IPVanish vs Private Internet Access 2018

Prywatny dostęp do Internetu i IPVanish są dwoma najlepszymi dostawcami VPN dostępnymi dla konsumentów. Zajmują najwyższe pozycje pod względem bezpieczeństwa, anonimowości, prywatności, niezawodności i szybkości. Oba mają siedzibę główną w Stanach Zjednoczonych, co oznacza, że ​​Twoje dane są w rękach renomowanej firmy, a nie jakiegoś podejrzanego dostawcy VPN bez adresu pocztowego.

PIA była pionierem anonimowości i od samego początku nie prowadziła żadnych dzienników, a IPVanish dołączył do grona wiodących dostawców VPN niezalogowanych na początku 2014 roku. Jak można zauważyć, z innych artykułów na tej stronie anonimowość i bezpieczeństwo (w nasza opinia) powinna być najwyższym priorytetem przy wyborze dostawcy VPN, szczególnie dla użytkowników BitTorrent. Prywatny dostęp do Internetu i IPVanish to dwa z naszych ulubionych, więc kto wygra, gdy zderzą się wagi ciężkie? Czytaj!

Porównanie VPN: funkcje i specyfikacje

Obrazek

Pełny przegląd IPVanish

PIA vs IPVanish

Pełny przegląd PIA

IPVanish

 • Z siedzibą w USA.
 • Serwery na 6 kontynentach, ponad 59 krajach
 • Ponad 14 000 adresów IP
 • Protokoły OpenVPN, L2TP i PPTP
 • Ma własne profesjonalne oprogramowanie VPN
 • 256-bitowe szyfrowanie wojskowe
 • Brak dzienników (brak dzienników połączeń lub użytkowania)
 • 10,00 $ / miesiąc (cena za 1 miesiąc)
 • 6,49 USD / miesiąc (cena za 12 miesięcy)
 • 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Oferta specjalna: Przez ograniczony czas uzyskaj dodatkowe 20% zniżki od podanej ceny, nawet przez 3 lata! To mniej niż 5,25 USD miesięcznie. (Aby uzyskać ofertę specjalną, kliknij powyższy link i poczekaj około 30 sekund na wyskakujące okienko z ofertą specjalną, aby uzyskać zniżkę)

Prywatny dostęp do Internetu

 • Z siedzibą w USA.
 • Serwery na 3 kontynentach, 10 krajach
 • Ponad 1000 adresów IP
 • OpenVPN, L2TP i PPTP + Bezpłatna usługa proxy
 • Ma własne profesjonalne oprogramowanie VPN
 • Szyfrowanie od 128 do 1024 bitów (zależy od protokołu)
 • Brak dzienników (brak dzienników połączeń lub użytkowania)
 • 6,95 USD / miesiąc (cena za 1 miesiąc)
 • 3,33 USD / miesiąc (cena za 12 miesięcy)
 • Brak zasad zwrotu pieniędzy

Uzyskaj roczny prywatny dostęp do Internetu za jedyne 40 USD!

Porównanie oprogramowania IPvanish i Private Internet Access

Przegląd:

IPVanish
Oprogramowanie IPVanish działa głównie zamiast ozdobników. Szczycą się najwyższą szybkością w swojej sieci VPN Tier-1 oraz imponującą listą serwerów w ponad 59 krajach na każdym kontynencie oprócz Antarktydy. Otrzymujesz połączenia OpenVPN, L2TP i PPTP, połączenie jednym kliknięciem oraz możliwość sortowania serwerów według kraju lub czasu pingowania, ale niewiele więcej.

Prywatny dostęp do Internetu (PIA)
PIA ma nieco inne podejście. Zamiast próbować konkurować z różnorodnością serwerów, oferują serwery w 10 krajach (większość z nich, w tym USA, Holandia i Wielka Brytania). PIA rekompensuje ich brak różnorodności serwerów dzięki niewiarygodnie funkcjonalnemu oprogramowaniu i funkcjom bezpieczeństwa, których prawie nie ma w oprogramowaniu innych dostawców VPN. Imponująca lista funkcji obejmuje: ochronę przed wyciekiem DNS, przełącznik Kill VPN i regulowaną siłę szyfrowania.
&# 65279; Oprogramowanie IPVanish VPN&# 65279;
IPVanish właśnie wydało nowe oprogramowanie w wersji 2.0 z jeszcze większą liczbą funkcji niż wcześniej, w tym widok mapy serwera, i automatyczna rotacja IP. Przyjrzyjmy się bardziej szczegółowo wszystkim funkcjom IPVanish.

