Огляд хостингу A2 – 9 Pro & 1 Con (перевірений час відгуку сервера!)

А2 хостинг


Contents

А2 хостинг

https://www.a2hosting.com/

тл; д-р

Хостинг A2 – це один із швидких веб-хостингів! Ми любимо їх особливості, особливо зручність їх оптимізації A2. Чат в прямому ефірі суперечливий і його потрібно вдосконалити, але в цілому – дуже хороший господар!

Відгуки про хостинг A2 – 9 плюсів & 1 Con (Тестування швидкості сервера) & Час роботи, записаний на двох наших тестових сайтах!)

A2 хостинг – це захоплююча компанія, що займається веб-хостингом, створена ще в 2011 році. Спочатку вони назвали себе Iniquinet, але через пару років роботи вони зробили те, що, можливо, було найкращим діловим кроком, який вони могли коли-небудь робити – вони відзначили себе хостингом A2 (вибачте, але Iniquinet насправді було не дуже хорошим ім’ям!).

Названий на честь рідного міста засновника (Енн-Арбор, штат Мічиган), генеральний директор вдається надати чудовий сервіс для своїх клієнтів, зберігаючи при цьому цікаву фірмову культуру.

Нещодавно ми чули, як люди співають похвали щодо своїх планів на веб-хостинг, тому ми продовжили купувати собі акаунти Swift та Turbo, щоб побачити, як вони працюють, і ви знаєте, що?

Ми з ними досить чортово задоволені.

Можливо, ви чули про їхню службу гуру 24/7 (їх гуру, можливо, витратили занадто довго на медитацію – про це пізніше!)

Люди, можливо, співали похвалу про їхні необмежені переваги.

Вони реалізували безліч функцій та переваг, які дозволять клієнтам бути щасливими, але насправді, це весь швидкий пакет, зручно укупорений функціями якості життя, що справді залишає конкуренцію, з’їдаючи пил.

Насправді, після серйозних тестувань та бенчмаркінгу, ми відчуваємо, що хостинг A2 безумовно заслуговує свого місця на столі великих хлопців.

Ось список речей, які нам подобаються у хостингу A2, і кілька речей, яких ми не робили.

Примітка

Наші два тестові сайти – a2turbohosted.com та a2sghosted.com. Перший розміщується з A2 Turbo у їхньому центрі обробки даних Мічигану; в той час як останній розміщується з A2 Swift у їх сингапурському центрі обробки даних.

Що нам подобається у хостингу A2

1. Хостинг A2 – Швидке!

А2 хостинг

Тут, на Bitcatcha.com, ми всі божевільні від швидкості. Чим швидше веб-хостинг може виконати, тим краще вони в наших книгах. Розумієте, коли мова йде про інтернет-бізнес, ми розуміємо, що швидкість – це все, і кожен мілісекунд має значення.

Просто візьміть на замітку час, який вам потрібно моргати.

Це приблизно 400 мілісекунд.

Веб-хост повинен відповісти на запит у ПОЛОВИЙ час, щоб він вважався ефективним (що є рекомендованою швидкістю Google – 200 мс), і ваші дані потрібно перенести на екран клієнта приблизно за стільки ж часу, тому що все повільніше, ніж це призведе до того, що ваш потенційний клієнт потенційно не може бути клієнтом, оскільки він / вона занадто нудьгував і вирішив відвідати ще один швидший, більш ефективний сайт.

Говорячи про ефективний, A2 хостинг ДУЖЕ ефективний та швидкий.

Ми провели два тестові сайти – A2SGHosted.com (розміщений в A2 Сінгапурі, Свіфт) та A2TurboHosted.com (розміщений в A2 Мічигані, Turbo) – через наш інтенсивний тест швидкості сервера, і ми були дуже задоволені результатами, які повернулися.

Ми перевірили час відповідей між місцеположенням сервера, пінг-оф із 8 різних позицій по всьому світу. Потім ми усереднювали ці числа та оцінювали веб-хости, залежно від їхньої ефективності.

