HideMyAss vs. IPVanish: Порівняння VPN

Contents

Порівняння VPN: Hidemyass vs IPVanish

IPVanish і HideMyAss VPN є двома найпопулярнішими VPN в галузі та з поважною причиною. Вони пропонують більше локальних серверів та IP-адрес, ніж майже будь-який інший постачальник VPN, і вони вражають високим рівнем безпеки та програмного забезпечення. Подивіться, хто виграє битву Hidemyass проти IPVanish!

Hidemyass vs. IPvanish: Швидке порівняння VPN

Порівняння Hidemyass vs IPVanish vpn

HideMyAss VPN

 • Базується у Сполученому Королівстві
 • 148 серверів у 72 країнах
 • Протоколи OpenVPN, PPTP та L2TP
 • Немає мобільних додатків. Можна встановити вручну VPN-з’єднання
 • 128-бітове шифрування Blowfish (OpenVPN)
 • Немає брандмауера NAT
 • Журнали збережені. Можливо, до 6 місяців.
 • Торрент технічно дозволений, але сильно не рекомендується
 • 30-денна політика повернення коштів
 • $ 11,52 / місяць (ціна за 1 місяць)
 • $ 6,55 / місяць (ціна 12 місяців)
 • Прочитайте наш огляд VPN HideMyAss
 • Відвідайте Hidemyass зараз!

IPVanish VPN проти Hidemyass

IPvanish VPN

 • Базується в США
 • 110+ серверів у 48 країнах
 • Протоколи OpenVPN, PPTP та L2TP
 • Мобільний додаток для Android та iOS
 • 128-бітове шифрування Blowfish (OpenVPN)
 • NAT Брандмауер включений безкоштовно!
 • Без журналів Період. Нова функція з квітня 2014 року
 • Дозволені торенти
 • 7-денна політика повернення коштів
 • $ 10,00 / місяць (ціна за 1 місяць)
 • $ 6,49 / місяць (ціна 12 місяців)
 • Прочитайте наш огляд IPVanish
 • Відвідайте IPVanish зараз!

Hidemyass vs IPVanish: програмне забезпечення та функції

HideMyAss має ряд відмінних функцій. Вони пропонують більше серверів та місцеположень, ніж будь-який інший VPN, який я можу назвати, але найбільшим місцем їх продажу є їх видатне програмне забезпечення VPN. Правда, жоден інший постачальник VPN навіть не наближається до того, що пропонує той же рівень контролю, безпеки та налаштовані функції, як HidemyAss.

IPVanish для порівняння пропонує дуже стандартний VPN-клієнт з легкою комутацією сервера та підключенням OpenVPN. Він ідеально функціональний, але його програмне забезпечення точно не може відповідати HidemyAss. Ніхто не може, і, схоже, більшість постачальників VPN вже навіть не намагаються узгодитись на фронті програмного забезпечення. Давайте докладніше розглянемо…

Програмне забезпечення IPVanish VPN:

IPVanish надає вам легкий доступ до всіх їх серверів у 58+ країнах. Ви також можете вибрати бажаний протокол VPN для ваших поточних потреб.

Вибір включає: OpenVPN (TCP / UDP), PPTP та L2TP

Програмне забезпечення IPvanish дозволить вам сортувати за містами, країною або часом ping, що полегшує швидке підключення до потрібного сервера.

У меню параметрів ви можете вибрати, чи потрібно зберігати облікові дані для входу (ім’я користувача / пароль) та чи потрібно запускати IPvanish при запуску Windows.

Програмне забезпечення також включає посилання для перевірки вашого IP-адреси, щоб ви могли підтвердити, що ваше VPN-з’єднання було успішно встановлено.

Як бачите, IPvanish пропонує: відсутність надмірностей, функціональне програмне забезпечення VPN.

Картина

Програмне забезпечення HideMyAss VPN

Програмне забезпечення VPN Hidemyass має неймовірну кількість функцій. Ми збираємось висвітлити, переглянемо все найкраще з них по одному. Якщо ви хочете почути це з вуст коней, ознайомтеся з оглядом програмного забезпечення Hidemyass

Вибір сервера №1

ipvanish vs hidemyass: карта сервера

Вибір сервера Hidemyass (Перегляд карти)

Hidemyass дає вам повний контроль над процесом вибору найкращого VPN-сервера для ваших потреб. Ви можете сортувати за країною, містом або швидкістю. Ви також можете вибрати сервери з список або від перегляд карти (як видно вище). Ви навіть можете вибрати список серверів для запуску тест на швидкість далі, ви можете вибрати найшвидший сервер, який відповідає всім вашим критеріям.