Funkcje oprogramowania IPVanish

 • Autologin / Autoconnect
 • Wybierz serwer Autoconnect
 • Sortuj serwery według czasu pingowania, miasta lub kraju
 • Wybierz serwer z widoku mapy
 • Sprawdź adres IP, aby zweryfikować połączenie VPN
 • Wskaźnik wizualnego paska zadań (czerwony po odłączeniu / zielony po podłączeniu)
 • Opcjonalna rotacja IP z regulowanym interwałem czasowym
 • Opcja ręcznego wyboru portu / protokołu (PPTP, L2TP, OpenVPN)
 • Inteligentny wybór serwera według pożądanego zastosowania: (prędkość, strumieniowanie wideo, gry itp.)

Funkcje, które chcielibyśmy zobaczyć w przyszłości:

 • Ochrona przed wyciekiem DNS
 • VPN Kill Switch / Auto-rozłączanie po zerwaniu połączenia VPN

Dogłębne funkcje oprogramowania IPVanish:

Autologin / Autoconnect
Użytkownicy mają wybór, czy połączyć się przy starcie, czy połączyć ręcznie. Możesz także wybrać serwer, z którym chcesz się automatycznie łączyć i zapisać dane logowania lub wpisywać je za każdym razem.

Wybieranie / zmiana serwerów
Użytkownicy mają możliwość wyboru spośród ponad 100 serwerów VPN IPVanish za pomocą widoku listy (z możliwością sortowania według kraju, miasta lub czasu pingowania) lub widoku mapy w celu wyboru serwera wizualnego. Najnowsza wersja 2.0 oprogramowania VPN IPVanish pozwala teraz przełączanie IP w locie bez rozłączania podczas korzystania z OpenVPN, a adresy IP mogą być automatycznie obracane w odstępach czasu określonych przez użytkownika, dodatkowo zwiększając twoją prywatność i anonimowość w Internecie.

(funkcja (jQuery) {
function init () {window.w Pokaz slajdów && window.wSlideshow.render ({elementID:"908959832306279364",nav:"Żaden",navLocation:"Dolny",captionLocation:"Dolny",przejście:"zgasnąć",Automatyczne odtwarzanie:"1",prędkość:"5",aspekt Współczynnik:"automatyczny",showControls:"prawdziwe",randomStart:"fałszywe",obrazy:[{"adres URL":"1/5/9/8/15986964 / 9790913.png","szerokość":"400","wysokość":"304","podpis":"Przełączanie IPVanish IP"}, {"adres URL":"1/5/9/8/15986964 / 2224540.png","szerokość":"400","wysokość":"288","podpis":"Widok listy serwerów IPVanish"}, {"adres URL":"1/5/9/8/15986964 / 2552621.png","szerokość":"400","wysokość":"287","podpis":"Widok mapy serwera IPVanish"}]})}
jQuery (dokument) .ready (init);
}) (window.jQuery)

Oprogramowanie prywatnego dostępu do Internetu
Prywatny dostęp do Internetu oferuje jeden z naszych ulubionych pakietów oprogramowania. Posiadają wszystkie wymagane przez nas funkcje bezpieczeństwa w ładnym prostym pakiecie.

