Soukromý přístup k internetu vs Torguard

Soukromý přístup k internetu a Torguarde jsou dvě z nejpopulárnějších možností pro uživatele BitTorrent, kteří chtějí anonymizovat své torrenty a bezpečně stahovat torrenty.

Pokud chcete, aby vaše torrentová aktivita zůstala soukromá, nebo hledáte pouze anonymní VPN službu, obě jsou skvělou volbou (obě se staly seznamem nejlepších VPN služeb bez protokolování). -to-head, abyste viděli, který z nich skutečně vychází nahoře.

Srovnávací kritéria

Pro toto srovnání jsme vzali v úvahu obecné bezpečnostní funkce, jakož i funkce specifické pro torrent, rychlost, zákaznickou podporu a další.

Podíváme se na:

 • Zabezpečení / šifrování
 • Rychlost
 • Torrent přátelskost
 • Software / funkce
 • Podpěra, podpora
 • Cena

Shrnutí HEAD to Head

Obrázek

 • Umístěný v USA
 • Žádné protokoly aktivity, žádné protokoly připojení.
 • 256bitové šifrování AES (vlastní možnosti šifrování)
 • 4096bitové šifrovací klíče (velmi bezpečné)
 • Neomezený přenos / přenos dat
 • Zabezpečení zabíjení
 • Včetně služby VPN + Torrent Proxy
 • Žádné další funkce specifické pro torrent

Ceny / nabídky
Měsíční cena: 6,95 $ / m
Nejlepší nabídková cena: 3,33 $ / měsíc (Předplatné na 1 rok)

Naše oblíbené funkce
Soukromý přístup k internetu poskytuje více funkcí za nižší cenu než jakákoli jiná VPN. Milujeme jejich odhodlání zachovávat soukromí (skutečná zásada „nulových protokolů“), rychlost, přívětivost a vynikající software (s vlastní kontrolou nad šifrovací silou a použitým algoritmem).

Každé předplatné PIA také zahrnuje neomezené použití jejich nizozemského proxy serveru socks5 (skvělé pro torrenty).

Obrázek

 • Umístěný v USA
 • Žádné protokoly aktivity, žádné protokoly připojení.
 • 256bitové šifrování Blowfish
 • 2048bitové klíče (průmyslový standard)
 • Neomezený přenos / přenos dat
 • Zabezpečení zabíjení
 • VPN & Torrent proxy služba se prodává samostatně
 • p2p optimalizované servery, vlastní torrent proxy instalátor

Ceny / nabídky
Měsíční cena: 10 $ / m
Nejlepší nabídková cena: 4,99 $ / měsíc (Předplatné na 1 rok)

Naše oblíbené funkce
Torguard je více zaměřen na torrent než většina VPN. Nabízejí samostatnou službu „Torrent Proxy“ pro rychlé a anonymní stahování torrentů. Mají také vlastní instalační software proxy, který automaticky nakonfiguruje vašeho oblíbeného torrent klienta se správným nastavením. Mají také VPN servery optimalizované na p2p (torrent) a tajné servery VPN, které pomáhají procházet firewallem blokujícím torrent..

Navštivte soukromý přístup k internetu >

Navštivte Torguard >

Zabezpečení / soukromí

Soukromý přístup k internetu

 • Žádné záznamy. Doba.
 • 256bitové šifrování AES w / 4096bitové klíče
 • Kill-switch (systémová úroveň)
 • Anonymní platby s bitcoiny, dárkové karty
Torguarde

 • Žádné záznamy. Doba.
 • 256bitové šifrování Blowfish w / 2048bitové klíče
 • Kill-switch (na úrovni aplikace)
 • Anonymní platby bez bitcoinu

PIA i Torguard jsou poskytovateli VPN bez protokolování (zatím dobrý). Oba také přijímají anonymní platbu prostřednictvím bitcoinové kryptoměny. Právě tam končí podobnost.

PIA používá 256bitové šifrování AES (průmyslový standard) s 4096bitovými klíči pro šifrování handshake (výrazně silnější než průmyslový standard 2048bitových klíčů). Torguard na druhé straně používá 256bitové šifrování se starším (ale stále velmi solidním) šifrovacím algoritmem Blowfish. Používají 2048bitové klíče, které jsou průmyslovým standardem, ale podle mého názoru je vždy silnější.

