SiteGround

проти

Хостинг для інмоцій

Хостинг розміщення VS SiteGround – порівняно 6 ключових областей (включена швидкість сервера)

тл; д-р

Ціна проти продуктивності – колишня шкала балансування, що стосується часу, коли мова йде про азотну крупу вирішальної вартості. Але що трапляється, коли ви ставите двома перешкодами промисловості один проти одного?

У гіркій битві суперників з веб-хостингом ми забиваємо SiteGround проти хостингу Inmotion і конкуренція зводиться до гайок і болтів. Хостинг Inmotion вдається виграти внічию, але врешті-решт, я все-таки віддаю перевагу дивовижним швидкостям SiteGround.

Заснований у 2004 році і просуваючись до своїх рангів, SiteGround сьогодні розміщує понад мільйон веб-сайтів у тому, що стало галуззю, що переробляє горло. Він славиться своєю особливою швидкісною технологією і пропонує широкі послуги та функції з доданою вартістю, що робить його надзвичайно важким пропозицією перемогти.

З іншого боку, хостинг “Inmotion” працює в бізнесі трохи довше, починаючи з 2001 року. Однак, як показали наші тести раніше, наявність довгого зуба в цій галузі взагалі не прирівнюється до кращих продуктів і послуг – просто кращі схильність до виживання.

Проте тестовий випадок між цими двома компаніями сьогодні є важливим, враховуючи, що обидві є справжніми родовідними. Це означає, що їхня історія нерозмита, без жодних поглинань чи великих розпродажів, які б порушили рід їхнього існування.

Зважаючи на це, ось що ми порівняємо сьогодні.

Примітка

Два тестові майданчики, які використовуються в цьому огляді, належать і управляються Bitcatcha. І SGUSHosted.com, і IMHHosted.com розміщуються у відповідному центрі обробки даних у США.

Плани та ціни

Подивимось, які плани мають ці двоє для маси і ціни, в які вони вступають;

Хостинг SiteGroundInmotion

ЦЕНА
Запуск / запуск $ 3,95 $ 3,99 *
GrowBig / Потужність $ 3,95 $ 5,99 *
GoGeek / Pro $ 11,95 $ 13,99 *

RENEWALRENEWAL
Запуск / запуск $ 9,95 $ 7,99
GrowBig / Потужність 14,95 $ 9,99 дол
GoGeek / Pro $ 29,95 $ 15,99
Відвідати

* Ексклюзивна угода Inmotion для читача Bitcatcha. Звичайна ціна починається від 6,39 дол
** Ми використовуємо GrowBig SiteGround та Power of Inmotion для розміщення наших тестових сайтів

Ключові особливості

SiteGround GrowBigInmotion Power
Веб-сайти необмежено6
Простір20 GB50 ГБ
Пропускна здатність UnnlimitedUnlimited
Конструктор сайтуДАГА
ДомениUnlimited26
Панель управлінняcPanelcPanel
Безкоштовні резервні копіїДа (щодня) Так (кожні 36 годин)
Безкоштовна міграція Так
Безкоштовні акаунти електронної поштиДа
Повні можливості

Як ви можете побачити в порівнянні цін, Inmotion надходить за значно вищою вартістю входу в порівнянні з SiteGround. Однак це більш ніж компенсується довгими витратами на оновлення SiteGround.

Щодо планів порівняння, скажімо, що протягом 5 років (з початковим періодом реєстрації на 1 рік) загальна вартість власності складе:

SiteGround
$ 5,95 + (4 х 14,95 дол. США) = 65,75 дол

Хостинг для інмоцій
$ 8,49 + (4 х 9,99) = 48,45 дол

Це суттєва різниця, тому, якщо ви не маєте наміру перемістити веб-хостів після закінчення терміну дії первинного договору про реєстрацію, хостинг Inmotion пропонує набагато більшу ціну з точки зору ціни.

Обидва хостинг-провайдери пропонують досить солідні плани та приємні додаткові значення. Зауважте, що вони обидва пропонують безкоштовні послуги з міграції веб-сайтів (для SiteGround безкоштовна міграція сайту доступна лише для GorwBig та вищого плану.), Що я вважаю відмінним передавальним пунктом.

Однак я б сказав, що хостинг Inmotion має тут невелику перевагу через тонкий шрифт, в якому вони розширюють свої послуги міграції, включаючи не лише файли сайту та бази даних, але навіть допоможуть перенести налаштування cPanel, записи домену та навіть акаунти електронної пошти.!

