IPVanish vs Soukromý přístup k internetu: Srovnání VPN

IPVanish vs Soukromý přístup k internetu 2018

Soukromý přístup k internetu a IPVanish jsou dva z nejlepších poskytovatelů VPN dostupných spotřebitelům. Mají nejvyšší hodnocení v oblasti bezpečnosti, anonymity, soukromí, spolehlivosti a rychlosti. Obě sídlí ve Spojených státech, což znamená, že vaše data jsou v rukou renomované společnosti a ne nějakého stínového poskytovatele VPN bez tolik poštovní adresy..


PIA byla průkopníkem v anonymitě a od svého vzniku nevedla žádné protokoly. Společnost IPVanish se na začátku roku 2014 připojila k řadám nejvyšších poskytovatelů nelogovacích poskytovatelů VPN na začátku roku 2014. Jak jste si možná všimli, z jiných článků na tomto webu anonymita a zabezpečení náš názor) by měla být nejvyšší prioritou při výběru poskytovatele VPN, zejména pro uživatele BitTorrentu. Soukromý přístup k internetu a IPVanish jsou dva z našich oblíbených, tak kdo vyhraje, když se srazí těžké váhy? Číst dál!

Srovnání VPN: Vlastnosti a specifikace

Obrázek

Úplná recenze IPVanish

PIA vs IPVanish

Úplná recenze PIA

IPVanish

 • Umístěný v U.S.
 • Servery na 6 kontinentech, 59+ zemích
 • 14 000+ IP adres
 • Protokoly OpenVPN, L2TP a PPTP
 • Má vlastní profesionální VPN software
 • 256bitové šifrování vojenské třídy
 • Žádné protokoly (žádné protokoly připojení nebo využití)
 • 10,00 $ / měsíc (cena 1 měsíc)
 • 6,49 $ / měsíc (cena 12 měsíců)
 • 7denní záruka vrácení peněz

Speciální nabídka: Na omezenou dobu získejte další 20% slevu z uvedené ceny až na 3 roky! To je méně než 5,25 $ / měsíc. (Chcete-li získat speciální nabídku, klikněte na výše uvedený odkaz a vyčkejte přibližně 30 sekund na vyskakovací okno se speciální nabídkou k uplatnění slevy)

Soukromý přístup k internetu

 • Umístěný v U.S.
 • Servery na 3 kontinentech, 10 zemích
 • 1 000+ IP adres
 • OpenVPN, L2TP a PPTP + Bezplatná proxy služba
 • Má vlastní profesionální VPN software
 • 128bitové až 1024bitové šifrování (závisí na protokolu)
 • Žádné protokoly (žádné protokoly připojení nebo využití)
 • 6,95 $ / měsíc (cena 1 měsíc)
 • 3,33 $ / měsíc (cena 12 měsíců)
 • Žádné zásady vrácení peněz

Získejte 1 rok soukromého přístupu k internetu za pouhých 40 USD!

Porovnání softwaru IPvanish vs Private Internet Access

Přehled:

IPVanish
Software IPVanish je většinou funkční místo ozdůbek. Jsou hrdí na svou nejvyšší rychlost v síti VPN Tier-1 a na působivý seznam serverů ve více než 59 zemích na všech kontinentech kromě Antarktidy. Získáte připojení OpenVPN, L2TP a PPTP, připojení jedním kliknutím a schopnost třídit servery podle země nebo času ping, ale nic jiného.

Soukromý přístup k internetu (PIA)
PIA používá trochu odlišný přístup. Místo toho, aby se snažili konkurovat různorodosti serverů, nabízejí servery v 10 zemích (většina z těch, které chcete, včetně USA, Nizozemska a Velké Británie). PIA vyrovnává nedostatek serverové rozmanitosti s neuvěřitelně funkčním softwarem a zabezpečovacími funkcemi, které se nacházejí v téměř žádném softwaru jiných poskytovatelů VPN. Působivý seznam funkcí zahrnuje: DNS Leak Protection, VPN Kill Switch a nastavitelnou sílu šifrování.
&# 65279; IPVanish VPN Software&# 65279;
IPVanish právě vydal svůj nový software verze 2.0 s ještě více funkcemi než dříve, včetně zobrazení mapy serveru, a automatická rotace IP. Podívejme se podrobněji na všechny funkce IPVanish.

