Якщо чесно, коли думка про необхідність використання VPN у Новій Зеландії натрапила на мій стіл, я трохи заскочив. Зрештою, це одна з країн світу, де свобода високо оцінюється, а рейтинг Freedom House – це привертає увагу 98/100 за шкалою свободи.

Однак думки про те, що може лежати під поверхнею, наштовхнули на деякі дослідження і, безумовно, досить, як тільки я почав викопувати, з’явились скелети в шафі. Ну, деякі з них все одно. Від незаконного нагляду уряду до надання розвідки американським спецслужбам, Нова Зеландія є вогнищем прихованої діяльності – проти власних жителів.

Хоча це правда, що в Інтернеті, як відомо, не піддається цензурі, все ще тривожить, що існує не одне, а кілька джерел Інтернет-спостереження. Ще гірше – той факт, що уряд робить кроки, які вказують на те, що він вважає, що ця діяльність необхідна, а значить, легалізує їх.

Чи пора мешканцям Нової Зеландії шукати потрібну службу VPN?

Contents

GCSB діяла поза законом

Бюро безпеки урядових комунікацій (GCSB) – це те, що передається як внутрішня група безпеки Нової Зеландії. Сам факт цього звучить трохи зловісно і нагадує образи радянського НКВС чи подібних темних відомств.

Однак сфера його роботи звучить досить невинне на папері, і це захищає національну безпеку країни шляхом збору інформації та аналізу. На жаль, як і у багатьох розвідувальних агентствах, GCSB, як відомо, працює поза законом.

Наприклад, було відомо, що він незаконно шпигував за Кімом Дотком (засновником Megaupload), який проживав у Новій Зеландії. Ще гірше було те, що завдяки цій справі було виявлено, що GCSB не розуміє власний закон і в результаті також незаконно шпигує за 88 людьми.

За законом GCSB заборонено шпигувати за мешканцями Нової Зеландії. Склавши всі ці питання, після того, як GCSB заявила, що припинила діяльність з нагляду за Кімом, пізніше було виявлено, що їх обладнання продовжувало працювати – експлуатується Агентством національної безпеки США (NSA), яке брало участь у цій справі..

Цей сценарій викликає кілька питань. Перший полягає в тому, що урядова установа Нової Зеландії або не знала законів своєї країни, або вирішила їх порушити. По-друге, здавалося, що спільне використання інформації про власного резидента країни з іноземним агентством мало.

Нова Зеландія може юридично шпигувати за жителями

Нова Зеландія може юридично шпигувати за жителями

Описане вище може бути прийнято лише за основу для наступного сегменту, який полягає в тому, що в травні 2013 року уряд вніс зміни до законів, що стосуються повноважень GCSB, дозволяючи агентству законно збирати інформацію від усіх новозеландців.

GCSB також буде дозволено передавати будь-яку або всю цю інформацію в інший урядовий департамент, це означає, що весь уряд може законно отримати будь-яку інформацію, яку він захотів, у будь-який час. Незважаючи на протести багатьох фракцій, включаючи Юридичне товариство NZ та Трибунал з прав людини, закон був врешті прийнятий, фактично перетворивши Нову Зеландію на потенційну державу поліції.

Незважаючи на запевнення уряду, що оптовий нагляд за жителями не проводився, факт був оскаржений як частина розкриттів Snowden.

Ствердження про прорізування кабелю Південного Хреста

Усі дані в Інтернеті протікають через ряд масивних кабелів передачі даних, які проходять через різні точки по всьому світу. Основна контактна точка Нової Зеландії – Південний хрестовий кабель. Починаючи з 2013 року, існують різні звинувачення шпигунських агентств, що проникають у Південний хрест.

Новозеландський геральд одного разу повідомляв, що Південний хрестовий кабель у минулому просив АНБ заплатити їм за масовий нагляд за новозеландською інтернет-активністю. У 2014 році було заявлено, що пункти перехоплення робляться по кабелю. Уряд Нової Зеландії заперечив будь-які подібні події.

