9 nejlépe spravovaných hostingových platforem WordPress 2020 (hodnoceno!)

Spravovaný hosting WordPress je trochu jako mít svůj vlastní osobní technický tým.


Jedná se o hostingové řešení, které je šité na míru (a super optimalizované) pro weby WordPress, a je to krok z levnějších možností „sdíleného hostování“..

Nejlepší věc na tom? Postará se o všechny technické kousky v zákulisí, takže se můžete soustředit na růst svého webu.

Spravovaný hosting udržuje váš web plně aktualizovaný, takže je bleskově rychlý a vysoký výkon. Automaticky zálohuje vše a provádí pravidelné bezpečnostní kontroly, takže je odolný vůči hackerům.

„Spravuje“ váš web v zákulisí a udržuje trvale vysoký výkon. Perfektní, pokud chcete špičkové výsledky, ale nemáte čas ani technické know-how k vyladění a správě věcí „pod kapotou“.

Contents

Proč bych potřeboval Managed WordPress Hosting?

Výhody Managed WordPress Hosting

Mnoho majitelů webových stránek se zajímá, zda spravovaný hosting stojí za další peníze, ale pokud máte pro svůj web velké plány, dává to velký smysl. Zde jsou výhody podrobněji:

1. Speciálně optimalizováno pro WordPress

Servery jsou vyladěny a optimalizovány pouze pro WordPress. Specializovaná služba je vždy lepší než všeobecná.

2. Automatické aktualizace

Software za vaším webem se automaticky aktualizuje na nejnovější verzi, takže je vždy na nejvyšší úrovni. Není třeba kontrolovat a instalovat aktualizace ručně.

3. Neprůstřelná bezpečnost

Zabezpečení je možná největší motivací k upgradu na spravovaného hostitele WordPress. Automatické aktualizace a specializované hostitelské prostředí znamená, že je lépe chráněno před hackery a dalšími problémy se zabezpečením. Jak uvidíte, většina hostitelských platforem provádí pravidelné kontroly zabezpečení a může malware aktivně odstraňovat.

4. Super rychlost

Pomalý web může negativně ovlivnit váš prodej, konverze a uživatelský dojem, ale zrychlení věcí ručně vyžaduje hodně úsilí a dovedností. Nejlepší hosting používá vestavěné ukládání do mezipaměti a (často) poskytuje CDN pro automatické nabíjení rychlosti vašeho webu.

5. Automatické zálohování

Spravované hostingové platformy WordPress obvykle nabízejí denní zálohy. Můžete klidně spát s vědomím, že neztratíte svůj web, pokud se stane to nejhorší!

6. Podpora 24/7

Pokud začnete dostávat nevysvětlených 505 chyb, vždy je dobré vědět, že na konci telefonu je odborník. Spravované hostingové balíčky obvykle zahrnují přístup k prémiové podpůrné službě, takže můžete frontu přeskočit a hovořit se skutečnými vývojáři.

7. flexibilní & škálovatelné pro obrovský provoz

Spravovaní hostitelé zvládnou mnohem větší provoz a šířku pásma než sdílený hostitel. Pokud dojde k náhlému nárůstu provozu, váš web se nerozpadne.

Sečteno a podtrženo

Je to vždy aktuální, vždy rychlé, vždy zálohované, vždy bezpečné.

Je pravda, že je to dražší než sdílený hosting, ale ušetřený čas (a získaný výkon) se může vyplatit.

Je Managed WordPress hosting pro mě?

U malých webových stránek a těch, které se teprve začínají, může být hosting Managed WordPress nadměrný. V tomto případě může stačit jednoduchý sdílený hostitel. Přesto jsem řekl, že stále doporučuji spravovaný hosting pro začátečníky i profesionály. Je ideální pro:

 • Bloggery nebo firmy, které se chtějí zaměřit na provoz svých stránek, aniž by se obávaly aktualizací, zálohování a technických zákulisí.
 • Každý, kdo plánuje rychle růst svého provozu a vidí pravidelné návštěvníky v návštěvnících.
 • Jakýkoli web, který si nemůže dovolit žádné prostoje.
 • Každý, kdo si cení velké podpory.

