Hallatud WordPressi hostimine sarnaneb oma isikliku tehnika meeskonna loomisega.

See on WordPressi saitidele kohandatud (ja ülioptimeeritud) hostimislahendus ning see on samm odavamate jagatud hostimise võimaluste poole.

Parim asi selles? See hoolitseb kõigi kulisside taga olevate tehniliste osade eest, nii et saate keskenduda oma saidi kasvatamisele.

Hallatud hostimine hoiab teie veebisaiti täielikult värskendatud, nii et see on välkkiire ja suure jõudlusega. See varundab kõik automaatselt ja teostab regulaarset turvakontrolli, nii et see on häkkerite vastu kuulikindel.

See haldab teie veebisaiti kulisside taga ja hoiab ühtlaselt kõrget jõudlust. Täiuslik, kui soovite tipptasemel tulemusi, kuid teil pole aega ega tehnilisi teadmisi, et asju kapoti all näppida ja hallata..

Contents

Miks oleks vaja hallatavat WordPressi hostimist??

Hallatava WordPress-hostimise eelised

Paljud veebisaitide omanikud kahtlevad, kas hallatud hostimine on lisaraha väärt, kuid kui teil on oma veebisaidi jaoks suured plaanid, on sellel palju mõtet. Siin on eelised üksikasjalikumalt:

1. Spetsiaalselt WordPressi jaoks optimeeritud

Serverid on viimistletud ja optimeeritud ainult WordPressi jaoks. Spetsialistiteenus on alati parem kui üldine.

2. Automaatsed värskendused

Teie saidi taga olev tarkvara värskendatakse automaatselt uusimale versioonile, nii et see on alati parima jõudlusega. Värskendusi pole vaja käsitsi kontrollida ja installida.

3. Kuulikindel turvalisus

Turvalisus on ehk suurim stiimul hallatavale WordPress-hostile üleminekuks. Automaatvärskendused ja spetsialistide hostimiskeskkond tähendavad, et see on häkkerite ja muude turvaprobleemide eest paremini kaitstud. Nagu näete, korraldavad enamik hostimisplatvorme regulaarselt turvakontrolli ja võivad aktiivselt pahavara eemaldada.

4. Superkiirus

Aeglane veebisait võib teie müüki, konversioone ja kasutajakogemust negatiivselt mõjutada, kuid käsitsi kiirendamine võtab palju vaeva ja oskusi. Parim hostimine kasutab sisseehitatud vahemällu salvestamist ja (sageli) pakub CDN-i teie veebisaidi kiiruse automaatseks laadimiseks.

5. Automaatne varundamine

Hallatud WordPressi hostimisplatvormid pakuvad tavaliselt igapäevaseid varukoopiaid. Võite halvasti magada, teades, et te ei kaota oma veebisaiti, kui juhtub halvim!

6. 24/7 tugi

Kui hakkate seletamatuid 505 vigu saama, on alati hea teada, et telefoni otsas on mõni asjatundja. Hallatud hostipaketid sisaldavad tavaliselt juurdepääsu lisatasu tugiteenusele, nii et saate järjekorra vahele jätta ja tõeliste arendajatega vestelda.

7. Paindlik & skaleeritav tohutu liikluse jaoks

Hallatud hostid saavad hakkama palju suurema liikluse ja ribalaiusega kui jagatud host. Kui teil ilmneb liikluse järsk tõus, ei häiri teie sait.

Alumine joon

See on alati ajakohane, alati kiire, alati varundatud, alati turvaline.

Tõsi, see on kallim kui jagatud hostimine, kuid kokkuhoitud aeg (ja saavutatud jõudlus) võib olla palju raha väärt.

Kas minu jaoks on hallatav WordPress?

Väikeste ja alles alustavate veebisaitide puhul võib Haldaja WordPressi hostimine olla liiga suur. Sel juhul võib piisata lihtsast jagatud hostist. Sellegipoolest soovitan hallatud hostimist nii algajatele kui ka proffidele. See on ideaalne:

 • Blogijad või ettevõtted, kes soovivad keskenduda oma saidi haldamisele, muretsemata värskenduste, varunduste ja kulisside taga olevate tehniliste omaduste pärast.
 • Kõik, kes plaanivad oma liiklust kiiresti kasvatada ja näevad külastajates regulaarset naelu.
 • Iga veebisait, mis ei saa endale seisakuid lubada.
 • Kõik, kes hindavad suurt tuge.