Funkcje PIA:

 • Automatyczne logowanie / automatyczne połączenie
 • Wybór protokołu (PPTP, L2TP, OpenVPn)
 • Wybór portu (TCP / UDP, numer portu)
 • Siła szyfrowania (podczas korzystania z OpenVPN można ręcznie dostosować tunel VPN i siłę klucza)
 • Ochrona przed wyciekiem DNS
 • VPN Kill Switch / Internet Kill Switch
 • Przekazywanie portów
 • Wizualny wskaźnik połączenia dla ikony na pasku zadań (zielony = podłączony, czerwony = nie podłączony)

Oprogramowanie prywatnego dostępu do Internetu zawiera szczegółowe informacje

Rodzaj połączenia: Wybierz TCP lub UDP
Zdalny port: Wybierz opcję Auto lub wybierz ręcznie
Port lokalny: Wybierz port, którego chcesz używać dla sieci VPN w sieci lokalnej do celów przesyłania (jeśli jest włączony)
Przełącznik Przekazywanie portów: On / Off
VPN Kill Switch: On / Off (Natychmiast rozłącza twoje połączenie internetowe, jeśli VPN spadnie. I dlaczego są świetną funkcją dla użytkowników bittorrentów.

Ochrona przed wyciekiem DNS: Dodatkowa miara zatrzymania przerwy zapewnia, że ​​wszystkie wyszukiwania DNS (gdy komputer próbuje znaleźć stronę internetową) przechodzą przez tunel VPN zamiast na zewnątrz (jest to usterka systemu Windows, a wiele VPN nie koryguje tego. DNSLeakTest.com, aby dowiedzieć się więcej)

Ochrona IPv6: Opcjonalnie wyłącz korzystanie z protokołu IPv6 przez VPN, aby zwiększyć bezpieczeństwo.

Prywatny dostęp do Internetu a oprogramowanie IPVanish

Ustawienia połączenia prywatnego dostępu do Internetu

Zaawansowane ustawienia bezpieczeństwa PIA
Możesz ręcznie zmienić siłę szyfrowania tunelu danych VPN, do 256-bitowego szyfrowania Blowfish. Możesz także dostosować poziom szyfrowania uwierzytelniania danych i uzgadniania klucza RSA, do 4096 bitów.

Zaawansowane ustawienia zabezpieczeń PIA vs IPVanish

Zaawansowane ustawienia zabezpieczeń

Podsumowanie oprogramowania:
Zarówno PIA, jak i IPVanish oferują imponujące funkcje oprogramowania, ale my dajemy Prywatny dostęp do Internetu krawędzi ze względu na ich najnowocześniejsze funkcje bezpieczeństwa, zapewniające, że użytkownicy mogą pozostać anonimowi nawet w przypadku przypadkowego rozłączenia VPN. Doceniamy także szereg ręcznych ustawień w oprogramowaniu, które pozwalają na zwiększenie siły szyfrowania w celu zwiększenia bezpieczeństwa / szybkości zgodnie z preferencjami użytkownika.
Najlepsze oprogramowanie: prywatny dostęp do Internetu (Kliknij, aby uzyskać PIA za jedyne 3,33 USD / miesiąc)
Kup VPN

IPVanish vs PRivate Dostęp do Internetu: bezpieczeństwo i prywatność

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo i prywatność dostawców VPN, patrzymy na następujące kryteria: siła szyfrowania, zasady logowania, płatności Bitcoin, i dodatkowe funkcje bezpieczeństwa. Rzućmy okiem na to, jak układają się jeden na drugim.

IPVanish
Absolutnie brak dzienników VPN. Całkowicie anonimowy
Siła szyfrowania do 256-bit
Akceptowane bitcoiny
Wbudowana ochrona przed wyciekiem DNS
Brak przełącznika zabijania VPN
Brak ochrony IPv6
Torrenty dozwolone
Zapora NAT wliczona w cenę
Prywatny dostęp do Internetu:
Absolutnie brak dzienników VPN. Całkowicie anonimowy
Siła szyfrowania do 256-bit
Akceptowane bitcoiny
Wbudowana ochrona przed wyciekiem DNS
VPN Kill Switch
Ochrona IPv6
Torrenty dozwolone
Brak zapory ogniowej

Jak widać, oba PIA i IPVanish są niezalogowanymi dostawcami VPN. Nie przechowują żadnych dzienników VPN. To są nasze najwyższe kryteria oceny bezpieczeństwa / prywatności dostawców VPN i oba z nich przechodzą w żywych kolorach.

Jeśli chodzi o inne funkcje, obie sieci VPN mają podobne opcje szyfrowania i anonimowych płatności. Jeśli chodzi o wycieki DNS, nie wykryliśmy żadnych wycieków za pomocą oprogramowania IPVanish, nawet jeśli nie mają wbudowanej ochrony przed wyciekiem DNS, ale nadal dajemy PIA przewagę.

