9 nemokamos interneto prieglobos paslaugos – priglobkite savo svetainę nemokamai

Kiekvienas, kas kada nors norėjo įkurti svetainę, tikrai norės gauti nemokamą interneto prieglobą. Juk niekas nemėgsta mokėti už reikalus, juo labiau, kai net nežinai, ar tavo svetainė bus pelninga, ar ne, taigi nemokamas kelias yra teisingas?


Na, teisingai ir … ne taip teisingai.

Nėra nieko blogo gauti nemokamą interneto prieglobą savo svetainei ir ji neabejotinai turi savo privalumų, tačiau ji, be abejo, turi ir apribojimų.

Tai tikrai puikus būdas užmegzti buvimą internete nenaudojant išankstinių grynųjų pinigų, tačiau gavę nemokamą žiniatinklio prieglobą jūsų svetainei gali sukelti ir nemalonių rezultatų.

Contents

Vidinis žiniatinklio prieglobos įmonių darbas

Kai įvedate www.whatever.com į savo mažąją interneto naršyklę ar telefoną, jūs iš tikrųjų siunčiate informaciją per sudėtingą kabelių tinklą į fizinį kompiuterį, tinkamai vadinamą serveriu, kuris yra fizinėje vietoje..

Tada tas serveris siunčia reikiamus duomenis atgal į jūsų kompiuterį ar mobilųjį įrenginį, kad jis galėtų parodyti jūsų ieškomą svetainę.

Serverio pirkimas kainuoja nemažus pinigus. Išlaikyti nėra pigu, jau nekalbant apie tai, kad reikia išsinuomoti fizinę erdvę tam serveriui laikyti, apmokėti interneto tiekėjo sąskaitas, elektrą ir nieko.

Trumpai tariant, serverių priežiūros mokesčiai nėra pigūs, todėl kokybės žiniatinklio prieglobos įmonės už savo paslaugas taiko ypač didelę kainą.

Taigi, kaip žemėje kai kurioms įmonėms pavyksta nemokamai suteikti šias paslaugas?

Dabar mes užduodame teisingus klausimus.

Kaip žiniatinklio prieglobos įmonės teikia nemokamas paslaugas

Žiniatinklio prieglobos įmonės turi rasti būdą, kaip susimokėti sąskaitas ir namuose išlaikyti lemputes. Nors yra daugybė strategijų ir metodų, kuriuos įmonė gali naudoti, kad neprarastų savo paslaugų, kai kurie jų yra priimtini, kiti neetiški, o kai kurie tiesiog smerktini..

Štai keletas dalykų, kuriuos dauguma nemokamų interneto svetainių talpinimo kompanijų daro, kad padengtų savo išlaidas.

 • Skelbimai jūsų svetainėje
 • Vienas iš būdų, kaip gauti šiek tiek pajamų teikiant jums nemokamas paslaugas, yra skelbimų talpinimas savo svetainėje. Šie skelbimai gali būti jų pačių arba trečiųjų šalių skelbimai. Paprastai negalėsite valdyti, kokie skelbimai bus rodomi ne jūsų svetainėje, jei pasirinksite nemokamą žiniatinklio prieglobą. Juk nėra tokių dalykų kaip nemokami pietūs.

 • Ribotos funkcijos
 • Kitas dalykas, kurį šios kompanijos gali padaryti, yra pasiūlyti jums tik tiek funkcijų, kad jūsų svetainė veiktų, bet nepakanka, kad būtų pasiekti tinkami rezultatai. Tai verčia jus pereiti prie mokamų paslaugų ar įsigyti papildomų funkcijų „už mažą ir mažą kainą, kurią gali sau leisti kiekvienas!“

  Pvz., Jie gali sumažinti jūsų svetainės pralaidumą, todėl jūsų svetainė gali išnaudoti, kai viršijate 100 lankytojų skaičių. Kad vėl galėtumėte prisijungti prie savo svetainės, neturite kito pasirinkimo, kaip naujovinti, o tai automatiškai paverčia jus mokamu abonentu..