Haldatava WordPress-i hostimise miinus

Optimeeritud WordPressi jaoks

Muidugi pole hallatavad võõrustajad kõigile. On üks või kaks funktsiooni, mis võivad teid eemale viia:

1. Maksumus

Need on kallimad kui jagatud võõrustajad. Võite oodata hallatava masina eest maksmist vahemikus 15–60 dollarit kuus, samal ajal kui ühiskasutatavat hostit saate vastu võtta kõigest 1,99 dollarit.

2. Saate kasutada ainult WordPressi

See võib tunduda ilmne punkt, kuid see on seda väärt märkimist! Kui käitate ka Joomla või Drupali veebisaite, on see üsna kasutu.

3. Kontrolli puudumine

Hallatava hostingu ilu seisneb selles, et see on isemajandav. See värskendab, haldab ja parandab kõike, et toimivust automaatselt parandada. Kui olete tüüpi inimene, kes armastab ringi näpistada, asju katsetada ja ise muudatusi teha, võite leida, et see on piirav, kuna juurdepääs on mõnikord piiratud.

4. Pistikprogrammi piirangud

Mõned hallatavad hostid keelavad teatud pistikprogrammide kasutamise. Miks? Pistikprogrammid imevad väärtuslikke ressursse ja aeglustavad jõudlust, mistõttu mõned hostid keelavad ressursside kõige näljasemad. See tähendab, et enamikul hallatavatel hostidel on juba sisseehitatud parimate pistikprogrammide funktsioonid (nt vahemälu, varundamine jne).

Kui olete endiselt minuga, mõtlete tõenäoliselt hallatud hostimisele üsna tõsiselt, kuid vastuseks on üks suur küsimus: kumb on parim?

Edetabel: 9 parimat hallatavat WordPress-majutust

Kiire märkus kiiruse kohta

Oleme Bitcatcha ainulaadse serveri kiirustesti abil järjestatud iga hostikiiruse. See registreerib reageerimise aja kaheksast asukohast kogu maailmas ja arvutab keskmise. Skoorid alla 180 ms on hinne „A +“ ja hinded vahemikus 181 ms kuni 210 ms on „A.“

1. SiteGround

https://www.siteground.com

SiteGround

Üldine Uptime

100%

Serveri kiirus

A+

Hind

3,95 dollarit kuus

Põhijooned

 • cPanel & SSH-juurdepääs
 • Tasuta CloudFlare CDN
 • Igapäevane tasuta varukoopia
 • Git & lavastus
 • Teenindajad 3 kontinendil

"Parim algajatele & range eelarvega veebimeistrid."

Saidi SiteGround algtaseme valik on seal odavaim (3,95 dollarit kuus!) Ning sellega kaasnevad automaatvärskendused ja igapäevased varukoopiad. See sobib suurepäraselt algajatele, kuid enamik soovib paketti GoGeek (mis on endiselt 14,95 dollari juures üsna taskukohane).

GoGeek-paketiga saate ühe klõpsuga lavastusala ja eelinstallida Git for WordPressi. Samuti avate premium-tehnilise toe ja nende SuperCacheri, mis annab teile kiirendatud kiiruse.

SiteGround väidab, et vestluses ja telefonis pole tugiteenuste jaoks praktiliselt ooteaega ning piletitega päringutele on vaja vaid kümme minutit esimese reageerimise aega. Leiame, et see on tõsi.

Mis pole SiteGroundiga hea?

 • Algtaseme võimalus on konkurentidest piiratum, kuid hind kajastab seda.
 • Pole tegelikult täielikult hallatav WordPressi hostimine, kuid pakutavad funktsioonid on üsna samad.

Märge

Jälgime SiteGroundi tähelepanelikult, kui koos nendega majutame. Vaadake meie SiteGround ülevaadet kõike, mida peate hostist teadma (meie testimiskohad, serveri kiiruse test, termin jne).

2. A2 majutamine

https://www.a2hosting.com

A2 majutamine

Üldine Uptime

100%

Serveri kiirus

A+

Hind

11,99 dollarit kuus

Põhijooned

 • Piiramatu SSD
 • Piiramatu ribalaius
 • A2 optimeeritud WP
 • Turbo serverid
 • 6X Kiiremad laadimiskiirused

"Hästi ümardatud Haldaja WordPress-host, mis sobib igat tüüpi saitidele."

