Contents

Як використовувати VyprVPN для торрентінгу

ВипрВПН існує вже давно, і, незважаючи на репутацію якісного обслуговування, вони точно не відомі для обслуговування користувачів BitTorrent. Насправді існує кілька повідомлень про те, що Випрппн звик до заблокувати / заборонити акаунти, які потрапили під час завантаження торентів.

Але все це змінюється, і VyprVPN відновлює себе новою політикою ведення журналів (без журналів) та політикою p2p (дозволено).

Тепер це означає, що VyprVPN заслуговує на те, щоб його згадували в залі слави Torrent VPN, поряд з улюбленими NordVPN і Приватний доступ до Інтернету? Напевно, ні. Але вони все ще варто розглядати як всебічний VPN, навіть якщо ви завантажуєте торренти дещо часто.

Це наш повний путівник по торрентінгам з VyprVPN та найкращими альтернативами для VyprVPN.

Про ВипрВПН

ВипрВПН був заснований Рон Йокубайтіс, інтернет-підприємець та першопрохідник Usenet (він також заснував Giganews).

З тих пір компанія VyprVPN стала однією з найпопулярніших VPN в світі і, на нашу думку, однією з найкраще розроблених. Їх програмне забезпечення позитивно відмінне. Більше того, холдингова компанія VyprVPN зараз базується у Швейцарії, що має забезпечити ще більшу захист конфіденційності для цієї вже конфіденційної компанії.

ВипрВПН логотип

Політика програми Torrent / P2p від VyprVPN

Чи дозволяє ВипрВПН торрент?

BitTorrent VyprVPN & Політика спільного використання файлів p2p раніше була неоднозначною, але не більше. Після виходу з нульового журналу, VyprVPN додав офіційну “Політику потоків” до своїх FAQ.

У ньому зазначено:
У Golden Frog ми дуже поважаємо вашу конфіденційність. Ми не реєструємо та не зберігаємо будь-яку інформацію з сеансів VPN або не блокуємо використання будь-яких портів. Оскільки наш сервіс трактує весь трафік однаково, дозволений трафік однорангових та BitTorrent.
Вердикт: VyprVPN дозволяє здійснювати торрент-торрент і не блокує і не дроселює жоден трафік BitTorrent. Крім того, оскільки вони не ведуть жодного журналу сеансів, на ваших серверах має бути нульовий запис вашої минулої торент-активності (або історії IP-адрес)..

Політика випуску VPN-торента / P2P

Чи контролює ВипрВПН активність торрентів

Наскільки нам відомо, VyprVPN не дроселює та не контролює ваш поточний трафік. VyprVPN є прихильником мережі нейтралітету і не дає пріоритетів і не блокує певні типи контенту. З нашого досвіду, постачальники VPN вважають за краще якомога менше знати про трафік своїх клієнтів. Ваш Інтернет-провайдер може зробити все навпаки (тим більше причин використовувати VPN).

Політика блокування

Що таке політика реєстрації журналу VyprVPN?
VyprVPN зараз постачальник VPN Zero-Log, і поки що єдиний VPN, який провів повну аудит своєї політики реєстрації третьої сторони (бонусні бали за прозорість та довіру).

Вони використовували журнал, що змінилося? ВипрВПН здійснив перехід від 30-денної політики збереження метаданих до політики нульових знань з нульовим журналом наприкінці 2018 року у відповідь на переваги клієнтів та тенденції на ринку VPN.

Як дізнатися, що ВипрВПН не зберігає журнали? Ну, на даний момент вони є єдиним постачальником, який бажає пройти аудит третьої сторони. Повний звіт про прозорість доступний тут.

Детальний погляд на політику журналу журналу VyprVPN

Картина

VyprVPN пояснює свою нову політику журналу простою англійською мовою (без легалізації) у своїй політиці конфіденційності:

 1. Сігналы абмеркаванняНемає журналів IP-адрес: VyprVPN не записує IP-адресу, яку ви використовуєте для підключення до їх серверів, або ту, яку вам призначено.
 2. Без метаданих сесії: Вони не реєструють часові позначки або час з’єднання
 3. Немає журналів трафіку: VyprVPN не записує вміст вашого трафіку VPN.
 4. Немає історії веб-пошуку: VyprVPN не записує вашу історію веб-пошуку, використання додатків або пошук DNS.