Nevýhodou Managed WordPress Hosting

Optimalizováno pro WordPress

Spravovaní hostitelé samozřejmě nejsou pro každého. Může vás odradit jedna nebo dvě funkce:

1. Náklady

Jsou dražší než sdílené počítače. Můžete očekávat, že za spravovaného hostitele zaplatíte mezi $ 15 – 60 $ měsíčně, zatímco sdíleného hostitele si můžete vyzvednout již za 1,99 $.

2. Můžete používat pouze WordPress

Může to vypadat jako zřejmý bod, ale stojí za zmínku! Pokud provozujete také webové stránky na Joomle nebo Drupalu, je to k ničemu.

3. Nedostatek kontroly

Krása spravovaného hostingu je, že je soběstačná. Aktualizuje, spravuje a vyladí vše pro automatické zlepšení výkonu. Pokud jste typ člověka, který miluje hrabat kolem, testovat věci a provádět změny sami, můžete to považovat za omezující, protože přístup je někdy omezený.

4. Omezení pluginů

Někteří spravovaní hostitelé zakazují používání určitých pluginů. Proč? Pluginy nasávají cenné zdroje a zpomalují výkon, takže někteří hostitelé zakážou ty, kteří mají nejhorší zdroje. To znamená, že většina spravovaných hostitelů přichází s nejlepšími funkcemi pluginu, které jsou již vestavěny (jako ukládání do mezipaměti, zálohy atd.)

Pokud jste stále se mnou, pravděpodobně přemýšlíte o spravovaném hostování docela vážně, ale je třeba odpovědět na jednu velkou otázku: která je nejlepší?

Hodnocení: 9 nejlépe spravovaných hostingů WordPress

Rychlá poznámka o rychlosti

Rychlost každého hostitele jsme ohodnotili pomocí jedinečného testeru rychlosti serveru Bitcatcha. Zaznamenává dobu odezvy z osmi míst po celém světě a vypočítává průměr. Skóre pod 180 ms se hodnotí jako „A +“ a skóre od 181 do 210 ms se hodnotí jako „A.“

1. SiteGround

https://www.siteground.com

SiteGround

Celková doba provozu

100%

Rychlost serveru

A+

Cena

3,95 $ / měsíc

Klíčové vlastnosti

 • cPanel & SSH přístup
 • Zdarma CloudFlare CDN
 • Zdarma denní zálohování
 • Git & představení
 • Servery na 3 kontinentech

"Nejlepší pro začátečníky & webmasteři na napjaté rozpočty."

Možnost entry-level na SiteGround je nejlevnější tam (3,95 $ za měsíc!) A přichází s automatickými aktualizacemi a denními zálohami. Je to skvělé pro začátečníky, ale většina bude chtít balíček GoGeek (který je stále docela dostupný za 14,95 $).

S balíčkem GoGeek získáte pracovní oblast na jedno kliknutí a předinstalovaný Git pro WordPress. Odemknete také prémiovou technickou podporu a jejich SuperCacher, který vám poskytne zrychlené zvýšení rychlosti.

SiteGround tvrdí, že na podporu chatu a telefonu neexistuje „prakticky žádná čekací doba“, a pouze desetiminutový čas první odpovědi pro tikající dotazy. Považujeme to za pravda.

Co není dobré s SiteGround

 • Základní možnost je omezenější než konkurenti, ale cena to odráží.
 • Ne opravdu plně spravovaný hosting WordPress, ale nabízené funkce jsou stejné.

Poznámka

Sledujeme SiteGround pečlivě, když s nimi hostujeme. Podívejte se na naši recenzi SiteGround ohledně všeho, co potřebujete vědět o hostiteli (naše testovací stránky, test rychlosti serveru, termín atd.).

2. A2 Hosting

https://www.a2hosting.com

A2 Hosting

Celková doba provozu

100%

Rychlost serveru

A+

Cena

11,99 $ / měsíc

Klíčové vlastnosti

 • Neomezený SSD
 • Neomezená šířka pásma
 • WP optimalizované pro A2
 • Servery Turbo
 • 6x Vyšší rychlost načítání

"Dobře zaoblený spravovaný hostitel WordPress, vhodný pro všechny typy webů."

