IPVanish VPN огляд

IPVanish VPN огляд (березень 2018 р.)

IPvanish VPN є однією з найпопулярніших у світі VPN-послуг, особливо для завантаження торентів. Вони широко визнані однією з найшвидших VPN-послуг у світі (можливо, найшвидшим).


Що ще важливіше, не зберігайте журнали VPN-активності своїх клієнтів (у світі є лише кілька VPN, які не реєструються). Їх ‘Політика без журналів “ означає, що практично неможливо простежити поточну активність до конкретного рахунку. (Високоанонімний)

IPvanish чудово підходить для торентів. Їх материнська компанія (Highwinds) була одним з оригінальних піонерів технології UseNet і має обмін файлами в крові. Вони повинні бути у вашому короткому списку VPN. Оновлення: У 2017 році IPVanish був залучений компанією Stackpath, якій також належить неймовірно популярний сервіс Mac VPN, Cloak. Якість послуг продовжує залишатися високою, і це має сприяти ще більше інновацій у майбутньому.

IPVanish має 7-денну політику повернення грошей на 100%, яка дозволяє випробувати їхню послугу без ризику протягом цілого тижня (ви можете подати запит на повне повернення коштів, якщо ви не задоволені повністю).

Найкраща пропозиція: На момент публікації цього повідомлення IPVanish пропонує знижку 46%, купуючи 1 рік послуги VPN.

Профіль IPVanish

Профіль компанії IPVanish

Базується в США
Відомий своїми швидкими швидкостями
Торент Дружній
Сігналы абмеркавання
Звичайна ціна: $ 10 / місяць
Найкраща пропозиція: 6,49 дол. США на місяць (Отримайте пропозицію)

Огляд IPvanish: Особливості

IPVanish має відмінні характеристики. Ось кілька основних особливостей
Сігналы абмеркавання

 • Немає журналів VPN (Це рідко, і дуже добре для анонімних торрентів)
 • Надзвичайно великі швидкості: Мережа даних першого рівня (найшвидша)
 • 256-бітове шифрування (Така ж сила, як у військових США)
 • Глобальна мережа: 230+ серверів у понад 69 країнах
 • Спеціальне програмне забезпечення VPN: (VPN-з’єднання в один клік для Mac / Windows / iPhone)
 • Безкоштовний NAT Firewall включений!
 • Необмежена смуга пропускання (без обмежень на місяць)
 • Так низько як 6,49 дол. / Міс!

IPvanish VPN має безліч серверів та IP-адрес на вибір та захищає вашу конфіденційність
Якщо ви такий тип людини, який жадає варіантів та анонімності, IPVanish пропонує це в лопатах. Ваш IP-код може надходити з будь-якої з понад 70 країн та близько 20 різних штатів лише в США. Вони також не зберігають журналів VPN, тому вони не відстежують, не записують і не відстежують ваше використання.

IPVanish має чудову технічну підтримку:
Коли я вперше зареєструвався в IPVanish, у мене виникли технічні проблеми, абсолютно не пов’язані з їх програмним забезпеченням (пошкоджена установка Windows), і технічна підтримка була корисною, поки проблема не була повністю виправлена. Час відповідей на технічні питання для мене завжди був меншим за 24 години, що набагато краще, ніж багато служб VPN, які я пробував.

З цього моменту вони додали підтримку чату в режимі 24/7, тому якщо у вас виникнуть якісь технічні проблеми з IPvanish, їх можна вирішити швидко та просто.

IPVanish VPN – це швидко. Насправді це найшвидший тест!
Під час підключення до IPvanish рідко ви побачите завантаження сервера, що перевищує 20% у Сполучених Штатах. Більшість провайдерів VPN орендують свої з’єднання для передачі даних, але IPVanish фактично володіє власним міжнародна волоконно-оптична мережа даних що означає, що ви отримуєте пропускну здатність верхнього рівня на максимальній швидкості! Вивчайте більше!

Огляд IPVanish: Програмне забезпечення

Програмне забезпечення IPVanish – це не надто гарна справа, але воно просто працює. Весь час.
Інші VPN показують помилкові з’єднання або незрозумілі відключення. У нас не було таких проблем з IPVanish. Їх програмне забезпечення дозволяє швидко та легко обирати 4 протоколи VPN та близько 100 серверів.

Як ви бачите праворуч, все, що вам потрібно зробити для підключення до IPVanish:
 1. Виберіть сервер
 2. Виберіть протокол VPN
 3. Клацніть Підключити

Програмне забезпечення IPVanish насправді таке просте у використанні, і найкраща частина полягає в тому, що вам навіть не потрібно налаштовувати інші протоколи VPN вручну, вам потрібно лише налаштувати OpenVPN, а інші параметри працюють автоматично зсередини програмного забезпечення.