Рекомендований час відповіді від Google – 200 мс (краще – нижче). Тож все, що не перевищує 180 мс, займає рейтинг A +; 181 мс – 210 мс займає А; 211 мс – 220 мс займає рейтинг В +; 221 мс – 240 мс займає рейтинг В тощо, тощо.

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу

172 мс212 мс278 мс6 мс316 мс

Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина

163 мс141 мс67 мс218 мс159 мс

A2SGHosted.com (Датацентр: Сінгапур, План: Свіфт) Середня швидкість: 173,2 мс – Переглянути повний результат

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу

63 мс10 мс129 мс234 мс145 мс

Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина

433 мс214 мс147 мс13 мс110 мс

A2TurboHosted.com (Датацентр: Мічиган, План: Turbo) Середня швидкість: 149,8 мс – Переглянути повний результат

Результати тесту на швидкість роботи сервера облікового запису Swift та сервера облікових записів Turbo повернулися до рейтингу A +, Swift із середнім показником в усьому світі 173 мс та Turbo, що набирає швидкість швидше за 149 мс..

Зрозуміло, що це не найшвидша швидкість відповіді сервера, яку ми бачили, але будь-який веб-хостинг, який займає рейтинг A +, вважається в наших книгах досить проклятим. У поєднанні зі списком розкішних функцій A2 ми створили золотого медаліста на веб-хостингу.

2. Супер швидкі сервери Turbo

План Turbo хостингу A2 поставляється із секретною зброєю – їх Turbo-серверами. Вони стверджують, що сайти, розміщені на їх Turbo-серверах, здатні завантажуватись у 20 разів швидше, ніж звичайні сайти, оскільки вони обмежують кількість користувачів на одному сервері і, мабуть, сервери ефективніші для обробки з’єднань.

(Офіційне відео порівняння від A2 Hosting)

Ми провели наші власні тести на завантаження сторінок за допомогою WebPageTest.org, щоб побачити, наскільки це правда (тестовий сайт Swift пінгендіровано з Сінгапуру; тестовий сайт Turbo пінґовано з Чикаго, щоб бути справедливим)

Швидкість завантаження тестового майданчика

Швидкий: Завантаження сайту на 1,066 секунди – Дивіться повний результат

Швидкість навантаження на тестовий майданчик Turbo

Turbo: завантаження сайту за 0,981 секунди – дивіться повний результат

Повний завантаження сайту Swift знадобилось 1,066 секунди, а сайт Turbo завершив документ лише за 0,981 секунди. Це, безумовно, поліпшення, і ми підозрюємо, що ми побачимо більшу невідповідність між швидкістю завантаження сторінки, якщо сайти важчі.

3. Швидке завантаження з SSD-накопичувачем

Усі плани спільного хостингу A2 поставляються з накопичувачем SSD, що дійсно сприяє їх швидкій швидкості завантаження. Ви можете відчути, що це не така вже й велика угода, але дозвольте запевнити, ця справа дуже велика.

Сайт, який уповільнений лише на 1 секунду, втратить утримання клієнтів, що призведе до масових втрат продажів.

SSD на 30% швидше, ніж звичайні жорсткі диски, тому щоразу, коли ми бачимо SSD як наші варіанти зберігання веб-хостингу, куточки наших ротів згортаються вгору в очікуванні надшвидких швидкостей завантаження.

Перевірте цей тест швидкості завантаження Windows для прикладу різниці швидкостей між SSD та HDD.

4. 99,9% гарантії несвоєчасності

Що саме – це продовження часу?

Одним із визначень терміну „нетривалості” згідно Вікіпедії є пряма протилежність простою. Так, це дуже корисно.

В основному, тривалість роботи – це кількість часу, коли ваш сайт був розроблений та доступний для перегляду дорогоцінними клієнтами. Оскільки отримати 100% часу безперервної роботи практично неможливо, більшість веб-хостів там встановлюють можливість надання 99,9% часу роботи.

