Tvarkytas „WordPress“ priegloba panašus į jūsų asmeninių technologijų komandos turėjimą.

Tai yra prieglobos sprendimas, pritaikytas (ir puikiai optimizuotas) „WordPress“ svetainėms, ir tai žingsnis nuo pigesnių „bendrojo prieglobos“ parinkčių..

Geriausias dalykas? Jis rūpinasi visais techniniais užkulisiais, todėl galite sutelkti dėmesį į savo svetainės auginimą.

Dėl valdomo prieglobos jūsų svetainė visiškai atnaujinama, todėl ji veikia žaibiškai ir našiai. Jis automatiškai sukuria viską atsarginę kopiją ir reguliariai atlieka saugumo patikrinimus, todėl yra neperšaunamas nuo įsilaužėlių.

Tai „valdo“ jūsų svetainę užkulisiuose ir palaiko aukštą našumą. Puiku, jei norite geriausių rezultatų, bet neturite laiko ar techninių žinių, kad pakeistumėte ir tvarkytumėte reikalus „po gaubtu“.

Contents

Kodėl man reikia valdomo „WordPress“ prieglobos??

Tvarkomo „WordPress“ prieglobos pranašumai

Daugelis svetainių savininkų domisi, ar valdoma priegloba yra verta papildomų pinigų, tačiau jei turite didelių savo svetainės planų, tai turi daug prasmės. Čia yra privalumai išsamiau:

1. Specialiai optimizuotas „WordPress“

Serveriai yra sureguliuoti ir optimizuoti tik „WordPress“. Specialisto tarnyba visada yra geresnė už bendrą.

2. Automatiniai atnaujinimai

Už jūsų svetainės esanti programinė įranga automatiškai atnaujinama į naujausią versiją, todėl jos našumas visada yra didžiausias. Nereikia tikrinti ir įdiegti atnaujinimų rankiniu būdu.

3. Neperšaunamas saugumas

Saugumas yra bene didžiausia paskata pereiti prie valdomo „WordPress“ pagrindinio kompiuterio. Automatiniai atnaujinimai ir specialistų prieglobos aplinka reiškia, kad ji yra geriau apsaugota nuo įsilaužėlių ir kitų saugumo problemų. Kaip matysite, dauguma prieglobos platformų reguliariai tikrina apsaugą ir gali aktyviai pašalinti kenkėjiškas programas.

4. Super greitis

Lėta svetainė gali neigiamai paveikti jūsų pardavimus, konversijas ir vartotojo patirtį, tačiau paspartinti veiksmus rankiniu būdu reikia daug pastangų ir įgūdžių. Geriausias priegloba naudoja įmontuotą talpyklą ir (dažnai) suteikia CDN, kad automatiškai įkrautų jūsų svetainės greitį.

5. Automatinės atsarginės kopijos

Valdomos „WordPress“ prieglobos platformos paprastai siūlo kasdienines atsargines kopijas. Galite ramiai miegoti žinodami, kad neprarasite savo svetainės, jei atsitiks blogiausia!

6. 24/7 palaikymas

Visada pravartu žinoti, kad telefono pabaigoje yra ekspertas, jei pradėsite nepaaiškinamas 505 klaidas. Valdomuose prieglobos paketuose paprastai yra prieiga prie aukščiausios kokybės palaikymo paslaugos, kad galėtumėte praleisti eilę ir pakalbėti su tikrais kūrėjais.

7. Lankstus & keičiamas dideliam srautui

Valdomi pagrindiniai kompiuteriai gali valdyti daug daugiau srauto ir pralaidumo nei bendrai naudojami pagrindiniai kompiuteriai. Jei staiga padidės srautas, jūsų svetainė nebus užstrigusi.

Apatinė eilutė

Tai visada yra naujausia, visada greita, visada sukurta atsarginių kopijų, visada saugi.

Pripažinta, kad tai yra brangesnė nei pasidalijamasis priegloba, tačiau sutaupytas laikas (ir įgytas našumas) gali būti verti pinigų.

Ar mano svetainėje yra „WordPress“ priegloba?

