Soukromý přístup k internetu vs. HideMyAss (Protokoly / Rychlost / Zabezpečení)

Soukromý přístup k internetu vs. Hidemyass

Soukromý přístup k internetu a HideMyAss Pro VPN jsou dvě z nejpopulárnějších služeb VPN na světě, ale z velmi odlišných důvodů. I když jsou oba vynikající služby, jedna ze dvou skutečně vyniká, pokud jde o potřeby uživatelů Bittorrentu.


Přečtěte si naše úplné srovnání VPN níže a zjistěte, které z těchto těžkých vah vyjde nahoře (nápověda: Není to ani tak blízko).

Profily společnosti & Souhrn funkcí

Nejprve se rychle podívejme na specifikace a funkce každé VPN, abychom mohli získat lepší představu o tom, s čím pracujeme.

Soukromý přístup k internetu

Obrázek

Funkce
Umístěný v USA
Žádné protokoly aktivity
Žádná metadata (protokoly připojení)
Servery ve 24 zemích
Cvičení
Ceny
1 měsíc – 6,95 $
Nejlepší nabídka: 1 rok za 3,33 $ / m

Všechny funkce & Ceny

HideMyAss

Obrázek

Funkce
Umístěný ve V. Británii
Žádné protokoly aktivity
Protokoly Metadata (protokoly připojení) po dobu 6 měsíců
Servery ve 221 zemích (většina VPN)

Ceny
1 měsíc – 11,52 $
Nejlepší nabídka: 1 rok za 6,55 $ / m

Všechny funkce & Ceny

Výběr VPN (nejdůležitější faktory)

Všechny služby VPN poskytují šifrování a mohou skrýt vaši IP adresu. Tam se podobnosti zastaví. Existuje několik faktorů, které určují, jak dobře bude VPN fungovat pro anonymní torrenting. Zde je seznam nejdůležitějších věcí, které je třeba při výběru VPN zvážit:

Nejdůležitější funkce VPN (pro torrenting)

 1. Zásady protokolování – Vede VPN záznamy? Jak dlouho? Jaké informace sledují?
 2. Rychlost – vyšší rychlost je samozřejmě lepší
 3. Torrent přátelskost – Opravdu VPN vítá uživatele bittorrentu nebo ruší účty pro činnost torrentu?
 4. Bezpečnostní – Důležitá je síla šifrování. Obsahuje VPN také přepínač zabíjení & soukromé servery DNS
 5. Další užitečné funkce – Proxy SOCKS5, vlastní konfigurované klienty torrentu, servery optimalizované pro p2p atd…

Porovnáme Hidemyass a soukromý přístup k internetu na všech těchto kritériích, jeden po druhém. Pojďme na to.

Zásady ochrany osobních údajů / protokolování

Zde se podíváme na to, jaké informace (pokud existují) každá VPN zaznamenává vaši aktivitu, historii připojení a stahování.

Soukromý přístup k internetu

Společnost PIA sídlí v USA, kde se zákony pro uchovávání dat nevztahují na poskytovatele VPN.

Zásady protokolování: Soukromý přístup k internetu uvádí, že neuchovávají žádné protokoly aktivit ani nesledují ani neukládají historii relací ani metadata. To znamená, že nezaznamenávají vaši IP adresu, historii připojení ani množství přenesených dat. Jedná se o skutečnou VPN bez protokolování.

Hidemyass

Hidemyass má sídlo ve Velké Británii a podléhá britským zákonům o uchovávání dat (které se vztahují na VPN).

Zásady protokolování: Hidemyass potvrdil, že i když přímo nesledují vaši aktivitu VPN, uchovávají protokoly připojení po dobu 2-3 měsíců. Tyto protokoly obsahují historii vaší IP adresy a množství přenesených dat. Výsledkem je, že jsou schopni předávat oznámení podle zákona DMCA a bylo o nich známo.

Analýza:
PIA je skutečným poskytovatelem VPN bez protokolování. Toto je optimální úroveň soukromí pro uživatele bittorrentu a je to něco, co se Hidemyass prostě nemůže shodovat, protože je podle britských zákonů o uchovávání dat vyžadováno k zaznamenávání metadat historie relací jejich zákazníků.. PIA zde zvítězila.

