ביקורת אירוח A2 – 9 Pro & 1 Con (זמן תגובה שרת נבדק!)

A2 אירוח


A2 אירוח

https://www.a2hosting.com/

tl; דר

אירוח A2 הוא אחד מארחי האינטרנט המהירים בסביבה! אנו אוהבים את התכונות שלהם, במיוחד את הנוחות של אופטימיזציה A2 שלהם. צ’אט חי אינו עקבי וצריך לשפר אותו, אך בסך הכל, מארח טוב מאוד!

ביקורות על אירוח A2 – 9 יתרונות & 1 Con (נבדק מהירות שרת & זמן הקלטה בשני אתרי הבדיקה שלנו!)

A2 Hosting היא חברת אירוח אתרים אוהבת כיף אשר הוקמה כבר בשנת 2011. בתחילה, הם כינו את עצמם Iniquinet אך לאחר מספר שנים של עסקים, הם עשו את מה שהיה אולי המהלך העסקי הטוב ביותר שיכלו לעשות אי פעם – הם מיתגו את עצמם מחדש כ- A2 Hosting (סליחה, אבל איניקיננט באמת לא היה שם טוב במיוחד!).

המנכ”ל, על שם עיר הולדתו של המייסד (אן ארבור, מישיגן), מצליח לספק שירות מצוין עבור לקוחותיהם תוך שמירה על תרבות חברה חובבת כיף וקליל..

לאחרונה שמענו אנשים שרים שבחים על תוכניות אירוח אתרים שלהם, אז המשכנו לקנות לעצמנו חשבון סוויפט וחשבון טורבו רק כדי לראות איך הם מתפקדים, ואתה יודע מה?

אנחנו די מאושרים איתם.

אולי שמעתם על שירות הגורו 24/7 שלהם (יתכן שגורואים שלהם בילו מדי מדיטציה – עוד על כך בהמשך!)

אנשים עשויים לשיר שבחים על היתרונות הבלתי מוגבלים שלהם.

הם הטמיעו הרבה תכונות והטבות אשר ישאירו לקוחות מאושרים, אך באמת, זו כל החבילה המהירה, עטופה בנוחות עם תכונות של איכות חיים אשר באמת משאירה את התחרות לאכול אבק.

למען האמת, לאחר בדיקות וביצוע מידות רציניות, אנו חשים כי אירוח A2 בהחלט ראוי למקומם על שולחן הילדים הגדולים.

הנה רשימה של דברים שאנחנו אוהבים באירוח A2, וכמה דברים שלא עשינו.

פתק

שני אתרי הבדיקה שלנו הם a2turbohosted.com ו- a2sghosted.com. הראשון מתארח אצל A2 טורבו במרכז הנתונים במישיגן; ואילו האחרון מתארח אצל A2 Swift במרכז הנתונים הסינגפורי שלהם.

מה שאנחנו אוהבים באירוח A2

1. אירוח A2 מהיר!

A2 אירוח

כאן ב- Bitcatcha.com, כולנו משוגעים על SPEED. ככל שמארח אתרים יכול לבצע מהר יותר, כך הם טובים יותר בספרים שלנו. אתה מבין, כשמדובר בעסקים מקוונים, אנו מבינים שהמהירות היא הכל וכל אלפיות השנייה משנה.

רק שימו לב לזמן שלוקח לכם להבהב.

זה בערך 400 אלפיות השנייה.

אירוח אתרים צריך להיענות לבקשה ב- HALF שהזמן ייחשב כיעיל (שהוא המהירות המומלצת של גוגל – 200 שניות), והנתונים שלך צריכים להיות מועברים למסך של הלקוח בערך באותה זמן, מכיוון שכל דבר איטי יותר מ מה שיגרום ללקוח הפוטנציאלי שלך להיות פוטנציאלי כבר לא לקוח מכיוון שהוא / היא משתעממים מדי והחליטו לבקר באתר מהיר יותר ויעיל יותר.

אם כבר מדברים על אירוח A2 יעיל הוא מאוד יעיל ומהיר.

