Porównanie IPVanish vs. NordVPN 2018

IPVanish i NordVPN to dwie najpopularniejsze na świecie usługi VPN z zerowym logowaniem. Są zarówno doskonałym wyborem dla aplikacji torrentowych / do udostępniania plików, jak i ogólnych zastosowań VPN, takich jak strumieniowe przesyłanie multimediów. Ale każdy z tych dostawców ma wyraźne mocne i słabe strony.

Na przykład NordVPN może odblokować Netflix & Hulu na całym świecie, podczas gdy IPVanish jest zablokowany. Z drugiej strony, IPVanish jest jedną z najszybszych usług VPN na świecie, a NordVPN jest mniej więcej średnia. Omówimy te różnice (i nie tylko) bardziej szczegółowo.

Pod koniec tego artykułu dowiesz się, która z tych sieci VPN jest najlepszy wybór dla Was.

Ale najpierw jest krótkie porównanie:

Porównanie VPN: funkcje i specyfikacje

Obrazek

Przeczytaj pełną recenzję IPVanish

IPVanish jest…

 • Z siedzibą w USA
 • Brak dzienników. Kropka.
 • Serwery w ponad 60 krajach
 • Protokoły OpenVPN, L2TP, Stealth
 • Zawiera Socks5 Proxy (może być używany do torrentów)
 • Niestandardowe oprogramowanie VPN
 • Technologia Kill-Switch
 • Zablokowany przez Netflix / Hulu
 • już od 6,49 USD / miesiąc
 • 7-dniowa 100% gwarancja zwrotu pieniędzy

Stronie internetowej: Www.ipvanish.com

Obrazek

Przeczytaj pełną recenzję NordVPN

NordVPN jest…

 • Z siedzibą w Panamie (raj prywatności)
 • Brak dzienników. Kropka.
 • Serwery w ponad 30 krajach
 • Protokoły OpenVPN, L2TP, PPTP
 • Socks5 Proxy (ponad 10 lokalizacji p2p / torrent)
 • Niestandardowe oprogramowanie VPN
 • Technologia Kill-Switch
 • Współpracuje z Netflix / Hulu (stan na 18.09.2018)
 • już od 5,75 USD / miesiąc
 • 30-dniowa 100% gwarancja zwrotu pieniędzy

Stronie internetowej: Www.nordvpn.com

IPVanish vs. NordVPN: porównanie oprogramowania

Oto krótki przegląd każdego oprogramowania, następnie przejdziemy do każdego dostawcy…

IPVanish
IPVanish jest teraz w wersji 3.1+ swojego oprogramowania, które wprowadziło wiele nowych funkcji. Poprzednie oprogramowanie IPVanish było dość przeciętne, ale ich najnowsza wersja jest wyjątkowa i ma imponujące funkcje, które pasują tylko do kilku innych elitarnych usług VPN.

Nasze ulubione funkcje to: wybór serwera „Smart”, Kill-Switch i zaciemnianie w trybie „Stealth Mode”. Dodali również pomocny system „filtrowania” serwera, który pozwala szybko znaleźć poszukiwaną lokalizację serwera.

NordVPN
Oprogramowanie NordVPN jest lekkie, ale potężne. Jest to bardziej kompaktowy interfejs (nie zajmuje połowy ekranu jak niektóre oprogramowanie VPN). Zdecydowanie wolimy mniejszy interfejs użytkownika. Oprogramowanie jest tylko OpenVPN (możesz skonfigurować połączenia PPTP / L2TP ręcznie, jeśli wolisz).

Ulubione funkcje: „SmartPlay” to funkcja, która naprawdę wyróżnia NordVPN. Umożliwia odblokowanie witryn wideo / audio, takich jak Netflix, Hulu & Spotify jednym kliknięciem. Nie ma nawet znaczenia, z którym serwerem jesteś podłączony, SmartPlay pośredniczy we wszystkich niezbędnych połączeniach za kulisami.

