Чи добре ExpressVPN для Torrents & p2p? (Плюси / мінуси та альтернативи)

Посібник із торентів ExpressVPN

ExpressVPN – популярний (але дорогий) преміум-провайдер VPN. Вони дозволяють торрент / p2p, але чи добре ExpressVPN для торрентів та торрентів? Саме про це ми розповімо в цій статті.

Ми обговоримо:

 • Основні функції ExpressVPN
 • Їх політика ведення журналів (політика конфіденційності)
 • Чи дозволяє ExpressVPN торренти?
 • Як можна використовувати ExpressVPN за допомогою uTorrent, Vuze або Deluge
 • Чи є кращі (або дешевші) варіанти ExpressVPN?

Давайте розпочнемо.

Картина

ExpressVPN дозволяє торренти / p2p, але це ваш найкращий вибір?

Вступ до ExpressVPN

ExpressVPN – це преміальна VPN-послуга, що базується на Британських Віргінських островах (BVI). Вони відомі своєю швидкою швидкістю, відмінним програмним забезпеченням, надійною технічною підтримкою. Звичайно, це також виходить за ціною, і навіть їх найдешевший план – понад 8 доларів на місяць.

Ось причини, через які люди вирішили підписатися на ExpressVPN…

Швидкий: ExpressVPN претендує на найшвидший VPN у світі. Я не впевнений, чи це правда, але вони напевно вище середнього за швидкістю. Сервери відносно неконтрольовані.

Відмінне програмне забезпечення: Спеціальне програмне забезпечення VPN ExpressVPN (Mac, Windows, iOS, Android) – це найвища якість. Це, безумовно, серед 4 або 5 найкращих в будь-якому місці, і їх мобільний клієнт справді виділяється порівняно з конкурентами.

Основні функції ExpressVPN

 • 256-бітове шифрування: (найвища міцність)
 • 4 протоколи VPN: (OpenVPN, PPTP, L2TP, SSTP)
 • Перемикач: (функція захисту перемикання перемикання, корисна для торрентів. Вона запобігає ip-витік, якщо vpn не працює)
 • Немає журналів IP-адрес: (Це добре для конфіденційності торентів, але вони все ще не є справжнім VPN “нульового журналу”.
 • Спеціальне програмне забезпечення VPN: Відмінний VPN-клієнт, доступний для всіх основних платформ

Чи дозволяє ExpressVPN Torrent?

Це найважливіше запитання, на яке слід відповісти, купуючи VPN для торентів. Ми запитали їх технічну підтримку безпосередньо, чи ExpressVPN дозволяє p2p / торрент.

Відповідь?
Так. ExpressVPN дозволяє обмінюватися файлами за допомогою торренгу та p2p

Обмеження:
ExpressVPN не обмежує завантаження файлів p2p / торрент будь-якими певними місцями сервера. Ви можете використовувати будь-який сервер або країну, яку хочете.

Політика журналу ExpressVPN / Політика конфіденційності

Якщо ви прочитали будь-який інший посібник у посібнику по торент-VPN, ви знаєте, що наш №1 критерій скринінгу при виборі VPN-інтерфейсу:

Сігналы абмеркавання"Чи підтримує VPN журнали?"

Взагалі ми хочемо лише рекомендувати справжні VPN-провайдери Zero-Log для завантаження торентів, тому що пропонують найвищий рівень конфіденційності (без додаткових витрат).

Однак журнали, які нас найбільше хвилюють, – це журнали IP-адрес (чи записує VPN, з якої IP-адреси ви отримуєте доступ до їх серверів та з якого IP-адреси вам призначено).

Виявляється, ExpressVPN зберігає деякі мінімальні журнали з’єднань, але вони можуть містити лише таку інформацію, як:

 • Тривалість з’єднання
 • Кількість переданих даних (у КБ)
 • Використовуваний протокол тощо…

То як щодо IP-адрес?

На жаль, відповідь не зовсім зрозуміла. Раніше ExpressVPN заявляв, що вони не реєструють IP-адреси, однак їхні Умови використання В даний час взагалі не згадуйте IP-адреси. Єдина згадка про їхню політику ведення журналів є на одній із їхніх цільових сторінок:

Картина

Як бачите, список речей, які вони не реєструють чітко не відображає IP-адреси. Ми можемо лише припустити, що це означає, що ExpressVPN не є справжньою VPN “Logless”, якщо вони не приймають публічно таку політику у своїй політиці конфіденційності.

Альтернативи ExpressVPN

ExpressVPN забороняє торренти, але є кілька причин, з яких ви можете розглянути альтернативи:

 1. ExpressVPN зберігає журнали метаданих, Таким чином, вони не є справді VPN, що не входить у систему
 2. ExpressVPN коштує дорого. Підписка на 1 рік коштує майже в 3 рази дорожче, ніж PIA (що коштує лише 3,33 долара на місяць)

Ось кілька чудових альтернатив ExpressVPN, які нам дуже подобаються…
Сігналы абмеркавання

NordVPN (заощадити 75%)

Картина

Нульові журнали
256-бітове шифрування
Проксі Socks5 включений
Вбудований SmartDNS
Працює з Netflix

Отримати NordVPN »

NordVPN швидко став нашим улюбленим VPN навколо всіх. Це робить усе і за дешевшою ціною, ніж навіть знижка VPN, як приватний доступ до Інтернету.

NordVPN повністю сумісний з Netflix (та понад 50 іншими потоковими службами). Вони одні з небагатьох VPN, які не блокуються популярними потоковими службами. NordVPN також включає проксі-сервіс Socks5 (ідеально підходить для торентів) у більш ніж 10 місцях. Перегляньте наші посібники з налаштування, щоб ознайомитись із повним підручником щодо налаштування всього.