№2 Управління IP-адресами та перемикання сервера

Hidemyass vs IPVanish: рандомізація програмного забезпечення ip

Можливість перевірки IP та рандомізації. Також можна використовувати перевірку IP сторонніх сторін

Для тих, хто бажає максимальної безпеки, Hidemyass дозволяє перемикати сервери в будь-який час. Можна навіть налаштувати рандомізована комутація сервера що буде змінювати свою IP-адресу кожні х хвилин.

Ви також можете бачити поточний присвоєний IP-код із програмного забезпечення. Ви навіть можете налаштувати перевірку сторонніх сторінок із таких сайтів, як Whatsmyip та iplookup.net, для додаткових настроїв.

Ви також можете переглянути свою недавню історію IP-адрес і побачити, які IP-адреси були призначені вам, або ви можете повністю вимкнути журнал IP-адрес.

# 3 HideMyAss Secure IP Bind

Картина

VPN Hidemyass Безпечна технологія прив’язки IP настільки потужний, що дійсно заслуговує на власний розділ (і ми пізніше розкриємо його в розділі безпеки.

В основному функція захищеного IP-зв’язку дозволяє прив’язувати конкретні програми або програми до використання лише тунелю VPN, створеного Hidemyass. Якщо VPN-з’єднання не вдасться, ці комп’ютери все одно будуть підключені до Інтернету через звичайне підключення, однак ці конкретні програми не матимуть доступу до Інтернету оскільки вони можуть отримати доступ до Інтернету лише через HideMyAss.

Ця функція надзвичайно корисна для чутливого програмного забезпечення, такого як uTorrent або Vuze, якщо ви хочете переконатися, що ваш справжній IP-код не виявиться у випадку перерваного VPN-з’єднання..

Ви можете легко додавати / видаляти програми зі списку одним натисканням кнопки.

№4 Посібник зі швидкістю HideMyAss та врівноваження завантаження сервера

Вибравши географічне місцезнаходження, з якого ви хочете походити з вашої IP-адреси (це може бути місто, штат, країна чи весь континент), Hidemyass допомагає легко знайти найшвидший сервер.

Використання посібник швидкості, ви можете додати список серверів для запуску тест на швидкість на. Ви можете вибрати з тест пінг, експрес-тест або повний тест. Усі ці тести перевіряються на вашому власне VPN-з’єднання, тому вони набагато точніші, ніж швидкість, що виконується на серверах HMA.

Після завершення ви можете легко сортувати список і вибрати найшвидший сервер, до якого потрібно підключитися.

Ви також можете увімкнути балансування навантаження сервера що сповістить вас, якщо Hidemyass помітить, що в тому самому місці, до якого ви зараз підключені, є набагато швидший сервер, і надасть вам можливість одним клацанням миші перейти на швидший сервер.
&# 65279;Програмне забезпечення та функції Висновок
І IPVanish, і Hidemyass отримають роботу, якщо мова йде про основні функціональні можливості, але якщо ви хочете, щоб пакет програмного забезпечення VPN з усіма надмірностями та додатковими функціями, вам доведеться працювати з Hidemyass.
Переможець: HideMyAss

Hidemyass vs IPVanish: безпека та конфіденційність

IPVanish трохи побили на передній частині програмного забезпечення, але по-справжньому компенсували це з точки зору безпеки та конфіденційності. Давайте швидко розглянемо статистику.

Особливості безпеки та конфіденційності IPVanish
 • Без журналів Період.
 • Дозволені торенти
 • NAT Брандмауер включений безкоштовно
 • Приймається біткойн
 • Немає технологій IP-прив’язки або Kill-Switch
 • 256-бітове шифрування AES
Особливості безпеки та конфіденційності HideMyAss
 • Журнали підключень зберігаються до 6 місяців
 • Торренти стримували. Надіслано повідомлення про захист DMCA
 • Немає брандмауера
 • Приймається біткойн
 • Безпечна технологія прив’язки IP
 • 128-бітове шифрування Blowfish

Політика та конфіденційність журналу

Тенденція галузі VPN зміщується до збереження менше журналів, і IPVanish помітив. Вони ніколи не зберігали журнали використання / активності, але в 2014 році вони також не вдавалися до журналів підключень (вхідний / вихідний IP з відміткою часу). Тепер IPVanish по-справжньому може претендувати на статус ” Немає журналів постачальника VPN.

