A2 majutuse ülevaade – 9 Pro ja 1 Con (serveri reageerimise aeg on testitud!)

A2 majutamine

A2 majutamine

https://www.a2hosting.com/

tl; dr

A2-hostimine on üks kiiretest veebimajutusest! Me armastame nende funktsioone, eriti nende A2 optimeerimise mugavust. Live-vestlus on ebajärjekindel ja seda tuleb täiustada, kuid üldiselt väga hea host!

A2 majutuse ülevaated – 9 plussi & 1 Con (serveri kiirus testitud & Uptime, mis on salvestatud meie kahel katsesaidil!)

A2 Hosting on lõbusalt armastav veebimajutusettevõte, mis loodi juba 2011. aastal. Esialgu nimetasid nad end Iniquinetiks, kuid pärast paariaastast äritegevust tegid nad parima võimaliku ettevõtmise, mida nad eales teha võisid – nad kujundasid end ümber A2-hostiks (vabandust, aga Iniquinet polnud tegelikult eriti hea nimi!).

Asutaja kodulinnas (Ann Arbor, Michigan) nimetatud tegevjuht suudab pakkuda oma klientidele suurepärast teenindust, säilitades samas lõbusalt armastava ja heasüdamliku ettevõtte kultuuri.

Hiljuti kuulsime inimesi laulmas kiitust oma veebimajutusplaanide kohta, nii et läksime edasi ja ostsime endale Swifti ja Turbo konto lihtsalt selleks, et näha, kuidas nad esinevad, ja teate, mida?

Oleme nendega päris kuradi õnnelikud.

Võib-olla olete kuulnud nende ööpäevaringsest Guru teenistusest (nende gurud on võib-olla veetnud liiga kaua meditatsiooni – seda veel hiljem!)

Võib-olla on inimesed laulnud kiitust nende piiramatu kasu kohta.

Nad on juurutanud palju funktsioone ja eeliseid, mis kliente õnnelikuks teevad, kuid tegelikult on see kogu kiire pakett, mis on mugavalt pakitud elukvaliteedi funktsioonidega ja jätab konkurentsi tõepoolest tolmu sööma.

Tegelikult tunneme pärast tõsist testimist ja võrdlusuuringuid, et A2-hostimine väärib kindlasti oma kohta suurte poiste laual.

Siin on nimekiri asjadest, mida A2-hostimise juures armastame, ja mõned asjad, mida me ei teinud.

Märge

Meie kaks testimiskohta on a2turbohosted.com ja a2sghosted.com. Esimest võõrustatakse A2 Turboga nende Michigani andmekeskuses; samal ajal kui viimast majutatakse A2 Swiftiga nende Singapuri andmekeskuses.

Mis meile A2 hostimise kohta meeldib

1. A2 majutamine on kiire!

A2 majutamine

Siin, Bitcatcha.com, oleme kõik SPEEDi pärast hullud. Mida kiiremini veebimajutaja saab toimida, seda paremad need meie raamatutes on. Näete, kui rääkida veebiettevõtetest, mõistame, et kiirus on kõik ja iga millisekund on oluline.

Pange lihtsalt tähele, kui palju aega kulub vilkumisele.

See on umbes 400 millisekundit.

Veebimajutus peab vastama HALF-i taotlusele, et seda aega peetakse tõhusaks (mis on Google’i soovitatud kiirus – 200 ms) ja teie andmed tuleb kliendi ekraanile edastada umbes sama aja jooksul, sest kõik, mis on aeglasem kui mis põhjustab selle, et teie potentsiaalne klient ei pruugi enam olla klient, kuna tal on liiga igav ja otsustas külastada mõnda muud kiiremat, tõhusamat saiti.

Tõhusalt rääkides on A2 hostimine VÄGA tõhus ja kiire.

Panime oma intensiivse serverikiiruse testi kaudu oma kaks testimiskohta – A2SGHosted.com (hostitud A2 Singapuris, Swiftis) ja A2TurboHosted.com (majutatud A2 Michiganis, Turbo) – ja jäime tagasi saadud tulemustega väga rahule..

Testisime serveri asukoha vahelist reageerimisaega, mis on valitud kaheksast erinevast asukohast kogu maailmas. Seejärel arvutasime need arvud keskmisena ja reastasime veebimajutajad vastavalt nende toimivusele.

