Contents

Srovnání VPN: Hidemyass vs IPVanish

IPVanish a HideMyAss VPN jsou dva z nejoblíbenějších VPN v oboru, a to z dobrého důvodu. Nabízejí více umístění serverů a IP adres než téměř jakýkoli jiný poskytovatel VPN a zapůsobí na špičkové zabezpečení a software. Podívejte se, kdo vyhraje bitvu o Hidemyass vs. IPVanish!

Hidemyass vs. IPvanish: Rychlé srovnání VPN

Porovnání Hidemyass vs IPVanish vpn

HideMyAss VPN

 • Umístěný ve Spojeném království
 • 148 serverů v 72 zemích
 • Protokoly OpenVPN, PPTP a L2TP
 • Žádná mobilní aplikace. Lze nastavit ruční připojení VPN
 • 128bitové šifrování Blowfish (OpenVPN)
 • Žádný NAT Firewall
 • Protokoly Kept. Možná až za 6 měsíců.
 • Torrenty technicky povoleny, ale silně odrazovány
 • 30denní zásada vrácení peněz
 • 11,52 $ / měsíc (cena 1 měsíc)
 • 6,55 $ / měsíc (cena za 12 měsíců)
 • Přečtěte si naši recenzi VPN HideMyAss VPN
 • Navštivte Hidemyass Now!

IPVanish VPN vs Hidemyass

IPvanish VPN

 • Umístěný ve Spojených státech
 • 110+ serverů ve 48 Coutries
 • Protokoly OpenVPN, PPTP a L2TP
 • Mobilní aplikace pro Android a iOS
 • 128bitové šifrování Blowfish (OpenVPN)
 • NAT Firewall v ceně zdarma!
 • Žádné protokoly. Doba. Nová funkce od dubna 2014
 • Torrenty povoleny
 • Zásady 7denního vrácení peněz
 • 10,00 $ / měsíc (cena 1 měsíc)
 • 6,49 $ / měsíc (cena 12 měsíců)
 • Přečtěte si naši recenzi IPVanish
 • Navštivte IPVanish Now!

Hidemyass vs IPVanish: Software a funkce

HideMyAss má řadu standout funkcí. Nabízejí více serverů a umístění v zemi než kterákoli jiná VPN, kterou mohu pojmenovat, ale jejich největší prodejní místo je jejich vynikající VPN software. Pravda je, že žádný jiný poskytovatel VPN se ani nepřibližuje k nabídnutí stejné úrovně kontroly, zabezpečení a přizpůsobených funkcí jako HidemyAss..

IPVanish ve srovnání nabízí velmi standardní VPN klient se snadným přepínáním serveru a konektivitou OpenVPN. Je to dokonale funkční, ale jejich software se určitě nemůže shodovat s HidemyAss. Nikdo to nemůže, a zdá se, že většina poskytovatelů VPN v okolí se už ani nesnaží na softwarové frontě vyrovnat. Pojďme se blíže podívat…

IPVanish VPN Software:

IPVanish umožňuje snadný přístup ke všem jejich serverům ve více než 58 zemích. Můžete také zvolit preferovaný protokol VPN pro vaše aktuální potřeby.

Možnosti zahrnují: OpenVPN (TCP / UDP), PPTP a L2TP

Software IPvanish vám umožňuje třídit podle města, země nebo času pingu, což usnadňuje rychlé připojení k serveru, který chcete.

V nabídce možností si můžete vybrat, zda chcete uložit přihlašovací údaje (uživatelské jméno / heslo) a zda chcete, aby se IPvanish spustil při spuštění systému Windows.

Software také obsahuje odkaz na kontrolu vaší IP, takže můžete potvrdit, že vaše VPN připojení bylo úspěšně navázáno.

Jak můžete vidět, IPvanish nabízí žádné ozdůbky, funkční VPN software.

Obrázek

HideMyAss VPN Software

Software Hidemyass VPN má neuvěřitelné množství funkcí. Pokryjeme si projít všechny ty nejlepší z nich jeden po druhém. Pokud to chcete slyšet z úst koní, podívejte se na vlastní přehled softwaru Hidemyass

# 1 Výběr serveru

ipvanish vs hidemyass: mapa serveru

Výběr serveru Hidemyass (zobrazení mapy)

Hidemyass vám dává úplnou kontrolu nad procesem výběru nejlepšího VPN serveru pro vaše potřeby. Můžete třídit podle země, města nebo rychlosti. Můžete si také vybrat servery z seznam nebo z zobrazení mapy (jak je vidět výše). Můžete dokonce vybrat seznam serverů, které chcete spustit test rychlosti , takže si můžete vybrat nejrychlejší server, který splňuje všechna vaše kritéria.

