Jei skaitote tai, tai greičiausiai reiškia, kad teko susidurti su mano draugo Samo „pCloud“ apžvalga ir jūs rimtai ketinate pasielgti su sąskaita.

Mes nenustebome. „PCloud“ paima išbandytą produktą ir patobulinimais jį tiesiog išpūtė iš vandens, palikdamas varžybas valgydamas rimtas dulkes.

Jei prieš 10 metų man pasakytum, kad turėsiu saugų prieigą prie savo failų iš bet kurios pasaulio vietos su savo įrenginiais, turėdamas 2 TB atminties, galėsiu sugrąžinti sugadintą failą dėl 30 dienų stebėjimo ir bendradarbiaudamas su kitais vienu mygtuko paspaudimu, aš spjaudydavausi ant grindų, žiauriai plakčiau kumščiu į tave ir kaltinčiau, kad esi melagis melagis..

Laimei, kad mes nesusitiko prieš 10 metų, ar aš turėjau valgyti mano žodžius.

„pCloud“ pristato viską, ką jie sako, kad produktas daro, ir dar daugiau – jie suteikė mums galimybę sumokėti už LIFETIME prenumeratą, tai reiškia, kad mes turėsime galimybę mėgautis visomis „pCloud“ paskyros privilegijomis tik už 1 fiksuotą kainą..

Ar tikrai „pCloud“ abonementas visą gyvenimą yra to vertas? Išsiaiškinkime.

Contents

Kodėl „pCloud“ išėjo su gyvenimo planu?

„pCloud“ gyvenimo trukmės prenumerata

Metinis prenumeratos planas iš tikrųjų duos „pCloud“ daugiau ilgalaikio pelno, taigi, ką įmonė gauna, suteikdama vartotojams galimybę mokėti tik vieną kartą už gyvenimo planą?

Sąžiningai, mes nežinome.

Mes galvojame, kad „pCloud“ sudaro krūva jaunų, į ateitį galvojančių asmenų, kurie iš tikrųjų nori pakeisti pasaulį, užuot turėję mintį apie pirmą pelną.

Realiai žiūrint, „pCloud“ vis dar yra verslas ir verslas turi maksimaliai padidinti pelną. Mūsų geriausias spėjimas yra tas, kad kadangi „pCloud“ rinkoje yra palyginti nežinoma (palyginti su „Dropbox“ & „Google“ diskas), jie sugalvojo šiuos planus pritraukti naujus vartotojus ir užimti rinkos dalį. Jei tai tiesa, tada jis veikia – aš nusipirkau sau planą.

Taip pat įtariame, kad galimybė įsigyti jų gyvenimo trukmės prenumeratos planus gali būti nesibaigianti, todėl geriausias patarimas būtų gauti jį, kol jūs vis dar galite!

Kas apibrėžia „viso gyvenimo prenumeratą“?

Manau, kad visi žinome, kad viskas, kas tau duota „visam gyvenimui“, nėra iš tikrųjų gyvenimas. Mes šiek tiek apsižvalgėme jų TOS ir sužinojome, kad jų apibrėžimas „visam gyvenimui“ iš tikrųjų yra 99 metai arba kas yra trumpesnis.

Tik 99 metai

Tai verčiasi veržliarakčiu mano planuose perduoti šią sąskaitą mano anūkams kaip šeimos palikimui, tačiau aš manau, kad 99 metai (arba mirtis, atsižvelgiant į tai, kas įvyks anksčiau) yra gana padorus sandoris..

„pCloud“ gyvenimo trukmės prenumerata – planai & Kainodara

500GB2TBšeima
Saugojimas500GB2 000GB2 000 GB
„User11Up to 5“ skaičius
Metinė kaina 47,88 USD / 95,88N / A
Gyvenimo kaina 175 USD, 350 USD, 500 USD
Taupymas – 64,40 USD * – 129,40 USD * Netaikoma

* Taupymas apskaičiuojamas remiantis prielaida, kad jūs pasirašėte metinį planą ir laikėtės jį 5 metus.

„pCloud“ gyvenimo trukmės prenumerata gali atrodyti brangi, nes turėsite sumokėti didelę sumą iš anksto, todėl galime suprasti, kodėl kai kurie žmonės vietoj to pasirinktų savo metinį planą.

Vis dėlto manome, kad tai šiek tiek panašu į nuomą ar nekilnojamojo turto pirkimą; metinis planas yra toks, kaip išperkamoji nuoma (mokate mažiau, bet nuosavybė niekada nėra jūsų nuosavybė), o gyvenimo trukmės prenumerata yra tokia, kaip perkant (jei tinkama kaina ir jums tai patinka, kodėl gi ne?)

