OnPay

OnPay

https://onpay.com/

tl; dr

OnPay je dobrá mzdová služba. Má svůj spravedlivý podíl na kladech a záporech, ale díky cenovému bodu je dobrým uchazečem v oboru. Další informace.

Recenze OnPay – 9 profesionálů & 4 nevýhody OnPay mzdy

Nikdy jsem se nepotkal s majitelem malé firmy, který má rád týden mzdy. Pokud si mohou dovolit najmout někoho, kdo za ně vede mzdové agendy, nesdílejí stejný druh pohrdání. Pokud si vzali na sebe vedení mezd, pak mohu zaručit, že to všichni naprosto pohrdají…

Dobrá věc je, že v současné době žijeme v budoucnosti, a se vzestupem internetu se zdá, že vždy existuje aplikace pro něco.

Učení vaření? K tomu je aplikace.

Nenávidíte sledování obchodních výdajů ručně? K tomu je aplikace.

Dread payroll? Je tu OnPay!

Při výzkumu pro naši sérii revizí mezd jsme se setkali s OnPay a mysleli jsme si, že dostatečně dobře vyřeší bod bolesti mezd (whoa, twister jazyka), aby bylo možné provést kontrolu.

Ale než se dostaneme k tomu, jak dobře software funguje, mysleli jsme si, že je nejlepší vám trochu nahlédnout za historii společnosti.

OnPay’s Little Story

Řeknout, že OnPay je podobný jiným startupům, nesený z konferenčních sálů exkluzivních společností s rizikovým kapitálem, by byl nespravedlností vůči SaaS (Software-as-a-Service).

Ve skutečnosti je OnPay již několik let v mzdovém průmyslu.

Malý rodinný podnik začal před mnoha měsíci, před vzestupem internetu. Když společnost najala generálního ředitele Jesse Burgessa, aby v roce 2007 provozoval společnost, musel najít způsoby, jak zefektivnit 6 úředníků společnosti při jednání s více než 200 malými podniky.

Jak si dokážete představit, ukázalo se, že se jedná o náročný úkol a nově razený generální ředitel se musel rychle přizpůsobit.

Měl žárovkovou chvíli, když si uvědomil, že mzdové podnikání může být snadno automatizováno a přesunuto online, takže vzal skok víry, rebrandingoval společnost, a tak se narodil OnPay.

OnPay využil svých zkušeností s tak dlouhou dobou v mzdovém průmyslu a kombinoval je s nejnovějšími technologickými inovacemi, aby svým zákazníkům poskytl mzdový software, který je spolehlivý, snadno použitelný a pohodlný a uvolňuje své klienty, aby se mohli soustředit o tom, co umí nejlépe – vedení jejich příslušných podniků.

Nedávno si najali CPA Katelyn Sullivan od Ernsta & Young, aby pomohl vést vývoj účetních a účetních partnerů v USA.

K dnešnímu dni zpracovává OnPay více než 2 miliardy dolarů v mezd ročně, napříč 50 státy v Americe.

Působivé to není?

Je OnPay to pravé pro vaše podnikání?

Z našeho výzkumu se zdá, že OnPay je rockovou hvězdou mezd SaaS společností.

Mají zkušenosti, mají techniku, mají ty správné lidi a nejsou závislí na financování rizikovým kapitálem (což znamená, že musí dělat, co chtějí, aniž by se museli bát vzdání kontroly).

Inteligentní spotřebitelé jako vy však vědí, že pro společnost je snadné povýšit se na tiskové zprávy a nestydatá vlastní propagace. Jedna otázka, kterou se chytrý koncový uživatel zeptá, je velmi jednoduchá:

“Je to SaaS tím pravým pro moji společnost?”

Na vnější straně to může vypadat pěkně, leštěně a leskle, ale pokud to nefunguje dobře, skončíte frustrovaní, otrávení a nepříjemní.

Zadejte Bitcatcha, nejlepší zdroj pro malé online podniky dostupné na internetu #shamelessselfplug #sorrynotsorry.

Provedeme důkladnou kontrolu OnPay a uvedeme její výhody & nevýhody, takže můžete učinit vypočtené rozhodnutí, zda software pro vás bude dobře fungovat. V zásadě budeme mít problém s testováním softwaru a jeho podrobným popisem, takže nemusíte – šetříte čas a možná i drahé peníze.

Můžete nám poděkovat později 🙂

9 způsobů OnPay Rocks!

