Jak platit za vaši VPN anonymně (pomocí bitcoinů nebo dárkových karet)

Jak koupit anonymní službu VPN (krok za krokem)

Zatímco většina lidí ráda platí za VPN pomocí paypal nebo kreditní karty, malé procento předplatitelů VPN chce maximální anonymitu. To zahrnuje anonymní placení za VPN. Pokud jste jedním z těchto lidí (nebo si myslíte, že byste mohli chtít být), tento průvodce je pro vás.


Ukážeme vám:

 1. Proč platit anonymně?
 2. Přehled anonymních platebních metod
 3. Jak platit anonymně pomocí BitCoin
 4. Jak anonymně platit pomocí dárkových karet Store
 5. Jak skrýt vaši IP adresu při nákupu VPN

Proč platit anonymně?

Platby jsou obecně nejméně anonymní interakce s poskytovatelem VPN. Platby kreditní kartou musí obsahovat opatření proti podvodům, aby bylo možné ověřit, že je používá skutečný vlastník. To znamená, že musíte uvést své celé jméno a fakturační adresu.

Přestože jsou tyto informace obvykle uloženy ve společnosti zpracovávající platby (nikoli na síti VPN), jsou pro snadnější budoucí platby stále propojeny s vaším účtem.

Totéž platí o platbách PayPal. Poskytovatel VPN nebude mít vaše osobní údaje, ale pro budoucí platby bude mít vaši e-mailovou adresu pro paypal. Toto je pouze odkaz, který vám umožní sledovat váš účet VPN osobně.

Musím platit anonymně?

Jednoduchá odpověď: Asi ne.

Delší odpověď: Ve skutečnosti, pokud vládní agentura nebude pronásledovat, nikdo nebude předvádět vaši platební historii VPN. Pokud navíc používáte skutečnou službu bez protokolování VPN, neexistuje žádná vazba mezi vaší aktivitou VPN a vaším osobním účtem VPN..

To znamená, že i když vás někdo propojil s konkrétním účtem VPN, stále by nevěděl, co jste dělali, když jste připojeni k VPN.

To znamená, že předpokládáte, že poskytovatel VPN je zcela upřímný ohledně svých zásad protokolování. Pokud tajně uchovávají protokoly nebo je sdílejí s jinou společností / agenturou, vaši historii VPN lze teoreticky vysledovat. To není pravděpodobné, ale je to možnost.

Kdo by tedy měl platit anonymně?

Pokud osobní bezpečnost / zabezpečení / štěstí závisí na absolutní anonymitě, měli byste 100% použít anonymní způsob platby. Například pokud jste:

 • Novinář mluvící proti násilné nebo nebezpečné vládě
 • Informátor
 • Obhájce svobody projevu nebo někdo, kdo píše / komentuje kontroverzní otázky (politika, potrat atd.)

Rovněž pokud je samozřejmé, že pokud se pokoušíte skrýt svou online aktivitu před zemí nebo vládou, měli byste pro svou službu VPN anonymně.

Torrent Downloaders: Pravděpodobně není nutné platit anonymně, zejména pokud používáte službu VPN s nulovým protokolem, jako je PIA. Pro 99,999% lidí to bude považovat za zbytečné. Samozřejmě další soukromí nikdy není špatná věc…

Nevýhody platit anonymně

Nemůžete nastavit opakované platby při použití anonymního způsobu platby. Pokaždé, když je platba splatná, musíte platit manuálně (neexistuje způsob, jak někomu vyúčtovat bitcoiny).

Pokud tedy chcete platit anonymně, doporučujeme zvolit nejdelší možnou délku předplatného (obvykle 1-2 roky).

To vám poskytne několik výhod:

 • Platbu budete muset provést pouze jednou ročně
 • Získáte tu nejlepší slevu (VPN mají tendenci hodně slevovat delší předplatné. Někdy více než 50%)
 • Pokud platíte metodou dárkové karty, zaplatíte nižší% směnný kurz (Dárková karta $ > VPN $)

Přehled anonymních plateb a metod VPN

Chcete-li anonymně platit za svou službu VPN, musíte použít nevyčíslitelný způsob platby. To znamená, že mezi vámi osobně a jakým způsobem platby používáte.

Dva nejoblíbenější nevysledovatelné způsoby platby jsou:

 1. Kryptoměna (anonymní digitální měny, jako je bitcoin, litecoin atd.)
 2. Ukládejte dárkové karty (Plaťte dárkovými kartami od velkých obchodů, jako jsou: Walmart, Target, Amazon, Bestbuy atd.)

Bitcoin je nejčastěji přijímaný anonymní způsob platby. V současné době je akceptováno více než 50% poskytovatelů VPN (a téměř všech top VPN). Platby bitcoinů jsou mimořádně anonymní, existuje však trochu křivka učení pro nákup a výměnu bitcoinů.

CvičeníVýhody placení bitcoiny:

 • Nejběžněji přijímaný anonymní způsob platby
 • Směnné kurzy (hotovost > bitcoin & Bitcoin > v hotovosti) se blíží přesné hodnotě, takže náklady na další anonymitu v USD jsou nízké.