IPvanish також надає вам час пінг-сервера для кожного сервера у списку, що допомагає вибрати найшвидший доступний варіант.

Список серверів VPN сортується за країною а потім по місту в межах цієї країни, зробивши пошук потрібного сервера одразу.

IPVanish пропонує приємний баланс функцій та простоту, яких буде достатньо для більшості користувачів, тепер давайте розглянемо швидкість:

Картина

Огляд IPVanish: тест на швидкість

IPvanish пропонує швидкість роботи сервера Gigabit + у понад 100 місцях по всьому світу, а графіка праворуч це доводить. IPVanish забезпечує навіть більші швидкості на деяких іноземних серверах, ніж американські сервери (можливо, через меншу завантаженість серверів у цих країнах.)

IPVanish – один з єдиних постачальників VPN у світі з власною мережею даних Tier-1. Це пояснюється тим, що їх материнська компанія (Highwinds) є головним світовим постачальником CDN (Content Delivery Network).

Через цю мережеву перевагу IPVanish може запропонувати більш високі швидкості та менші затримки, ніж майже будь-який інший постачальник VPN.

Пов’язані: Ми протестували найшвидші VPN для торрент

Якщо швидкість є найважливішим фактором у вашому VPN-рішенні, то IPVanish – ваш найкращий варіант. (І їх 7-денна політика повернення коштів дозволяє спробувати їх сервер з мінімальним ризиком).

Підсумок: IPVanish – це найшвидший сервіс VPN, який ми протестували!

Перевірте останні ціни та пропозиції »

Тест на швидкість з Монреаля, Канада

IPVanish Server Монреаль, Канада

Тест на швидкість IPVanish з Арізони, США

Арізона, США

Тест на швидкість IPVanish з VPN-сервера в Лондоні, Великобританія

Лондон, Об’єднане Королівство

IPVanish Безпека та пріоритетність

IPVanish справді стала а "спочатку клієнт" VPN провайдер. Я провів кілька розмов із працівниками IPVanish, і зрозуміло, що їхній фокус №1 задовольняє потреби своїх клієнтів за найкращою можливою ціною.

Політика протоколювання IPVanish
Ви запитали, і IPVanish відповів. IPVanish ніколи не зберігав відвідувані журнали використання або моніторинг веб-сайтів, але станом на квітень 2014 року, IPVanish тепер не підтримує VPN-сервіс. Вони навіть не зберігають журнали з’єднань (час з’єднання та IP-адреса введення / виходу + передані дані).

Середній користувач Інтернету стає набагато більш усвідомленим щодо безпеки та з виявленням зловживань НБА протягом останнього десятиліття, анонімність є основною проблемою серед споживачів, які шукають VPN. Тепер, коли IPVanish не зберігає журналів, їхні клієнти можуть бути впевнені, що їх конфіденційність та анонімність гарантовані.

Безпека та шифрування IPVanish
IPVanish пропонує всі основні протоколи VPN (PPTP, IPSEC / L2TP та OpenVPN). OpenVPN – це стандартний протокол VPN (навіть використовується американськими військовими та урядовими), а IPVanish використовує алгоритм шифрування AES у поєднанні з OpenVPN для максимальної безпеки. Враховується їх 128-бітова сила шифрування непорушний за сучасними обчислювальними стандартами.

IP-Firewall NAT включений безкоштовно!
IPVanish – один з небагатьох постачальників VPN, який надає своїм клієнтам брандмауер NAT. Це захід безпеки, який фільтрує весь вхідний трафік у вашому VPN-з’єднанні. Він фільтрує будь-які незапрошені пакети даних, гарантуючи, що хакер не може дістатися до вашого комп’ютера через тунель VPN IPVanish. Ця особливість сама по собі дійсно відрізняє IPVanish окрім натовпу.

Захист від витоку DNS та якість з’єднання
У нашому тестуванні за допомогою dnsleaktest.com ми не виявили витоків dns з IPVanish. Ми також не відчували випадкових відключень або перерваних з’єднань протягом нашого періоду тестування. Це свідчить про якість та експертизу технічної команди IPVanish та їх впровадження VPN. Ми все-таки рекомендуємо використовувати програмне забезпечення сторонніх виробників для захисту від перепадів VPN-з’єднання у випадку навряд чи відключення.

