8 найкращих VPN для Канади 2020 (Тестування швидкості!)

Віртуальні приватні мережі (VPN) розроблені для безпеки та конфіденційності, але чи справді вам потрібно користуватися? Відповідь дійсно залежить від місця, з якого ви будете користуватися Інтернетом. Країни відрізняються своїм ставленням до користувачів Інтернету, тому канадцям потрібно дивитися на VPN?


Зважаючи на близькість до Сполучених Штатів, не дивно, що Канада рішуче рухається в подібних напрямках щодо цензури в Інтернеті. Насправді, протягом останніх кількох років уряд Канади заважає тривожним рухам щодо посилення регулювання щодо користувачів Інтернету.

У 2017 році ухвала справи Верховного суду Канади це наочно показала – що Канада погодилася зі світовою цензурою в Інтернеті. На додаток до цього, користувачі, які хочуть брати участь у спільному використанні файлів P2P, також опиняться під наглядом, оскільки фірми з питань боротьби з піратством привертають свою увагу до країни.

Якщо ви перебуваєте в Канаді і починаєте турбуватися про ці кроки – ви маєте рацію, оскільки це дуже реально.

Contents

Постанова Верховного Суду Канади показала затвердження Інтернет-цензури

Хоча технічно не пов’язано безпосередньо з VPN та конфіденційністю Інтернету, розробки в Канаді за останні кілька років демонструють тривожні тенденції. У 2017 році рішення Верховного суду Канади затвердило зусилля компанії щодо спроби блокувати певні веб-сайти.

Хоча це ґрунтувалося на дуже конкретному випадку, це свідчить про те, що правова система може твердо схилятися до цензурних дій у якійсь іншій формі. Постанова навіть вплинула на Google, оскільки суд вважав, що “Google підпадає під юрисдикцію судів Канади внаслідок своєї діяльності в Канаді”.

Це рішення викликає занепокоєння та створює небезпеку створити в країні дуже небезпечний прецедент.

FairPlay Canada намагався заблокувати доступ до веб-сайтів

Нещодавно минулого року коаліція телекомунікаційних та розважальних компаній Канади намагалася запропонувати блокувати веб-сайти, які, на їхню думку, були причетні до порушення авторських прав. Оголошено “FairPlay Canada” – групою, спрямованою на формування органу, призначеного для надсилання списків на сайти для блокування до Канадської комісії з питань радіотелебачення та телекомунікацій (CRTC).

Найкраще – коаліція не матиме нагляду, тобто вони можуть в основному робити все, що хочуть. Цей крок стався тому, що група використовувала віковий аргумент, який протягом року перебуває в усьому світі, що незаконна трансляція захищених авторським правом засобів масової інформації шкодить бізнесу.

На щастя, ця кричуща спроба захопити контроль над цензурою в Інтернеті була заперечена разом із великою критикою. Однак причина, в якій йому було відмовлено, була просто тому, що CRTC стверджував, що закон про авторські права не підлягає нагляду.

Це хвилює, оскільки такі групи, як FairPlay Canada, можливо, можуть прийняти таке регулювання – якщо воно знайде правильний шлях привабливості.

Канада вже має жорсткі закони проти піратства

Країни в усьому світі відрізняються своїм законодавством про авторське право. Наприклад, багатьом відомо, що компанії наполегливо переслідують подільників файлів P2P з позовами в руці. Канада не відрізняється в цьому і насправді має дуже схожі правові настанови щодо цього.

Це в минулому вже призводило до закриття веб-сайтів, які не просто порушують закони про авторські права, але навіть виступають активізаторами зазначених порушень. Ці елементи є усіма інгредієнтами для системи, відкритої до зловживань та нецільового використання, безумовно, не є гарним знаком для канадців, які, можливо, просто намагаються користуватися Інтернетом без обмежень..

CSE думає, що це вище закону

Організацію безпеки комунікацій (CSE) в минулому звинувачували в незаконній дії, якщо мова йде про спостереження в Канаді. Найпомітніша причина була виявлена ​​у витоках Сноудена, коли інформація про те, що вона здійснювала спостереження без наказу в країні.