הצבנו את שני אתרי הבדיקה שלנו – A2SGHosted.com (מתארחים ב- A2 סינגפור, סוויפט) ו- A2TurboHosted.com (מתארחים ב- A2 מישיגן, טורבו) – באמצעות מבחן מהירות השרתים האינטנסיבי שלנו, והיינו שמחים מאוד מהתוצאות שחזרו.

בדקנו את זמני התגובה בין מיקום השרת שנקבע משמונה מיקומים שונים ברחבי העולם. אז הערכנו את המספרים הללו בממוצע ודירגנו את מארחי האינטרנט על סמך רמת הביצועים שלהם.

זמן התגובה המומלץ של גוגל הוא 200 שניות (התחתון הוא טוב יותר). אז כל דבר שמתחת ל -180 ms הוא דורג A +; 181 ms – 210 ms מדורגת A; 211 ms – 220 ms מדורגת B +; 221 ms – 240 ms מדורגים B וכן הלאה וכן הלאה.

ארה”ב (W)
להשתמש)
לונדון
סינגפור
סאו פאולו

172 שניות212 ms278 שניות6 שניות316 שניות

בנגלור
סידני
יפן
קנדה
גרמניה

163 שניות141 שניות67 שניות218 שניות159 שניות

A2SGHosted.com (מרכז נתונים: סינגפור, תוכנית: סוויפט) מהירות ממוצעת: 173.2 שניות – ראה את התוצאה המלאה

ארה”ב (W)
להשתמש)
לונדון
סינגפור
סאו פאולו

63 שניות10 שניות129 שניות234 שניות145 שניות

בנגלור
סידני
יפן
קנדה
גרמניה

433 שניות214 שניות147 שניות13 שניות110 שניות

A2TurboHosted.com (מרכז נתונים: מישיגן, תוכנית: טורבו) מהירות ממוצעת: 149.8 שניות – ראה את התוצאה המלאה

גם תוצאות בדיקת המהירות של חשבון Swift וגם Turbo בחשבון שרת חזרו לדירוג A +, Swift עם ממוצע עולמי של 173 שניות וטורבו נכנס מעט מהיר יותר ב 149 שניות..

אמנם, אלה לא מהירויות התגובה השרתיות המהירות ביותר שראינו, אך כל אירוח אתרים שמדורג A + נחשב די טוב לעזאזל בספרים שלנו. בשילוב רשימת התכונות המפוארות של A2, יש לנו עצמנו מדליית זהב המארחת אתרים.

2. שרתי טורבו סופר מהיר

תוכנית הטורבו של A2 Hosting מגיעה עם נשק סודי – שרתי הטורבו שלהם. לטענתם אתרים המתארחים בשרתי הטורבו שלהם מסוגלים לטעון פי 20 יותר מאתרים רגילים, מכיוון שהם מגבילים את כמות המשתמשים לשרת וכנראה שהשרתים יעילים יותר בטיפול בחיבורים..

(סרטון ההשוואה הרשמי של A2 Hosting)

ערכנו בדיקות טעינת דפים משלנו באמצעות WebPageTest.org בכדי לראות עד כמה זה נכון (אתר הבדיקה של סוויפט מצומצם מסינגפור, אתר הבדיקות של טורבו הצמיד משיקגו כדי להיות הוגן)

מהירות טעינה של אתר הבדיקה במהירות

סוויפט: האתר נטען תוך 1.066 שניות – ראה את התוצאה המלאה

מהירות טעינה באתר מבחן טורבו

טורבו: האתר נטען תוך 0.981 שניות – ראה את התוצאה המלאה

לקח לאתר Swift 1.066 שניה לטעון לחלוטין, ואילו אתר טורבו השלים את המסמך תוך 0.981 שניות בלבד. זה בהחלט שיפור ואנחנו חושדים שנראה פער גדול יותר בין מהירות טעינת הדפים אם האתרים כבדים יותר.

3. טעינה מהירה עם אחסון SSD

כל תוכניות האירוח המשותפות של A2 מגיעות עם אחסון SSD שתורם באמת למהירויות הטעינה המהירות שלהם. אתם עשויים להרגיש שזה לא עניין גדול כל כך, אבל הרשו לי להבטיח לכם, העסקה הזו די גדולה.