VÍTĚZ: Soukromý přístup k internetu

Navštívit stránku

Bezpečnostní

Pojďme se podívat na sílu šifrování, úniky IP a další funkce zabezpečení…

Soukromý přístup k internetu

Šifrování tunelů: až 256 bitů AES (průmyslový standard)
Šifrování handshake: 4096bitové klíče (vynikající)
Vlastní nastavení šifrování: Ano

Další bezpečnostní funkce:

 • Ochrana proti úniku IPv6
 • Ochrana před únikem DNS
 • VPN Kill-Switch (zabraňte úniku IP, pokud VPN selže)

Hidemyass

Šifrování tunelů: až 256 bitů AES (průmyslový standard)
Šifrování handshake: 2048bitové klíče (dobré)
Vlastní nastavení šifrování: Ne

Další bezpečnostní funkce:

 • Secure IP-Bind (kill-switch)

Analýza:
Soukromé připojení k internetu také vyhraje toto kolo. Jedná se o software, který má zabudovanou ochranu před 3 nejběžnějšími úniky IP. V nabídce pokročilých nastavení svého softwaru si můžete vybrat, které z nich chcete povolit. Ochrana proti úniku DNS je zvláště užitečná, protože zajišťuje, že servery DNS vašeho poskytovatele Internetu se nikdy nepoužívají (pokud neblokujete úniky DNS, váš poskytovatel internetových služeb může stále sledovat vaši webovou historii).

Kromě toho má PIA jedny z nejlepších šifrování v oboru (a je plně přizpůsobitelné v pokročilém nastavení šifrování stolního softwaru PIA). To vám umožní doladit dokonalou kombinaci bezpečnosti a rychlosti (v závislosti na vašich potřebách) nebo prostě jít s doporučenými nastaveními.
Soukromý přístup k internetu hrany HMA téměř na všech bezpečnostních funkcí.

VÍTĚZ: Soukromý přístup k internetu

Navštívit stránku

Přátelství Torrent / p2p

Mnoho VPN říká, že povoluje torrent, pouze později zruší nebo pozastaví účty pro činnost torrentu. Některé sítě VPN jsou stavěny od základu tak, aby byly přátelštější než ostatní.

Soukromý přístup k internetu

Soukromý přístup k internetu je jedním z nejvíce přátelských poskytovatelů VPN, které jsme testovali. Neomezují aktivitu torrentu na konkrétní servery (i když by se ale pravděpodobně raději drželi serverů mimo USA / UK).

Stejně jako všechny renomované sítě VPN nepodporuje PIA ani nepodporuje nelegální stahování (ani my). Bez ohledu na to, co stáhnete, však nemohou propojit žádnou online aktivitu s konkrétními účty nebo uživateli.

Protože nemonitorují ani nelogují vaši historii připojení ani aktivitu VPN, je nemožné sledovat stahování torrentů na konkrétní účet vpn. (a mohou existovat desítky nebo stovky uživatelů, kteří sdílejí stejný server VPN).

Hidemyass

Hidemyass konkrétně neblokuje přístup torrenty / p2p ve své síti. Jejich smluvní podmínky uvádějí, že zruší účty z důvodu nezákonné činnosti.

Toto vlákno vám poskytne lepší představu o jejich zásadách torrentu v praxi.

Důležitá poznámka: HMA má schopnost sledovat stahování torrentů na konkrétní účty, protože vedou protokoly připojení pro každý účet. To znamená, že mohou (a mohou) pozastavit / zrušit účty, pokud se rozhodnete stáhnout méně než legální soubory.

Rychlost (PIA vs. HMA nejrychlejší)

Torrenting je činnost s velkou šířkou pásma a vyšší rychlost je vždy lepší, že? Uvidíme, která VPN vám umožní použít nejvyšší procento vašeho vysokorychlostního připojení.