IPVanish для торрентінгу

Якщо ви знайшли цей веб-сайт, є велика ймовірність того, що анонімні торренти є для вас пріоритетом, і це є причиною того, що ви шукаєте якісного постачальника VPN. Хороша новина IPVanish чудово підходить для Torrents! Якщо ви намагаєтеся знайти найкращий VPN для торрентів, вам слід мати 4 основні функції:

 1. Без журналів
 2. Торренти спеціально дозволені
 3. Швидкі швидкості
 4. Socks5 Proxy

IPvanish має усі ці 4 функції. Ознайомтеся з поширеними запитаннями про IPVanish, щоб швидко підтвердити їх політику p2p та політику ведення журналів, і перегляньте наші швидкісні тести IPVanish вище для отримання ідеї швидкості їхньої мережі..

Ми фактично отримали понад 100% своєї відведеної пропускної здатності від нашого провайдера (тунель VPN перешкоджав дроселюванню вниз за течією нашим кабельним провайдером). У нас був шанс поговорити з представником IPVanish, і він сказав нам, що IPVanish здатний навіть до швидшого з’єднання, і багато користувачів повідомили про швидкість в діапазоні 50-100 Мбіт / с за допомогою IPVanish.

Багато користувачів цього не знають, але IPVanish має обмін файлами в крові. Материнській компанії IPVanish (Highwinds Network Group) належить одна з найбільших мереж доставки вмісту (CDN) та магістральна мережа даних (отже, великі швидкості). Засновник IPVanish також був піонером технології UseNet / NewsGroup, і досі надає мережу для великої частини трафіку Usenet в Інтернеті.

IPVanish піклується про потреби / безпеку конфіденційності своїх клієнтів
Якщо інші VPN перейшли до обмеження конфіденційності користувачів, IPVanish фактично розширює свободи, надані їх користувачам. IPVanish нещодавно змінив політику ведення журналів, щоб зберегти жодних зрубів і вони мають інші функції конфіденційності / безпеки в роботі для майбутнього випуску програмного забезпечення.
Відвідайте IPVanish

IPVanish включає проксі-сервер Socks5 (нульовий журнал)

У жовтні 2016 року IPVanish оголосив, що тепер вони включатимуть необмежену послугу проксі-сервера SOCKS5 з усіма підписками VPN, і файлообмінники зраділи. Торрент-проксі-сервер з нульовим журналом – одна з найбільш затребуваних функцій для любителів торрентів, а популярність IPVanish вибухнула після додавання цієї функції.

Проксі-сервер IPVanish – це високошвидкісний кластер у Нідерландах. Він не містить журналів і дозволяє проводити торрент.

Проксі-сервер SOCKS для торрентів (переваги)

 • Швидше VPN (без шифрування). І досі приховує вашу торрент-IP-адресу
 • Подвійний захист (запустіть проксі всередині VPN для 2 IP-комутаторів)
 • Окремий IP-браузер і торрент. Торрент-клієнт використовує проксі IP, браузер використовує VPN IP
 • Маршрут вашого потокового потоку окремо. Тільки торенти будуть використовувати тунель проксі-серверів SOCKS

Як використовувати проксі-сервер IPVanish для Torrents

Ось керівництво для швидкого запуску приховає свої торренти за допомогою Socks5 Proxy IPVanish.

Крок №1: Підпишіться на IPVanish (якщо ви ще цього не зробили)

Підпишіться на IPVanish.

Крок №2: Отримайте логін / пароль для SOCKS

Після того, як ви зареєструєтесь на IPVanish, вам надішлеться посилання, щоб вибрати ваше ім’я / пароль VPN. Але з міркувань безпеки IPVanish не використовує однакові облікові дані для проксі-сервера. Ви створили свій пароль / пароль проксі-сервера на панелі акаунтів IPVanish.

1. Перейдіть на IPVanish.com та увійдіть у свій обліковий запис
2. На панелі облікового запису натисніть вкладку “Проксі-сервер SOCKS5”
3. Ви побачите своє ім’я / пароль проксі-сервера. Ви також можете натиснути кнопку “скинути”, щоб створити новий логін.

IPVanish панель облікового запису Socks Proxy password

Отримайте своє ім’я користувача / пароль для проксі-сервера IPVanish на панелі облікового запису IPVanish

4. Залиште цю вкладку відкритою, щоб ви могли легко скопіювати ім’я користувача / пароль / ім’я хоста на наступному кроці.

