Recenze NordVPN & Torrent Guide

NordVPN je společnost Zero-Log VPN se sídlem v Panamě. Jedná se o službu VPN přátelskou k torrentu a všechny plány zahrnují neomezenou šířku pásma na serverech ve více než 30 zemích. Rovněž získáte proxy službu Socks5 zahrnutou do všech plánů, které skvěle fungují se všemi hlavními klienty torrentu (uTorrent, Vuze, Deluge atd.). NordVPN je stále kompatibilní s Netflixem (jedním z mála).

Náš Recenze NordVPN se do své služby ponoří hlouběji z pohledu uživatele sdílejícího torrent / soubory. Budeme analyzovat jejich zásady ochrany osobních údajů, zabezpečení, funkce a další.

Máme také průvodce nastavením, který vám přesně ukazuje, jak používat NordVPN pro torrenting.

NordVPN přichází s 30denní zárukou 100% vrácení peněz, což znamená, že můžete vyzkoušet jejich službu po celý měsíc v podstatě bez rizika.

Nejlepší nabídka: Ušetřete 72% a získejte NordVPN za 3,29 $ / měsíc s kupónem: WINTERDEAL

Profil NordVPN

Software NordVPN

Software VPN společnosti NordVPN (zobrazena verze Windows)

Recenze NordVPN: Funkce

 • Nulové protokoly: Maximální soukromí. (Ideální pro torrenty)
 • Šifrování OpenVPN až 256 bitů (stejná síla jako americká armáda)
 • Kompatibilní s Netflix: Jeden z mála poskytovatelů, který není blokován Netflixem
 • Zakázkový software NordVPN: K dispozici pro Mac / Windows / iOS / Android
 • Zahrnutý Socks5 Proxy: Změňte IP adresu vašeho torrent klienta
 • Neomezená šířka pásma / rychlosti
 • 6 současných připojení: Chraňte 6 zařízení / počítačů najednou!
 • Torrenty / P2P povoleno: Společnost NordVPN má vyhrazená umístění serveru p2p

Nejlepší důvody pro výběr NordVPN

Univerzální řešení, skvělé pro torrenty: NordVPN má všechny funkce ochrany osobních údajů a zabezpečení, které chcete použít pro torrentování. Zásady ochrany osobních údajů s nulovým protokolem, služba Socks5 + VPN, neomezená šířka pásma, vlastní software VPN a vynikající průvodce nastavením, které vám pomohou nakonfigurovat všechna vaše zařízení. NordVPN sídlí v Panamě (útočiště v soukromí, podobně jako Švýcarsko).

Práce s Netflixem: Funkce „SmartPlay“ společnosti NordVPN je jako vestavěná technologie SmartDNS, která vám umožňuje přístup ke všem vašim oblíbeným streamovacím službám (včetně Netflix) z libovolného umístění na serveru.

Recenze NOrdVPN: Software

Software stolního počítače (Mac / Windows) společnosti NordVPN je lehký, rychlý a výkonný. Poskytuje vám plný přístup ke všem 300+ serverům ve více než 55 zemích po celém světě. Zde je přehled funkcí, které obsahuje:

Výběr serveru

Můžete si vybrat servery podle typu, umístění nebo dokonce konkrétního čísla serveru (mnoho umístění má 10+ jedinečných serverů). V zobrazení ‘server’ vidíte čas pingu a% zatížení každého serveru.

Společnost NordVPN přizpůsobila použití pro zvláštní účely, včetně:

 • Dvojité šifrování (data šifrována dvakrát pomocí samostatných klíčů)
 • Anti-DDOS: Ideální pro hraní
 • Ultrarychlé streamování: Odblokujte Netflix, iPlayer, Hulu
 • Dedicated IP: Získejte vlastní IP adresu (nesdíleno s kýmkoli)

Servery NordVPN pro speciální použití (AntiDDOS, DoubleVPN, Streaming)

Servery NordVPN pro speciální použití přidávají úžasné nové funkce, které ostatní VPN nemají. Jsou opravdu populární, takže také dost přeplněné.

Obrázek

Vlastní software NordVPN (verze Windows)

Nastavení softwaru

Nabídka nastavení NordVPN vám umožňuje zapínat / vypínat určité funkce, zvolit protokol VPN a upravit některá nastavení zabezpečení.