Funkce softwaru IPVanish

 • Autologin / Autoconnect
 • Zvolte Autoconnect server
 • Seřadit servery podle času ping, města nebo země
 • Vyberte server ze zobrazení mapy
 • Zkontrolujte IP adresu a ověřte připojení VPN
 • Indikátor oznamovací oblasti systému (červená při odpojení / zelená při připojení)
 • Volitelná rotace IP s nastavitelným časovým intervalem
 • Možnost manuálního výběru portu / protokolu (PPTP, L2TP, OpenVPN)
 • Inteligentní výběr serveru podle požadovaného použití: (rychlost, streamování videa, hraní her atd.)

Funkce, které bychom rádi viděli v budoucnu:

 • Ochrana před únikem DNS
 • Přepínač VPN zabíjení / automatické odpojení při přerušeném připojení VPN

Funkce softwaru IPVanish v hloubce:

Autologin / Autoconnect
Uživatelé mají na výběr, zda se mají připojit při spuštění, nebo se připojit ručně. Můžete si také vybrat server, ke kterému se chcete automaticky připojit, a zda chcete své přihlašovací údaje uložit nebo zadat pokaždé.

Výběr / přepínání serverů
Uživatelé mají možnost vybrat si ze 100+ VPN serverů IPVanish pomocí zobrazení seznamu (hotely podle země, města nebo času ping) nebo zobrazení mapy pro výběr vizuálního serveru. Nejnovější verze 2.0 softwaru VPN IPVanish nyní umožňuje on-the-fly přepínání IP bez odpojení při použití OpenVPN a IP lze automaticky střídat v uživatelem zadaném časovém intervalu, což dále zvyšuje soukromí a anonymitu online.

(funkce (jQuery) {
function init () {window.wSlideshow && window.wSlideshow.render ({elementID:"908959832306279364",nav:"žádný",navLocation:"dno",captionLocation:"dno",přechod:"slábnout",automatické přehrávání:"1",Rychlost:"5",poměr stran:"auto",showControls:"skutečný",randomStart:"Nepravdivé",snímky:[{"url":"1/5/9/8/15986964 / 9790913.png","šířka":"400","výška":"304","titulek":"IPVanish IP Switching"}, {"url":"1/5/9/8/15986964 / 2224540.png","šířka":"400","výška":"288","titulek":"Zobrazení seznamu serverů IPVanish"}, {"url":"1/5/9/8/15986964 / 2552621.png","šířka":"400","výška":"287","titulek":"Zobrazení mapy serveru IPVanish"}]})}
jQuery (document) .ready (init);
}) (window.jQuery)

Soukromý přístup k internetu
Soukromý přístup k internetu nabízí jeden z našich oblíbených softwarových balíčků v okolí. Mají všechny potřebné bezpečnostní funkce v pěkném jednoduchém balíčku.

Vlastnosti PIA:

 • Automatické přihlášení / Automatické připojení
 • Výběr protokolu (PPTP, L2TP, OpenVPn)
 • Výběr portu (TCP / UDP, číslo portu)
 • Síla šifrování (Při použití OpenVPN můžete ručně upravit tunel VPN a sílu klíče)
 • Ochrana před únikem DNS
 • Přepínač zabití VPN / Přepínač zabití Internetu
 • Port Forwarding
 • Vizuální indikátor připojení ikony na hlavním panelu (zelená = připojeno, červená = nepřipojeno)

Funkce privátního přístupu k internetu v hloubce

Typ připojení: Vyberte TCP nebo UDP
Vzdálený port: Zvolte Auto nebo vyberte ručně
Místní přístav: Vyberte port, který chcete použít pro VPN ve vaší místní síti pro účely předávání (pokud je povoleno)
Přepnout Port Forwarding: Zapnuto vypnuto
Přepínač zabití VPN: On / Off (Okamžitě odpojí vaše připojení k internetu, pokud VPN poklesne a proč jsou skvělou funkcí pro uživatele bittorrentu).

Ochrana před únikem DNS: Další opatření k zastavení mezery zajišťuje, že všechna vyhledávání DNS (když se počítač pokouší najít webovou stránku), procházejí tunelem VPN namísto mimo něj (jedná se o chybu systému Windows a mnoho VPN to neopravuje. Přejděte na DNSLeakTest.com se dozvíte více)

Ochrana IPv6: Volitelně zakažte použití protokolu IPv6 přes VPN pro větší zabezpečení.

Soukromý přístup k internetu vs software IPVanish

Nastavení soukromého připojení k internetu

Pokročilé nastavení zabezpečení PIA
Můžete ručně změnit sílu šifrování datového tunelu VPN, až 256bitové šifrování Blowfish. Můžete také upravit úroveň šifrování autentizace dat a stisknutí klávesy RSA, až 4096 bitů.

