En İyi 7 Web Hosting Avustralya 2020 – (Bkz. Hız Testi Sonuçları!)

Ah Avustralya.


Ozzy-Ozzy-Ozzy, Oi-Oi-Oi.

Toprak aşağı.

Seçkin quokka’nın doğum yeri.

Web barındırma söz konusu olduğunda pek çok ürün, yer ve kişi ile ünlüdür, ama tür… meh. Üzgünüm çocuklar, ama bu doğru.

Contents

Web Hosting Hızı Neden Önemli?

En İyi Web Hosting Avustralya Web Siteleri

Avustralyalıların Avustralya işlerini desteklemek istemesi doğaldır, web barındırma dahil, ancak gerçeklerle yüzleşmek zorundayız – Avustralya web barındırma YAVAŞ ve işinizi öldürecek.

Gelecekte insanların göz açıp kapayıncaya kadar bilgiye erişebildiği ve bu hızlara alıştıklarını yaşıyoruz. Bu nedenle, web sitelerinin 2 saniyeden daha kısa sürede yüklenmesi gerekir. Bundan daha uzun ve insanlar sıkıldıkları ve hızlıca kaydırarak alıştıkları hızlarla karşılık verecek bir site arayacaklar.

Başka bir deyişle, küçük işletmeniz yavaş Avustralya web barındırma üzerinde çalışıyorsa, potansiyel satışlarda müşteri ve binlerce dolar kaybedeceksiniz!

Site hızı, arama motoru optimizasyonunda da büyük bir faktördür. Anahtar kelimeleri istediğiniz gibi optimize edebilirsiniz, ancak siteniz sürekli olarak rekabetten daha yavaşsa, Google aramalarında asla ilk olarak görünmez.

Avustralya web sunucuları toplanıncaya kadar, Avustralya dışındaki markalarla, özellikle Singapur’daki veri merkezlerine sahip markalarla gitmenizi şiddetle tavsiye ederiz..

Hızlı Tavsiye: 

Makalemizin tamamını okumak için çok meşgul olanlar için işte bir özet; Avustralya web barındırma hız ve değer açısından etkilemek başarısız. SiteGround’un Singapur veri merkeziyle ev sahipliği yapmaktan daha iyi olursunuz, böylece tüm bölgedeki müşteriler hızlı yükleme sitenizin keyfini çıkarabilir. SiteGround’un ne kadar hızlı olduğunu görün.

Web Hosting Avustralya yeterince bağlı değil

Görüyorsunuz, her şeyin kablosuz gittiği bu çağda bile, internet hala büyük ölçüde denizaltı kablolarına bağımlı.

İnterneti için kullandığınız her şey (video akışı, oyun, alışveriş, iş, vb.) Hepsi terabyte veriyi ışık hızında iletebilen denizaltı kablolarını kullanır ve maalesef Avustralya dünyanın en az bağlı ülkelerinden biridir , Wikipedia’nın uluslararası denizaltı iletişim kabloları listesinde açıkça görüldüğü gibi.

Denizaltı Kablosu Haritası

Avustralya En Az Bağlı (Harita Kaynağı)

Avustralya sadece 21 denizaltı kablosuna bağlı ancak bunlardan 11’i çalışmıyor (10 adet devreden çıkarılmış ve 1 adet yapım aşamasındadır) ve hala kullanımda olanlar eski ve kesiklere ve hasarlara yatkındır, bu gibi büyük kesintilere neden olabilir tam burada.

Denizaltı kablosu kesintisi küçük işletmenizi nasıl etkiler?

Daha önce Best Host Singapore’da, siteleri sadece 1 saniye yavaşladığında Amazon’un yılda 1,6 milyar USD’ye kadar kaybedebileceğini söylemiştik. Şimdi, durumun günlerce dayanılmaz derecede yavaş yükleme süreleri ile hayal edin – güvenilirlikleri tehlikeye atıldığından müşteri güvenini kaybedecekler ve alışveriş yapanlar işlerini başka bir yere getirecekler.

Denizaltı kablo kesintilerinde böyle olacak.