VPN все ще легальні в Новій Зеландії

Хоча це може викликати законне занепокоєння, є лише декілька країн у всьому світі, які прямо заборонили використовувати VPN. Зазвичай це країни з більш драконічними законами, такі як Ірак та Північна Корея. Навіть Китай і Росія виконували лише часткові заборони.

На щастя для новозеландців або відвідувачів країни, використання VPN все ще є абсолютно законним. Однак зауважте, що хоча сама послуга може бути легальною, те, що ви робите на ній, також має бути законним.

Наприклад, якщо ви здійснюєте діяльність P2P та завантажуєте захищені авторським правом матеріали, то технічно ви все ще несете відповідальність за це. Те, що робить VPN, – захищати ці дії. Суть полягає в тому, щоб або використовувати VPN для суто юридичної діяльності, або знайти той, який не може бути примушений урядом Нової Зеландії передавати журнали активності користувачів..

Що ми шукаємо у VPN для Нової Зеландії

1. Конфіденційність та анонімність

З більш очевидними страшилками, про які я ділився вище свіжими у ваших думках, напевно, мені настав час припустити, що це дійсно гарна ідея зосередитись на аспектах конфіденційності та анонімності VPN для користувачів у Новій Зеландії. Оскільки як урядова, так і приватна індустрія приходить за користувачами, VPN повинен бути в змозі забезпечити збереження ваших даних і заходів саме таким, яким він має бути – приватним.

Одним з найкращих способів забезпечити це – слідкувати за VPN, які мають не тільки сувору політику без реєстрації даних, але й базуються поза межами країн, які є більш слабкими у своїх законах про збереження даних. Це, безумовно, виключає країни, які мають юрисдикцію з п’ятьма очима та чотирнадцятьма очима.

2. Швидкість і стабільність

З середньою фіксованою швидкістю широкосмугової швидкості 87,47 Мбіт / с у Новій Зеландії не повинно виникнути серйозних проблем з VPN, оскільки майже всі постачальники послуг вищого рівня VPN повинні мати можливість керувати цим еталоном.

3. Безпека

Швидкість безпеки VPN така сама для користувачів, які базуються на Новій Зеландії, як і скрізь. Ідеальний баланс відомий лише вам, як користувачеві. Вибираєте 256-бітове шифрування, ризикуючи знизити швидкість VPN, чи бажаєте знизити цю планку для збільшення швидкості?

Суть, в якій йдеться, полягає в тому – чи постачальник послуг X VPN не надає вам вибір швидкості шифрування? Це, мабуть, потрібно запитати, чи це питання для вас.

4. Геолокаційна підробка

Перебуваючи на іншому кінці світу від США, користувачі, які базуються на Новій Зеландії, не отримують доступу до вмісту Netflix, обмеженого США. Це одна з причин, чому користувачі в усьому світі використовують VPN – для підробки геолокацій.

5. Підтримка P2P

Це дійсно не є пріоритетним для користувачів VPN у Новій Зеландії, оскільки P2P тут значною мірою ігнорується. Однак завжди добре мати особливі знання про те, що уряд починає розправлятися з певними речами, такими як Android-телевізійні скриньки.

Слідкуйте за VPN, у яких чітко прописані правила дорожнього руху P2P, такі як TorGuard або NordVPN.

Найкращі VPN для Нової Зеландії

Як і у всіх моїх тестах VPN, перш ніж оцінювати їх швидкість, я завжди суджу про свої власні. Далі – моя фактична широкосмугова швидкість на основі лінії обслуговування 500 Мбіт / с без активного VPN-з’єднання:

Базова швидкість (без VPN) - Нова Зеландія

(Повний результат тесту на базову швидкість переглянути тут)

Зауважте, що я базуюсь у Малайзії, моє з’єднання з Новою Зеландією, навіть без активного VPN-сервісу, є дещо спокійніше, ніж моя нормальна швидкість з’єднання, яка може досягати приблизно 400 Мбіт / с. Мета мене підключитися до сервера тестування швидкості на базі Окленда – вказати це.