Google’i soovitatav reageerimisaeg on 200 ms (madalam on parem). Nii et kõik, mis on alla 180 ms, on A +; 181 ms – 210 ms reastatakse A-le; 211 ms – 220 ms on järjestatud B +; 221 ms – 240 ms on järjestatud B ja nii edasi ja nii edasi.

USA (W)
USA (E)
London
Singapur
São Paulo

172 ms212 ms278 ms6 ms316 ms

Bangalore
Sydney
Jaapan
Kanada
Saksamaa

163 ms141 ms67 ms218 ms159 ms

A2SGHosted.com (kuupäevakeskus: Singapur, plaan: Swift) Keskmine kiirus: 173,2 ms – Kuva täielik tulemus

USA (W)
USA (E)
London
Singapur
São Paulo

63 ms10 ms129 ms234 ms145 ms

Bangalore
Sydney
Jaapan
Kanada
Saksamaa

433 ms214 ms147 ms13 ms110 ms

A2TurboHosted.com (kuupäevakeskus: Michigan, plaan: Turbo) Keskmine kiirus: 149,8 ms – Kuva täielik tulemus

Nii Swifti konto kui ka Turbo konto serveri kiiruskatsete tulemused olid taas A + kohal, Swifti keskmine näitaja maailmas oli 173 ms ja Turbo tuli pisut kiiremini 149 ms juures.

Tõsi, need ei ole kiireimad serveri reageerimise kiirused, mida me oleme näinud, kuid kõiki veebimajutusi, mis saavad A + taseme, peetakse meie raamatutes üsna kuradi heaks. Koos A2 luksuslike funktsioonide loendiga oleme saanud endale veebimajutuse kuldmedali.

2. Super kiired turbiserverid

A2 Hosting Turbo plaan on kaasas salarelvaga – nende Turbo serveritega. Nad väidavad, et nende Turbo serverites hostitud saidid on võimelised laadima 20 korda kiiremini kui tavalised saidid, kuna need piiravad serveri kasutajate arvu ja ilmselt on serverid ühenduste haldamisel tõhusamad.

(A2 Hosting ametlik võrdlusvideo)

Tegime WebPageTest.org-i abil oma enda lehe laadimisteste, et näha, kui õige see on (Swifti testisaidi näpunäide Singapurist, Turbo testi saidi näpunäide Chicagos, et olla õiglane)

Testimiskoha kiire laadimiskiirus

Swift: saidi laadimine toimub 1,066 sekundiga – vaata täielikku tulemust

Turbo testimiskoha laadimiskiirus

Turbo: saiti laaditakse 0,981 sekundiga – vaata täielikku tulemust

Täielikuks laadimiseks kulus Swifti sait 1,066 sekundit, Turbo sait valmis dokumendi kõigest 0,981 sekundiga. See on kindlasti edasiminek ja arvame, et kui saidid on raskemad, näeme lehtede laadimiskiiruste vahel suuremat erinevust.

3. Kiire laadimine SSD-mäluseadmega

Kõigi A2 jagatud hostimiskavadega on kaasas SSD-salvestusruum, mis aitab tõepoolest kaasa nende kiirele laadimiskiirusele. Võite tunda, et see pole nii suur asi, kuid lubage mul teile kinnitada, üsna suur see tehing on.

Vaid ühe sekundi võrra aeglustunud sait kaotab klientide hoidmise, mille tulemuseks on tohutu müügi vähenemine.

SSD-d on umbes 30% kiiremad kui tavalised kõvakettad, nii et kui näeme SSD-sid meie veebimajutuse salvestusvõimalusena, kõverduvad meie suu nurgad ülikiire laadimiskiiruse ootuses ülespoole.

Siit Windowsi alglaadimiskiiruse testist leiate näite SSD-de ja HDD-de kiiruse erinevusest.

4. 99,9% tööaja garantii

Mis täpselt on tööaeg?

Vikipeedia kohaselt on mõiste „tööaeg” üks määratlusi, mis on seisaku otsene vastand. Jah, see on ülimalt kasulik.

Põhimõtteliselt on uptime aeg, mille jooksul teie sait on üles töötatud ja teie väärtuslikud kliendid seda vaadata saavad. Kuna 100% tööaja kasutamine on praktiliselt võimatu, siis on enamik seal pakutavaid veebimajutajaid võimelised pakkuma 99,9% tööaega.