Hidemyass з іншого боку, стало трохи відомим щодо збереження журналів зв’язків протягом 6 місяців до їх знищення. Це, мабуть, пов’язано із посиленими законами щодо зберігання даних у Великобританії, де розташована ВМА.

Край: IPVanish

Торренти та P2P

IPvanish є VPN-зручним VPN, і він дозволяє торрент-трафіку в їхній мережі. Однак вони вважають за краще, щоб ви обмежили торрент-трафік серверами в таких країнах, як Росія, Нідерланди та Румунія.

HideMyAss дав зрозуміти, що вони не хочуть торрент-трафіку в своїй мережі. Це запобігає занадто сильному головному болю для них. Вони також досить відомі тим, що пересилають повідомлення абонентам DMCA своїм підписникам. Більшість VPN не будуть цього робити (а VPN, які не ведуть реєстрацію, не змогли, навіть якщо хотіли).

Край: IPVanish (Якщо ви хочете завантажити торрент, не вибирайте Hidemyass)

Брандмауер, Сила шифрування та прив’язка до IP

Брандмауер: IPvanish пропонує безкоштовний брандмауер NAT. Це брандмауер, вбудований у VPN, який фільтрує весь трафік, щоб гарантувати, що хакер не може починатись із вашої (підробленої) IP-адреси VPN та дістатися до вашого комп’ютера через тунель VPN. HMA не пропонує цю функцію.

Сила шифрування: Ipvanish пропонує 256-бітове шифрування AES, HMA має 128-розрядні. Хоча сила шифрування IPVanish подвійна, обидва розглядаються "непорушний" за сучасними мірками. 128-бітове шифрування досі розглядається "військовий клас" шифрування.

IPBind / Kill-Switch: Єдиною слабкою стороною IPVanish в цій галузі є відсутність технології перемикання на знищення або IP-прив’язки. З іншого боку, Hidemyass має надзвичайний характер безпечний ip-bind функція, що дозволяє заблокувати функцію конкретних програм на IP-адресу HMA, щоб вони миттєво відключились, якщо VPN не вдалося.

Хороша новина полягає в тому, що Kill-Switch / IP-прив’язка може бути тиражована за допомогою вільного програмного забезпечення, наприклад VPNNetmon якщо він не вбудований у програмне забезпечення ваших VPN-постачальників. Дивіться нашу статтю VPN-перемикачі для отримання додаткової інформації!

Край: IPvanish виграє раунд безпеки 2-1.

Підсумок безпеки
Обидва VPN-сервіси пропонують деякі унікальні функції конфіденційності, але врешті-решт ми надаємо невелику перевагу приватному доступу до Інтернету завдяки їхній безкоштовній брандмауері, що входить до їх VPN-сервісу, а також довірі, яку ви отримуєте від американської корпорації..
Переможець: IPVanish від Landslide!

Купуйте VPN

IPVanish vs HideMyAss: Тест на швидкість

Один із напрямків, де справді світять і IPvanish, і HMA Швидкість. Вони є двома найшвидшими постачальниками VPN у світі, особливо IPVanish. Більшість людей цього не усвідомлює, але Батьківська компанія IPVanish (Highwinds Network Group) володіє однією з найбільших волоконно-оптичних магістралей даних у західній півкулі. Вони також володіють одними з найшвидших CDN’s (Мережа доставки вмісту) у світі.

Як результат, це не повинно дивуватися IPVanish надзвичайно швидкий.

Параметри тесту на швидкість:
Ці випробування на швидкість проводилися на кабельно-модемному з’єднанні з близько a 20 Мбіт / с нижня шапка.

Результати тестування швидкості IPVanish

Тест на швидкість IPVanish у Флориді, США

Тест на швидкість IPVanish Маямі, США

IPvanish speedtest uk

Тест на швидкість IPVanish Лондон, Великобританія

IPVanish vs Hidemyass торрент найшвидший

Тест на швидкість IPVanish p2p Нідерланди

Сховати результати тесту на швидкість дупи

Чикаго тест на швидкість HMA проти IPVanish

Тест на швидкість HideMyAss Чикаго, США

Канада Hidemyass vs ipvanish

Тест на швидкість HideMyAss Торонто, Канада

hidemyass vs ipvanish тест на швидкість

HideMyAss Speed ​​Test NYC, США

Як ти бачиш, IPVanish – явний переможець, майже максимальну швидкість на всіх стандартних серверах, і навіть отримуючи понад 60% на зазвичай переповненому сервері Нідерландів.

Переможець: IPVanish

Hide My Ass vs. IPVanish – ціна та вартість

Усі плани VPN IPVanish та HideMyAss містять усі функції. Єдина різниця в ціноутворенні – це тривалість передплати. Як і у більшості VPN, річний план – найкраща цінність.