אתר שמואט בשנייה אחת בלבד יאבד את שמירת הלקוחות, וכתוצאה מכך אובדן מכירות אדיר.

כונני SSD מהירים בערך 30% מהדיסקים הקשיחים הרגילים, כך שבכל פעם שאנחנו רואים SSD כאל אפשרויות האחסון של אירוח אתרים, פינות הפה שלנו מתכרבלות כלפי מעלה בציפייה למהירויות טעינה מהירות במיוחד..

עיין במבחן מהירות האתחול של חלונות לקבלת דוגמא להבדל המהירות בין SSDs ו- HDDs.

4. אחריות uptime של 99.9%

מה בדיוק זמן uptime?

אחת ההגדרות של ‘זמן uptime’ על פי ויקיפדיה, היא ההיפך הישיר משעות ההשבתה. כן, זה מועיל במיוחד.

בעיקרון, זמן הפעולה הוא פרק הזמן שהאתר שלך היה זמין לצפייה על ידי הלקוחות היקרים שלך. מכיוון שהשגת זמן עבודה של 100% היא כמעט בלתי אפשרית, רוב מארחי האינטרנט שם מסתפקים באפשרות לספק 99.9% זמן עבודה..

ההבדל בין אירוח A2 לשאר הוא ש- A2 מבטיחה זמן עבודה של 99.9%. אם מתרחשות השבתות לא מתוזמנות באתר שלך יותר מ- 0.1% מהזמן הכולל בחודש, A2 תתן זיכוי שירות של 5% מהסכום ששולם בחודש עבור כל שעה שהאתר שלך מושבת בגלל כישלון רשת פנימית או ציוד.

A2 Uptime התחייבות

ברור שזה לא תקף לתקיפות DDoS, לבעיות ספק שירותי אינטרנט או לבעיות שנגרמות על ידי כוחות חיצוניים, אבל אנחנו די שמחים שההתחייבות הזו היא כאן מלכתחילה – הביטחון שלהם בזמן הפעילות שלהם מעורר אמון בנו!

להלן נתוני המעקב מאתרי הבדיקה שלנו, שעוקבים באמצעות uptimerobot.com. שני הדלפקים למטה מתעדכנים כל העת.

זמן פעולה מאז אוקטובר 2017

99.91%

* A2SGHosted.com (מרכז נתונים: סינגפור, תוכנית: סוויפט)

זמן פעולה מאז מרץ 2018

100%

* A2TurboHosted.com (מרכז נתונים: מישיגן, תוכנית: טורבו)

5. תכונות ללא הגבלה

עסקים מקוונים אינם שונים מעסקי לבנים וטיט רגילים במובן זה שאנחנו תמיד מחפשים דרכים לשמור על הוצאות נמוכות. זה ממש מעצבן כשאנחנו צריכים לסלק הוצאות נוספות אם אנחנו רוצים דומיין אחר או להוסיף כתובת דוא”ל.

עם A2 Hosting, סופר זה שמח מאוד לחוות שורה של תכונות בלתי מוגבלות עם חשבונות סוויפט וגם של טורבו.

 • אתרים ללא הגבלה
 • בסיסי נתונים ללא הגבלה
 • אחסון בלתי מוגבל של RAID 10
 • העברות ללא הגבלה
 • כתובות דוא”ל ללא הגבלה
 • תחומי משנה בלתי מוגבלים, דומיינים חונים ודומיינים של Addon

אלה רק התכונות הבלתי מוגבלות. רוצים לבדוק מה אנו מקבלים בחינם?

 • הגברת מהירות SSD
 • כלי האופטימיזציה של Railgun (מהירויות עומס HTML עד 143% מהירות יותר – תוכנית טורבו בלבד)
 • הגירה באתר
 • כלי האבטחה המשופר של Patchman
 • ניהול DNS

בין היתרונות החופשיים והלא מוגבלים, סוף סוף הבנו איך זה מרגיש שמתייחס אליך כאל מלך. החלק הטוב ביותר בכל זה הוא, שלא היינו צריכים לדאוג בכלל לעלויות נוספות!