NordVPN ma również potężny przełącznik Kill na poziomie aplikacji, który jest bardziej wydajną / elastyczną metodą kill-switch niż niektóre inne sieci VPN.

Oprogramowanie IPVanish (V3)

Najnowsze oprogramowanie IPVanish (V3) to niesamowite uaktualnienie, które oferuje mnóstwo nowych funkcji, które odpowiadają lub przekraczają konkurencję. Otrzymujesz pełny dostęp do wszystkich serwerów IPVanish w ponad 70 krajach. Spodoba ci się „filtrowanie” serwera, które pozwala szybko znaleźć serwer według nazwy, kraju, ping lub wyszukiwania.

Najlepsze funkcje:

 • 3 dostępne protokoły VPN: OpenVPN (najlepszy do większości zastosowań), L2TP, PPTP
 • 256-bitowe szyfrowanie AES (OpenVPN). Nieprzełączalny.
 • Filtruj serwery według lokalizacji / nazwy i sortuj według kraju lub czasu pingowania.
 • „Inteligentny” routing serwera wybierze najszybszy serwer w każdej lokalizacji
 • Ochrona przed wyciekiem IP: Wersja V3 dodała przełącznik „zabicia”, IPv6 i ochronę przed wyciekiem DNS
 • ‘Tryb ukrycia’: Opcjonalny protokół zaciemniania pomoże prześlizgnąć się przez zapory blokujące VPN (dowiedz się więcej?)

(funkcja (jQuery) {
function init () {window.w Pokaz slajdów && window.wSlideshow.render ({elementID:"824171916500878073",nav:"Żaden",navLocation:"Dolny",captionLocation:"Dolny",przejście:"ślizgać się",Automatyczne odtwarzanie:"1",prędkość:"8",aspekt Współczynnik:"3: 2",showControls:"prawdziwe",randomStart:"fałszywe",obrazy:[{"adres URL":"1/5/9/8/15986964 / v3-server-filter.png","szerokość":"400","wysokość":"288","podpis":"Filtruj dowolne z ponad 100 lokalizacji serwerów IPVanish według nazwy, kraju lub protokołu. Sortuj według Ping / kraju","połączyć":"http://www.vpnlinx.com/ipvanishweeblylink_new_window"}, {"adres URL":"1/5/9/8/15986964 / v3-connected.png","szerokość":"400","wysokość":"288","podpis":"Po podłączeniu sprawdź przepustowość w czasie rzeczywistym i zobacz swój nowy adres IPVanish","połączyć":"http://www.vpnlinx.com/ipvanishweeblylink_new_window"}, {"adres URL":"1/5/9/8/15986964 / v3-settings.png","szerokość":"400","wysokość":"288","podpis":"Nowe funkcje bezpieczeństwa: Kill-switch, ochrona przed wyciekiem DNS, ochrona przed wyciekiem IPv6, zaciemnianie VPN „Stealth”.","połączyć":"http://www.vpnlinx.com/ipvanishweeblylink_new_window"}]})}
jQuery (dokument) .ready (init);
}) (window.jQuery)

Wybór lokalizacji serwera w IPVanish:
IPVanish oferuje kilka różnych opcji podczas łączenia się z serwerem:

 1. Połącz się ponownie z ostatnią lokalizacją serwera
 2. Wybierz serwer z widoku mapy
 3. Wybierz według kraju / miasta
 4. Filtruj według nazwy / lokalizacji
 5. Wybierz spośród ulubionych serwerów (dostosuj ulubione, zaznaczając ikonę „gwiazda” obok serwera)

Uwielbiamy funkcję serwerów „Ulubione”. To ogromna oszczędność czasu i sprawia, że ​​bardzo łatwo jest ponownie połączyć się z tymi samymi lokalizacjami, z których korzystasz w kółko. ExpressVPN ma również podobną funkcję (NordVPN nie ma).

