • Ücretsiz site taşıma
 • PHP7 desteklenir
 • 90 günlük para iadesi
 • Eklenti kısıtlaması yok

"Küçük-orta ölçekli işletme sahibi için en iyisi. "

Inmotion Hosting’in WP1000-S planı ile GIT gibi özellikler görmezsiniz, ancak BoldGrid entegrasyonu gibi ek özelliklerin keyfini çıkarırsınız ve eklenti kısıtlaması yoktur. Ancak, Inmotion’un rakiplerinden ayrı durmasına gerçekten yardımcı olan tek şey, onların deli sunucu yığını.

SSD, NGINX sunucu kurulumu, gelişmiş sunucu önbellekleme gibi yerleşik hız kombinasyonlarıyla normal paylaşılan barındırma işlemlerinden 10 kata kadar daha yüksek hızların keyfini çıkarabileceksiniz!

En önemlisi, Inmotion 90 günlük para iade garantisi sunuyor.

Aylık sadece 4,99 ABD doları fiyat noktasında (% 37 indirim – yalnızca Bitcatcha okuyucuları için özel anlaşma) küçük işletmeler ve blogcular için para planları için en iyi değerlerden biridir!

Inmotion Hosting ile iyi olmayan şeyler

 • Git yok. Maksimum hız bölgeleri etkilidir, ancak veri merkezlerinin bölgelere yayılmasına kıyasla biraz modası geçmiş.
 • Check out sinir bozucu bir süreç olabilir.

5. Sıvı Ağ

https://www.liquidweb.com/

Liquid Web

Genel Çalışma Süresi

100%

Sunucu Hızı

bir+

Fiyat

$ 69 / ay

Ana Özellikler

 • 600 insan desteği
 • Eklenti kısıtlaması yok.
 • Otomatik görüntü sıkıştırma
 • Site yönetimi araçları
 • Tam sunucu erişimi

"Girişimci WordPress hosting için ideal"

Liquid Web, buradaki daha premium ev sahiplerinden biridir, ancak iri fiyat etiketi, birçok benzersiz özelliğiyle haklıdır..

Sektördeki – en büyük değilse bile – destek ekiplerinden birine sahipler. 600’den fazla destek personeli 24 saat destek sağlamak için.

Tüm planlarıyla sınırsız sayfa görüntülemenin tadını çıkarabilirsiniz, ancak giriş düzeylerine sahip yalnızca 1 siteyle sınırlısınız Kişisel plan.

Otomatik görüntü sıkıştırma araçları, sitenizi hafif ve hızlı tutmak için harikalar yaratırken, geliştirici araçları SSL, Git ve WP-ClI erişimiyle hızlı bir şekilde çalışmanıza olanak tanır.

Orta ve büyük ölçekli kurumsal kullanımlar için Liquid Web’i öneriyoruz.

Liquid Web ile iyi olmayan şeyler

 • E-posta barındırma yok. Ayrı bir e-posta barındırma ihtiyacınız olacak
 • Pahalı – Giriş seviyesi planları aylık 69 ABD dolarıdır. (Bağlantımızla ilk 2 ay için 34,50 $ ödersiniz)
 • Giriş seviyesi planı ile yalnızca 1 siteye izin veriliyor. Daha fazla siteye ev sahipliği yapma planları için daha fazla ödeme yapın.

6. WP Motoru

https://wpengine.com

WP Motoru

Genel Çalışma Süresi

100%

Sunucu Hızı

bir

Fiyat

$ 19 / ay

Ana Özellikler

 • Tamamen yönetildi
 • Profesyonelce ayarlanmış
 • Günlük yedeklemeler
 • Kötü amaçlı yazılım taraması
 • Güvenlik duvarı, CDN hazır

"Buradaki en iyi seçeneklerden biri."

WP Engine, Yönetilen WordPress hostingindeki belki de en büyük isimdir. İlk sunanlardan biriydi ve şimdi Kanser Araştırmaları, Rightmove, HTC ve diğer çeşitli büyük isim istemcilere ev sahipliği yapıyorlar.

Giriş düzeyi seçeneği “Kişisel”, bir hazırlama ortamı, tek tıklamayla yedekleme ve ücretsiz site geçişi sunan cömerttir. Ayda 25.000 ziyaretçiye kadar mükemmeldir, ancak daha fazla kaynağın ve 7/24 telefon desteğinin kilidini açmak için yeni sürüme geçmeniz gerekir.

Sunucuları Amerika Birleşik Devletleri’nin doğusunda yer almaktadır, bu nedenle kitleniz oraya bağlıysa sunucu hızı hatasızdır. 60 günlük para iade garantilerini de seviyorum, bu yüzden işe yaramazsa, iptal edebilirsiniz.

WP Engine ile iyi olmayan şey

 • Birçok rakipten daha pahalı (Özel anlaşma! İlk faturada% 20 indirim – 19,33 $ / ay’dan başlıyor), ancak güçlü hizmet ve itibar ile destekliyorlar.
 • WP Engine, taahhüt edilmeden önce incelenmeye değer yasaklanmış eklentilerin bir listesine sahiptir.
 • 7/24 destek yalnızca premium müşteriler için geçerlidir.

