9 labākās pārvaldītās WordPress mitināšanas platformas 2020 (Ranked!)

Pārvaldītā WordPress mitināšana ir tāda pati kā personīgās tehnoloģiju komandas izveidošana.


Tas ir mitināšanas risinājums, kas ir īpaši pielāgots (un īpaši optimizēts) WordPress vietnēm, un tas ir solis uz priekšu no lētākām “dalītā mitināšanas” iespējām.

Vislabāk par to? Tas rūpējas par visiem aizkulisēs esošajiem tehniskajiem elementiem, tāpēc varat koncentrēties uz savas vietnes palielināšanu.

Pārvaldīts mitināšana nodrošina jūsu vietnes pilnīgu atjaunināšanu, lai tā būtu zibens ātra un augsta veiktspēja. Tas automātiski dublē visu un veic regulāras drošības pārbaudes, tāpēc ir drošs pret hakeriem.

Tas “pārvalda” jūsu vietni aizkulisēs un uztur nemainīgu augsto veiktspēju. Lieliski, ja vēlaties iegūt labākos rezultātus, bet jums nav laika vai tehnisko zināšanu, lai iekniebtu un pārvaldītu lietas “zem pārsega”.

Contents

Kāpēc man būtu nepieciešama pārvaldītā WordPress mitināšana?

Pārvaldītās WordPress mitināšanas priekšrocības

Daudziem vietņu īpašniekiem rodas jautājums, vai pārvaldīta mitināšana ir papildu naudas vērta, bet, ja jums ir lieli plāni savai vietnei, tam ir liela jēga. Tālāk ir sniegtas priekšrocības sīkāk:

1. Īpaši optimizēts WordPress

Serveri ir precīzi noregulēti un optimizēti tikai WordPress. Speciālistu pakalpojums vienmēr ir labāks nekā vispārējs.

2. Automātiska atjaunināšana

Aiz jūsu vietnes esošā programmatūra automātiski tiek atjaunināta uz jaunāko versiju, tāpēc tā vienmēr ir ar vislabāko veiktspēju. Atjauninājumi nav jāpārbauda un jāinstalē manuāli.

3. Ložu necaurlaidīga drošība

Drošība, iespējams, ir lielākais stimuls jaunināt uz pārvaldītu WordPress resursdatoru. Automātiskie atjauninājumi un speciālistu mitināšanas vide nozīmē, ka tā ir labāk aizsargāta pret hakeriem un citām drošības problēmām. Kā redzat, lielākajā daļā mitināšanas platformu tiek veiktas regulāras drošības pārbaudes, un tās var aktīvi noņemt ļaunprātīgu programmatūru.

4. Super ātrums

Lēna vietne var negatīvi ietekmēt jūsu pārdošanas apjomus, reklāmguvumus un lietotāju pieredzi, taču manuāla darbības paātrināšana prasa daudz pūļu un prasmju. Vislabākais mitināšana izmanto iebūvēto kešatmiņu un (bieži) nodrošina CDN, lai automātiski uzlādētu jūsu vietnes ātrumu.

5. Automātiskas rezerves kopijas

Pārvaldītās WordPress mitināšanas platformas parasti piedāvā ikdienas dublējumus. Jūs varat mierīgi gulēt, zinot, ka nezaudēsit savu vietni, ja notiks vissliktākais!

6. 24/7 atbalsts

Vienmēr ir labi zināt, ka tālruņa galā ir kāds eksperts, ja sākat saņemt neizskaidrojamas 505 kļūdas. Pārvaldītās hostinga pakotnēs parasti ir iekļauta pieeja premium līmeņa atbalsta pakalpojumam, lai jūs varētu izlaist rindu un runāt ar īstiem izstrādātājiem.

7. Elastīga & pielāgojams milzīgai satiksmei

Pārvaldītie resursdatori var apstrādāt daudz vairāk trafika un joslas platuma nekā koplietojamā resursdators. Ja pēkšņi saņemat trafiku, jūsu vietne netiks sagrauta.

Grunts līnija

Tas vienmēr ir atjaunināts, vienmēr ātrs, vienmēr dublēts, vienmēr drošs.