 • Tikrai lėtas greitis
 • Jūsų svetainė taip pat gali būti rimtai lėta. Juk jūs nieko nemokite jiems. Jie neprivalo skirti lėšų savo svetainei. Jiems būtų daug geriau duoti tuos išteklius savo mokantiems klientams.

 • Nėra pasirinktinių domenų vardų
 • Greičiausiai taip pat negalėsite gauti tinkinto domeno vardo. Naudodamiesi nemokamomis interneto prieglobos paslaugomis, greičiausiai esate apsiriboję savo vardu.freewebhostingservice.com, kuris nėra visiškai idealus profesionalumo pavyzdys..

Bet kokiu atveju, net ir turėdami visus šiuos trūkumus, nemokamos interneto prieglobos paslaugos turi savo privalumų. Jie yra fantastiški žmonėms, kurie tik pradeda veiklą, mėgėjams ir yra puikus būdas greitai sukurti savo svetainę ir paleisti..

Aš pakankamai supykau, todėl pasinerkime į viso šio straipsnio esmę.

Mūsų 9 geriausios nemokamos interneto prieglobos paslaugos 2020 m

1. „Hostinger“

https://www.hostinger.com

„hostinger“ logotipas

LAIKYMAS

10 GB

Svetainės statybininkas

Taip

KAINA (USD)

0,99 USD / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • 100 GB pralaidumas
 • 99% Uptime
 • 24/7 palaikymas
 • Puikus serverio greitis

„Aukščiausios kokybės paslaugos už ypač mažą kainą. Puikiai tinka visiems tikslams! “

Mūsų pati pirmoji, pati mėgstamiausia interneto kaina, kuri yra praktiškai nemokama, yra „Hostinger“.

Taip, mes žinome, kad šis sąrašas turėtų būti taikomas nemokamoms žiniatinklio prieglobos paslaugoms, tačiau „Hostinger“ kainos yra tik 0,99 USD per mėnesį, tai yra beveik nemokami vaikinai! Rimtai, ką dar galite nusipirkti už 0,99 USD per mėnesį šiomis dienomis?

„Hostinger“ paslaugos yra moderniausios, greitos ir patikimos, konkuruojančios su kai kuriais šios srities žiniatinklio prieglobos milžinais. Tiesą sakant, mes atlikome keletą testų ir „Hostinger“ iš tikrųjų lenkia kai kuriuos iš jų greičio atžvilgiu!

Visame pasaulyje jie sukūrė 6 duomenų centrus, kad užtikrintų pastovų greitį, kad ir kur būtų jūsų klientai. Mes iš tikrųjų sukūrėme 3 bandymo vietas su „Hostinger“ (Singapūras, Nyderlandai ir JAV), kad pamatytume, kaip jos veikia visame pasaulyje, ir visos jos nuolat grąžina mažesnį nei 180ms greitį.!

Ar nemanote, kad tai yra šokiruojamai greitas dalykas, kainuojantis menką 0,99 USD per mėnesį?

Neskaitant greičio, tai, kas „Hostinger“ padarė mūsų mėgstamiausiu (beveik) nemokamu interneto priegloba, yra jų 99% veikimo garantija. Tai mus patikina, kad visos svetainės, kurias nusprendžiame priglobti su jomis, praktiškai niekada neišnyks arba „Hostinger“ mums grąžins 5% mūsų mėnesinių mokesčių.

Turėdamas daugybę funkcijų ir lengvai naudojamą „HPanel“ (jų pačių sukurta „cPanel“ versija), „Hostinger“ lengvai įveikia likusią konkurenciją, tuo pačiu suteikdamas „premium“ svetainių prieglobos įmonėms gerą pinigų sumą. Visą „Hostinger“ apžvalgą skaitykite čia.

Ko trūksta „Hostinger“?

 • Nėra nemokamo domeno
 • Nėra nemokamo SSL
 • Nėra nemokamos atsarginės kopijos
 • Ne visai nemokamai

2. Weebly

https://www.weebly.com

weebly logotipas

LAIKYMAS

500 MB

Svetainės statybininkas

Taip

KAINA (USD)

Laisvas

Pagrindiniai bruožai

 • Neribotas pralaidumas
 • Nemokamas SSL
 • Nemokamas SEO
 • Geras svetainių kūrėjas

„Puiku pradedantiesiems, ypač turintiems nemokamą svetainių kūrėją“.