Ochrana před únikem DNS: Zajistěte, aby váš poskytovatel internetu nemohl zachytit vaši webovou historii vynucením připojení k používání jejich serverů DNS. NordVPN má své vlastní šifrované servery DNS, nebo můžete zadat DNS třetí strany, kterým důvěřujete (FreeDNS, ComodoDNS atd.).

SmartPlay: Zaškrtněte políčko „SmartPlay“ a můžete odblokovat Netflix, Hulu, HBOGo a iPlayer bez ohledu na to, které umístění serveru vyberete. Pokud to zní jako magie, tak to je. Je to úžasné.

Výběr protokolu: Software NordVPN používá pouze protokol OpenVPN (mnohem bezpečnější než alternativy jako PPTP). Můžete si však vybrat typy datových paketů UDP nebo TCP. UDP je rychlejší a bude nejlepší volbou pro většinu uživatelů: Torrenty, Streamování, Obecné prohlížení.

Obrázek

Další funkce společnosti NordVPN

6 současných připojení: NordVPN vám umožňuje využívat jejich služby na 6 zařízeních najednou! Jejich software můžete skutečně nainstalovat na neomezený počet zařízení a připojit se současně až s 6.

Protokoly VPN: I když je software NordVPN pouze OpenVPN, podporují také ruční připojení VPN prostřednictvím protokolů PPTP nebo L2TP / IPSec / IKE, pokud vaše zařízení není kompatibilní s OpenVPN..

Tor-Over-VPN: NordVPN nabízí konkrétní server, který směruje váš VPN provoz přes síť Tor pro větší bezpečnost / soukromí.

Neomezená šířka pásma: Na množství dat, které můžete přenést, neexistuje žádný denní / měsíční limit. Jdi ořechy!

Bezpečnostní funkce NordVPN

Společnost NordVPN bere zabezpečení vážně a splňuje nebo překračuje standardy průmyslového šifrování:

Šifrovací síla: NordVPN používá 256-AES šifrování (AES je výchozí standardní šifra pro vysokou bezpečnost. Je vlastníkem nejvíce auditovaných a zabezpečených šifrů na Zemi). 256bitové šifrování AES je považováno za nerozbitné všemi známými útoky hádání a dešifrování klíčů třetích stran.

Kill-Switch: NordVPN obsahuje aplikační zabíječ. Do seznamu ‘Kill’ můžete přidat libovolnou běžící aplikaci / proces a pokud se vaše připojení NordVPN nezdaří, vypne vypínač zabití všechny uvedené applicatoiny dříve, než může uniknout vaše skutečná IP adresa, nebo mohou být všechna data přenášena nezabezpečeně. Je to úžasná funkce, zejména pro torrenty / p2p. Stačí přidat svého Torrent klienta (uTorrent, Vuze atd.) Do seznamu ‘Kill’.

NordVPN Kill Switch

Přidejte aplikace do seznamu „Kill“ z nabídky „Nastavení“ softwaru

Zásady protokolování NordVPN (Zero-Log!)

NordVPN se inzeruje jako služba VPN bez protokolování. Tato inovace v oblasti ochrany soukromí byla průkopníkem společností jako Private Internet Access a Torguard. Nyní se uživatelé p2p / torrent hrnou k těmto „Logless“ službám kvůli zvýšené anonymitě, kterou nabízejí.

Pokud je nám známo, zásady ochrany osobních údajů společnosti NordVPN nebyly u soudu ve skutečnosti testovány. Doposud pouze soukromý přístup k internetu změnil, aby dokázal své nároky bez protokolování.

Zde je prohlášení společnosti NordVPN o protokolování, přímo z jejich Zásad ochrany osobních údajů…
máme přísná politika no-logs pokud jde o online aktivitu uživatelů: sídlíme v Panamě, která je internetovou zemí a nevyžaduje ukládání dat ani hlášení, jsme oprávněni odmítnout jakékoli požadavky třetích stran. Doba.
Poloha v Panamě je obrovská výhoda, pokud jste velmi soukromí. Ostatní poskytovatelé nulového záznamu (například PIA, Torguard & IPVanish) se nacházejí v USA, takže by teoreticky mohly podléhat vládním předvoláním nebo požadavkům národní bezpečnosti NSA. Teoreticky může být NordVPN imunní (nebo méně zranitelný).

Poznámka: Vždy doporučujeme uživatelům torrent / p2p vždy zvolit službu „Logless / zero-log“ VPN (jako NordVPN). Pokud tak učiníte, získáte při ochraně dat silné soukromí a znemožníte propojení torrentu s vaší skutečnou IP adresou při připojení k VPN. Bez logické sítě VPN jsou také nejvíce příznivé pro torrent.