# 2 Správa IP a přepínání serverů

Hidemyass vs IPVanish: randomizace softwaru ip

Schopnost ověření IP a randomizace. Může také použít ověření IP třetí strany

Pro ty, kteří chtějí maximální bezpečnost, vám Hidemyass umožňuje kdykoli přepínat servery. Můžete dokonce nastavit náhodný přepínání serveru to bude změnit svou IP adresu každých x minut.

Aktuálně přiřazenou IP můžete vidět také v softwaru. Můžete dokonce nastavit ověření třetí strany z webů, jako je whatsmyip a iplookup.net, pro větší část mysli.

Můžete také zobrazit svou nedávnou historii IP adres a zjistit, jaké IP adresy vám byly přiřazeny, nebo můžete vypnout protokolování IP úplně.

# 3 HideMyAss Secure IP Bind

Obrázek

Hidemyass VPN Bezpečná technologie vázání IP je tak silný, že si opravdu zaslouží svou vlastní sekci (a my ji také zakryjeme později v sekci zabezpečení).

V zásadě funkce bezpečné vazby IP umožňuje svázat konkrétní programy nebo aplikace tak, aby používaly pouze tunel VPN vytvořený Hidemyassem. Pokud se připojení VPN nezdaří, budou tyto počítače stále připojeny k internetu prostřednictvím běžného připojení, avšak tyto konkrétní programy nebudou mít přístup k internetu protože mají přístup k internetu pouze přes HideMyAss.

Tato funkce je neuvěřitelně užitečná pro citlivý software, jako je uTorrent nebo Vuze, pokud se chcete ujistit, že vaše skutečná IP adresa není vystavena v případě přerušeného připojení VPN..

Můžete snadno přidat / odebrat programy ze seznamu kliknutím na tlačítko.

# 4 HideMyAss Speed ​​Guide a Vyrovnávání zatížení serveru

Jakmile vyberete geografickou polohu, ze které chcete, aby vaše IP adresa pocházela (může to být město, stát, země nebo celý kontinent), Hidemyass vám pomůže snadno najít nejrychlejší server.

Za použití průvodce rychlostí, můžete přidat seznam serverů pro spuštění test rychlosti na. Můžete si vybrat z a ping test, expresní test nebo úplný test. Všechny tyto testy jsou testovány na vašem vlastním skutečném připojení VPN, takže jsou mnohem přesnější než nejrychlejší na serverech HMA..

Po dokončení můžete seznam snadno třídit a vybrat nejrychlejší server, ke kterému se chcete připojit.

Můžete se také rozhodnout povolit vyrovnávání zatížení serveru což vás upozorní, pokud si Hidemyass všimne, že na stejném místě, ke kterému jste aktuálně připojeni, existuje mnohem rychlejší server, a získáte tak možnost jediným kliknutím přepnout na rychlejší server.
&# 65279;Závěr softwaru a funkcí
IPVanish i Hidemyass udělají práci, pokud jde o základní funkčnost, ale pokud chcete softwarový balíček VPN nabitý funkcemi se všemi ozdobami a dalšími funkcemi, musíte jít s Hidemyass.
Vítěz: HideMyAss

Hidemyass vs IPVanish: Zabezpečení a soukromí

IPVanish se trochu porazil na přední straně softwaru, ale opravdu to pro to, pokud jde o zabezpečení a soukromí funkce. Podívejme se rychle na statistiky.

Funkce zabezpečení a ochrany soukromí IPVanish

 • Žádné protokoly. Doba.
 • Torrenty povoleny
 • NAT Firewall v ceně zdarma
 • Bitcoin Accepted
 • Žádná technologie IP-Bind nebo Kill-Switch
 • 256bitové šifrování AES
HideMyAss Zabezpečení a funkce ochrany osobních údajů

 • Protokoly připojení byly uchovávány až 6 měsíců
 • Torrenty se odrazují. Oznámení DMCA byla přeposlána
 • Žádný firewall
 • Bitcoin Accepted
 • Bezpečná technologie vázání IP
 • 128bitové šifrování Blowfish

Zásady protokolování a soukromí

Trend v odvětví VPN se posunul směrem k vedení méně protokolů a IPVanish vzal na vědomí. Nikdy neuchovávali protokoly o využití / činnosti, ale v roce 2014 také odstranili protokoly připojení (příchozí / odchozí IP s časovým razítkem). Nyní IPVanish může skutečně tvrdit, že je Poskytovatel VPN žádné protokoly.