Tikriausiai esate girdėję apie Weebly, net jei tiksliai nežinote, ką jis daro. Jie savo vardą pavertė viena iš patogiausių žmonėms skirtų platformų, neturinčių jokių programavimo žinių, kad galėtų nemokamai kurti savo svetaines.

Jei nuoširdžiai, jie yra velniškai geri tuo, ką daro.

Akivaizdu, kad „Weebly“ svetainių kūrėjas yra čia rodoma žvaigždė, pasižyminti labai patogia „drag and drop“ sąsaja ir tūkstančiais šablonų, iš kurių galite pasirinkti, kad galėtumėte sukurti savo svajonių svetainę..

Nemokamos sąskaitos funkcijos taip pat nėra blogos. Jums suteikta 500 MB saugyklos vietos, ir nors to nėra daug, to užtenka, kad sukurtumėte ir pradėtumėte nemokamą svetainę..

Galėsite mėgautis neribotu pralaidumu, todėl jums nereikės jaudintis dėl lankytojų antplūdžio, dėl kurio jūsų svetainė mažėja, tik tuo atveju, jei jūsų turinys kažkaip taps savaitės skoniu virusiniame mieste..

Jie taip pat įmeta nemokamą SSL už papildomą saugumą, nemokamą optimizavimą paieškos sistemoms, kad jūsų turinys būtų lengvai aptinkamas, ir nemokamas „Weebly“ prekės ženklo padomenis… ne pats geriausias, bet ei, bent jau jums nereikės mokėti už domeno vardą, tiesa?

Į ką reikia atkreipti dėmesį – nemokamoje sąskaitoje nėra palaikymo telefonu ar bet kokių el. Prekybos funkcijų. Jei jums reikia naudoti pastarąjį, neturite kito pasirinkimo, kaip tik atnaujinti, bet jei pirmasis susijęs su jumis, nesijaudinkite – turėsite palaikymą el. Paštu ir tiesioginiuose pokalbiuose.

Neįtikėtina, kad „Weebly“ yra šiame sąraše ir pasižymi fantastiškais našumais ir gana nemaža funkcijų, susijusių su nemokama paskyra. Visą „Weebly“ apžvalgą skaitykite čia.

Ko trūksta Weebly?

 • Ribotas saugojimas
 • Nėra palaikymo telefonu
 • Nėra elektroninės komercijos sistemos

3. 000Webhost

https://www.000webhost.com

„000Webhost“ logotipas

LAIKYMAS

1 GB

Svetainės statybininkas

Taip

KAINA (USD)

Laisvas

Pagrindiniai bruožai

 • 10 GB pralaidumas
 • Leidžiamos 2 internetinės svetainės
 • Savi skelbimai leidžiami
 • Nemokamas padomenis

„Fantastiška interneto prieglobos paslauga norint pradėti savo pirmąjį verslą, tiesiog atminkite, kad gali atsirasti prastovų“.

Powered by Hostinger, 000Webhost.com yra šalia šio geriausių nemokamų interneto prieglobos paslaugų sąrašo.

Jie gyvuoja jau daugiau nei dešimtmetį ir yra įsitvirtinę kaip viena iš geriausių nemokamų interneto prieglobos įmonių, skirtų žmonėms, norintiems išmokti kurti savo pačių svetaines..

„000Webhost.com“ yra 100% nemokama amžinai, todėl jums nereikės nerimauti, kad po tam tikro laiko jūsų svetainė bus ištraukta..

Norėdami gauti nemokamą interneto prieglobos paslaugą, „000Webhost.com“ pateikia daugybę funkcijų.

Jums bus suteikta 1 GB vietos saugykloje, 10 GB pralaidumo, nemokama svetainių kūrimo priemonė, automatinė „WordPress“ diegimo programa, kuri padės jums pradėti dirbti per kelias minutes, o geriausia – 2 aktyvios svetainės, kiekviena iš jų turi savo skirtus išteklius.!