Tulles teisele kohale on A2 Haldaja WordPress Hosting, mis algab 11,99 dollarilt kuus. Kõigil A2 hallatavatel WordPressi kontodel on piiramatu SSD, piiramatu ribalaius, Turbo serverid ja A2 optimeeritud WordPress.

Kui te pole A2-ga tuttav, toodavad nende Turbo-serverid kiirust 20x kiiremini kui tavalised serverid ning nende A2-ga optimeeritud WordPress tagab, et teie WordPressi sait on kiiruse jaoks automaatselt optimeeritud, ilma et peaksite sellega aega raiskama..

Nad on oma plaanidesse lisanud ka kõik tavalised kellad ja viled, näiteks saidi lavastamine, saidi tasuta migreerimine, tasuta CDN, SSL ja SSD.

Kui plaanite võõrustada mitut saiti, siis otsige kõige paremini nende 3 saiti või piiramatut plaani. Nende algtaseme plaan võib maksta ainult 11,99 dollarit kuus, kuid teile antakse hostimiseks ainult 1 sait.

Mis pole A2 hostimisega hea?

 • Live-chat-meeskond on kogenud ja saadaval ööpäevaringselt, kuid nendega ühenduse loomine võtab natuke aega.
 • Algtaseme plaan võimaldab ainult ühte saiti. Rohkemate saitide majutamiseks tuleb maksta rohkem.

3. Kinsta

https://kinsta.com/

Kinsta

Üldine Uptime

100%

Serveri kiirus

A+

Hind

30 dollarit kuus

Põhijooned

 • Google Cloud töötab
 • 20 000 külastust kuus
 • Igapäevased varukoopiad
 • WP ekspert toena
 • Hack fix garantii

"Ideaalne keskmise suurusega ettevõtetele & ettevõtted."

Kinsta suur müügiargument on see, et selle toiteallikaks on Google Cloud, mis nende sõnul muudab nad konkurentidest kiiremaks.

Kinsta skoor on kindel A ja see tagab ülikiire reageerimise kogu USA-s. Nad on ka Ubisofti ja Asose valitud host, seega pole nad nõudlikele klientidele võõrad.

Nende väikseim pakk maksab 100 dollarit 30 dollarit! – värskendatud jaanuar 2018 – nii et Kinsta on tõesti võimalus ainult ettevõtetele ja suurematele saitidele.

Kuid kui teil on vaja nii palju jõudu, on Kinsta seda ämberlaadimiseks. Teenus kontrollib teie veebisaidi turvalisust ja tuge üks kord minutis. Võite valida oma CDN-i ja sellel on kõik arendaja tööriistad, mida võiksite soovida (sealhulgas kauni ja intuitiivse juhtpaneeli abil).

Toetuse mõttes on Kinsta keskmine reageerimisaeg piletite esitamisele 9 minutit – viimase 90 päeva jooksul on see lühendatud 2 minutini -, mis on tõesti hea teada, et nende hind paraneb. Lisateabe saamiseks lugege meie põhjalikku Kinsta ülevaadet.

Mis pole Kinstaga hea

 • See maksab 100 dollarit kuus. Kinsta väikseim plaan algab nüüd 30 dollarist kuus.
 • E-posti majutust pole. Kinsta soovitab e-posti majutamiseks G Suite’i (põhipaketi korral kuus dollarit kuus)

4. Inmotioni host

https://www.inmotionhosting.com

Inmotioni majutamine

Üldine Uptime

100%

Serveri kiirus

A+

Hind

4,99 dollarit kuus

Põhijooned

 • 40 GB SSD
 • Saidi tasuta migratsioon
 • PHP7 toetatud
 • 90 päeva raha tagasi
 • Pole pistikprogrammi piiranguid

"Parim väikese ja keskmise suurusega ettevõtte omanikule. "

Inmotion Hostingi paketi WP1000-S abil ei näe te selliseid funktsioone nagu GIT, vaid saate nautida eksklusiivseid funktsioone, näiteks BoldGrid-integratsiooni, ja pistikprogrammide piiranguid pole. Kuid üks asi, mis aitab Inmotionil konkurentidest lahus olla, on nende hull serveripakk.

Tänu sisseehitatud kiiruse kombinatsioonile SSD, NGINX-serveri seadistusega, täpsema serveri vahemäluga saate nautida kiirust kuni 10x kiiremini kui tavaline jagatud hostimine.!

Lisaks pakub Inmotion 90-päevast raha tagasi garantii.