Bu durum çok gerçektir, özellikle Avustralya’da barındırılan ve gece gündüz çalışma süresi gerektiren çevrimiçi küçük işletmeler için geçerlidir. Yavaş yükleme hızları müşterinin hayal kırıklığına neden olmasını sağlar ve istediğiniz kadar veya potansiyel olarak satamazsınız.

Bu nedenle, sitelerinizi Singapur’daki veri merkezlerine sahip uluslararası web barındırıcılarıyla barındırmanızı şiddetle tavsiye ederiz..

Çevrimiçi işletmelerin küresel işletmeler olduğunu hatırlamanız gerekir ve bu şekilde, kablolar bozulursa dünyanın geri kalanı sitenize erişebilecek ve her şey yolunda olduğunda Ozzieland’da hala iyi hızlara sahip olacaksınız..

Müşterileriniz size söylemeyecekler

 • İlk İzlenimler Önemlidir
  Müşteriler, sitenizi yükledikleri ilk birkaç saniye içinde markanızla ilgili görüşlerini oluşturur. Siteniz hızlı bir şekilde yüklenirse mutlu olurlar ve göz atmaya devam ederler. Çok yavaşsa, hoşnutsuz hissedecekler ve markanızı her gördüğünüzde bu duygu onlarla kalacak.
 • Müşteriler kolayca sıkılıyor
  Siteniz düşük yükleme hızları veya çekici olmayan içerikle müşterinin dikkatini çekemezse, devam eder ve web mağazanıza tekrar bakmaktan rahatsız olmaz.
 • Güvensizler
  İnsanlar online alışveriş konusunda ihtiyatlı. Yavaş siteler güvenilir görünmüyor, siparişleri kaybolabilir veya karışabilir, vb. Daha hızlı bir site insanların markanızı veya sitenizi profesyonel ve güvenilir olarak algılamasına yardımcı olur, bu da satışlara yardımcı olur.

Web Host Hızını Nasıl Test Ediyoruz

Her şeyden önce, Bitcatcha.com’un benzersiz sunucu hız denetleyicisini tanımanız gerekir. Tüm dünyadaki sunucu yanıt sürelerini kontrol etmek için oluşturduk. Farklı ülkelerden gelen isteklere yanıt verirken sunucunuzun ne kadar hızlı çalıştığını görmek için kullanabilirsiniz.

Karşılaştırmamız nedir??

Sunucu hızlarını Google’ın 200 ms’lik Tavsiyesiyle karşılaştırıyoruz. Test ettiğimiz web sunucularını şu şekilde sıralıyoruz:

 • 180 ms’nin altındaki her şey A olarak sıralanır+
 • 181 ms -210 ms A derecesi
 • 211 ms – 220 ms B olarak sıralandı+
 • 221 ms – 240 ms B olarak sıralandı
 • 241 ms – 280 ms C olarak sıralanmıştır+
 • 281 ms – 360 ms C sıralamasında
 • 361 ms – 520 ms D sıralamasında+
 • 521 ms – 840 ms sıralama D
 • 841 ms – 1480 ms, E olarak derecelendirildi+
 • 1480 ms’nin üzerindeki her şey E olarak sıralanır

* Not: Ölçek doğrusal değildir.

İdeal olarak, web sitenizin sıralanmasını istersiniz en az B ancak siteniz ne kadar hızlı performans gösterirse, sizin için o kadar iyidir.

En İyi Web Hosting Avustralya Karşılaştırıldı – Hangi Marka En Hızlı?

Test ettiğimiz web barındırma markalarının tümü, minimum B + sıralamasına sahip, oldukça başarılı. Temel olarak, bu markalardan herhangi biriyle ev sahipliği yaptığınızda yanlış gidemezsiniz ve hepsi kişisel tercihlere bağlıdır. Hangisinin işinizi artırmanıza yardımcı olacağını düşündüğümüzü öğrenmek için okumaya devam edin!