Приховати мою дупу VPN-плани та ціни
 • Сервери у 72+ країнах
 • Журнали зберігаються до 6 місяців
 • Корпорація, заснована у Великобританії
 • Торренти стримували
 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • $ 11,52 / місяць (підписка на 1 місяць)
 • 8,33 дол. США на місяць (підписка на 6 місяців)
 • 6,55 дол. США на місяць (підписка на 1 рік)
Плани та ціни на IPVanish
 • Сервери в 47 країнах
 • Без журналів Період.
 • Американська корпорація
 • Дозволені торенти
 • 7-денна гарантія повернення грошей
 • $ 10,00 / місяць (підписка на 1 місяць)
 • $ 8,99 / місяць (3-місячна підписка)
 • 6,49 дол. / Міс (Підписка на 1 рік)

Варіанти оплати:
І IPVanish, і HMA пропонують широкі варіанти оплати. До найпопулярніших належать: Bitcoin, Paypal, Mastercard, Visa, Discover та American Express.
Значення:
Ціноутворення на VPN Hidemyass Pro та IPVanish VPN працює досить близько по всій тривалості передплати, але IPVanish дещо дешевший для планів на 1 рік та 1 місяць (на сьогоднішній день найбільш популярні варіанти). Однак, програмне забезпечення Hidemyass настільки вражає, що ми вважаємо, що це вартує витрат (до тих пір, поки ви не хочете завантажувати торренти. IPVanish набагато краще для торрентів)

Переможець: HideMyAss (чудове програмне забезпечення, більше серверів та країн. Виберіть IPVanish для торрентів, хоча)

Proxy.sh vs приватний доступ до Інтернету: хто переможець?

IPVanish і Hidemyass є справді двома най вражаючими службами VPN на землі. Вони пропонують більше серверів та країн, ніж майже будь-хто інший в бізнесі, і вони забезпечують максимальну швидкість та підтримку клієнтів (особливо IPVanish). Однак правда полягає в тому, що кожен VPN обслуговує різну потребу та іншу аудиторію, тож яку саме ви обираєте, залежить від призначеного вами використання.

Давайте коротко розглянемо найкращі характеристики кожного:

Найкращі функції HideMyAss:
 • Дивовижне програмне забезпечення. Найкращі галузі!
 • Суцільні швидкості
 • Технологія безпечного IP-зв’язку
 • Сервери в понад 70 країнах
Найкращі функції IPVanish:
 • Супер швидкий! Вони контролюють величезну швидкісну мережу
 • Без журналів = менше головних болів
 • Дозволені торенти
 • Американська корпорація
 • Сервери в 40+ країнах
Ви повинні вибрати HideMyAss, якщо:
 • Ви хочете отримати найбільш функціональне / найкраще програмне забезпечення
 • Вам потрібен доступ до серверів у більшості країн
 • Ви не завантажуєте торенти дуже часто
Ви повинні вибрати IPVanish, якщо:
 • Вам потрібні максимально швидкі швидкості
 • Вам потрібно VPN, яке не веде журнали
 • Ви завантажуєте торренти
 • Ви хочете найнижчу ціну
Переможець!

Порівняння IPVanish проти Hidemyass vpn

IPVanish виграє наше порівняння!

Відвідайте сайт

Бігун вгору

Порівняння Hidemyass vs IPVanish vpn

HideMyAss – це надійний вибір 2-го місця

Відвідайте сайт

Чому ми вибрали IPvanish?
Обидва ці VPN-провайдери є одними з найкращих у цій галузі, але кожен з них має свій набір переваг. Ми любимо вражаюче програмне забезпечення VPN Hidemyass, але врешті-решт нас перемогли швидкість та особливості конфіденційності IPvanish.

IPvanish – один із найшвидших постачальників VPN, який ми коли-небудь тестували, і ми любимо їх недавній перехід до політика без журналів. Вони також є більш сприятливим для потоків VPN, ніж HMA, що дало нам додатковий поштовх рекомендувати IPVanish з максимальною впевненістю. Перейдіть на IPVanish.com, щоб зареєструватися!

Вас можуть зацікавити:
 • Огляд IPVanish
 • Сховати мою дупу VPN огляд
 • Hidemyass vs BTGuard
 • Приватний доступ до Інтернету проти Proxy.sh
 • Непідписки VPN для Bittorrent
 • Анонімний Bittorrent в 3 простих кроки
Домашня сторінка

Відгуки VPN
Порівняння VPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map