6. תמיכה בגורו 24/7/365

כל חברת אחסון אתרים מכובדת יודעת שהמפתח להצלחה בעסק זה הוא צוות תמיכה סולידי. כל המהירות והחומרה בעולם לא יועילו ללקוחות הרבה יותר אם אין מישהו שיעזור להם לפתור בעיות.

A2 מיתגה בצורה חכמה את צוות התמיכה שלהם כגורואים, מומחים טכניים המסוגלים לפתור כל בעיה שיש לך בכל שעה נתונה.

החוויה שלנו איתם הייתה די נעימה, הכרטיסים שלנו נפתרו די מהר והגורו שדיברתי איתו בצ’אט חי היה ידידותי, ידע ומסייע..

הנושא היחיד שהיה לי היה שזה לקח לנו קצת זמן מהרגיל להתחבר לסוכן, אבל זה לא אמור להיות נושא ברגע ש- A2 תעסיק יותר צוות תמיכה. בהמשך נדבר יותר על הנושא.

7. מיקומי מרכז נתונים למסירת נתונים מהירה יותר

מיקומי מרכז הנתונים של חברות אירוח אתרים חשובות מכדי לזמן טעינה מהיר. לא משנה איזה סוג של חברות אירוח אתרים בתחום הטכנולוגיה או החומרה מתעסקות, בכל מה שקשור למהירות מסירת נתונים, הכל קשור למידת הקרבה של מרכזי הנתונים ללקוחות היעד שלך..

אם אתה ממקד לסינגפור והאתר שלך מתארח במרכז נתונים בצפון אמריקה, הנתונים שלך יצטרכו לנסוע לא מעט כדי להגיע למסכי הלקוחות שלך (מה שאומר שזה יהיה איטי לטעון) ולפעמים, זה פשוט לא מתכוון לעשות את העבודה.

4 מיקומי מרכז עם A2 Hosting

בעוד שלרוב חברות אירוח אתרים יש מרכזי נתונים בארה”ב בלבד, לאירוח A2 יש 4 מרכזי נתונים ברחבי העולם, 2 באמריקה, 1 באמסטרדם ו -1 נוספים בסינגפור..

בדרך זו A2 מכסה את אמריקה, אירופה ואסיה – אתה רק צריך לבחור את מרכז הנתונים הקרוב ביותר לארח את האתר שלך ביחס ללקוחות שלך, והם יוכלו ליהנות ממהירות טעינה מהירה..

עובדה מהנה

אירוח A2 מוכר כאחד המארחים המובילים באתרי סינגפור. .

8. תוכנה מותאמת A2

חלקנו נהנים לצבוט את התוכנה שלנו, להתמודד עם ההגדרות לסחוט כל טיפת ביצועים. אחרים כמוני מעדיפים שהדברים יעבדו ממש מחוץ לקופסה עם ההגדרות הטובות ביותר שאפשר.

אירוח A2 באמת אגרוף מעל משקלו באמצעות תכונה זו, עם הגדרות תוכנה מכוונות מראש לאבטחה מרבית וביצועים עליונים. נכון לעכשיו ניתן ליישם אפשרות אופטימיזציה זו על תוכנות פופולריות כמו וורדפרס, PrestaShop, דרופל וג’ומלה, מה שאומר שאנחנו לא צריכים לדאוג למהירות טעינת העמודים – במילים שלהם A2 “מוציא את הניחושים מאיך להשיג את העומסים המהירים ביותר של הדף וההגדרות המאובטחות ביותר “, מה שמאפשר לנו לנהל את העסק ללא דאגות.

אופטימיזציות A2

רק כדי לתת לך מושג גס עד כמה התוכנה מיטיבה יותר עם התוכנה המותאמת של A2, וורדפרס מיטוב פועל עד פי 6 מהר יותר בהשוואה לאתרים שאינם מותאמים במיוחד.!

