Porovnání IPVanish vs. ExpressVPN: Speed ​​/ Logs / Torrents

Srovnání IPVanish vs. ExpressVPN 2018

IPVanish a ExpressVPN oba tvrdí, že jsou nejrychlejší VPN na světě. Ale který VPN powerhouse má opravdu nejrychlejší testy, aby to dokázal?


Srovnali jsme IPVanish vs. ExpressVPN u funkcí, které jsou pro torrent uživatele nejdůležitější.

Porovnali jsme:

 • Software
 • Zásady ochrany osobních údajů / protokolování
 • Rychlost
 • a samozřejmě cena. Víme, že každý má rád dobrý, levný vpn.

IPVanish vs. ExpressVPN: Shrnutí

IPVanish

Obrázek

Webová stránka: IPVanish.com
Posouzení: Recenze IPVanish 2016 w

/ speedtests

 • Umístěný v USA
 • Žádné protokoly. Doba. (
  Další informace o protokolech VPN
  )
 • Není zahrnut žádný proxy
 • 256bitové šifrování (přizpůsobitelné)
 • Zahrnuto zabíječ (zabraňuje úniku IP)
 • Na všech serverech jsou povoleny torrenty
 • Měsíční cena: 10,00 $
 • Nejlepší nabídka: 6,49 $ / měsíc&# 65279;&# 65279; (Roční plán)

ExpressVPN

Obrázek

Webová stránka:Expressvpn.com
Posouzení: Již brzy…

 • Umístěný na britských Virgin ostrovech
 • Žádné protokoly aktivity. Některé protokoly připojení (žádné protokoly IP)
 • Není zahrnuta žádná proxy
 • 256bitové šifrování
 • Zahrnuto zabíjení
 • Torrenty na konkrétních serverech
 • Měsíční cena: 12,95 $
 • Nejlepší nabídka: 8,32 $ / měsíc (roční plán)
Oblíbené funkce IPVanish
IPVanish je velmi rychlý. Rychleji než všechny ostatní VPN, které jsme na tomto webu testovali. Pokud máte připojení s velkou šířkou pásma (20 Mbps +), měli byste alespoň vyzkoušet IPVanish.

Jejich nový software V3 (Windows, Mac, iOS, Android) obsahuje spoustu nových funkcí, jako jsou: Stealth režim, Split Tunneling, Kill-switch a ‘Smart’ výběr serveru.

IPVanish také nabízí ochranu soukromí na vysoké úrovni se zárukou „Zero-Log“.
Podívejte se na všechny naše VPN bez protokolování

Naše oblíbené funkce ExpressVPN:
ExpressVPN je prémiová služba VPN (s prémiovými cenami).

Číst: Náš průvodce torrentem ExpressVPN

ExpressVPN opravdu vyniká z davu, pokud jde o jejich software, který má krásné uživatelské rozhraní a inovativní funkce, jako je přizpůsobitelný seznam oblíbených serverů..

Relativně vysoká cena ExpressVPN znamená, že si mohou dovolit větší šířku pásma serveru na uživatele, takže rychlosti jsou vynikající.

Porovnání témat

Porovnáme ExpressVPN a IPVanish přímo u každého z níže uvedených témat. Kliknutím na odkaz přeskočíte dopředu na kteroukoli část tohoto srovnání.

 1. Bezpečnostní
 2. Zásady ochrany osobních údajů / protokolování
 3. Software / funkce
 4. Rychlost
 5. Torrent-přátelskost a Torrent-rysy
 6. Ceny
 7. Zásady vrácení peněz

Bezpečnostní

Šifrování

IPVanish a ExpressVPN oba nabízejí 256bitové šifrování (průmyslový standard vysoké bezpečnosti).

Oba poskytovatelé implementují Perfect Forward Secrecy, což znamená, že každá relace VPN používá jedinečný šifrovací klíč (dobrý).

Software IPVanish vám nabízí výběr ze 3 protokolů VPN (OpenVPN, PPTP a L2TP). Přidají také protokol „Stealth“, pokud v softwarových možnostech povolíte režim „Scramble“.

ExpressVPN přidá protokol SSTP kromě výše uvedených 3 (4 celkem protokolů). SSTP může také fungovat jako „tajný“ protokol a proklouznout firewallem blokujícím VPN.

Nastavení zabezpečení IPVanish v jejich softwaru. Zahrnuje ochranu proti úniku DNS a přepínač zabíjení.

