Чи Cyberhost VPN хороший для торрентінгу?

Чи є Cyberghost хорошим VPN для анонімного завантаження торрентів? Ми проводимо Cyberghost через його темпи та вивчаємо найкращі (і найгірші) речі щодо сервісу, щоб вирішити, чи це хороший варіант для торрентів / p2p / файлообміну, щоб зберегти історію завантажень приватною.

Швидкий погляд на Кібергоста

Cyberghost – компанія VPN, що базується в Румунії. Їх популярність продовжує зростати (в основному завдяки тому, що вони пропонують БЕЗКОШТОВНИЙ VPN варіант). Їх сервіс продається насамперед на основі їх приватності, безпеки та програмного забезпечення. Плани їх преміум-класу за розумною ціною (хоча і не настільки дешеві, як деякі VPN).

Більшість їхніх підписників, ймовірно, вибирають безкоштовний план, але це не варіант для користувачів p2p / torrent, оскільки активність p2p повністю заблокована на всіх безкоштовних серверах з 2014 року. На жаль, безкоштовні VPN не справді є можливим варіантом для обмін файлами, як обговорювалося в нашому Посібнику з безкоштовного VPN.

Примітка: Cyberghost припинив свій “безкоштовний” рівень станом на грудень 2017 року. Тепер вони пропонують 30-денний термін повернення коштів на 100%.

Плани починаються від $ 2,75 на місяць.

Cyberghost VPN

Особливості VPN Cyberghost

Усі підписки на Cyberghost (включаючи безкоштовні) одержують доступ до власного програмного забезпечення VPN. У їхньому програмному забезпеченні вбудовано багато додаткових функцій. Багато з цих функцій надзвичайно корисні та роблять ваш VPN досвід набагато безпечнішим.

Інші функції (наприклад, блокування реклами) можуть покращити роботу веб-перегляду, але деяким користувачам може не подобатися, що їх постачальник VPN приймає таку активну роль у «поліпшенні» своєї інтернет-активності.

Ми детально розглянемо особливості виділення Cyberghost у розділах нижче. Ось короткий список:

 • Захист від витоку IP / DNS
 • Зловмисне програмне забезпечення / Блокування реклами
 • NAT Брандмауер
 • 256-бітний AES зашифрований тунель VPN
 • Підвищена безпека в Інтернеті, примушуючи Https, коли це можливо
 • Спільні адреси IP
 • Немає журналів активності

Cyberghost VPN Security

Cyberghost позначає всі поля, коли мова заходить про обов’язкові функції безпеки для користувачів bittorrent.

Хоча більшість постачальників VPN включають деякі з цих функцій, у Cyberghost є всі 6, в тому числі і NAT-брандмауер за які деякі VPN фактично платять додатково.

Особливості безпеки Cyberghost

Основні функції безпеки (від Cyberghostvpn.com)

256-бітове шифрування AES OpenVPN:
Це галузевий стандарт шифрування високої безпеки. Він оберне всі вхідні / вихідні дані в рівень шифрування, який вважається достатньо безпечним навіть для військових та державних цілей.

Якщо вам не потрібен такий рівень безпеки, ви також можете вибрати PPTP або L2TP / IPSec VPN протоколи, які можуть забезпечити трохи більшу швидкість завантаження.

Захист від витоку IP:
Ваша операційна система або веб-браузер можуть спричинити витік VPN у вашу справжню IP-адресу за певних обставин або конфігурацій. Програмне забезпечення Cyberghost має вбудований захист, який вирішує найпоширеніші типи витоків, зокрема:

 • VPN-перемикач (захищає від випадкових відключень)
 • Захист від витоку DNS (маршрутизація запитів вашого веб-сайту через приватний сервер замість серверів вашого провайдера)
 • Захист IPv6 (переконайтеся, що VPN не протікає IPv6-адресу вашого пристрою (на відміну від IPv4).