Prywatny dostęp do Internetu oferuje również przełącznik zabicia VPN (świetna funkcja bezpieczeństwa, która automatycznie zabija twoje połączenie internetowe, jeśli połączenie VPN nie powiedzie się, zapewniając, że Twój prawdziwy adres IP nie zostanie przypadkowo ujawniony w sieci bittorrent lub w Internecie), a także ochronę przed wyciekiem IPv6 ( znana wada systemu Windows). Niestety IPVanish nie oferuje tych funkcji.

Jeden obszar, w którym IPVanish naprawdę się wyróżnia, jest jednak włączenie Darmowa zapora NAT z ich usługą VPN. Jest to rzadka i imponująca funkcja występująca tylko u kilku dostawców VPN. Pomaga zapobiegać atakom hakerów, botów i złośliwego oprogramowania docierających do komputera przez tunel VPN, zaczynając od anonimowego adresu IP. Filtruje dane przesyłane w górę przez tunel VPN, aby upewnić się, że są to dane, o które prosiłeś, a nie coś złośliwego.

Wniosek:
IPVanish robi imponujący przypadek dzięki bezpłatnej zaporze NAT, ale PIA VPN Kill-Switch, i Ochrona przed wyciekiem DNS a także regulowana siła szyfrowania dają im przewagę. Ostatecznie jednak sprowadza się to do tego, które funkcje są dla Ciebie najważniejsze, ponieważ ochronę przed wyciekiem DNS i funkcję „kill-switch” można dodać do dowolnej sieci VPN za pomocą bezpłatnego oprogramowania innych firm, a zapora sieciowa VPN nie może.
Najlepsze bezpieczeństwo: prywatny dostęp do Internetu (przez nos)

Lokalizacje serwerów i inne funkcje

IPVanish

 • Ponad 59 krajów z serwerami
 • 6 kontynentów z serwerami
 • Ponad 100 różnych miast
 • Rotacja IP bez utraty połączenia VPN
 • Brak wolnych serwerów proxy
Prywatny dostęp do Internetu

 • 10 krajów z serwerami
 • 3 kontynenty z serwerami
 • 17+ różnych miast
 • Brak rotacji IP
 • Darmowe serwery proxy zawarte w VPN

Wyraźnie, IPVanish ma ogromną przewagę pod względem liczby lokalizacji serwerów. W rzeczywistości są najszybciej rozwijającym się dostawcą VPN na świecie i zajmują drugie miejsce HideMyAss VPN dla całkowitej liczby lokalizacji serwerów. PIA wyraźnie nie może konkurować na tym froncie i jest gotowa ograniczyć się do lokalizacji serwerów w 10 najbardziej pożądanych krajach, w tym w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Holandii itp. Kliknij tutaj, aby zobaczyć pełną listę lokalizacji serwerów IPVanish i kraje!

Funkcja rotacji IP IPVanish umożliwia zaplanowane przełączanie przydzielonego adresu IP VPN w określonych odstępach czasu w celu zwiększenia bezpieczeństwa. Można to wyłączyć bez odłączania się od VPN lub przełączania serwerów. Zamiast tego IPVanish po prostu przypisuje ci jeden z 14 000 adresów IP będących w ich posiadaniu, gdy są nadal połączone.

Prywatny dostęp do Internetu oferuje jedną dodatkową funkcję, której nie oferuje IPVanish. Zawierają bezpłatne serwery proxy z ich pakietem VPN. Pozwala to na anonimizację określonego programu lub protokołu zamiast całego połączenia za pomocą VPN. Możesz nawet używać ich jednocześnie, na przykład łącząc swojego klienta torrent przez holenderski serwer proxy. To połączenie będzie istniało wewnątrz połączenia VPN z serwerem USA, który chroni cały komputer. Schludnie tak?

Najlepsze serwery / funkcje: 59 krajów jest trudnych do pokonania. IPVanish na pewno wygrywa!