IPVanish vám nabízí výběr ze 3 VPN protokolů, stejně jako bezpečnostní funkce, jako je ochrana proti úniku DNS a kill-switch, aby se zabránilo úniku IP

Další bezpečnostní funkce
IPVanish i ExpressVPN obsahují možnost kill-switch, která zabraňuje veřejnému úniku vaší IP adresy, pokud se VPN náhodou odpojí. Zahrnují také ochranu proti úniku DNS, která brání poskytovateli internetu používat chybu zabezpečení systému Windows ke sledování vaší webové historie.

Shrnutí zabezpečení:
IPVanish a ExpressVPN jsou z hlediska zabezpečení do značné míry vyrovnány, ale poskytneme ExpressVPN malou výhodu díky jejich vyhrazené možnosti „Stealth Mode“ (což vám umožní získat síťové brány firewall, které se mohou pokusit blokovat provoz VPN).
VÍTĚZ: IPVanish
Zásady protokolování VPN jsou jedním z nejvíce přehlížených faktorů při výběru poskytovatele. Pravděpodobně je také nejdůležitější zvážit, zda chcete pro torrenting používat VPN. Doporučujeme vždy zvolit VPN, která nikdy nezaznamená vaši IP adresu a zničí všechny protokoly metadat do 24 hodin.

Doporučená četba: VPN, které umožňují torrenty / p2p a neukládají žádné protokoly.

Ochrana osobních údajů / protokolování

IPVanish: Ochrana osobních údajů

IPVanish je VPN VPN typu „Zero-Log“ od roku 2014. Podle jejich týmu (a zásad ochrany soukromí) IPVanish neukládá žádné protokoly. Toto je nejvyšší úroveň soukromí, kterou můžete získat od poskytovatele VPN.

IPVanish je schopen udržovat bezlogové zásady, protože jsou umístěny ve Spojených státech, kde se zákony pro uchovávání dat nevztahují na poskytovatele VPN.

Pokud chcete, můžete také platit anonymně pomocí bitcoinů.

ExpressVPN: Ochrana osobních údajů

ExpressVPN nenabízí zcela stejnou úroveň soukromí jako PIA, pokud jde o jejich zásady protokolování. Nezaznamenávají žádnou aktivitu VPN (navštívené weby, stažené soubory atd.), Ale provádějí metadata relací protokolu (KB přenesených dat, použitý server VPN, délka připojení). naštěstí, ExpressVPN nezahrnuje vaši IP adresu do jejich protokolů připojení (od 1. ledna 2016).

Platby bitcoinů jsou přijímány, pokud chcete platit anonymně.

Souhrn ochrany osobních údajů / protokolování

Přestože ExpressVPN vaši IP adresu nezaregistruje, stále nejde o skutečného poskytovatele VPN „bez protokolů“. Služba IPVanish bez protokolu může zvýšit vaše soukromí na vyšší úroveň
VÍTĚZ: IPVanish

Software / funkce

IPVanish i ExpressVPN mají opravdu vynikající software. Existuje důvod, že nejlepších 5 nebo 6 poskytovatelů je ZPŮSOB populárnější než ostatní. Má spoustu společného se softwarem, výkonem a uživatelskou zkušeností.

IPVanish Software

Software IPVanish je nádherný a funkční. Neustále se vyvíjí a každých pár měsíců se přidávají nové funkce. V současné době je IPVanish na V3 svého softwaru.

Výběr serveru

IPVanish umožňuje rychlý a snadný výběr serveru. Můžete vidět všechny jejich servery Zobrazení seznamu nebo Zobrazení mapy. V seznamu můžete třídit všechny servery pomocí příkazu ping a pomocí funkce filtru můžete snadno vyhledat libovolné umístění serveru..

Software IPVanish: nástroj pro výběr mapového serveru

„Map“ nástroj pro výběr serveru v IPvanish

Další funkce softwaru IPVanish

IPVanish za posledních 12 měsíců přidal řadu užitečných funkcí. Zde jsou naše oblíbené:

 • Vyberte si svůj VPN protokol: Můžete zvolit OpenVPN (TCP / UDP), L2TP nebo PPTP. Pro většinu uživatelů bude OpenVPN (UDP) tou nejlepší a nejrychlejší možností.
 • Smíchat: Toto je protokol IPVanish ‘Stealth’ VPN. Pokud vaše síť blokuje připojení VPN, může tento nástroj maskovat data VPN jako běžný webový provoz SSL, takže je téměř nemožné blokovat.
 • Otočit IP adresu: Můžete si vybrat, zda chcete novou IP adresu získat každých „X“ minut automaticky. Nedoporučujeme to však provádět při torrentování, protože IPvanish se musí mezi IP krátce odpojit.

