Rishikimi në thellësi i qasjes në internet VPN private

Bleni VPN

Qasja në Internet VPN Rishikimi

Pse Qasja Private në Internet është një VPN e shkëlqyeshme për Bittorrent

Qasja në Internet private ka një numër të cilësive tërheqëse, kjo është arsyeja pse ato janë një nga VPN kryesore në mesin e përdoruesve p2p. Karakteristikat që dallohen më shumë janë ato çmime tepër të ulta dhe Politika e regjistrimit të të dhënave (ata nuk mbajnë asnjë log). Me planet që fillojnë sa më pak 3,33 dollarë në muaj (me një angazhim 1 vjeçar) vlera e ofruar nga Qasja në Internet Private është në thelb e pashembullt. Nëse do të kishin një moto jozyrtare, do të ishte "Qasja në Internet private ju jep gjithçka që ju nevojitet dhe asgjë që nuk bëni për gjysmën e çmimit të kujtdo tjetër." Softueri i tyre është mjaft funksional dhe ata kanë vetëm serverë të mjaftueshëm për mbulimin e mirë të SHBA dhe Evropian. Shpejtësitë e shkarkimit janë vetëm mesatare, por nëse nuk keni nevojë për transmetim video 1080p mbi VPN tuaj, do të jetë e vështirë të gjesh një marrëveshje më të mirë kudo tjetër.

Karakteristikat VPN në Internet qasje në Internet

Qasja në Internet private mbështet të gjitha protokollet kryesore VPN (PPTP, L2TP dhe OpenVPN) dhe ka softuerin e tyre të desktopit për të bërë konfigurimin dhe lidhjen e një flladi. Ata kane 10 Rajonet e serverëve të Amerikës së Veriut dhe 8 serverë evropianë për të zgjedhur. Më e mira nga të gjitha ata nuk mbajnë asnjë shkrim VPN siç thuhet në politikën e tyre të intimitetit, kështu që Aksesi në Internet privat është një zgjedhje e shkëlqyeshme për Bittorrent ose P2P. Ashtu si me shumicën e VPN-së, Qasja në Internet Private mund të konfigurohet për të lidhur pajisjet tuaja të lëvizshme ose ruterin me VPN, kështu që ju jeni 100% i sigurt kudo që të keni hyrë në internet.

Vendndodhjet e serverëve privatë të aksesit në internet

SHBA:
 • Kaliforni
 • Ohio
 • Florida
 • Denver
 • Texas
 • Lindja e SHBA
 • SHBA perëndim
 • Midwest në SHBA

Canada:

 • Toronto
 • Jorku i Veriut

Evropë

 • MB në Londër
 • UK Southampton
 • Switzerland
 • Holandë
 • Gjermani
 • Francë
 • Suedi
 • Rumani

Qasje në Internet VPN Servers

Pamja e serverit privat në Internet

Karakteristikat e Sigurisë së Qasjes në Internet private

Qasja në Internet private ofron një set tipar mjaft të fortë të sigurisë. Ata ofrojnë deri Kriptimi 1024-bit, pa regjistrime të të dhënave, dhe zjarri i integruar i VPN, dhe VPN Kill Switch teknologji që (nëse aktivizohet) automatikisht do të ndalojë lidhjen tuaj të internetit nëse jeni në lidhje VPN dështon (kështu që aktiviteti juaj i rrjetit nuk do të jetë kurrë i paditur të jetë i dukshëm publik)

Përmbledhje e softuerit për hyrje në internet

Megjithëse ju mund të zgjidhni të vendosni lidhjen tuaj VPN me dorë, ne ju rekomandojmë aplikacionin desktop të Internetit Private Access për këdo që e vendos në kompjuterin e tij personal. Softueri është në përputhje vetëm me protokollin OpenVPN, por që është zgjedhja optimale gjithsesi për shumicën e përdoruesve. Ajo e lidh lidhjen me serverat specifik shumë më shpejt sesa konfigurimi manual dhe gjithashtu e bën instalimin një çështje të thjeshtë të klikimit dhe instalimit, pa rregullime manuale të konfigurimit të sistemit.