1. Profesionální uživatelské rozhraní!

Neexistuje lepší způsob, jak to vyjádřit – rozhraní OnPay je profesionální vzhled!

Když jsme se poprvé přihlásili do programu a nastavili vše, naše první myšlenky byly „huh, to je opravdu základní“.

Ale základní neznamená, že je to špatné. Základní znamená, že to dělá věci, aniž by bylo potřeba všeho vkusu.

onpay payroll má jednoduché uživatelské rozhraní

Palubní deska je jednoduchá a zobrazuje 4 hlavní dlaždice, které jsou vaše „Poslední běhy“, „Další naplánované běhy plateb“, „Důležitá data“ a „Nabídky zaměstnanců“..

Vlevo je místo, kde najdete karty pro procházení webu.

Ukazuje vám vaše „pracovníky“ (do kterých musíte při registraci zaregistrovat), „výplatní listinu“ (maso a brambory softwaru), „zprávy“, „HR funkce“ a „nastavení“ – vše oblečené uklidňující modrý odstín.

Je to rozhraní, které by zralý, profesionální obchodní dav mohl dávat přednost, protože je čistý a dělá svou práci bez rozptylování.

2. Snadno na palubě nových zaměstnanců

OnPay vám usnadňuje přivést do systému nové nájemné, které je zasláno nebem, protože poslední věcí, kterou chcete u mzdového programu, je bojovat se systémem o přidání nových zaměstnanců.

onpay payroll snadno přidat zaměstnance

Jediné, co musíte udělat, je zamířit na kartu „Zaměstnanci“, kliknout na „Zaměstnanci“ a poté hledat obrovské tlačítko „Najmout pracovníka“ na pravé straně. Opravdu si to nemůžete nechat ujít.

Klikněte na to a dostanete se na stránku, kde budete mít 3 možnosti – „Odeslat nabídkový dopis“, „Přidat zaměstnance“, „Přidat dodavatele“.

onpay payroll má možnosti pro najmutí nového zaměstnance

Jakmile kliknete na „Přidat zaměstnance“, budete vyzváni k vyplnění základních údajů o zaměstnanci.

onpay payroll input info o zaměstnanci

Jedna věc, kterou si vážím, je schopnost vyzvat zaměstnance, aby sami zadali své osobní údaje. To vám ušetří spoustu času, protože se nemusíte obávat všech informací, které o sobě mají. Nevýhodou je, že si mohou vzpomenout na svůj vlastní sladký čas, takže to může být docela dvojsečný meč.

Jakmile vyplníte požadované informace, stačí kliknout na „Pokračovat“, postupujte podle pokynů na obrazovce a OnPay automaticky pošle e-mail s výzvou k nové výpůjčce, aby vyplnil jejich údaje – rychlé, snadné a pohodlné!

Líbí se nám to!

3. Přizpůsobitelný řídicí panel!

V prvním bodě jsme uvedli, jak jednoduchý je přístrojový panel. Ačkoli jsme s tím spokojeni, může to být trochu… vanilka pro lidi, kteří dávají přednost trochu většímu vzrušení v jejich životě.

Dobrá věc je, že OnPay přizpůsobil svůj dashboard, takže s ním můžete provádět změny, pokud se nudíte s tím, jak vypadá dashboard.

onpay payroll umožňuje přizpůsobení dashboardu

Posuňte se až na dno a najdete tlačítko „Přizpůsobit řídicí panel“. Klikněte na něj a uvidíte možnosti, které máte.

možnosti přizpůsobení řídicího panelu na výplatní listině

I když to není tak podrobné, jak bychom chtěli, je hezké mít řídicí panel, který můžeme vyladit podle našich preferencí. Pokud dáváte přednost věcem ještě hezčí, můžete vypnout některé dlaždice pro tento elegantní vzhled zenu.

4. Milujeme funkci vyhledávání zaměstnanců!

Menší společnosti tedy s tím nemusí mít velký problém, ale pokud má vaše malá firma 15 nebo více lidí s vysokou mírou fluktuace, bude tato funkce jednou z vašich nejoblíbenějších funkcí v programu.

Víte, jak to je s vaším starým mzdovým systémem, pokud jste chtěli vyhledat nebo provést změny u určitého zaměstnance, budete muset procházet až do konce času v nekonečném seznamu zaměstnanců, jen najít ten, který chcete?