Hidemyass na druhé straně se stal trochu notoricky známý pro udržování připojení protokoly tak dlouho, jak 6 měsíců před jejich zničení. Je to pravděpodobně kvůli zvýšeným zákonům o uchovávání údajů ve Velké Británii, kde je HMA založena.

Okraj: IPVanish

Torrenty a P2P

IPvanish je VPN přátelská k torrentu a umožňuje přenos torrentů v jejich síti. Raději by však omezili přenos torrentů na servery v zemích, jako je Rusko, Nizozemsko a Rumunsko.

HideMyAss dal jasně najevo, že ve své síti nechtějí provozovat torrent. Brání jim příliš mnoho bolesti hlavy. Oni jsou také docela dobře známí pro předávání oznámení DMCA svým předplatitelům. Většina VPN to neudělá (a VPN bez protokolování nemohly, i když chtěly).

Okraj: IPVanish (Pokud si chcete stáhnout torrent, nezvolte Hidemyass)

Firewall, síla šifrování a vazba IP

Firewall: IPvanish nabízí zdarma NAT firewall. Toto je firewall zabudovaný do VPN, který filtruje veškerý provoz, aby se zajistilo, že hacker nemůže začít s vaší (falešnou) IP adresou VPN a dostat se k počítači přes tunel VPN. HMA tuto funkci nenabízí.

Šifrovací síla: Ipvanish nabízí 256-bit AES šifrování, HMA má 128-bit. I když šifrovací síla IPVanish je dvojnásobná, oba jsou brány v úvahu "nerozbitný" podle moderních standardů. 128bitové šifrování je stále zvažováno "vojenské třídy" šifrování.

IPBind / Kill-Switch: Jedinou slabostí IPVanish v této oblasti je nedostatek technologie „kill-switch“ nebo „IP bind“. Hidemyass, na druhé straně, má své úžasné bezpečné ip-bind funkce, která vám umožní zamknout funkci konkrétních programů na IP adresu HMA, takže pokud dojde k selhání VPN, okamžitě se odpojí.

Dobrou zprávou je, že Kill-Switch / IP-bind lze replikovat pomocí svobodného softwaru, jako je VPNNetmon pokud není součástí softwaru poskytovatelů VPN. Viz náš článek Přepínače VPN Kill-Switch pro více informací!

Edge: IPvanish vyhrál bezpečnostní kolo 2-1.

Shrnutí zabezpečení
Obě služby VPN nabízejí některé jedinečné funkce ochrany osobních údajů, ale nakonec poskytujeme privátní přístup k internetu díky vlastnímu firewallu, který je součástí jejich služby VPN, a důvěře, kterou získáte od korporace se sídlem v USA..
Vítěz: IPVanish by Landslide!

Koupit VPN

IPVanish vs HideMyAss: Test rychlosti

Jednou z oblastí, kde IPvanish i HMA opravdu svítí, je Rychlost. Jsou to dva z nejrychlejších poskytovatelů VPN na světě, zejména IPVanish. Většina lidí si to neuvědomuje, ale IPVanish’s Materská společnost (Highwinds Network Group) vlastní jeden z největších páteřních datových optických vláken na západní polokouli. Oni také vlastní jeden z nejrychlejších CDN (Network Delivery Network) na světě.

Výsledkem by nemělo být žádné překvapení IPVanish je extrémně rychlý.

Parametry testu rychlosti:
Tyto testy rychlosti byly provedeny na kabelovém modemu s přibližně a 20 Mb / s dolní kryt.

Výsledky testu rychlosti IPVanish

IPVanish test rychlosti Florida USA

IPVanish Speed ​​Test Miami, USA

IPvanish nejrychlejší uk

IPVanish Speed ​​Test London, Velká Británie

IPVanish vs Hidemyass torrent nejrychlejší

IPVanish test rychlosti p2p Nizozemsko

Skrýt výsledky testu rychlosti zadku

HMA vs IPVanish test rychlosti chicago

HideMyAss Speed ​​Test Chicago, USA

Hidemyass vs ipvanish nejrychlejší kanada

HideMyAss Speed ​​Test Toronto, Canada

hidemyass vs ipvanish speed test nyc

HideMyAss Speed ​​Test NYC, USA

Jak můžete vidět, IPVanish je jasný vítěz, téměř maximalizovat naši rychlostní limit na všech standardních serverech a dokonce získat více než 60% na obvykle přeplněném nizozemském serveru.

Vítěz: IPVanish

Hide My Ass vs. IPVanish – Cena a hodnota

Všechny plány VPN IPVanish a HideMyAss zahrnují všechny funkce. Jediným rozdílem v ceně je délka předplatného. Stejně jako u většiny VPN i Roční plán je nejlepší hodnotou.