На сьогоднішній день CSE продовжує здійснювати заходи з нагляду в країні та заявляє, що “може вирішити вести облік приватних комунікацій Канади”. Це призвело до невеликого гикавки у 2015 році, коли випадково поділилася інформація про канадців із союзниками. На жаль.

Як сказала Стефані Карвін, колишній аналітик національної безпеки при уряді Канади, “одна з ключових речей щодо національної безпеки – це те, що вам дозволяють бути мудаком”.

VPN все ще легальні в Канаді

На щастя, відповідь на ці кошмари спостереження та потенційну цензуру не такий вже й складний – використовуйте VPN. А ще краще, що VPN є законними в Канаді.

Вони вже широко використовуються не тільки в уряді, але і в бізнесі та багатьох інших формах. Однак є застереження. Якщо ви вирішите використовувати VPN, що базується в Канаді, тоді уряд може змусити постачальника VPN звільняти дані користувачів, коли це необхідно.

Хоча більшість VPN заявляють, що вони не ведуть журнали, прийміть це із дрібкою солі та слідкуйте за політикою щодо журналів користувачів та інших даних.

Що ми шукаємо у VPN для Канади

1. Конфіденційність та анонімність

З більш очевидними історіями жахів, якими я ділився вище свіжих у ваших думках, напевно, мені прийшов час припустити, що це дійсно гарна ідея зосередитись на аспектах конфіденційності та анонімності VPN для користувачів у Канаді. Оскільки як урядова, так і приватна індустрія приходить за користувачами, VPN повинен бути в змозі забезпечити збереження ваших даних і заходів саме таким, яким він має бути – приватним.

Одним з найкращих способів забезпечити це – слідкувати за VPN, які мають не тільки сувору політику без реєстрації даних, але й базуються поза межами країн, які є більш слабкими у своїх законах про збереження даних. Це, безумовно, виключає країни, які мають юрисдикцію з п’ятьма очима та чотирнадцятьма очима.

2. Швидкість і стабільність

Зі середньою швидкістю для дому в Канаді 100 Мбіт / с не повинно виникнути серйозних проблем зі швидкістю VPN, оскільки майже всі постачальники послуг вищого рівня VPN повинні мати можливість керувати цим еталоном.

Хоча це місце дійсно не з першочерговим розташуванням для більшості серверів VPN, є вагома причина – його близькість до США. Практично всі постачальники послуг VPN матимуть принаймні одне, якщо не більше серверних місць у США, до яких канадці можуть легко отримати доступ із низьким затримкою..

3. Безпека

Спіль безпеки VPN-мереж однаковий для канадців скрізь. Ідеальний баланс відомий лише вам, як користувачеві. Вибираєте 256-бітове шифрування, ризикуючи знизити швидкість VPN, чи бажаєте знизити цю планку для збільшення швидкості?

Суть, в якій йдеться, полягає в тому – чи постачальник послуг X VPN не надає вам вибір швидкості шифрування? Це, мабуть, потрібно запитати, чи це питання для вас.

4. Геолокаційна підробка

Незважаючи на те, що є сусідом США, канадці все ще не мають доступу до вмісту Netflix, обмеженого США. Це одна з причин, чому користувачі в усьому світі використовують VPN – для підробки геолокацій. На щастя, близькість також означає швидкий доступ до VPN на базі США, що чудово підходить для потокової передачі Netflix.

Слідкуйте за тим, хто підтримує Netflix-з’єднання, хоча багато хто їх часто блокують.

5. Підтримка P2P

Оскільки докладаються посилених зусиль для боротьби зі спільним доступом до файлів через порушення авторських прав, було б також корисно використовувати для цього VPN-з’єднання. Не всі VPN хороші з P2P, тому той, який підтримує його широко або навіть має сервери, оптимізовані P2P, було б добре.