Dárkové karty jsou povoleny malým počtem poskytovatelů VPN. Jako anonymní způsob platby je velmi jednoduchý a účinný. Můžete jít do nedalekého obchodu, koupit dárkovou kartu s hotovostí a poté digitálně převést zůstatek dárkové karty na poskytovatele VPN.

Výměnou vám poskytnou službu VPN za pevný směnný kurz (Dárková karta $ > $ VPN Service)

Obecně bude směnná hodnota dárkové karty asi o 20-25% nižší než skutečná hodnota převedené dárkové karty. Je tomu tak proto, že váš poskytovatel VPN nemůže dárkovou kartu skutečně utratit, musí ji převést na hotovost, což znamená, že ji prodáte se slevou.

To také zvyšuje čas a potíže na jejich konci, takže je spravedlivé, že dostávají trochu navíc $ jako kompenzaci za poskytování služby.

Výhody placení pomocí dárkových karet:
 • Snadno se dostat
 • Nízká technologie (bez křivky učení)
 • Lze koupit v hotovosti
 • Velmi anonymní
Nevýhody:
 • Přijímají pouze někteří poskytovatelé VPN
 • Obvykle platí prémii o ceně 20–30%

HOw zaplatit za VPN s bitcoiny

IPVanish platební metody (včetně bitcoinů)Platební metody IPVanish (včetně bitcoinů)
Většina hlavních služeb VPN přijímá platby bitcoiny. Stačí hledat logo bitcoinů v části „platební metody“ na svých webových stránkách.

Platby bitcoinů vyžadují 4 kroky:

 1. Vytvořte bitcoinovou peněženku
 2. Koupit bitcoiny
 3. Zaregistrujte se do služby VPN (s platbami bitcoinů)
 4. Přeneste bitcoiny poskytovateli VPN

Existuje několik online článků, které vás snadno provedou všemi 4 kroky. Zde je několik dobrých:

 • Průvodce nákupem prvních bitcoinů
 • Nákup bitcoinů (nováček)
 • Jak koupit bitcoiny (Průvodce místními bitcoiny)

Nejlepší výukový program, který jsme našli, je tato podrobná video série od LocalBitcoins (Jsou to bitcoinová peněženka i bitcoinový burzovní trh, takže si můžete ukládat a kupovat / prodávat své bitcoiny na stejném webu. Můžete také koupit bitcoiny lokálně s pouzdrem z bankomatů (jsou-li k dispozici) nebo dokonce od jednotlivých prodejců)

Nastavte si bitcoinovou peněženku

Nákup bitcoinů

Platba za VPN

Jakmile máte nastavenou bitcoinovou peněženku a bitcoiny v účtu (nebo přístup na burzu, která vám umožňuje koupit), je skutečně placení za předplatné VPN docela snadné.

Takto to funguje s IPVanish VPN

Krok č. 1: Přejděte k výběru plánu VPN a jako možnost platby vyberte „Bitcoin“.

Obrázek

Vyberte plán VPN

Plaťte za VPN pomocí informací o kroku 1 bitcoinů

Zadejte informace o účtu (k aktivaci je třeba platný e-mail)

Jako způsob platby zvolte bitcoin

Jako platební metodu vyberte „Bitcoin“

Krok č. 2: Odeslat platbu

Po kliknutí na tlačítko Odeslat bude automaticky vygenerována faktura za bitcoinovou transakci. Poskytovatel VPN také vytvoří jedinečnou bitcoinovou peněženku, která bude přijímat platby za bitcoiny. Tímto způsobem vědí, který účet VPN / uživatelské jméno zaplatil za jejich službu.

Faktura obsahuje následující informace:

 • Peněženka #
 • Cena v bitcoinech (nebo zlomek bitcoinů)
 • QR kód pro skenování v telefonu (pokud máte mobilní bitcoinovou aplikaci peněženky)
 • Tlačítko ‘Pay With Bitcoin’. (Funguje, pokud váš prohlížeč spojil daný typ odkazu s vaší bitcoinovou peněženkou)

Obrázek

Faktura za bitcoiny: Buď stiskněte ‘Platit pomocí bitcoinů’ nebo platte peněženku # přímo z vlastní peněženky.

Můžete buď zasáhnout „Pay with Bitcoin“ nebo se přímo přihlásit do své bitcoinové peněženky a odeslat přesnou částku na toto přesné ID peněženky. Můžete zkopírovat a vložit adresu peněženky (není nutné ji zadávat).

Potvrzení platby

Měli byste obdržet e-mail od poskytovatele VPN, který potvrzuje přijetí platby bitcoiny. To může trvat kdekoli od několika sekund do minuty nebo dvou. Poté obdržíte aktivační e-mail pro váš účet VPN. Klikněte na odkaz Aktivace.