Як бачите, без VPN з’єднання з локальним сервером надає мені гідну швидкість 126 Мбіт / с. Я підозрюю, що швидкість такої низької також пов’язана з інфраструктурним маршрутом, який необхідний для перекидання моїх даних звідси в Окленд. Швидкість, звичайно, буде різнитися в рази, тому прийміть це з дрібкою солі.

Примітка

 1. Ціна базується на курсі валюти 1 USD = 1,51 NZD.
 2. Показана ціна базується на передплаті на 12 місяців. Ціна може здешевити, якщо підписатися на більш тривалий період.

1. NordVPN

https://nordvpn.com

NordVPN

Швидкість

Добре

Безпека & Конфіденційність

Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5

Ціна (NZD)

6,02 / міс

Основні моменти

 • Без журналів
 • Вбивчий вимикач
 • Підтримує 6 пристроїв

"NordVPN – це комбінація багатьох хороших речей – стабільна продуктивність, прийнятні ціни та зручність у користуванні."

NordVPN займає чільне перше місце в нашому списку найкращих VPN для Нової Зеландії з багатьох причин. Одним із перших є те, що вони розташовані в Панамі, що також є хорошим місцем для роботи з VPN. Крім цього, NordVPN має репутацію стерлінгів і є ще одним постачальником VPN, який має величезну кількість серверів у багатьох країнах.

Їх сувора політика без реєстрації поєднується з 256-бітовим шифруванням військового класу та великими ціновими планами, щоб запропонувати майже будь-кому угода, якій важко протистояти.

Випробування на швидкість NordVPN - Нова Зеландія

NordVPN випробування швидкості Нова Зеландія – Окленд-сервер
(Дивіться результат тесту на повну швидкість)

З швидкістю 46 Мбіт / с нижче за течією, у цьому раунді тестів NordVPN показав дуже стабільну продуктивність на своєму новозеландському сервері. Що робить їх ще більш привабливими, це те, що вони не тільки дозволяють трафік P2P, але мають спеціально оптимізовані сервери для трафіку P2P!

Прочитайте наш поглиблений огляд NordVPN, щоб дізнатися, чому це Bitcatcha №1 VPN!

2. ExpressVPN

https://www.expressvpn.com

ExpressVPN

Швидкість

Добре

Безпека & Конфіденційність

Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5

Ціна (NZD)

12,55 / міс

Основні моменти

 • Офшорний захист конфіденційності
 • Повне 256-бітове шифрування
 • 148 VPN-адрес

"ExpressVPN рідко нас розчаровує, і їх продуктивність у наших тестах на швидкість NZ, безумовно, підтверджує нашу віру в них!"

Один з найкращих сервісів VPN, який я коли-небудь перевіряв, ExpressVPN до цих пір був моїм найкращим вибором, незалежно від того, для якої країни я рейтингую. Він має широкий спектр розташування серверів та безліч серверів. Ще краще, що він базується на Британських Віргінських островах, який є слабким у своїх законах про збереження даних.

Я всебічно перевіряв послугу і не вагаюся, рекомендуючи їх як провідного постачальника послуг VPN для новозеландців. ExpressVPN стабільний і дозволяє також отримувати доступ до хорошого кола пристроїв.

Тест на швидкість ExpressVPN - Нова Зеландія

Тест на швидкість ExpressVPN Нова Зеландія – Окленд-сервер
(Дивіться результат тесту на повну швидкість)

Як уявлення про те, наскільки це добре, я порівняв свою швидкість лінії за замовчуванням без VPN з тестом, покритим ExpressVPN, з тим же місцем. Ввімкнувши ExpressVPN і підключившись до сервера в Новій Зеландії, мені вдалося показати міцну швидкість 76Mbps вниз за течією.

Прочитайте наш повний огляд на ExpressVPN, щоб побачити, чому це один з наших найкращих виборів!