Piešķirts, ka tas ir dārgāks nekā dalītā mitināšana, taču ietaupītais laiks (un iegūtā veiktspēja) var būt naudas vērts.

Tiek pārvaldīta WordPress mitināšana man?

Mazajām vietnēm un tām, kas tikai sāk darbu, Pārvaldītā WordPress mitināšana varētu būt pārāk liela. Šajā gadījumā var būt pietiekami vienkārši dalīts resursdators. To sakot, es joprojām iesaku pārvaldītu mitināšanu gan iesācējiem, gan profesionāļiem. Tas ir ideāli piemērots:

 • Emuāru autori vai uzņēmumi, kas vēlas koncentrēties uz savas vietnes darbību, neuztraucoties par atjauninājumiem, dublējumiem un aizkulisēm..
 • Ikviens, kurš plāno strauji palielināt savu satiksmi un redz apmeklētājus regulāri.
 • Jebkura vietne, kas nevar atļauties dīkstāvi.
 • Ikviens, kurš augstu vērtē lielu atbalstu.

Pārvaldītās WordPress mitināšanas negatīvie punkti

Optimizēta WordPress

Protams, pārvaldītie saimnieki nav visiem. Ir viena vai divas funkcijas, kas jūs varētu nomierināt:

1. Izmaksas

Tie ir dārgāki nekā dalītie saimnieki. Jūs varat gaidīt, ka maksāsiet no USD 15 līdz USD 60 mēnesī par pārvaldītu resursdatoru, turpretī kopīgu resursdatoru jūs varat uzņemt tikai par 1,99 USD..

2. Jūs varat izmantot tikai WordPress

Tas varētu šķist acīmredzams punkts, taču tas ir vērts atzīmēt! Ja jūs pārvaldāt arī vietnes Joomla vai Drupal, tas ir diezgan bezjēdzīgi.

3. Kontroles trūkums

Pārvaldītas mitināšanas skaistums ir tāds, ka tā ir pašpietiekama. Tas visu atjaunina, pārvalda un pielāgo, lai automātiski uzlabotu veiktspēju. Ja esat tāda veida cilvēks, kurš mīl ķerties, testēt lietas un pats veikt izmaiņas, jūs, iespējams, uzskatīsit to par ierobežojošu, jo piekļuve dažkārt ir ierobežota.

4. Spraudņa ierobežojumi

Daži pārvaldītie resursdatori aizliedz izmantot dažus spraudņus. Kāpēc? Spraudņi iesūc vērtīgus resursus un palēnina veiktspēju, tāpēc daži saimnieki aizliedz resursus visvairāk alkstošos. Tas nozīmē, ka visvairāk pārvaldītajiem resursdatoriem ir labākās spraudņu funkcijas, kas jau ir iebūvētas (piemēram, kešatmiņas saglabāšana, dublējumi utt.)

Ja jūs joprojām esat kopā ar mani, iespējams, diezgan nopietni domājat par pārvaldītu mitināšanu, taču ir viens liels jautājums, uz kuru jāatbild: kurš no tiem ir labākais?

Rangs: 9 vislabāk pārvaldītie WordPress mitināšanas līdzekļi

Ātra piezīme par ātrumu

Mēs esam sarindojuši katra resursdatora ātrumu, izmantojot Bitcatcha unikālo servera ātruma testeri. Tas reģistrē reakcijas laiku no astoņām vietām visā pasaulē un aprēķina vidējo. Rādītāji, kas mazāki par 180 ms, tiek vērtēti kā “A +”, un rādītāji no 181 ms līdz 210 ms tiks vērtēti kā “A.”.

1. Vietnes zeme

https://www.siteground.com

Vietne

Kopējais darba laiks

100%

Servera ātrums

A+

Cena

3,95 USD / mēn

Galvenās iezīmes

 • cPanel & SSH piekļuve
 • Bezmaksas CloudFlare CDN
 • Bezmaksas ikdienas dublējums
 • Git & inscenējums
 • Serveri 3 kontinentos

"Vislabākais iesācējiem & tīmekļa pārziņiem ar ierobežotu budžetu."

Sākuma līmeņa opcija vietnē SiteGround ir vislētākā (3,95 USD mēnesī!), Un tai ir pievienoti automātiskie atjauninājumi un ikdienas dublējumi. Tas ir lieliski piemērots iesācējiem, taču lielākā daļa vēlas “GoGeek” paketi (kas joprojām ir diezgan pieņemama par USD 14,95)..