A2 hostimise ja muu erinevus seisneb selles, et A2 tagab 99,9% tööaja. Kui teie saidil ilmub planeerimata seisakuid rohkem kui 0,1% koguajast kuus, pakub A2 teenusekrediiti 5% summast, mida makstakse kuus iga tunni eest, kui teie sait on sisemise võrgu või seadme rikke tõttu.

A2 Uptime kohustus

Ilmselt ei kehti see DDoS-i rünnakute, ISP-probleemide ega muude probleemide kohta, mis on põhjustatud välisjõududest, kuid oleme üsna õnnelikud, et see garantii on alles alguses – nende usaldus nende tööaja suhtes inspireerib usaldust meie vastu!

Siin on meie testisaitide jälgimisandmed, mida jälgitakse saidi uptimerobot.com abil. Mõlemad allpool olevad loendurid on pidevalt ajakohastatavad.

Uptime alates 2017. aasta oktoobrist

99,91%

* A2SGHosted.com (kuupäevakeskus: Singapur, plaan: Swift)

Uptime alates 2018. aasta märtsist

100%

* A2TurboHosted.com (kuupäevakeskus: Michigan, plaan: Turbo)

5. Piiramatu funktsioonid

Veebiettevõtted ei erine tavalistest telliskivi- ja mördiettevõtetest selles mõttes, et otsime alati võimalusi, kuidas hoida oma kulusid madalal. See on tõesti tüütu, kui peame lisakulutuste eest raha välja otsima, kui soovime mõnda muud domeeni või lisame e-posti aadressi.

A2 Hostingiga oli siinkirjutajal väga hea meel kogeda hulgaliselt piiramatuid funktsioone nii Swifti kui Turbo kontodega.

 • Piiramatu arv veebisaite
 • Piiramatu andmebaaside koguarv
 • Piiramatu Raid 10 salvestusruum
 • Piiramatu ülekanne
 • Piiramatu e-posti aadressid
 • Piiramatu alamdomeenide, pargitud domeenide ja lisandomeenide domeenid

Need on lihtsalt piiramatud võimalused. Kas soovite vaadata, mida me TASUTA saame?

 • SSD kiiruse suurendamine
 • Railgun optimeerija (kuni 143% kiirem HTML-i laadimiskiirus – ainult Turbo plaan)
 • Saidi migratsioon
 • Patchmani täiustatud turvalisuse tööriist
 • DNS-i haldus

Tasuta ja piiramatute hüvede vahel mõistsime lõpuks, kuidas oli tunne, et sind koheldi kuningana. Parim osa sellest on see, et me ei pidanud üldse muretsema lisakulude pärast!

6. 24/7/365 Guru tugi

Iga lugupeetud veebimajutusettevõte teab, et selle äri edu võti on kindel tugimeeskond. Kogu maailma kiirus ja riistvara ei tee klientidele palju head, kui nende läheduses pole kedagi, kes aitaks neil probleemide tõrkeotsingut.

A2 on nende tugimeeskonna nutikalt kaubamärgiks nimetanud Gurus, tehnilisteks asjatundjateks, kes suudavad igal tunnil lahendada kõik teie probleemid.

Meie kogemus nendega oli üsna meeldiv, meie piletid lahendati üsna kiiresti ja Guru, kellega vestluses rääkisin, oli sõbralik, asjatundlik ja abivalmis.

Ainus probleem, mis mul tekkis, oli see, et agendiga ühenduse loomine võttis natuke kauem kui tavaliselt, kuid see ei tohiks olla probleem, kui A2 võtab tööle rohkem tugiteenistujaid. Sellest teemast räägime lähemalt allpool.

7. Andmekeskuse asukohad andmete kiiremaks edastamiseks

Veebimajutusettevõtete andmekeskuse asukohad on kiire laadimisaja jaoks üliolulised. Pole tähtis, milliseid tehnoloogia- või riistvaraga veebimajutust pakkuvaid ettevõtteid vaeva näha on – andmete edastuskiiruse osas on oluline see, kui lähedal on andmekeskused teie sihtklientidele.

Kui sihite Singapuri elanikke ja teie veebisaiti hostitakse andmekeskuses Põhja-Ameerikas, peavad teie andmed klientide ekraanidele jõudmiseks liikuma üsna õiglaselt (mis tähendab, et nende laadimine on aeglane) ja mõnikord on see lihtsalt ei kavatse tööd teha.