1. SiteGround

https://www.siteground.com

SiteGround

Dünya Hız Skoru

bir+

Sydney’de Hız

95 ms

Fiyat (AUD)

7.68 / ay

Ana Özellikler

 • 20 GB SSD depolama
 • 25.000 ziyaret / aylık
 • SuperCacher
 • 7/24 teknik. destek
 • Premium yedekleme

"Çok yönlü ve çok iyi yuvarlak bir ev sahibi. Hatta onlarla Bitcatcha’yı ağırlıyoruz!"

Daha önce söyledik ve tekrar söyleyeceğiz – favori web sunucumuz eller aşağı SiteGround. Sitelerimiz onlarla barındırılıyor, onlara karşı önyargılıyız ve mütevazi görüşümüze göre, şu anda hız ve değer açısından en iyi paylaşılan barındırma hizmetini sunuyoruz.

Test sitemiz SiteGround’un Singapur veri merkezinde barındırılıyor, bu nedenle bölge genelinde oldukça iyi performans gösteriyorlar ve Sydney’den ping attığında sadece 95 ms. Dünya çapında, ABD Doğu (215 ms) ve Sao Paolo’ya (351 ms) olan mesafeyi de dikkate alarak harikalar yaptılar..

Dünya genelinde ortalama 159,9 ms ile A + sıralaması aldık (bazı bulut barındırma seçenekleriyle karşılaştırılabilir)!

ABD (W)
ABD (E)
Londra
Singapur
Sao Paulo
211 ms215 ms180 ms3 ms351 ms
Bangalore
Sidney
Japonya
Kanada
Almanya
66 ms95 ms70 ms240 ms168 ms

Ortalama Hız: 159.9 ms – Tüm sonucu göster

Onların destek ekibi mükemmel. Onlarla ev sahipliği yaptığımız tüm zaman boyunca, ne kadar aptalca olursa olsun, memnuniyetimize bir soruyu asla cevaplayamadılar. SiteGround’un nedenlerden biri olabileceğine inanıyoruz WordPress’in şiddetle tavsiye edilen sunucuları!

Veri merkezleri söz konusu olduğunda, 3 bölgede son teknoloji ürünü 5 binaya sahipler. Sitenizin hızını optimize etmek için müşterilerinize en yakın olanı seçin (bu durumda Singapur’u seçin).

Rekabetçi fiyatlandırmaları (sadece 7,68 AUD / ay), mükemmel destek, olağanüstü hız,% 99,99 kesintisiz çalışma garantisi ve onsuz yaşayamayacağımız birçok özellik ile SiteGround’un Avustralya için 1 numaralı web barındırma seçimimiz olması şaşırtıcı değil!

SiteGround iş başında

 • Ayrıntılı SiteGround incelememizi okuyun.
 • Singapur’da barındırılan SiteGround test sitemizi ziyaret edin.

2. Hostinger

https://www.hostinger.com/

Hostinger

Dünya Hız Skoru

bir+

Sydney’de Hız

191 ms

Fiyat (AUD)

5.25 / ay

Ana Özellikler

 • Ücretsiz alan adı
 • Sınırsız depolama alanı
 • Sınırsız bant genişliği
 • hPanel
 • Yerelleştirilmiş destek

"Yeni başlayanlar için en iyi web barındırma."

Son zamanlarda bizim pis küçük mitts birkaç Hostinger hesapları var ve aldığımız hizmet düzeyi ile oldukça etkilendik. Çok etkili ve yararlı destek ekipleri, karşılaştığınız sorunları kendi ana dilinizde çözmek için size adım adım yol gösterecektir (şu anda, daha fazlasını genişletme planları olan 20’den fazla yerel dili destekleyen ekipler var). gerçekten yeni başlayanlara web sitesi sıkıntıları ile yardım.

Şimdi bu fiyat noktasında, sunucularının o kadar hızlı olmadığını düşündük. Anlaşıldı, yanılmışız. Singapur Hostinger hesabımızı, küresel ve Avustralya’nın kendisinde ne kadar iyi performans gösterdiklerini görmek için sunucu hız kontrolümüz aracılığıyla kullandık ve sonuçlar bize zemin hazırladı.