Різниця між хостингом A2 та рештою полягає в тому, що A2 гарантує 99,9% часу роботи. Якщо на вашому веб-сайті трапляються позапланові простої, що перевищують 0,1% від загального часу на місяць, A2 надасть кредитну послугу в розмірі 5% від суми, що сплачується щомісяця за кожну годину, коли ваш сайт знижений через несправність внутрішньої мережі або обладнання.

A2 Зобов’язання

Очевидно, це не стосується DDoS-атак, проблем з провайдером Інтернет-послуг або будь-яких проблем, які викликані сторонніми силами, але ми дуже раді, що ця гарантія тут починається – їхня впевненість у їхньому часі вселяє довіру до нас!

Ось дані відстеження з наших тестових сайтів, відстежувані за допомогою uptimerobot.com. Обидва лічильника нижче постійно оновлюються.

Час роботи з жовтня 2017 року

99,91%

* A2SGHosted.com (Датацентр: Сінгапур, План: Свіфт)

Час роботи з березня 2018 року

100%

* A2TurboHosted.com (Датацентр: Мічиган, План: Turbo)

5. Безлімітні функції

Інтернет-бізнес нічим не відрізняється від звичайного цегельного та будівельного розчину в тому сенсі, що ми завжди шукаємо способи знизити наші витрати. Це дуже прикро, коли нам доведеться роздрібнитись на додаткові витрати, якщо нам потрібен інший домен або додати його на адресу електронної пошти.

Завдяки A2 хостингу, цей письменник був дуже радий відчути безліч необмежених можливостей як для облікових записів Swift, так і для Turbo.

 • Необмежена кількість веб-сайтів
 • Необмежена кількість баз даних
 • Неограниченное рейдове зберігання 10
 • Необмежені перекази
 • Безлімітні адреси електронної пошти
 • Необмежені субдомени, припарковані домени та домени Addon

Це лише необмежені можливості. Хочете подивитися БЕЗКОШТОВНО?

 • Підвищення швидкості SSD
 • Оптимізатор рушниці (до 143% швидша швидкість завантаження HTML – лише Turbo план)
 • Міграція сайту
 • Розширений інструмент безпеки Patchman
 • Управління DNS

Між вільними та необмеженими перевагами ми нарешті зрозуміли, як було відчувати себе поводженням з королем. Найкраща частина цього в тому, що ми навіть не мали турбуватися про будь-які додаткові витрати!

6. Підтримка гуру 24/7/365

Кожна поважна компанія, що займається веб-хостингом, знає, що запорукою успіху в цьому бізнесі є міцна команда підтримки. Вся швидкість і апаратне забезпечення у світі не принесуть клієнтам великої користі, якщо навколо немає нікого, хто допоможе їм вирішити проблеми.

A2 вміло брендував свою команду підтримки як Гуру, технічних експертів, які здатні вирішити будь-яку проблему, яка може виникнути в будь-яку годину.

Наш досвід роботи з ними був дуже приємним, наші квитки були вирішені досить швидко, а Гуру, з яким я спілкувався у чаті в прямому ефірі, був доброзичливим, знаючим та корисним.

Єдине питання, яке у мене було, це те, що нам потрібно було трохи більше часу, ніж зазвичай, щоб підключитися до агента, але це не повинно бути проблемою, коли A2 наймає більше служб підтримки. Про це питання ми поговоримо нижче.

7. Місце розташування центрів даних для швидшої доставки даних

Розташування центрів обробки даних веб-хостингових компаній абсолютно важливо для швидшого завантаження. Незалежно від того, про які технічні чи апаратні компанії, що розміщують веб-хостинг, йдеться про швидкість доставки даних, все залежить від того, наскільки близькі центри обробки даних до ваших цільових клієнтів.

Якщо ви орієнтуєтесь на сингапурців і ваш веб-сайт розміщується в центрі обробки даних у Північній Америці, ваші дані повинні подорожувати досить справедливо, щоб дістатися до екранів ваших клієнтів (це означає, що завантажуватися буде повільно), а іноді, це просто не збирається виконувати роботу.