Tyto dny nekonečného rolování jsou nyní u funkce vyhledávání zaměstnanců!

onpay payroll umožňuje vyhledávání zaměstnanců

Tým v OnPay pravděpodobně přišel na to, jakou bolestí je tolik posouvat, aby našel konkrétního zaměstnance, protože tuto funkci „Najít zaměstnance“ zpřístupnili prostřednictvím všech dostupných karet..

Chcete-li najít zaměstnance, stačí kliknout na toto tlačítko a zadat jméno zaměstnance.

OnPay vás automaticky najde a uvede vás na jeho stránku profilu, kde můžete snadno udělat vše, co potřebujete pro jejich profil..

Nejedná se o obrovskou funkci, ale určitě je používání programu mnohem pohodlnější.

Protože jsme na téma zaměstnanců, je tu další malá, ale velmi ceněná funkce, kterou se nám líbí – profilový obrázek zaměstnanců je v softwaru jasně zobrazen!

Jistě, nemusí to vypadat jako hodně pro opravdu malé týmy, ale pokud jste ve vysokorychlostním podniku s více než 15 zaměstnanci, tváře a jména se rychle zapomenou, zejména v situacích s vysokým tlakem..

Doslovné pojmenování tváře vám pomůže snadněji rozpoznat své zaměstnance, což vám pomůže vyhnout se potenciálně trapným situacím, jako je například neúmyslné oslovení Petra, když je jeho jméno ve skutečnosti Horatio.

5. Provozování mezd – již není komplikovaný!

To, co bývalo časově náročný proces, který může trvat celý den nebo dva, lze nyní pomocí OnPay snadno udělat během několika minut.

Výplatní listina s OnPay se provádí ve 4 jednoduchých krocích:

 1. Vyberte zaměstnance, pro kterého chcete spustit výplatní listinu
 2. Zadejte pracovní dobu (pro zaměstnance platené každou hodinu)
 3. Zkontrolujte výplatní listinu
 4. Schválit výplatní listinu

Je úžasné, že vám OnPay umožňuje vybrat zaměstnance, pro které chcete spustit výplatní listinu. To vám umožní uspořádat své mzdové sekvence, např. nejprve proveďte výplatu mezd pro placené zaměstnance, poté přejděte k hodinovým, poté smluvním zaměstnancům.

výplatní listina se snadno provádí onpay

Pokud jde o zadávání odpracovaných hodin, je to docela jednoduché – zadejte hodiny, které váš hodinový personál odpracoval pro běh.

zobrazit podrobnosti o zaměstnanci na jednom pohledu s výplatou mezd

Všechny podrobnosti můžete vidět na jedné obrazovce. Jediné, co musíte udělat, je zadat příslušné podrobnosti a máte hotovo!

Revizní část sekvence se dostane tam, kde je zajímavá. OnPay vypracuje podrobnou recenzi na výplatní listině, takže budete mít ptačí pohled na všechno, což vám umožní zjistit, kam směřuje každá cent.

onpay payroll má podrobný přehled mezd

Příjemné je, že OnPay má integrovaný varovný systém, pokud detekuje neobvyklé nebo možné chyby ve výplatě.

onpay payroll bude varovat před chybou mezd

Pokud se pokusíte pokračovat s těmito chybami, zobrazí se vám další vyskakovací okno s varováním. To vám pomůže vyhnout se lidským chybám v mzdovém programu.

Výplata výplaty výplaty výplaty

Jakmile vše vyřešíte a budete spokojeni s výplatní listinou, posledním krokem tohoto procesu je zasažení „Schválit výplatní listinu“ na další obrazovce.

onpay výplatní listina

OnPay poté přistoupí k automatickému připsání mezd na účty vašich zaměstnanců, což vám ušetří bolesti hlavy při provádění převodu prostředků sami!

6. Snadno opravte mzdové chyby!

U některých programů je pro nás opravdu obtížné napravit chyby v zadané mzdě. S OnPay je oprava těchto chyb ve skutečnosti celkem jednoduchá.

Přejděte na řídicí panel a klikněte na „Zobrazit vše“ v „Nedávné běhy“..

onpay payroll má výplatní deníky

Zde byste měli mít možnost vidět seznam svých nedávno odeslaných plateb. Vyhledejte ten, který chcete opravit, a stiskněte tlačítko „Odstranit“.

onpay payroll umožňuje mazání mezd

Nyní musíte tyto chyby opravit a znovu spustit výplatní listinu. Pokud tlačítko „Smazat“ nevidíte, znamená to, že běh již byl odeslán a byly provedeny platy. Chcete-li to opravit, musíte napsat týmu podpory.