Pokročilá nastavení zabezpečení PIA vs IPVanish

Pokročilá nastavení zabezpečení

Závěr softwaru:
PIA i IPVanish nabízejí působivé softwarové funkce, ale my dáváme Soukromý přístup k internetu díky svým špičkovým bezpečnostním funkcím zajistí, že uživatelé mohou zůstat anonymní i v případě náhodného odpojení VPN. Oceňujeme také řadu ručních nastavení v softwaru pro vylepšení šifrovací síly pro větší bezpečnost / rychlost podle preferencí uživatele.
Nejlepší software: Soukromý přístup k internetu (Kliknutím získáte PIA pouze za 3,33 $ / měsíc)
Koupit VPN

IPVanish vs PRivate Internet Access: Security and Privacy

Pokud jde o zabezpečení a soukromí poskytovatelů VPN, zkoumáme následující kritéria: síla šifrování, politika protokolování, platby bitcoinů, a další bezpečnostní funkce. Pojďme se rychle podívat na to, jak se hromadí z hlavy na hlavu.

IPVanish
Absolutně žádné protokoly VPN. Úplně anonymní
Šifrovací síla do 256 bitů
Bitcoin Accepted
Vestavěná ochrana proti úniku DNS
Žádný přepínač zabití VPN
Žádná ochrana IPv6
Torrenty povoleny
NAT Firewall v ceně zdarma
Soukromý přístup k internetu:
Absolutně žádné protokoly VPN. Úplně anonymní
Šifrovací síla do 256 bitů
Bitcoin Accepted
Vestavěná ochrana proti úniku DNS
Přepínač zabití VPN
Ochrana IPv6
Torrenty povoleny
Žádný firewall

Jak vidíte, oba PIA a IPVanish jsou poskytovatelé VPN bez protokolování. Neukládají žádné protokoly VPN vůbec. To jsou naše nejvyšší kritéria pro posuzování bezpečnosti / soukromí poskytovatelů VPN a obojí přecházejí s létajícími barvami.

Pokud jde o další funkce, obě VPN mají podobné možnosti šifrování a anonymních plateb. Pokud jde o úniky DNS, nezjistili jsme žádné úniky pomocí softwaru IPVanish, přestože nemají zabudovanou ochranu proti úniku DNS, ale stále poskytujeme PIA výhodu.

Soukromý přístup k internetu nabízí také přepínač zabíjení VPN (skvělá bezpečnostní funkce, která automaticky zabije vaše připojení k internetu, pokud se připojení VPN nezdaří, což zajistí, že vaše skutečná adresa IP nebude náhodně vystavena bittorrentu nebo webu), stejně jako ochrana proti úniku IPv6 ( známá chyba systému Windows). bohužel IPVanish tyto funkce nenabízí.

Jedna oblast, kde IPVanish opravdu vyniká, nicméně, je zahrnutí a Zdarma NAT Firewall s jejich VPN službou. Jedná se o vzácnou a působivou funkci, kterou najdete pouze u několika poskytovatelů VPN. Pomáhá hackerům, robotům nebo malwaru zabránit v přístupu k vašemu počítači přes tunel VPN, počínaje anonymní IP adresou. Filtruje data směřující proti proudu VPN tunelem, aby se ujistil, že jde o požadovaná data a ne o něco škodlivého.

Závěr:
IPVanish dělá impozantní případ s jejich bezplatnou službou firewallu NAT, ale PIA VPN Kill-Switch, a Ochrana před únikem DNS stejně jako nastavitelná síla šifrování jim dává výhodu. Nakonec však jde jen o to, které funkce jsou pro vás nejdůležitější, protože ochrana proti úniku DNS a funkce kill-switch lze přidat do libovolné VPN pomocí bezplatného softwaru třetích stran, zatímco brána VPN nemůže.
Nejlepší zabezpečení: Soukromý přístup k internetu (nosem)

Umístění serveru a další funkce

IPVanish
 • 59+ zemí se servery
 • 6 kontinentů se servery
 • 100+ různých měst
 • Rotace IP bez ztráty připojení VPN
 • Žádné volné proxy servery
Soukromý přístup k internetu
 • 10 zemí se servery
 • 3 kontinenty se servery
 • 17+ různých měst
 • Bez rotace IP
 • Bezplatné proxy servery obsažené v VPN

Jasně, IPVanish má obrovskou výhodu v počtu umístění serveru. Ve skutečnosti jsou nejrychleji se rozvíjejícím poskytovatelem VPN na světě a na druhém místě HideMyAss VPN pro celkový počet umístění serveru. PIA jasně nemůže konkurovat na tomto frontě a je spokojená s tím, že se omezí na umístění serverů v 10 nejžádanějších zemích, včetně USA, Velké Británie, Kanady, Nizozemska atd. … Klikněte sem a zobrazí se úplný seznam umístění serverů IPVanish a země!