Test prędkości VPN: prywatny dostęp do Internetu w porównaniu z IPVanish

Przegląd:
Wchodząc, powinieneś wiedzieć, że może to nie być uczciwa walka. IPVanish jest jedynym dostawcą VPN na świecie, który kontroluje ich na szkielecie danych poziomu 1. Oznacza to, że IPVanish ma bezpośredni dostęp do globalnych autostrad danych, które zostały zbudowane przez ich firmę macierzystą (Highwinds) zamiast dzierżawić dostęp do przepustowości i serwerów, tak jak robią to inne VPNy. Oznacza to, że jedyną rzeczą ograniczającą prędkość IPVanish jest przepustowość, którą chcą przydzielić do swojej usługi VPN, ale są powszechnie uważani za najszybszych dostawców VPN na świecie. Większość własnych połączeń internetowych swoich klientów nie będzie wystarczająco szybka, aby w pełni wykorzystać całą prędkość, jaką ma do zaoferowania IPVanish.

Czynniki wpływające na wyniki testu prędkości:
Na prędkości, które zobaczą użytkownicy podczas korzystania z VPN, wpływa wiele czynników, w tym:

 • Obciążenie serwera
 • Lokalizacja i odległość serwera
 • Przepustowość serwera
 • Siła szyfrowania połączenia VPN
 • Przepustowość zwykłego połączenia internetowego użytkownika (nasz test został wykonany na połączeniu 50 Mbps)

IPVanish Speed ​​Test

ipvanish speedtest virginia

IPVanish Speed ​​Test Virginia, USA

IPVanish Speed ​​Test California

IPVanish California Speed ​​Test USA

IPVanish test prędkości Kanada

IPVanish Toronto Speedtest Canada

IPVanish Speed ​​Test Holandia

Test prędkości IPVanish Netherlands

Test prędkości prywatnego dostępu do Internetu

Test prędkości PIA NYC

Test prędkości prywatnego dostępu do Internetu Nowy Jork, USA

Test prędkości PIA w Kalifornii

PIA Speed ​​Test California, USA

test prędkości kanady VPN

PIA Speed ​​Test Toronto, Kanada

Prywatny test prędkości dostępu do Internetu w Holandii

Test prędkości PIA w Holandii

Analiza testu prędkości:
Prywatny dostęp do Internetu wykonał dość dobrze, biorąc pod uwagę, że są jednym z najtańszych dostawców VPN na świecie. To powiedziawszy, IPVanish pokonał ich w każdym miejscu, w tych samych przypadkach prawie podwoiła prędkość PIA. Każdy dostawca VPN powinien być wystarczająco szybki, aby przesyłać strumieniowo wideo HD między kontynentami lub pobierać torrenty (pod warunkiem, że twoje własne połączenie internetowe jest wystarczająco szybkie), ale jeśli posiadanie najszybszej możliwej prędkości jest dla Ciebie ważne, lepiej uzyskaj IPVa&# 65279; nish, Zwłaszcza jeśli masz połączenie z Internetem, prędkość jest co najmniej 25 Mb / s.
Zwycięzca: IPVanish

Cena i wartość

Prywatny dostęp do Internetu ma 2 pakiety VPN warte wzięcia pod uwagę (abonament 6-miesięczny jest tylko kilka dolarów tańszy od abonamentu 12-miesięcznego i nigdy nie należy go kupować. Wszystkie abonamenty obejmują wszystkie funkcje VPN oraz nieograniczoną przepustowość i transfer danych. Ceny są następujące:

 • 1 miesiąc – 6,95 USD lub
 • 1 rok – 39,95 USD (3,33 USD / miesiąc).

Według mnie jest to niewiarygodna wartość i prawie nieporównywalna z żadnym innym dostawcą VPN najwyższej jakości. Jedynym, który się zbliży, byłby Proxy.sh.