Socks5 Proxy

NordVPN není jen služba VPN. Všechny plány také zahrnují přístup k proxy serverům Socks5 ve více než 10 zemích, včetně 5 a více serverů umístěných na torrentu.

Pokud stahujete torrenty často, zamilujete si flexibilitu proxy serveru Socks5, který lze nakonfigurovat ve vašem oblíbeném torrent klientovi (uTorrent, Vuze, Deluge atd.). Proxy je jako VPN bez šifrování, takže mění vaši IP adresu torrentu bez zpomalení připojení. Můžete použít proxy + VPN společně, takže budete mít stále silné šifrování (proxy jde uvnitř VPN tunelu) a vaše IP bude dvakrát přepnuta pro větší anonymitu.

Proxy lze použít s VPN nebo bez VPN. Někteří uživatelé zjistili, že magnetické spojení nefunguje vždy dobře s nastavením proxy, takže pokud máte potíže se spouštěním torrentů pomocí magnetického spojení, zkuste torrent znovu vynutit restartem (ing). Pokud to nefunguje, vypněte proxy a používejte pouze VPN.

Jak to nastavit: V části „NordVPN for Torrents“ níže máme průvodce nastavením pro uTorrent / bittorrent..

Jak používat NordVPN pro TOrrents / p2p / Filesharing

NordVPN je vynikající volbou pro stahování Torrent, kteří hledají anonymní VPN.

NordVPN má ideální kombinaci:

 • Zásady ochrany osobních údajů „Zero-Log“ (žádné protokoly nebo záznamy o historii relací VPN)
 • Zahrnutý proxy server Socks5: 2. možnost anonymizace provozu na torrentu
 • SmartPlay: Odemkněte weby s omezeným geografickým přístupem, včetně Netflix, Hulu a iPlayer.

Jak používat software NordVPN VPN pro Torrenting

Použití vlastního VPN klienta společnosti NordVPN je nejrychlejším / nejsnadnějším způsobem, jak se dostat do provozu a provozovat se zabezpečenými soukromými torrenty. Jediné, co musíte udělat, je připojit se k jednomu z mnoha jejich umístění VPN serveru (ideálně na torrentu přátelském místě, jako je Nizozemsko nebo Švýcarsko)..

Krok č. 1 – Otevřete software NordVPN ve vašem počítači nebo smartphonu
Krok č. 2 – Vyberte server (doporučujeme Nizozemsko) a klikněte na „Připojit“
Cvičení

Zvolte umístění serveru NordVPN

A je to. Veškerý váš internetový provoz (včetně torrentů) bude nyní směrován prostřednictvím serverů NordVPN. Je dobré udělat krok 3 při prvním použití NordVPN, jen abyste se ujistili, že funguje správně.

Krok č. 3 – Vyzkoušejte nastavení VPN pomocí torrentu pro testování IP
Postupujte podle tohoto průvodce: Jak zkontrolovat IP adresu torrentu

Jak nastavit NordVPN Socks Proxy pro torrenty

Volbu proxy serveru NordVPN Socks5 lze použít ve všech hlavních klientských počítačích torrent. Máme průvodce nastavením proxy serveru (nikoli pro NordVPN) pro: uTorrent, Deluge, Vuze, QBittorrent, & Tixati.

Máme také průvodce pro 2 aplikace pro Android, které podporují servery proxy: tTorrent & Flud.

Pokud si nejste jisti, zda chcete použít proxy, nebo ne, podívejte se na: VPN vs. proxy (pro torrenty)

Krok č. 1 – Získání uživatelského jména / hesla

NordVPN používá přesně stejné přihlašovací jméno / heslo, ať už používáte VPN nebo proxy. Přihlašovací údaje nastavíte při registraci a zapomenuté heslo můžete znovu zaslat e-mailem.

Krok č. 2 – Vyberte server

NordVPN umožňuje p2p / torrenty v konkrétních umístěních na serveru (v současné době podpora p2p ve 12 zemích). Konkrétní servery v každém umístění také umožňují připojení proxy serveru Socks5. Zde je kompletní seznam serverů NordVPN.

Můžete vidět aktuální zatížení serveru pro každý server (jak je to přeplněné). Ve sloupci Název zkopírujte název serveru, který chcete použít pro tento kurz. Je důležité se ujistit, že ve sloupci SOCKS5 je zaškrtnutý server, který zvolíte, což znamená, že tento server podporuje připojení proxy.