NAT Брандмауер:
NAT брандмауер – це фільтр пакетів, який гарантує, що шкідливі дані або спроби взлома не можуть дістатися до вашого комп’ютера через тунель VPN. Це гарантує, що кожен байт даних, що надсилаються вам, – це ваш комп’ютер, який безпосередньо запитується з веб-сайту чи програми.

Політика ведення журналу Cyberghost & Налаштування конфіденційності

Cyberghost – це послуга VPN без реєстрації. Це чітко зазначено на їхньому веб-сайті, в політиці конфіденційності, і мені було підтверджено в письмовій формі (електронною поштою) членами команди Cyberghost. Ми не бачили жодних повідомлень чи судових справ, що стосувались гарантії конфіденційності Cyberghost, яка б викликала занепокоєння (на відміну від інших VPN останнім часом).

Одне, що потрібно пам’ятати… Cyberghost існує вже майже десятиліття, і ми раніше переглядали набагато старішу (і дещо каламутну) версію своєї політики конфіденційності. Їх нинішня політика суттєво чіткіша та простіша. Ми зберегли стару версію нашого огляду, щоб ви могли побачити, як досягнуто прогресу.

Політика ведення журналу Cyberghost (з Політики конфіденційності)

Політика конфіденційності Cyberghost розділена на 2 основні розділи. Перший стосується конфіденційності, пов’язаної з відвідувачами їх веб-сайту. Важливо не плутати технології відстеження на cyberghost.com (якими користується майже кожен серйозний постачальник VPN) ні з чим, що стосується відстеження вашої активності VPN. Кібергост – це “Служба VPN без реєстрації” і вони не відстежують ніякої інформації про вашу активність, використання або історію підключення VPN.
За допомогою нашої суворої політики no-logs ми гарантуємо, що ми НЕ відстежуємо трафік користувачів, що здійснюється в тунелі CyberGhost VPN, наприклад: історія перегляду, призначення трафіку, налаштування пошуку, вміст даних, IP-адреси або запити DNS.
– Політика конфіденційності Cyberhost
Кібергост далі уточнює, що ця політика означає на практиці:

Картина

 • Вони не знають, які користувачі відвідали певний веб-сайт чи послугу
 • У них немає журналів, які користувач підключав / відключав у визначений час
 • Вони не знають, за якою IP-адресою вам призначено (або підключено)
 • Вони не знають вашої “реальної” IP-адреси

Слово уточнення: Це означає, що вони не можуть реконструювати цю інформацію з журналів (оскільки їх не існує). Це не означає, що Cyberghost (або будь-який інший VPN) не міг отримати доступ до цієї інформації в режимі реального часу. Будь-який постачальник VPN зможе знати, які облікові записи зараз підключені та які IP-адреси використовуються (якщо вони захочуть). Cyberghost обіцяє не зберігати та не записувати цю інформацію після відключення.

Чи є червоні прапори / причини для сумнівів?
У політиці конфіденційності немає великих прогалин, і гарантія охоплює всі найважливіші функції, яких ми не побачимо в політиці конфіденційності постачальника послуг, які не реєструються. Вони не реєструють жодної онлайн-активності, історії пошуку чи використання VPN. Вони не записують вашу вхідну / вихідну IP-адресу.

Іншими словами, торрент-діяльність повинна (на практиці) бути неможливою для третьої сторони відстежувати на основі вашої IP-адреси під час підключення до Cyberghost.

Крім того, ми не бачили і не читали жодних звітів, які б припускали, що Cyberghost обмінюється або реєструє дані користувачів. Хоча останнім часом було декілька (1) різних (2) скандалів з реєстрацією VPN, репутація Cyberghost є чистою.