Soukromý přístup k internetu vám také poskytuje plnou vlastní kontrolu nad šifrovací silou, použitým algoritmem a metodou autentizace dat (zabraňuje útokům typu člověk-uprostřed). Desktopová aplikace Torguardu vám nedává žádnou vlastní kontrolu, kromě toho, jaký typ serveru vyberete (různé servery používají různé šifrování)

Nastavení zabezpečení a šifrování soukromého přístupu k internetu

Pokročilá nastavení šifrování PIA

Na obrázku výše je nastavení vysoce zabezpečené, ale používá vyšší šifrování AES-128 bitů místo 256 bitů pro vyšší rychlosti (vždy existuje kompromis, pokud jde o rychlost vs. síla šifrování). Můžete vyzkoušet různá nastavení, dokud nenajdete ideální kombinaci pro své vlastní potřeby. Obvykle používám AES-256 bit, protože rychlost pro mě není hlavním faktorem.

Zabijte Switch

Torguard i PIA do svého softwaru zabudovali přepínač zabíjení, ačkoli každý implementoval tuto funkci jiným způsobem.

Torguard používá vypínač na úrovni aplikace
To znamená, že si můžete vybrat konkrétní aplikace, které budou zabity (uzavřeny), pokud dojde k náhodnému výpadku připojení VPN. Výběr aplikací, které chcete zahrnout, je stejně snadné jako jejich přidání do seznamu v nastavení softwaru Torguardu.

Je zřejmé, že pokud kupujete torguard pro torrenty, měli byste přidat torrent klienta do seznamu, takže vaše skutečná IP náhodně neteče.

Soukromý přístup k internetu používá přepínač zabíjení na úrovni systému
To znamená, že při aktivaci (zaškrtnutím políčka kill-switch v nastavení softwaru) PIA zcela zastaví veškerou internetovou aktivitu v případě neúmyslného přerušeného připojení. Jediným způsobem, jak obnovit přístup k internetu, je buď:

 1. Znovu se připojte k serveru VPN
 2. Resetujte svůj DCHP spuštěním Poradce při potížích s Windows (nebo to můžete udělat ručně).

Ani metoda kill-switch není nutně lepší ani horší. Přichází to na osobní preference.

Anonymní platby

PIA i Torguard umožňují uživatelům provádět anonymní platby. K vytvoření účtu vyžadují pouze minimální informace. Potřebujete pouze e-mailovou adresu a způsob platby.

Torguard přijímá platby bitcoinů (nejoblíbenější kryptoměna na světě).

PIA přijímá jak bitcoiny, tak i anonymní platby elektronickým obchodováním se zbytky dárkových karet z populárních obchodů (jako jsou například Starbucks, Red Lobster, Target, Best-buy, atd …). Je to důmyslné low-tech řešení, které vám umožní platit anonymně, aniž byste se museli učit, jak nakupovat, míchat, ukládat a převádět bitcoiny.

Naučte se, jak platit dárkovými kartami v našem průvodci o tom, jak platit za VPN anonymně.

Vítěz: Soukromý přístup k internetu
PIA buď svázala, nebo vyhrála každou část zúčtování zabezpečení. Pokud potřebujete co nejlepší zabezpečení (nebo se vám líbí možnosti přizpůsobení PIA), měli byste je určitě nejprve vyzkoušet. Ušetřete více než 50% při nákupu předplatného na 1 rok.

Torrent Specifické funkce

Soukromý přístup k internetu:

 • Na všech serverech jsou povoleny torrenty
 • Server Socks5 zahrnut zdarma (Nizozemsko)
Torguarde

 • Torrenty jsou povoleny na konkrétních serverech (mimo USA, mimo Spojené království)
 • Proxy služba Socks5 se prodává samostatně (5 zemí)
 • Proxy auto-installer software

Soukromý přístup k internetu
Jednou z nejlepších funkcí PIA je skutečnost, že všechna předplacení VPN zahrnují přístup k nizozemskému proxy serveru SOCKS bez protokolování. Nemají silně inzerovat tuto funkci, ale je to ideální pro torrenting a můžete snadno nakonfigurovat svůj oblíbený torrent software tak, aby skrýval vaši IP adresu pomocí tohoto proxy.