Nemokamas svetainių kūrėjas yra paprastas naudoti, lengvai išmokstamas. Komplekte yra daugybė šablonų, kad serganti profesionali svetainė. Jums net nereikės mokytis vienos kodo eilutės.

Vienintelis neigiamas 000Webhost.com trūkumas yra tas, kad kai kurie žmonės praneša apie baisias prastovas, bet, veltui, tai nemokama. Negalite tikėtis, kad turėsite savo pyragą ir valgysite jį, tiesa?

Asmeniškai, kadangi 000Webhost.com jau teikia „Hostinger“, aš, savaime suprantama, norėčiau iš jų gauti interneto prieglobą, nes įėjimo kaina yra tokia maža. Bet jei jūs tikrai nenorite atsisakyti grynųjų pinigų, 000Webhosting.com yra puikus pasirinkimas.

Ko trūksta „000Webhost“?

 • Gali turėti prastovų
 • Serverio greitis gali būti lėtas
 • Nėra atsarginės kopijos

4. „x10hosting“

https://x10hosting.com

„x10hosting“ logotipas

LAIKYMAS

Neribota

Svetainės statybininkas

Taip

KAINA (USD)

Laisvas

Pagrindiniai bruožai

 • „Easy Script Installer“
 • Nerodoma skelbimų
 • „MySQL“ duomenų bazių valdymas
 • Nemokamos 3 el. Pašto paskyros

„Greitas, nemokamas debesies interneto priegloba. Tinka visiems tikslams. “

„x10hosting“ yra vienas geriausių.

Tai yra nemokama žiniatinklio prieglobos platforma, lanksti, gerai išvystyta ir stabili, turinti modernią aparatinę įrangą, kuri galėtų varžytis su kai kuriais aukščiausio lygio žiniatinklio prieglobos prekių ženklais.

„X10hosting“, naudodama didelio našumo SSD saugyklą savo debesies paslaugoms, užtikrina greitą visų jų platformoje esančių svetainių įkrovimo greitį, neatsižvelgiant į tai, kiek šios svetainės reikalauja išteklių..

Nemokamą sąskaitą teikia gana padorus svetainių kūrėjas, turėdamas kelias naujausias PHP, MySQL ir CSS versijas. „X10hosting“, turinti 1 paspaudimo diegimą ir galimybę naudoti trečiųjų šalių paketus, yra, be abejo, pati labiausiai suapvalinta nemokama interneto prieglobos paslauga..

Ko trūksta naudojant x10hosting?

 • Ribos nematuotos vietos diske
 • Nulinis klientų aptarnavimas
 • Nėra nemokamos el. Pašto paskyros

5. Wix

https://www.wix.com

„Wix“ logotipas

LAIKYMAS

500 MB

Svetainės statybininkas

Taip

KAINA (USD)

Laisvas

Pagrindiniai bruožai

 • 99,9% Uptime
 • 24/7 palaikymas
 • Nemokamas padomenis
 • Geras svetainių kūrėjas
 • Optimizuota svetainė mobiliesiems

„Ateina nuostabus svetainių kūrėjas, kad sukurtų patraukliai atrodančias svetaines“.

„Wix“ yra dar viena iš tų žiniatinklio prieglobos įmonių, kurios yra tikrai populiarios, net tarp tų, kurios dar nežinomos.

Sąžiningai kalbant, „Wix“ nesiūlo daug nemokamų funkcijų, tačiau to, ko jiems trūksta tame departamente, jie daugiau nei kompensuoja dėl savo patogumo.

Kai vienas mano draugas pirmą kartą pradėjo eksperimentuoti su internetinių svetainių kūrimu, jis nuvyko tiesiai į Wixą tik tam, kad pamatytų, ką per trumpą laiką galėtų pagaminti be jokių kodavimo žinių..

Tai, ką jam pavyko pagaminti, buvo labai įspūdinga, profesionaliai atrodanti ir liekna. Viskas, ką jam reikėjo padaryti, buvo išsirinkti pagrindą iš puikių „Wix“ šablonų sąrašo ir atitinkamai pritaikyti tai, ką jis turėjo omenyje, naudodamas jų vilkimo sąsają..