Аналіз політики сталого конфіденційності Cyberghost (для прозорості)

Важлива примітка: Аналіз, показаний нижче, є СТАРИМ та базується на попередній версії політики конфіденційності Cyberghost. Їх нова політика конфіденційності значно покращується з точки зору ясності, організації та прозорості. Наш аналіз поточної політики конфіденційності можна знайти у розділі вище. Ми зберегли свій старий коментар з метою прозорості, а також, щоб показати вам, як Cyberghost виріс як компанія.
Ось де переваги Cyberghost починають трішки мукіше. Хоча Cyberghost використовує спільні ip-адреси (тому 1 IP не дорівнює 1 особі), їх політика конфіденційності залишає бажати кращого.

Спільні IP-адреси:
Cyberghost використовує спільні IP-адреси, тому декілька (можливо, навіть сотні) користувачів будуть спільно використовувати одну і ту ж IP-адресу одночасно. Перевагою цієї стратегії є те, що жоден користувач не може бути легко ідентифікований лише на основі призначеної VPN IP-адреси.

Журнали та політика ведення журналу Cyberghost:
Cyberghost використовував для помітного відображення претензії “Без журналів” на своїй домашній сторінці. Цю заяву вже немає, її замінили обіцянки про технологію “Відбиток пальців”. Не знаючи, що це означає, ми перейшли до їх політики конфіденційності:

З політики конфіденційності кібергосту…

Політика конфіденційності Cyberghost, частина 1

Наведене вище твердження вказує на те, що Cyberghost аналізує використання сервера, але не зберігає статистичних даних про те, хто використовував цей сервер. Однак термін “може бути пов’язаний з обліковим записом користувача” дещо розпливчастий.

Вони також трохи пізніше обговорюють журнали VPN, заявляючи…

Політика ведення журналу Cyberghost

Цей розділ також трохи заплутаний. Фраза "…відсутні журнали, які б втручалися у вашу IP-адресу…" вкрай розпливчастий і не вказує, чи дійсно вони реєструють вашу IP-адресу чи ні.

Однак, схоже, Cyberghost це прямо говорить вони не зберігають журналів активності коли вони заявляють, “… ми не записуємо в журнали вміст комунікацій або дані стосовно веб-сайтів, які отримують доступ чи IP-адреси …” Імовірно, у цьому випадку використання “IP-адрес” посилається на IP веб-сайту або сервера, а не на ваш власний IP.

Вони виконують ще одну невиразну обіцянку:
Ми не представляємо жодної миті небезпеки для вашої анонімності…
Що приємна думка, є досить невиразним і все ще не підкреслює, які саме метадані Кібергост робить і не реєструє.

IS Cyberghost – вибір гуду для TOrrents?

На основі нашого аналізу, Cyberghost є вище середнього постачальника VPN для завантаження торентів. Вони є провайдером нульового журналу і дозволяють здійснювати мережевий трафік bittorrent (та інші p2p). Однак ми хочемо, щоб вони включили проксі-сервер SOCKS5 у вашу підписку. Це корисний інструмент для додавання 2-го IP-хопу для вашого торрент-трафіку, і його можна легко налаштувати в uTorrent, Vuze або QBittorrent.

Ось наш повний аналіз:

Плюси Кібергосту

Cyberghost має чудовий захист від витоку IP через вбудовані функції, такі як захист від витоку IPv6 та технологія їх перемикання..

Настільний клієнт Cyberghost має вбудований режим «Анонімний торрент», який автоматично підключить вас до оптимізованого для p2p сервера. За бажанням я також автоматично запускаю вашого улюбленого торент-клієнта (або іншого додатка).

Вони також повністю дозволяють торрент на всіх преміальних планах (але не на безкоштовних планах). З’єднайте це з 256-бітним шифруванням та широким розмаїттям серверних місць (включаючи країни, зручні для торентів), і Cyberghost – це надійний вибір.

Їх політика та прозорість ведення лісозаготівель значно покращилась у 2018 році, і вона має всі інгредієнти, необхідні для дійсно приватних торрентів.

