Contents

Jak používat VyprVPN pro Torrenting

VyprVPN je již dlouho a navzdory pověsti pro kvalitní služby, oni nebyli přesně známí pro stravování uživatelů BitTorrentu. Ve skutečnosti existuje více zpráv, že Vyprvpn bývalo blokovat / zakázat účty, které byly zachyceny při stahování torrentů.

Ale všechno se mění a VyprVPN se znovu objevuje s novou politikou protokolování (bez protokolů) a p2p (povoleno).

To nyní znamená, že VyprVPN si zaslouží být zmíněn v síni slávy VPN Torrentu vedle oblíbených jako NordVPN a Soukromý přístup k internetu? Asi ne. Stále však stojí za zvážení jako všestranná VPN, i když si stahujete torrent často.

Toto je náš kompletní průvodce k torrentování pomocí VyprVPN a nejlepší alternativy VyprVPN.

O společnosti VyprVPN

VyprVPN založil Ron Yokubaitis, internetový podnikatel a první průkopník Usenet (také založil Giganews).

VyprVPN se od té doby stala jednou z nejpopulárnějších sítí VPN na světě a podle našeho názoru je jednou z nejlépe navržených. Jejich software je pozitivně vynikající. Kromě toho holdingová společnost VyprVPN nyní sídlí ve Švýcarsku, které by mělo této ještě první společnosti na ochranu soukromí poskytnout ještě více ochrany soukromí.

VyprVPN Logo

Zásady společnosti Torrent / P2p společnosti VyprVPN

Umožňuje VyprVPN torrentování?

VyTVPN je BitTorrent & Zásady sdílení souborů p2p byly nejednoznačné, ale už ne. Od doby nulové logiky, VyprVPN přidal oficiální ‘Zásady Torrent’ do svých FAQ.

Uvádí:
Ve společnosti Golden Frog máme maximální respekt k vašemu soukromí. Nezaznamenáváme ani neuchováváme žádné informace z relací VPN ani neblokujeme použití žádných portů. Protože naše služba zpracovává veškerý provoz stejně, je povolen přenos peer-to-peer a BitTorrent.
Výrok: VyprVPN umožňuje torrentování a neblokuje ani neomezuje přenos BitTorrentu. Navíc, protože neukládají žádné protokoly relací, by na jejich serverech měl být nulový záznam o vaší minulé činnosti torrentu (nebo historii IP adres).

VyprVPN Zásady Torrent / P2P

Monitoruje VyprVPN aktivitu torrentu

Podle našich nejlepších znalostí VyprVPN neomezuje ani nesleduje váš tok torrentů. VyprVPN je zastáncem sítě Neutralita a nemá prioritu ani blokuje určité typy obsahu. Podle našich zkušeností poskytovatelé VPN dávají přednost vědět o provozu svých zákazníků co nejméně. Váš poskytovatel internetových služeb může udělat totální opak (o to více důvodů, proč používat VPN).

ZÁKLADNÍ POLITIKA

Jaké jsou zásady protokolování VyprVPN?
VyprVPN je nyní poskytovatelem VPN s nulovým protokolem a dosud jedinou sítí VPN, u které byla jejich logovací politika plně prověřena třetí stranou (bonusové body za transparentnost a důvěru).

Použili k přihlášení, co se změnilo? Společnost VyprVPN provedla na konci roku 2018 přechod z 30denní politiky uchovávání metadat na politiku nulové znalosti nulových znalostí v reakci na preference zákazníků a trendy na trhu VPN.

Jak vím, že VyprVPN neuchovává protokoly? No, v současné době jsou jediným poskytovatelem, který je ochoten být auditován třetí stranou. Úplná zpráva o transparentnosti je k dispozici zde.

