9 najlepšie spravovaných hostingových platforiem WordPress 2020 (hodnotené!)

Spravovaný hosting WordPress je trochu podobný tomu, ako keby ste mali svoj vlastný osobný technický tím.


Je to hostingové riešenie, ktoré je šité na mieru (a je optimalizované) pre weby WordPress a je to krok z lacnejších možností zdieľaného hostenia..

Najlepšie na tom? Postará sa o všetky technické kúsky zákulisia, takže sa môžete zamerať na rozširovanie svojich stránok.

Spravovaný hosting udržuje vaše webové stránky úplne aktualizované, takže je blesková rýchlosť a vysoký výkon. Zálohuje všetko automaticky a vykonáva pravidelné bezpečnostné kontroly, takže je odolný voči hackerom.

Spravuje vaše webové stránky v zákulisí a udržuje konzistentný vysoký výkon. Perfektné, ak chcete dosiahnuť špičkové výsledky, ale nemáte čas ani technické know-how na vyladenie a správu vecí „pod kapotou“.

Contents

Prečo by som potreboval Managed WordPress Hosting?

Výhody Managed WordPress Hosting

Mnoho majiteľov webových stránok zaujíma, či spravovaný hosting stojí za to navyše, ale ak máte pre svoj web veľké plány, dáva to zmysel. Tu sú výhody podrobnejšie:

1. Špecificky optimalizované pre WordPress

Servery sú vyladené a optimalizované iba pre WordPress. Špecializovaná služba je vždy lepšia ako všeobecná služba.

2. Automatické aktualizácie

Softvér za vašimi stránkami sa automaticky aktualizuje na najnovšiu verziu, takže je vždy na najvyššom výkone. Nie je potrebné kontrolovať a inštalovať aktualizácie ručne.

3. Nepriestrelná bezpečnosť

Zabezpečenie je pravdepodobne najväčšou motiváciou na inováciu na spravovaného hostiteľa WordPress. Automatické aktualizácie a špeciálne hostiteľské prostredie znamenajú, že je lepšie chránený pred hackermi a inými bezpečnostnými problémami. Ako uvidíte, väčšina hostingových platforiem vykonáva pravidelné kontroly zabezpečenia a môže aktívne odstrániť malware.

4. Super rýchlosť

Pomalá webová stránka môže nepriaznivo ovplyvniť váš predaj, konverzie a skúsenosti používateľov, ale zrýchlenie vecí manuálne vyžaduje veľa úsilia a zručností. Najlepší hosting používa vstavanú vyrovnávaciu pamäť a (často) poskytuje CDN na automatické nabíjanie rýchlosti vašich webových stránok.

5. Automatické zálohovanie

Spravované hostingové platformy WordPress zvyčajne ponúkajú denné zálohy. Môžete pokojne spať s vedomím, že nestratíte svoj web, ak sa stane najhoršie!

6. Podpora 24/7

Ak začnete neobjasňovať 505 chýb, vždy je dobré vedieť, že na konci telefónu je odborník. Spravované hostingové balíčky zvyčajne zahŕňajú prístup k prémiovej podpornej službe, takže môžete preskočiť front a hovoriť so skutočnými vývojármi.

7. flexibilné & škálovateľné pre obrovskú premávku

Spravovaní hostitelia dokážu zvládnuť oveľa väčšiu komunikáciu a šírku pásma ako zdieľaný hostiteľ. Ak narazíte na prudký nárast návštevnosti, vaše stránky sa nezrušia.

Spodná čiara

Je to vždy aktuálne, vždy rýchle, vždy zálohované, vždy bezpečné.

Je pravda, že je to drahšie ako zdieľaný hosting, ale ušetrený čas (a dosiahnutý výkon) sa môže oplatiť.

Spravuje pre mňa WordPress?

Pre malé webové stránky a tie, ktoré sa len začínajú, by mohol byť spravovaný hosting WordPress nadmerný. V tomto prípade môže stačiť jednoduchý zdieľaný hostiteľ. Napriek tomu odporúčam spravovať hosting pre začiatočníkov aj profesionálov. Je ideálny pre:

 • Bloggeri alebo firmy, ktoré sa chcú zamerať na prevádzku svojich stránok, bez obáv z aktualizácií, zálohovania a technických záležitostí.
 • Každý, kto plánuje rýchlo zvýšiť svoju návštevnosť a vidí v návštevníkoch pravidelné špičky.
 • Akákoľvek webová stránka, ktorá si nemôže dovoliť žiadne prestoje.
 • Každý, kto si cení veľkú podporu.