Software ExpressVPN

Software ExpressVPN je lehký, rychlý a výkonný. Obzvláště se nám líbí funkce „Oblíbené servery“, která vám umožňuje přidat často používaná umístění serveru do vlastního seznamu pro rychlý a snadný přístup.

ExpressVPN má všechny nejdůležitější nástroje pro ochranu před únikem IP, jako je DNS únik a ochrana proti úniku (pomocí kill-switch).

Zde je podrobnější pohled na některé z nejlepších softwarových funkcí ExpressVPN:

Výběr místa / oblíbené servery

Výběr preferovaného umístění serveru je rychlý a snadný. V softwaru je více seznamů rezervních serverů.

Servery můžete třídit podle názvu, umístění nebo vybrat konkrétní servery, které chcete přidat do seznamu oblíbených serverů.

Pokud se chcete rychle připojit, ExpressVPN vám také ukáže naposledy používané servery.

Oblíbené servery
Chcete-li přidat libovolný server do svého seznamu oblíbených, jednoduše klikněte na hvězdičku vedle tohoto umístění serveru.

Jakmile je hvězdička žlutá, server se zobrazí v seznamu oblíbených serverů, ke kterému se dostanete kliknutím na kartu „Hvězda“ označenou červeně v levém horním rohu.

Zobrazení softwarových serverů ExpressVPN

Servery ExpressVPN

Možnosti protokolu VPN

Software ExpressVPN vám umožní snadno přepínat mezi všemi 5 z jejich dostupných protokolů VPN.

Můžete také vybrat „Vyberte protokol automaticky“ který inteligentně vybere pro vás nejlepší možnost na základě zamýšleného umístění serveru a vašich aktuálních podmínek v síti.

Pro většinu uživatelů bude UDP – OpenVPN nejlepší kombinací rychlosti a bezpečnosti. UDP je perfektní protokol pro aktivity s velkou šířkou pásma, jako jsou: streamování videa, torrenty / p2p a Skype.

TCP zvolte pouze v případě, že stahujete soubory prostřednictvím webového prohlížeče (protože TCP ověřuje příjem všech datových paketů), což by mělo zabránit tomu, aby váš velký přenos souborů selhal uprostřed.

Protokoly ExpressVPN

Zvolte OpenVPN, PPTP, SSTP, L2TP nebo ‘Auto’

Takže kdo má lepší software?

Jednalo se o relativně blízký hovor a IPvanish i Express nabízejí většinu funkcí, které opravdu chceme od klienta VPN vidět. Mezi nimi však bylo několik rozdílů.

Expressvpn: má funkci „oblíbené servery“ (kterou mám rád). Jejich klient je lehký a rychlý a nezabírá mnoho nemovitostí na obrazovce.

IPVanish: Desktopový klient IPvanish je trochu velký, ale je vybaven funkcemi. Má inteligentní výběr serveru, zobrazení mapy, zatemnění / stealth režim, split-tunneling a 3-way ip úniku ochranu.

Nakonec vyhrál delší seznam funkcí IPVanish. Nejnovější verze jejich softwaru (přidání kill-switch & tajný protokol) je skutečně posunul přes okraj.

Vítěz: IPVANISH

IPVanish vs. ExpressVPN: Rychlosti & Test rychlosti

Rychlost je jedním z nejdůležitějších kritérií pro výběr služby VPN, zejména pokud ji chcete použít pro vysokorychlostní stahování torrentů. Ve skutečnosti je jediná věc, kterou považujeme za důležitější, ujistit se, že si vybereme poskytovatele VPN typu „Zero-Log“, jako je IPVanish.

IPVanish i ExpressVPN mají pověst pro vysoké rychlosti. ExpressVPN dokonce tvrdí, že na jejich webových stránkách je nejrychlejší VPN kolem. Podívejme se, jak se srovnávají v našem reálném světě testování rychlosti…

IPVanish Speed ​​Test

IPVanish speed UK

IPVanish Speed ​​Test (Londýn, Velká Británie)

IPVanish nejrychlejší, Kanada server

IPVanish Speed ​​Test (Montreal, Kanada)

Rychlost ExpressVPN

Test rychlosti ExpressVPN (Londýn, Velká Británie)

Test rychlosti ExpressVPN (Londýn, Velká Británie)

Rychlostní test ExpressVPN (Nizozemsko)

Rychlostní test ExpressVPN (Nizozemsko)

Analýza rychlosti / verdikt:
ExpressVPN nabízí velmi slušné rychlosti (50 Mbps na mezinárodních serverech je docela slušné), ale IPVanish má celkově rychlejší síť podle našich zkušeností.

IPVanish má nespravedlivou rychlostní výhodu, protože jejich mateřská společnost je jedním z největších poskytovatelů CDN (páteř dat) na světě.