Możesz wybierać spośród wszystkich 3 protokołów VPN obsługiwanych przez IPVanish. Większość ludzi uzyska najlepsze wyniki dzięki OpenVPN w trybie UDP (zamiast TCP). Jest to najlepsza kombinacja bezpieczeństwa / szybkości i jest idealna do wszystkich popularnych zastosowań VPN, w tym do udostępniania plików, przesyłania strumieniowego lub ogólnego bezpieczeństwa.

Oprogramowanie NordVPN

NordVPN wybrał bardziej kompaktowego klienta VPN (zajmuje mniej miejsca na ekranie). Obejmuje pełny dostęp do wszystkich lokalizacji serwerów NordVPN, ale obsługuje tylko protokół OpenVPN (który i tak jest jedynym, który zalecamy używać).

Ulubiona funkcja: Najbardziej unikalną funkcją NordVPN jest ich technologia „SmartPlay”, która bezproblemowo odblokuje twoje ulubione serwisy streamingowe (Netflix, Hulu, HBOGo, BBC iPlayer itp.) Bez względu na lokalizację serwera, z którym jesteś podłączony. Po prostu zaznacz pole wyboru „SmartPlay” w ustawieniach oprogramowania i możesz zacząć. Działa świetnie.

Nasz Recenzja NordVPN idzie o wiele bardziej szczegółowo na wszystko, do czego NordVPN jest zdolny.

Serwery NordVPN (oprogramowanie)

Widok wyboru serwera (oprogramowanie NordVPN)

Ustawienia NordVPN

Zaawansowane ustawienia oprogramowania dla NordVPN. Włącz ochronę przed wyciekiem DNS lub określ własne serwery DNS. Zaznacz „SmartPlay”, aby natychmiast odblokować Netflix itp…

Serwery specjalnego przeznaczenia NordVPN

Niestandardowe serwery NordVPN wyróżniają je spośród innych dostawców. Są to specjalne serwery przypadków użycia, które umożliwiają wykonywanie czynności normalnie nieobsługiwanych przez standardowy tunel VPN. Możesz wybrać dowolny z tych specjalnych serwerów bezpośrednio z oprogramowania NordVPN.

Oto opis każdego z nich:

VPN-Over-Tor: Zamiast po prostu kierować Tora przez tunel VPN, jak większość VPN, możesz zrobić odwrotnie; kieruj swoją VPN przez sieć Tor. Jest to o wiele bardziej anonimowe i wykorzystuje twoją VPN jako warstwę wewnętrzną (w przeciwieństwie do warstwy zewnętrznej). Jest to również bardzo przydatne do przechodzenia przez zapory ogniowe, które blokują ruch VPN, ale nie Tor.

Anti-DDOS: Czy jesteś graczem? Masz ochotę na DDOS w środku meczu? Połącz się z jednym z serwerów anty-DDOS NordVPN i uzyskaj ochronę DDOS na poziomie korporacyjnym i nigdy więcej nie zostaniesz pingowany. Zmiażdż konkurencję dzięki zaawansowanej sieci VPN NordVPN dla graczy. Ucz się więcej…

Szybkie wideo: Są to szybkie, szerokopasmowe serwery zoptymalizowane do przesyłania strumieniowego wideo z serwisów amerykańskich lub brytyjskich, takich jak Netflix, Hulu, iPlayer, Bein Sports itp. Działa niesamowicie w połączeniu z technologią SmartPlay.

Torrent / P2P: NordVPN zezwala na torrenty w określonych lokalizacjach serwerów (obecnie w ponad 10 krajach). Aby uzyskać najlepsze wyniki, połącz się z jedną z tych lokalizacji zoptymalizowanych pod kątem torrentów. Jeśli spróbujesz torrentować na innym serwerze, nadal będzie działał, ale NordVPN przekieruje Twój ruch torrentowy przez lokalizację przyjazną torrentom. To sprawi, że będziesz bezpieczniejszy, ale wynik będzie wolniejszy niż w przypadku użycia jednego z serwerów zatwierdzonych przez p2p.