הם אפילו השליכו את מאיץ האתר הממוטב שלהם A2 למשתמשים עם תוכנית הטורבו, אשר הגדירה מראש אפשרויות שמירה במטמון שיעזרו לאתר שלך לטעון מהר יותר. יש לך שלוש אפשרויות שמירה במטמון:

 • מטמון טורבו – מהירויות עומס מהירות של עד 20X
 • OPcache / APC – קוצץ את זמני התגובה של דף PHP לחצי
 • ממוסחרים – שומר את הנתונים שלך בזיכרון לצורך אחזור מהיר

עשינו כמה בדיקות מהירות טעינה מהירות של טעינת דפים עם מטמון טורבו ומכבה, והנה התוצאות:

מטמון טורבו כבוי – ראה את התוצאה המלאה

מטמון טורבו מופעל – ראה את התוצאה המלאה

יש שיפור כולל במהירות טעינת האתרים עם מטמון טורבו, אך הוא לא מהיר פי 20 כפי שמפורסם – זה יכול להיות מכיוון שאתר הבדיקה שלנו סופר קל ואין הרבה מה לטעון.

אפילו אז, יש כמה אלפיות השנייה שהתגלחו פה ושם עם מטמון טורבו מופעל. זה אולי לא נראה כמו הרבה, אבל הכל מסתכם לתרום למהירות העומס באתר.

אם האתר שלך כבד עם הרבה תמונות, סביר להניח שתוכל לראות באמת את מהירות העומס העומדת על 20X נכנסת לפעולה.

הצלחנו להתקין את התוכנה המועדפת עלינו בקלות בעזרת תמיכה בהגדרת לחיצה אחת על A2. זה היה מאוד נוח ושימושי, במיוחד כשמדובר בהתקנת דלפקי צ’ק-אאוט לאתרי מסחר אלקטרוני.

9. ממשק משתמש כניסה לקוח אינטואיטיבי

הניווט סביב ממשק המשתמש ההתחברות של A2 הרגיש כל כך קל וטבעי. ברור שהם הקדישו תשומת לב רבה לחוויית המשתמש, והפכו את הכל לאינטואיטיבי ונוח לשימוש.

פאנל עליון בחשבון A2

אתה יכול למצוא את כל מה שאתה צריך בפאנל העליון, שפורסם בבירור בצבעים מנוגדים תופס את העין.

ממשק ראשי של חשבון A2

הכל איפה שציפית שהוא יהיה, עם סרגל חיפוש שמוצב במרכז באופן בולט כדי לחפש את מאמרי בסיס הידע המרשימים שלהם.

השימוש בו הרגיש טבעי, שילוב הצבעים נעים, לא פוגע בעין, וכל הקישורים והסמלים החשובים בולטים כך שלעולם לא תצטרכו להיראות קשה מדי עבורם.

סיפור ארוך קצר, אנחנו אוהבים את ממשק המשתמש!

מה לא אהבנו ב- A2 Hosting

ככל שאהבנו את תוכנית הטורבו של A2 Hosting, היינו משקרים אם נאמר שאין להם פגמים.

תמיכה בגורו מועילה מאוד, אך יכולה להיות מעט איטית

פנינו לתמיכת הצ’אט החיה שלהם כדי לבקש עזרה בכמה סוגיות קלות בהן נתקלנו, ומצאנו שהם מאוד סבלניים, מועילים ובקיאים. הדבר שתסכל אותנו היה זמן המתנה לקו; לקח קצת יותר זמן להתחבר למישהו.

תמיכה A2

(צילום מסך שצולם לאחר המתנה של 22 דקות)

ברגע שעברנו, הם היו ממש מועילים ויעילים בפתרון הבעיות שלנו, אבל דבר אחד שציינו הוא שהם נראים מעט בלתי מועסקים. הגורואים אליהם התחברנו היו מומחים בתחומם, אך נראה כאילו הם טיפלו ב 2-3 בקשות שונות בכל פעם, כך שלקח להם זמן להגיב אלינו.

סיפור ארוך קצר, מהירות התמיכה אינה עקבית אך פורה. ברגע שהם ישכירו צוותי תמיכה נוספים שיעזרו בזמני תגובה, יהיה להם אחד מצוותי התמיכה הטובים ביותר בענף.