Izmantojot GoGeek pakotni, jūs iegūsit pieturvietas apgabalu ar vienu klikšķi un iepriekš instalētu Git for WordPress. Jūs atbloķēsit arī augstākās klases tehnisko atbalstu un to SuperCacher, kas sniegs jums paātrinātu ātrumu.

Vietnes pamata apgalvojums, ka “tērzēšanas un tālruņa atbalstam praktiski nav gaidīšanas laika”, un tikai desmit minūtes pirmās atbildes laiks ir ticis uz jautājumiem. Mēs to uzskatām par patiesu.

Kas nav labi ar vietni SiteGround

 • Sākuma līmeņa iespēja ir ierobežotāka nekā konkurentu, taču cena to atspoguļo.
 • Nav īsti pilnībā pārvaldīta WordPress mitināšana, taču piedāvātās funkcijas ir gandrīz vienādas.

Piezīme

Mēs cieši uzraugām vietni SiteGround, jo mēs mitinamies kopā ar viņiem. Pārbaudiet mūsu SiteGround pārskatu par visu, kas jums jāzina par resursdatoru (mūsu testa vietnes, servera ātruma pārbaude, termiņš utt.).

2. A2 mitināšana

https://www.a2hosting.com

A2 mitināšana

Kopējais darba laiks

100%

Servera ātrums

A+

Cena

11,99 USD / mēn

Galvenās iezīmes

 • Neierobežots SSD
 • Neierobežots joslas platums
 • A2 optimizēta WP
 • Turbo serveri
 • 6X ātrāki slodzes ātrumi

"Labi noapaļota pārvaldītā WordPress saimniece, piemērota visu veidu vietnēm."

Otrajā vietā ir karstais A2 pārvaldītais WordPress hostings, sākot no USD 11,99 mēnesī. Visiem A2 pārvaldītajiem WordPress kontiem ir neierobežots SSD, neierobežots joslas platums, Turbo serveri un A2 optimizētā WordPress.

Ja jūs neesat pazīstams ar A2, viņu Turbo serveri faktiski rada ātrumu 20 reizes ātrāk nekā parastie serveri, un viņu A2 optimizētais WordPress nodrošina, ka jūsu WordPress vietne tiek automātiski optimizēta ātrumam, un jums nav jātērē laiks tam rūpēm..

Viņi savos plānos ir iekļāvuši arī visus parastos zvanus un svilpes, piemēram, vietnes izvietošanu, bezmaksas vietņu migrāciju, bezmaksas CDN, SSL un SSD.

Ja plānojat mitināt vairākas vietnes, labāk izvēlēties to 3 vietnes vai neierobežotu plānu. Viņu sākuma līmeņa plāns var maksāt tikai USD 11,99 mēnesī, bet jums ir dota tikai viena vietne mitināšanai.

Kas neder ar A2 mitināšanu

 • Tiešsaistes tērzēšanas komanda ir pieredzējusi un pieejama visu diennakti, taču, lai izveidotu savienojumu ar tām, ir nepieciešams zināms laiks.
 • Sākuma līmeņa plānā ir atļauta tikai viena vietne. Jāmaksā vairāk, lai mitinātu vairāk vietņu.

3. Kinsta

https://kinsta.com/

Kinsta

Kopējais darba laiks

100%

Servera ātrums

A+

Cena

USD 30 mēnesī

Galvenās iezīmes

 • Tiek darbināts ar Google Cloud
 • 20 000 apmeklējumu mēnesī
 • Ikdienas dublējumi
 • WP eksperts kā atbalsts
 • Hack fix garantija

"Ideāli piemērots vidēja lieluma uzņēmumiem & uzņēmumi."

Kinsta lielākais pārdošanas punkts ir tas, ka tā darbību nodrošina Google Cloud, kas, pēc viņu domām, padara tos ātrākus par konkurentiem.

Kinsta iegūst stabilu A punktu un nodrošina īpaši ātru reakciju visā ASV. Viņi ir arī Ubisoft un Asos izvēlētie saimnieki, tāpēc viņi nav sveši prasīgiem klientiem.