Podwójne szyfrowanie: Robisz coś, co wymaga ekstremalnego bezpieczeństwa? NordVPN da ci VPN podwójnego przeskoku, który przechodzi przez dwa serwery i jest dwukrotnie szyfrowany. Ten poziom bezpieczeństwa jest prawdopodobnie nadmierny, ale dobrze jest mieć taką opcję.

NordVPN vs. IPVanish: Bezpieczeństwo & Szyfrowanie

NordVPN i IPVanish mają bardzo podobne implementacje bezpieczeństwa i szyfrowania. Oba wykorzystują 256-bitowe szyfrowanie AES za pomocą protokołu OpenVPN. Jest to ta sama siła szyfrowania, którą wykorzystuje wojsko USA do transmisji „ściśle tajnych” i jest uważana za niezniszczalną w wyniku ataku siłowego.

IPVanish Security

 • 256-bitowe szyfrowanie AES
 • Uwierzytelnianie danych SHA-256
 • DNS Ochrona przed wyciekiem
 • IPv6 Ochrona przed wyciekiem
 • Internet Kill-Switch (?)
 • Posiadają własną sieć / serwery danych

Bezpieczeństwo NordVPN

 • 256-bitowe szyfrowanie AES
 • Uwierzytelnianie danych SHA-256
 • Ochrona przed wyciekiem DNS (lub wybierz niestandardowy DNS)
 • Brak ochrony przed wyciekiem IPv6. Może wyłączyć IPv6 w systemie operacyjnym
 • Kill-Switch na poziomie aplikacji (?)
 • Serwery / sieć danych innych firm

IPVanish zapewnia bezpieczeństwo NordVPN z kilku powodów:

 • Oprogramowanie obejmuje ochronę przed wyciekiem IPv6
 • Kontrolują własną sieć danych
 • Umieszczają własne serwery zamiast wynajmować serwery innych firm

Nie oznacza to, że NordVPN jest niepewny. Ich siła szyfrowania jest standardem branżowym, a 90% lub więcej dostawców VPN po prostu wynajmuje serwery w centrum danych. Zaangażowanie IPVanish w pełną kontrolę nad serwerem jest niezwykłe, ale niesamowite.

Spółka macierzysta IPVanish jest również jednym z największych dostawców danych CDN na świecie, więc IPVanish faktycznie kieruje ruchem przez własną sieć światłowodową. Tylko jedna inna sieć VPN (VyprVPN) może złożyć takie samo roszczenie.

Zwycięzca: IPVanish

Prywatność & Zasady rejestrowania

Dzienniki VPN

NordVPN & IPVanish reklamować politykę prywatności „Zero-Log”. Oznacza to, że nie przechowują żadnych danych dotyczących Twojej aktywności online ani historii połączeń podczas korzystania z usługi VPN. Rzeczywistość zasad rejestrowania dostawców VPN jest taka, że ​​często musisz im wierzyć. Tylko Prywatny dostęp do Internetu zweryfikował swoje zasady zerowego dziennika w sądzie.

To powiedziawszy, polityka prywatności VPN jest wiążącym dokumentem prawnym, który może dobrze wskazać, jak poważnie traktują swoje roszczenia niezwiązane z logowaniem.

IPVanishs Logs
Oto polityka rejestracyjna IPVanish (z ich polityki prywatności)
IPVanish nie gromadzi ani nie rejestruje żadnego ruchu ani korzystania z usługi wirtualnej sieci prywatnej
Chociaż terminy „ruch lub wykorzystanie” są nieco niejasne, skontaktowaliśmy się z pracownikiem IPVanish, który wskazał, że IPV nie przechowuje adresów IP ani podobnych inwazyjnych dzienników połączeń. Innymi słowy, IPVanish wydaje się być prawdziwym dostawcą zerowego dziennika.