Слідкуйте за VPN, у яких чітко прописані правила дорожнього руху P2P, такі як TorGuard або NordVPN.

Найкращі VPN для Канади

Як і у всіх моїх тестах VPN, перш ніж оцінювати їх швидкість, я завжди суджу про свої власні. Далі – моя фактична широкосмугова швидкість на основі лінії обслуговування 500 Мбіт / с без активного VPN-з’єднання:

Базова швидкість (без VPN) - Канада

(Переглянути повний результат випробування на базовій швидкості тут)

Оскільки я базуюся в Малайзії, моя швидкість буде, як правило, високою, підключаючись до серверів VPN-регіону Азії, і повільніше, коли я підключаюся до серверів у США або Європі. Для цього тесту я підключився до канального сервера тестування швидкості, який дає вам уявлення про відносну швидкість на відстань.

Як бачите, без VPN-з’єднання до Канади пристосована швидкість 160 Мбіт / с.

Примітка

 1. Ціна базується на курсі валюти 1 USD = 1,34 CAD.
 2. Показана ціна базується на передплаті на 12 місяців. Ціна може здешевити, якщо підписатися на більш тривалий період.

1. NordVPN

https://nordvpn.com

NordVPN

Швидкість

Добре

Безпека & Конфіденційність

Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5

Ціна (CAD)

5,35 / міс

Основні моменти

 • Без журналів
 • Вбивчий вимикач
 • Підтримує 6 пристроїв

"Завдяки елегантному інтерфейсу, стабільній швидкості та фантастичним довгостроковим ціновим планам, Nord є чудовим вибором для будь-якого користувача VPN."

NordVPN постійно вдосконалює свої послуги, і 2019 рік був для них дуже актуальним. Навіть маючи незначний ріст цін, вони залишаються надзвичайно конкурентоспроможними і пропонують найсерйозніший удар, який ми бачимо в цьому дуже складному просторі сьогодні.

Вони є відмінним вибором як кращий VPN для Канади з багатьох причин. Одним із перших є те, що вони розташовані в Панамі, що також є хорошим місцем для роботи з VPN. Крім цього, NordVPN має репутацію стерлінгів і є ще одним постачальником VPN, який має величезну кількість серверів у багатьох країнах.

Їх сувора політика без реєстрації поєднується з 256-бітовим шифруванням військового класу та великими ціновими планами, щоб запропонувати майже будь-кому угода, якій важко протистояти.

Випробування на швидкість NordVPN - Канада

NordVPN Тест на швидкість Канади – сервер Ванкувера
(Дивіться результат тесту на повну швидкість)

З швидкістю 34 Мбіт / с нижче за течією, у цьому раунді випробувань NordVPN зумів отримати перевагу над ExpressVPN. Що робить їх більш привабливими, це те, що вони не тільки дозволяють трафік P2P, але мають спеціально оптимізовані сервери для трафіку P2P!

Прочитайте наш поглиблений огляд NordVPN, щоб дізнатися, чому це Bitcatcha №1 VPN!

2. ExpressVPN

https://www.expressvpn.com

ExpressVPN

Швидкість

Добре

Безпека & Конфіденційність

Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5

Ціна (CAD)

11.15 / міс

Основні моменти

 • Офшорний захист конфіденційності
 • Повне 256-бітове шифрування
 • 148 VPN-адрес

"Цей показник VPN знаходиться на вершині майже всіх наших списків на BitCatcha просто тому, що він пропонує таку хорошу послугу за дуже широкими критеріями – рідкість для VPN!"

Один з найкращих сервісів VPN, який я коли-небудь перевіряв, ExpressVPN до цих пір був моїм найкращим вибором, незалежно від того, для якої країни я рейтингую. Він має широкий спектр розташування серверів та безліч серверів. Ще краще, що він базується на Британських Віргінських островах, який є слабким у своїх законах про збереження даних.

Я всебічно перевіряв послугу і не вагаюся, рекомендуючи їх як провідного постачальника послуг VPN для канадців. ExpressVPN стабільний і дозволяє також отримувати доступ до хорошого кола пристроїв.