Мімінг веб-сайтів з міркуваннями

SiteGround0

Хостинг для інмоцій1

Продуктивність – Місце розташування та швидкість сервера

Розташування сервера

SiteGround має підтримку 5 окремих центрів обробки даних, розповсюджених по всьому світу, один з них у США, 3 у Європі та Азія, розміщений через Сінгапур. Це дуже стратегічне поширення і пропонує хороші затримки для сайтів своїх клієнтів.

З іншого боку, хостинг для інмоцій є дещо більш невловимим щодо їх центрів обробки даних, просто згадуючи, що у них є “центри обробки даних на обох узбережжях” – які, як ми вважаємо, будуть Схід і Захід США. Однак вони нескінченно пишаються своїм центром обробки даних у Лос-Анджелесі.

Центр обробки даних LA Hosting Inmotion зелений

Він використовує перевагу природного охолодження або технології зовнішнього охолодження. Завдяки цьому вони можуть скоротити витрати на охолодження майже на 70%, але ще важливіше зменшити їх вуглецевий слід більш ніж на 2000 тонн на рік. У порівнянні з хостингом по інтуїції, претензія SiteGround на «зелену» славу, схоже, є посадження кількох сотень дерев ще в 2010 році.

На додаток до цього, компанія також має партнерство з неприбутковими Деревами для майбутнього. Завдяки цій ініціативі хостинг Inmotion допомагає забезпечити посадку 5000 дерев у всьому світі.

Швидкість сервера SiteGround

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу

55 мс3 мс92 мс223 мс139 мс

Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина

380 мс226 мс148 мс12 мс103 мс

Номінал A +; Сер. Швидкість: 138,1 мс
Дивіться повний результат

Швидкість хостингу сервера Inmotion

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу

2 мс53 мс322 мс178 мс172 мс

Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина

514 мс153 мс109 мс67 мс149 мс

Номінал A +; Сер. Швидкість: 171,9 мс
Дивіться повний результат

Незважаючи на розбіжність у розташуванні центрів обробки даних, які мають два хостинг-провайдери, це відмінні терміни швидкості роботи в усьому світі. Насправді такі терміни досить важко перемогти та дуже важливі для спільного веб-хостингу.

Щоб заглибитись трохи глибше у швидкість роботи, зауважте, що кожен з них має щось додаткове, чого більшість господарів не пропонує – спеціалізовані налаштування швидкості (або різноманітність).

SiteGround розгортає потужну суміш SSD, NGINX, SuperCacher, CDN, HTTP / 2 та PHP7. У поєднанні кожен із них допомагає дюймовій швидкості руху вперед вкрай тісісінькі, щоб забезпечити перевагу перед конкуренцією.

Хостинг Inmotion, однак, дуже важко продає те, що називається “зона максимальної швидкості”. Однак у тому, як компанія позиціонує цю технологію, існує лише крихітна сумнівна сумніваність. Хостинг закоханих ситуацій передбачає, що багато конкурентів надмірно покладаються на єдині центри обробки даних, що призводить до потенційних негативних впливів на швидкість.

Однак у порівнянні з центром обробки даних Siteground пропонує набагато кращу глобальну накладку, ніж хостинг Inmotion. Додайте до цього той факт, що багато авторитетних веб-хостингових провайдерів ніколи не покладаються на єдині центри обробки даних, і у нас є труднощі – це просто не звучить правильно.

Однак з результатами не можна сперечатися, і ми дамо їм обох показників для відмінної швидкості.

SiteGround1

Хостинг для інмоцій1

Час роботи сервера

Хостинг для інмоцій показав надійні 100% тривалості роботи за останній 30-денний моніторинговий період, але я трохи здивувався, що в 30-денному періоді SiteGround, здавалося, спостерігається незначний збій. Це невелика крапля у великому океані, однак я спостерігаю за цим хостом уже деякий час, і він, як правило, міцний. Навіть з неухилом, тривалість тривалості роботи залишалася вище 99,95%.

Продовження часу на SiteGround

SiteGround Uptime

Інтуїція хостингу

Інтуїція хостингу

Ось тут ми знову звертаємо увагу на часи відповідей, показані на графіках. SiteGround ще раз демонструє свою стійкість при постійних відповідях нижче 1000 мс. Штрафувати SiteGround за крихітний запис на безпідставний запис було б трохи несправедливо в моїх очах, і поєднати це з часом відповіді, я готовий дати їм крапку.

