9 найкращих керованих хостингових платформ WordPress 2020 (рейтинг!)

Керований хостинг WordPress трохи схожий на те, щоб мати власну команду персональних технологій.


Це хостингове рішення, яке розроблено спеціально (і супер оптимізоване) для веб-сайтів WordPress, і це крок від дешевших опцій “спільного хостингу”.

Найкраще в цьому? Він піклується про всі технічні біти за кадром, тому ви можете зосередитись на зростанні свого сайту.

Керований хостинг оновлює ваш веб-сайт повністю оновленим, так що це блискавично швидко та високоефективно. Він створює резервну копію все автоматично і виконує регулярні перевірки безпеки, так що це захист від хакерів.

Він “керує” вашим веб-сайтом за кадром і підтримує постійну високу ефективність. Ідеально, якщо ви хочете найкращі результати, але у вас немає часу та технічного ноу-хау для налаштування та керування речами “під капотом”.

Contents

Навіщо мені потрібен керований хостинг WordPress?

Переваги керованого WordPress хостингу

Багато власників веб-сайтів задаються питанням, чи варто управляти хостингом додаткових грошей, але якщо у вас є великі плани для вашого веб-сайту, це має багато сенсу. Ось переваги більш детально:

1. Спеціально оптимізовано для WordPress

Сервери налагоджені та оптимізовані лише для WordPress. Спеціалізована служба завжди краща за загальну.

2. Автообновлення

Програмне забезпечення, що стоїть на вашому веб-сайті, автоматично оновлюється до останньої версії, тож це завжди найкраще. Не потрібно перевіряти та встановлювати оновлення вручну.

3. Куленепробивна безпека

Безпека – це, мабуть, найбільший стимул для оновлення до керованого хоста WordPress. Автоматичне оновлення та спеціалізоване середовище хостингу означає, що його краще захистити від хакерів та інших проблем безпеки. Як бачите, більшість хостинг-платформ регулярно перевіряють безпеку та можуть активно видаляти зловмисне програмне забезпечення.

4. Супершвидкість

Повільний веб-сайт може негативно вплинути на ваші продажі, конверсії та досвід користувача, але пришвидшення роботи вручну вимагає багато зусиль та навичок. Найкращий хостинг використовує вбудований кешування і (часто) надає CDN, щоб автоматично заряджати швидкість вашого веб-сайту.

5. Автозавантаження

Хостингові платформи WordPress для хостингу зазвичай пропонують щоденні резервні копії. Ви можете добре спати, знаючи, що не втратите свій веб-сайт, якщо трапиться найгірше!

6. Підтримка 24/7

Завжди добре знати, що на кінці телефону є експерт, якщо ви починаєте отримувати неясні 505 помилки. Пакети керованого хостингу зазвичай включають доступ до преміум-сервісу підтримки, щоб ви могли пропустити чергу і поговорити з реальними розробниками.

7. Гнучка & масштабований для величезного трафіку

Керовані хости можуть обробляти набагато більше трафіку та пропускну здатність, ніж спільний хост. Якщо ви отримаєте раптовий стрибок трафіку, ваш сайт не вийде з ладу.

Нижня лінія

Це завжди актуально, завжди швидко, завжди створюється резервна копія, завжди захищена.

Зрозуміло, це дорожче, ніж спільний хостинг, але заощаджений час (та набрана продуктивність) може бути вартим грошей.

Для мене розміщений керований WordPress хостинг?

Для невеликих веб-сайтів і тих, що тільки починають роботу, керований хостинг WordPress може бути надмірним. Простий спільний хост може бути достатнім у цьому випадку. Сказавши це, я все-таки рекомендую керувати хостингом для початківців і любителів. Він ідеально підходить для:

 • Блогери чи компанії, які хочуть зосередитись на запуску свого веб-сайту, не турбуючись про оновлення, резервне копіювання та закулісні технічні характеристики.
 • Той, хто планує швидко збільшувати свій трафік і бачить регулярні сплески відвідувачів.
 • Будь-який веб-сайт, який не може дозволити собі простоїв.
 • Той, хто цінує велику підтримку.