Viņu mazākā pakete maksā 100 USD 30 USD! – atjaunināts 2018. gada janvārī – tāpēc Kinsta patiešām ir tikai iespēja uzņēmumiem un lielākām vietnēm.

Bet, ja jums ir vajadzīgs tik daudz enerģijas, uzņēmumam Kinsta tas ir paredzēts kausu kravām. Pakalpojums reizi minūtē pārbauda jūsu vietnes drošību un atbalstu. Jūs varat izvēlēties savu CDN, un tas lepojas ar visiem izstrādātāja rīkiem, kurus jūs varētu vēlēties (ieskaitot skaistu un intuitīvu individuālu informācijas paneli).

Atbalsta ziņā Kinsta vidējais reakcijas laiks uz biļetes iesniegšanu ir 9 minūtes – pēdējās 90 dienās tas ir samazināts līdz 2 minūtēm -, kas ir patiešām labi zināt, ka tās uzlabojas. Lai uzzinātu vairāk, izlasiet mūsu padziļināto Kinsta pārskatu.

Kas nav labi ar Kinsta

 • Tas mēnesī maksā 100 USD. Kinsta mazākais plāns tagad sākas no USD 30 mēnesī.
 • Nav e-pasta mitināšanas. Kinsta iesaka G Suite e-pasta mitināšanai (USD 5 / mēnesī pamata plānam)

4. Inmotion Host

https://www.inmotionhosting.com

Inmotion hostings

Kopējais darba laiks

100%

Servera ātrums

A+

Cena

4,99 USD / mēn

Galvenās iezīmes

 • 40 GB SSD
 • Bezmaksas vietņu migrācija
 • Tiek atbalstīts PHP7
 • 90 dienu nauda atpakaļ
 • Nav spraudņu ierobežojumu

"Vislabākais mazo un vidējo uzņēmumu īpašniekiem. "

Izmantojot Inmotion Hosting WP1000-S plānu, jūs neredzēsit tādas funkcijas kā GIT, taču varēsit baudīt tādas ekskluzīvas funkcijas kā BoldGrid integrācija un bez spraudņu ierobežojumiem. Tomēr viena lieta, kas patiešām palīdz Inmotion atrauties no konkurences, ir viņu ārprātīgais servera kaudze.

Izmantojot iebūvēto ātruma SSD kombināciju, NGINX servera iestatīšanu un uzlaboto servera kešatmiņu, varēsit izbaudīt ātrumu līdz pat 10x ātrāk nekā parasts koplietojamais hostings.!

Turklāt Inmotion piedāvā 90 dienu naudas atdošanas garantiju.

Cenā, kas ir tikai 4,99 USD mēnesī (37% atlaide – īpašs darījums tikai Bitcatcha lasītājiem), tas ir viens no vislabākajiem naudas un naudas atdeves plāniem mazajiem uzņēmumiem un emuāru autoriem!

Kas neder ar Inmotion hostingu

 • Nav git. Maksimālās ātruma zonas ir efektīvas, taču ir nedaudz novecojušas, salīdzinot ar datu centriem, kas izvietoti dažādos reģionos.
 • Izrakstīšanās var būt nomākta.

5. Šķidrais tīmeklis

https://www.liquidweb.com/

Liquid Web

Kopējais darba laiks

100%

Servera ātrums

A+

Cena

USD 69 mēnesī

Galvenās iezīmes

 • 600 cilvēku atbalsts
 • Nav spraudņa restr.
 • Automātiska attēla saspiešana
 • Vietnes mgmt instrumenti
 • Pilna piekļuve serverim

"Ideāli piemērots uzņēmuma WordPress mitināšanai"

Liquid Web ir viens no visizdevīgākajiem saimniekiem, kas tur atrodas, taču viņu dūšīgais cenu marķējums ir pamatots ar daudzajām unikālajām funkcijām..

Viņiem ir viena no – ja ne vislielākajām – atbalsta komandām nozarē, ar vairāk nekā 600 atbalsta personāla uzturēt to atbalstu visu diennakti.

Jums ir iespēja baudīt neierobežotu lapu skatījumu skaitu ar visiem viņu plāniem, bet jūs esat ierobežots tikai vienā vietnē ar viņu sākuma līmeni Personīgais plāns.