Použijeme: nl2.nordvpn.com pro tento tutoriál, ale můžete použít libovolné umístění serveru, pokud podporuje Socks5 a p2p.

Umístění serveru NordVPN p2p (podporující server proxy Socks)

Vyberte umístění serveru v části „P2P“ v seznamu serverů NordVPN. Ujistěte se, že server podporuje Socks5

Krok # 3 – Shromažďujte všechny informace, které potřebujete k nastavení torrent klienta

K nastavení serveru proxy v každém klientském softwaru torrent potřebujete 4 informace:

 1. Uživatelské jméno (stejné jako vaše uživatelské jméno VPN)
 2. Heslo (Stejné jako heslo VPN)
 3. Adresa serveru: Používáme nl2.nordvpn.com, ale můžete použít nl3, nl4 nebo jinou zemi (lu1.nordvpn.com, lu2 atd.).
 4. Port # 1080 (Všechny proxy servery NordVPN socks používají port 1080)

Krok č. 4 – Nastavení proxy serveru Torrent Client

Pro tuto příručku používáme klienta uTorrent / Bittorrent (protože je v současné době nejoblíbenější), ale také máme průvodce pro většinu ostatních hlavních torrent klientů. Stačí nahradit informace, které jste získali v kroku 3, informacemi uvedenými v průvodci.

Další průvodce nastavením: Vuze, Deluge, QBittorrent

1. V aplikaci uTorrent přejděte na Jídelní lístek > Možnosti > Preference (nebo stiskněte Ctrl + P v oknech)
2. Klikněte na záložku ‘Připojení’ na levé straně nabídky předvoleb
3. Zaškrtněte políčko „Ověřování“, abyste mohli zadat uživatelské jméno / heslo
4. Změňte nastavení tak, aby odpovídalo níže uvedeným, zadejte své vlastní uživatelské jméno / heslo / jméno serveru

 1. Vybrat Ponožky5 z rozbalovací nabídky
 2. Adresa serveru (ze sloupce „Název“ v seznamu serverů NordVPN
 3. 1080
 4. Vaše uživatelské jméno NordVPN
 5. Vaše heslo NordVPN

uTorrent proxy nastavení (NordVPN Socks5)

Nastavení proxy serveru NordVPN v programu uTorrent. Zobrazeno s automatickým předáváním portů (pokud váš router podporuje UPnP)

5. Ujistěte se, že je zaškrtnuto každé políčko v části „Proxy server“. Toto nastavení zabraňuje uTorrentu v úniku určitých připojení mimo proxy tunel (špatné). Chcete se ujistit, že uTorrent používá proxy adresu IP pro všechna připojení peer a tracker.

Port pro naslouchání / UPnP
Na obrázku výše je zaškrtnuto každé políčko v části „Port pro naslouchání“. Pokud máte v routeru povoleno UPnP, je to nejlepší / nejjednodušší volba. Většina směrovačů má ve výchozím nastavení povoleno uPnP. uPnP je v podstatě automatická technologie směrování portů.

Pokud toto nastavení zkusíte a nefungují, možná budete muset zkusit ruční předávání portů. Pokud již uTorrent ručně přeposíláte přes router, zrušte zaškrtnutí políček, s výjimkou „Výjimky brány firewall systému Windows“, a do pole „Port použitý pro příchozí připojení“ zadejte váš přeposlaný port uTorrent. Další nápovědu najdete v této příručce pro přesměrování portů pro uTorrent.

Krok č. 5 – Zkontrolujte IP adresu uTorrentu (ověřte nastavení proxy)

Poté, co stisknete tlačítko Použít se všemi výše uvedenými nastaveními proxy, stáhněte si testovací torrent a zkontrolujte, zda funguje. Pokud ano, je pravděpodobné, že váš proxy server pracuje správně. Pokud si nemůžete stáhnout torrent, znovu zkontrolujte nastavení uživatelského jména / hesla / adresy / portu.

Nejlepším způsobem, jak ověřit proxy, je řádná anonymizace stahování torrentů. Zkontrolujte torrent torrent pomocí vlastního sledovacího torrentu IP.

Jak se NordVPN porovnává s jinými VPN s podporou torrentů?

NordVPN má v podstatě všechny funkce, které chcete v síti VPN, pokud jej plánujete používat především pro stahování torrentů. NordVPN má také přidaný bonus technologie SmartPlay, kterou ostatní VPN nepřekonají.