4 andmekeskuse asukohta A2 hostimisega

Kui enamikul veebimajutusettevõtetel on andmekeskused ainult USA-s, siis A2-hostingul on kogu maailmas 4 andmekeskust, 2 Ameerikas, 1 Amsterdamis ja veel 1 Singapuris.

Nii katab A2 Ameerikat, Euroopat ja Aasiat – peate lihtsalt valima lähima andmekeskuse, kus oma saiti oma klientide jaoks majutada, ja nad saavad nautida kiiret laadimiskiirust.

Naljakas fakt

A2-hostimist peetakse Singapuri veebisaitide üheks parimaks veebimajutuseks. .

8. A2 optimeeritud tarkvara

Mõnele meist meeldib oma tarkvara kohandamine ja sätete kohandamine, et pigistada välja kõik jõudluse langused. Teised nagu mina, eelistavad, et asjad töötaksid võimalikult kiiresti kõige paremini väljastpoolt.

A2 Hosting lööb selle funktsiooniga tõesti üle oma kaalu, maksimaalse turvalisuse ja parima jõudluse tagamiseks on tarkvara sätted eelhäälestatud. Praeguse seisuga saab seda optimeerimisvalikut rakendada populaarsetele tarkvaradele nagu WordPress, PrestaShop, Drupal ja Joomla, mis tähendab, et me ei pea muretsema lehe laadimiskiiruse pärast – nende enda sõnul võtab A2 “ära arvamise sellest, kuidas kiireimate lehtede laadimise ja kõige turvalisemate seadete saamiseks ”, jättes meile ettevõtte murettekitamata.

A2 optimeerimine

Ainult selleks, et anda teile umbkaudne ettekujutus, kui palju parem tarkvara A2 optimeeritud tarkvaraga on, töötab optimeeritud WordPress optimeerimata saitidega võrreldes kuni 6 korda kiiremini!

Nad on isegi turbo plaaniga kasutajatele oma A2-le optimeeritud saidikiirendi sisse lasknud, millel on eelhäälestatud vahemälu valikud, mis aitavad teie saiti kiiremini laadida. Teil on 3 vahemällu salvestamise võimalust:

 • Turbo vahemälu – kuni 20x kiirema laadimiskiiruse jaoks
 • OPcache / APC – lõikab php-lehe reageerimise ajad pooleks
 • Memcached – hoiab teie andmed kiire otsimise jaoks mälus

Tegime mõned väikesed lehe laadimise kiiruse testid Turbo Cache sisse ja välja ning siin on tulemused:

Turbo vahemälu OFF – vaata täielikku tulemust

Turbo vahemälu sees – vaata täielikku tulemust

Turbo Cache ON abil on saidi laadimiskiirus üldiselt paranenud, kuid see pole reklaamitud 20x kiirem – see võib olla tingitud sellest, et meie testisait on ülikerge ja laadimiseks pole palju vaja..

Isegi siis on Turbo Cache ON-i abil siit-sealt raputatud mõni millisekund. See ei pruugi tunduda kuigi palju, kuid see kõik aitab kaasa saidi laadimiskiirusele.

Kui teie sait on raske ja sisaldab palju pilte, näete tõenäoliselt 20 korda kiiremat laadimiskiirust..

Samuti suutsime oma lemmiktarkvara hõlpsalt installida A2 ühe klõpsuga seadistamise toega. See oli väga mugav ja kasulik, eriti kui oli vaja paigaldada e-kaubanduse saitide kassad.

9. Intuitiivne kliendi sisselogimise kasutajaliides

A2 sisselogimisliideses liikumine tundus nii lihtne ja loomulik. Nad pöörasid ilmselgelt palju tähelepanu kasutajakogemusele, muutes kõik intuitiivseks ja mugavaks kasutamiseks.

A2 konto ülemine paneel

Ülevalt paneelilt leiate kõik vajaliku, mis on selgelt paigutatud kontrastsetes värvides.

A2 konto peamine liides

Kõik on seal, kus arvatakse, et see asub – keskel on silmapaistev otsinguriba, et saaksite otsida nende muljetavaldavaid teadmistebaasi artikleid.