Ось інформація, яка вам знадобиться для налаштування проксі-сервера в клієнт-торент:

 • Ім’я користувача Пароль (що ви отримали з панелі облікового запису)
 • Ім’я хоста: ams.socks.ipvanish.com
 • Порт: 1080(Важливо)

Налаштування Utorrent

Щоб змінити налаштування проксі uTorrent, перейдіть до: Меню > Параметри > Вподобання > З’єднання

Ви повинні налаштувати відповідність наведеним нижче. Якщо ви вручну пересилаєте порт через свій маршрутизатор (замість того, щоб використовувати UPnP), вкажіть цей порт і зніміть прапорець “Довільне розміщення кожного порту” Щоб отримати докладнішу інформацію про ці налаштування та інші параметри налаштування (наприклад, додавання шифрування), дивіться наш Анонімний посібник з Utorrent.

uTorrent настройки для проксі-сервера IPVanish SOCKS

uTorrent настройки для проксі-сервера IPVanish SOCKS

Налаштування Vuze

Відкрийте меню параметрів Vuze за адресою Меню > Інструменти > Параметри

1. Перейдіть на вкладку «Режим» і переконайтеся, що Vuze знаходиться в режимі “Розширений”.
2. Перейдіть на вкладку “З’єднання”. Натисніть перемикач трикутника ліворуч, щоб відкрити спадне меню
3. Перейдіть на вкладку «Проксі»
4. Відповідність налаштувань до малюнка нижче (введіть своє ім’я / пароль проксі)

Налаштування проксі-сервера IPVanish для Vuze

Коли ви вниз, перезапустіть Vuze. Потім поверніться до налаштувань проксі і натисніть кнопку “Тестувати соки”, щоб переконатися, що ваша установка працює. Після цього завжди корисно ще раз перевірити налаштування за допомогою “Перевірити торент-IP-інструмент”.

Дивіться наше повне керівництво: Як користуватися Vuze анонімно

Ціни та знижки на IPVanish

IPVanish не обмежує та не відмовляє жодних функцій з різних планів VPN, натомість вони пропонують один VPN-план із усіма включеними функціями та необмежена пропускна здатність на їх блискавичній мережі. План VPN IPVanish доступний у 3 різних тривалостях передплати: 1 місяць, 3 місяці, 1 рік.

Ціни за IPVanish:
1 місяць – 10 доларів на місяць
3 місяці – $ 8,99 / місяць
12 місяців – $ 6,49 / місяць

Ми вважаємо, що IPVanish – це відмінна цінність. Вони є найвищою послугою VPN із середніми цінами. Вони також мають 7-денну гарантію повернення грошей, тому ви можете спробувати їх послугу безкоштовно та скасувати безкоштовно, якщо ви не повністю задоволені.

Знижки та купони IPVanish: Економте 46%, купуючи 1-річний план *
* Економія відносно місячної ціни 10 доларів

IPVanish VPN огляд: підсумок

Якщо ви прочитали весь огляд до цього моменту (це нормально, якщо ви цього не зробили), буде очевидно, що ми сильно вражені VPN-сервісом IPVanish. IPVanish належить великій корпорації, що має в своєму розпорядженні величезні фінансові ресурси та широкосмугову інфраструктуру. Як результат, у них є гроші, мотивація та досвід, щоб забезпечити найкращий досвід користувачів.

Наші улюблені особливості:

 • Супервисока швидкість, швидка мережа
 • Без журналів Цілком анонімний
 • Відмінна підтримка клієнтів / технологій
 • Американська компанія (юридично зобов’язана дотримуватися своїх гарантій конфіденційності)
 • Тон серверів / локацій
 • Ніяких витоків DNS, жодних випадкових перерваних з’єднань
 • Дуже розумні ціни
 • Kill-Switch (Додано літо, 2016)
 • Проксі-сервер SOCKS5 (додано в жовтні 2016 р.)

Ми бажаємо, щоб IPVanish мав:
У попередніх версіях цього огляду ми мали список побажань із 3 речей, які ми хотіли б додати:

 • Функція безпеки перемикача
 • Проксі-сервер SOCKS5 (відмінно підходить для швидших торрентів)
 • У програмі функція “Улюблені сервери”

Сігналы абмеркавання
ОНОВЛЕННЯ … IPVanish слухав! З осені 2016 року кожна з цих функцій була додана до вже чудового сервісу IPVanish. Вони також змінили кількість одночасно захищених пристроїв на 5 (з 2).

Оцінки ефективності IPVanish

Особливості: 10/10
Підтримка: 10/10
Швидкість та продуктивність: 10/10
Ціна та варіанти оплати: 9/10
Загальний бал: 95% (A +)
Відвідайте IPVanish

IPVanish VPN 14 березня 2018 року 95/100 зірок
Сервіс VPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map