Tvarkytų „WordPress“ priegloba mažoms ir dar tik pradedančioms svetainėms gali būti per didelė. Šiuo atveju gali pakakti paprasto bendro naudojimo kompiuterio. Tai pasakius, vis tiek rekomenduoju valdyti prieglobą pradedantiesiems ir profesionalams. Tai idealiai tinka:

 • Tinklaraštininkai ar įmonės, norinčios sutelkti dėmesį į savo svetainės valdymą, nesijaudindamos apie atnaujinimus, atsargines kopijas ir užkulisines technikas.
 • Kiekvienas, kuris planuoja sparčiai plėsti savo srautą ir mato reguliarų lankytojų srautą.
 • Bet kuri svetainė, kurioje negalima leisti prastovų.
 • Kiekvienas, vertinantis didelę paramą.

Tvarkomo „WordPress“ hostingo neigiama pusė

Optimizuotas „WordPress“

Žinoma, valdomi šeimininkai nėra tinkami visiems. Yra viena ar dvi funkcijos, kurios gali jus atsisakyti:

1. Išlaidos

Jie yra brangesni nei bendri šeimininkai. Galite tikėtis sumokėti nuo 15 USD iki 60 USD per mėnesį už valdomą pagrindinį kompiuterį, tuo tarpu galite pasiimti bendrą kompiuterį tik už 1,99 USD..

2. Galite naudoti tik „WordPress“

Tai gali atrodyti akivaizdu, tačiau verta paminėti! Jei taip pat valdote svetaines „Joomla“ ar „Drupal“, tai yra gana nenaudinga.

3. Kontrolės stoka

Tvarkomo prieglobos grožis yra tas, kad ji yra savarankiška. Jis atnaujina, valdo ir koreguoja viską, kad automatiškai pagerintų našumą. Jei esate tas asmuo, kuris mėgsta pasivaikščioti, išbandyti reikalus ir pats atlikti pakeitimus, galite jį apriboti, nes prieiga kartais yra ribota.

4. Papildinio apribojimai

Kai kurie valdomi kompiuteriai draudžia naudoti tam tikrus papildinius. Kodėl? Įskiepiai čiulpia vertingus išteklius ir sulėtina našumą, todėl kai kurie kompiuteriai uždraudžia daugiausiai išteklių reikalaujančius išteklius. Vis dėlto dauguma valdomų prieglobų turi geriausias jau įdiegtas papildinių funkcijas (pvz., Talpyklos kaupimą, atsargines kopijas ir kt.)

Jei vis dar esate su manimi, tikriausiai gana rimtai galvojate apie valdytą prieglobą, tačiau reikia atsakyti į vieną didelį klausimą: kuris yra geriausias?

Reitingas: 9 geriausiai tvarkomų „WordPress“ priegloba

Greita pastaba apie greitį

Mes įvertinome kiekvieno kompiuterio greitį naudodamiesi unikaliu „Bitcatcha“ serverio greičio matuokliu. Jis registruoja reakcijos laiką iš aštuonių vietų visame pasaulyje ir apskaičiuoja vidurkį. Taškai, mažesni nei 180 ms, yra klasifikuojami kaip „A +“, o balai nuo 181 iki 210 ms bus vertinami kaip „A.“

1. „SiteGround“

https://www.siteground.com

„SiteGround“

Bendras Uptime laikas

100%

Serverio greitis

A+

Kaina

3,95 USD / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • „cPanel“ & SSH prieiga
 • Nemokamas „CloudFlare“ CDN
 • Nemokamas atsarginis kopijavimas kasdien
 • Git & inscenizacija
 • Serveriai 3 žemynuose

"Geriausias pradedantiesiems & žiniatinklio valdytojai, turintys mažą biudžetą."

Pradinio lygio parinktis „SiteGround“ yra pigiausia ten (3,95 USD per mėnesį!), Joje pateikiami automatiniai atnaujinimai ir kasdieninės atsarginės kopijos. Tai puikiai tinka pradedantiesiems, tačiau dauguma norės „GoGeek“ paketo (kuris vis dar gana įperkamas už 14,95 USD)..