3. Surfshark

https://surfshark.com/

Surfshark

Швидкість

Добре

Безпека & Конфіденційність

Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5

Ціна (NZD)

3,00 / міс

Основні моменти

 • Мульти-хоп-з’єднання
 • Підтримує багато платформ
 • Без журналів

"Без надмірностей і послідовний у виконанні, Surfshark називає своє ім’я як сильний майбутній суперник."

Surfshark – це відмінний вибір для новозеландців через пару причин. На відміну від багатьох постачальників послуг VPN, він робить рівний акцент на серверах в Австралійському регіоні, а не на чистому напрямку США та ЄС. Це означає, що у вас буде більше серверів ближче до вашої країни, яких ви можете з нетерпінням чекати.

Оскільки він новий, можна також сподіватися, що він не скорить свою послугу, запропонувавши небажані додаткові функції. Це робить його дуже зосередженим на наданні відмінного сервісу основи, побудованого на послідовності та безпеці, що добре завершує загальну продуктивність.

З точки зору ціни, на яку потрапляє Surfshark, це дозволяє легко входити в топ-3 для Нової Зеландії. Насправді немає нічого такого, що може посперечатися з великими цінами та чудовими характеристиками. Щоб трохи піднятися до лав, все, що потрібно зробити Surfshark, – це приділити трохи більше часу, щоб розвинути довіру у своїх користувачів – тоді ми побачимо, куди це веде їх!

тест на швидкість серфінгу в Новій Зеландії

Surfshark Speed ​​test Нова Зеландія – Окленд-сервер
(Дивіться результат тесту на повну швидкість)

Як одна з трьох найкращих VPN для Нової Зеландії, Surfshark дуже добре відповідає вимогам швидкості. Найкраще в цьому VPN-сервісі – це не надзвичайно великі швидкості, а хороші швидкості через все поле – незалежно від того, який сервер ви виберете.

Мабуть, єдиний незначний недолік полягає в тому, що, незважаючи на підтримку P2P на своїх серверах, продуктивність в обміні файлами насправді не здається такою, що дорівнює, незважаючи на хороші загальні швидкості.

Дізнайтеся більше про його досконалість у нашому ретельному огляді на Surfshark!

4. TorGuard

https://torguard.net

TorGuard

Швидкість

Відмінно

Безпека & Конфіденційність

Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5

Ціна (NZD)

7,53 / міс

Основні моменти

 • Побудований для P2P
 • Торговий проксі-сервер TorGuard
 • Підтримується 5 підключень

"Один з найкращих VPN для спільного використання файлів P2P, TorGuard просто необхідний для будь-яких користувачів P2P у Новій Зеландії."

Одним з найважливіших вирішальних факторів розміщення TorGuard є те, що це дуже зручний для P2P постачальник послуг VPN. На стороні користувача не так багато, але це чудова ефективність.

Існує одна ключова відмінність TorGuard від багатьох конкурентів у тому, що він дозволяє вибрати, який рівень шифрування ви віддаєте перевагу. Це означає, що для користувачів P2P ви можете в будь-який час відключити шифрування і отримати насолоду від більш високих швидкостей торрента!

Крім цього, TorGuard має багато інших викупових якостей, таких як стабільна швидкість, можливість багатоплатформності та можливість обходити блокатори VPN.

Тест швидкості TorGuard VPN - Нова Зеландія

Тест швидкості TorGuard Нова Зеландія – новий сервер Плімута
(Дивіться результат тесту на повну швидкість)

Будучи однією з трьох найкращих VPN для Нової Зеландії, TorGuard, звичайно, відповідав певним вимогам швидкості. Це показало в моєму тестовому результаті для нового VPN-сервера на базі Плімута. Знову ж таки, Нова Зеландія, як правило, повинна отримати цю швидкість з кількома проблемами.

Єдиним недоліком є ​​те, що для молодших користувачів, які звикли до витонченості сучасних додатків, інтерфейс TorGuard виглядатиме як щось із минулого.

Прочитайте наш ретельний аналіз на TorGuard для отримання додаткової інформації!

5. CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com

CyberGhost

Швидкість

Бідні

Безпека & Конфіденційність

Оцінений 3 з 5Оцінений 3 з 5Оцінений 3 з 5

Ціна (NZD)

5,28 / міс

Основні моменти

 • Пропонує стиснення даних
 • Блокування реклами
 • Підтримує 7 пристроїв

"CyberGhost пропонує безпечне та приватне обслуговування, але, можливо, не настільки рівномірно, як у ExpressVPN."

CyberGhosties задоволені ними, і вони, безумовно, намагалися бути стегнами і оптимізаторами у своєму маркетингу. Це ще одне з найвідоміших імен у галузі VPN, але особисто я вважаю, що вони просто можуть бути крихітними перебілками.

Специфікація мудрого CyberGhost говорить добре, але, пройшовши тести з ними, я раджу невелику щіпку солі. Майте на увазі, що це рейтинговий список, тому мої очікування досить високі.

Тест швидкості CyberGhost VPN - Нова Зеландія

Тест на швидкість CyberGhost Нова Зеландія – Окленд-сервер
(Дивіться результат тесту на повну швидкість)

Новозеландці повинні відзначити, що більшість серверів CyberGhost знаходяться в зоні ЄС, але, на щастя, їх також є в регіоні Австралія. На жаль, покриття тут дещо обмежене, а їх швидкість – не найкраща.

Тим не менш, нам вдалося отримати дуже корисну швидкість 20 Мбіт / с, що ще достатньо для передачі медіа.

Дивіться наш повний огляд на CyberGhost, щоб дізнатися більше!

6. IPVanish VPN

https://www.ipvanish.com

IPVanish

Швидкість

Відмінно

Безпека & Конфіденційність

Оцінений 3 з 5Оцінений 3 з 5Оцінений 3 з 5

Ціна (NZD)

9,79 / міс

Основні моменти

 • Примусове 256-бітове шифрування
 • Необмежений P2P
 • Підтримує 10 пристроїв

"Відмінно підходить для Paranoid, але, можливо, він не буде в списку для користувачів, що базуються в Новій Зеландії, IPVanish дуже продається, але погано підтримується."

За останній час IPVanish сильно постраждав через своє втілення в певні… якщо ми скажемо, нещасні випадки. Але окрім цього, зауважте, що вони перебувають під новим управлінням, і, сподіваємось, такі речі стануть просто неприємними перешкодами в їх минулому.

Відсуваючи ці випадки вбік, вони залишаються гігантами VPN у полі та можуть похвалитися швидкістю, яка вражає. На щастя, оскільки, якщо у вас є скарги на їх швидкість, ви нічого не можете зробити, оскільки вони змушують 256-бітове шифрування для всіх без винятку.

Тест швидкості IPVanish VPN - Нова Зеландія

Тест на швидкість IPVanish Нова Зеландія – новий сервер Плімута
(Дивіться результат тесту на повну швидкість)

IPVanish із швидкістю, звичайно, не є найбільшим. Продуктивність їхніх новозеландських серверів, здавалося, була чудовою, і тут я досягнув вражаючих швидкостей до 63 Мбіт / с. Я не думаю, що це було разовим явищем, оскільки мені вдалося повторити свої результати протягом кількох спроб.

Це добре підходить для новозеландців, які тут підключатимуться до серверів, але навіть якщо це не спрацює, близькість до таких місць, як Сінгапур та Австралія, повинна дати надійні альтернативи.

Читайте наш глибокий огляд на IPVanish, щоб дізнатися більше!

7. PureVPN

https://www.purevpn.com

PureVPN

Швидкість

Справедливий

Безпека & Конфіденційність

Оцінений 3 з 5Оцінений 3 з 5Оцінений 3 з 5

Ціна (NZD)

5,11 / міс

Основні моменти

 • Прості у користуванні програми
 • Необмежена пропускна здатність
 • Підтримує розділений тунель

"PureVPN, безумовно, є одним з лідерів в комплементарній галузі завдяки міцній мережі серверів."