7. Služba OnPay má aplikaci Reports Aplenty!

Pokud jste druh, který si opravdu užívá procházení přehledů, musím říci, že budete mít více než potěšení dlouhým seznamem přehledů OnPay:

 • Výpis mezd
 • Mzdová evidence
 • Přehled mezd
 • Shrnutí zaměstnanců
 • Shrnutí polohy
 • Shrnutí oddělení
 • Shrnutí pozice
 • Souhrn GL
 • Souhrn výdělků
 • Akruální výpis
 • Výpis pracovníků Comp
 • Shrnutí pracovníků
 • 401K Výpis
 • Shrnutí 401 kB
 • 401K Export

Pokud je třeba něco shrnout a nahlásit, pravděpodobně to má OnPay.

Mají také mapy pro ty z vás, kteří dávají přednost vizuálně řízeným zprávám.

onpay payroll má přehledy grafů

Všechny jejich přehledy jsou velmi komplexní, takže je můžete skrz ně prolistovat k obsahu svého srdce. Budete mít také možnost uložit zprávy ve formátu Excel nebo PDF – velmi pohodlné!

onpay payroll má excel a pdf formát pro zprávy

Skvělá práce na velmi užitečném systému generování zpráv, OnPay!

8. OnPay má funkce HR!

Personální a mzdové povinnosti se někdy mohou překračovat, takže má smysl, aby OnPay házel některé funkce HR do svého softwaru.

Po kliknutí na kartu HR se uživatelské rozhraní změní na osvěžující zelenou! Možná to má působit dojmem, že je HR bezpečný prostor. Bez ohledu na to, zda je to pravda, se nám to líbí!

onpay payroll má HR funkce

HR systém OnPay je zcela základní, ale dělá to, co potřebuje. Má stejné funkce jako konkurenční mzdové / personální programy, jako je portál pro zákazníky, kteří mohou žádat o dovolenou, a organizační schéma.

Personální funkce OnPay v zásadě nejsou průkopnické, ale fungují!

9. OnPay má fantastickou podporu!

Vždy jsme cítili, že společnost je jen tak silná jako tým podpory. Jsou to opravdoví hrdinové v oboru, vždy tam, aby pomáhali zákazníkům v nouzi, a jsou vždy první obrannou linií, když rozzlobení uživatelé vytvářejí nerealistické požadavky a hrozby.

S potěšením jsme zjistili, že podpůrný tým OnPay se právě stal velmi dobře informovaným a užitečným. Ale být znalý a ochotný často nestačí a tým musí rychle reagovat na požadavky nebo frustrovaní zákazníci mohou skončit jako rozzlobení zákazníci.

Vzhledem k tomu, že jejich živé hodiny chatu jsou pouze 9:00 – 20:00, nemohli okamžitě odpovědět na naše dotazy, ale podařilo se nám nás kontaktovat e-mailem první věc ráno! Odtud jsme se přesunuli k živému chatu, kde odborně zodpověděli všechny dotazy, které jsme měli.

onpay payroll má vynikající podporu

Jsou to také velmi přátelští partneři, rádi zodpoví jakékoli hloupé otázky, které by mohl mít.

onpay payroll má přátelskou podporu

Kudos týmu podpory OnPay!

4 způsoby OnPay Didn’tt Rock

OnPay pro ně má spoustu dobrých věcí, ale lhali bychom, kdybychom řekli, že software je dokonalý. Zde je několik věcí, o kterých jsme si mysleli, že OnPay potřebuje zlepšení, ale uvědomte si, že toto jsou autorovy vlastní skromné ​​názory.

1. OnPay se necítí rychle

Víte, že SaaS je opravdu rychlý, když si nevšimnete jeho rychlosti. Je to něco, co se při používání cítí správně – plynulé a nepřetržité bez přerušení.

S OnPay nemůžeme říci, že je to pomalé, protože to tak není. Je to jen tak, že rychlost není znatelně tak rychlá jako u jiných poskytovatelů. Zjistili jsme, že někdy přemýšlíme, jestli je potřeba stránku obnovit.

Stručně řečeno, rychlosti načítání stránek OnPay jsou prostě … pouze přijatelné, což je škoda, protože by to mohlo být mnohem lepší.