Warto zauważyć, że IPVanish ma siedzibę w USA. Przepisy dotyczące zatrzymywania danych w USA nie mają zastosowania do usług VPN, więc IPVanish może zdecydować się nie przechowywać żadnych dzienników. Jednak wszystkie amerykańskie firmy mogłyby zostać zmuszone do potajemnego przestrzegania listu bezpieczeństwa narodowego i ujawniania informacji o subskrybentach (jeśli takie są przechowywane). Tak naprawdę nie dotyczy to nikogo, kto nie jest aktywnie ścigany przez agencję rządową.

Dzienniki NordVPN
Oto zasady logowania NordVPN z ich polityki prywatności…
…Mamy ścisłe zasady braku dzienników jeśli chodzi o obserwowanie aktywności użytkowników online: będąc w Panamie, kraju przyjaznym dla Internetu i nie wymagającym przechowywania danych ani raportowania, jesteśmy uprawnieni do odrzucania wszelkich wniosków stron trzecich. Kropka.
Więc NordVPN wydaje się być prawdziwym VPN Zero-Log. Podoba nam się, że ich polityka prywatności jest jeszcze bardziej szczegółowa i obiecujemy, że są „uprawnieni do odrzucania i wniosków stron trzecich” dzięki prawom ochrony prywatności Panamy.

Uważa się, że sieci VPN typu offshore (w krajach takich jak Panama, Szwecja, Szwajcaria itp.) Zapewniają większą prywatność i być może dodatkową ochronę przed ponadnarodowymi agencjami nadzoru, takimi jak NSA i sojusz Five-eyes.

Wniosek o prywatności:
Zarówno IPVanish, jak i NordVPN są wysoce anonimowe i chronią prywatność. Żadna sieć VPN nie prowadzi dzienników (choć te twierdzenia są trudne do zweryfikowania). Damy niewielką przewagę NordVPN, ponieważ mają oni siedzibę w Panamie (mniej podatni na szpiegowanie przez rząd).
Zwycięzca: NordVPN

Szybkość: IPVanish vs. NordVPN

Szybkość to kryterium nr 1 dla wielu osób przy wyborze sieci VPN. Jeśli masz szybkie połączenie (ponad 30 Mb / s), chcesz mieć pewność, że możesz uzyskać 70-95% normalnej prędkości podczas korzystania z VPN. Jeśli masz wolniejsze połączenie (poniżej 15 Mb / s), otrzymasz dość podobne prędkości, niezależnie od dostawcy.

Uwaga: To naprawdę nie jest uczciwa walka. Spółka macierzysta IPVanish jest jednym z największych dostawców szkieletowych danych na świecie. Posiadają własną sieć danych i mogą uzyskać preferencyjne trasy na całym świecie. Innymi słowy, IPVanish pokona każdego niemal szybkością (i to oni najszybszy VPN dla torrentów dla którego tak przetestowaliśmy.

Warunki testu prędkości:

 • Przeprowadzane na połączeniu Ethernet 100/100
 • Z lokalizacji wschodniego wybrzeża USA
 • Korzystanie z speedtest.net (na bazie Flash)

Te testy prędkości przeprowadzono w prawie optymalnych warunkach. Rzeczywiste prędkości mogą być wolniejsze z powodu takich czynników, jak przeciążenie serwera, pora dnia, zły wybór protokołu itp. Ponadto wiele starszych routerów bezprzewodowych po prostu nie jest w stanie obsłużyć prędkości 100 Mb / s. Połączenia przewodowe będą zwykle szybsze.