Pokyny k nastavení jsou součástí našich pokynů pro:

 • uTorrent
 • Vuze
 • Potopa

Soukromý přístup k internetu umožňuje torrent na všech serverech, i když by pravděpodobně upřednostňovali omezit vaši činnost torrentů na servery v zemích přátelských k torrentu, jako je Nizozemsko, Kanada nebo Švýcarsko.

Torguarde
Torguard také nabízí proxy službu SOCKS 5, ale prodává ji odděleně od své služby VPN, takže pokud chcete dohromady proxy a VPN, díváte se na $ 80 + / rok na rozdíl od 39,95 $ s PIA. Abychom byli spravedliví, jejich služba Torrent Proxy je velmi solidní a dává vám více možností umístění serveru.

Mají také úhledný nástroj pro instalaci proxy, který automaticky nakonfiguruje váš oblíbený torrent software (uTorrent, bitTorrent, Vuze, Deluge) s optimálním nastavením zabezpečení pro bezpečné a anonymní použití proxy služby.

To vám pomůže vyhnout se bolestem hlavy nebo záměně manuálního nastavení, které by bylo nutné použít pro proxy server PIA SOCKS proxy. (Přestože máme průvodce propojený výše)

Torguard omezuje činnost torrentu na konkrétní servery p2p (jak optimalizovat rychlost sítě a zabránit potenciálním legálním bolestem hlavy).

Vítěz: TIE
Pokud jste ochotni zaplatit za získání služby VPN + Proxy, pak Torguardova proxy služba a auto-installer jsou určitě nadřazení jedinému serveru PIA SOCKS5 (s nutným manuálním nastavením).

Samozřejmě PIA je doslova poloviční cena, tedy 39,95 $ / rok…

Test rychlosti: PIA vs. Torguard

Torguard i PIA v posledních letech dramaticky rozšířili své serverové sítě. To znamená, že existuje více umístění serveru a větší šířka pásma pro každého uživatele.

Zrychlení až 50+ Mb / s je jistě možné u obou poskytovatelů (za předpokladu, že vaše normální připojení je alespoň tak rychlé).

Soukromý přístup k internetu

PIA Nizozemsko rychlostní zkouška

Nizozemský server (PIA)

Soukromý přístup k internetu Kanada nejrychlejší

Canada Server (PIA)

Testy rychlosti Torguardu

Torguard Nizozemsko rychlostní zkouška

Nizozemský server (Torguard)

Torguard Kanada nejrychlejší

Canada Server (Torguard)

Jak vidíte, výsledky testu rychlosti jsou velmi podobné. PIA získává nepatrnou výhodu v rychlosti stahování a Torguard má vyšší rychlosti proti proudu. Vaše výsledky budou samozřejmě záviset na rychlosti připojení, vzdálenosti serveru, zatížení serveru, denní době atd…
Cvičení
Ale to je dost blízko na to, abychom to nazvali na TIE

Ceny & Zásady vrácení peněz

Jak PIA, tak Torguard jsou ve srovnání s průměrnou cenou v odvětví poměrně cenově dostupné. Každý také nabízí 7denní politika vrácení peněz.

Soukromý přístup k internetu je lepší celkovou hodnotou.
Za pouhých 39,95 $ / rok (to je 3,33 $ / měsíc) Získáte službu VPN + proxy zahrnutou za méně než cenu samotné služby VPN pro Torguard.

Cena PIA:

Ceny privátního přístupu k VPN a možnosti plánování

Stránka s cenami soukromého přístupu k internetu

Torguardova cena
Torguard má pro své VPN oddělené ceny & Proxy služba (i když dostanete balíček slevu, pokud si koupíte oba).