ABD (W)
ABD (E)
Londra
Singapur
Sao Paulo
194 ms229 ms246 ms5 ms349 ms
Bangalore
Sidney
Japonya
Kanada
Almanya
99 ms191 ms70 ms212 ms163 ms

Ortalama Hız: 175.8 ms – Tüm sonucu görün

Dünya çapında ortalama 175,8 ms ile Hostinger’ın Singapur veri merkezi bu hız testi ile büyük önemini kanıtladı. Sydney’de, sunucuları çok saygın bir 199 msn ile saat hızına ulaştı ve Hostinger’in çevredeki bölgeye ihtiyaç duydukları hızları sağlarken Avustralyalı müşterilere kolayca hizmet verebileceğini gösteriyor. A + sıralamamızı gerçekten hak ediyor.

5,25 AUD / ay gerçekten rekabetçi bir fiyatla, alacağınız özellik miktarı çılgınca. Sınırsız SSD depolama alanı, sınırsız bant genişliği, sınırsız e-posta,% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi, premium web barındırmada bulacağınız tüm güzellikler, ancak fiyatın bir kısmında. Güzelce sarmak için, her yeni hesapla ücretsiz bir alan adına bile atıldılar.

Mükemmel destekleri, hızlı sunucu hızları, rekabetçi fiyatlandırma ve sayısız hız artırma özelliği ile birleştiğinde Hostinger’ı çevrimiçi işletmeler için yeni olanlar için en iyi web barındırıcılarından biri yapar.

Hostinger iş başında

 • Ayrıntılı Hostinger incelememizi okuyun.
 • Singapur’da barındırılan Hostinger test sitemizi ziyaret edin

3. WPWebHost

https://www.wpwebhost.com/

WPWebHost

Dünya Hız Skoru

bir+

Sydney’de Hız

265 ms

Fiyat (AUD)

37,41 / ay

Ana Özellikler

 • Ücretsiz alan adı
 • 5 web sitesine ev sahipliği yapın
 • 60 GB SSD depolama
 • 30.000 ziyaret / aylık
 • SSH & SFTP Erişimi

"WordPress için geliştirilen bir web barındırma markası"

Bloktaki yeni çocuk olarak, WPWebhost kesinlikle etkileyicidir. Onlar Exabytes’in kardeş şirketi (Güneydoğu Asya’da güçlü bir varlığı olan bir web barındırma şirketi) ve bu nedenle Exabytes’i başlamak için harika yapan özelliklerin çoğunu miras aldılar.

Kendilerini Premium Yönetilen WordPress barındırma olarak markaladılar ve yönetilen bir WordPress ana bilgisayarına (ssd depolama, NGIX teknolojisi, http / 2, eserler) uygun çok sayıda performans artırma aracı var

WPWebhost için test sitemiz Colorado ABD’de, WP Plus Planı (AUD37 / ay) ile bulunmaktadır. Bununla birlikte, 60 GB depolama alanımız, ayda 30 bin ziyaret ve 5 alanlık bir izin aldık.

Hızla, WPWebhost dünya çapında ortalama 141 ms ile oldukça lanet, Sydney ping iyi 177 ms içinde saat ile. Bu listedeki ABD tarafından barındırılan tüm test sitelerimiz arasında, WPWebhost aslında Avustralya’dan pinglerle en hızlı performansı gösterdi!

ABD (W)
ABD (E)
Londra
Singapur
Sao Paulo
65 ms43 ms97 ms230 ms119 ms
Bangalore
Sidney
Japonya
Kanada
Almanya
463 ms225 ms159 ms60 ms115 ms

Ortalama Hız: 157.6 ms – Tüm sonucu göster

Şimdiye kadar, WPWebhost, özellikleri ve hızı ile arının dizleri gibi görünüyor, ancak hizmetleri hala çok yeni ve destekleri hala test edilmedi.