IPVanish Speed

IPVanish test prędkości Kanada

Montreal, Kanada

IPVanish USA Speed

Arizona (zachodnie wybrzeże) USA

Holandia / p2p

Holandia (doskonała lokalizacja p2p / torrent)

Prędkość NordVPN

NordVPN Speedtest Canada

Toronto Kanada

NordVPN Speedtest (Wielka Brytania)

Zjednoczone Królestwo

NordVPN p2p Holandia test prędkości

Serwer dozwolony przez p2p / torrent

Wniosek Speedtest:
NordVPN działał dość dobrze na serwerach w Ameryce Północnej (w pobliżu). Miały one jednak zauważalne spowolnienie na serwerach międzynarodowych, prawdopodobnie z powodu obciążenia serwera (serwery NordVPN mają zwykle pojemność 50-80%). Ogólnie ich prędkości mieszczą się w przedziale 40–60 percentyli wśród porównywalnych dostawców VPN.

IPVanish miał jednak doskonałe prędkości w naszym teście. 90 Mb / s na serwerze kanadyjskim i ponad 50 w lokalizacjach międzynarodowych jest wspaniałe, szczególnie biorąc pod uwagę, że IPVanish używa pełnego 256-bitowego szyfrowania AES (silne szyfrowanie jest zwykle wolniejsze niż znacznie słabsze 128-bitowe AES).

Zwycięzca: IPVanish. Jeśli prędkość jest ważna, IPvanish powinien być twoim najlepszym wyborem. Zaoszczędź 25% na ograniczony czas.

Lepsze dla torrentów: NordVPN lub IPVanish

Zarówno IPVanish, jak i NordVPN zawierają wiele funkcji, które są bardzo poszukiwane wśród użytkowników bittorrentów. W rzeczywistości oba znajdują się w 5 najpopularniejszych usługach Torrent VPN, wraz z PIA, ExpressVPN i Torguard.

Oto funkcje, na których nam najbardziej zależy (i który dostawca je oferuje)

 • Wyłącznik awaryjny: Zarówno IPVanish / NordVPN oferują przełącznik „zabicia”
 • Zero-Log: obaj dostawcy nie prowadzą żadnych dzienników
 • Dozwolone torrenty: NordVPN zezwala na p2p w określonych lokalizacjach, IPVanish zezwala na torrenty na wszystkich serwerach
 • Socks5 Proxy: Zarówno IPVanish / NordVPN zawierają bezpłatny serwer proxy Socks5. Działa świetnie ze wszystkimi głównymi klientami torrent

Oto bardziej kompleksowy wygląd:

Wyłącznik awaryjny: Przełącznik „zabij” zapobiega ponownemu połączeniu się komputera z Internetem przez niepewne połączenie, jeśli VPN zawiedzie (zdarza się czasami). Zapobiega to wyświetlaniu twojego prawdziwego adresu IP przez rówieśników torrent.

IPVanish ma przełącznik „zabicia” w Internecie, który wyłączy cały dostęp do Internetu, dopóki połączenie VPN nie zostanie przywrócone. NordVPN pozwala określić określone aplikacje, które mają zostać natychmiast zamknięte w przypadku awarii VPN (przeglądarka internetowa, klient torrent, Steam itp.). Przeczytaj nasz przewodnik Kill-Switch do

Uwaga: NordVPN nie blokuje torrentów w innych lokalizacjach, ale używa specjalnej technologii do wykrywania danych p2p i przekieruje je również na serwer przyjazny torrentom. Szybsze pobieranie otrzymasz, jeśli połączysz się bezpośrednio z serwerem zatwierdzonym przez p2p.

Socks5 Proxy: Większość stacjonarnych klientów torrentów (uTorrent, Vuze, Deluge, QBittorrent, Transmission) obsługuje połączenia proxy Socks5. Umożliwia to zmianę adresu IP torrenta w samym kliencie torrent (a torrenty będą pochodzić z innego adresu IP niż reszta ruchu internetowego). Ponadto serwer proxy jest zwykle szybszy niż VPN, ponieważ nie jest szyfrowany. NordVPN & Oba IPVanish obejmują usługę proxy Socks5 o zerowym logu ze wszystkimi subskrypcjami VPN.