4 місця в центрі обробки даних з хостингом A2

Хоча більшість компаній, що займаються веб-хостингом, мають лише центри обробки даних у США, хостинг A2 має 4 центри обробки даних по всьому світу, 2 в Америці, 1 в Амстердамі та ще 1 в Сінгапурі.

Таким чином, A2 охоплює Америку, Європу та Азію – вам просто потрібно вибрати найближчий центр обробки даних для розміщення вашого сайту по відношенню до ваших клієнтів, і вони зможуть насолоджуватися швидкою швидкістю завантаження..

Смішний факт

Хостинг A2 визнаний одним із найкращих веб-хостингів для сінгапурських веб-сайтів. .

8. Програмне забезпечення, оптимізоване A2

Деякі з нас із задоволенням налаштовують наше програмне забезпечення, поводячись з налаштуваннями, щоб витіснити кожну краплю продуктивності. Інші, як я, вважають за краще, щоб речі працювали прямо з коробки з найкращими можливими налаштуваннями.

Завдяки A2 хостинг дійсно перевершує свою вагу завдяки налаштуванням програмного забезпечення, попередньо налаштованим для максимальної безпеки та максимальної продуктивності. На сьогоднішній день цей варіант оптимізації може бути застосований до такого популярного програмного забезпечення, як WordPress, PrestaShop, Drupal та Joomla, а це означає, що ми не повинні турбуватися про швидкість завантаження сторінки – власними словами A2 «виводить здогадки з того, як щоб отримати найшвидші завантаження сторінки та найбільш безпечні налаштування », залишаючи нас вести бізнес без будь-яких турбот.

Оптимізація A2

Просто, щоб дати вам приблизне уявлення про те, наскільки краще програмне забезпечення з оптимізованим програмним забезпеченням A2, оптимізований WordPress працює в 6 разів швидше порівняно з неоптимізованими сайтами!

Вони навіть запустили свій оптимізований веб-прискорювач для A2 для користувачів із планом Turbo, який попередньо налаштував параметри кешування, які допоможуть вашому сайту швидше завантажуватися. У вас є 3 варіанти кешування:

 • Turbo Cache – для швидкість завантаження до 20 разів
 • OPcache / APC – скорочує наполовину відгуки на PHP-сторінку
 • Memcached – зберігає ваші дані в пам’яті для швидкого пошуку

Ми зробили тестування швидкості завантаження сторінки з увімкненням і вимкненням Turbo Cache, і ось результати:

Turbo Cache OFF – Переглянути повний результат

Turbo Cache ON – Переглянути повний результат

Загальна поліпшення швидкості завантаження сайту за допомогою Turbo Cache ON, але це не в 20 разів швидше, ніж рекламовано – це може бути тому, що наш тестовий сайт надзвичайно легкий і завантажувати не так вже й багато..

Вже тоді, тут і там, за допомогою Turbo Cache ON, є кілька мілісекунд. Це може здатися не так вже й багато, але все це додає, щоб сприяти швидкості завантаження сайту.

Якщо ваш веб-сайт навантажений великою кількістю зображень, ви, ймовірно, зможете реально побачити 20-кратну швидкість завантаження..

Ми також змогли легко встановити наше улюблене програмне забезпечення за допомогою програми A2 за допомогою налаштування в один клік. Це було дуже зручно та корисно, особливо коли справа стосувалася встановлення лічильників виписок для сайтів електронної комерції.

9. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача для входу в систему

Навігація по інтерфейсу входу в A2 відчувала себе настільки просто та природно. Вони, очевидно, приділяли багато уваги досвіду користувача, роблячи все інтуїтивно зрозумілим та зручним у використанні.

Верхня панель облікового запису A2

На верхній панелі ви можете знайти все необхідне, чітко викладене в контрастних кольорах, що привертає увагу.

Основний інтерфейс облікового запису A2

Все там, де ви очікуєте, що це буде, і в центрі пошуку помітно розміщуватимете центр пошуку, щоб ви шукали їх вражаючі статті знань.