Nejprve se podívejme na klady a zápory…

NordVPN Pros

NordVPN má všechny funkce, které chcete v torrent VPN:

 1. Pravdivé zásady ochrany osobních údajů „Zero-Log“
 2. Torrenty jsou povoleny (i když pouze na konkrétních místech ve 12+ zemích)
 3. 256bitové šifrování
 4. Ochrana proti úniku IP (zabití přepínače a úniky DNS)
 5. Zakázkový software pro všechny hlavní platformy (PC / Mac / Android / iOS)

A funkce SmartPlay je obrovský bonus. Můžete sledovat Netflix nebo Hulu jediným kliknutím na cestách do zahraničí, kde je blokováno 90 +% ostatních VPN.

Zásady 100% vrácení peněz: NordVPN nabízí bezpodmínečnou 30denní politiku vrácení peněz (velký PRO), takže si můžete vyzkoušet jejich službu v podstatě bez rizika.

Nevýhody NordVPN

Při testování jsme nalezli pouze 2 negativy:

 1. Jejich servery mají tendenci být trochu více přeplněné než jiné VPN, takže možná nebudete moci maximalizovat ultrarychlé připojení. Stále máme 25+ Mbps na mnoha serverových místech, což je více než dost pro streamování netflix za 4k.
 2. Můžete si vybrat zemi serveru, ale ne město. Pro většinu lidí to nebude problém, ale zjistili jsme, že je trochu nepříjemné, že jsme si nemohli vybrat server Eastcoast USA, a software místo toho automaticky vybere umístění serveru v USA. Jejich tým tvrdí, že tato funkce bude přidána v budoucnu.

NordVPN vs jiné VPN

Funkce nabízené společností NordVPN jsou velmi podobné 2 dalším oblíbeným službám Torrent-Friendly VPN: Private Internet Access a IPVanish.

Zde je několik pokynů, které zvolit…

Vyberte NordVPN, pokud:

 • Přístup Netflix / Hulu je důležitý. Smartplay je úžasná. PIA & Protokol IPVanish je blokován programem Netflix.
 • Chcete více umístění serveru Socks5 (PIA, IPVanish mají pouze 1)
 • Chcete poskytovatele VPN, který nemá sídlo v USA
 • Vaše připojení k internetu je 30 Mb / s nebo pomalejší

Zvolte IPVanish, pokud:

 • Chcete absolutně nejrychlejší VPN (IPVanish je schopen rychlosti 100 Mbps + rychlosti)
 • Nevadí vám platit více, abyste získali lepší výkon / podporu / rychlosti

Nebo…

 • Přečtěte si naši recenzi IPVanish
 • IPVanish vs. NordVPN (úplné srovnání)

Soukromý přístup k internetu zvolte, pokud:

 • Chcete nejlepší hodnotu (většina funkcí za nejlevnější cenu)
 • Většinou chcete VPN pro torrenting
 • Chcete více možností šifrování (PIA umožňuje měnit sílu šifrování nebo přepínat šifry. Čisté.)
 • Chcete prověřenou VPN s nulovým protokolem (Nároky PIA na protokolování byly testovány u soudu FBI a potvrzeny).
 • Myslíte si, že 3,33 $ / měsíc pro neomezenou šířku pásma / rychlosti zní jako dobrý obchod (Přečtěte si naši úplnou recenzi PIA)

Cvičení

FInal Myšlenky a další užitečné návody…

NordVPN je solidní všestranná VPN. Jsou také nejlepší volbou, pokud chcete přistupovat k Netflixu (nenašli jsme žádné další VPN s nulovým protokolem, které jsou stále kompatibilní s Netflixem).

Jejich 30denní zásada 100% vrácení peněz je úžasná, a pokud nejste spokojeni, získáte plnou náhradu.

Nemáme žádné stížnosti, pokud jde o jejich soukromí nebo zabezpečení a jak zjistili, že jejich služba je vynikající volbou pro bittorentní uživatele. Odběratelům platíme již téměř 2 roky. A pokud je to o něco dražší, než byste chtěli, získejte PIA. Soukromý přístup k internetu je nejlepší levnou VPN, kterou si můžete koupit (přesto náš opionion).

Průměrné hodnocení NordVPN: 88%
Vlastnosti – 10
Zabezpečení – 9
Soukromí – 10
Rychlost – 7
Cena / hodnota – 8

NordVPN 27. prosince 2016 88/100 hvězd
Služba VPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me