Özetlemek gerekirse, özellikler ve hız söz konusu olduğunda WPWebhost Avustralyalılar için harika bir ev sahibi. Onların özel 7/24 destek ekibi Malezya’nın Penang kentindedir – ancak çok genç bir marka olduklarından, destek konusunda kendilerini kanıtlamaları gerekmektedir..

4. A2 Hosting

https://www.a2hosting.com/

A2 Hosting

Dünya Hız Skoru

bir+

Sydney’de Hız

141 ms

Fiyat (AUD)

6.95 / ay

Ana Özellikler

 • Sınırsız SSD
 • Sınırsız bant genişliği
 • A2 için optimize edilmiş WP
 • Ücretsiz site taşıma
 • Herzaman para iadesi

"WordPress’te çalışan küçük işletmeler ve kişisel siteler için en iyisi."

Tıpkı Inmotion gibi, A2 hosting de gezegeni gerçekten önemseyen en iyi hosting markalarından biridir. Devam eden ciddi bir yeşil kampanyaları var ve% 100 karbon nötr.

Gezegeni kurtarmakta harika olmanın yanı sıra, olağanüstü hızları ve hizmetleri hakkında bir şeyler söyleyen bolca ödül de kazandılar..

Swift planlarını (6,95 AUD / ay) seçtik ve SSD depolama alanı, PHP7 ve özel A2 Optimize Edilmiş WordPress uygulaması gibi sitemizi hızlı tutmaya yardımcı olan birçok özelliğin tadını çıkarmamız gerekiyor.

Singapur’da Avustralya’ya en yakın olanı olmak üzere çeşitli bölgelere dağılmış 3 veri merkezi var.

Doğal olarak, test sitemizi Singapur veri merkezleriyle barındırmaya karar verdik, ancak sonuçlar beklediğimiz gibi değildi.

Sydney’den Pings, beğenimiz için biraz yavaş olan 329 ms’de geri döndü. Bununla birlikte, test edilen yerlerin geri kalanındaki yüksek hızlı hızları nedeniyle hala dünya çapında ortalama 176 ms’lik A + derecesine sahip bir skor elde etmeyi başardılar..

ABD (W)
ABD (E)
Londra
Singapur
Sao Paulo
172 ms212 ms278 ms6 ms316 ms
Bangalore
Sidney
Japonya
Kanada
Almanya
163 ms141 ms67 ms218 ms159 ms

Ortalama Hız: 173.2 ms – Tüm sonucu göster

A2, Avustralya’nın en hızlı web barındırma şirketi olmayabilir, ancak bölge genelinde son derece iyi performans gösterirler. Sınırsız özellikleri ile A2, dikkate değer harika bir web barındırma!

A2 Hosting iş başında

 • Ayrıntılı A2 barındırma incelememizi okuyun.
 • Singapur’da barındırılan A2 Hosting test sitemizi ziyaret edin

5. Kinsta

https://kinsta.com/

Kinsta

Dünya Hız Skoru

bir+

Sydney’de Hız

266 ms

Fiyat (AUD)

41.86 / ay

Ana Özellikler

 • Google Cloud tarafından desteklenmektedir
 • 20.000 ziyaret / aylık
 • Günlük yedeklemeler
 • Destek olarak WP uzmanı
 • Hack düzeltme garantisi

"Google Cloud platformu tarafından desteklenen Premium WordPress barındırma"

Sonraki Avustralya için en hızlı web barındırma listemizde Kinsta Yönetilen WordPress Hosting. Kinsta ile ilgili en iyi şey, altyapılarının yalnızca Google’ın kendi bulut platformu kullanılarak oluşturulmasıdır! Bu, Google’ın her zaman gelişen teknolojisinden ve 20 veri merkezinden yararlanmalarını sağlayarak, Kinsta’ya en hızlı web barındırma potansiyeli, tam durak.

WordPress ile 10 yılı aşkın deneyime sahip olan Kinsta, pazar için en iyi, en hızlı yönetilen WordPress Hosting çözümünü nasıl oluşturabilme yeteneğine ve bilgisine sahiptir..

Yeni nesil mimarilerini ve altyapısını kullanarak Kinsta, barındırılan siteleri çoğu insanın göz kırpabileceğinden daha hızlı yükleyebilir.