Skrýt plány a ceny VPN My Ass VPN

 • Servery ve více než 72 zemích
 • Protokoly udržovány až 6 měsíců
 • Corporation založená ve Velké Británii
 • Torrenty se odrazují
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • 11,52 $ / měsíc (předplatné na 1 měsíc)
 • 8,33 $ / měsíc (předplatné na 6 měsíců)
 • 6,55 $ / měsíc (předplatné na 1 rok)
Plány a ceny IPVanish

 • Servery ve 47 zemích
 • Žádné protokoly. Doba.
 • US Based Corporation
 • Torrenty povoleny
 • 7denní záruka vrácení peněz
 • 10,00 $ / měsíc (předplatné na 1 měsíc)
 • 8,99 $ / měsíc (předplatné na 3 měsíce)
 • 6,49 $ / měsíc (Předplatné na 1 rok)

Možnosti platby:
IPVanish i HMA nabízejí rozsáhlé možnosti platby. Mezi nejoblíbenější patří: Bitcoiny, Paypal, Mastercard, Visa, Discover a American Express.
Hodnota:
Ceny za Hidemyass Pro VPN a IPVanish VPN běží docela blízko napříč všemi délkami předplatného, ​​ale IPVanish je o něco levnější na 1 rok a 1 měsíc plány (zdaleka nejoblíbenější možnosti). Software společnosti Hidemyass je však tak působivý, že si myslíme, že to stojí za to náklady (pokud nechcete stahovat torrenty. IPVanish je pro torrenty mnohem lepší)

Vítěz: HideMyAss (skvělý software, více serverů a zemí. Vyberte IPVanish pro torrenty ačkoli)

Proxy.sh vs Soukromý přístup k internetu: Kdo je vítěz?

IPVanish a Hidemyass jsou skutečně dvě z nejpůsobivějších služeb VPN na světě. Nabízejí více serverů a zemí než téměř kdokoli jiný v oboru a poskytují nejvyšší rychlost a zákaznickou podporu (zejména IPVanish). Pravda je však taková, že každá VPN slouží jiné potřebě a jinému publiku, takže to, které si vyberete, závisí na zamýšleném použití.

Podívejme se rychle na nejlepší vlastnosti každého z nich:

HideMyAss Nejlepší funkce:

 • Úžasný software. Průmysl je nejlepší!
 • Pevné rychlosti
 • Technologie vázání Secure-IP
 • Servery ve více než 70 zemích
Nejlepší vlastnosti IPVanish:

 • Super rychlý! Ovládají obrovskou vysokorychlostní síť
 • Žádné záznamy = méně bolesti hlavy
 • Torrenty povoleny
 • US Based Corporation
 • Servery ve více než 40 zemích
HideMyAss byste měli zvolit, pokud:

 • Chcete nejvyšší funkčnost / nejlepší software
 • Ve většině zemí potřebujete přístup k serverům
 • Nestahujete torrent často
IPVanish byste měli zvolit, pokud:

 • Potřebujete nejrychlejší možnou rychlost
 • Chcete VPN, která neuchovává protokoly
 • Stahujete torrent
 • Chcete nejnižší cenu
Vítěz!

Porovnání IPVanish vs Hidemyass vpn

IPVanish získává naše srovnání!

Navštívit stránku

Runner Up

Porovnání Hidemyass vs IPVanish vpn

HideMyAss je solidní volba druhého místa

Navštívit stránku

Proč jsme si vybrali IPvanish?
Oba tito poskytovatelé VPN patří mezi špičku v oboru, ale každý z nich má svou vlastní sadu výhod. Milujeme působivý VPN software společnosti Hidemyass, ale nakonec nás zvítězila rychlost a ochrana soukromí IPvanish.

IPvanish je jedním z nejrychlejších poskytovatelů VPN, jaké jsme kdy testovali, a milujeme jejich nedávný přechod na zásady no-logs. Jsou to také VPN více podporující torrent než HMA, což nám dalo další tlak na doporučení IPVanish s maximální důvěrou. Zaregistrujte se na adrese IPVanish.com!

Možná vás zajímá:

 • Recenze IPVanish
 • Skrýt recenzi My Ass VPN Review
 • Hidemyass vs BTGuard
 • Soukromý přístup k internetu vs Proxy.sh
 • Bez protokolování VPN pro Bittorrent
 • Anonymní bittorrent ve 3 snadných krocích
Domovská stránka

Recenze VPN
Srovnání VPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me