Використовуючи це відчував себе природним, поєднання кольорів приємне, не шкодить очам, а всі важливі посилання та піктограми виділяються, тому вам ніколи не доведеться занадто сильно шукати на них.

Довга коротка історія, ми любимо інтерфейс користувача!

Що нам не сподобалось у хостингу A2

Як би нам не сподобався турбо-план A2 хостингу, ми брешемо, якби сказали, що у них немає абсолютно недоліків.

Підтримка гуру дуже корисна, але може бути трохи повільною

Ми зв’язалися з їхньою підтримкою в чаті, щоб попросити допомоги у вирішенні незначних проблем, і ми виявили їх дуже терплячими, корисними та знаючими. Те, що нас засмутило, – це час черги очікування; потрібно було трохи більше часу, щоб зв’язатися з кимось.

Підтримка A2

(Знімок екрана, зроблений після очікування 22 хвилини)

Після того, як ми пройшли шлях, вони були дійсно корисними та ефективними у вирішенні наших проблем, але одна річ, яку ми відзначили, – це те, що вони здаються невеликими. Гуру, з яким ми підключились, були фахівцями у своїй галузі, але, схоже, вони обробляли 2-3 різні запити одночасно, тому нам знадобилося деякий час, щоб відповісти на нас.

Коротка історія, швидкість підтримки суперечлива, але плідна. Щойно вони найнять більше служб підтримки, щоб допомогти в часи відгуку, вони отримають одну з найкращих груп підтримки в галузі.

Плани та функції хостингу A2

Параметри спільного хосту

Спільні плани хостингу A2 мають три розміри – Lite, Swift та Turbo.

План Lite – найосновніший з усіх, що надає вам доступ до лише 1 веб-сайту та 5 баз даних лише за 4,40 доларів на місяць.

План Swift надає вам всі переваги плану Lite, але з необмеженою кількістю веб-сайтів та баз даних на рівні 5,39 доларів щомісяця (лише на 0,99 долара більше, ніж на літературі!)

І останнє, але, безумовно, не менш важливе, план Turbo – це їх найшвидший план з усіма тими ж перевагами та особливостями Swift, але з Turbo-серверами – (до 20 разів швидше) та A2-оптимізованими функціями. Цей план обійдеться вам у $ 10,29 щомісяця. Якщо ви шукаєте великий прискорення швидкості. Вам доведеться вирішити, чи варто збільшити швидкість додаткових грошей.

LiteSwiftTurbo
Дисковий простірUnlimitedUnlimitedUnlimited
№ Site1UnlimitedUnlimited
Turbo ServerNoNoYes
Безкоштовний SSL & SSDYesYesYes
Ціна /mo$4.40*$5.39*$10.29*

* Спеціальна вступна ціна. Знижка на 50% від звичайної ціни.

Ціна в порівнянні з SiteGround (наш улюблений хост досі!) Ви не побачите великої різниці, але вам доведеться вирішити, чи віддаєте перевагу функції або швидкість – A2 має кращі безкоштовні та необмежені переваги, в той час як SiteGround має набагато більшу швидкість сервера.

Усі плани мають 99,9% гарантії тривалості роботи, але що ще цікавіше, що ці спільні варіанти є Node.Js підтримується, функція зазвичай зарезервована лише для VPS!

Параметри плану торговельних посередників

Що стосується хостингу реселерів, у вас є 4 варіанти – бронза, срібло, золото та платина.

Витрати від 14,91 доларів щомісяця до бронзи до 42,23 доларів щомісяця для платини, ви можете вибирати, виходячи з ресурсів, необхідних для корпорацій реселлерів.

Усі плани реселерів поставляються з панеллю управління Plesk, безкоштовним обліковим записом eNom Reseller та гарантією повернення грошей у будь-який час. Плани Silver, Gold та Platinum також постачаються з безкоштовними WHMCS.