Тест швидкості ExpressVPN - Канада

Тест на швидкість ExpressVPN Канада – сервер Торонто
(Дивіться результат тесту на повну швидкість)

Як уявлення про те, наскільки це добре, я порівняв свою швидкість лінії за замовчуванням без VPN з тестом, покритим ExpressVPN, з тим же місцем. Ввімкнувши ExpressVPN і підключившись до сервера в Канаді, мені вдалося отримати швидкість 25Mbps нижче за течією.

Знову ж таки, тут слід зазначити мою фактичну відстань від Канади, яка, напевно, може отримати. Ефективність, яку показує ExpressVPN в цьому випадку, не відповідає тому, що я зазвичай від них чекаю.

Прочитайте наш повний огляд на ExpressVPN, щоб побачити, чому це один з наших найкращих виборів!

3. Surfshark

https://surfshark.com/

Surfshark

Швидкість

Відмінно

Безпека & Конфіденційність

Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5

Ціна (CAD)

2,59 / міс

Основні моменти

 • Мульти-хоп-з’єднання
 • Підтримує багато платформ
 • Без журналів

"Без надмірностей і послідовний у виконанні, Surfshark називає своє ім’я як сильний майбутній суперник."

Surfshark може стати новим для бізнесу, щойно почав грати наприкінці 2018 року, але він вийшов з ударом. Навіть оскільки він заповнює менше 1000 серверів у 60-ти странних країнах, він вдається запропонувати міцні та стабільні з’єднання, як показано у наших тестах на швидкість.

Вони також можуть працювати з P2P / торрентами та робити доступними багаторегіональний контент для сайтів потокового перегляду фільмів, таких як Netflix. Для мене святий грааль Netflix – це вміст у регіоні США, і я отримую виправлення Surfshark протягом останніх півроку, без проблем.

Surfshark також пропонує цій послузі відмінні ціни на їх дворічний план. Слідкуйте за цим, люди, це може бути заголовком у наших списках, коли пройде більше часу!

Дізнайтеся більше про його досконалість у нашому ретельному огляді на Surfshark!

тест на швидкість серфінгу в Канаді

Surfshark Speed ​​Test Канада – сервер Торонто
(Дивіться результат тесту на повну швидкість)

4. TorGuard

https://torguard.net

TorGuard

Швидкість

Відмінно

Безпека & Конфіденційність

Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5

Ціна (CAD)

6,69 / міс

Основні моменти

 • Побудований для P2P
 • Торговий проксі-сервер TorGuard
 • Підтримується 5 підключень

"Один з найкращих VPN для спільного використання файлів P2P, TorGuard просто необхідний для будь-яких користувачів P2P в Канаді."

Одним з найважливіших вирішальних факторів розміщення TorGuard є те, що це дуже зручний для P2P постачальник послуг VPN. На стороні користувача не так багато, але це чудова ефективність.

Існує одна ключова відмінність TorGuard від багатьох конкурентів у тому, що він дозволяє вибрати, який рівень шифрування ви віддаєте перевагу. Це означає, що для користувачів P2P ви можете в будь-який час відключити шифрування і отримати насолоду від більш високих швидкостей торрента!

Крім цього, TorGuard має багато інших викупових якостей, таких як стабільна швидкість, можливість багатоплатформності та можливість обходити блокатори VPN.

Тест на швидкість TorGuard - Канада

Тест на швидкість TorGuard Канада – сервер Ванкувера
(Дивіться результат тесту на повну швидкість)

Будучи одним із трьох найкращих VPN для Канади, TorGuard, звичайно, відповідав певним вимогам швидкості. Це показало в моєму тестовому результаті для нього з VPN-сервера на базі Ванкувера, і знову канадці повинні мати можливість співвідносити швидкість із серверами на базі США.

Єдиним недоліком є ​​те, що для молодших користувачів, які звикли до витонченості сучасних додатків, інтерфейс TorGuard виглядатиме як щось із минулого.