Як анонімно завантажувати Torrents з допомогою VyprVPN

Використовувати VyprVPN зі своїм улюбленим торент-клієнтом неймовірно просто. І ті ж налаштування працюють для кожного клієнта-торента.

Як використовувати VyprVPN для анонімних торрентів:

 1. Відкрийте додаток VyprVPN на своєму пристрої
 2. Підключіться до зручного для сервера місця розташування (ми рекомендуємо Швейцарію чи Нідерланди).
 3. Увімкніть Kill-Switch (щоб ваш справжній IP не протікав, якщо VPN раптово відключається).

Це воно. Тепер ви можете відкрити торент-клієнт і розпочати завантаження. Якщо ви вперше використовуєте VPN, ви також можете перевірити свою IP-торентну IP-адресу, щоб переконатися, що все працює правильно.

Підключіться до зручного для торентів сервера

1. Підключення до VPN-сервера (рекомендується Нідерланди / Швейцарія)

Налаштування вимикача перемикача VyprVPN

2. Увімкніть “Kill-Switch” у налаштуваннях > Параметри > З’єднання

Завантаження торрента в uTorrent

3. Відкрийте Torrent Client і починайте завантажувати торренти

Картина

4. Перевірте свою торрент-IP-адресу (необов’язково)

Поширені запитання щодо торентів у VyprVPN

Ось відповіді на найчастіші запитання щодо використання VyprVPN для торрентів:

Чи може мій провайдер бачити, що я завантажую?

Ваш Інтернет-провайдер не дізнається, які веб-сайти ви відвідуєте (у VyprVPN є приватні сервери DNS з нульовим журналом) або навіть, що ви завантажуєте торренти. Сильне шифрування VyprVPN заважає вашому інтернет-провайдеру читати або контролювати ваш трафік.

Як дізнатися, чи працює ВипрВПН?

Клієнт VyprVPN відобразить анонімну IP-адресу, яку вам призначили їхні сервери. Ви також можете підтвердити свою нову загальнодоступну IP-адресу, скориставшись таким сайтом, як ipmonkey.com (він повинен відповідати IP-адресу, показаному в VyprVPN). Ви також можете перевірити IP-адресу, як вона відображається для однолітків BitTorrent.

Назвіть кілька альтернатив ВипрВПН?

Окрім VyprVPN, існує декілька чудових VPN без розмитнення. Хоча більшість не пропонують настільки хороший досвід роботи з програмним забезпеченням, як ВипрВПН, деякі пропонують інші переваги. Найбільш помітною відмінністю є додавання проксі-сервера Socks5, який можна налаштувати всередині вашого торрент-клієнта для 2-го скаку IP-адреси. Деякі VPN включають це безкоштовно.

* Ні в якому разі не потрібно проксі-сервер SOCKS. VPN надзвичайно безпечний сам по собі і, як правило, буде швидшим, ніж у поєднанні з проксі. Невеликий відсоток користувачів bittorrent вважає за краще додавати проксі, оскільки теоретично це може запропонувати невелику перевагу конфіденційності (але більш низькі швидкості та більш висока складність).

Ось деякі VPN, які слід врахувати:

Картина

NordVPN

 • Проксі-сервер Socks5 включений в 10+ місцях, зручних для потоків
 • p2p / оптимізовані сервери (швидше завантаження в певних місцях)
 • Без журналів Період.
 • Працює з Netflix, Hulu та іншими потоковими службами
 • 30-денна гарантія повернення коштів на 30 днів

Картина

IPVanish

 • Socks5 Proxy включений (Нідерландський сервер)
 • Без журналів.
 • Додаток Firestick / FireTV (чудово підходить для Kodi)
 • Надзвичайно великі швидкості.
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me