Мінус керованого хостингу WordPress

Оптимізовано для WordPress

Звичайно, керовані хости не для всіх. Є одна або дві функції, які можуть вас відключити:

1. Вартість

Вони дорожчі, ніж спільні господарі. Ви можете розраховувати платити від 15 до 60 доларів на місяць за керованого хоста, тоді як спільний хост можна отримати всього за 1,99 долара.

2. Ви можете використовувати лише WordPress

Це може здатися очевидним моментом, але це варто зазначити! Якщо ви також запускаєте веб-сайти на Joomla або Drupal, це марно.

3. Відсутність контролю

Краса керованого хостингу полягає в тому, що він самодостатній. Він оновлює, керує та налаштовує все, щоб покращити продуктивність автоматично. Якщо ви тип людини, яка любить обзивати, тестувати речі та вносити зміни самостійно, ви можете вважати це обмежуючим, оскільки доступ іноді обмежений.

4. Обмеження плагінів

Деякі керовані хости забороняють використовувати певні плагіни. Чому? Плагіни висмоктують цінні ресурси та сповільнюють продуктивність, тому деякі хости забороняють користуватися найвигіднішими ресурсами. Однак, більшість керованих хостів мають вбудовані найкращі функції плагінів (наприклад, кешування, резервне копіювання тощо).

Якщо ви все ще зі мною, ви, мабуть, досить серйозно думаєте про керований хостинг, але є одне велике питання, щоб відповісти: який з них найкращий?

Рейтинг: 9 найкращих керованих хостингів WordPress

Швидка примітка про швидкість

Ми склали рейтинг швидкості кожного хоста за допомогою унікального тестера швидкості сервера Bitcatcha. Він записує час відгуку з восьми локацій по всьому світу і обчислює середнє значення. Оцінки нижче 180 мс оцінюються як “А +”, а оцінки від 181 мс до 210 мс будуть віднесені до “А.”

1. SiteGround

https://www.siteground.com

SiteGround

Загальний час роботи

100%

Швидкість сервера

А+

Ціна

3,95 дол. / Міс

Ключові особливості

 • cPanel & SSH доступ
 • Безкоштовний CloudFlare CDN
 • Безкоштовне щоденне резервне копіювання
 • Git & інсценування
 • Сервери на 3 континентах

"Найкраще для початківців & веб-майстри на жорсткі бюджети."

Варіант початкового рівня на SiteGround найдешевший там (3,95 долара на місяць!) І постачається з автоматичними оновленнями та щоденними резервними копіями. Це чудово для початківців, але більшість захоче пакет “GoGeek” (який все ще досить доступний за ціною 14,95 доларів).

За допомогою пакету GoGeek ви отримаєте область розміщення в один клік та попередньо встановлений Git для WordPress. Ви також розблокуєте технічну підтримку преміум-класу та їх SuperCacher, що дозволить прискорити збільшення швидкості.

SiteGround стверджує, що для підтримки в чаті та телефоні “практично немає часу очікування”, і лише десять хвилин часу на першу відповідь на запитання, що поставили галочку. Ми дійсно вважаємо це правдою.

Що не добре з SiteGround

 • Варіант початкового рівня більш обмежений, ніж конкуренти, але ціна це відображає.
 • Насправді не повністю керований хостинг WordPress, але пропоновані функції майже однакові.

Примітка

Ми уважно стежимо за SiteGround, оскільки ми проводимо їх. Перегляньте наш огляд SiteGround про все, що вам потрібно знати про хост (наші тестові сайти, тест швидкості сервера, термін тощо).

2. Хостинг A2

https://www.a2hosting.com

А2 хостинг

Загальний час роботи

100%

Швидкість сервера

А+

Ціна

$ 11,99 / міс

Ключові особливості

 • Необмежений SSD
 • Необмежена пропускна здатність
 • A2 оптимізований WP
 • Сервери Turbo
 • 6X Більш швидкі навантаження

"Добре округлений керований хост WordPress, підходить для всіх типів сайтів."

На другому місці хостинг A2 керує WordPress, починаючи з $ 11,99 на місяць. Усі облікові записи A2 в WordPress мають необмежений SSD, необмежену пропускну здатність, Turbo-сервери та оптимізовану A2 WordPress.