התוכניות והתכונות של A2 Hosting

אפשרויות מארח משותפות

תוכניות האירוח המשותפות של A2 מגיעות בשלושה גדלים – לייט, סוויפט וטורבו.

תוכנית Lite היא הבסיסית מכולם, ומאפשרת לך גישה רק לאתר 1 ו -5 מסדי נתונים במחיר של 4.40 $ בלבד לחודש..

תוכנית סוויפט מעניקה לך את כל היתרונות של תוכנית Lite, אך עם אתרי אינטרנט ומסדי נתונים ללא הגבלה במחיר של 5.39 דולר לחודש (רק $ 0.99 יותר מלייט!)

אחרון חביב, תוכנית הטורבו היא התוכנית המהירה ביותר שלהם עד כה, עם כל אותם יתרונות ותכונות זהות של סוויפט, אך עם שרתי טורבו – (עד פי 20 מהיר יותר) ותכונות אופטימיזציה A2. תוכנית זו תעלה לכם 10.29 דולר בחודש. אם אתה מחפש דחיפה מהירה גדולה. תצטרך להחליט בעצמך אם דחיפה מהירה שווה את הכסף הנוסף.

LiteSwiftTurbo
שטח דיסק Unlimited Unlimited Unlimited
מספר האתר 1 ללא הגבלה ללא הגבלה
Turbo ServerNoNoYes
SSL חינם & SSDYesYesYes
מחיר /mo$4.40*$5.39*$10.29*

* מחיר היכרות מיוחד. 50% הנחה על המחיר הרגיל.

במחיר נבון בהשוואה ל- SiteGround (המארח החביב עלינו עד כה!) לא תראה הבדל גדול, אך תצטרך להחליט אם אתה מעדיף תכונות או מהירות – ל- A2 יתרונות טובים יותר ללא הגבלה ואילו ל- SiteGround מהירויות שרת מהירות בהרבה..

לכל התוכניות יש אחריות לזמן פעולה של 99.9%, אך מה שמעניין עוד יותר הוא שיש לאפשרויות המשותפות הללו Node.Js תמכו, תכונה שמורה בדרך כלל ל VPSes בלבד!

אפשרויות תוכנית מפיצים

כשמדובר באירוח משווקים, יש לך 4 אפשרויות לבחירה – ברונזה, כסף, זהב ופלטינה.

עלויות שנעו בין 14.91 דולר לחודש לברונזה ועד 42.23 דולר לחודש לפלטינה, אתה יכול לבחור על סמך המשאבים הדרושים לתאגידי המשווקים שלך..

כל תוכניות המשווקים מגיעות עם לוח הבקרה של Plesk, חשבון משווק eNom בחינם והתחייבות כספית בכל עת. תוכניות הכסף, הזהב והפלטינה מגיעות גם עם WHMCS בחינם.

אפשרויות VPS

אם אתה מחפש אירוח VPS, ל- A2 יש כמה אפשרויות אירוח VPS מנוהלות, לא מנוהלות וליבה לבחירה. אתה צריך להתאים אישית את השרתים שלך, לבחור את מה שאתה צריך ורק לשלוט במה שאתה משלם. מושלם לאלה שאירוח אתרים ספציפי!

כיצד אירוח A2 מתמודד עם התחרות?

איך נוכל לקרוא לזה סקירה מפורטת בלי לפחות לבצע בדיקות זמן תגובה של השרת בין כוכב המופע למתחרים? אחרי הכל, זמן התגובה של השרת ממלא תפקיד חשוב מאוד ביצירת העסק שלך או בשבירתו (למשל, שימו לב לכמות הפעמים שהסרתם לאתר רק בגלל שלקח זמן רב מדי להגיב).

A2 Swift VS SiteGround GrowBig

עייננו בתוכנית של סוויפט של A2 והשווינו ביניהם עם תוכנית האירוח המועדפת עלינו על אתר SiteGround (Bitcatcha.com מתארח אצלם!) תוכנית GrowBig, והנה מה שגילינו.

כפי שתוכניות וורדפרס משותפות, לשני מארחי האינטרנט יש יתרונות מרכזיים וורדפרס משלהם. תכונות מסוימות נקראות באופן שונה אך נוצרות לאותה מטרה, ואילו אחרות ייחודיות לתוכניות.