Funkce rotace IP od IPVanish umožňuje naplánované přepínání vaší IP adresy přiřazené VPN ve specifikovaném intervalu pro větší bezpečnost. To může být ukončeno bez odpojení od VPN nebo přepínání serverů. Místo toho vám IPVanish jednoduše přiřadí další ze 14 000 IP, které mají v držení, zatímco je stále připojen.

Soukromý přístup k internetu nabízí jednu další funkci, kterou IPVanish ne. Obsahují zdarma proxy servery s jejich VPN balíčkem. To vám umožní anonymizovat konkrétní program nebo protokol namísto celého připojení pomocí VPN. Můžete je dokonce použít současně, například připojení svého torrent klienta přes nizozemský proxy server. Toto připojení bude existovat uvnitř připojení VPN k serveru USA, který chrání celý váš počítač. Elegantní, hm?

Nejlepší servery / funkce: 59 zemí je těžké porazit. IPVanish jistě vyhraje!

Test rychlosti VPN: Soukromý internetový přístup vs. IPVanish

Přehled:
Vstoupit, měli byste vědět, že to nemusí být férový boj. IPVanish je jediným poskytovatelem VPN na světě, který řídí jejich páteřní datovou páteř 1. úrovně. To znamená, že IPVanish má přímý přístup k globálním datovým dálnicím, které vytvořila jejich mateřská společnost (Highwinds) místo pronájmu přístupu k šířce pásma a serverům jako jiné VPN. To znamená, že jedinou věcí, která omezuje rychlost IPVanish, je množství šířky pásma, které jsou ochotni přidělit své VPN službě, ale oni jsou široce považováni za nejrychlejšího poskytovatele VPN na světě. Většina vlastních připojení k internetu svých zákazníků nebude dostatečně rychlá, aby plně využila všech možností, které IPVanish nabízí.

Faktory ovlivňující výsledky testu rychlosti:
Rychlosti, které uživatelé uvidí, když používají VPN, jsou ovlivněny mnoha faktory, včetně:

 • Načtení serveru
 • Umístění a vzdálenost serveru
 • Šířka pásma serveru
 • Šifrovací síla připojení VPN
 • Šířka pásma běžného připojení uživatelů k internetu (náš test byl proveden na připojení 50 Mb / s)

IPVanish Speed ​​Test

ipvanish nejrychlejší virginie

IPVanish Speed ​​Test Virginia, USA

IPVanish Speed ​​Test California

IPVanish California Speed ​​Test USA

IPVanish speed test canada

IPVanish Toronto Speedtest Canada

IPVanish Speed ​​Test Netherlands

IPVanish Netherlands Speed ​​Test

Test rychlosti přístupu k soukromému internetu

Nejrychlejší PIA NYC

Test rychlosti přístupu k soukromému internetu New York, USA

KIA rychlostní test Kalifornie

PIA Speed ​​Test California, USA

rychlostní test v Kanadě vpn

PIA Speed ​​Test Toronto, Kanada

Soukromý přístup na internet Nizozemsko Speed ​​Test

Test rychlosti PIA v Nizozemsku

Analýza rychlosti testu:
Soukromý přístup k internetu fungují docela obdivuhodně, protože jsou jedním z nejdostupnějších poskytovatelů VPN na světě. To bylo řečeno, IPVanish je porazil na každém místě, ve stejných případech téměř zdvojnásobení rychlosti PIA. Buď poskytovatel VPN by měl být více než dostatečně rychlý pro streamování videa ve vysokém rozlišení mezi kontinenty nebo stahování torrentů (pokud je vaše vlastní připojení k internetu dostatečně rychlé), ale pokud je pro vás důležité mít co nejrychlejší rychlost, měli byste raději získat IPVa&# 65279; nish, zejména pokud máte připojení k ISP 25 Mb / s nebo rychlejší.
Vítěz: IPVanish

Cena a hodnota

Soukromý přístup k internetu má 2 balíčky vpn, které stojí za zvážení (šestiměsíční tarif je o pár dolarů levnější než dvanáctiměsíční plán a neměl by být nikdy zakoupen. Všechny plány zahrnují všechny funkce VPN a neomezenou šířku pásma a přenos dat. Cena je:

 • 1 měsíc – 6,95 $ nebo
 • 1 rok – 39,95 $ (3,33 $ / měsíc).