Podrobný pohled na politiku protokolování VyprVPN

Obrázek

VyprVPN vysvětluje své nové zásady protokolování v prosté angličtině (bez legální) ve svých zásadách ochrany osobních údajů:

 1. CvičeníŽádné protokoly IP adres: VyprVPN nezaznamenává IP adresu, kterou používáte pro připojení k jejich serverům nebo k té, které jste přidělili.
 2. Metadata bez relací: Nezaznamenávají časová razítka ani čas připojení
 3. Žádné dopravní protokoly: VyprVPN nezaznamenává obsah vašeho provozu VPN.
 4. Žádná webová historie: VyprVPN nezaznamenává vaši webovou historii, využití aplikace ani vyhledávání DNS.

Jak stahovat Torrenty anonymně pomocí VyprVPN

Používání VyprVPN s vaším oblíbeným torrent klientem je neuvěřitelně jednoduché. A stejná nastavení fungují pro každého torrent klienta.

Jak používat VyprVPN pro anonymní torrenty:

 1. Spusťte v zařízení aplikaci VyprVPN
 2. Připojte se k umístění serveru příznivému na torrent (doporučujeme Švýcarsko nebo Nizozemsko).
 3. Zapněte přepínač Kill-Switch (aby nedošlo k úniku skutečné IP adresy, pokud se VPN náhle odpojí).

A je to. Nyní můžete otevřít torrent klienta a začít stahovat. Pokud používáte VPN poprvé, můžete také zkontrolovat IP adresu IP torrentu a ujistit se, že vše funguje správně.

Připojte se k torrent-friendly serveru

1. Připojte se k serveru VPN (doporučeno Nizozemsko / Švýcarsko)

Nastavení přepínače VyprVPN

2. Zapněte „Kill-Switch“ v Nastavení > Možnosti > Spojení

Stahování torrent v uTorrentu

3. Otevřete klienta Torrent a začněte stahovat torrent

Obrázek

4. Zkontrolujte svou IP adresu Torrentu (volitelné)

VyprVPN Torrent FAQ

Zde jsou odpovědi na nejčastěji kladené otázky týkající se používání VyprVPN u torrentů:

Může můj ISP vidět, co stahuji?

Váš poskytovatel internetu nebude vědět, jaké weby navštěvujete (VyprVPN má soukromé servery DNS s nulovým protokolem), ani že stahujete torrent. Silné šifrování systému VyprVPN brání poskytovateli internetu ve čtení nebo sledování vašeho provozu.

Jak zjistím, zda VyprVPN funguje?

Klient VyprVPN zobrazí anonymní IP adresu, kterou jste přidělili jeho servery. Svou novou veřejnou IP adresu můžete také ověřit pomocí webu, jako je ipmonkey.com (měl by se shodovat s IP zobrazenou ve VyprVPN). Možná budete také chtít zkontrolovat IP adresu tak, jak se zdá BitTorrent vrstevníkům.

Jaké jsou některé alternativy k VyprVPN?

Kromě služby VyprVPN je k dispozici několik vynikajících bezlogenových sítí VPN. I když většina nenabízí tak dobré softwarové zkušenosti jako VyprVPN, některé nabízejí další výhody. Nejvýznamnějším rozdílem je přidání proxy serveru Socks5, který lze nakonfigurovat v rámci klienta torrentu pro 2. směrování IP adresy. Některé sítě VPN to zahrnují zdarma.

* V žádném případě není nutné SOCKS proxy. Síť VPN je sama o sobě mimořádně bezpečná a obvykle bude rychlejší než v kombinaci s proxy. Malé procento uživatelů bittorrentu preferuje přidání proxy, protože teoreticky by mohlo nabídnout mírnou výhodu v soukromí (ale pomalejší rychlosti a složitější).

Zde je několik VPN, které je třeba zvážit:

Obrázek

NordVPN

 • Socks5 proxy zahrnutý v 10+ torrent-friendly místech
 • p2p / optimalizované servery (rychlejší stahování na určitých místech)
 • Žádné protokoly. Doba.
 • Pracuje s Netflixem, Hulu a dalšími streamingovými službami
 • 30denní 100% záruka vrácení peněz

Obrázek

IPVanish

 • Včetně Socks5 Proxy (Nizozemský server)
 • Žádné protokoly.
 • Aplikace Firestick / FireTV (skvělé pro Kodi)
 • Extrémně vysoké rychlosti.
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me