Soukromý přístup k internetu

PIA USA Speed ​​Test

Kalifornie, USA

Soukromý přístup k internetu Kanada Test rychlosti

Toronto, Kanada

Soukromý přístup k internetu Nizozemský server test rychlosti

Amsterdam, Nizozemsko (oblíbené pro p2p)

Hidemyass

Test rychlosti Hidemyass NYC

New York, USA

Hidemyass chicago speed test

Chicago, USA

Obrázek

Toronto, Kanada

Nejrychlejší analýza:
Soukromý přístup k internetu zde vyhrává s velkým rozpětím. Obzvláště působivý je rozdíl v šířce pásma proti proudu. PIA dokázala získat více než 80% našeho připojení 50 Mb / s na všech 3 testovaných serverech. (Pro informaci potřebujete pouze 5–7 Mb / s pro streamování filmu v HD).

Když se domníváte, že PIA je přibližně poloviční cena HMA, je to snadná volba, pokud rychlost je váš faktor 1. Také se vyplatí podívat se na IPVanish (což je nejrychlejší netlogovací vpn, který jsme testovali). Provedli jsme úplné srovnání IPVanish vs PIA.

VÍTĚZ: Soukromý přístup k internetu

Navštívit stránku

Užitečné extra služby pro Torrenting

Většina sítí VPN nabízí pouze službu VPN, ale některé z více vpn zaměřených na torrent zahrnují další funkce, které uživatelé bittorrentu milují. Například: Torguarde obsahuje instalátor auto-proxy, který okamžitě nakonfiguruje váš oblíbený torrentový software tak, aby používal jejich torrent proxy službu. BTguard má vlastní verze uTorrentu a potápí se s jejich nastavením proxy již nainstalována.

Co vám tedy tyto dva VPN VPN nabízejí??

Soukromý přístup k internetu

Soukromý přístup k internetuJe jednou z mála VPN, které zahrnují bezplatnou proxy proxy službu s každým balíčkem VPN.

Anonymní proxy služby jsou oblíbené u uživatelů bittorrentů, protože pracují s každým hlavním klientem torrentu, obvykle jsou rychlejší než VPN a obvykle stojí méně. Nevýhody proxy ponožky nejsou šifrovány (VPN nabízí extrémně silné šifrování).

S PIA však můžete získat to nejlepší z obou světů a používat VPN + Proxy současně, protože umožňují 5 současných připojení z jednoho účtu. To znamená, že vaše torrentová adresa bude vaše proxy IP, adresa vašeho webového prohlížeče bude vaše VPN IP a žádná z nich nebude odpovídat vaší skutečné IP adrese. Jinými slovy, budete velmi anonymní.

Dokonce máme podrobné průvodce nastavením, který vám ukáže, jak to provést ve vašem oblíbeném torrent softwaru.

Proxy & Průvodce nastavením VPN:

 • uTorrent
 • Vuze
 • Potopa
 • QBittorrent
 • Flud (pro Android)

Ceny

I když si myslím, že cena by měla být nízkou prioritou, pokud jde o bezpečnost a soukromí, není tajemstvím, že lidé dávají přednost nízké ceně za nízkou cenu. Cena VPN se pohybuje v rozmezí od přibližně 3 $ / měsíc do 20 $ / ma vyšší. Dobrou zprávou je, že cena neznamená vždy kvalitu, a některé z nejlepších VPN, které jsme testovali, jsou také nejdostupnější.

Zde je srovnání soukromého přístupu k internetu s Hidemyass, pokud jde o cenu:

Soukromý přístup k internetu

Ceny

 • 1 měsíc – 6,95 $
 • 6 měsíců – 35,95 $
 • 1 rok – 39,95 $ (3,33 $ / měsíc)

Hidemyass

Ceny

 • 1 měsíc – 11,52 $ / měsíc
 • 6 měsíců – 8,33 $ / měsíc
 • 1 rok – 6,55 $ / měsíc

Bez ohledu na to, jakou délku předplatného si zvolíte pro obě PIA & HMA, funkce jsou stejné, bez ohledu na dobu trvání. Pokud si vyberete možnost předplatného na 12 měsíců, získáte zjevně výraznou slevu na obě služby. Pokud máte obavy z výčitek kupujícího, rozveselte se. Obě VPN nabízejí 100% záruku vrácení peněz.