Якщо ви не знайомі з A2, їх Turbo-сервери насправді виробляють швидкість на 20 разів швидше, ніж звичайні сервери, а їх оптимізований A2 WordPress гарантує, що ваш сайт WordPress автоматично оптимізований для швидкості, не потрібно витрачати час на те,.

Вони також включили у свої плани всі звичні дзвіночки, такі як влаштування сайтів, безкоштовні міграції сайтів, безкоштовні CDN, SSL та SSD.

Якщо ви плануєте розміщувати кілька сайтів, краще перейдіть на їх 3-сайти або необмежений план. Їхній план початкового рівня може коштувати лише 11,99 дол. США на місяць, але для розміщення у вас лише 1 сайт.

Що не добре з хостингом A2

 • Команда чату в реальному часі є досвідченою і доступна цілодобово, але для їх підключення потрібен певний час.
 • План початкового рівня дозволяє лише 1 сайт. Потрібно заплатити більше, щоб розмістити більше сайтів.

3. Кінста

https://kinsta.com/

Кінста

Загальний час роботи

100%

Швидкість сервера

А+

Ціна

30 дол. / Міс

Ключові особливості

 • Google Cloud powered
 • 20000 відвідувань / міс
 • Щоденне резервне копіювання
 • Експерт WP як підтримка
 • Гарантія виправлення

"Ідеально підходить для середнього великого бізнесу & підприємства."

Найбільшим продажем Kinsta є те, що він працює від Google Cloud, і, на їхню думку, робить їх швидшими за своїх конкурентів.

Kinsta набирає суцільний показник A і забезпечує надзвичайно швидку реакцію в США. Вони також є господарем вибору для Ubisoft та Asos, тому вони не є чужими вимогливим клієнтам.

Їх найменший пакет коштує $ 100 $ 30! – оновлено січень 2018 року – тож Kinsta – це дійсно лише варіант для бізнесу та великих сайтів.

Але якщо вам потрібна стільки енергії, Kinsta має її в ковшах. Служба перевіряє ваш веб-сайт раз на хвилину на предмет безпеки та підтримки. Ви можете вибрати свій власний CDN і можете похвалитися всіма інструментами для розробників, які ви могли б захотіти (включаючи красиву та інтуїтивну інформаційну панель на замовлення).

З точки зору підтримки, середній час відгуку Kinsta на подання квитка становить 9 хвилин – за останні 90 днів він скоротився до 2 хвилин – що справді добре знати, що вони покращуються. Щоб дізнатися більше, прочитайте наш глибокий огляд Kinsta.

Що не добре з Kinsta

 • Коштує 100 доларів на місяць. Найменший план Kinsta зараз починається від 30 доларів на місяць.
 • Немає хостингу електронної пошти. Kinsta рекомендує G Suite для хостингу електронної пошти ($ 5 / місяць за базовий план)

4. Господар спонукань

https://www.inmotionhosting.com

Хостинг для інмоцій

Загальний час роботи

100%

Швидкість сервера

А+

Ціна

$ 4,99 / міс

Ключові особливості

 • 40 Гб SSD
 • Безкоштовна міграція сайту
 • PHP7 підтримується
 • Повернення грошей на 90 днів
 • Немає обмежень для плагінів

"Найкраще для власників малого та середнього бізнесу. "

Якщо у програмі WP1000-S Hosting Inmotion хостингу ви не побачите таких функцій, як GIT, ви отримаєте насолоду від ексклюзивних функцій, таких як інтеграція BoldGrid та відсутність обмежень для плагінів. Однак одне, що насправді допомагає Inmotion відстояти від конкуренції, – це їх божевільний стек сервера.

Ви зможете насолоджуватися швидкістю до 10 разів швидше, ніж звичайний спільний хостинг за допомогою вбудованої для швидкості комбінації SSD, налаштування сервера NGINX, розширеного кешування сервера!

Крім того, Inmotion пропонує гарантію повернення грошей на 90 днів.

За ціною лише 4,99 долара на місяць (знижка 37% – спеціальна угода лише для читачів Bitcatcha), це одна з найкращих планів співвідношення ціни та якості для малого бізнесу та блогерів!

