Recenze: Torguard Torrent VPN a proxy služba

Torguarde je skutečným poskytovatelem VPN „bez protokolů“ se sídlem v USA. Nabízejí anonymní proxy i službu VPN (prodávají se samostatně). Na rozdíl od většiny ostatních sítí VPN, Torguard specificky přizpůsobil své služby a reklamu přísným požadavkům na soukromí častých uživatelů bittorrentu..

Torguard: 1. Podívej

Torguard Recenze: Profil pic

Technické specifikace

 • Žádné protokoly. Doba. ()
 • 256bitové šifrování AES (vynikající)
 • Služba VPN nebo Torrent Proxy (prodává se samostatně)
 • Kompatibilní s Windows / Mac / Android / iPhone
 • Servery 1 Gbps + ve více než 40 zemích
 • Servery optimalizované pro torrent
 • Stealth VPN volba / servery (projít firewally)

Navštivte Torguard (nejlepší nabídka) >>

Nejlepší vlastnosti Torguardu
Zde jsou naše oblíbené funkce Torguardu…

Žádné protokoly
Torguard neuchovává žádné záznamy o připojení ani činnosti. Vaše torrentová aktivita je prakticky nevysledovatelná třetími stranami (včetně vašeho ISP)

Automatická instalace proxy
Dobrá alternativa (nebo doplnění) k VPN je Torguardova anonymní torrent proxy služba. Proxy je obvykle rychlejší a levnější než VPN a přitom mění svou IP adresu torrentu. Nevýhodou je, že musíte proxy server nakonfigurovat ručně ve svém klientovi torrent, ale Torguard vytvořil vlastní instalátor proxy, který automaticky provede veškerou konfiguraci, automaticky.

Rychlé rychlosti
Torguard za poslední rok nebo dva opravdu vylepšil svou síť serverů a nyní má některé z nejrychlejších rychlostí v oboru. Rychlé rychlosti VPN znamenají rychlejší torrent!

Proč je TorGuard skvělou volbou pro p2p / bittorrent

Jak jste možná uhodli z názvu, Torguarde specificky přizpůsobil svou anonymní službu vpn potřebám uživatelů bittorrentu a poskytl kritické funkce anonymity, které mnoho dalších poskytovatelů služby vpn ne. Torguard umožňuje použití bittorrentu na všech svých mezinárodních serverech (ale nikoli na serverech v USA) a neuchovává žádné protokoly připojení.

Přečtěte si náš článek o tom, proč potřebujete anonymní vpn pro bittorrent

Funkce, díky nimž je Torguard VPN vynikající volbou pro p2p / bittorrent

 • Torrent / p2p Přátelský na mezinárodních serverech
 • Žádné protokoly připojení (vaše použití vpn zůstává anonymní)
 • Ochrana před únikem DNS (Zajistí, aby vaše skutečná IP nebyla vystavena zranitelnostem systému Windows)
 • Zabezpečený protokol OpenVPN se šifrováním
 • Za rozumnou cenu
 • Několik možností Torrent Friendly (proxy nebo vpn)
 • Citlivá podpora zákazníků

Pro maximální anonymitu:
Pokud jste velmi opatrní, je skvělou volbou použít Torguard proxy službu a další anonymní VPN službu současně. Tato možnost nabízí maximální soukromí a zabalí váš tok torrentů do šifrovaného proxy tunelu, který je pak zabalen do jiného šifrovaného VPN tunelu od nesouvisejících poskytovatelů. S tímto nastavením je bittorrent využití prakticky nevysledovatelné. Pro více informací si přečtěte náš článek Úplně anonymní bittorrent ve 3 snadných krocích

Možnosti a ceny Torguardu

Torguarde nabízí 2 různé možnosti pro anonymizaci provozu na torrentu. Pokud potřebujete, aby vaše bittorrentové použití bylo anonymní, nabízí Torrent proxy služba. Nastavení je snadné, stačí nakonfigurovat svého bittorrentového klienta tak, aby se připojoval prostřednictvím Torguard Proxy (mají 4 země a 20 IP adres).

Pokud byste raději nechali veškerou svou internetovou aktivitu soukromou a anonymní, nabízejí službu Torguard Torrent VPN, která chrání celé vaše internetové připojení. Nastavení je velmi snadné, stačí si stáhnout jejich software pro stolní počítače a jste v provozu.

Torguard balíčky a ceny

Torguard Proxy
Šifrování a anonymita pouze pro bittorrent. Pro maximální ochranu lze vrstvit uvnitř jiné VPN.

Ceny:
– 5,95 $ / měsíc s měsícem na měsíc
– 3,95 $ / měsíc, pokud se zakoupí ročně

Služba Torguard VPN
Šifrování a anonymita celého vašeho internetového připojení a veškeré internetové aktivity.

Ceny:
– 9,95 $ / měsíc s měsícem na měsíc
– 4,99 $ / měsíc, pokud se zakoupí ročně

Omezená doba až 40% sleva na službu VPN, pokud jste ji zakoupili pomocí služby proxy!

Torguard VPN Software

Torguarde nabízí možnosti ručního a automatického připojení. Pokud potřebujete používat službu vpn s mobilním zařízením, musíte jít manuální cestou (ale torguard poskytuje snadné průvodce nastavením). Pokud ve svém stolním počítači právě používáte službu Torguard vpn, stačí stáhnout a nainstalovat klientský software Torguard VPN, zadat své přihlašovací údaje a kliknout na připojit!