Розміщуючи понад 2000 серверів, розташованих у понад 140 країнах світу, PureVPN, безумовно, має інфраструктуру, необхідну для того, щоб проявити себе як лідер галузі. Він доповнює це чудовими функціональними можливостями безпеки для захисту своїх користувачів від вторгнення чи виявлення.

Тест на швидкість PureVPN - Нова Зеландія

Тест на швидкість PureVPN Нова Зеландія – Окленд-сервер
(Дивіться результат тесту на повну швидкість)

Одним з головних переваг їх випробування є те, що вони є одними з небагатьох на ринку, які зараз дозволяють отримати доступ до протоколу WireGuard – протоколу наступного покоління, який, мабуть, перевершує OpenVPN. Хоча вона дещо обмежена, але вона присутня лише в п’яти країнах.

Підключившись до сервера PureVPN на базі Окленда, я зміг наблизитися до більш ніж 43 Мбіт / с – відмінні результати, враховуючи низькі швидкості роботи, які я бачив під час свого з’єднання. Я б сказав, що ці цифри важко перемогти і їх може показати лише компанія, яка справді має фокус.

8. НайшвидшийVPN

https://fastestvpn.com

НайшвидшийVPN

Швидкість

Справедливий

Безпека & Конфіденційність

Оцінений 3 з 5Оцінений 3 з 5Оцінений 3 з 5

Ціна (NZD)

1,25 / міс

Основні моменти

 • Оптимізовані сервери для P2P
 • Дозволяє сканувати сервер
 • Підтримує 10 пристроїв

"FastestVPN не найшвидший, але він, безумовно, пропонує ціннісну пропозицію, яку важко оскаржити."

Найшвидший VPN – це не найшвидший тест, який я протестував, але не найповільніший. Він пропонує більш обмеженим країнам вимкнути ваш зв’язок порівняно з багатьма найвищими VPN, але за цінами від 83 центів на місяць, це крадеться. У них також є оптимізовані P2P сервери, що робить їх хорошими і для цього.

Низькі ціни мають серйозний недолік, і це обмежена ефективність у подоланні геоблокування. Нарешті ми з’ясували, що FastestVPN не може дозволити вам отримати доступ ні до вмісту Netflix US, ні до британського iPlayer BBC – об’ємний!

Перейдіть до нашого найшвидшого огляду, щоб дізнатися більше!

Чи справді мені потрібна VPN в Новій Зеландії?

Це справді складне питання, на який зараз потрібно відповісти. Багато з того, що було так суперечливим щодо свободи Інтернету в Новій Зеландії, є спірним. Однак я твердо вірую у прислів’я про те, що без вогню немає диму.

Ще гірше, ніж незнання, – це поступливість, і, принаймні, були випадки, які є дуже підозрілими. Візьмемо для прикладу уряд Нової Зеландії, який надає такі широкі повноваження GCSB.

З технічної точки зору, для середнього Джо не дуже багато причин користуватися послугою VPN в Новій Зеландії, але я відчуваю, що це просто перетирає мене неправильним способом знати, що хтось може читати все, що я надсилаю, знаючи кожна кнопка, яку я натискаю в Інтернеті, і ще гірше. Чому з ким би все не в порядку, це навіть поза мною, навіть якщо ти стверджуєш, що немає жодних проблем, якщо немає чого приховувати.

Тож, хоча я не вважаю, що це абсолютно необхідне для VPN в Новій Зеландії, все одно було б почувати себе краще, якби я використовував його, поки я там був. Тому я рекомендую вам використовувати і його, якщо ви залишаєтесь там!

Для резюме, ось три найкращих VPN для Нової Зеландії:

ШВИДКІСТЬ

БЕЗПЕКА & ПРИВАТНІСТЬ

ЦІНА / МО

NordVPN

Добре

Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5

6,02 доларів США

Відвідайте VPN

ExpressVPN

Добре

Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5

12,55 доларів США

Відвідайте VPN

Surfshark

Добре

Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5

NZ 3,00 дол

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me