VÍTĚZ: IPVanish (ale ExpressVPN je výrazně nadprůměrný)

Torrent přátelskost / Torrent funkce

Pokud jste primárním důvodem pro nákup VPN, je stažení torrentů anonymně, pak je tato část nesmírně důležitá. Pokud ne, klidně ji přeskočte.

V této části se podíváme na přístup jednotlivých poskytovatelů k uživatelům bittorrentů. Budeme také zkoumat, jaké (pokud nějaké) užitečné funkce každá služba obsahuje a které poskytují další hodnotu stahovačům torrent / p2p.

IPVanish Přívětivost: 9/10

IPVanish zpočátku skóroval 7/10 z hlediska přívětivosti, když jsme poprvé v roce 2014 uvedli poskytovatele VPN, ale od té doby provedli řadu významných změn. Nyní jsou jednou z lepších možností VPN pro torrent uživatele na celém světě.

IPVanish Torrent Policy

Jak je uvedeno v jejich FAQ (screenshot níže), IPvanish uvedl, že ve své VPN síti skutečně povoluje torrenty / p2p. Stejně jako u všech poskytovatelů VPN podléhá vaše použití podmínkám & podmínky přijatelného použití, které lze nalézt na jejich webových stránkách.

IPVanish zásady torrent / p2p

IPVanish torrent policy

Funkce související s IPVanish Torrent:

Pokud stahujete torrent často, možná budete potřebovat specifičtější sadu funkcí, než mnoho poskytovatelů VPN nabízí. Naštěstí má IPVanish téměř všechny nejdůležitější funkce ochrany osobních údajů, které byste chtěli (s několika dalšími v současné době ve vývoji).

Zde jsou nejlepší funkce protokolu IPvanish pro uživatele torrentu:

 • Zásady „nulového protokolu“: Doporučujeme vždy zvolit nelogovací VPN. IPVanish splňuje tato kritéria.
 • Kill-Switch: Pokud se VPN odpojí, nechcete, aby vaše IP adresa unikala. Software IPVanish obsahuje přepínač zabíjení, který v případě výpadku sítě VPN okamžitě zastaví vaše připojení k internetu.
 • Umístění serverů přátelská k torrentu: IPVanish má rychlé servery v mnoha zemích přátelských k torrentu, včetně Švýcarska a Nizozemska.
 • 256bitové šifrování: Toto je nejsilnější dostupná šifrovací síla (která stále poskytuje rozumnou rychlost). Je to stejná šifrovací síla, jakou používá americká armáda pro kritické komunikace. Šifrování brání poskytovateli internetu (poskytovatel internetu) ve čtení vašeho provozu nebo v prohlížení souborů, které stahujete. Pomáhá také předcházet škrtení vašich torrentů.

ExpressVPN Přívětivost: 7/10

ExpressVPN poskytuje ok-set funkcí pro uživatele torrentu. Mají 256bitové šifrování (stejné jako IPvanish) a prakticky identický přepínač zabíjení. Přicházejí krátce o zásadách protokolování. Zatímco ExpressVPN říká, že jejich protokoly neobsahují vaši IP adresu, stále raději přijímají skutečné zásady nulového záznamu, jaké mají ostatní VPN.

IPVanish a ExpressVPN jsou velmi podobné, pokud jde o softwarové funkce, ale rozdíl v soukromí protokolu tlačí IPVanish dopředu.

VÍTĚZ: IPVanish

Ceny (Který poskytovatel je lepší obchod?)

IPVanish a Express jsou ceny v polovině & špičková cena VPN. Obecně platí, že vyšší ceny mají tendenci přicházet s vyšší rychlostí (protože váš poskytovatel VPN si může dovolit utratit více $ na uživatele za náklady na server). Toto srovnání není výjimkou a oba tito poskytovatelé mají rychlosti, které jsou výrazně nadprůměrné. Zde jsou cenové stránky pro oba:

IPVanish Pricing

IPVanish cenové plány

IPvanish je obvykle 10 $ / měsíc, pokud se rozhodnete přejít na měsíc, ale nejlepší hodnotou je rozhodně jednoroční předplatné, které vyjde v průměru na 6,49 $ / měsíc.

Ceny ExpressVPN

Ceny ExpressVPN

S měsíčními plány začínajícími na téměř 13 USD je ExpressVPN snadno jedním z nejdražších poskytovatelů VPN. Získáte výraznou slevu na nákup ročního předplatného a v době tohoto článku ExpressVPN v současné době hází 3 bonusové měsíce zdarma (celkem 15 měsíců).