Pokud jde o mě, jedná se o neuvěřitelnou hodnotu, kterou téměř žádný jiný poskytovatel špičkové sítě VPN téměř nepřekonal. Jediný, kdo se přiblíží, bude Proxy.sh.

IPVanish nabídky 3 balíčky VPN vše včetně stejných funkcí a serverů, jediným rozdílem je doba trvání předplatného:
1 měsíc – 10 $
3 měsíce – 26,99 $
12 měsíců – 77,99 $
(6,50 $ / měsíc)

Jejich cena je velmi podobná HideMyAss’s, jejich nejbližšímu konkurentovi, pokud jde o umístění na serveru, ale IPvanish je jasně porazil s rychlostí, přívětivostí a jejich novou politikou bez protokolů.
Speciální nabídka!!!! – Od tohoto psaní můžete ušetřit dalších 20% za první tři fakturační období (až 1 rok)
Chcete-li nabídku uplatnit, klikněte na odkaz na speciální nabídku a před zadáním svých informací na přihlašovací stránku vyčkejte 30–60 sekund. Získáte vyskakovací okno s nabídkou 20%, kliknutím si nárokujete (není třeba dalších kroků) a poté se zaregistrujete. Nové ceny budou 8 $ / měsíc nebo 62,39 $ / rok.

Nejlepší ceny: Soukromý přístup k internetu je nepřekonatelná hodnota pro ty, kteří mají rozpočet, ale pokud jsou pro vás další servery nebo rychlost nebo důležité, IPVanish je hodně, zejména s 20% slevou!

Shrnutí a závěry

IPVanish a Soukromý přístup k internetu jsou dva z nejlepších poskytovatelů VPN na celém světě, a proto jsme od tohoto vzájemného porovnávání očekávali skvělé věci a žili až v humbuk. Obě vám poslouží docela dobře pro aktivity, jako je intenzivní šířka pásma Streamování videa ve vysokém rozlišení s Hulu nebo Netflixem. Datová síť IPVanish pro tier-1 by vám měla dát trochu větší podporu, pokud máte pocit, že ji potřebujete.

V našich testech byli oba konkurenti velmi blízko, přičemž každý z nich vynikl v několika oblastech:

IPVanish opravdu ohromen rychlostí a počtem umístění serveru (120+ a počítání)

Soukromý přístup k internetu vyniká svými mimořádnými bezpečnostními funkcemi (přepínač zabíjení VPN a ochrana proti úniku DNS), jakož i jejich bezkonkurenční cenou a proxy službou zdarma.

Takže, kterou VPN byste si měli vybrat? To opravdu přijde na vaše individuální potřeby, ale zde jsou naše myšlenky:

IPVanish byste měli zvolit, pokud:
 • Rychlost je vaše nejvyšší priorita
 • Vaše připojení k internetu je 40 Mbps+
 • Potřebujete přístup k serverům VPN v mnoha různých zemích
 • Chcete sledovat Hulu nebo Netflix z Asie, Afriky, Jižní Ameriky nebo východní Evropy

Získejte IPVanish za pouhých 5,25 $ měsíčně

Soukromý přístup k internetu byste měli zvolit, pokud:
 • Potřebujete maximální zabezpečení / anonymitu
 • Cena je pro vás velmi důležitá
 • Několik umístění serveru stačí, pokud jsou na správných místech (USA, Nizozemsko, Velká Británie, Německo, Hongkong)

Získejte soukromý přístup k internetu za pouhých 3,33 $ / měsíc!

Související články mohou být užitečné:
 • IPVanish VPN Review
 • Soukromý přístup k internetu

Cvičení

 • Průvodci nastavením Torrentu
  • Jak používat Deluge anonymně
  • Jak používat uTorrent anonymně
  • Jak používat anonymně Vuze
  • Anonymní bittorrent ve 3 snadných krocích

Cvičení

Srovnání VPN:

 • IPVanish vs. Hidemyass
 • IPVanish vs. ExpressVPN
 • Soukromý přístup k internetu vs. Torguard
 • Soukromý přístup k internetu vs ibVPN
 • Torguard vs BtGuard (nejlepší Torrent proxy)

Cvičení

Děkujeme za přečtení tohoto srovnání VPN :-)

IPVanish

Navštívit stránku

7denní politika vrácení peněz 100%

Soukromý přístup k internetu

Navštívit stránku

7denní politika vrácení peněz 100%
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map