A je to. Váš účet je nyní zaplacen a aktivován. Můžete se okamžitě přihlásit, stáhnout si software a připojit se k síti VPN.
Navštivte IPVanish

Jak platit za VPN pomocí karet GIft

Existuje několik sítí VPN, které vám umožní obchodovat s hlavními obchodními dárkovými kartami pro službu VPN. Nemusíte zasílat kartu, stačí zadat ID karty a zůstatek bude elektronicky převeden do služby VPN. VPN za tuto službu obvykle účtuje cenové přirážky (20–30%), protože musí prodat dárkové karty za méně než jejich skutečnou hodnotu, aby je převedly zpět na hotovost.

Nejprve budete potřebovat VPN, která vezme dárkové karty:

Služby VPN, které přijímají anonymní platby dárkovou kartou

 • Soukromý přístup k internetu (Nejlepší Torrent VPN 2014 a 2015)
 • IronSocket (Zahrnuje bezplatné Socks5 Proxy a SmartDNS s nákupem VPN)

Platební proces

Jak to funguje při placení za soukromý přístup k internetu pomocí dárkové karty:

Krok 1: Přejděte na stránku privateinternetaccess.com

Krok 2: Přejděte dolů pod normální tlačítka „koupit vpn“. Podívejte se na toto:

PIA možnost platit dárkovou kartou

Najděte možnost „Platit dárkovou kartou“

Klikněte na tlačítko „Získat přístup VPN“.

Poté budete mít možnost vybrat si značku dárkové karty pro kontrolu směnného kurzu, nebo dokonce koupit dárkovou kartu online okamžitě, pokud ještě nemáte dárkovou kartu.

Nejlepší možností je zakoupit dárkovou kartu 50 USD od významné společnosti, jako je Walmart, nebo Starbucks, kterou lze poté vyměnit za 1 rok soukromého přístupu k internetu (25% přirážka proti platbě kreditní kartou)
Dále můžete okamžitě zkontrolovat zůstatek své dárkové karty a zjistit, jak dlouho vám předplatné VPN váš zůstatek koupí. (Kontrola zůstatku nezakoupí balíček, takže pokud se vám nelíbí směnný kurz, nemusíte obchodovat).

Zkontrolujte zůstatek dárkové karty

Zkontrolujte zůstatek dárkové karty (a podívejte se na směnný kurz)

Až budete spokojeni s cenou směny a jste připraveni zaplatit za předplatné VPN, stačí kliknout na tlačítko „Zaplatit“ a uskutečnit výměnu. Převod by měl být zcela víceméně okamžitě a obdržíte e-mail od soukromého přístupu k internetu, který potvrdí příjem platby a aktivaci účtu.

Poté si stáhněte software a můžete se ihned připojit k vybranému serveru.
Registrace pro soukromý přístup k internetu

Jak HIde vaše IP adresa při nákupu VPN

Téměř všechny VPN budou zaznamenávat důležité informace o transakcích (nákupech) na své webové stránky. Je to nutné, aby se zabránilo podvodům s kreditními kartami (musí se ujistit, že neplatíte za odcizení karty). Jednou z nejčastěji zaznamenávaných informací je vaše IP adresa.

Výsledkem je, že mnoho služeb VPN zabrání uživatelům předplatit si připojení k jiné službě VPN. Blokují také transakce z populárních webových serverů proxy. Nejjednodušší způsob, jak skrýt vaši IP adresu, je použití veřejného internetového připojení, jako je wifi hotspot v knihovně nebo starbucks..

K přihlášení do služby VPN můžete použít svůj notebook, tablet nebo smartphone a IP, které se zobrazí v protokolu transakcí, nelze vysledovat zpět (jedná se o veřejné internetové připojení, nikoli o vaši domácí síť).

Jedná se o low-tech, ale velmi efektivní řešení pro skutečně soukromý přístup k VPN.

Shrnutí a další čtení

Pro shrnutí:

 • Za bitcoiny nebo dárkové karty můžete anonymně platit za VPN
 • Získejte snadno bitcoinovou peněženku zdarma a kupujte bitcoiny na localbitcoins.com
 • Skrýt svou skutečnou IP adresu při nákupu pomocí veřejné wifi
 • Nezapomeňte použít platnou e-mailovou adresu, protože účty VPN vyžadují potvrzení aktivace

Jakmile bude vaše služba VPN zaplacena a aktivována, měli byste jít. Jakmile vyprší platnost vašeho předplatného, ​​můžete pouze odeslat další anonymní platbu ze stejného účtu (nebo si vytvořit nový účet VPN, pokud chcete)

Zde je několik užitečnějších článků a návodů…

Průvodci
Jak používat anonymně Vuze
Jak používat uTorrent anonymně
Jak používat Deluge anonymně
Jak zkontrolovat IP adresu Torrentu
Odblokujte torrent stránky ve Velké Británii
Recenze a porovnání VPN
Soukromý přístup k internetu
Recenze IPVanish
Torguard Recenze
IPVanish vs Hidemyass
IPVanish vs Soukromý přístup k internetu
Proxy vs VPN pro torrenting
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map