Nejlepší zásady pro vrácení peněz: IPVanish vs. Express VPN

Zásady vrácení peněz

IPVanish i ExpressVPN mají 100% záruku spokojenosti a pokud nejste spokojeni s jejich službami, můžete získat plnou náhradu v rámci přidělené lhůty pro vrácení peněz.

Zásady pro vracení peněz přes VPN – 30 dní

Zásady 100% vrácení peněz ExpressVPN nabízejí uživatelům plnou náhradu jejich předplacené ceny během prvních 30 dnů od doručení služby. Budou dokonce zvažovat vrácení peněz po 30denním okně, pokud můžete prokázat, že jejich služba byla nepřístupná nebo nefungovala správně. Jedná se o špičkovou zásadu vracení plateb (zatím jsem ještě neviděl nabídku společnosti VPN více než 30 dní)
Můžete zrušit svůj účet s plnou náhradou do 30 dnů od počátečního nákupu … Vrácení peněz po 30denním nákupním okně bude považováno, podle výhradního uvážení ExpressVPN, pouze pokud účastník může prokázat, že služba nebyla k dispozici nebo použitelné během období předplatného a že byly učiněny přiměřené pokusy kontaktovat ExpressVPN za účelem vyřešení problému – ExpressVPN TOS

IPVanish – 7 dní

IPVanish poskytuje uživatelům 7 dní na vrácení peněz. Jedná se o průměr, pokud jde o dobu trvání politiky vrácení peněz. Uživatelé mohou požadovat vrácení peněz z jakéhokoli důvodu, jednoduše kontaktováním podpory. Podle našich zkušeností jsou náhrady zpracovávány rychle a bez větších potíží.

Vítěz: ExpressVPN (nemůže porazit 30denní záruku!)

Začlenění a doporučení

I když oba poskytovatelé VPN nabízejí solidní služby a funkce, domníváme se, že je zde jasný vítěz, a je to IPVanish.

To platí zejména v případě, že vaším primárním využitím VPN bude sdílení souborů torrent / p2p, protože IPVanish je jediný ze dvou s pravou zásadou „Zero-Log“. A samozřejmě cena je vždy faktor a IPvanish je o 20% levnější než expressVPN.

Zde je shrnutí našich zjištění z tohoto srovnání:

IPVanish

IPVanish je velmi schopná VPN podporující torrent. Patří k nejrychlejším společnostem VPN v oblasti torrentingu a v roce 2016 jsme je nazvali naší volbou anonymních torrentů.

Klady:

 • Pravdivé zásady „no-logs“
 • Trojitá ochrana proti úniku IP
 • Rychle

Nevýhody:

 • Žádný opravdu. IPVanish má o něco méně serverových umístění než ExpressVPN, ale ve více než 60 zemích jsou stále ještě nad průměrem.

ExpressVPN

ExpressVPN má vynikající software a jejich mobilní VPN aplikace (iOS, Android) jsou jedny z nejlepších, takže pokud je mobilní zabezpečení prioritou, stojí za to se na něj podívat. Přejeme si jen, aby to nestálo tak zatraceně moc.

Klady:

 • Skvělé aplikace pro stolní a mobilní VPN
 • Velmi dobré rychlosti

Nevýhody:

 • Udržují protokoly připojení (nikoli však IP adresu)
 • Drahý.

Sečteno a podtrženo

Pokud potřebujete dobře navrženou, rychlou a dobře podporovanou VPN pro torrenty (nebo jen obecnou bezpečnost / streamování), měla by být IPVanish jednou z prvních VPN, kterou zvažujete. ExpressVPN zahájil dobrý boj, ale dostal se téměř v každé kategorii.

Pokud jste však mezi nimi stále rozděleni, využijte 100% záruk vrácení peněz, které nabízejí oba poskytovatelé, a vyzkoušejte je sami!

Další užitečné články & Průvodci

Průvodci
Použijte uTorrent anonymně
Používejte QBittorrent anonymně
Anonymní torrenting ve 3 krocích
Proxy vs. VPN pro bezpečné torrenty
Torrent Encryption Guide
Recenze
Průvodce ExpressVPN Torrent
Soukromý přístup k internetu
Torguarde
Proxy.sh
IPVanish
Srovnání VPN
PIA vs. IPVanish
PIA vs. Torguard
PIA vs. Hidemyass
Torguard vs. BTGuard: Torrent Proxy

Děkujeme za přečtení tohoto srovnání VPN :-)

IPVanish

Navštívit stránku

7denní politika vrácení peněz 100%

ExpressVPN

Navštívit stránku

30denní politika 100% vrácení peněz
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map