SiteGround1

Хостинг для закохань0

Підтримка клієнтів

Як завжди, це знову-таки дуже сильна ключова сфера, на яку повинен звернути увагу кожен, хто шукає хостинг.

Обслуговування клієнтів SiteGround

Я вже переглядав це, і знову буду це робити, SiteGround – це відмінне обслуговування клієнтів, і це те, що я перевірено і, на щастя, вже кілька разів підтверджувалося. Завжди є ризик того, що речі з часом трохи прослизнуть, але це не одне з тих місць, де це відбувається.

Хостинг для обслуговування клієнтів

Inmotion хостинг з гордістю заявляє, що вони пропонують технологію на базі США, яка допомагає клієнтам у багатьох каналах, включаючи телефон, чат, електронну пошту чи систему квитків. Система є всеосяжною і фактично вище, ніж те, що пропонують багато веб-хости.

Що кажуть користувачі про SiteGround

Відгуки клієнтів SiteGround

Що користувачі говорять про хостинг Inmotion

Хостинг відгуків клієнтів

Як бачите, обидва веб-хости мають сильні відгуки користувачів на користь них. Це є рідкістю у світі веб-хостингу, де користувачі часто вкрай впевнені у своїх хостах. Добре підтримувати стандарти на високому рівні, щоб отримати позитивні відгуки.

SiteGround1

Хостинг для інмоцій1

Користувацький інтерфейс

Хоча обидва наші хости використовують cPanel, я все-таки вважав, що цей сегмент слід залишити просто так, щоб я міг нагадати усім про важливість хорошої панелі управління. Це, головним чином, ваш прохід до господаря, і цілком ймовірно, що ви тут трохи часу проведете.

cPanel – відмінний і популярний вибір і приносить обом нашим господарям солідний виграш в інтерфейсі. Це потужний, зручний, широко розповсюджений і, просто кажучи, дуже зручний для користувачів.

SiteGround1

Хостинг для інмоцій1

Що я люблю на сайті

SiteGround завжди залишався в моєму списку найкращих хостів, і перегляд його ще раз завжди освіжає. Це незмінно високий виконавець з чудовою історією і на сьогоднішній день, я ще не знайшов для нього багатьох реальних конкурентів.

Коротко;

  • Відмінна швидкість і стабільність
  • Відмінна підтримка клієнтів
  • Широкий асортимент продукції

Що мені подобається в хостингу для інмоцій

Коли я пробіг Inmotion хостинг через рукавичку, це часом дало мені досить приємні сюрпризи. Це сильний конкурент для SiteGround і пропонує як конкурентоспроможні функції, так і продуктивність. Мені особливо подобається, що він не пропонує шалених знижок при реєстрації вперше, бо мені це здається трохи неправильним.

Коротко;

  • Хороша цінова точка
  • Вражаюча швидкість і стабільність
  • Відмінна підтримка клієнтів

Фінальні думки

Це для мене особисто було дуже важким рішенням. Ознайомившись з моїм оглядом, деякі з вас можуть задатися питанням, чому я присвоював бали одному хосту, одночасно хвалячи особливості іншого..

Буду чесним – так, я їх обох полюбив. Настільки важко знайти не лише один фантастичний хостинговий сервіс, а й інший, який відповідає йому.

Однак, незважаючи на свій остаточний підсумок 4: 4, я відчуваю, що я зобов’язаний усім розірвати краватку – і все одно продовжую працювати з SiteGround. Перш за все, в кінці дня однією з найважливіших особливостей вашого веб-сайту буде його швидкість, і SiteGround ніколи мене не підводив..
Як тільки ви додасте інші фактори, вони просто обмерзають на торті.

SiteGround

https://www.siteground.com
ЧИТАЙТЕ ПОВНИЙ ОГЛЯД
4

Хостинг для інмоцій

https://www.inmotionhosting.com
ЧИТАЙТЕ ПОВНИЙ ОГЛЯД
4

Пропозиції для читачів Bitcatcha

SiteGround: 60% знижка на веб-хостинг (від $ 3,95 / місяць).

Хостинг для кохання: Ексклюзивна знижка 50% (від $ 3,99 / місяць).

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me