Nevýhodou Managed WordPress Hosting

Optimalizované pre WordPress

Spravovaní hostitelia samozrejme nie sú pre každého. Môže vás odradiť jedna alebo dve funkcie:

1. Náklady

Sú drahšie ako zdieľaní hostitelia. Môžete očakávať, že za spravovaného hostiteľa zaplatíte od 15 do 60 dolárov mesačne, zatiaľ čo zdieľaného hostiteľa môžete vyzdvihnúť už za 1,99 dolárov.

2. Môžete používať iba WordPress

Môže sa to zdať ako zrejmý bod, ale stojí za zmienku! Ak prevádzkujete webové stránky aj na serveroch Joomla alebo Drupal, je to celkom zbytočné.

3. Nedostatočná kontrola

Krása riadeného hostingu je, že je sebestačná. Aktualizuje, spravuje a vylepšuje všetko, aby sa automaticky zlepšil výkon. Ak ste typ človeka, ktorý miluje pichanie, testovanie vecí a vykonávanie zmien sami, môžete to považovať za obmedzujúce, pretože prístup je niekedy obmedzený.

4. Obmedzenia doplnkov

Niektorí riadení hostitelia zakazujú používanie určitých doplnkov. Prečo? Doplnky nasávajú cenné zdroje a spomaľujú výkon, takže niektorí hostitelia zakážu tých, ktorí majú najväčší nedostatok zdrojov. Väčšina spravovaných hostiteľov však má tie najlepšie vlastnosti doplnkov, ktoré už sú zabudované (napríklad ukladanie do vyrovnávacej pamäte, zálohy atď.)

Ak ste stále so mnou, pravdepodobne premýšľate o spravovanom hostovaní dosť vážne, je však potrebné odpovedať na jednu veľkú otázku: ktorá je najlepšia?

Hodnotenie: 9 najlepšie spravovaných hostingov WordPress

Rýchla poznámka o rýchlosti

Rýchlosť každého hostiteľa sme ohodnotili pomocou jedinečného testera rýchlosti servera Bitcatcha. Zaznamenáva čas odozvy z ôsmich miest po celom svete a vypočítava priemer. Skóre pod 180 ms sa hodnotia ako „A +“ a skóre od 181 do 210 ms sa hodnotia ako „A.“

1.Rozsah stránok

https://www.siteground.com

SiteGround

Celková doba prevádzkyschopnosti

100%

Rýchlosť servera

+

cena

$ 3.95 / mo

Kľúčové vlastnosti

 • cPanel & Prístup SSH
 • Bezplatne CloudFlare CDN
 • Bezplatné denné zálohovanie
 • Git & réžia
 • Servery na 3 kontinentoch

"Najlepšie pre začiatočníkov & webmasterov o obmedzených rozpočtoch."

Vstupná úroveň na serveri SiteGround je najlacnejšia (3,95 dolárov mesačne) a prichádza s automatickými aktualizáciami a dennými zálohami. Je to skvelé pre začiatočníkov, ale väčšina bude chcieť balík GoGeek (ktorý je stále veľmi dostupný za 14,95 USD)..

S balíkom GoGeek získate priestor na kliknutie jedným kliknutím a predinštalovaný program Git pre WordPress. Odomknete tiež špičkovú technickú podporu a ich SuperCacher, ktorý vám umožní zrýchlené zvýšenie rýchlosti.

SiteGround tvrdí, že na podporu v chate a telefóne nie je „takmer žiadna čakacia doba“ a na začiarknuté dopyty je iba desať minút prvej odozvy. Považujeme to za pravda.

Čo nie je dobré pre službu SiteGround

 • Základná možnosť je obmedzenejšia ako konkurencia, ale cena to odzrkadľuje.
 • Nie je to úplne riadený hosting WordPress, ale ponúkané funkcie sú úplne rovnaké.

Poznámka

Pri hostovaní stránok SiteGround pozorne sledujeme. Vyskúšajte náš web SiteGround a preskúmajte všetko, čo potrebujete vedieť o hostiteľovi (naše testovacie stránky, test rýchlosti servera, termín atď.).

2. A2 Hosting

https://www.a2hosting.com

Hosting A2

Celková doba prevádzkyschopnosti

100%

Rýchlosť servera

+

cena

$ 11,99 / mo

Kľúčové vlastnosti

 • Neobmedzený SSD
 • Neobmedzená šírka pásma
 • WP optimalizovaný na A2
 • Servery Turbo
 • 6x Rýchlejšie načítanie

"Dobre zaoblený hostiteľ spravovaného WordPress, vhodný pre všetky typy webov."