Soukromý přístup k internetu má sedmidenní zásadu vrácení peněz a Hidemyass má 30denní politiku vrácení peněz (pokud neporušíte podmínky nebo nepřenášíte více než 10 GB dat).

Zde jsou snímky jednotlivých VPN přesných podrobností o cenách:

Stránka s cenami soukromého přístupu k internetu

Plány a ceny soukromého přístupu k internetu

Hidemyass nabízí své služby VPN v přesně stejných délkách předplatného jako PIA (1 měsíc, 6 měsíců a 12 měsíců). Bohužel účtují téměř dvojnásobnou cenu PIA za každé trvání předplatného.

Ceny Hidemyass VPN

Ceny / plány pro Hidemyass

Závěr: A vítězem je…

Toto zúčtování nebylo ani těsné. Podle mého počtu, Soukromý přístup k internetu vyhrál každé jedno kolo.

Tím nechci říci, že Hidemyass je špatná VPN. Ve skutečnosti dělají mnoho věcí velmi dobře (jejich software je dobrý a jsou jedinou VPN s podporou technické podpory živých telefonů). Realita je taková, že Hidemyass není navržen pro potřeby uživatelů bittorrentu, zatímco PIA patří mezi nejpřátelštější VPN na světě.

Nemělo by tedy být žádným překvapením, že Private Internet Access byl jmenován naší nejlepší VPN pro torrenting (2014/2015)

Zde je shrnutí shody hlava-hlava:

Soukromý internetový přístup vs. Hidemyass (shrnutí)

Vlastnosti
Vítěz
Podrobnosti
Soukromí / ProtokolyPIAPIA udržuje nulové protokoly nebo metadata. HMA vede protokoly.
BezpečnostníPIAPIA má nastavitelnou šifrovací sílu až 256 bitů AES w / 4096 bitů
Torrent FriendlyPIAPIA je podstatně šetrnější k torrentu než HMA a nemůže identifikovat jednotlivé účty
RychlostPIAV našem testování PIA překonala rychlost Hidemyass
ExtrasPIANizozemský proxy server SOCKS zahrnutý do VPN funguje skvěle pro torrenty
CenyPIAPIA stojí jen 3,33 $ / měsíc (neomezeně) vs. 6,55 $ za HMA. (Podrobnosti nabídky níže)

Analýza

Soukromý přístup na internet zcela zničil Hidemyass, pokud jde o splnění náročných požadavků na soukromí častých bittorrent uživatelů. Upřímně doporučujeme PIA je vynikající všestranná VPN, ať už pro všeobecné použití nebo pro stahování torrentů s pevným jádrem.
Pokud chcete vyzkoušet své služby bez rizika, nezapomeňte využít sedmidenní zásadu vrácení peněz společnosti PIA. PIA je zdaleka nejoblíbenější službou VPN mezi návštěvníky tohoto webu a také jednou z nejdostupnějších.Pomocí odkazu níže získáte PIA za 3,33 $ / měsíc

Nejlepší nabídka

Získejte PIA za 3,33 $ / měsíc »

Další užitečné informace

Na tomto webu máme spoustu dalších článků, které vám pomohou vybrat dokonalý torrent vpn, a jakmile to uděláte, máme průvodce „how-to“, který vám přesně ukazuje, jak nakonfigurovat oblíbeného torrent klienta tak, aby dokonale spolupracoval s vaším VPN nebo proxy služba.

Zde jsou některé z našich nejpopulárnějších článků:

Průvodci

uTorrent (Průvodce nastavením VPN / Proxy)
Vuze (průvodce nastavením VPN / proxy)
Deluge (průvodce nastavením VPN / proxy)
QBittorrent (nastavení VPN / proxy)

SOCKS vs. HTTP proxy
Porozumění protokolům VPN
Které VPN neukládají žádné protokoly?

Recenze

Soukromý přístup k internetu
Recenze IPVanish
Torguard Recenze
BTGuard Recenze
Proxy.sh recenze

Porovnání

PIA vs. IPVanish
PIA vs. Torguard
PIA vs. Proxy.sh
PIA vs. BTGuard
Torguard vs. BTGuard (proxy)

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map