Прочитайте наш ретельний аналіз на TorGuard для отримання додаткової інформації!

5. CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com

CyberGhost

Швидкість

Бідні

Безпека & Конфіденційність

Оцінений 3 з 5Оцінений 3 з 5Оцінений 3 з 5

Ціна (CAD)

4,69 / міс

Основні моменти

 • Пропонує стиснення даних
 • Блокування реклами
 • Підтримує 7 пристроїв

"CyberGhost пропонує безпечне та приватне обслуговування, але, можливо, не настільки рівномірно, як у ExpressVPN."

CyberGhosties задоволені ними, і вони, безумовно, намагалися бути стегнами і оптимізаторами у своєму маркетингу. Це ще одне з найвідоміших імен у галузі VPN, але особисто я вважаю, що вони просто можуть бути крихітними перебілками.

Специфікація мудрого CyberGhost говорить добре, але пройшовши тест з ними, я раджу невелику щіпку солі. Майте на увазі, що це рейтинговий список, тому мої очікування досить високі.

Тест на швидкість CyberGhost - Канада

Тест на швидкість CyberGhost Канада – сервер Ванкувера
(Дивіться результат тесту на повну швидкість)

Канадці повинні відзначити, що більшість серверів CyberGhost знаходяться у зоні ЄС, але, на щастя, вони також є стороною США. Це робить їх привабливими для широкої аудиторії, за винятком, можливо, країн Азії, де вона дещо обмежена.

На жаль, їхні тести на швидкість тестування не відповідають рівним для Канади, і я ледве не досягнув корисної швидкості 5 Мбіт / с. Кілька років тому це було б прохідним, але в сучасну епоху високошвидкісного широкосмугового зв’язку – майже нестерпним.

Дивіться наш повний огляд на CyberGhost, щоб дізнатися більше!

6. IPVanish VPN

https://www.ipvanish.com

IPVanish

Швидкість

Відмінно

Безпека & Конфіденційність

Оцінений 3 з 5Оцінений 3 з 5Оцінений 3 з 5

Ціна (CAD)

8,70 / міс

Основні моменти

 • Примусове 256-бітове шифрування
 • Необмежений P2P
 • Підтримує 10 пристроїв

"Відмінно підходить для Paranoid, але, можливо, він не буде в списку для користувачів, що базуються в Канаді, IPVanish дуже продається, але погано підтримується."

За останній час IPVanish сильно постраждав через своє втілення в певні… якщо ми скажемо, нещасні випадки. Але окрім цього, зауважте, що вони перебувають під новим управлінням, і, сподіваємось, такі речі стануть просто неприємними перешкодами в їх минулому.

Відсуваючи ці випадки вбік, вони залишаються гігантами VPN у полі та можуть похвалитися швидкістю, яка вражає. На щастя, оскільки, якщо у вас є скарги на їх швидкість, ви нічого не можете зробити, оскільки вони змушують 256-бітове шифрування для всіх без винятку.

Тест на швидкість IPVanish - Канада

Тест на швидкість IPVanish Канада – сервер Ванкувера
(Дивіться результат тесту на повну швидкість)

Як я вже згадував, IPVanish, скажіть, що вам подобається, пропонує цікаві швидкості. Ці цифри, безумовно, здатні розмістити їх у нашому головному списку VPN для Канади. З мого розташування в Малайзії та запустивши тест на їхньому сервері Канади, я отримав дуже сильну швидкість вниз 41 Мбіт / с.

Це добре підходить для канадців, які підключатимуться до таких серверів, як у США. Найголовніший недолік тут – у їх обслуговуванні клієнтів, що погано. Якщо ви із західної країни та очікуєте певного рівня підтримки – саме тут IPVanish опускається нижче номіналу.

Читайте наш глибокий огляд на IPVanish, щоб дізнатися більше!