ABD (W)
ABD (E)
Londra
Singapur
Sao Paulo
130 ms95 ms10 ms287 ms203 ms
Bangalore
Sidney
Japonya
Kanada
Almanya
487 ms266 ms221 ms83 ms13 ms

Ortalama Hız: 179.5 ms – Tüm sonucu göster

Kinsta bir WordPress barındırıcısıdır, bu sadece onlarla WordPress’i barındırabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca premium kategoride, tüm büyük destek ve hız büyük bir fiyatla geliyor; Giriş seviyesi planları için aylık 41,86 $. Kinsta pahalı olabilir, ancak bunu karşılayabiliyorsanız, sektörde birinci sınıf desteğe sahip olacaksınız.

Kinsta eylem

 • Kinsta hakkındaki tüm incelememizi okuyun.
 • Londra veri merkezlerinde bulunan Kinsta test sitemizi ziyaret edin.

6. Bluehost

https://www.bluehost.com/

Bluehost

Dünya Hız Skoru

bir+

Sydney’de Hız

168 ms

Fiyat (AUD)

9.61 / ay

Ana Özellikler

 • Linux & cPanel
 • Sınırsız kaynaklar
 • Otomatik yedekleme
 • Kaynak koruması
 • CloudFlare CDN

"En eski markalardan biri."

Bluehost bu listeye girmek için en eski web hosting markası ve 15 yıl (2003 yılından bu yana) onların altında deneyim, onlar insanlar arıyor biliyorum – hızlı ve güvenilir web hosting.

Doğrudan hesaplarına CDN yerleştirmelerini seviyoruz. Bir hız artışına ihtiyacınız varsa, bir düğmeye dokunarak erişilebilir.

Artı planlarıyla yalnızca 9.61 AUD’de sınırsız alan adıyla ölçülmemiş depolama ve bant genişliğine sahibiz. Hız söz konusu olduğunda, BlueHost’un dünya ortalaması bu listedeki markaların çoğuna göre biraz daha yavaştır, ancak yalnızca Avustralya müşterilerini hedefliyorsanız endişelenecek bir şeyiniz yok.

Bluehost dünya çapında ortalama 188 ms ile A sıralamasında, Sydney’den Pings 183 ms’de geliyor (veri merkezi ABD’de bulunuyor).

ABD (W)
ABD (E)
Londra
Singapur
Sao Paulo
23 ms78 ms183 ms193 ms164 ms
Bangalore
Sidney
Japonya
Kanada
Almanya
330 ms168 ms125 ms92 ms174 ms

Ortalama Hız: 153 ms – Tüm sonucu göster

A + web sunucuları kadar hızlı değiller, ancak bloglar ve küçük çevrimiçi işletmeler için BlueHost mükemmel.

7. Çok önemli

https://www.crucial.com.au/

çok önemli

Dünya Hız Skoru

bir

Sydney’de Hız

1 ms

Fiyat (AUD)

16.58 / ay

Ana Özellikler

 • Truly Australia ev sahibi
 • 50 GB disk depolama alanı
 • 24 × 7 Aussie desteği
 • Sınırsız e-posta
 • Yeşil hosting

"Avustralya içindeki kitle hedefleme için en iyisi"

Aslında, Avustralya web barındırma markalarını bu listeye dahil etmek için elimizden geleni yaptık, ancak gerçeklerle yüzleşelim – Avustralya barındırma sadece iyi değil.

Ventraip’i test ettik ve sonuçlarıyla oldukça hayal kırıklığına uğradık (Dünya genelinde ortalama 249 ms, C + olarak sıralandı) ve NetRegistry de dünya çapında ortalama 246 ms (aynı zamanda C + olarak sıralandı).

Ancak çok önemli olan, müşteri dostu hizmet ve hızıyla bizi etkilemeyi başardı. Avustralyalı işletmelerin başarılı olmasına yardımcı olma konusunda tutkulular ve küçük ama verimli müşteri hizmetleri ekipleri bunu yansıtıyor.