Hinnapunktis ainult 4,99 dollarit kuus (soodushind 37% – eripakkumine ainult Bitcatcha lugejatele) on see väikeste ettevõtete ja ajaveebi ajakirjanike jaoks üks hinna ja kvaliteedi suhtega parimaid võimalusi.!

Mis pole Inmotion Hostingiga hea?

 • Ei midagi. Maksimaalsed kiirustsoonid on tõhusad, kuid on pisut aegunud võrreldes sellega, et andmekeskused on jaotatud piirkondade vahel.
 • Check out võib olla pettumust valmistav protsess.

5. Vedel veeb

https://www.liquidweb.com/

Vedel veeb

Üldine Uptime

100%

Serveri kiirus

A+

Hind

69 dollarit kuus

Põhijooned

 • 600 inimese tugi
 • Pole pistikprogrammi restr.
 • Automaatne pildi tihendamine
 • Saidi mgmt tööriistad
 • Serverile täielik juurdepääs

"Ideaalne ettevõtte WordPress hostimiseks"

Vedelveeb on üks kvaliteetsemaid hoste seal, kuid nende kopsakaid hinnasilte õigustatakse nende paljude ainulaadsete omadustega.

Neil on üks – kui mitte kõige suurem – tugivaldkondi tööstuses koos üle 600 tugitöötaja säilitada ööpäevaringset tuge.

Kõigi nende plaanidega saate nautida piiramatuid lehevaatamisi, kuid teie sisendtaseme isiklik plaan on piiratud ainult ühe saidiga.

Nende automaatsed piltide tihendamise tööriistad teevad imet, et teie sait oleks kiire ja kiire, samas kui nende arendajatööriistad võimaldavad teil kiiresti töötada juurdepääsuga SSL-i, Giti ja WP-ClI-le..

Soovitame keskmise suurusega ettevõtetele kasutada vedelat veebi.

Mis pole vedelveebiga hea

 • E-posti majutust pole. Teil on vaja eraldi e-posti hostimist
 • Hind – nende algtaseme plaan maksab 69 dollarit kuus. (Meie lingi abil maksate esimese kahe kuu jooksul 34,50 dollarit)
 • Lubatud on ainult 1 sait koos nende algtaseme plaaniga. Makske rohkem nende muude plaanide eest võõrustada rohkem saite.

6. WP mootor

https://wpengine.com

WP mootor

Üldine Uptime

100%

Serveri kiirus

A

Hind

19 dollarit kuus

Põhijooned

 • Täielikult juhitud
 • Professionaalselt kohandatud
 • Igapäevased varukoopiad
 • Pahavara skannimine
 • Tulemüür, CDN on valmis

"See on seal üks kõige ümaramaid võimalusi."

WP Engine on hallatava WordPressi hostimise suurim nimi. Nad olid esimeste seas, kes seda pakkusid, ja pakuvad nüüd majutust vähiuuringutele, Rightmove’ile, HTC-le ja paljudele teistele suurtele klientidele.

Algtaseme valik „Isiklik” on helde, pakkudes lavastuskeskkonda, ühe klõpsuga varundamist ja tasuta saidi migratsiooni. See sobib suurepäraselt kuni 25 000 külastajale kuus, kuid peate uuendama, et avada rohkem ressursse ja ööpäevaringset telefonitugi.

Nende server asub USA idaosas, seega on serveri kiirus veatu, kui teie vaatajaskond asub seal. Mulle meeldib ka nende 60-päevane raha tagasi garantii, nii et kui see ei toimi, saate selle lihtsalt tühistada.

Mis pole WP Engine’is hea

 • See on paljudest konkurentidest kallim (eksklusiivne tehing! 20-protsendiline allahindlus esimesel arvel – algab 19,33 dollarist kuus), kuid nad toetavad seda tugeva teeninduse ja mainega.
 • WP Engine sisaldab keelatud pistikprogrammide loendit, mida tasub enne pühendumist üle vaadata.
 • Ööpäevaringne tugi on saadaval ainult esmaklassilistele klientidele.

7. Pilvisus

https://www.cloudways.com/

Pilves

Üldine Uptime

100%

Serveri kiirus

A

Hind

15 dollarit kuus

Põhijooned

 • Pilvemajutus
 • Vastuvõtlik tugi
 • CloudwaysBot
 • Skaleeritavus
 • Lepinguid pole

"Hallatud pilvemajutus kõigile."

Cloudways on hallatav pilvemajutus. võite valida WordPressi kasutuselevõtmise teie valitud pilves Cloudways kaudu, näiteks AWS, Digital Ocean ja Linode. Pilvemajutus on palju võimsam ja usaldusväärsem kui traditsiooniline VPS.