 • IPVanish: Jeden superszybki klaster serwerów proxy SOCKS w Holandii
 • NordVPN: Ponad 30 lokalizacji proxy SOCKS (10 w lokalizacjach przyjaznych torrentowi).

Przewodniki proxy:

 • Jak korzystać z proxy IPVanish do torrentów (część naszej recenzji IPvanish)
 • Jak korzystać z proxy NordVPN do torrentów (część naszej recenzji NordVPN)
 • Konfiguracja serwera proxy Vuze
 • Potop konfiguracja proxy
 • Konfiguracja proxy uTorrent
 • Konfiguracja proxy Android

Obrazek

Skonfigurowany serwer proxy uTorrent Socks5 (NordVPN) zmieni adres IP widoczny dla wszystkich peerów i urządzeń śledzących uTorrent

Podsumowanie uprzejmości:
Obie NordVPN i IPVanish są niezwykle przyjazne dla torrentów i oba łatwo zaliczają się do najlepszych 4 lub 5 usług VPN na świecie. Jeśli bezpieczne pobieranie torrentów jest Twoim priorytetem nr 1, nie możesz się pomylić z żadnym z nich. Niech inne czynniki (takie jak prędkość lub cena) będą decydującym czynnikiem.

Zwycięzca: Wiązanie. Oba są doskonałymi, przyjaznymi dla torrentów sieciami VPN. Jeśli masz szybkie połączenie szerokopasmowe, prawdopodobnie powinieneś korzystać z IPVanish. Jeśli chcesz lepszej oferty, oferta NordVPN za 3,99 USD miesięcznie jest trudna do pokonania.

Cena £ & Zasady zwrotu pieniędzy

Oto szybki podział:

IPVanish:

 • 1 miesiąc: 10 USD / miesiąc
 • 1 rok: 6,49 USD / miesiąc (77,99 rocznie)
 • Zasady zwrotu pieniędzy: 100% zwrotu w ciągu 7 dni
NordVPN:

 • 1 miesiąc: 11,95 USD / miesiąc
 • 1 rok: 5,75 USD / miesiąc (69 rocznie)
 • 2 lata: 3,99 USD / miesiąc (łącznie 96 USD)
 • Zasady zwrotu pieniędzy: 100% zwrotu w ciągu 30 dni

IPVanish jest tańszy, jeśli chcesz iść z miesiąca na miesiąc (10 USD vs. 11,95), podczas gdy NordVPN jest tańszy, jeśli chcesz zobowiązać się na cały rok z góry (69 USD vs. 78 USD rocznie). Osobiście uważamy, że IPVanish jest lepszym rozwiązaniem, szczególnie jeśli potrzebujesz najszybszych możliwych prędkości.

Kto ma lepszą politykę zwrotów?

IPVanish oferuje 7-dniową gwarancję 100% zwrotu pieniędzy. W ciągu pierwszego tygodnia od zarejestrowania się w dowolnym planie możesz uzyskać pełny zwrot kosztów, kontaktując się z pomocą techniczną.

Gwarancja NordVPN to wiodące w branży 30 dni. Są tak pewni, że polubisz ich usługę, że możesz wypróbować ją przez cały miesiąc praktycznie bez ryzyka. Jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z VPN i obawiasz się trochę zaangażowania, skorzystaj z 30-dniowego okresu próbnego NordVPN.

Podsumowanie i wnioski

Teraz, gdy przyjrzeliśmy się bliżej obu dostawcom VPN, których zalecamy?

Po pierwsze, chciałbym podkreślić, że żaden dostawca nie jest lepszy, każdy ma swoje zalety. Wykorzystaliśmy oba z nich szeroko i chociaż wolę IPVanish do codziennego użytku VPN, NordVPN jest lepszy do streamingu / Netflix (dzięki SmartPlay). Wielu użytkowników może również polubić NordVPN dla torrentów, jeśli używasz konfiguracji proxy Socks5 do anonimowego torrentowania, ponieważ NordVPN daje wiele lokalizacji proxy (proxy IPVanish jest tylko w Holandii).