Viņu automātiskie attēlu saspiešanas rīki dara brīnumus, lai jūsu vietne būtu viegla un ātra, savukārt izstrādātāju rīki ļauj ātri strādāt ar piekļuvi SSL, Git un WP-ClI.

Mēs iesakām Liquid Web vidēja lieluma uzņēmumiem.

Kas neder ar Liquid Web

 • Nav e-pasta mitināšanas. Jums būs nepieciešama atsevišķa e-pasta mitināšana
 • Dārgi – viņu sākuma līmeņa plāns mēnesī maksā 69 USD. (Ar mūsu saites palīdzību jūs maksājat USD 34,50 par pirmajiem 2 mēnešiem)
 • Atļauta tikai 1 vietne ar sākuma līmeņa plānu. Maksājiet vairāk par viņu citiem plāniem mitināt vairāk vietņu.

6. WP dzinējs

https://wpengine.com

WP dzinējs

Kopējais darba laiks

100%

Servera ātrums

A

Cena

USD 19 mēnesī

Galvenās iezīmes

 • Pilnībā vadīts
 • Profesionāli tweaked
 • Ikdienas dublējumi
 • Ļaunprātīgas programmatūras skenēšana
 • Ugunsmūris, gatavs CDN

"Tā ir viena no visdaudzveidīgākajām iespējām."

WP Engine, iespējams, ir lielākais nosaukums pārvaldītajā WordPress mitināšanā. Viņi bija vieni no pirmajiem, kas to piedāvāja, un tagad nodrošina mitināšanu vēža izpētei, Rightmove, HTC un daudziem citiem lielu vārdu klientiem.

Sākuma līmeņa opcija “Personīga” ir plaša, piedāvājot pieturvietu vidi, dublējumu ar vienu klikšķi un bezmaksas vietņu migrāciju. Tas ir lieliski piemērots līdz 25 000 apmeklētāju mēnesī, taču jums būs jāveic jaunināšana, lai atbloķētu vairāk resursu un 24 stundas diennaktī pa tālruni sniegto atbalstu..

Viņu serveris atrodas Amerikas Savienoto Valstu austrumos, tāpēc servera ātrums ir nevainojams, ja jūsu auditorija atrodas tur. Es arī mīlu viņu 60 dienu naudas atdošanas garantiju, tāpēc, ja tā nedarbojas, varat to vienkārši atcelt.

Kas nav labi ar WP Engine

 • Tas ir dārgāk nekā daudzi konkurenti (ekskluzīvs darījums! 20% atlaide pirmajam rēķinam – sākas no 19,33 USD mēnesī), taču viņi to atbalsta ar labu pakalpojumu un reputāciju.
 • WP Engine ir aizliegto spraudņu saraksts, kuru ir vērts apskatīt pirms apņemšanās.
 • Diennakts atbalsts ir pieejams tikai augstākās kvalitātes klientiem.

7. Mākoņi

https://www.cloudways.com/

Mākoņi

Kopējais darba laiks

100%

Servera ātrums

A

Cena

USD 15 mēnesī

Galvenās iezīmes

 • Mākonis mitināšana
 • Atsaucīgs atbalsts
 • CloudwaysBot
 • Mērogojamība
 • Nav līgumu

"Pārvaldīta mākoņa mitināšana visiem."

Cloudways ir pārvaldīta mākoņa mitināšana. jūs varat izvēlēties izvietot WordPress caur Cloudways uz jūsu izvēlētā mākoņa, piemēram, AWS, Digital Ocean un Linode. Mākoņu mitināšana ir daudz jaudīgāka un uzticamāka nekā tradicionālā VPS.

Runājot par funkcijām, Cloudway pārvaldītajam WordPress mitināšanai ir pieejams diennakts atbalsts un bezmaksas migrācija uz visām pakotnēm. Papildu iespējas ir iekļautas GIT integrācijā, vietrāžu URL izveidē un pārvaldītās dublējumkopijās. Ir arī intuitīvs un lietotājam draudzīgs vadības panelis – tas, kas daudziem mākoņa mitinātājiem nav.