О, і я згадав про це 30-денна гарантія повернення коштів на 30 днів що дозволяє вам в основному без ризиків?

Ось як NordVPN порівнюється з expressVPN

 • Більше на 70% дешевше (порівняння найкращої рекламованої угоди для кожної)
 • Обидва працюють з Netflix та іншими потоковими службами (Express вимагає додаткових налаштувань)
 • NordVPN – це Zero-Log (Express не), але сервери ExpressVPN швидше
 • Прочитайте наш огляд NordVPN для повного перегляду програмного забезпечення, швидкості та налаштування

IPVanish

Картина

Нульові журнали
256-бітове шифрування
Проксі Socks5 включений

IPVanish є найбільш логічною альтернативою ExpressVPN, оскільки, якщо мова йде про функції, вони дуже схожі.

IPVanish має сервери в понад 70 країнах, відмінне програмне забезпечення та хорошу технічну підтримку. IPVanish також надзвичайно швидкий (можливо, навіть швидший) –> Прочитайте наш огляд IPVanish

Але ось, чим вони відрізняються:

 • IPVanish включає сервіс торентів проксі-сервера SOCKS5 (ExpressVPN не робить)
 • IPVanish має справжню політику “Zero-Log” (ExpressVPN не робить)
 • IPVanish починається з $ 6,49 / місяць (найкраща пропозиція ExpressVPN – 8,32 дол. США на місяць)

Приватний доступ до Інтернету

Картина

Нульові журнали
256-бітове шифрування
Проксі Socks5 включений
$ 3,33 / місяць (1 рік)

Отримайте PIA за $ 3,33 / м

Приватний доступ до Інтернету пропонує майже всі ті ж переваги IPVanish. Звичайно, вони не такі швидкі, і програмне забезпечення їх не так добре відшліфоване, але PIA все ще має понад 1 мільйон підписників.

Чому? Ят дивовижна угода!

При необмежених планах пропускної спроможності, починаючи з $ 3,33 / місяць, важко знайти кращу ціну на VPN з такою кількістю функцій.

Ми також виділили посібники з налаштування торентів для приватного доступу до Інтернету (через їх велику популярність). Перевірте їх на: uTorrent, Vuze, Deluge, PIA посібник з торентів

Як безпечно завантажити торренти з ExpressVPN

ExpressVPN пропонує лише VPN-сервіс (у них немає проксі-сервера Socks5, таких як IPVanish та PIA). Можливо, вам буде цікаво дізнатися, як використовувати проксі для торрентів або переваги VPN проти проксі.

Використовувати VPN для анонімізації торрентів дуже просто, але ось декілька порад, щоб максимально покращити вашу конфіденційність за допомогою ExpressVPN.

Порада №1 – Використовуйте зручне для поточного розташування сервер

ExpressVPN не обмежує активність p2p певними серверами, але вони, ймовірно, віддають перевагу, якщо ви не торрент з певних локальних серверів (наприклад, США чи Великобританія).

Хороші серверні місця для проведення торрентів: Канада, Нідерланди, Люксембург та Швейцарія.

Порада №2 – Активуйте перемикач

Якщо ви використовуєте VPN в якості свого основного методу для анонімного торрент, завжди слід активувати комутатор VPN-комутаторів.

Перемикач Kill – це програмний варіант, який знищить всі дії в Інтернеті на вашому пристрої, якщо навряд чи випаде VPN-з’єднання (відключіться). Єдиний спосіб відновити доступ до Інтернету – це 1 – підключитися до VPN, або 2- скинути мережевий адаптер.

Express-комутатор ExpressVPN знаходиться в налаштуваннях програмного забезпечення на вкладці “Загальні”. Просто встановіть прапорець із позначкою:

Увімкнути блокування мережі (перемикач через Інтернет)

І вам слід добре піти. Ви також можете додатково вирішити, чи зробити ваш комп’ютер доступним для інших пристроїв у вашій мережі під час підключення до expressVPN. Так чи інакше, це не вплине на вашу безпеку під час торрентів.

ExpressVPN kill-switch

Активуйте перемикач Express-VPN для запобігання випадкових витоків IP під час торрент.

Порада №3 – Завжди підключайтеся до ExpressVPN перед відкриттям торент-клієнта

Це може здатися очевидним, але дивно, скільки людей робить цю просту помилку. Ви завжди повинні підключитися до VPN перед тим, як відкрити клієнта, і не відключати його, поки не вийдете з торент-програмного забезпечення. Це все ще справедливо, навіть якщо у вас немає активних завантажень.

Якщо ви хочете отримати додатковий рівень безпеки, ви можете використовувати Vuze як клієнт-торент. Vuze має класну функцію “Інтерфейс прив’язка”, яка навіть не дозволяє завантажувати торрент, якщо тунель VPN не активний. Прочитайте наш підручник із налаштування Vuze.

Поточні керівники клієнтів для ExpressVPN

ExpressVPN буде працювати з будь-яким головним клієнтом торенту, і не потрібна спеціальна конфігурація у вашому торрент-програмному забезпеченні. Просто підключіться до VPN-сервера на ваш вибір, увімкніть Kill-Switch і починайте завантажувати торенти.

Але кожен клієнт-торент має свої особливості та функціональність, тому ми створили посібник із налаштування для всіх найпопулярніших. Це допоможе вам забезпечити максимальну конфіденційність, найшвидші швидкісні швидкості та перевірити налаштування торрента на герметичність.

Інструкції з налаштування торрент:

 • Android (tTorrent / Flud)
 • Пониження
 • QBittorrent
 • Tixati
 • uTorrent
 • Vuze

Оновлено 14 березня 2018 року BBVPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map