Funktsioonide osas pakub Cloudway hallatav WordPressi hostimine ööpäevaringset tuge ja tasuta migratsiooni kõigi pakettide vahel. Täpsemad valikud on koos GIT-integratsiooni, URL-ide ja hallatud varukoopiatega. Samuti on olemas intuitiivne ja kasutajasõbralik juhtpaneel – midagi sellist, mida paljudel pilvemajutustel pole.

Mis pole Cloudwaysiga hea

 • Pilvemajutus võib olla pisut tehniline, kuid kasutajasõbralik juhtpaneel aitab protsessi sujuvamaks muuta.
 • Cloudways on üles ehitatud muudele pilve majutamise võimalustele. Neil on riistvara üle minimaalne kontroll.

8. Meediatempel

https://mediatemple.net/

Meediumitempel

Üldine Uptime

100%

Serveri kiirus

B

Hind

20 dollarit kuus

Põhijooned

 • 1 TB ülekanne kuu kohta
 • SSD andmebaas
 • Reddit ™ juba valmis
 • CloudFlare w Railgun
 • 24/7 reaalajas tugi

"Ideaalne algajatele & keskmise suurusega ettevõtted."

Algtaseme plaan Media Temple’is on väga helde. Kuu hinnaga 20 dollarit kuus saate tasuta saitide migratsiooni, 30-päevast varundamist ja taastamist, ööpäevaringset tuge, lavastamist ja kloonimist ning 400 000 igakuist külastajat. Ka kogenud kasutajad saavad kasutada palju võimalusi, sealhulgas Giti integreerimine ja SSH-juurdepääs.

Uuendatud suvandid „Stuudio” ja „Agentuur” hõlmavad ka pahavara tuvastamist ja eemaldamist ning tohutuid liikluse / salvestusvõimalusi. Kiirus on meie testitud serverite kõrgemas otsas, eriti USA läänerannikul.

Media Temple’is on ka menüü eksklusiivsetest teemadest, nii et saate disaini ja arenduse hoida kõik ühe katuse all.

Mis pole Media Temple’i puhul hea?

 • Halva klienditoe kohta on arvukalt anekdootlikke teateid.

Odavamad alternatiivid

Täielik hallatav WordPress-host pole kõigile sobiv variant, eriti uuematele või väiksematele veebisaitidele. Sel juhul on odavam variant enam kui piisav.

Kui see kõlab nagu midagi, mida otsite, on siin mõned boonusvõimalused:

9. Bluehost

https://www.bluehost.com/

Sinine vaim

Üldine Uptime

100%

Serveri kiirus

A

Hind

3,45 dollarit kuus

Põhijooned

 • Linux & cPanel
 • Piiramatu ressurss
 • Automaatne varundamine
 • Ressursside kaitse
 • CloudFlare CDN

"Sobib väikestele saitidele & algajatele."

Bluehost on seal üks parimaid eelarvevalikuid.

Kiirus on USA-s püsivalt kiire ja ülejäänud maailmas püsiv. See on turvaline ja ööpäevaringne klienditugi on standardvarustuses. Erinevalt Inmotion Hostingist, kus pole CDN-i, toetab Bluehost Cloudflare.

Ja Bluehostit soovitab WordPress.org alates 2005. aastast!

Mis pole Bluehost hea

 • Saidi tasuta migratsiooni ei toimu.
 • Mõnes aruandes on viidatud aeglasele laadimiskiirusele ja toetavatele vastustele.

Kohtuotsus

Hallatud WordPressi hostimine on ideaalne, kui otsite ühtlast kiirust, turvalisust ja jõudlust, ilma et peaksite muretsema tehniliste asjade pärast.

See on ideaalne, kui plaanite tulevikus oma saiti ja liiklust märkimisväärselt laiendada ning soovite hostit, kes kasvab koos teiega.

Mis puutub õige valiku valimisse, siis siin on meeldetuletus minu kolme parima valiku kohta:

ÜLDINE TÄPSUS

Teenindaja jõudlus

HIND

SiteGround

100%

A+

3,95 dollarit

igakuine

A2 majutamine

100%

A+

11,99 dollarit

igakuine

Kinsta

100%

A+

30 dollarit

igakuine

Enne kui otsustate, kaaluge oma veebisaidile kõige paremini sobivat hinda, funktsioone ja klienditoe taset.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me