Bet kokiu atveju, mes sužlugdome keletą skaičių, kad sužinotume. Peržiūrėkite mūsų išvadas žemiau.

„pCloud Premium 500GB“

Kasmet „pCloud“ priemokų planas kainuoja 47,88 USD, o gyvenimo planas – 175 USD už vienkartinę išmoką. Jei laikytumėtės 5 metų metinio plano, jau būtumėte sumokėję 239,40 USD, o tai jau gerokai viršija „pCloud“ viso laikotarpio prenumeratos planą..

Taupote per 5 metus, jei mokate už „Premium 500GB“ gyvenimo planą: 64,40 USD

„pCloud Premium Plus 2TB“

Gaukite tai, „Premium Plus 2TB“ planas kainuoja 95,88 USD per metus, palyginti su viso gyvenimo prenumerata – 350 USD. Dar kartą tarkime, kad laikysitės plano 5 metus. Vykdydami metinį planą, jūs jau būtumėte susigundę dideliais 479,40 USD, o už viso gyvenimo prenumeratą turėsite sumokėti tik 350 USD..

Taupote per 5 metus, jei mokate už „Premium Plus 2TB“ gyvenimo planą: 129,40 USD

„pCloud Family“

„pCloud“ šeimos planą galima įsigyti tik su prenumerata visam gyvenimui, tačiau kadangi tai leidžia 5 vartotojams pasidalyti 1 paskyra, mes naudosime šeimos planą, palyginti su 5 atskirais metiniais 500 GB priemokos planais..

Šeimos planas jums kainuos 500 USD, o kiekvienas priemokos planas kainuoja 47,88 USD x 5, o tai iš viso sudaro 239,40 USD per metus! Per 5 metus tai kainuoja nepatenkintus 1 197 USD, o tai dėl tam tikrų priežasčių mane šiek tiek supykdo.

Jūsų santaupos per 5 metus, jei mokate už Šeimos gyvenimo planą: 697 USD

Turint omenyje šiuos skaičius, manau, gana saugu sakyti, kad nors „Lifetime“ prenumeratos gali jaustis taip, kad kainuoja brangiau (dėl didelės vienkartinės įmokos), jūs iš tikrųjų mokėsite daug mažiau ir gausite daugiau vertės, palyginti su metinėmis planai. Jei ketinate laikytis „pCloud“ ilgalaikio požiūrio, labai siūlome įsigyti vieną iš gyvenimo planų.

Papildoma funkcija – „pCloud Crypto Lifetime“

„pCloud Crypto Lifetime“

Visi galime sutikti, kad bylų saugumas yra svarbus, tačiau ar verta už tai mokėti? Galų gale, mūsų failai jau yra apsaugoti „pCloud“ serveriuose.

Jie jau naudoja AES TLS / SSL 256 bitų šifravimą, kad jei mūsų failai bus perimami pakeliui į serverius, kas juos užgrobė, vis tiek negalės pasiekti tų failų be rakto.

Taigi kodėl mums net reikia „pCloud Crypto“?

Matote, kad failai, įkelti į „pCloud“ serverius, gali mėgautis AES šifravimu pakeliui ir niekas negali jų liesti, tačiau, kai tik jie atvyks į serverius, failai grįš į savo pradinę formą. Nors jūsų failai vis dar yra saugūs, „pCloud“ žmonės gali pamatyti, ką jūs įkėlėte.

„pCloud Crypto“ prideda papildomą saugos lygmenį sukurdamas jums unikalų raktą, kad tik asmuo, turintis raktą, galėtų pasiekti tuos failus, saugodamas juos nuo visų, įskaitant „pCloud“..

Hipotetiškai tariant, jei turite slapčiausių vyriausybės duomenų, įkeltų į „pCloud“, ir kai kurios teroristinės organizacijos fiziškai užgrobia jų biurą, jie gali priversti „pCloud“ perduoti jūsų įkeltus duomenis ir panaudoti šią informaciją pasaulio viešpatavimui. Teisingai, pasaulis eina į pragarą ir tu esi tavo kaltė, bičiuli.

Naudodamiesi „pCloud“ šifruokle, net jei garsiausias teroristas plėšia „pCloud“, jokiu būdu jie negali pasiekti jūsų ypač jautrių privačių vyriausybės duomenų, ir jūs būtumėte išgelbėję pasaulį nuo pragaro, taigi dabar esate pasveikintas kaip didvyris.

Šiaip ar taip, pakalbėkime apie išlaidas.