Přehled softwaru Torguard

Klientský software vpn má jakékoli snadno použitelné rozhraní. Stačí zadat své přihlašovací údaje, vybrat server z rozevíracího seznamu a kliknout na připojit. Klient používá protokol OpenVPN pro maximální zabezpečení.

Hlavní okno klienta také zobrazuje protokol připojení VPN, takže technofilové mohou ověřit každý krok procesu připojení OpenVPN. Vaše nová IP adresa VPN se zobrazí v horní části okna protokolu

Software Torguard také používá šikovnou barevně označenou ikonu na hlavním panelu, která svítí červeně, když je připojena VPN, a červená, pokud není, pro další vizuální potvrzení

Tento software také má Integrovaná ochrana proti úniku DNS rys, který mnoho jiných vpn chybí. Toto je speciální funkce, která zabraňuje vystavení vaší skutečné IP adresy zranitelnostmi systému Windows. Pro více informací navštivte dnsleaktest.com.

Obrázek

Torguard Anonymous VPN: Funkce

Torguarde má mnoho funkcí, které osloví bezpečnost při vědomí:

 • 256bitové šifrování AES pomocí OpenVPN nebo L2TP / Ipsec
 • 39+ Globální umístění serveru
 • Integrovaná ochrana proti úniku DNS
 • Ochrana proti úniku IPv6 a WebRTC
 • Žádné protokolování dat / žádné protokoly připojení (zcela anonymní)
 • 7 dní 100% záruka vrácení peněz


Šifrování: 256bitový AES
Torguard používá 256bitové šifrování AES. Jedná se o vysoce bezpečný stroj a je stejnou silou, jakou používá americká vláda a armáda pro přísně tajnou komunikaci. To je považováno za nerozbitné útoky hrubou silou (klíčové hádání).

Šifrování je velmi výhodné pro stahování torrentů a zabraňuje jakékoli třetí straně mezi vámi a serverem VPN číst vaši komunikaci nebo vidět, jaké webové stránky navštěvujete / stahované soubory. To znamená, že ani váš poskytovatel internetu nebude mít žádné znalosti o vaší online aktivitě, kromě skutečnosti, že používáte VPN.

Ochrana před únikem IP
Postupem času bylo odhaleno několik slabých stránek operačního systému Windows, které lze využít k odhalení vaší skutečné adresy IP, i když používáte VPN. Jsou to: úniky DNS, úniky IPv6 a úniky WebRTC (Stun).

Torguard přizpůsobil svůj VPN software, aby zabránil všem těmto 3 zranitelnostem IP úniku, z nichž nejčastější jsou úniky DNS. Torguard používá pro všechny vyhledávání DNS a webů své vlastní soukromé (a bez protokolování) servery DNS. To znamená, že vaše webová historie neobsahuje žádné záznamy třetích stran a vaše požadavky DNS nebudou náhodně směrovány prostřednictvím serverů DNS vašeho poskytovatele služeb Internetu..

Protokoly soukromí / VPN

Torguard veřejně prohlásil, že nevede záznamy o předplatitelské činnosti ani historii připojení.

Díky tomu je Torguard jedním z nejvíce anonymních poskytovatelů VPN na světě, kteří dbají na soukromí. (Většina poskytovatelů VPN bude uchovávat protokoly o vaší minulé historii připojení, včetně IP adresy, kterou používáte pro připojení k jejich síti). Tyto minimální protokoly lze stále teoreticky použít ke sledování torrentového stahování zpět na původní IP adresu uživatelů.

S VPN bez protokolování (jako je torguard) to jednoduše není možné. Neexistují žádné záznamy o minulých IP adresách, které vám byly přiřazeny jejich sítí, takže vaše stahování torrentů bude prakticky nevysledovatelné.

Torguardova zkouška rychlosti

Obecně poskytovatelé VPN, kteří povolují p2p a torrentový provoz ve svých sítích, nebudou příliš rychlí. Bittorrent může být obrovským připojením k šířce pásma a mnoho uživatelů stahuje a rozšiřuje 24/7, což může zatěžovat jakoukoli VPN. Navzdory tomu byly rychlosti TorGuardu pro použití Bittorrentu dost rychlé (i když však chcete streamovat HD video v jejich síti, budete muset použít americký server)

Výsledky testu rychlosti:

Torguardův rychlostní test: Chicago, USA

Chicago, USA Speed ​​Test

Obrázek

Rotterdam, Nizozemský rychlostní test

Torguard Recenze: Test rychlosti, Kanada

Toronto, Kanada Speed ​​Test

Torguard UK Speed ​​Test

Rychlostní test ve Velké Británii

Závěr:

Pokud je důvodem, proč chcete službu VPN nebo proxy, především to, aby váš Bittorrent nebo p2p používali anonymně, Torguarde by měl být na vašem užším výběru VPN. Neukládají žádné protokoly připojení, jsou přátelští vůči p2p a opravdu se starají o vaše soukromí online. Mezi další skvělé možnosti patří: Soukromý přístup k internetu a BTGuard

Kam dál??

 • Navštivte Torguard
 • Vrať se domů
 • Přečtěte si další recenze

TorGuard
Recenzováno Best Bittorrent VPN dne 14. prosince 2015
Hodnocení: 4.8

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me