Na druhém místě je hotovo A2 Managed WordPress Hosting, začínající na 11,99 $ měsíčně. Všechny účty A2 Managed WordPress přicházejí s neomezeným SSD, neomezenou šířkou pásma, servery Turbo a WordPress s optimalizovaným A2.

Pokud nejste obeznámeni s A2, jejich servery Turbo ve skutečnosti produkují rychlosti 20x rychlejší než běžné servery a jejich optimalizovaný WordPress A2 zajistí, že váš web WordPress je automaticky optimalizován pro rychlost, aniž byste s ním museli ztrácet čas tím,.

Zahrnuli také všechny obvyklé zvonky a píšťalky do svých plánů, jako je například umístění stránek, bezplatná migrace stránek, bezplatné CDN, SSL a SSD.

Pokud plánujete hostit více webů, je nejlepší jít na jejich 3 stránky nebo neomezený plán. Jejich plán vstupní úrovně může stát pouze 11,99 $ / měsíc, ale hostům je dána pouze 1 stránka.

Co není dobré s A2 Hosting

 • Živý chatový tým je zkušený a dostupný 24/7, ale připojení k nim trvá nějakou dobu.
 • Plán vstupní úrovně umožňuje pouze 1 web. Potřebujete platit více za hostování více webů.

3. Kinsta

https://kinsta.com/

Kinsta

Celková doba provozu

100%

Rychlost serveru

A+

Cena

30 $ / mo

Klíčové vlastnosti

 • Google Cloud powered
 • 20 000 návštěv / mo
 • Denní zálohy
 • WP expert jako podpora
 • Hack opravit záruku

"Ideální pro středně velké firmy & podniky."

Velkým prodejním bodem společnosti Kinsta je to, že je poháněno službou Google Cloud, která je podle nich zrychluje než jejich konkurenti.

Kinsta dává solidní A a poskytuje super rychlou odezvu napříč USA. Jsou také hostitelem volby pro Ubisoft a Asos, takže nejsou žádní cizinci pro náročné klienty.

Jejich nejmenší balíček stojí 100 $ 30 $! – aktualizováno v lednu 2018 – takže Kinsta je skutečnou volbou pouze pro podniky a větší weby.

Ale pokud potřebujete tolik energie, Kinsta to má v kbelíku. Služba zkontroluje bezpečnost a podporu vašeho webu jednou za minutu. Můžete si vybrat svůj vlastní CDN a pyšní se všemi vývojářskými nástroji, které byste mohli chtít (včetně krásného a intuitivního ovládacího panelu na míru).

Pokud jde o podporu, střední doba odezvy společnosti Kinsta na odeslání vstupenky je 9 minut – v posledních 90 dnech se snížila na 2 minuty – což je opravdu dobré vědět, že se zlepšují. Chcete-li se dozvědět více, přečtěte si naši podrobnou recenzi Kinsta.

Co není dobré s Kinstou

 • Stojí to 100 $ měsíčně. Nejmenší plán společnosti Kinsta nyní začíná od 30 $ / měsíc.
 • Žádný e-mail hosting. Kinsta doporučuje G Suite pro hostování e-mailů (5 $ / měsíc pro základní plán)

4. Inmotion Host

https://www.inmotionhosting.com

Inmotion Hosting

Celková doba provozu

100%

Rychlost serveru

A+

Cena

4,99 $ / měsíc

Klíčové vlastnosti

 • 40 GB SSD
 • Zdarma migrace stránek
 • Podporováno PHP7
 • 90denní vrácení peněz
 • Žádná omezení pluginu

"Nejlepší pro majitele malých a středních podniků. "

S plánem WP1000-S společnosti Inmotion Hosting neuvidíte funkce, jako je GIT, ale budete si moci užívat exkluzivních funkcí, jako je integrace BoldGrid a žádná omezení pluginů. Jedinou věcí, která skutečně Inmotionu pomáhá odlišit se od konkurence, je jejich šílený serverový zásobník.

S vestavěnou kombinací SSD, nastavení serveru NGINX a pokročilého ukládání do mezipaměti serveru si budete moci užít rychlosti až 10x rychlejší než běžný sdílený hosting.!

Kromě toho nabízí Inmotion 90denní záruku vrácení peněz.