Параметри VPS

Якщо ви шукаєте хостинг VPS, в A2 є кілька керованих, некерованих та основних VPS-хостингових варіантів, з яких можна вибрати. Ви можете налаштувати свої сервери, вибираючи те, що вам потрібно, і контролюєте лише те, за що платите. Ідеально підходить для тих, що конкретний веб-хостинг!

Як хостинг A2 тримається проти конкуренції?

Як ми можемо назвати це детальним оглядом, не принаймні виконуючи тести часу відгуку сервера між зіркою шоу та конкурентами? Зрештою, час відповіді сервера відіграє дуже важливу роль у створенні або порушенні вашого бізнесу (наприклад, відзначте кількість разів, коли ви відхилилися від сайту лише тому, що на реакцію знадобилося занадто багато часу).

A2 Swift VS SiteGround GrowBig

Ми подивилися план Swift A2 і порівняли їх з нашим улюбленим веб-хостинговим планом SiteGround (Bitcatcha.com розміщений разом з ними!) План GrowBig, і ось що ми виявили.

Як планує спільний WordPress, обидва веб-хостинги мають свої переваги, орієнтовані на WordPress. Деякі функції названі по-різному, але створені з тією ж метою, інші ж унікальні для планів.

План Swift A2 містить:

 • Автоматична установка та налаштування WordPress
 • Проста у використанні постановка
 • А2 оптимізовано кешування
 • Прості резервні копії WordPress
 • Автоматичні оновлення WordPress Core & пластирі
 • Функції для розробників, такі як WP-CLI, SSH, Git тощо

План Growbig SiteGround має:

 • 1-клік інсталятора
 • Автоматичні оновлення WordPress
 • WP-CLI увімкнено
 • SuperCacher
 • Постановка WordPress
 • Попередньо встановлений Git

Зверніть увагу, що хоча Swift та GrowBig – помірний пакет веб-хостингових брендів, схоже, що GrowBig надає більше переваг швидкості, оскільки їх функція SuperCacher (розширене кешування) доступна з початку руху, а користувачам A2 потрібно буде оновити план Turbo до насолоджуватися їх Turbo-серверами.

Ми відчуваємо, що саме це дає перевагу сайту SiteGround, коли варто оцінити – приблизно таку ж ціну, але з кращими часом завантаження.

Далі ми протестували два плани часу реакції сервера, використовуючи нашу власну перевірку швидкості сервера. Перевірте результати нижче:

A2 SwiftSiteGround GrowBig
Місцезнаходження сервераСінгапурСінгапур
США (Ш) 172 мс111 мс
США (E) 212 мс155 мс
Лондон278 ms180 мс
Сінгапур6 мс3 мс
Сан-Пауло316 ms351 мс
Бангалор163 мс66 мс
Сідней141 ms95 мс
Японія67 мс70 мс
Канада218 мс240 мс
Німеччина159 ms168 мс
Середній показник у всьому світі173,2 ms159,9 мс
Test SiteSee Test SiteSee Тестовий сайт
Повні результати

Оскільки центри даних цих двох брендів, розташованих у Сінгапурі, не дивно, що вони вийшли надзвичайно добре в Азії, і SiteGround трохи швидше між ними.

В цілому, обидва хости вкрай добре виконали план A2 Swift в середньому по всьому світі в 173 мс, порівняно зі швидшими серверами SiteGround в середньому по всьому світу 160 мс, що дає обом нашим бажаним рейтингом A +..

З обома цими планами за аналогічною ціною (SiteGround GrowBig на рівні 5,95 долара, а A2 Swift трохи нижчий – 5,39 долара на місяць), схоже, що A2 хостинг має кращу справу.

Однак, A2 може бути не таким швидким, як SiteGround, але вони справді досить швидкі, і вони мають необмежену кількість пам’яті та пропускну здатність..

План живлення хостинга A2 Turbo VS Inmotion

Далі ми поставили план A2 Turbo (їх найдорожчий план) проти плану харчування хостингу Inmotion (план середньої ціни). Вони, схоже, перебувають у прямій конкуренції між собою, про що свідчать недоліки, які вони вказують у планах один одного.