Su „GoGeek“ paketu gausite suspaudimo sritį vienu spustelėjimu ir iš anksto įdiegtą „Git“, skirtą „WordPress“. Taip pat atrakinsite aukščiausios kokybės techninę pagalbą ir jų „SuperCacher“, kurie suteiks jums pagreitį.

„SiteGround“ tvirtina, kad palaikymo pokalbiuose ir telefone beveik nėra laukimo laiko ir tik dešimt minučių trunka pirmąjį atsakymo laiką į pažymėtas užklausas. Mes tikrai tai laikome teisinga.

Kas negerai su „SiteGround“

 • Pradinio lygio pasirinkimas yra labiau ribotas nei konkurentų, tačiau kaina tai atspindi.
 • Tikrai ne visiškai valdoma „WordPress“ priegloba, tačiau siūlomos funkcijos yra beveik vienodos.

Pastaba

Atidžiai stebime „SiteGround“, kai mes su jais tvarkome. Peržiūrėkite mūsų „SiteGround“ apžvalgą, kad sužinotumėte apie viską, ką turite žinoti apie pagrindinį kompiuterį (mūsų bandomosios svetainės, serverio greičio testas, terminas ir kt.).

2. A2 talpinimas

https://www.a2hosting.com

A2 talpinimas

Bendras Uptime laikas

100%

Serverio greitis

A+

Kaina

11,99 USD / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • Neribotas SSD
 • Neribotas pralaidumas
 • A2 optimizuotas WP
 • „Turbo“ serveriai
 • 6X Greitesnis krovimo greitis

"Gerai suapvalintas „WordPress“ pagrindinis kompiuteris, tinkantis visų tipų svetainėms."

Antroje vietoje yra „A2 Managed WordPress Hosting“, pradedant nuo 11,99 USD per mėnesį. Visos A2 valdomos „WordPress“ paskyros yra neribotos SSD, neribotas pralaidumas, „Turbo“ serveriai ir A2 optimizuota „WordPress“.

Jei nepažįstate A2, jų „Turbo“ serveriai iš tikrųjų sukuria 20 kartų didesnį greitį nei įprasti serveriai, o jų „A2“ optimizuotas „WordPress“ užtikrina, kad jūsų „WordPress“ svetainė būtų automatiškai optimizuota greičiui, jums nereikės gaišti laiko tam, kad su juo susidorotumėte..

Jie taip pat įtraukė visus įprastus varpelius ir švilpukus į savo planus, pvz., Svetainės išdėstymą, nemokamą svetainių perkėlimą, nemokamus CDN, SSL ir SSD.

Jei ketinate priglobti kelias svetaines, geriau ieškoti jų 3-ių svetainių ar neriboto plano. Jų pradinio lygio planas gali kainuoti tik 11,99 USD / mėn., Tačiau jums priskirta tik 1 svetainė, kuriai priglobti.

Kas negerai su A2 priegloba

 • Tiesioginių pokalbių komanda yra patyrusi ir prieinama visą parą, tačiau prisijungti prie jos reikia šiek tiek laiko.
 • Pradinio lygio plane leidžiama naudoti tik 1 svetainę. Norėdami priglobti daugiau svetainių, turite mokėti daugiau.

3. Kinsta

https://kinsta.com/

Kinsta

Bendras Uptime laikas

100%

Serverio greitis

A+

Kaina

30 USD / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • Naudojama „Google Cloud“
 • 20 000 apsilankymų per mėnesį
 • Dienos atsarginės kopijos
 • WP ekspertas kaip palaikymas
 • „Hack fix“ garantija

"Idealiai tinka vidutinio dydžio įmonėms & įmonės."

Didžiausias „Kinsta“ pardavimo taškas yra tas, kad ją maitina „Google Cloud“, kuri, jų teigimu, daro ją greitesnę nei konkurentų.

„Kinsta“ įvertina solidų „A“ ir suteikia ypač greitą atsakymą visoje JAV. Jie taip pat yra „Ubisoft“ ir „Asos“ pasirinkimas, todėl jie nėra svetimi reikliems klientams.