לתוכנית המהירה של A2 יש:

 • התקנה ותצורה אוטומטית של וורדפרס
 • קל לשימוש בביצוע
 • מטמון A2 מותאם
 • גיבויים קלים של וורדפרס
 • עדכונים אוטומטיים של WordPress Core & טלאים
 • תכונות ידידותיות למפתחים כמו WP-CLI, SSH, Git וכו ‘

תוכנית Growbig של SiteGround כוללת:

 • מתקין 1 לחץ
 • עדכוני וורדפרס אוטומטיים
 • WP-CLI מופעל
 • SuperCacher
 • בימת וורדפרס
 • Git שהותקן מראש

שימו לב שבעוד ש- Swift ו- GrowBig הם החבילה המתונה של המותג אירוח אתרים, נראה ש- GrowBig מספק יתרונות מהירים יותר ככל שמאפיין ה- SuperCacher (שיפור מטמון משופר) זמין מההתחלה, בעוד שמשתמשי A2 יצטרכו לשדרג לתוכנית הטורבו כדי תיהנו משרתי הטורבו שלהם.

אנו מרגישים כי זה לבדו מעניק ל- SiteGround את היתרון בכל הנוגע לערך – בערך אותו מחיר אך עם זמני טעינה טובים יותר.

בשלב הבא בדקנו את שתי התוכניות לזמני תגובה של השרת באמצעות בודק מהירות השרת הפרטי שלנו. בדוק את התוצאות שלהלן:

A2 SwiftSiteGround GrowBig
מיקום שרת. סינגפור
ארה”ב (W) 172 ms211 ms
ארה”ב (E) 212 ms215 ms
לונדון 278 ms180 ms
סינגפור 6 ms3 ms
סאו פאולו316 ms351 ms
Bangalore163 ms66 ms
Sydney141 ms95 ms
יפן67 ms70 ms
קנדה218 ms240 ms
גרמניה159 ms168 ms
ממוצע עולמי 173.2 ms159.9 ms
אתר מבחן ראה אתר בדיקה אתר בדיקה
תוצאות מלאות

עם מרכזי הדאטה של ​​שני המותגים הללו שנמצאים בסינגפור, אין זה מפתיע שהם הצליחו בצורה יוצאת דופן ברחבי אסיה, כאשר SiteGround היה מעט מהיר יותר בין שניהם.

בסך הכל, שני המארחים הצליחו בצורה יוצאת דופן עם התוכנית של סוויפט של A2 בממוצע עולמי של 173 שניות, לעומת השרתים המהירים יותר של SiteGround בממוצע עולמי של 160 שניות, מה שנותן לשניהם את דירוג ה- A + הנחשק שלנו.

עם שתי התוכניות הללו בנקודת מחיר דומה (SiteGround GrowBig במחיר של 5.95 $ וסוויפט של A2 מעט נמוך יותר ב -5.39 דולר לחודש) נראה כי ל- A2 Hosting יש את העסקה הטובה יותר.

עם זאת, A2 אולי לא מהיר כמו SiteGround, אך הם אכן מהירים למדי והם מגיעים עם אחסון ורוחב פס בלתי מוגבלים..

תוכנית הכוח של A2 Turbo VS Inmotion Hosting

בשלב הבא הגענו לתוכנית הטורבו של A2 (התוכנית היקרה ביותר שלהם) נגד תוכנית הכוח של Inmotion Hosting (התוכנית שלהם במחיר בינוני). נראה שהם מתחרים ישירות זה בזה, כפי שמעידים התקלות שהם מציינים בתוכניות של זה.

שתי התוכניות הללו כוללות הרבה יתרונות בלתי מוגבלים וזה נחמד, אבל נראה כי ב- Inmotion Hosting יש מגבלות רבות יותר לתכונות שלהם – לא ממש מופתעות, בהתחשב בהבדל המחירים.