Що не добре з хостингом Inmotion

 • Ніякого git. Зони максимальної швидкості є ефективними, але трохи застарілими, порівняно з центрами обробки даних, розподіленими по регіонах.
 • Перевірка може бути неприємним процесом.

5. Рідка павутина

https://www.liquidweb.com/

Рідка павутина

Загальний час роботи

100%

Швидкість сервера

А+

Ціна

$ 69 / міс

Ключові особливості

 • 600 людської підтримки
 • Немає резерватора плагінів.
 • Автоматичний стиснення зображення
 • Сайт mgmt інструменти
 • Повний доступ до сервера

"Ідеально підходить для цінового хостингу WordPress"

Рідка павутина – одна з найбільш преміальних хостів там, але їхній здоровенний цінник виправданий багатьма унікальними особливостями.

У них є одна – якщо не найбільша – група підтримки в галузі понад 600 обслуговуючого персоналу підтримувати їх цілодобову підтримку.

Ви можете насолоджуватися необмеженим переглядом сторінок з усіма їхніми планами, але ви обмежені лише одним сайтом з їх вхідним рівнем Особистий план.

Їх автоматичні інструменти для стиснення зображень створюють чудеса, щоб забезпечити ваш сайт легким та швидким, а їх інструменти для розробників дозволяють швидко працювати з доступом до SSL, Git та WP-ClI.

Ми рекомендуємо Рідкий веб для використання середніх підприємств.

Що не добре з рідинною павутиною

 • Немає хостингу електронної пошти. Вам знадобиться окремий хостинг електронної пошти
 • Дорогий – План їх початкового рівня коштує 69 доларів на місяць. (За нашим посиланням ви платите 34,50 долара за перші 2 місяці)
 • Дозволено лише 1 сайт із планом вхідного рівня. Платіть більше за інші плани розміщення більше сайтів.

6. Двигун WP

https://wpengine.com

WP двигун

Загальний час роботи

100%

Швидкість сервера

А

Ціна

$ 19 / міс

Ключові особливості

 • Повністю впорався
 • Професійно налаштовано
 • Щоденне резервне копіювання
 • Сканування зловмисного програмного забезпечення
 • Брандмауер, CDN готовий

"Це один із найбільш добре оброблених варіантів."

WP Engine – це, мабуть, найбільше ім’я хостингу WordPress. Вони були одними з перших, хто запропонував це, і тепер надають хостинг для досліджень в галузі раку, Rightmove, HTC та багатьох інших великих іменних клієнтів.

Варіант початкового рівня “Особистий” є щедрим: пропонує постановочне середовище, резервне копіювання в один клік та безкоштовну міграцію сайту. Це ідеально підходить для до 25 000 відвідувачів на місяць, але вам доведеться оновити, щоб розблокувати більше ресурсів та цілодобову підтримку телефону.

Їх сервер розташований на сході Сполучених Штатів, тому швидкість сервера є бездоганною, якщо ваша аудиторія знаходиться там. Я також люблю їх 60-денну гарантію повернення грошей, тому якщо вона не працює, ви можете просто скасувати її.

Що не добре з WP Engine

 • Це дорожче багатьох конкурентів (ексклюзивна угода! 20% знижка на перший рахунок – починається від $ 19,33 / місяць), але вони підтримують це завдяки високому сервісу та репутації.
 • У WP Engine є список заборонених плагінів, на які варто ознайомитись, перш ніж здійснити їх.
 • Цілодобова підтримка доступна лише для клієнтів преміум класу.

7. Хмарочоси

https://www.cloudways.com/

Хмарні доріжки

Загальний час роботи

100%

Швидкість сервера

А

Ціна

$ 15 / міс

Ключові особливості

 • Хмарний хостинг
 • Чуйна підтримка
 • CloudwaysBot
 • Масштабованість
 • Ніяких контрактів

"Керований хмарний хостинг для всіх."

Cloudways – це керований хмарний хостинг. ви можете розгорнути WordPress через Cloudways на вибрану хмару, наприклад AWS, Digital Ocean та Linode. Хмарний хостинг набагато потужніший і надійніший, ніж традиційний VPS.