Mažiausia jų pakuotė kainuoja 100 USD 30 USD! – atnaujinta 2018 m. Sausio mėn., Taigi „Kinsta“ yra tik galimybė įmonėms ir didesnėms svetainėms.

Bet jei jums reikia tiek daug energijos, „Kinsta“ turi ją su kaušais. Tarnyba kartą per minutę tikrina jūsų svetainės saugumą ir palaikymą. Galite pasirinkti savo CDN ir pasigirti visais kūrėjo įrankiais, kurių galite norėti (įskaitant gražų ir intuityvų prietaisų skydelį pagal užsakymą).

Kalbant apie palaikymą, vidutinis „Kinsta“ reagavimo į bilieto pateikimo laiką laikas yra 9 minutės – per pastarąsias 90 dienų jis buvo sutrumpintas iki 2 minučių – tai tikrai gera žinoti, kad jie gerėja. Norėdami sužinoti daugiau, perskaitykite išsamią „Kinsta“ apžvalgą.

Kas negerai su Kinsta

 • Tai kainuoja 100 USD per mėnesį. Mažiausias „Kinsta“ planas dabar prasideda nuo 30 USD / mėn.
 • Nėra el. Pašto prieglobos. „Kinsta“ rekomenduoja „G Suite“ el. Pašto talpinimui (5 USD / mėn. Pagrindiniam planui)

4. „Inmotion Host“

https://www.inmotionhosting.com

Inmotion priegloba

Bendras Uptime laikas

100%

Serverio greitis

A+

Kaina

4,99 USD / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • 40 GB SSD
 • Nemokama svetainės migracija
 • Palaikoma PHP7
 • 90 dienų pinigų grąžinimas
 • Nėra jokių papildinių apribojimų

"Geriausiai tinka mažo ir vidutinio verslo savininkui. "

Turėdami „Inmotion Hosting“ WP1000-S planą, nematysite tokių funkcijų kaip GIT, tačiau galėsite mėgautis išskirtinėmis funkcijomis, tokiomis kaip „BoldGrid“ integracija, be jokių papildinių apribojimų. Tačiau vienas dalykas, kuris iš tiesų padeda „Inmotion“ atsiriboti nuo konkurencijos, yra jų beprotiškas serverių krūvas.

Galėsite mėgautis net 10 kartų greitesniu greičiu nei įprastas bendrasis priegloba, naudodamiesi integruotu greičio deriniu SSD, NGINX serverio sąranka, patobulintu serverio kaupimu talpykloje.!

Be to, „Inmotion“ siūlo 90 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Kainos taškas yra tik 4,99 USD per mėnesį (37% nuolaida – specialus pasiūlymas tik „Bitcatcha“ skaitytojams) – tai vienas geriausių pinigų kainos ir kokybės santykio planų mažoms įmonėms ir tinklaraštininkams.!

Kas negerai naudojant „Inmotion Hosting“

 • Negerai. Didžiausio greičio zonos yra veiksmingos, tačiau yra šiek tiek pasenusios, palyginti su duomenų centrų išsidėstymu regionuose.
 • Išsiregistravimas gali būti žlugdantis procesas.

5. Skystas internetas

https://www.liquidweb.com/

Skystas internetas

Bendras Uptime laikas

100%

Serverio greitis

A+

Kaina

69 USD / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • 600 žmonių palaikymas
 • Nėra papildinio restr.
 • Automatinis vaizdo glaudinimas
 • Svetainės mgmt įrankiai
 • Visa prieiga prie serverio

"Idealiai tinka įmonėms „WordPress“ talpinti"

„Skystasis internetas“ yra vienas iš labiau išskirtinių šeimininkų, tačiau jų nepaprastas kainų ženklas pateisinamas daugybe unikalių savybių..

Jie turi vieną iš – jei ne didžiausių – palaikymo komandų pramonėje, su per 600 aptarnaujančių darbuotojų išlaikyti jų palaikymą visą parą.

Jūs galite mėgautis neribotomis visų jų planų puslapių peržiūromis, tačiau jūs esate apriboti tik 1 svetaine, kurios pradinis lygis yra jų asmeninis planas..