Horúce na druhom mieste je A2 Managed WordPress Hosting, začínajúci na 11,99 dolárov mesačne. Všetky účty A2 spravovaného WordPress majú neobmedzenú SSD, neobmedzenú šírku pásma, servery Turbo a optimalizovaný WordPress A2..

Ak nie ste oboznámení s A2, ich servery Turbo vlastne produkujú rýchlosti 20x rýchlejšie ako bežné servery a ich optimalizovaný WordPress A2 zaisťuje, že váš web WordPress je automaticky optimalizovaný pre rýchlosť bez toho, aby ste s ním museli strácať čas..

Zahrnuli do svojich plánov aj všetky obvyklé zvončeky a píšťalky, ako napríklad postupovanie stránok, bezplatná migrácia stránok, bezplatné CDN, SSL a SSD..

Ak plánujete hostiť viac stránok, najlepšie je ísť na ich 3 stránky alebo na neobmedzený plán. Ich plán vstupnej úrovne môže stáť iba 11,99 USD mesačne, ale hostiteľa máte iba jednu stránku.

Čo nie je dobré s A2 Hosting

 • Live chat tím je skúsený a je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ale jeho nadviazanie spojenia trvá nejaký čas.
 • Plán vstupnej úrovne umožňuje iba 1 stránku. Ak chcete hostiť viac stránok, musíte platiť viac.

3. Kinsta

https://kinsta.com/

KINŠTA

Celková doba prevádzkyschopnosti

100%

Rýchlosť servera

+

cena

$ 30 / mo

Kľúčové vlastnosti

 • Google Cloud powered
 • 20 000 návštev / mesiac
 • Denné zálohy
 • Odborník WP ako podpora
 • Záruka opravy hacku

"Ideálne pre stredne veľké podniky & podniky."

Veľkým predajným miestom spoločnosti Kinsta je to, že je poháňané technológiou Google Cloud, ktorá je podľa nich rýchlejšia ako konkurencia.

Kinsta dáva solídne skóre A a poskytuje super rýchlu reakciu v USA. Sú tiež hostiteľom voľby pre Ubisoft a Asos, takže nie sú cudzí pre náročných klientov.

Ich najmenší balíček stojí 100 dolárov 30 dolárov! – aktualizované v januári 2018 – takže Kinsta je skutočne len možnosťou pre podniky a väčšie weby.

Ale ak potrebujete toľko energie, Kinsta to má vo vedrách. Táto služba skontroluje bezpečnosť a podporu vášho webu raz za minútu. Môžete si vybrať svoj vlastný CDN a môže sa pochváliť všetkými vývojárskymi nástrojmi, ktoré by ste mohli mať (vrátane krásneho a intuitívneho dashboardu na mieru).

Pokiaľ ide o podporu, stredná doba odozvy spoločnosti Kinsta na odoslanie lístka je 9 minút – za posledných 90 dní sa znížila na 2 minúty – čo je skutočne dobré vedieť, že sa zlepšujú. Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si našu podrobnú recenziu Kinsta.

Čo nie je dobré pre Kinstu

 • Stojí to 100 dolárov mesačne. Najmenší plán spoločnosti Kinsta sa teraz začína od 30 dolárov mesačne.
 • Žiadny e-mail hosting. Kinsta odporúča balík G Suite na hosťovanie e-mailov (5 dolárov / mesiac pre základný plán)

4. Inmotion Host

https://www.inmotionhosting.com

Inmotion Hosting

Celková doba prevádzkyschopnosti

100%

Rýchlosť servera

+

cena

$ 4,99 / mo

Kľúčové vlastnosti

 • 40 GB SSD
 • Bezplatná migrácia stránok
 • Podporované PHP7
 • 90 dní späť peniaze
 • Žiadne obmedzenia doplnkov

"Najlepšie pre majiteľa malých a stredných podnikov. "

S plánom WP1000-S spoločnosti Inmotion Hosting neuvidíte funkcie ako GIT, ale budete si môcť vychutnať exkluzívne funkcie, ako je integrácia BoldGrid a žiadne obmedzenia doplnkov. Jedinou vecou, ​​ktorá skutočne pomáha spoločnosti Inmotion odlíšiť sa od konkurencie, je ich šialený zásobník serverov.

Vďaka zabudovanej kombinácii rýchlosti SSD, nastavenia servera NGINX a pokročilého ukladania serverov do vyrovnávacej pamäte si budete môcť vychutnať rýchlosti až 10x rýchlejšie ako bežný zdieľaný hosting.!