Kasutades seda loomulikuna, on värvikombinatsioon meeldiv, ei kahjusta silma ning kõik olulised lingid ja ikoonid paistavad silma, nii et te ei pea nende jaoks kunagi liiga kõvasti otsima.

Pikk lugu lühike, meile meeldib UI!

Mis meile A2 hostimise juures ei meeldinud

Nii palju kui meile meeldis A2 Hostingsi Turbo plaan, valetaksime, kui ütleksime, et neil pole ühtegi viga.

Guru tugi on väga kasulik, kuid võib olla pisut aeglane

Võtsime ühendust reaalajas vestluse toega, et küsida abi mõne väiksema probleemiga, millega kokku puutusime, ja leidsime, et nad on väga kannatlikud, abivalmid ja asjatundlikud. Asi, mis meile pettumust valmistas, oli ooteaja aeg; kellegagi ühenduse loomine võttis natuke kauem aega.

A2 tugi

(Ekraanipilt, mis on tehtud pärast 22-minutist ootamist)

Kui me läbi saime, olid nad meie probleemide lahendamisel tõesti abivalmid ja tõhusad, kuid üks asi, mida me märkisime, oli see, et nad näivad olevat vähene töötajate arv. Gurud, kellega me ühendust saime, olid oma ala eksperdid, kuid tundub, et nad menetlesid korraga 2-3 erinevat taotlust, seega kulus neil meile vastamiseks pisut aega.

Pikk lugu lühike, tugikiirus on ebajärjekindel, kuid viljakas. Kui nad on tööle võtnud rohkem tugiteenistujaid reageerimisaegade parandamiseks, on neil üks parimaid tugimeeskondi selles valdkonnas.

A2 hostingu plaanid ja funktsioonid

Jagatud hostisuvandid

A2 jagatud hostikavasid on 3 suuruses – Lite, Swift ja Turbo.

Lite-kava on neist kõigist kõige elementaarsem, võimaldades juurdepääsu ainult ühele veebisaidile ja 5 andmebaasile ainult 4,40 dollariga kuus.

Swifti plaan annab teile kõik Lite-paketi eelised, kuid piiramatute veebisaitide ja andmebaasidega hinnaga 5,39 dollarit kuus (ainult 0,99 dollarit rohkem kui lite!)

Viimane, kuid kindlasti mitte vähem oluline on see, et Turbo plaan on nende kiireim plaan, millel on kõik samad Swifti eelised ja funktsioonid, kuid Turbo serveritega – (kuni 20 korda kiiremad) ja A2 optimeeritud funktsioonid. Selle plaani hind on 10,29 dollarit kuus. Kui otsite suurt kiiruse suurendamist. Peate ise otsustama, kas kiiruse suurendamine on lisaraha väärt.

LiteSwiftTurbo
Disk SpaceUnlimitedUnlimitedUnlimited
Site1UnlimitedUnlimited arv
Turbo ServerNoNoYes
Tasuta SSL & SSDYesYesYes
Hind / kuu $ 4.40*$5.39*$10.29*

* Sissejuhatav erihind. Tavahinnast 50% soodsam.

Võrreldes hinnaga SiteGround (meie seni lemmikmasin!), Ei näe te suurt erinevust, kuid peate otsustama, kas eelistate funktsioone või kiirust – A2-l on paremad tasuta ja piiramatud eelised, samal ajal kui SiteGroundil on serverikiirus palju kiirem..

Kõigil kavadel on 99,9% -line tööaja garantii, kuid veelgi huvitavam on see, et neil jagatud valikutel on Node.Js toetatud, funktsioon, mis on tavaliselt reserveeritud ainult VPS-ide jaoks!

Edasimüüjakava valikud

Edasimüüjate hostimise puhul on teil valida nelja valiku vahel – pronks, hõbe, kuld ja plaatina.

Kulud alates 14,91 dollarist kuus pronksi ja kuni 42,23 dollarini kuus plaatina jaoks saate valida vastavalt ressurssidele, mida vajate edasimüüjate ettevõtetele.

Kõigil edasimüüjaplaanidel on Pleski juhtpaneel, tasuta eNomi edasimüüja konto ja igal ajal raha tagastamise garantii. Hõbeda, kulla ja plaatina plaanid on saadaval ka tasuta WHMCS-iga.