7. Bulut Yolları

https://www.cloudways.com/

Cloudways

Genel Çalışma Süresi

100%

Sunucu Hızı

bir

Fiyat

15 $ / ay

Ana Özellikler

 • Bulut barındırma
 • Duyarlı destek
 • CloudwaysBot
 • Ölçeklenebilirlik
 • Sözleşme yok

"Herkes için yönetilen bulut barındırma."

Cloudways, yönetilen bir bulut hostingidir. WordPress’i AWS, Digital Ocean ve Linode gibi istediğiniz bulutta Cloudways üzerinden dağıtmayı seçebilirsiniz. Bulut barındırma, geleneksel VPS’den çok daha güçlü ve güvenilir.

Özelliklere gelince, Cloudway’in yönetilen WordPress barındırma hizmeti, 7/24 destek ve tüm paketler arasında ücretsiz geçiş ile birlikte gelir. Gelişmiş seçenekler GIT entegrasyonu, hazırlama URL’leri ve yönetilen yedeklemelerle birlikte gelir. Ayrıca sezgisel ve kullanıcı dostu bir kontrol paneli de var – çok fazla bulut barındırıcısının sahip olmadığı bir şey.

Cloudways ile iyi olmayan şeyler

 • Bulut barındırma biraz teknik olabilir, ancak kullanıcı dostu kontrol paneli sürecin düzeltilmesine yardımcı olur.
 • Cloudways, diğer bulut barındırma olanaklarının üzerine kurulmuştur. Donanım üzerinde minimum kontrole sahipler.

8. Medya Tapınağı

https://mediatemple.net/

Medya Tapınağı

Genel Çalışma Süresi

100%

Sunucu Hızı

B

Fiyat

20 $ / ay

Ana Özellikler

 • 1 TB aktarım / ay
 • SSD veritabanı
 • Reddit ™ için hazır
 • CloudFlare w Railgun
 • 7/24 canlı destek

"Yeni başlayanlar için ideal & orta ölçekli işletmeler."

Medya Tapınağı’ndaki giriş seviyesi planı çok cömerttir. Aylık 20 $ ‘dan ücretsiz site geçişi, 30 günlük yedekleme ve geri yükleme, 7/24 destek, sahneleme ve klonlama ve aylık 400.000 ziyaretçi elde edersiniz. İleri düzey kullanıcılar Git entegrasyonu ve SSH erişimi de dahil olmak üzere birçok seçeneğin tadını çıkaracak.

Yeni sürüme geçirilmiş “Studio” ve “Ajans” seçenekleri, kötü amaçlı yazılım algılama ve kaldırma ile büyük trafik / depolama seçeneklerini de içerir. Hız, test ettiğimiz sunucuların üst ucunda, özellikle ABD’nin batı kıyısında.

Media Temple’ın ayrıca özel temalardan oluşan bir menüsü var, böylece tasarım ve geliştirmeyi tek bir çatı altında tutabilirsiniz.

Medya Tapınağı ile iyi olmayan şeyler

 • Kötü müşteri desteği hakkında çok sayıda fıkra bildirimi vardır.

Daha ucuz alternatifler

Tam olarak yönetilen bir WordPress barındırıcısı herkes için, özellikle daha yeni veya daha küçük web siteleri için doğru seçenek değildir. Bu durumda, daha ucuz bir seçenek yeterli olmaktan daha fazla olacaktır.

Bu, aradığınız bir şeye benziyorsa, birkaç bonus seçeneği aşağıdadır:

9. Bluehost

https://www.bluehost.com/

Bluehost

Genel Çalışma Süresi

100%

Sunucu Hızı

bir

Fiyat

$ 3.45 / mo

Ana Özellikler

 • Linux & cPanel
 • Sınırsız kaynaklar
 • Otomatik yedekleme
 • Kaynak koruması
 • CloudFlare CDN

"Küçük siteler için uygundur & Yeni başlayanlar."

Bluehost en iyi bütçe seçeneklerinden biri.

Hız ABD genelinde sürekli olarak hızlıdır ve dünyanın geri kalanında sabittir. Güvenlidir ve 7/24 müşteri desteği standarttır. Hiçbir CDN içermeyen Inmotion Hosting’in aksine, Bluehost Cloudflare’ı destekler.

Ve Bluehost 2005’ten beri WordPress.org tarafından önerilmektedir.!

Bluehost ile iyi olmayan şey

 • Ücretsiz site taşıma işlemi yok.
 • Bazı raporlarda yavaş yükleme hızları ve destek yanıtları belirtilmiştir.

Karar

Teknik konulardan endişe etmeden tutarlı bir hız, güvenlik ve performans arıyorsanız, yönetilen WordPress barındırma idealdir.

Sitenizi ve trafiğinizi gelecekte önemli ölçüde büyütmeyi planlıyorsanız ve sizinle birlikte büyüyecek bir ana bilgisayar istiyorsanız mükemmel bir seçimdir.

Doğru seçeneği seçmeye gelince, işte üç popüler seçimlerime dair bir hatırlatma:

GENEL ÇALIŞMA SÜRESİ

SUNUCU PERFORMANSI

FİYAT

SiteGround

100%

bir+

$ 3,95

aylık

A2 Hosting

100%

bir+

$ 11.99

aylık

Kinsta

100%

bir+

30 $

aylık

Kararınızı vermeden önce web sitenize en uygun fiyat, özellik ve müşteri desteği düzeyini göz önünde bulundurun.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map