Jei ieškote nemokamos žiniatinklio prieglobos, kad priglobtumėte mažą svetainę, naudodamiesi svetainių kūrėjais, kurie lengvai sukuria poliruotas svetaines, daugiau neieškokite. Jūs tikrai negalite suklysti su Wix. Visą „Wix“ apžvalgą skaitykite čia.

Ko trūksta „Wix“?

 • Ribotas saugojimas
 • Ribotas pralaidumas
 • Nėra nemokamos el. Pašto paskyros
 • Skelbimai rodomi nemokamoje paskyroje

6. „InfinityFree“

https://www.infinityfree.net/

begalybės logotipas

LAIKYMAS

Neribota

Svetainės statybininkas

Ne

KAINA (USD)

Laisvas

Pagrindiniai bruožai

 • Neribotas pralaidumas
 • Nerodoma skelbimų
 • 99% Uptime
 • Nemokamas SSL
 • Nemokamos 10 el. Pašto paskyros

„Neribota saugykla & pralaidumas su 10 nemokamų el. pašto abonementų – viena iš geresnių nemokamų paslaugų šiame sąraše. “

Nepaisant to, kad „InfinityFree“ yra gana nauja, palyginti su likusiais šio sąrašo žaidėjais, ji sugebėjo padaryti nemažą įtaką pramonei, siūlydama nemažą kiekį neribotų funkcijų.

„Softculous“ scenarijų diegimo programa palengvina „WordPress“ diegimą, nes tūkstančiai temų yra jūsų sukurtos stulbinančiai atrodančios svetainės.

Nepaisant išvaizdos, tai, kas mus pakankamai sužavėjo „InfinityFree“, yra turimų funkcijų kiekis, neverčiant mus rodyti skelbimų mūsų svetainėse.

Su jais galėsite mėgautis neribota saugykla, neribotu pralaidumu, 10 nemokamų el. Pašto abonementų, kurių veikimo laikas 99,9% (pastebėjau, kad jie niekada nesakė nieko apie garantiją). Ar aš paminėjau, kad visi šie dalykai yra NEMOKAMI, nereikia rodyti skelbimų?

Taip pat yra tai, kad jie siūlo nemokamą SSL apsaugą, daugiau nei 400 „MySQL“ duomenų bazių, nemokamų padomenių ir PHP7.3, kad užtikrintų puikų įkėlimą, todėl „InifinityFree“ yra puikus nemokamas interneto prieglobos pasirinkimas..

Ko trūksta „InfinityFree“?

 • Tik forumas
 • Dviprasmiškas TOS neribotų funkcijų
 • Ribota serverio galia

7. Apdovanojimų erdvė

https://www.awardspace.com

apdovanojimų vietos logotipas

LAIKYMAS

1 GB

Svetainės statybininkas

Ne

KAINA (USD)

Laisvas

Pagrindiniai bruožai

 • 24/7 palaikymas
 • „Easy Script Installer“
 • Nemokama 1 el. Pašto sąskaita
 • Nemokamas 1 domenas &
  3 padomeniai

„Pagalba visą parą, netoleruojant skelbimų,„ Awardspace “yra gera nemokama galimybė.“

Vienas dalykas, dėl kurio sunku sudaryti šį sąrašą, yra kokybiškų nemokamų interneto prieglobos paslaugų kiekis. Kokybė ten tikrai stulbinama!

Mielai įtraukėme „Awardspace“ į šį sąrašą ir pagrįstai. Ši maža nedidelė interneto prieglobos įmonės paskyra suteikia vartotojui daugybę lengvatų, kad sušlaptų kojas su svetainių kūrimo verslu.

„Awardspace“ siūlo jums tos pačios rūšies privalumus, kuriuos gali sau leisti garbingiausi nemokamų interneto svetainių savininkai, tačiau jiems pavyksta suvienyti konkursą, pasiūlant 1 nemokamą domeną ir 3 nemokamus padomenius, iš tikrųjų leidžiant jų vartotojams iki 4 nemokamų svetainių vienoje paskyroje.!