VPS-i valikud

Kui otsite VPS-i hostimist, on A2-l mõni hallatav, haldamata ja põhiline VPS-i hostimisvõimalus. Saate oma servereid kohandada, valides vajaliku ja kontrollige ainult seda, mille eest maksate. Ideaalne neile, kellele see konkreetne veebimajutus sobib!

Kuidas A2 hosting konkurentsile vastu peab??

Kuidas saaksime seda nimetada üksikasjalikuks ülevaateks, ilma et vähemalt serveri reageerimisaja teste oleks tehtud saate tähe ja konkurentide vahel? Lõppude lõpuks mängib serveri reageerimise aeg teie ettevõtte loomisel või purustamisel väga olulist rolli (nt pange tähele, mitu korda olete saidilt ära pöördunud lihtsalt seetõttu, et vastamiseks kulus liiga kaua).

A2 Swift VS SiteGround GrowBig

Vaatasime A2 Swifti plaani ja võrdlesime neid meie lemmikveebimajutuskavaga SiteGround’s (Bitcatcha.com on nende juures hostitud!) GrowBig-kavaga ja siin on see, mille avastasime.

Jagatud WordPressi plaanide kohaselt on mõlemal veebimajutusel oma WordPress-kesksed eelised. Mõni funktsioon on nimetatud erinevalt, kuid see on loodud samal eesmärgil, teised aga plaanide jaoks ainulaadsed.

A2 Swift-plaanil on:

 • Automaatne WordPressi installimine ja konfigureerimine
 • Lihtne kasutada lavastust
 • A2 optimeeritud vahemälu
 • Lihtsad WordPressi varukoopiad
 • Automaatsed WordPress Core’i värskendused & plaastrid
 • Arendajasõbralikud funktsioonid, näiteks WP-CLI, SSH, Git jne

SiteGroundi Growbigi plaan sisaldab:

 • 1-klõps installijal
 • Automaatsed WordPressi värskendused
 • WP-CLI lubatud
 • SuperCacher
 • WordPressi lavastus
 • Eelinstalleeritud Git

Võtke arvesse, et kuigi Swift ja GrowBig on veebimajutusbrändi mõõdukas pakett, näib, et GrowBig pakub rohkem kiiruseeliseid, kuna nende SuperCacher (täiustatud vahemälu) funktsioon on saadaval otseteejamise ajal, samal ajal kui A2 kasutajad peavad Turbo plaani versioonile üle minema naudi nende Turbo servereid.

Leiame, et see üksi annab SiteGroundile väärtuse osas eelise – umbes sama hind, kuid paremate laadimisaegadega.

Järgmisena testisime kahte serveri reageerimise aja plaani, kasutades meie enda serveri kiiruse kontrollijat. Vaadake tulemusi allpool:

A2 SwiftSiteGround GrowBig
Serveri asukohtSingaporeSingapore
USA (W) 172 ms211 ms
USA (E) 212 ms215 ms
London278 ms180 ms
Singapur6 ms3 ms
São Paulo316 ms351 ms
Bangalore163 ms66 ms
Sydney141 ms95 ms
Jaapan67 ms70 ms
Kanada218 ms240 ms
Saksamaa159 ms168 ms
Kogu maailmas keskmiselt173,2 ms159,9 ms
Test SiteSee Test SiteSee Test site
Täielikud tulemused

Nende kahe kaubamärgi andmekeskuste puhul, mis asuvad Singapuris, pole üllatav, et neil läks Aasias erakordselt hästi – SiteGround on nende kahe vahel pisut kiirem.

Üldiselt said mõlemad võõrustajad A2 Swifti plaaniga erakordselt hästi hakkama kogu maailmas keskmiselt 173 ms, võrreldes SiteGroundi kiiremate serveritega kogu maailmas keskmiselt 160 ms, mis annab mõlemale meie ihaldatud A + edetabeli.

Mõlemad plaanid on sarnases hinnas (SiteGround GrowBig hinnaga 5,95 dollarit ja A2 Swift pisut madalam – 5,39 dollarit kuus) näib, et A2 Hosting on parem pakkumine.

Kuid A2 ei pruugi olla nii kiire kui SiteGround, kuid need on tõepoolest üsna kiired ning nende juurde kuulub piiramatu salvestusruum ja ribalaius.

A2 Turbo VS Inmotion Hosting’i energiaplaan

Järgmisena tõmbasime A2 Turbo plaani (nende kõige kallim pakett) Inmotion Hostingi Power plaani (nende keskmise hinnaga plaan) vastu. Tundub, et nad konkureerivad omavahel otse, nagu tõestavad vead, millele nad teineteise plaanides osutavad.