A2 אירוח טורבו:

 • אתרי אינטרנט ללא הגבלה
 • בסיסי נתונים ללא הגבלה
 • אחסון בלתי מוגבל של RAID 10
 • רוחב פס בלתי מוגבל
 • אימיילים ללא הגבלה

כוח אירוח Inmotion:

 • 6 אתרים
 • סך כל מאגרי המידע
 • אחסון ללא הגבלה
 • רוחב פס בלתי מוגבל
 • אימיילים ללא הגבלה

כוח A2 TurboInmotion
מיקום שרת מישיגן, ארה”ב לוס אנג’לס, ארה”ב
ארה”ב (W) 63 ms2 ms
ארה”ב (E) 10 ms53 ms
לונדון 119 ms322 ms
Singapore234 ms178 ms
סאו פאולו 145 ms172 ms
Bangalore433 ms514 ms
Sydney214 ms153 ms
יפן 147 ms109 ms
קנדה 13 ms67 ms
גרמניה 110 ms149 ms
ממוצע עולמי 149.8 ms171.9 ms
תוצאות מלאות

מרכז הנתונים של Inmotion ממוקם במערב ארה”ב ואילו A2 היה שלהם במזרח ארה”ב. שניהם הצליחו בצורה יוצאת דופן בסך הכל, ודירגו את ה- A עם הממוצע העולמי של Inmotion ב -171 שניות לעומת VS A2, 149 שניות.

הרגש טבל מעל 200 ms עם פינג’ים מלונדון והודו, ואילו A2 טבל מעל 200 ms בסינגפור, הודו וסידני.

אם אתה ממקד לשווקים אמריקאים, ל- Inmotion יש שני מרכזי נתונים בארה”ב (מזרח 1, מערב 1) לבחירתך, בעוד שיהיה לך שני מרכזי נתונים אם תחליט ללכת עם A2 טורבו (מישיגן ואריזונה).

המסקנות: האם A2 מארחת מארח אתרים מוצק?

ניתן לומר כי A2 Hosting הוא מותג אירוח אתרים יציב.

הם לא המארח האינטרנט המהיר ביותר בסביבה (הם הצליחו לאט יותר מהמתחרים) אבל הם גם לא איטיים – הן התוכניות של סוויפט והן של טורבו הניבו זמן תגובה ממוצע עולמי של מתחת ל -180 שניות, מה שהעניק להם דירוג A + חזק.

מה שחסר להם במהירות (אני לא יכול להדגיש מספיק ש- A2 למעשה די ארורה, פשוט לא מהירה כמו המתחרות באותה סוגר), הם מפצים על נוחות ותכונות ללא הגבלה.

תכונת A2 המותאמת שלהם והגדרת לחיצה אחת היא חוסך זמן כזה, ומאפשר לבעלי עסקים עסוקים דרך להקים בנוחות את האתר שלהם עם ההגדרות המותאמות ביותר שאפשר..

המחירים של A2 הם למעשה די הגונים עם התוכנית של סוויפט, אבל אם אתה רוצה מהירויות מהירות יותר אולי תרצה לבחור לתכנית הטורבו, אך למעשה זה יקר למדי.

עם זאת, A2 Hosting הוא מלא בתכונות טובות באמת שמקלות על חיינו. זה מצער שתמיכה בצ’אט החי שלהם אינה עקבית, אבל אם אתה יכול להסתכל מעבר לזה, הם מותג מצוין לארח את האתר שלך עם.

אם אתה רוצה לארח אתרים וחשבונות דוא”ל ללא הגבלה במהירות הגונה, אל תמשיך רחוק יותר מ- A2 Hosting.

תכונות עיקריות

 • ✓ אחסון ללא הגבלה
 • ✓ רוחב פס בלתי מוגבל
 • ✓ TurboServer – 20x מהיר יותר
 • ✓ מכוון מראש לאבטחה
 • ✓ 99.9% גואר Uptime.
 • ✓ cPanel & גישה ל- SSH
 • ✓ Node.js נתמך

מומלץ ל

 • • וורדפרס
 • • מסחר אלקטרוני
 • • ג’ומלה, דרופל
 • • עסקים מקומיים
 • • בלוג מקצועי
 • • אתר תנועה גבוה

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map