Jų automatiniai vaizdų glaudinimo įrankiai daro stebuklus, kad jūsų svetainė būtų lengva ir greita, o jų kūrėjo įrankiai leidžia greitai dirbti, pasiekiant prieigą prie SSL, Git ir WP-ClI.

Mes rekomenduojame „Liquid Web“ naudoti vidutinėms ir didelėms įmonėms.

Kas negerai su „Liquid Web“

 • Nėra el. Pašto prieglobos. Jums reikės atskiro el. Pašto prieglobos
 • Brangus – jų pradinio lygio planas kainuoja 69 USD per mėnesį. (Su mūsų nuoroda jūs mokate 34,50 USD už pirmus 2 mėnesius)
 • Leidžiama tik 1 svetainė su jų pradinio lygio planu. Mokėkite daugiau už kitus jų planus priglobti daugiau svetainių.

6. WP variklis

https://wpengine.com

WP variklis

Bendras Uptime laikas

100%

Serverio greitis

A

Kaina

19 USD / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • Visiškai susitvarkė
 • Profesionaliai susukamas
 • Dienos atsarginės kopijos
 • Kenkėjiškų programų nuskaitymas
 • Užkarda, CDN paruoštas

"Tai viena iš labiausiai suapvalintų variantų."

„WP Engine“ yra bene didžiausias vardas valdomų „WordPress“ priegloboje. Jie buvo vieni pirmųjų, kurie tai pasiūlė, ir dabar teikia „Cancer Research“, „Rightmove“, „HTC“ ir daugybei kitų žinomų klientų prieglobą..

Pradinio lygio parinktis „Asmeninė“ yra plati, joje pateikiama susisteminimo aplinka, atsarginio kopijavimo vienu spustelėjimu funkcija ir nemokama svetainės perkėlimas. Tai puikiai tinka iki 25 000 lankytojų per mėnesį, tačiau turėsite atnaujinti, kad atrakintumėte daugiau išteklių ir palaikymą visą parą telefonu..

Jų serveris yra rytinėse JAV dalyse, todėl serverio greitis yra nepriekaištingas, jei jūsų auditorija yra ten įsikūrusi. Aš taip pat mėgstu jų 60 dienų pinigų grąžinimo garantiją, taigi, jei ji neveiks, galite tiesiog ją atšaukti.

Kas negerai su „WP Engine“

 • Jis yra brangesnis nei daugelis konkurentų (išskirtinis pasiūlymas! 20% nuolaida pirmajai sąskaitai – prasideda nuo 19,33 USD / mėn.), Tačiau jie tai palaiko užtikrindami stiprią paslaugą ir reputaciją.
 • „WP Engine“ yra draudžiamų papildinių sąrašas, kurį verta peržiūrėti prieš jums įsipareigojant.
 • Parama visą parą teikiama tik aukščiausios klasės klientams.

7. Debesys

https://www.cloudways.com/

Debesys

Bendras Uptime laikas

100%

Serverio greitis

A

Kaina

15 USD / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • Debesų talpinimas
 • Atsakingas palaikymas
 • „CloudwaysBot“
 • Mastelio keitimas
 • Nėra sutarčių

"Tvarko debesų priegloba visiems."

„Cloudways“ yra valdoma debesų priegloba. galite pasirinkti diegti „WordPress“ per pasirinktą debesį „Cloudways“, pvz., AWS, „Digital Ocean“ ir „Linode“. „Cloud hostingas“ yra daug galingesnis ir patikimesnis nei tradicinis VPS.

Kalbant apie funkcijas, „Cloudway“ valdomoje „WordPress“ priegloboje yra palaikymas visą parą ir visą parą ir nemokamas perkėlimas į visus paketus. Išplėstinės parinktys yra integruotos GIT, URL išdėstymas ir tvarkomos atsarginės kopijos. Taip pat yra intuityvus ir patogus valdymo skydelis – to, ko neturi dauguma debesų kompiuterių.