Služba VPN:

 • 9,99 $ / měsíc (předplatné na 1 měsíc)
 • 4,99 $ / měsíc (předplatné na 1 rok)

Torrent proxy služba

 • 5,95 $ / měsíc (předplatné na 1 měsíc)
 • 3,91 $ / měsíc (předplatné na 1 rok)

Porovnání cen Torguard VPN

Torguardovy ceny VPN

Závěr

Jasně Soukromý přístup k internetu je lepší hodnotou ale to neznamená, že jsou ideální volbou pro každého. Rychle shrneme výhody a nevýhody každého z nich, takže máte lepší představu o tom, která VPN je pro vás ta pravá.

Obrázek

KLADY

 • Levnější (od 3,33 $ / měsíc)
 • Zahrnuta služba proxy Socks5
 • Vynikající software
 • Vlastní kontrola nad možnostmi šifrování
 • Vynikající pověst v komunitě p2p
 • Na všech serverech jsou povoleny torrenty
 • Ochrana před únikem DNS a ochranou proti úniku IPv6

Obrázek

KLADY

 • Velmi vysoké rychlosti
 • Samostatná služba Torrent Proxy (5 zemí)
 • Instalační software pro automatické proxy
 • Servery optimalizované pro torrent
 • K dispozici je protokol VPN „Stealth“
 • Ochrana před únikem DNS a ochranou proti úniku IPv6
CONS

 • Proxy služba je omezena na 1 místo
 • Musíte nastavit torrent proxy ručně
 • Méně umístění VPN serveru než Torguard
NEVÝHODY

 • Za VPN musíte platit zvlášť & Proxy
 • Torrenty jsou povoleny pouze na konkrétních serverech
 • Žádná kontrola nad šifrovací silou / algoritmem
 • Torguard VPN je dražší než služba PIA

Takže, kterou VPN byste si měli vybrat?

Pravda je, že drtivá většina lidí bude pravděpodobně lepší se soukromým přístupem na internet (za předpokladu, že cena je jedním z vašich hlavních kritérií výběru. PIA vám dává více peněz za vaše peníze než Torguard a jejich software je rozhodně o krok napřed). Převážná většina lidí bude pravděpodobně mít lepší přístup na internet…

Měli byste si vybrat Torguarda, pokud…

 • Chcete nejlepší proxy službu pro torrenty (Torguard je určitě nejlepší torrent proxy)
 • Nechcete, abyste museli ručně konfigurovat váš torrent software pro použití proxy
 • Jste ochotni zaplatit trochu více za mírné zvýšení rychlosti VPN
 • Nezajímá vás mít vlastní kontrolu nad šifrováním VPN

Měli byste zvolit soukromý přístup k internetu, pokud…

 • Chcete nejlepší cenu / hodnotu
 • Chcete nejlepší službu VPN / zabezpečení / software
 • Nepotřebujete více než jedno umístění proxy serveru

Sečteno a podtrženo: Soukromý přístup k internetu bude pro většinu uživatelů tou nejlepší volbou
Osobně se přihlašuji k odběru PIA, přestože jako recenzent mohu zdarma získat prakticky jakoukoli službu VPN. Jejich zabezpečení je pevné, téměř jsem nikdy nepřerušil spojení a bezplatná proxy služba SOCKS5 je pěkný bonus. To je jen několik důvodů, proč jsme v roce 2015 jmenovali PIA nejlepší VPN pro Torrenting.

Ještě jsem nenašel jinou službu VPN, která nabízí více funkcí, soukromí a výkon než PIA za méně než 40 $ / rok. Obzvláště pokud jde o náročné požadavky na soukromí uživatelů bittorrentu.

Můžete vyzkoušet PIA prakticky bez rizika (díky jejich 7denní záruce na peníze).
Jsem si jistý, že se vám bude líbit.
Získejte soukromý přístup k internetu »

Další odkazy / zdroje

Zde je několik dalších článků, které vám mohou pomoci:

Recenze VPN
Torguarde
Soukromý přístup k internetu
Proxy.sh
IPVanish
ibVPN
Pokyny pro nastavení proxy serveru
uTorrent
Vuze
Potopa
QBittorrent
Průvodci / žebříčky
Úplně anonymní torrent ve 3 krocích
HTTP vs SOCKS Proxy (pro torrenty)
Nejlepší VPN služby pro Torrenting
Jak platit za VPN anonymně
Jak šifrovat vaše torrenty
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me