Naudodami jų 1 spustelėjimo diegimo programą galite lengvai paleisti „WordPress“ ar „Joomla“, kad jūsų svetainė būtų parengta ir paruošta pasauliui pamatyti per kelias minutes..

Be to, „Awardspace“ taip pat teikia klientų aptarnavimą visą parą, net ir nemokamai. Platformoje taip pat nėra skelbimų, todėl jums nereikės nerimauti dėl įkyrių skelbimų, rodomų jūsų svetainėse!

Ko trūksta „Awardspace“?

 • Ribotas pralaidumas
 • Svetainės įkėlimo greitis gali būti lėtas

8. „Freehostia“

https://www.freehostia.com

„freehostia“ logotipas

LAIKYMAS

250 MB

Svetainės statybininkas

Ne

KAINA (USD)

Laisvas

Pagrindiniai bruožai

 • 6 GB pralaidumas
 • 24/7 palaikymas
 • 99% Uptime
 • „Easy Script Installer“
 • Nemokamos 3 el. Pašto paskyros

„Pakankamai tinkamas atsitiktinėms svetainėms, net ir turint jų apribojimų“.

Jei jūs tik norite pradėti kurti paprastą svetainę ir jums mažai rūpi funkcijos, tikrai negalite suklysti naudodamiesi nemokama interneto prieglobos paslauga, pavyzdžiui, „Freehostia“..

Jis stabilus, turėdamas 99,9% darbingumo koeficientą, lengvai naudojamas su jų 1 spustelėjimo diegimo programa (kad „WordPress“, „Joomla“ ar jūsų mėgstama CMS būtų sukurta ir paleista iš karto ir greitai paleista), greitai nustatoma kartu su nemokamu svetainių kūrėju, spalvingi šablonai (kad galėtumėte kurti spalvingai atrodančias svetaines) ir suteikia jums 3 nemokamas el. pašto paskyras.

Be to, „Freehostia“ suteikia galimybę priglobti iki 5 domenų su 1 nemokama paskyra, taigi, tai yra velniškai nuostabu! Tai šiek tiek kenkia, kad turėsite nusipirkti savo domeno vardą, nes „Freehostia“ jums nieko neteikia.

Turėsite naudojimąsi 6 GB pralaidumo, 250 MB saugyklos vietos ir visą parą veikiančiu klientų palaikymu, todėl tai nėra per daug skurdu.!

Vienintelis dalykas, kuris, manau, yra problema, yra tai, kad jums suteikti ištekliai yra vienoje sąskaitoje, tai reiškia, kad 5 domenai, kuriuos galite priglobti, pasidalys tuo 6 GB pralaidumu ir 250 MB saugykla… o tai kenkia galimybei priglobti 5 domenai, kuriuos reikia pradėti.

Nepaisant to, „Freehostia“ vis dar yra gana velniškai gera nemokama paslauga. Tiesiog nepamirškite apie apribojimus, jei nuspręsite juos laikyti!

Ko trūksta „Freehostia“?

 • Ribotas saugojimas
 • Nėra nemokamo domeno
 • 5 domenai dalijasi ištekliais

9. Laisvalaikis

https://www.freehosting.com

„freehosting“ logotipas

LAIKYMAS

10 GB

Svetainės statybininkas

Taip

KAINA (USD)

Laisvas

Pagrindiniai bruožai

 • Nematuotas pralaidumas
 • Nemokama 1 el. Pašto sąskaita
 • „Easy Script Installer“
 • 24/7 bilietų pagalba

„Nenuoseklus serverio greitis su tinkamomis funkcijomis, bet ei, tai nemokama!“

„Freehosting“ yra mažiausiai mėgstamiausia nemokama interneto prieglobos paslauga šiame sąraše, tačiau jų paslaugos yra pakankamai vertos, kad jos būtų šiame sąraše.

Jie aiškiai supranta, ką gali ir ko negali padaryti jų nemokamos žiniatinklio prieglobos sąskaitos, ir jie viso to nevengia. Jie teiks nemokamų paskyrų vartotojams nepriekaištingą žiniatinklio prieglobą su neišmatuotu pralaidumu tiek laiko, kiek nori vartotojas, su sąlyga, kad vartotojas laikysis „Freehosting“ TOS.