Що стосується функцій, керований WordPress хостинг Cloudway пропонує 24/7 підтримку та безкоштовну міграцію на всі пакети. Додаткові параметри постачаються з інтеграцією GIT, постановкою URL-адрес та керованими резервними копіями. Існує також інтуїтивно зрозуміла та зручна для користувача панель управління – те, чого немало хостів у хмарі.

Що не добре з Cloudways

 • Хмарний хостинг може бути трохи технічним, але зручна панель керування дійсно допомагає згладити процес.
 • Cloudways побудований на вершині інших хмарних хостингів. Вони мають мінімальний контроль над обладнанням.

8. Медіа-храм

https://mediatemple.net/

Медіа-храм

Загальний час роботи

100%

Швидкість сервера

Б

Ціна

$ 20 / міс

Ключові особливості

 • 1 ТБ переказ / міс
 • База даних SSD
 • Reddit ™ – вже
 • CloudFlare w Railgun
 • Цілодобова підтримка

"Ідеально підходить для початківців & середнього бізнесу."

План початкового рівня в Media Temple дуже щедрий. При $ 20 на місяць ви отримуєте безкоштовну міграцію сайтів, 30-денне резервне копіювання та відновлення, підтримку цілодобово, постановку та клонування та 400 000 відвідувачів щомісяця. Просунуті користувачі також сподобаються безлічі варіантів, включаючи інтеграцію Git та доступ до SSH.

Оновлені параметри “Студія” та “Агентство” також включають виявлення та видалення зловмисного програмного забезпечення та величезний обсяг трафіку / зберігання. Швидкість знаходиться у вищій частині серверів, які ми протестували, особливо на західному узбережжі США.

Media Temple також має меню ексклюзивних тем, щоб ви могли тримати дизайн та розробку під одним дахом.

Що не добре з Media Temple

 • Існують численні анекдотичні повідомлення про погану підтримку клієнтів.

Дешевші альтернативи

Повний керований хост WordPress – не правильний варіант для всіх, особливо новіших чи менших веб-сайтів. У такому випадку дешевший варіант буде більш ніж адекватним.

Якщо це звучить як щось, що ви шукаєте, ось кілька варіантів бонусу:

9. Блюхост

https://www.bluehost.com/

Bluehost

Загальний час роботи

100%

Швидкість сервера

А

Ціна

3,45 дол. / Міс

Ключові особливості

 • Linux & cPanel
 • Необмежені ресурси
 • Автоматичне резервне копіювання
 • Захист ресурсів
 • CloudFlare CDN

"Підходить для невеликих сайтів & новачки."

Bluehost – один з найкращих варіантів бюджету.

Швидкість постійно стабільна в США та стабільна у всьому світі. Це безпечно, і цілодобова підтримка клієнтів доступна як стандарт. На відміну від хостингу Inmotion без включеного CDN, Bluehost підтримує Cloudflare.

І Bluehost рекомендується WordPress.org з 2005 року!

Що не добре з Bluehost

 • Немає безкоштовної міграції сайту.
 • Деякі звіти цитують низькі швидкості завантаження та відповіді на підтримку.

Вирок

Керований хостинг WordPress ідеально підходить, якщо ви шукаєте постійну швидкість, безпеку та продуктивність, не турбуючись про технічні речі.

Ідеально, якщо ви плануєте в майбутньому значно розробити свій веб-сайт і поширити трафік і хочете, щоб хост, який буде рости разом з вами.

Що стосується вибору правильного варіанту, ось нагадування про мої три найкращі вибірки:

ЗАГАЛЬНИЙ ПОВЕРХНЕННЯ

ДІЯЛЬНІСТЬ СЕРВЕРА

ЦІНА

SiteGround

100%

А+

3,95 дол

щомісяця

А2 хостинг

100%

А+

11,99 дол

щомісяця

Кінста

100%

А+

30 доларів

щомісяця

Перш ніж приймати рішення, врахуйте ціну, особливості та рівень підтримки клієнтів, які найкраще відповідають вашому веб-сайту.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map