„pCloud Crypto“ kainuoja 47,88 USD per metus, tuo tarpu viso gyvenimo prenumerata kainuoja tik 125 USD. Per 5 metus būtumėte sutaupę 114,40 USD. Jei gausite „pCloud Crypto“, padarykite sau paslaugą ir eikite į versiją visam gyvenimui. Sutaupysite tiek daug daugiau.

Pastaba

Kriptografija yra papildoma funkcija, kurią reikia įsigyti ne tik saugykloje debesyje. Pasakykite, ar norite 2TB atminties visą gyvenimą su kriptografija. Kaina bus 350 USD + 125 USD = 475 USD.

Kas gali suklysti

Kaip „Sam“ minėjo savo apžvalgoje, „pCloud“ puikios paslaugos tikrai neturi daug trūkumų. Tačiau turime keletą rūpesčių, apie kuriuos kalbėsime toliau.

1. Ką daryti, jei kita įmonė perka per „pCloud“?

Vargu ar tai įvyks, tačiau vis dar pagrįstas rūpestis.

Mes susisiekėme su palaikymo komanda per „pCloud“ (kuri, beje, puiki) komentuoti ir jie mums garantavo, kad nenori parduoti įmonės, tačiau gerbs visas gyvenimo ataskaitas, jei kas nors nuspręs ateityje perka jų kompaniją.

Vis dėlto mes norime būti tikri, todėl perėjome jų TOS, tačiau, deja, niekaip nepavyko rasti nieko su tuo susijusio.

Jie pripažino, kad jų TOS dokumentuose apie tai nėra jokios literatūros, tačiau jei mintis padarė mus tikrai nemalonius, mes visada galime pasirinkti jų metinius planus. Turime susitarti.

2. Ką daryti, jei nepakanka vietos saugykloje?

Šiuo metu 2 TB atminties vietos gali atrodyti labai daug, tačiau failų dydžiai auga sparčiai. Per 5 metus 2TB gali nepakakti. Ar jie atnaujins mūsų paskyras, kai ateis laikas, ar turėsime įsigyti daugiau saugyklos vietos?

Kas nutiks, jei „pCloud“ nuspręs ateityje sukurti 5 TB sąskaitą? Norėtume pereiti prie to, tiesiog sumokėdami skirtumą, bet pažvelgus į tai, kaip viskas yra (jūs turite sumokėti visą gyvenimo trukmės abonemento kainą, net jei turite metinę sąskaitą kokius metus) kaip mums reiktų daugiau pasitraukti.

3. Galimybės kaina – O kas, jei ateis kažkas geresnio?

O FOMO (baimė praleisti) yra stipri šiame.

Visi „pCloud“ viso laikotarpio prenumeratos planai turi didelę vertę, tačiau atminkime – 175 USD nėra pigi. Matau žmones, kurie pasirenka mokėti kasmet tik todėl, kad neturi 175 USD avanso, bet aš vengiu.

Bandau pasakyti, kad mes sumokėtume tiek daug už sąskaitą ir 6 mėnesius, jei kita įmonė nuspręstų sukurti pranašesnį produktą, kainuojantį mažiau, jaustumeisi, kad gavome trumpas lazdos galas.

Galų gale turėsime mokėti už naują, pranašesnį produktą (be to, ką jau sumokėjome „pCloud“), jei norime naudoti jų paslaugas, ir tai yra daug!

Galutinės mintys – nykštys aukštyn ar žemyn?

Gerai, štai mūsų mintys – „pCloud“ gyvenimo trukmės prenumerata yra nepaprasta. Sutaupytos išlaidos yra tiesiog per didelės, kad jų nepaisytume. Turėdami 500 GB gyvenimo planą, sutaupysite 64,40 USD, o ne mokėsite už metinę sąskaitą 5 metams (santaupos tik padidėja naudojant 2 TB ir šeimos planą).

Žinoma, mes turime keletą pagrįstų susirūpinimą keliančių problemų (būsimo saugojimo trūkumas, alternatyvių išlaidų baimė, baimė, kad „pCloud“ bus išjungtas prieš naudodamiesi mūsų gyvenimo pranašumais), tačiau susipažinkime; mūsų susirūpinimas yra pagrįstas, tačiau labai mažai tikėtina, kad tai įvyks.

Jei tai tikrai jus vargina, visada galite laisvai naudotis metiniu planu ir atnaujinti, kai tik pradėsite jaustis saugesni.

Taigi, visų čia esančių „Bitcatcha.com“ vardu, aš teikiu dviem nykščiais „pCloud“ gyvenimo trukmės prenumeratos planą. Įsigykite, kol jie nesupranta ir nusprendžia nubrėžti planą!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me