Okrem toho ponúka Inmotion 90-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Pri cene iba 4,99 dolárov mesačne (37% zľava – špeciálna ponuka len pre čitateľov Bitcatcha) je to jedna z najlepších programov s nízkymi nákladmi pre malé podniky a blogerov.!

Čo nie je dobré s Inmotion Hosting

 • Nie git. Zóny maximálnej rýchlosti sú účinné, ale v porovnaní s rozložením dátových centier medzi regiónmi sú trochu zastarané.
 • Kontrola môže byť frustrujúcim procesom.

5. Tekutý web

https://www.liquidweb.com/

Kvapalný web

Celková doba prevádzkyschopnosti

100%

Rýchlosť servera

+

cena

$ 69 / mo

Kľúčové vlastnosti

 • 600 ľudskej podpory
 • Žiadny doplnok restr.
 • Automatická kompresia obrazu
 • Nástroje pre správu stránok
 • Úplný prístup na server

"Ideálne pre podnikanie WordPress pre podniky"

Liquid Web je jedným z kvalitnejších hostiteľov, ale ich statná cena je odôvodnená mnohými jedinečnými funkciami.

Majú jeden z – ak nie najväčších – podporných tímov v priemysle viac ako 600 podporných pracovníkov aby si udržali svoju nepretržitú podporu.

Vychutnajte si neobmedzený počet zobrazení stránok so všetkými ich plánmi, ale ste obmedzení iba na 1 web s ich vstupnou úrovňou Osobný plán.

Ich automatické nástroje na kompresiu obrazu fungujú zázraky, aby udržali vašu webovú stránku ľahkú a rýchlu, zatiaľ čo ich vývojárske nástroje vám umožňujú pracovať rýchlo s prístupom k SSL, Git a WP-ClI..

Liquid Web odporúčame pre stredne veľké podnikové použitie.

Čo nie je dobré pre Liquid Web

 • Žiadny e-mail hosting. Budete potrebovať samostatný e-mailový hosting
 • Pricey – ich plán vstupnej úrovne stojí 69 dolárov mesačne. (S naším odkazom zaplatíte za prvé 2 mesiace 34,50 dolárov)
 • Povolený bol iba 1 web s plánom vstupnej úrovne. Platte viac za svoje ďalšie plány na umiestnenie ďalších stránok.

6. Motor WP

https://wpengine.com

WP Engine

Celková doba prevádzkyschopnosti

100%

Rýchlosť servera

cena

$ 19 / mo

Kľúčové vlastnosti

 • Plne zvládnuté
 • Profesionálne vylepšený
 • Denné zálohy
 • Skenovanie škodlivého softvéru
 • Firewall, CDN pripravený

"Je to jedna z najviac dobre zaokrúhlených možností."

WP Engine je možno najväčší názov v hostovaní Managed WordPress. Boli jedným z prvých, ktorí to ponúkli, a teraz poskytujú hosting pre výskum rakoviny, spoločnosť Rightmove, HTC a celý rad ďalších veľkých klientov..

Možnosť vstupnej úrovne „Osobná“ je veľkorysá a ponúka pracovné prostredie, zálohovanie jedným kliknutím a bezplatnú migráciu stránok. Je ideálny pre až 25 000 návštevníkov mesačne, ale budete musieť upgradovať, aby ste odomkli viac zdrojov a nepretržitú telefonickú podporu.

Ich server sa nachádza vo východných Spojených štátoch, takže rýchlosť servera je bezchybná, ak tam sídli vaše publikum. Páči sa mi tiež ich 60-dňová záruka vrátenia peňazí, takže ak to nefunguje, môžete ju jednoducho zrušiť.

Čo nie je dobré s WP Engine

 • Je to drahšie ako mnoho konkurentov (exkluzívna zľava! 20% zľava na prvý účet – od 19,33 dolárov / mesiac), ale zálohujú ju so silnými službami a povesťou.
 • Program WP Engine obsahuje zoznam zakázaných doplnkov, ktoré je potrebné skontrolovať ešte pred tým, ako sa k nim zaviazáte.
 • Podpora 24/7 je k dispozícii iba pre prémiových zákazníkov.

7. Cloudways

https://www.cloudways.com/

Cloudways

Celková doba prevádzkyschopnosti

100%

Rýchlosť servera

cena

$ 15 / mo

Kľúčové vlastnosti

 • Cloud hosting
 • Responzívna podpora
 • CloudwaysBot
 • škálovateľnosť
 • Žiadne zmluvy

"Spravuje cloudový hosting pre každého."