Обидва ці плани мають безліч необмежених переваг, що приємно, але, схоже, хостинг Inmotion має більше обмежень у своїх можливостях – не дуже дивно, враховуючи різницю в ціні.

A2 хостинг Turbo:

 • Необмежені веб-сайти
 • Необмежена кількість баз даних
 • Неограниченное рейдове зберігання 10
 • Необмежена смуга пропускання
 • Безлімітні електронні листи

Потужність хостингу для збудження:

 • 6 веб-сайтів
 • 50 Всього баз даних
 • Необмежене зберігання
 • Необмежена смуга пропускання
 • Безлімітні електронні листи

A2 TurboInmotion Power
Місцезнаходження сервераМічиган, СШАЛос Анджелес, США
США (Ш) 63 мс2 мс
США (E) 10 мс53 мс
Лондон129 мс322 мс
Сінгапур234 мс 178 мс
Сан-Паулу145 мс172 мс
Бангалор433 мс514 мс
Сідней214 мс153 мс
Японія147 ms109 мс
Канада13 мс67 мс
Німеччина110 мс149 мс
Середній показник у всьому світі149,8 ms171,9 мс
Повні результати

Центр обробки даних Inmotion розташований на Заході США, а A2 – на Сході США. Обидва виступили надзвичайно добре, класифікуючи А із середнім показником у світі в 171 мс VS A2 149 мс.

Амоція занурилась понад 200 мс із пінгсами з Лондона та Індії, а А2 – понад 200 мс у Сінгапурі, Індії та Сіднеї.

Якщо ви орієнтовані на американські ринки, Inmotion має два центри обробки даних у США (1 Схід, 1 Захід), з яких ви можете вибрати, а у вас також буде 2 центри обробки даних, якщо ви вирішите поїхати з A2 Turbo (Мічиган та Арізона).

Висновки: Хостинг A2 – надійний хост веб-сайту?

Можна з упевненістю сказати, що A2 хостинг – це надійний бренд веб-хостингу.

Вони не найшвидші веб-хостинги (вони виступають повільніше, ніж конкуренція), але аж ніяк не повільні – і їхні плани Swift, і Turbo створили середній у світі час відгуку нижче 180 мс, даючи їм сильний рейтинг A +.

Те, що їм не вистачає швидкості (я не можу наголосити на тому, що A2 насправді досить проклятий, просто не такий швидкий, як конкуренти в одному і тому ж кронштейні), вони компенсують зручність та необмеженість функцій.

Їх функція оптимізованого програмного забезпечення для A2 та налаштування в один клік – це така економія часу, що дозволяє зайнятим власникам бізнесу спосіб зручно налаштувати свій веб-сайт із максимально оптимізованими налаштуваннями.

Ціни на A2 насправді цілком пристойні з планом Swift, але якщо ви хочете більш високих швидкостей, ви можете вибрати варіант Turbo, але він насправді досить дорогий.

Тим не менше, A2 хостинг – це повна справді хороших функцій, що полегшує нам життя. Прикро, що їхня підтримка в чаті трохи невідповідна, але якщо ви можете переглядати це, вони є прекрасним брендом для розміщення вашого веб-сайту.

Якщо ви хочете розміщувати необмежену кількість веб-сайтів та облікових записів електронної пошти з пристойною швидкістю, не шукайте далі A2 хостингу.

Ключові особливості

 • ✓ Необмежене зберігання
 • ✓ Необмежена смуга пропускання
 • ✓ TurboServer – 20 разів швидше
 • ✓ Попередньо налаштована на безпеку
 • ✓ 99,9% Час Гуару.
 • ✓ cPanel & Доступ до SSH
 • ✓ Підтримується Node.js

Рекомендовано для

 • • WordPress
 • • електронна комерція
 • • Joomla, Drupal
 • • Місцеві підприємства
 • • Професійний блог
 • • Веб-сайт із високим трафіком

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map