Kas negerai su „Cloudways“

 • „Cloud“ priegloba gali būti šiek tiek techninė, tačiau patogi valdymo pultas padeda išlyginti procesą.
 • „Cloudways“ yra pastatyta ant kitų debesų prieglobos įrenginių. Jie turi minimalią techninės įrangos kontrolę.

8. Žiniasklaidos šventykla

https://mediatemple.net/

Žiniasklaidos šventykla

Bendras Uptime laikas

100%

Serverio greitis

B

Kaina

20 USD / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • 1 TB perkėlimas / mėn
 • SSD duomenų bazė
 • Jau „Reddit ™“
 • „CloudFlare w Railgun“
 • 24/7 palaikymas

"Idealiai tinka pradedantiesiems & vidutinio verslo."

Pradinio lygio planas „Media Temple“ yra labai dosnus. Už 20 USD per mėnesį gausite nemokamą svetainių perkėlimą, 30 dienų atsarginę kopiją ir atkūrimą, palaikymą visą parą, palaikymą ir klonavimą bei 400 000 lankytojų per mėnesį. Pažengusiems vartotojams taip pat patiks daugybė galimybių, įskaitant „Git“ integraciją ir prieigą prie SSH.

Į atnaujintas „Studijos“ ir „Agentūros“ parinktis taip pat įtraukta kenkėjiškų programų aptikimas ir pašalinimas bei didžiulės srauto / saugojimo galimybės. Greitis yra aukštesnėje mūsų išbandytų serverių dalyje, ypač JAV vakarinėje pakrantėje.

„Media Temple“ taip pat yra išskirtinių temų meniu, kad galėtumėte dizainą ir plėtrą laikyti po vienu stogu.

Kas negerai su „Media Temple“

 • Yra daugybė anekdotinių pranešimų apie prastą klientų aptarnavimą.

Pigesnės alternatyvos

Visas valdomas „WordPress“ kompiuteris nėra tinkamas pasirinkimas visiems, ypač naujesnėms ar mažesnėms svetainėms. Tokiu atveju pigesnis pasirinkimas bus daugiau nei pakankamas.

Jei tai skamba kaip kažkas, ko ieškote, čia yra keletas papildomų variantų:

9. „Bluehost“

https://www.bluehost.com/

„Bluehost“

Bendras Uptime laikas

100%

Serverio greitis

A

Kaina

3,45 USD / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • „Linux“ & „cPanel“
 • Neriboti ištekliai
 • Automatinis atsarginis kopijavimas
 • Išteklių apsauga
 • „CloudFlare“ CDN

"Tinka mažoms vietoms & pradedantiesiems."

„Bluehost“ yra viena geriausių biudžeto galimybių.

Visoje JAV greitis yra pastovus, o likusiame pasaulyje stabilus. Tai saugu, o klientų aptarnavimas visą parą yra prieinamas. Skirtingai nuo „Inmotion Hosting“, į kurį neįtrauktas kompaktinis diskas, „Bluehost“ palaiko „Cloudflare“.

O „Bluehost“ nuo 2005 m. Rekomenduoja „WordPress.org“!

Kas negerai su „Bluehost“

 • Nemokamas svetainių perkėlimas nėra.
 • Kai kuriose ataskaitose nurodomi lėti krovimo greičiai ir palaikomos reakcijos.

Verdiktas

Valdyta „WordPress“ priegloba yra ideali, jei ieškote pastovaus greičio, saugumo ir našumo, nesijaudindami apie techninius dalykus.

Puiku, jei ateityje planuojate žymiai padidinti savo svetainę ir lankomumą bei norite, kad kompiuteris augtų kartu su jumis.

Kaip pasirinkti tinkamą variantą, čia priminsiu tris svarbiausius patarimus:

BENDRAS LAIKAS

PASLAUGŲ TEIKĖJAS

KAINA

„SiteGround“

100%

A+

3,95 USD

kas mėnesį

A2 talpinimas

100%

A+

11,99 USD

kas mėnesį

Kinsta

100%

A+

30 USD

kas mėnesį

Prieš priimdami sprendimą, apsvarstykite kainą, ypatybes ir klientų aptarnavimo lygį, kurie geriausiai tinka jūsų svetainei.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me