Za cenu pouhých 4,99 $ měsíčně (37% sleva – speciální nabídka pouze pro čtenáře Bitcatcha) je to jedna z nejlepších cenově výhodných plánů pro malé podniky a blogery!

Co není dobré s Inmotion Hosting

 • Žádné git. Zóny maximální rychlosti jsou účinné, ale ve srovnání s rozložením datových center napříč regiony jsou trochu zastaralé.
 • Check out může být frustrující proces.

5. Tekutý web

https://www.liquidweb.com/

Tekutý web

Celková doba provozu

100%

Rychlost serveru

A+

Cena

69 $ / měsíc

Klíčové vlastnosti

 • 600 lidská podpora
 • Žádný plugin restr.
 • Automatická komprese obrazu
 • Nástroje mgmt webu
 • Úplný přístup na server

"Ideální pro hosting WordPress pro podniky"

Liquid Web je jedním z více prvotřídních hostitelů, ale jejich statná cena je odůvodněna mnoha jedinečnými funkcemi.

Mají jeden z – pokud ne NEJLEPŠÍ – podpůrných týmů v oboru více než 600 podpůrných pracovníků udržovat jejich nepřetržitou podporu.

Můžete si užívat neomezené zobrazení stránek se všemi jejich plány, ale jste omezeni pouze na 1 web s jejich vstupní úrovní Osobní plán.

Jejich automatické nástroje pro kompresi obrazu fungují zázraky, aby váš web zůstal lehký a rychlý, zatímco vývojové nástroje vám umožňují rychle pracovat s přístupem k SSL, Git a WP-ClI..

Doporučujeme Liquid Web pro středně velké podnikové použití.

Co není dobré pro Liquid Web

 • Žádný e-mail hosting. Budete potřebovat samostatný e-mailový hosting
 • Pricey – jejich vstupní plán stojí 69 dolarů měsíčně. (S naším odkazem zaplatíte za první 2 měsíce 34,50 $)
 • Povolen pouze 1 web s plánem vstupní úrovně. Platit více za své další plány hostit více webů.

6. WP Engine

https://wpengine.com

WP Engine

Celková doba provozu

100%

Rychlost serveru

A

Cena

19 $ / měsíc

Klíčové vlastnosti

 • Plně zvládnuto
 • Profesionálně vylepšený
 • Denní zálohy
 • Skenování malwaru
 • Firewall, CDN připraven

"Je to jedna z nejoblíbenějších možností."

WP Engine je snad největším jménem v Managed WordPress hostingu. Byli jedním z prvních, kteří to nabídli, a nyní poskytují hosting pro výzkum rakoviny, Rightmove, HTC a řadu dalších velkých klientů.

Možnost vstupní úrovně „Osobní“ je velkorysá a nabízí pracovní prostředí, zálohování jedním kliknutím a bezplatnou migraci stránek. Je ideální pro až 25 000 návštěvníků měsíčně, ale budete muset upgradovat, abyste odemkli více zdrojů a nepřetržitou telefonickou podporu.

Jejich server je umístěn ve východních Spojených státech, takže rychlost serveru je bezchybná, pokud zde sídlí vaše publikum. Také se mi líbí jejich 60denní záruka vrácení peněz, takže pokud to nefunguje, můžete ji jednoduše zrušit.

Co není dobré s WP Engine

 • Je to dražší než mnoho konkurentů (exkluzivní nabídka! 20% sleva na první účet – začíná od 19,33 $ / mo), ale zálohují to se silnými službami a reputací.
 • WP Engine obsahuje seznam zakázaných pluginů, které stojí za prozkoumání, než se zavazujete.
 • Podpora 24/7 je k dispozici pouze pro prémiové zákazníky.

7. Cloudways

https://www.cloudways.com/

Cloudways

Celková doba provozu

100%

Rychlost serveru

A

Cena

$ 15 / mo

Klíčové vlastnosti

 • Cloud hosting
 • Reaktivní podpora
 • CloudwaysBot
 • Škálovatelnost
 • Žádné smlouvy

"Spravované cloudové hostování pro každého."