7. PureVPN

https://www.purevpn.com

PureVPN

Швидкість

Справедливий

Безпека & Конфіденційність

Оцінений 3 з 5Оцінений 3 з 5Оцінений 3 з 5

Ціна (CAD)

4,54 / міс

Основні моменти

 • Підтримує протокол WireGuard
 • Дозволяє трафік P2P
 • Не контролює трафік

"PureVPN є надійною і має гарну суміш функцій безпеки, яка знаходиться поза юрисдикцією ЄС."

PureVPN – одна з рідкісних сервісів, яка здається зосередженою на швидких, швидких і швидших швидкостях VPN. Його рекламували з підтримкою швидкості лінії до 500 Мбіт / с, але точно, наскільки насправді ця претензія іде, хтось здогадується в деяких випадках.

Тест на швидкість PureVPN - Канада

Тест на швидкість PureVPN Канада – сервер Ванкувера
(Дивіться результат тесту на повну швидкість)

Одним з головних переваг їх випробування є те, що вони є одними з небагатьох на ринку, які зараз дозволяють отримати доступ до протоколу WireGuard – протоколу наступного покоління, який, мабуть, перевершує OpenVPN. Хоча вона дещо обмежена, але вона присутня лише в п’яти країнах.

Підключившись до сервера Vancouver VPN, я зміг наблизитися до 20 Мбіт / с – не найкращі результати в світі, але те, що все-таки працюватиме для багатьох користувачів. З часом, можливо, це зміниться, якщо вони вирішать повністю продовжити реалізацію WireGuard, але потім знову, так і інші постачальники послуг VPN.

8. НайшвидшийVPN

https://fastestvpn.com

НайшвидшийVPN

Швидкість

Справедливий

Безпека & Конфіденційність

Оцінений 3 з 5Оцінений 3 з 5Оцінений 3 з 5

Ціна (CAD)

1,11 / міс

Основні моменти

 • Оптимізовані сервери для P2P
 • Дозволяє сканувати сервер
 • Підтримує 10 пристроїв

"FastestVPN не найшвидший, але він, безумовно, пропонує ціннісну пропозицію, яку важко оскаржити."

Найшвидший VPN – це не найшвидший тест, який я протестував, але не найповільніший. Він пропонує більш обмеженим країнам вимкнути ваш зв’язок порівняно з багатьма найвищими VPN, але за цінами від 83 центів на місяць, це крадеться. У них також є оптимізовані P2P сервери, що робить їх хорошими і для цього.

Низькі ціни мають серйозний недолік, і це обмежена ефективність у подоланні геоблокування. Нарешті ми з’ясували, що FastestVPN не може дозволити вам отримати доступ ні до вмісту Netflix US, ні до британського iPlayer BBC – об’ємний!

Перейдіть до нашого найшвидшого огляду, щоб дізнатися більше!

Мені справді потрібен VPN в Канаді?

Коли я вперше підійшов до цієї теми, я трохи затримався, оскільки зазвичай зосереджуюсь на певних сферах, які мене цікавлять. Досліджуючи краєвид у Канаді, я був дуже занепокоєний тим, що знайшов, і першою моєю думкою було те, що я позитивно повинен був порекомендувати щось нашим друзям для цього ринку.

Після роздумів я зрозумів, що сценарій виконується в багатьох країнах світу одночасно. Навіть у моїй домашній базі Малайзії тривожні кроки робляться у напрямку підвищення цензури тощо.

З цим я дійсно рекомендую канадцям скласти підсумки ситуації, що склалася, і серйозно розглянути питання про те, щоб переконатися у тому, щоб переконатися в одній із VPN, що захищаються. Ситуація в усьому світі похмура, друзі, краще безпечна, ніж шкода.

Для резюме, ось три найкращих VPN для Канади:

ШВИДКІСТЬ

БЕЗПЕКА & ПРИВАТНІСТЬ

ЦІНА / МО

NordVPN

Відмінно

Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5

5,35 дол. США

Відвідайте VPN

ExpressVPN

Добре

Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5

11,15 дол. США

Відвідайте VPN

Surfshark

Відмінно

Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5

$ 2,59

Відвідайте VPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map