Kto powinien wybrać IPVanish?
Jeśli chcesz uzyskać najszybszą możliwą prędkość, skorzystaj z IPvanish. Ręce na dół. Zmiażdżą konkurencję, nawet przy największej sile szyfrowania. Zalecamy korzystanie z opcji protokołu OpenVPN-UDP w ustawieniach oprogramowania. Są doskonałą opcją do torrentowania, a ich polityka zerowego dziennika oznacza, że ​​Twoja historia torrentów powinna pozostać prywatna.
Najlepsza oferta: Zaoszczędź 25% na dowolnym planie IPVanish (oferta ograniczona czasowo)

Kto powinien wybrać NordVPN?
Są 3 główne powody, dla których możesz wybrać NordVPN zamiast IPVanish

 1. Chcesz odblokować USA Netflix (Smartplay NordVPN robi to pięknie)
 2. Chcesz zagranicznego / zagranicznego dostawcy VPN (NordVPN ma siedzibę w Panamie)
 3. Chcesz wypróbować go przez 30 dni (NordVPN pozwala ubiegać się o zwrot 100% do 30 dni po rejestracji)

Najlepsza oferta: Uzyskaj 2 lata NordVPN za 3,99 USD / miesiąc

Pomocne zasoby & Przewodniki konfiguracji

Niezależnie od tego, czy nadal szukasz idealnej sieci VPN, czy chcesz wiedzieć, jak skonfigurować klienta torrent do anonimowych pobrań … zapewniamy Ci ochronę.

Przewodniki
Instrukcja konfiguracji proxy / VPN dla uTorrent
Instrukcja konfiguracji proxy / VPN dla Vuze
Instrukcja konfiguracji proxy / VPN dla Potopu
Przewodnik konfiguracji proxy / VPN dla QBittorrent
W pobliżu
Jak torrentować anonimowo na Androidzie
Jak torrentować anonimowo na komputerze Mac
Jak zapłacić za VPN za pomocą Bitcoin
Recenzje / Porównania VPN
Recenzja NordVPN (i przewodnik konfiguracji torrenta)
Przegląd IPVanish (i przewodnik konfiguracji torrenta)
Przegląd prywatnego dostępu do Internetu

IPVanish vs. prywatny dostęp do Internetu
IPVanish vs. ExpressVPN
Najlepsze sieci torrent VPN 2016-17

Dane porównawcze IPVanish vs. NordVPN
{
"@kontekst": "http://schema.org",
"@rodzaj": "Przejrzeć",
"imię": "Werdykt porównawczy:",
"reviewBody": "IPVanish zapewnia najwyższą prędkość, ale NordVPN wyróżnia je pod względem funkcji.
Podoba nam się fakt, że NordVPN może odblokować Netflix i ma ponad 10 różnych lokalizacji proxy SOCKS przyjaznych dla torrentów. Z drugiej strony IPVanish jest wyraźnie szybszy i ma dedykowaną aplikację FireTV. ",
"itemReviewed": {
"@rodzaj":"Rzecz",
"imię": "NordVPN",
"wizerunek":"https://www.best-bittorrent-vpn.com/uploads/1/5/9/8/15986964/editor/nordvpn-logo.png"
},
"reviewRating": {
"@rodzaj": "Ocena",
"najlepsza ocena": 5,
"ratingValue": "4.6"
},
"autor": {

"@rodzaj": "Organizacja",
"imię": "Przewodnik TorrentVPN",
"opis":"Eksperci VPN p2p"
},
"wydawca": {
"@rodzaj": "Organizacja",
"imię": "Przewodnik TorrentVPN"
}
}
}

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me