Мінуси Cyberghost (не входить проксі)

Основний підхід, який ми можемо знайти, є другорядним. Cyberghost VPN не постачається із включеною проксі-послугою SOCKS5. Це інструмент, який використовується лише невеликим відсотком спільноти p2p (більшість просто використовує VPN). Тим не менш, це приємна функція, і кілька найкращих конкурентів Cyberghost включають послугу проксі Socks безкоштовно.

Інші міркування

Найкращі альтернативи Кібергосту

Якщо вашою основною причиною використання VPN є анонімне завантаження торентів, кожен із рекомендованих нижче VPN-постачальників – це відмінний вибір. Кожен має політику “Без журналів” та займає високу позицію на нашій шкалі показників торентості.

Найкраще, що більшість із цих варіантів коштують дешевше, ніж преміальний план Cyberghost.

Приватний доступ до Інтернету

Приватний доступ до Інтернету проти Кібергосту

Ціноутворення

 • 1 місяць – 6,95 дол
 • Найкраща пропозиція – 3,33 дол

Відвідайте сайт

Приватний доступ до Інтернету був нашим №1 рекомендованим торрент-VPN 3 роки поспіль! На нашу думку, вони пропонують неперевершене поєднання конфіденційності, безпеки та ціни.

Наша улюблена особливість (окрім їх політики “Zero Logs”) полягає в тому, що кожен пакет VPN включає необмежений доступ до проксі-сервера Нідерландів SOCKS5 (який можна використовувати для подальшої анонімності ваших торрентів).

У нас є посібники з налаштування проксі-сервера SOCKS5 для uTorrent, Vuze, Deluge, Qbittorrent і Flud.

У нас також є спеціальний посібник, який покроково показує вам, як налаштувати PIA для максимальної конфіденційності торента.

Прочитайте наш огляд приватного доступу до Інтернету щодо повних швидкостей, деталей безпеки та їх політики реєстрації.

NordVPN

Торгуард проти Кібергоста

Ціноутворення:
1 місяць – 10 дол. / М
1 рік – 6,99 дол. / М

Відвідайте сайт

NordVPN – це найшвидше зростаюча VPN серед відвідувачів цих сайтів, і ми побачили, що сплеск інтересів – 2018 рік. Це тому, що вони пропонують шалену кількість функцій (включаючи сумісність з Netflix) за дуже конкурентоспроможною ціною.

Наші улюблені функції:

 • оптимізовані для p2p сервери (для швидкості та безпеки)
 • Проксі-сервери SOCKS5 включені в 10 зручних для потоків місць.
 • Програми VPN для Windows, Mac, iOS, Android
 • Можна встановити на сумісних з VPN маршрутизаторах (захистити всю мережу)
 • Розблокує послуги US-Netflix та 50+ інших потокових служб (наприклад, HBO GO)

Прочитайте: Наш огляд NordVPN (та посібник із налаштування торентів)

Також переконайтеся в наших глибоких порівняннях, серед яких: NordVPN проти PIA та NordVPN проти IPVanish

Додаткові ресурси

На цьому сайті є багато посібників, оглядів та ресурсів, які допоможуть вам знайти ідеальний VPN. У нас також є навчальні посібники з покроковими інструкціями щодо використання всіх улюблених клієнтів торентів якомога анонімніше. Дякуємо за прочитання та безпечні торренти!

Посібники

 • Як користуватися uTorrent з VPN або проксі
 • Налаштування VPN + проксі-сервера QBittorrent
 • Налаштування VPN + проксі
 • Розташуйте налаштування VPN + проксі
 • Як анонімно завантажувати торренти на Android
 • Як оплатити послугу VPN за допомогою Bitcoin

Порівняння та огляди VPN

 • VPN vs. Proxy: що краще (і як використовувати обидва)
 • Приватний доступ до Інтернету проти Torguard
 • Приватний доступ до Інтернету проти IPVanish
 • Приватний доступ до Інтернету проти ExpressVPN
 • Torguard vs. BTGuard (порівняння проксі-серверів SOCKS5)
 • Огляд приватного доступу до Інтернету

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me