Ndërfaqja e softuerit VPN është e thjeshtë dhe e lehtë për t’u përdorur, ndërsa ju jep një numër opsionesh konfigurimi, përfshirë:
 • Hyni në VPN në Fillim
 • Autoconnect
 • Zgjedhja e serverit
 • Lloji i portit (TCP ose UDP)
 • Numri i Portit
 • Aktivizo Forwarding Port
 • Aktivizoni VPN Kill Switch
 • Aktivizoni mbrojtjen e rrjedhjes së DNS

Ndërfaqja e softuerit të hyrjes në internet private

Testi i Shpejtësisë së VPN-së për Hyrjen në Internet në Internet

Ne e dimë se sa e rëndësishme është gjerësia e bandës për përdoruesit e Bittorrent dhe p2p, kështu që ne testuam një numër të serverëve për t’ju dhënë një ide të mirë se çfarë shpejtësie mund të prisni. Si me çdo VPN, gjerësia e bandës që ju do të varet nga koha e ditës, vendndodhja e serverit dhe ngarkesa e serverit.

Rezultatet e Testit të Shpejtësisë së Sh.B.A-së

Testi i Shpejtësisë Midwest

SH.B.A. – Midwest

Foto

SHBA – Bregu Lindor

Foto

SHBA – Texas

Rezultatet e Testit të Shpejtësisë Botërore

Foto

Kanada – Toronto

Foto

Evropë – Francë

Foto

Evropë – Suedi

Nëse jeni duke kërkuar për streaming streaming HD si netflix, do t’ju duhet të paktën një VPN 4 Mbps, kështu që nëse zgjidhni Qasje në Internetin privat për atë qëllim, mund t’ju duhet të hipni serverat disa herë në fillim të çdo seance për të gjetur një sa duhet shpejt. Për gjithçka tjetër megjithatë, 2-4 Mbps duhet të jenë më se të mjaftueshëm.

VPN icingmimet dhe Opsionet e Pagesave:

Opsione pagese: Qasja në Internet private pranon të gjitha kartat e kreditit kryesore. Ata gjithashtu pranojnë pagesa PayPal, google portofolin dhe amazon. Për intimitetin maksimal, ju gjithashtu mund të paguaj me bitcoin.

Planet e Prmimeve të Hyrjes në Internet

 • 1 muaj për 6.95 dollarë në muaj
 • 6 muaj për 5,99 dollarë për molë
 • 12 muaj për 3,33 dollarë në muaj

Klikoni këtu për të parë të gjitha planet e çmimeve

Aktgjykim Rishikimi VPN për Qasje në Internet

Qasja në Internet private është një shërbim i shkëlqyeshëm i gjithanshëm VPN. Ato janë ofruesi VPN me çmim më të ulët profesional, rreth 3.33 dollarë në muaj është i vështirë për tu mposhtur) dhe shpejtësitë e tyre dhe seti tipar janë krejtësisht të respektueshëm. e tyre Politika e fshehtësisë së mos-logjikimit i bën ata veçanërisht të përshtatshëm për përdoruesit e Bittorrent dhe ndërfaqja e tyre e shkëlqyeshme, e lehtë për t’u përdorur softuer, bën që shërbimi VPN i nivelit të lartë të jetë lehtësisht i arritshëm nga kushdo me një kompjuter. Nëse keni nevojë për 8mbps ose shpejtësi më të larta në mënyrë të vazhdueshme, ju jeni më mirë me një VPN premium (të shtrenjtë). Nëse thjesht keni nevojë për një lidhje të sigurt anonime me një çmim të shkëlqyeshëm, ju rekomandojmë Qasje në Internet në Internet çdo herë.

Shkoni në Uebfaqen private të Qasjes në Internet

Lexoni më shumë Shqyrtime

Qasja në Internet VPN private 22 janar 2013 5/5 yje

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map