2. Funkce kvůli vlastnostem

Funkce OnPay vypadá nabitá, protože je. Problém je, že funkce se někdy cítí řešit, jako by tam byly jen kvůli tomu, aby tam byly.

Vezměme si například tuto „zásnubní“ funkci. Slouží pouze k rozbití ledu. Mohli s tím udělat mnohem víc, jako běhnout průzkumy veřejného mínění, aby zjistili morálku týmu, ale prostě to nechali.

onpay payroll má funkci zapojení zaměstnanců

Dalším příkladem jsou šablony dokumentů OnPay. Pokud budou provedeny dobře, mohou to být opravdu spořiče času, které nám pomohou s naší dokumentací! Zdá se, že bohužel mají pouze 2 šablony.

onpay payroll má šablony dokumentů HR

Užitečný? Ano. Jen jsme očekávali více.

3. UI vypadá dobře, ale UX potřebuje práci

Na první pohled vypadá uživatelské rozhraní OnPay opravdu čisté a tlačítka jsou na všech správných místech. Zaškrtávají všechna správná UI políčka, takže navigace na webu by neměla být problém … kromě toho, že to je, alespoň v některých případech.

Učinili několik otázek týkajících se funkčnosti. Například se podíváme na to, jak se rozhodli pro odstranění mezd.

Samozřejmě by bylo nejlepší, kdyby na kartě „Mzdy“ mohli zobrazit výkazy mezd a tlačítko „Smazat výplatu“, takže vše, co souvisí s výplatou, lze najít na jednom místě, ale není tomu tak..

Museli jsme jít na palubní desku, kliknout na „Nedávné běhy“ a odtud odstranit běh. Není to intuitivní a několikrát jsme se při používání aplikace cítili ztraceni, museli jsme se uchýlit k podpoře, abychom zjistili, co se děje.

Samozřejmě to musíte vzít s trochou soli, protože by to mohl být problém s hloupostí uživatelů (Ano, mluvím o sobě).

4. OnPay nemá žádnou mobilní aplikaci

Abychom byli spravedliví, nikdo opravdu nepotřebuje mobilní aplikaci pro provozování mezd, ale nezapomeňte, že OnPay má také personální funkce. Bude mnohem pohodlnější, kdybychom jen mohli klepnout na aplikaci a schválit (nebo odmítnout) žádosti o dovolenou a výplatní lhůty.

Víme, že se můžeme snadno přihlásit k systému OnPay pomocí prohlížeče v našem telefonu, ale specializovaná aplikace by byla pěkným malým šetřičem času, což by bylo mnohem pohodlnější pro rušné majitele firem.

Plán OnPay & Ceny: Přehled

Jednoduchost je strategie společnosti OnPay a ukazuje se v jejich cenovém plánu. Mají pouze jednu cenu, takže rozhodování je pro majitele podniků snazší.

Základní cena 40 $, dalších 6 $ na zaměstnance.

onpay mzdové plány a ceny

V situaci, kdy máte 10 zaměstnanců, vás to bude stát jen 76 USD měsíčně.

To je spravedlivá cena, kterou musíte zaplatit, s ohledem na funkce, které získáte!

Verdikt: Měli byste jít na OnPay?

To pro nás bylo opravdu těžké zkontrolovat.

Na jedné straně má OnPay potenciál pro velikost. Vypadá to profesionálně, je to jednoduché a plní své sliby. To je přesně to, co chceme v SaaS, ale vypadá to, že s každým krokem vpřed, berou … dobře ne dva, ale možná jen krok zpět.

Uživatelské rozhraní je dobré a my bychom nenazvali křivku učení obtížnou, ale OnPay má nějaké problémy s navigací UX a webem, což znamená, že pro efektivní používání softwaru budete možná muset absolvovat školení. Prostě se necítí dostatečně intuitivně.

Má spoustu funkcí, ale mnoho z nich se cítí připoutané, jako by tam existovaly. Kdyby jen vynaložili úsilí na zdokonalení těchto funkcí!

Mají také opravdu podrobné zprávy (což jsem si docela jistý, že se některým uživatelům bude líbit), ale jejich procházení nám určitě způsobí bolesti hlavy. Což je divné, protože jsme prošli podrobnými zprávami s jinými programy a byli jsme s tím naprosto v pořádku.

Stručně řečeno, OnPay funguje. Není to revoluční. Nebude vám to foukat, ale funguje to.

A s jejich nízkou cenou je to hodně. Nezapomeňte však, dostanete, za co zaplatíte!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me