IPVanish oferuje 3 pakiety VPN wszystkie z tymi samymi funkcjami i serwerami, jedyną różnicą jest czas trwania subskrypcji:
1 miesiąc – 10 USD
3 miesiące – 26,99 USD
12 miesięcy – 77,99 USD
(6,50 USD / miesiąc)

Ich ceny są bardzo podobne do HideMyAss, ich najbliższego konkurenta pod względem lokalizacji serwerów, ale IPvanish wyraźnie wyprzedza ich szybkością, przyjaznością dla torrentów i nową polityką No Logs.
Oferta specjalna!!!! – Od tego momentu możesz zaoszczędzić dodatkowe 20% na pierwsze trzy okresy rozliczeniowe (do 1 roku)
Aby skorzystać z oferty, kliknij link oferty specjalnej, a następnie poczekaj 30–60 sekund przed wpisaniem informacji na stronie rejestracji. Otrzymasz wyskakujące okienko z ofertą 20%, kliknij, aby zgłosić roszczenie (bez dodatkowych kroków), a następnie zarejestruj się. Nowa cena będzie 8 USD / miesiąc lub 62,39 USD rocznie.

Zwycięzca najlepszej ceny: prywatny dostęp do Internetu jest bezkonkurencyjną wartością dla osób z ograniczonym budżetem, ale jeśli dodatkowe serwery lub szybkość lub są dla Ciebie ważne, IPVanish to świetna okazja, szczególnie z promocją o 20% taniej!

Podsumowanie i wnioski

IPVanish i Prywatny dostęp do Internetu są dwoma najlepszymi dostawcami VPN na całym świecie, więc spodziewaliśmy się wspaniałych rzeczy po tym pojedynku i sprostali hype. Oba będą ci całkiem dobrze służyć do działań wymagających dużej przepustowości, takich jak Przesyłanie strumieniowe wideo HD z Hulu lub Netflix. Sieć danych poziomu 1 w IPVanish powinna dać ci dodatkowy impuls, jeśli czujesz, że tego potrzebujesz.

W naszych testach obaj zawodnicy byli bardzo blisko siebie, a każdy z nich wyróżniał się w kilku obszarach:

IPVanish naprawdę był pod wrażeniem szybkości i liczby lokalizacji serwerów (Ponad 120 i więcej)

Private Internet Access wyróżnia się dodatkowymi funkcjami bezpieczeństwa (wyłącznik zabicia VPN i ochrona przed wyciekiem DNS), a także ich bezkonkurencyjne ceny i usługa proxy wliczone w cenę.

Więc którą VPN wybrać? To naprawdę sprowadza się do twoich indywidualnych potrzeb, ale oto nasze przemyślenia:

Wybierz IPVanish, jeśli:

 • Szybkość jest twoim najwyższym priorytetem
 • Twoje połączenie internetowe to 40 Mb / s+
 • Potrzebujesz dostępu do serwerów VPN w wielu różnych krajach
 • Chcesz oglądać Hulu lub Netflix z Azji, Afryki, Ameryki Południowej lub Europy Wschodniej

Uzyskaj IPVanish za jedyne 5,25 USD / miesiąc

Wybierz prywatny dostęp do Internetu, jeśli:

 • Potrzebujesz maksymalnego bezpieczeństwa / anonimowości
 • Cena jest dla Ciebie bardzo ważna
 • Wystarczy kilka lokalizacji serwerów, o ile znajdują się we właściwych miejscach (USA, Holandia, Wielka Brytania, Niemcy, Hongkong)

Uzyskaj prywatny dostęp do Internetu za jedyne 3,33 USD / miesiąc!

Pokrewne artykuły, które mogą Ci się przydać:

 • Przegląd IPVanish VPN
 • Przegląd prywatnego dostępu do Internetu

W pobliżu

 • Przewodniki konfiguracji torrenta
  • Jak korzystać z Potopu anonimowo
  • Jak korzystać z anonimowo uTorrent
  • Jak korzystać z Vuze anonimowo
  • Anonimowy Bittorrent w 3 łatwych krokach

W pobliżu

Porównania VPN:

 • IPVanish vs. Hidemyass
 • IPVanish vs. ExpressVPN
 • Prywatny dostęp do Internetu vs. Torguard
 • Prywatny dostęp do Internetu vs ibVPN
 • Torguard vs BtGuard (Best Torrent Proxy)

W pobliżu

Dziękujemy za przeczytanie tego porównania VPN 🙂

IPVanish

Odwiedź stronę

7-dniowa polityka zwrotu 100%

Prywatny dostęp do Internetu

Odwiedź stronę

7-dniowa polityka zwrotu 100%
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me