Kaip nemokamos paskyros vartotojas, galėsite mėgautis 10 GB saugyklos vietomis, neišmatuoto pralaidumo (kaip aptarta anksčiau), automatine scenarijų diegimo programa, taupančia CMS diegimo laiką, nemokamu svetainių kūrėju ir 1 nemokama el. Pašto paskyra..

Atminkite, kad kai priegloba vykdoma naudojant „Freehosting“, geriausia nesulaužti jų TOS, nes jie garsėja tuo, kad ištrina svetaines be perspėjimo. Projektas, kuriame dirbote taip sunkiai, gali tiesiog išnykti per naktį, jei netyčia įkvėpsite viršyti jų terminus.

Kitas dalykas, kuris mums nelabai patinka dėl „Freehosting“, yra tai, kad jų serverio greitis yra nenuoseklus, bent jau su nemokama paskyra. Keletas jų paslaugomis besinaudojančių draugų skundėsi, kad jų svetainių įkėlimo greitis yra vienas blogiausių, kuriuos jie kada nors yra matę.

„Freehosting“ turi savo privalumų, tačiau turi ir trūkumų. Jei žinosite, kokie yra tie trūkumai, turėtumėte galėti ir toliau mėgautis tomis privilegijomis be didesnių trūkumų..

Ko trūksta „Freehosting“?

 • Nėra nemokamo SSL
 • Nėra nemokamo domeno
 • Nevienodas serverio greitis
 • Dėl TOS pažeidimo svetainė gali būti nutraukta

Verdiktas: į kurį turėtumėte kreiptis??

LAIKYMAS

Svetainės statybininkas

KAINA / MO

„Hostinger“ logotipas

10 GB

Taip

0,99 USD *

„Weebly“ logotipas

500 MB

Taip

Laisvas

„000Webhost“ logotipas

1 GB

Taip

Laisvas

* Kaina yra pagrįsta 48 mėnesių abonemento įkainiu.

Nemokamos žiniatinklio prieglobos paslaugos turi savo nuopelnus, o ne guli. Tai ypač gerai žmonėms, kurie tik pradeda ir eksperimentuoja kurdami savo verslo svetaines, nes pažvelkime į tai – niekam nepatinka mokėti už daiktus.

Tačiau nieko gero nėra nieko ir nėra nieko gero, nors šiuo atveju kai kurios nemokamos žiniatinklio prieglobos paslaugos iš tikrųjų yra gana padorios. Šiaip ar taip, aš noriu pasakyti, kad nemokamos interneto prieglobos paslaugos turi apribojimų, ir šie apribojimai gali būti priversti skelbimai, droselinės funkcijos, lėtas serverio greitis, priverstiniai domenų vardai, norint tik paminėti keletą.

Jie puikiai tinka bandymams, tačiau jei norite rimtai žiūrėti į savo svetainę, nemokamos paslaugos tiesiog nesumažins jos.

Asmeniškai aš mieliau renkuosi mokamą profesionalią paslaugą, kuriai būdingos visos aukščiausios kokybės žiniatinklio prieglobos paslaugos už labai mažą kainą, tokią kaip „Hostinger“. Tiesą sakant, mes turime keletą bandomųjų svetainių, kurios buvo apgyvendintos kartu su jomis, ir kol kas mes negavome nieko, išskyrus giria už jų paslaugą.

Serverio greitis visame pasaulyje juokingai greitas, veiksnumo rezultatai niekada nesiekia 99 proc., O jų puiki palaikymo komanda yra tik malonumas spręsti.

Nesumokėdamas 0,99 USD per mėnesį už patikimą paslaugą arba gaudamas nepatenkinamą paslaugą nemokamai, aš tikrai eisiu pirmas, atidėdamas rankas, ypač jei rimtai žvelgiu į svetainę.

Tikimės, kad jums šis straipsnis buvo naudingas! Jei turite klausimų dėl bet kurios iš čia išvardytų paslaugų, nebijokite atsiųsti mums el. Laiško!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map