Cloudways je hostovaný cloudový hosting. můžete se rozhodnout nasadit WordPress prostřednictvím Cloudways na cloud podle vašeho výběru, jako je AWS, Digital Ocean a Linode. Cloud hosting je mnohem výkonnější a spolehlivější než tradiční VPS.

Pokud jde o funkce, hostovaný webový server WordPress společnosti Cloudway přichází s nepřetržitou podporou a bezplatnou migrací ve všech balíčcích. Rozšířené možnosti přicházejí s integrací GIT, pracovními URL a spravovanými zálohami. K dispozici je také intuitivní a uživatelsky přívětivý ovládací panel – něco, co mnoho cloudových hostitelů nemá.

Co není dobré s Cloudways

 • Cloud hosting může být trochu technický, ale uživatelsky přívětivý ovládací panel pomáhá vyhladit proces.
 • Cloudways je postaven na vrcholu dalších cloudových hostingových zařízení. Mají minimální kontrolu nad hardwarem.

8. Chrám médií

https://mediatemple.net/

Mediální chrám

Celková doba provozu

100%

Rychlost serveru

B

Cena

20 $ / měsíc

Klíčové vlastnosti

 • 1TB převod / mo
 • Databáze SSD
 • Reddit ™ – již
 • CloudFlare w Railgun
 • 24/7 živá podpora

"Ideální pro začátečníky & středně velké podniky."

Vstupní plán na Media Temple je velmi štědrý. Za 20 $ měsíčně získáte bezplatnou migraci stránek, 30denní zálohování a obnovení, podporu 24/7, inscenování a klonování a 400 000 měsíčních návštěvníků. Pokročilí uživatelé budou mít také spoustu možností, včetně integrace Git a SSH přístupu.

Upgradované možnosti „Studio“ a „Agentura“ zahrnují také detekci a odstranění škodlivého softwaru a obrovské možnosti provozu / skladování. Rychlost je na vyšším konci serverů, které jsme testovali, zejména na západním pobřeží USA.

Mediální chrám má také nabídku exkluzivních témat, takže můžete udržovat design a vývoj pod jednou střechou.

Co není dobré s Media Temple

 • Existuje řada anekdotických zpráv o špatné podpoře zákazníků.

Levnější alternativy

Kompletní spravovaný hostitel WordPress není tou pravou volbou pro všechny, zejména novější nebo menší webové stránky. V takovém případě bude levnější varianta více než dostatečná.

Pokud to zní jako něco, co hledáte, je zde několik bonusových možností:

9. Bluehost

https://www.bluehost.com/

Bluehost

Celková doba provozu

100%

Rychlost serveru

A

Cena

3,45 $ / měsíc

Klíčové vlastnosti

 • Linux & cPanel
 • Neomezené zdroje
 • Automatické zálohování
 • Ochrana zdrojů
 • CloudFlare CDN

"Vhodné pro malá místa & začátečníci."

Bluehost je jednou z nejlepších možností rozpočtu venku.

Rychlost je v USA neustále vysoká a po celém světě stabilní. Je to bezpečné a standardně je k dispozici nepřetržitá podpora zákazníků. Na rozdíl od Inmotion Hosting bez CDN, Bluehost podporuje Cloudflare.

A Bluehost je doporučován WordPress.org od roku 2005!

Co není dobré s Bluehostem

 • Neexistuje žádná bezplatná migrace stránek.
 • Některé zprávy citovaly pomalé rychlosti načítání a podporovaly reakce.

Výrok

Spravovaný hosting WordPress je ideální, pokud hledáte stálou rychlost, zabezpečení a výkon, aniž byste se museli starat o technické věci.

Je to perfektní, pokud plánujete v budoucnu výrazně zvýšit svůj web a provoz a chcete hostitele, který s vámi poroste.

Pokud jde o výběr správné možnosti, připomínám mé tři nejlepší tipy:

CELKEM UPTIME

VÝKONNOST SERVERU

CENA

SiteGround

100%

A+

3,95 $

měsíční

A2 Hosting

100%

A+

11,99 $

měsíční

Kinsta

100%

A+

30 $

měsíční

Než se rozhodnete, zvažte cenu, funkce a úroveň zákaznické podpory, které nejlépe vyhovují vašemu webu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map