Kas nav labi ar Cloudways

 • Mākoņu mitināšana var būt nedaudz tehniska, taču lietotājam draudzīgais vadības panelis palīdz izlīdzināt procesu.
 • Cloudways ir veidots virs citām mākoņu mitināšanas iespējām. Viņiem ir minimāla aparatūras kontrole.

8. Mediju templis

https://mediatemple.net/

Mediju templis

Kopējais darba laiks

100%

Servera ātrums

B

Cena

USD 20 mēnesī

Galvenās iezīmes

 • 1 TB pārsūtīšana mēnesī
 • SSD datu bāze
 • Reddit ™ jau ir gatavs
 • CloudFlare w Railgun
 • 24/7 tiešraides atbalsts

"Ideāli iesācējiem & vidēja lieluma uzņēmumiem."

Sākuma līmeņa plāns Media Temple ir ļoti dāsns. Par 20 USD mēnesī jūs saņemat bezmaksas vietņu migrāciju, 30 dienu dublējumu un atjaunošanu, atbalstu 24 stundas diennaktī, pieturvietu izveidi un klonēšanu, kā arī 400 000 apmeklētāju mēnesī. Pieredzējušiem lietotājiem patiks arī daudzas iespējas, ieskaitot Git integrāciju un SSH piekļuvi.

Jauninātās “Studio” un “Agency” iespējas ietver arī ļaunprātīgas programmatūras noteikšanu un noņemšanu un milzīgas trafika / uzglabāšanas iespējas. Ātrums ir mūsu pārbaudīto serveru augstākajā galā, īpaši ASV rietumu piekrastē.

Media Temple ir arī ekskluzīvu tēmu izvēlne, lai jūs visu dizainu un attīstību varētu turēt zem viena jumta.

Kas nav labi ar Media Temple

 • Ir neskaitāmi anekdotiski ziņojumi par sliktu klientu atbalstu.

Lētākas alternatīvas

Pilnīga pārvaldīta WordPress resursdators nav pareizais risinājums visiem, it īpaši jaunākām vai mazākām vietnēm. Tādā gadījumā lētāks risinājums būs vairāk nekā pietiekams.

Ja tas izklausās pēc kaut kā, ko meklējat, šeit ir dažas bonusa iespējas:

9. Bluehost

https://www.bluehost.com/

Bluehost

Kopējais darba laiks

100%

Servera ātrums

A

Cena

3,45 USD / mēn

Galvenās iezīmes

 • Linux & cPanel
 • Neierobežoti resursi
 • Automātiska dublēšana
 • Resursu aizsardzība
 • CloudFlare CDN

"Piemērots mazām vietnēm & iesācējiem."

Bluehost ir viena no labākajām budžeta iespējām.

Ātrums ir nemainīgi ātrs visā ASV un stabils visā pārējā pasaulē. Tas ir drošs, un standarta aprīkojums ir pieejams diennakts klientu atbalstam. Atšķirībā no Inmotion Hosting, kurā nav iekļauts CDN, Bluehost atbalsta Cloudflare.

Un Bluehost WordPress.org iesaka kopš 2005. gada!

Kas neder ar Bluehost

 • Vietne netiek bezmaksas migrēta.
 • Dažos ziņojumos ir minēts lēns ielādes ātrums un atbalstītas atbildes.

Spriedums

Pārvaldīta WordPress mitināšana ir ideāla, ja meklējat nemainīgu ātrumu, drošību un veiktspēju, neuztraucoties par tehniskajām lietām.

Tas ir lieliski, ja jūs plānojat nākotnē ievērojami palielināt savu vietni un trafiku un vēlaties saimniekdatoru, kas pieaugs kopā ar jums.

Runājot par pareizās opcijas izvēli, šeit ir atgādinājums par maniem trim labākajiem ieteikumiem:

VISPĀRĒJS UPTIME

PAKALPOJUMU DARBĪBA

CENA

Vietne

100%

A+

3,95 USD

mēnesī

A2 mitināšana

100%

A+

11,99 USD

mēnesī

Kinsta

100%

A+

30 USD

mēnesī

Pirms lēmuma pieņemšanas apsveriet cenu, funkcijas un klientu atbalsta līmeni, kas vislabāk atbilst jūsu vietnei.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map