Mõlemal neist plaanidest on palju piiramatuid eeliseid, mis on tore, kuid Inmotion Hosting näib oma omaduste piiratust veelgi piiravat – hinnaerinevust arvestades pole see tõesti üllatunud..

A2 hosting Turbo:

 • Piiramatu arv veebisaite
 • Piiramatu andmebaaside koguarv
 • Piiramatu Raid 10 salvestusruum
 • Piiramatu ribalaius
 • Piiramatu e-kirju

Inmotioni majutuse võimsus:

 • 6 veebisaiti
 • 50 andmebaasi kokku
 • Piiramatu salvestusruum
 • Piiramatu ribalaius
 • Piiramatu e-kirju

A2 TurboInmotion võimsus
Serveri asukohtMichigan, USLos Angeles, USA
USA (W) 63 ms2 ms
USA (E) 10 ms53 ms
London129 ms322 ms
Singapur234 ms178 ms
São Paulo145 ms172 ms
Bangalore433 ms514 ms
Sydney214 ms153 ms
Jaapan147 ms109 ms
Kanada13 ms67 ms
Saksamaa110 ms149 ms
Kogu maailmas keskmiselt149,8 ms171,9 ms
Täielikud tulemused

Inmotioni andmekeskus asub USA läänes, A2-l olid aga omad USA idas. Mõlemal läks üldkokkuvõttes erakordselt hästi, edetabelis A oli Inmotioni keskmine näitaja maailmas 171 ms VS A2 149 ms.

Inmotion kastis Londonist ja Indiast pärit pingsusega üle 200 ms, A2 aga üle Singapuri, India ja Sydney.

Kui sihite Ameerika turge, on Inmotionil 2 andmekeskust USA-st (1 ida, 1 lääs), kus saate valida, samas kui teil on ka A2 Turbo (Michigan ja Arizona), siis on teil ka 2 andmekeskust..

Järeldused: kas A2 hosting on kindel veebisaidi host?

Võib kindlalt öelda, et A2 Hosting on kindel veebimajutusbränd.

Nad ei ole kiireim veebimajutaja (nad esinesid aeglasemalt kui võistlus), kuid pole sugugi ka aeglased – nii nende Swifti kui ka Turbo plaanid andsid kogu maailmas keskmise reageerimisaja alla 180 ms, andes neile tugev A + edetabel.

Mis neil kiirusest puudu on (ma ei saa piisavalt rõhutada, et A2 on tegelikult päris kuradi kiire, lihtsalt mitte nii kiire kui sama sulgudes konkurendid), need on mugavuse ja piiramatute funktsioonide jaoks.

Nende funktsioon A2 optimeeritud tarkvara ja ühe klõpsuga seadistamine on selline aja kokkuhoid, võimaldades hõivatud ettevõtete omanikel oma saidi võimalikult optimeeritud seadetega mugavalt üles seada..

A2 hinnad on Swifti plaaniga tegelikult üsna korralikud, kuid kui soovite kiiremat kiirust, võiksite valida Turbo plaani, kuid see on tegelikult üsna kallis.

Sellest hoolimata on A2 Hosting täis tõeliselt häid omadusi, mis muudab meie elu lihtsamaks. On kahetsusväärne, et nende reaalajas vestluse tugi on pisut ebajärjekindel, kuid kui saate sellest kaugemale vaadata, on nad suurepärane bränd teie veebisaidi majutamiseks.

Kui soovite võõrustada piiramatu hulga veebisaite ja e-posti kontosid inimväärse kiirusega, siis vaadake ainult A2 Hosting.

Põhijooned

 • ✓ Piiramatu salvestusruum
 • ✓ Piiramatu ribalaius
 • ✓ TurboServer – 20x kiirem
 • ✓ Turvalisuse jaoks eelhäälestatud
 • ✓ 99,9% Uptime Guar.
 • ✓ cPanel & SSH-juurdepääs
 • ✓ Node.js on toetatud

Soovitatav

 • • WordPress
 • • e-kaubandus
 • • Joomla, Drupal
 • • Kohalikud ettevõtted
 • • Professionaalne ajaveeb
 • • Suure liiklusega veebisait

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map