Cloudways je riadený cloudový hosting. môžete sa rozhodnúť nasadiť program WordPress prostredníctvom cloudových služieb v cloude podľa vášho výberu, napríklad AWS, Digital Ocean a Linode. Cloud hosting je oveľa výkonnejší a spoľahlivejší ako tradičné VPS.

Čo sa týka funkcií, hostený webový server WordPress spoločnosti Cloudway prichádza s podporou 24/7 a bezplatnou migráciou vo všetkých balíkoch. Rozšírené možnosti prichádzajú s integráciou GIT, postupnými adresami URL a spravovanými zálohami. K dispozícii je tiež intuitívny a užívateľsky prívetivý ovládací panel – niečo, čo veľa cloudových hostiteľov nemá.

Čo nie je dobré v službe Cloudways

 • Cloud hosting môže byť trochu technický, ale používateľsky prívetivý ovládací panel pomáha vyhladiť proces.
 • Cloudways je postavený nad ostatnými zariadeniami hostenia cloudu. Majú minimálnu kontrolu nad hardvérom.

8. Chrám médií

https://mediatemple.net/

Chrám médií

Celková doba prevádzkyschopnosti

100%

Rýchlosť servera

B

cena

$ 20 / mo

Kľúčové vlastnosti

 • 1TB transfer / mo
 • Databáza SSD
 • Reddit ™ Ready
 • CloudFlare w Railgun
 • 24/7 živá podpora

"Ideálne pre začiatočníkov & stredne veľké podniky."

Vstupný plán v mediálnom chráme je veľmi veľkorysý. Za 20 dolárov mesačne získate bezplatnú migráciu stránok, 30-dňové zálohovanie a obnovenie, podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni a klonovanie a 400 000 mesačných návštevníkov. Pokročilí používatelia budú mať tiež veľa možností vrátane integrácie Git a SSH prístupu.

Inovované možnosti „Studio“ a „Agentúra“ zahŕňajú aj detekciu a odstránenie škodlivého softvéru a obrovské možnosti prenosu / ukladania. Rýchlosť je na vyššom konci serverov, ktoré sme testovali, najmä na západnom pobreží USA.

Mediálny chrám má tiež ponuku exkluzívnych tém, takže môžete udržiavať dizajn a vývoj pod jednou strechou.

Čo nie je dobré pre Media Temple

 • Existuje mnoho neoficiálnych správ o slabej zákazníckej podpore.

Lacnejšie alternatívy

Kompletný spravovaný hostiteľ WordPress nie je tou pravou voľbou pre každého, najmä pre novšie alebo menšie webové stránky. V takom prípade bude lacnejšia alternatíva viac ako primeraná.

Ak to znie ako niečo, čo hľadáte, je tu niekoľko bonusových možností:

9. Bluehost

https://www.bluehost.com/

Bluehost

Celková doba prevádzkyschopnosti

100%

Rýchlosť servera

cena

$ 3.45 / mo

Kľúčové vlastnosti

 • linux & cPanel
 • Neobmedzené zdroje
 • Automatické zálohovanie
 • Ochrana zdrojov
 • CloudFlare CDN

"Vhodný pre malé miesta & začiatočníci."

Bluehost je jednou z najlepších možností rozpočtu.

Rýchlosť v USA je stála a po celom svete stabilná. Je to bezpečné a štandardne je k dispozícii podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Na rozdiel od Inmotion Hosting bez CDN, Bluehost podporuje Cloudflare.

A Bluehost odporúča WordPress.org od roku 2005!

Čo nie je dobré pre Bluehost

 • Neexistuje žiadna bezplatná migrácia stránok.
 • Niektoré správy uvádzajú pomalé rýchlosti načítania a podporné reakcie.

verdikt

Spravovaný hosting WordPress je ideálny, ak hľadáte konzistentnú rýchlosť, bezpečnosť a výkon bez obáv z technických vecí..

Je to perfektné, ak plánujete v budúcnosti výrazne rozšíriť svoje stránky a návštevnosť a chcete hostiteľa, ktorý s vami porastie.

Pokiaľ ide o výber správnej možnosti, tu je pripomienka mojich troch najlepších tipov:

CELKOVÁ UPTIME

VÝKON SERVERU

CENA

SiteGround

100%

+

$ 3,95

mesačník

Hosting A2

100%

+

$ 11,99

mesačník

KINŠTA

100%

+

$ 30

mesačník

Predtým, ako sa rozhodnete, zvážte cenu, vlastnosti a úroveň zákazníckej podpory, ktorá najlepšie vyhovuje vašim webovým stránkam.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map