Paylaşımlı Hosting planlarını (16,58 AUD) kullandık ve 50 GB depolama alanına, 10 alan adıyla sınırsız bant genişliğine sahiptik. Özellikle depolama alanınızı ve alan adlarınızı sınırladıkları için biraz pahalı gelebilir, ancak bu bizim lehimize çalışabilir – paylaşılan barındırmadaki sınırlı kaynaklar, hiçbir müşterinin sunucuyu domine edemeyeceği anlamına gelir, bu da herkes için sabit sunucularla sonuçlanır.

Sunucu hızları oldukça iyi, ancak dünya çapında ortalama 192 ms (A) ile bu listedeki web ana bilgisayarlarının geri kalanı kadar iyi değil..

Uluslararası müşterileri hedefliyorsanız sorun değil, ancak yalnızca Avustralyalı izleyicilere / müşterilere sahip olacaksanız, Sydney’den gelen pinglerin çok yüksek hızlarda geri döndüğünü bilmekten mutluluk duyacaksınız – yalnızca 1 ms.

ABD (W)
ABD (E)
Londra
Singapur
Sao Paulo
149 ms204 ms283 ms98 ms320 ms
Bangalore
Sidney
Japonya
Kanada
Almanya
234 ms1 ms114 ms205 ms312 ms

Ortalama Hız: 192 ms – Tüm sonucu göster

Crucial ile sahip olduğumuz bir sıkıntı, şu anda hala PHP5.6 kullanıyor olmalarıdır. PHP7 uygulamaya karar verirlerse, büyük bir hız artışı göreceklerine inanıyoruz..

Crucial’ın gerçekten umursadıklarını söyledikleri zaman bunu seviyoruz – tıpkı A2 ve Inmotion gibi, Crucial da gezegendeki karbon ayak izini azaltmanın yollarını aktif olarak arıyor. Ayrıca, Avustralya’nın doğal güzelliğini korumak isteyen hayır kurumlarına ve girişimlere düzenli olarak katkıda bulunuyorlar..

Yalnızca Avustralyalıları hedefliyorsak, Crucial ve uzman ekibiyle ev sahipliği yapmaktan memnuniyet duyarız.

Karar

Listeyi yapmak için daha fazla Avustralyalı web barındırıcısı istedik, ancak ne yazık ki, hız veya fiyat açısından yeterince iyi performans göstermiyorlar.

Elbette, Avustralya web barındırma markaları ev alanında son derece iyi performans gösteriyor, ancak burası mükemmel oldukları tek yer; onlar her yerde çok yavaş! İşletmeleri İnternet’e getirmenin tüm amacı potansiyel olarak daha fazla küresel müşteri elde etmek olduğunda küresel olarak yavaş yükleme sürelerine sahip bir çevrimiçi işletmeye sahip olmanın amacı nedir??

Özetlemek gerekirse, Avustralya web siteleri için en iyi 3 web barındırma sağlayıcılarımız:

DÜNYA ÇAPINDA HIZ

SYDNEY’DE HIZ

FİYAT (AUD / MO)

SiteGround

bir+

95 ms

7.68

Hostinger

bir+

190 ms

5.25

WPWebHost

bir+

225 ms

37,41

Kişisel olarak, Avustralya müşterilerini hedefleseydik SiteGround’a (Singapur’da barındırılıyor) giderdik. Avustralya’da hızlı olmanın aksine, tüm bölgeden mükemmel hızlar elde ederdik.

Rekabetçi fiyatlandırmaları, harika özellikleri, süper hızlı hızları ve dünyanın en arkadaş canlısı müşteri hizmetleri ekibi ile Dürüst olmak gerekirse, SiteGround’u 1 numaralı noktadan atmayı çok zor buluyoruz.

Planlarına göz atmak veya SiteGround’un ayrıntılı incelemesine göz atmak için SiteGround resmi web sitesine gidin.!

Her zamanki gibi, sorularınız için bize bir mesaj bırakın ve cevaplamaktan mutluluk duyuyoruz.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map